Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 44 , از مجموع 44
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bia Inja سوالات فوتبالی کاربران

به نام خدا

هر کسی همیشه تو بعضی از مسائل با بن بست مواجه میشه که درمانش فقط همفکری و مشورت هست.

برای بیشتر ما این قضیه پیش اومده که از یه چیزی سر در نیاریم ولی خیلی دوست داشته باشیم تا بفهمیم.

در اینجا میتوانید سوالات خودتون راجع به فوتبال رو بپرسید تا بچه ها بیان و هم به شما کمک کنن و هم به کسایی که همین سوال تو ذهن اونا هم بوده.

سوالاتی از قبیل: چرا میگن فلان تیم اینجوریه یا فلان بازیکن قبلا کجا بوده یا غیره.

امیدوارم این تاپیک به درد شما بخوره.

با تشکر

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض پاسخ : سوالات فوتبالی کاربران

سلام بر همه دوستان
    امیدوارم که جایی که سوال رو مطرح میکنم درست باشه
    سوالم اینه که توی دنیای پیشبینی فوتبال تعداد زیادی سایت شرطبندی وجود داره که خب شرایطشون مشخصه. ولی برخی سایتها هم هستند که میگن بابت هر بازی که معرفی میکنن مبلغ مشخصی رو میگیرن و یک آپشن رو برای اون بازی میگن. و هر کدوم درصدی رو برای قدرت پیش بینیشون میگن. البته مبالغ هم فرق میکنه. توی آرشیو نتایجشون هم کلی پیش بینی هست که مقدار زیادیش درسته.اینها راست میگن؟ چی کار میکنن؟ خب اگه اینطوری باشه که سایتهای شرطبندی ضرر میکنن. اسم سایتی رو نیاوردم که تبلیغ نشه. ولی حتی فارسی زبان هم دیدم.کلا خیلی برام جالیه. یه نکته جالبتر هم که دیدم این بود که فردی مدعی شده بود که اطلاعات رو از مافیای فوتبال گرفته و این بازی ها تبانی شدند.

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام یه سوال دارم خاهشا راهنماییم کنین من بد جور به فوتبال علاقه دارم جوری ک حتی توپ ک میبینم دسته یه بچه به وجد میام قدم١٧٧سنم ١٨وزنم ٧۵هست بنظرتون اگه فوتبالمو شروع کنم میتونم فوتبالیست بشم تعریف از خود نباشه استعداد خیلی خوبی دارم ؟خاهشا راهنمایم کنین؟

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام خوب وقتی اینقدر علاقه و استعداد دارید مسلمأ موفق خواهید بود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید], [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام
    باید بری پیش کسی که تخصص این کار رو داره تا استعدادت شکوفا بشه
    موفق باشی
    فروشگاه اینترنتی فروش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] شاپ لاین کو

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)