Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 159

Threaded View

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

فتح‌الله زاده: منتظر نمي‌مانم؛ از چك شخصي‌ام استفاده مي‌كنم

وي در پاسخ به اين سوال که آيا درباره مسايل مالي هم با سعيدلو صحبت کرديد گفت: هنوز فرصت گفت‌وگو درباره مسايل مالي نشده است، اما بازيکنان به ما لطف دارند و اگر با بازيکني مذ اکره کنيم و بگوييم که فلان قدر به شما پول مي‌دهيم آنها مي‌پذيرند. دوره قبلي که به استقلال آمدم دو ميليارد و دويست ميليون تومان از چک شخصي خود استفاده کردم، اکنون هم بايد همين کار را انجام دهم چرا که اگر بخواهم منتظر سير اداري باشم بايد تا سه ماه ديگر منتظر بمانم. به همين خاطر فعلا همين کار را انجام مي‌دهم.

سرپرست باشگاه استقلال گفت: با توجه به تنها سه سهميه باقي مانده از ليگ برتر بايد در انتخاب‌هايمان وسواس به خرج دهيم.

علي فتح الله زاده در گفت‌وگو با ايسنا، درباره انتخابش به عنوان سرپرست جديد باشگاه استقلال گفت: به هر حال شايد قسمت اين است که هر زمان به استقلال برمي‌گردم 13-14 بازيکن آزاد هستند و شرايط سخت است. با اين حال احساس مي‌کنم اين وظيفه‌ام است و مطمئنا با دعاي خير هواداران تيم خوبي را جمع و جور مي‌کنيم.

وي درباره وضعيت استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: با شرايط موجود بايد وسواس زيادي در انتخاب بازيکنان داشته باشيم . قصد داريم سه بازيکن خارجي استخدام کنيم. چاره‌اي جز اين نداريم. از سهميه داخلي هم سه بازيکن مانده است. دوستان قبل از اين سه بازيکن جذب کرده بودند. ما 13-14 بازيکن را از دست داده‌ايم و تنها مي‌توانيم 6 بازيکن جذب کنيم. به همين خاطر بايد در انتخاب‌هايمان دقت کنيم.

فتح الله زاده در پاسخ به اين سوال که آيا به هواداران استقلال قول قهرماني در فصل بعد را مي‌دهيد گفت: شما مي‌دانيد که بهترين بازيکنان از جمع ما جدا شده‌اند بنابراين امسال به دنبال کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا هستيم. حتما هواداران هم به ما حق مي‌دهند. سال گذشته آن تيم باابهت سوم شد و دوستان گفتند کار بسيار بزرگي انجام شده است. بنابراين فکر مي‌کنم کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا بتواند در اين شرايط نتيجه خوبي باشد. با اين حال براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا تيم خوبي را آماده خواهيم کرد. در زمان مديريت من در استقلال اين تيم هم نايب قهرمان آسيا شد، هم سوم و هم چهارم. شايد اين نتايج انتظارات را بالا برده باشد، اما مهم نيست. من مرد ميدانم و جايگاه استقلال هم بايد جايگاه بزرگي باشد.

فتح‌الله زاده از اظهارنظر درباره مديريت استقلال خودداري کرد و گفت: اجازه بدهيد راجع به گذشته صحبت نکنم. پيش روي ما مدير توانمندي چون سعيدلو قرار دارد و ما سرمايه عظيمي به نام هوادار داريم. به اميد خدا پيش‌بيني ما درباره آينده روشن است.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا درباره مسايل مالي هم با سعيدلو صحبت کرديد گفت: هنوز فرصت گفت‌وگو درباره مسايل مالي نشده است، اما بازيکنان به ما لطف دارند و اگر با بازيکني مذ اکره کنيم و بگوييم که فلان قدر به شما پول مي‌دهيم آنها مي‌پذيرند. دوره قبلي که به استقلال آمدم دو ميليارد و دويست ميليون تومان از چک شخصي خود استفاده کردم، اکنون هم بايد همين کار را انجام دهم چرا که اگر بخواهم منتظر سير اداري باشم بايد تا سه ماه ديگر منتظر بمانم. به همين خاطر فعلا همين کار را انجام مي‌دهم.

فتح الله زاده درباره بازيکنان جدا شده از استقلال هم گفت: بازيکناني که از استقلال جدا شدند اما هنوز قراردادشان را ثبت نکرده‌اند را به استقلال برمي‌گردانيم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)