Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 159
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

esteghlal آخرين نقل و انتقالات باشگاه استقلال در فصل 89-90

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]فيليپ آلوز دسوزا در استقلال
    فيليپ آلوز دسوزا ، هافبك دفاعي سابق تيم ملوان بندرانزلي با امضاي قراردادي 2 ساله به تيم استقلال پيوست .
    به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال ، اين هافبك برزيلي كه سابقه بازي در ليگ حرفه اي برزيل و بلژيك و همچنين تيم واسكوداما را در كارنامه خود دارد ، با امضاي قرار دادي 2 ساله به تيم استقلال پيوست . دسوزا فصل گذشته عملكرد مناسبي در ليگ برتر ايران داشته و در پست هافبك دفاعي جزو بازيكنان موفق ليگ ايران و تيم ملوان بندرانزلي بود .
    فيليپ آلوز دسوزا ، 28 ساله ، متولد ريودوژانيوو است و قد او 80/1 سانتيمتر و وزن او 78 كيلوگرم است .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit
    ویرایش توسط hamedss : 10-19-2012 در ساعت 18:39

2. 6 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

مدافع اهوازي استقلال تمديد كرد

پژمان منتظري،مدافع تيم اهوازي با مسئولان اين تيم به توافق رسيد تا فصل آينده را هم در استقلال سپري کند، اين بازيکن با حضور در باشگاه استقلال قرداد خود را توافقي با اين باشگاه تمديد کرد.

به نقل از يک مقام مسئول حاضر در باشگاه استقلال، اين بازيکن پس ازصحبت در خصوص حضور ايمان مبعلي در استقلال، تصميم گرفت در اين تيم بماند تا اگر شرايط حضور مبعلي در اين تيم مهيا شد، يک فصل را در کنار دوست صميمي خود سپري کند.
    گفتني است، پژمان منتظري، پس از توافق با مسئولان استقلال، راهي شهر اهواز شد تا مدتي را در کنار خانواده اش سپري کند و براي حضور در تمرين هاي استقلال آماده شود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

4. 6 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

جان واريو: به خاطر هواداران استقلال تا امروز با هيچ تيمي مذاکره نکردم

هافبک تيم فوتبال استقلال در فصلي که گذشت، گفت: علت جدايي‌ام از استقلال مسائل مالي نبود و به زودي همه چيز را خواهم گفت.

"فابیو جان واریو"اظهارداشت: با استقلال به توافق نرسیدم و به احتمال فراوان از این تیم جدا می‌شوم.
    وی ادامه داد: تا امروز به خاطر هواداران استقلال با هیچ تیمی مذاکره نکردم بودم چون هواداران را دوست دارم و می‌دانم جدایی از آنها خیلی سخت است اما از امروز به سایر پیشنهاداتم فکر می‌کنم.
    جان‌واریو در مورد شرایط استقلال تصریح کرد: امیدوارم استقلال بتواند با جمع‌آوری بازیکنان خوب و توانمند فصل آینده مدعی قهرمانی باشد زیرا استقلال یک تیم بزرگ با هواداران پرشور است.
    وی در پایان گفت: علت جدایی‌ام از استقلال مسائل مالی نبود و به زودی همه چیز را خواهم گفت

6. 6 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

امضای قرارداد 2 ساله با یک دفاع چپ تخصصی جواد شیرزاد در استقلال
    جواد شیرزاد ، دفاع چپ سابق تیم فولاد خوزستان به تیم استقلال پیوست .
    به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال ، جواد شیرزاد ، پس از مذاکره با مدیرعامل باشگاه استقلال در روز پنج شنبه 6 خرداد ، با امضای قراردادی 2 ساله به جمع آبی پوشان پایتخت پیوست .
    جواد شیرزاد سابقه حضور در باشگاههای فولاد خوزستان ، پاس همدان ، پاس تهران و ملوان بندرانزلی را در کارنامه خود دارد . حضور شیرزاد به عنوان یک دفاع چپ تخصصی می تواند مشکل این تیم را در این جناح بیش از گذشته برطرف کند . او یکی از بهترین های پست خود در سالهای گذشته در لیگ برتر ایران به شمار می رود و چند باشگاه مدعی دیگر هم با او مشغول مذاکره بودند .

8. 5 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

حضور جلالي در استقلال منتفي شد

مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: حضور مجيد جلالي در استقلال منتفي شد و وي در فولاد مي‌ماند.

سيف‌الله دهکردي درباره پيشنهاد باشگاه استقلال به مجيد جلالي و مذاکرات صبح امروز وي با واعظ آشتياني خاطرنشان کرد: امروز در حالي که دو دقيقه به ساعت 15 باقي مانده بود، مجيد جلالي با من تماس گرفت و گفت به استقلال نمي رود و در فولاد ماندني شده است.
    وي در پاسخ به اين سوال که باشگاه فولاد از رفتن جلالي به استقلال ممانعت به عمل آورده يا خود جلالي اين تصميم را گرفته است، گفت: وقتي ما با مربي قرارداد مي بنديم دليلي ندارد که او را از دست بدهيم. از اول هم اعلام کرده بوديم به رفتن ايشان رضايت نمي دهيم.
    دهکردي درباره شايعه تماس باشگاه فولاد خوزستان با علي اصغر مديرروستا گفت: وقتي نمي خواستم جلالي را از دست بدهم چرا بايد به شخص ديگري زنگ بزنم؟ سرمربي ما فقط مجيد جلالي است.

10. 5 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

صالحي‌نژاد به استقلال پيوست

مدافع فصل گذشته تيم فوتبال ذوب‌آهن با قراردادي 2 ساله به استقلال پيوست.

مصطفي صالحي نژاد صبح امروز با حضور در باشگاه استقلال پس از توافق نهايي با اين تيم قرارداد داخلي 2 ساله اي امضا کرد.
    صالحي نژاد سومين خريد استقلال براي فصل جديد است. اين بازيکن در گفت و گو با فارس اين خبر را تاييد کرد.
    پيش از اين دسوزا و شيرزاد با استقلال قرارداد بسته اند.

مصطفي صالحي نژاد درباره حضورش در استقلال عنوان کرد: امروز صبح در باشگاه استقلال حضور يافتم و با اين تيم قرارداد 2 سال امضا کردم. البته براي رسيدگي به يکسري امور شخصي به اصفهان برمي‌گردم. وي که فصل گذشته در ذوب آهن بازي مي‌کرد اظهار داشت: 10 سال عضو اين تيم بودم و در هر تيمي که باشم براي ذوب آهن آرزوي موفقيت مي‌کنم.
    اين بازيکن درباره اينکه استقلال هنوز سرمربي ندارد گفت: در اين رابطه با واعظ آشتياني صحبت کردم و ايشان گفت با هماهنگي‌هاي مربي در حال جذب بازيکن هستند.
    صالحي نژاد درباره پستي که در آن بازي مي‌کند و استقلال در پست هافبک دفاعي بازيکنان نامي دارد، يادآور شد: تا جايي که مي‌دانم حسين کاظمي از اين تيم جدا شده و من هم هميشه آماده رقابت هستم. قطعا بازيکني که آماده باشد به ميدان مي‌رود.

12. 5 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

مجيدي در راه الغرافه قطر

"فرهاد مجيدي" مهاجم تيم فوتبال استقلال با تيم فوتبال الغرافه قطر به توافق رسيده و احتمالا با اين تيم قرارداد امضا خواهد کرد.

مجیدی که فصل گذشته یکی از بهترینهای استقلال در طول فصل بود، قصد بازی کردن در فوتبال قطر را دارد. طبق شنیده‌ها باتوجه به درخشش مجیدی در 2 دیدار فصل گذشته استقلال مقابل الغرافه مسئولان این تیم قصد دارند این مهاجم را به خدمت بگیرند. البته باتوجه به اینکه مدیریت و کادر فنی استقلال برای فصل آینده مشخص نیست بیشتر بازیکنان قصد ترک این تیم را دارند.
    گفتنی است؛ با توجه به اینکه صحبتهای زیادی در مورد مدیریت فتح الله زاده در استقلال به گوش می رسد، بعید است مجیدی تا زمان مشخص شدن مدیرعامل استقلال با تیم دیگری قرارداد ببندد.

14. 5 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

ناصر حجازي نخستين عضو هيات مديره جديد استقلال

انتخاب ناصر حجازي به عنوان عضو هيات مديره باشگاه استقلال قطعي شده است.

به دنبال استعفاي دسته‌ جمعي اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال و بي‌ثمر ماندن تلاش علي سعيدلو رييس سازمان تربيت بدني براي بازگرداندن آنها، تکليف انتخاب اعضاي جديد هيات مديره باشگاه استقلال به زودي مشخص خواهد شد. ناصر حجازي يکي از پيشکسوتان اين باشگاه به عنوان اولين عضو هيات مديره جديد استقلال انتخاب شده که بزودي معرفي خواهد شد. </SPAN></SPAN>
    يک‌شنبه نشستي در اين رابطه در دفتر علي سعيدلو برگزار خواهد شد تا پس از انتخاب اعضاي جديد هيات مديره، مديرعامل باشگاه استقلال معرفي شود.

16. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    José Mário dos Santos Félix Mourinho
    بازیکن محبوب
    Fernando Torres
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 7 در 2 پست

Bia Inja قلعه‌نویی:به استقلال باز نمی گردم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: به استقلال باز نخواهم گشت و از روز سه‌شنبه کارم را با سپاهان شروع خواهم کرد.
    "امیر قلعه‌نویی" اظهارداشت: روز گذشته برای دیدار با رئیس سازمان تربیت بدنی و مشاوره با وی به سازمان رفته بودم.
    وی ادامه داد: ایشان لطف کرد و از بنده برای مشورت گرفتن دعوت و من هم اجابت کردم.
    قلعه‌نویی در مورد شایعه بازگشت به استقلال تصریح کرد: به استقلال باز نخواهم گشت و از روز سه‌شنبه کارم را با تیم فوتبال سپاهان شروع خواهم کرد.

18. 3 کاربر از پست مفید Fernando Torres تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

آشتياني:ديگربه ورزش باز نخواهم گشت

مديرعامل مستعفي باشگاه استقلال گفت: تا زماني که در فوتبال آدم‌هاي لمپن و متحجر وجود داشته باشند جايي براي افرادي که حرف‌هاي تازه دارند، نيست.

به گزارش ايسنا، اميررضا واعظ آشتياني اظهار کرد: ‌نمي‌دانم چرا مسوولان سازمان تربيت بدني براي انتخاب اعضاي هيات مديره استقلال اين قدر تعلل مي‌کنند. حتي اگر همين فردا هم اقدام به انتخاب اعضا بکنند بسيار دير است و بايد همين امروز تصميمي بگيرند.
    مديرعامل مستعفي باشگاه استقلال افزود: در جلسه‌اي که با حضور سعيدلو در باشگاه استقلال داشتيم به ما گفته شد که بايد 60 درصد هزينه‌هاي باشگاه را خودتان پرداخت کنيد. آخر کدام کادر مديريتي مي‌تواند در باشگاهي مانند استقلال که هر ساله 10 ميليارد تومان هزينه دارد اين درصد را تامين کند. شنيدن اين حرف هنوز هم براي من جاي تعجب دارد.
    آشتياني در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه آيا شما کتبا استعفا داده‌ايد و سازمان استعفاي شما را قبول کرده است، ابراز کرد: طبق قانون تجارت نيازي نيست که من حتما به صورت کتبي استعفا دهم. ازآنجا که در دو باشگاه استقلال و پرسپوليس قانون تجارت اجرا مي‌شود ، پس از اينکه فردي به هر دليلي در پست خود حاضر نشد ديگر اعضا بايد عدم حضور وي را اعلام کنند. بنابراين وظيفه آقاي اميدوار رضايي بوده است که پس از نبود من اين موضوع را به سازمان اعلام مي‌کردند، چرا که ايشان تنها عضوي بودند که در هيات مديره باقي مانده بودند، اما ايشان با نگفتن خود تخلف کرده است.
    واعظ آشتياني در پاسخ به اين سوال که سعيدلو در مصاحبه خود گفته است که استعفاي واعظ هنوز به دست ما نرسيده، تصريح کرد: من تعجب مي‌کنم که چرا چنين حرف‌هايي زده مي‌شود. اين نشان مي‌دهد که قانون تجارت را نخوانده‌اند.
    وي ادامه داد: به نظر مي‌رسد هنوز سازمان تربيت بدني نمي‌خواهد اين را بپذيرد که دو باشگاه پرسپوليس و استقلال بودجه فصلي دارند و نه بودجه سالانه.
    مديرعامل مستعفي باشگاه استقلال در پاسخ به اين سوال که سعيدلو اعلام کرده مبلغ دو ميليارد و 700 ميليون تومان به دو باشگاه پرسپوليس و استقلال در فصل پيش کمک شده است که واعظ در جواب اين حرف گفت: حتي اگر فرض را بر اين بگيريم که سازمان اين مبلغ را به دو تيم تهراني داده است پس تکليف 8 ميلياردي که قرار بود سازمان به استقلال پرداخت کند چه مي‌شود.
    واعظ در خصوص عملکرد خود در روزهاي پاياني مديريتش در باشگاه استقلال گفت: من در اين مدت سه بازيکن تاثيرگذار را براي استقلال جذب کردم و با دو بازيکن مطرح ديگر نيز مذاکراتي را انجام دادم و اين گونه نيست که هيچ کاري را براي استقلال انجام نداده باشم.
    وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه چرا نتوانستيد جان واريو را حفظ کنيد، خاطرنشان کرد: جان واريو مبلغ 600 ميليون تومان را از ما درخواست کرده بود اما ما تنها با 400 ميليون آن موافقت کرده بوديم. اينکه بعضي‌ها مي‌گويند جان واريو چنين مبلغي را درخواست نکرده دروغ محض است چرا که از فوتبالي که روي تملق و چاپلوسي جلو مي‌رود نمي‌توان انتظاري بيش از اين داشت.
    وي در همين خصوص افزود: ما در پايان فصل به بازيکنان‌مان اعلام کرديم که هر کس که قراردادش با استقلال تمام شده است مي‌تواند به پيشنهاداتش فکر کند و استقلال را ترک کند. حسين کاظمي نيز به همين خاطر از ما جدا شد.
    واعظ ادامه داد: در مدتي که در استقلال بودم تلاش کردم که يک مديريت فرهنگي را در اين تيم حاکم کنم. من مربي سالاري و بازيکن سالاري را در استقلال از بين بردم و نظم در استقلال را به حدي رساندم که هر کس فقط در جايگاه خودش سخن مي‌گفت.
    آشتياني با بيان اينکه من براي اولين بار براي باشگاه استقلال حساب بانکي باز کردم، افزود: در ابتداي حضورم در استقلال تعجب مي‌کردم که چرا براي باشگاه حساب بانکي ايجاد نمي‌کنند. در صورتي که اين کار هيچ مشکلي هم نداشت و من آن را به راحتي انجام دادم.
    واعظ افزود: من در استقلال تمام بدهي‌هاي گذشته باشگاه را پرداخت کردم و فقط مبلغ دو ميليارد و 700 ميليون تومان از قرارداد اين فصل بازيکنان مانده است که هنوز به آنها پرداخت نشده است. اين در حالي است که باشگاه پرطرفدار ديگر يعني پرسپوليس طبق گفته کاشاني حدود 12 ميليارد بدهي دارد، اما در زمان من تنها همان دو ميليارد و 700 ميليون به عنوان بدهي وجود داشت.
    وي در خصوص اين گفته سعيدلو که بايد به حساب و کتاب‌هاي استقلال رسيدگي شود، اظهار کرد: اشکالي ندارد، يک روز ما در شوراي شهر حساب‌هاي سعيدلو را رسيدگي مي‌کرديم حالا هم ايشان مي‌خواهند به حساب‌هاي ما رسيدگي کنند. ما که ابايي از محاسبه نداريم چرا که عملکرد ما کاملا واضح و مشخص و ورودي‌ها و خروجي‌هاي باشگاه نيز معلوم است.
    واعظ خاطرنشان کرد: ديگر نه تنها به فوتبال بلکه به ورزش نيز باز نخواهم گشت چرا که دليلي براي اين کار نمي‌بينم. البته اين را عرض کنم که اگر درايتي باشد حاضرم هر کمکي که مي‌توانم انجام دهم.
    واعظ ادامه داد: متاسفانه سازمان در حال فرصت سوزي است و تقصير تمام اتفاقاتي که اخيرا در باشگاه استقلال افتاده است برعهده مسوولان سازمان است و من مطلقا خودم را مقصر نمي‌دانم. چرا که وظيفه خودم را بخوبي انجام دادم. با بازيکنان لازم مذاکره کردم و حتي در آستانه توافق با يک مربي نيز بودم و اينکه بعضي‌ها مي‌گويند واعظ هميشه سليقه‌اي بازيکن جذب مي‌کند حرف‌هاي بي‌ارزشي است، چرا که من بدون برنامه و از روي سليقه خودم بازيکني را جذب نمي‌کنم بلکه حتما نظر يک مربي پشت آن است.
    آشتياني با بيان اينکه نمي‌توانم با سعيدلو کار کنم، افزود: حقيقت اين است که اگر مي‌توانستم با سعيدلو کار کنم صبوري به خرج مي‌دادم و در آن شرايط در استقلال مي‌ماندم، اما با تمام احترامي که براي سعيدلو قائلم بايد بگويم که کار با او براي من مشکل است.
    واعظ آشتياني تاکيد کرد: من باز هم از مسوولان سازمان خواهش مي‌کنم که تکليف استقلال را مشخص کنند، مگر قحط الرجال است. اگر مديري لياقت داشته باشد حتما مي‌تواند در پست خود موفق باشد، اما واقعيت اين است که از فوتبالي که يک مربي پس از دو فصل ناموفق به عنوان مربي تيم ملي انتخاب مي‌شود نمي‌توان انتظارات زيادي داشت.
    واعظ ادامه داد: بايد فاتحه فوتبالي که رييس فدراسيونش به من مي‌گويد "گل‌گاوزبان بخور تا حالت بهتر شود" را خواند. تا زماني که آدم‌هاي لمپن و متحجر در فوتبال هستند افرادي مثل من که حرف جديدي براي گفتن دارند جايي ندارند. زماني که من مدير بودم اين افراد با توپ پلاستيکي بازي مي‌کردند. اين افراد هيچ حرف تازه‌اي براي گفتن ندارند و پشت سر هم اظهارات غيرکارشناسي مي‌کنند.
    واعظ ادامه داد: متاسفانه در فصلي که استقلال به مقام سوم ليگ رسيده است بسيار سعي کرده‌اند تا اين مقام را کمرنگ کنند که حتي وقتي استقلال در يک فصل سيزدهم شد نيز اين جوسازي‌ها را انجام ندادند. استقلال در اين فصل با 6 امتياز اختلاف نسبت به رقيب ديرينش پرسپوليس به مقام سوم دست يافت که اين باعث افتخار براي هواداران ما است، اما يکسري افراد با جوسازي‌هاي و حرف‌هاي بي‌ارزش خود احساسات طرفداران ما را جريحه دار مي‌کند.
    واعظ همچنين در واکنش به اظهارات اميدوار رضايي مبني بر اينکه سعيدلو در جلسه‌اش با اعضاي هيات مديره از واعظ، برنامه 3 ساله خواسته اظهار کرد: چنين چيزي اصلا صحت ندارد. من نمي‌دانم در آن جلسه که پنج نفر ديگر نيز حضور داشته‌اند چگونه فقط اميدوار رضايي اين حرف را شنيده است.

20. 6 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)