Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 147
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

پیش فرض مصاحبه بازیکنان سپاهان

ايشان بزرگتر من است و احترامش را نگه مى دارم

عقيلى: خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى قلعه نويى سكوت كردم

پس از قهرمانى سپاهان در ليگ برتر انتظار مى رفت كه زردپوشان اصفهانى روزهاى آرامى را پشت سر بگذارند ولى حمله امير قلعه نويى به هادى عقيلى در رختكن ورزشگاه ثامن مشهد،همه چيز را تحت الشعاع قرار داد. قلعه نويى معتقد بود كه عقيلى بازى ضعيفى را از خود به نمايش گذاشت و همين موضوع باعث شد تا سرمربى سپاهان از مدافع ملى پوش تيمش به شدت انتقادكند. البته صحبت هاى قلعه نويى فقط به مسائل فنى مربوط نشد و درادامه الفاظ ديگرى از زبان امير خارج شد كه خيلى ها را در رختكن بهت زده كرده بود. نوع بازى عقيلى در نيمه دوم بازى سپاهان مقابل ابومسلم نشان مى داد كه اتفاقى در رختكن براى وى رخ داده است. اين بازيكن ملى پوش و كاپيتان دوم سپاهان كه رابطه خوبى با قلعه نويى ندارد، بعد از اشتباهى كه در نيمه اول انجام داد و منجر به گلزنى حريف شد، در بين ۲ نيمه و در رختكن به شدت مورد حمله سرمربى تيم قرار گرفت تا جايى كه قلعه نويى به وى گفت: »... به آن تيم ملى كه تو در آن بازى مى كنى!» عقيلى كه خود از اشتباه نيمه اولش بسيار ناراحت بود، با شنيدن اين جملات سرش را پايين انداخته بود و واكنشى هم نشان نداد.قلعه نويى با فرياد از عقيلى خواسته وقتى او حرف مى زند، سرش را بالا بگيرد. در اين لحظه بازيكن ها كه هاج و واج صحنه را تماشا مى كردند با ديدن عصبانيت شديد عقيلى، هر لحظه اين احتمال را مى دادند كه او واكنش تندى از خود نشان بدهد، اما در حالى كه ممكن بود كار به جاهاى باريك تر بكشد،هيچ عكس العملى از عقيلى سر نزد.در اين ميان مديرعامل سپاهان، محمدرضا ساكت به ميان معركه مى آيد و از عقيلى خواهش مى كند كه به خاطر جشن قهرمانى ماجرا را پى نگيرد.پس از اين ماجراها حالا عقيلى شرايط ويژه اى در سپاهان دارد و بعيد به نظر مى رسد در اين تيم ماندگار شود.او تصميمش را براى جدايى از سپاهان گرفته ولى فعلا دوست ندارد در اين مورد حرفى بزند.عقيلى در مورد اتفاقاتى كه در بازى با ابومسلم افتاد،دقايقى با خبرگزارى فوتبال ايران گفت و گو كرد:

•داستان درگيرى لفظى ات با امير قلعه نويى چيست؟
    - درگيرى لفظى يعنى اينكه ۲ نفر با هم جر و بحث كنند اما من در اين ماجرا هيچ حرفى نزدم و فقط سكوت كردم.
    مثل اينكه در رختكن به شدت از حرف هاى قلعه نويى ناراحت بودى؟
    - من اصلا دوست ندارم در مورد اين ماجرا حرف بزنم تا قضيه كش پيدا كند ولى بايد بگويم كه توهين هاى ايشان را هيچ وقت فراموش نمى كنم.البته او بزرگتر است و احترامش را نگه مى دارم و بهتر است كه حرفى نزنم.
    مى گويند وقتى قلعه نويى حرف مى زده،تو سر تكان دادى و اين باعث عصبانيت او شده است؟
    - اولا كه من سرم پايين بود، ثانيا اگر من سر هم تكان داده باشم فكر نمى كنم كه كار عجيبى باشد.وقتى توهين و فحاشى شنيدم خيلى خودم را نگه داشتم كه فقط سرم پايين بود.
    يعنى تو در جواب جملات قلعه نويى هيچ جوابى ندادى؟
    - خير.من هيچ حرفى نزدم و خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى ايشان هيچ عكس العملى نشان ندادم و سكوت كردم.من خيلى ناراحت بودم و شايد خيلى ها نتوانند باور كنند كه چه حرف هايى شنيدم اما الان خوشحالم كه آن زمان خودم را كنترل كردم.
    قضيه داد و بيداد كردنت سر ميز صبحانه چه بود؟
    - اصلا اتفاق خاصى نيفتاد كه بخواهم در اين مورد حرف بزنم.اين موضوع ربطى به اتفاقاتى كه در رختكن افتاد ندارد.
    از ابتداى فصل با قلعه نويى مدام مشكل داشتى.اينطور نيست؟
    - بله.
    چرا تصميم به ترك سپاهان نگرفتى؟
    - دلايلى بود كه امكان جدايى وجود نداشت.
    نمى خواهى بگويى قلعه نويى در رختكن چه حرف هايى زد؟
    - من هيچ جوابى ندارم و در اين مورد بعدا اگر لازم باشد حرف هايم را مى زنم.
    با اين شرايط اگر قلعه نويى در سپاهان بماند،تو حتما جدا مى شوى.اينطور نيست؟
    - الان صحبت نكنم بهتر است.بعد از ليگ همه چيز مشخص مى شود.

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

اگر مى خواستم از سپاهان بروم قرارداد ۲ ساله امضا نمى كردم

سيدمهدى رحمتى: به معمارزاده نگفتم مى خواهم به پرسپوليس بروم

سيدمهدى رحمتى همچنان دروازه بان شماره يك تيم ملى است. او كه پس از جدايى از استقلال و پيوستن به مس كرمان پيشرفت قابل توجهى در فوتبال داشت، مدت هاست كه در تيم ملى و سپاهان جايگزين ندارد و همچنان به عنوان بهترين گلر ايران شناخته مى شود. رحمتى امسال هم در تيم پرستاره سپاهان يك مهره تاثيرگذار محسوب مى شود و به دنبال افتخارات جديدى با اين تيم اصفهانى است. البته او همراه با ايران جام ملت هاى آسيا را هم در پيش دارد و اگر اتفاق خاصى نيفتد در اين جام هم گلر شماره يك تيم ملى خواهد بود. گفت وگو با وى را بخوانيد:

• سپاهان در بازى اول ۲ امتياز از دست داد. اين موضوع جاى نگرانى ندارد؟
    - فعلا كه اتفاق خاصى نيفتاده است. پارسال در هفته اول و سوم باختيم و تا چند هفته هم در خارج از خانه نتوانستيم پيروز شويم ولى در نهايت قهرمان شديم. به هرحال فصل جديد است و ما هم مثل همه تيم ها نياز به زمان داريم تا به هماهنگى برسيم.

• چرا مقابل راه آهن مساوى كرديد؟
    - به هرحال اولين بازى بود و اين را هم در نظر بگيريد كه چند بازيكن جديد به تيم ما اضافه شدند و كادر فنى احتياج به زمان دارد تا تفكرات تاكتيكى اش را در تيم پياده كند.

• در اين بازى عده اى از تماشاگران استقلال به خسرو حيدرى فحاشى كردند. در اين مورد چه صحبتى داريد؟
    - خسرو ۲ سال براى استقلال زحمت كشيد و اين رفتارها به هيچ عنوان درست نيست. به من هم در بازى استقلال و مس كرمان فحاشى شد ولى بايد بگويم كه فوتبال حرفه اى شده و بازيكن حق دارد در هر تيم و باهر مربى كه راحت است كار كند. به نظر من نبايد شاهد چنين رفتارهايى در استاديوم ها باشيم.

• سپاهان ۸۹ را در قياس با سپاهان ۸۸ چطور مى بينى؟
    - من فكر مى كنم كه از سال قبل قوى تر هستيم و بازيكنان خوبى به جمع ما اضافه شده اند. پارسال دست كادر فنى روى نيمكت بسته بود ولى امسال تيم قوى ترى داريم.

• فكر مى كنى امسال چه تيم هايى مدعى قهرمانى باشند؟
    - سپاهان، ذوب آهن، استيل آذين، پرسپوليس و استقلال.

• به نظر تو شانس سپاهان از همه اين تيم ها بيشتر است؟
    - من اصلا چنين فكرى نمى كنم چرا كه تيم هاى ديگر هم تلاش مى كنند و رسيدن به قهرمانى خيلى سخت است.

• خيلى ها انتظار دارند كه سپاهان با اين مهره ها در بيرون و داخل خانه برنده باشد.
    - اگر اينطور باشد پس رئال مادريد كه در سال هاى اخير اين همه ستاره گرفته بايد قهرمان شود. من فكر نمى كنم اين طرز تفكر درست باشد.

• وضعيت فعلى خودت چطور است؟
    - خدا را شكر خوب است. پارسال اين موقع يك مصدوميت سخت داشتم كه اذيتم كرد ولى امسال اين مصدوميت قبل از شروع ليگ و زمان تمرينات بدنسازى به سراغ من آمد و دچار آسيب ديدگى از ناحيه مچ پا شدم. الان اما وضعيت خوبى دارم.

• فكر نمى كنى محمد سوارى و هادى ريش اصفهانى ۲ دروازه بان ديگر سپاهان تهديد جدى براى تو نباشند؟
    - سوارى خيلى خوب تمرين مى كند و بسيار آماده است و گلر ديگر ما هم يك دروازه بان آينده دار است. من اصلا به رقيب و اين جور مسائل فكر نمى كنم و معتقدم آدم ها بايد خودشان با خودشان رقابت كنند. من ۲ سال در مس كرمان تنها بودم ولى هيچ وقت افت نكردم و دچار غرور كاذب هم نشدم. مهدى رحمتى هميشه انگيزه دارد.

• چرا امسال هم در سپاهان ماندى در حالى كه خيلى ها معتقدند رحمتى معمولا دوست دارد هر سال تيم عوض كند؟
    - اگر قرار بود از سپاهان بروم با اين تيم قرارداد ۲ ساله امضا نمى كردم. من هم از لحاظ مالى و هم از لحاظ سالى، ۲ فصل با سپاهان قرارداد رسمى امضا كردم و امسال هم بايد در اين تيم مى ماندم.

• اما چند تيم قبل از شروع فصل با تو مذاكره كردند.
    - شايد تماس گرفتند اما من مذاكره اى انجام ندادم و تنها جوابم اين بود كه يك فصل ديگر با سپاهان قرارداد دارم. البته بعضى از روزنامه ها در مورد من مطالبى را نوشتند.

• مذاكره ات با پرسپوليس تا چه حد جدى بود؟
    - من يكبار با آقاى كاشانى حرف زدم و وضعيتم را به او گفتم. منظورم اين است كه به ايشان گفتم با سپاهان قرارداد دارم.

• اما ميثاق معمارزاده در فصل نقل وانتقالات مصاحبه اى انجام داد و گفت كه رحمتى به من گفته قرار است به پرسپوليس بيايم و آنها با من مذاكره كرده اند.
    - من هيچ وقت به ميثاق نگفتم كه مى خواهم به پرسپوليس بيايم يا با من مذاكره كردند. بحث من و پرسپوليس حدود يك هفته كش و قوس پيدا كرد و نه حرفى از قرارداد زده شد نه پول. من به مسئولان اين باشگاه گفتم كه با سپاهان قرارداد دارم.

• از معمار زاده به خاطر مصاحبه اى كه انجام داد ناراحتى؟
    - من فقط به او گفتم كه شايد براى ادامه فوتبالم به تهران بيايم و حرف ديگرى نزدم. در ضمن ناراحت هم نيستم و ميثاق دوست من است.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. 3 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عقیلی

مدعيان خودشان را خسته نكنند، ما قهرمانيم

عقيلى: همه به دنبال زمين زدن تيم سپاهان هستند

هادى عقيلى كاپيتان و مدافع ملى پوش سپاهان معتقد است كه اين تيم خيلى زود شرايط طبيعى خود را به دست خواهد آورد و ۲ تساوى پياپى دليلى بر ضعف تيم اصفهانى نيست. عقيلى كه يكى از بازيكنان تاثيرگذار سپاهان محسوب مى شود در مورد وضعيت فعلى اين تيم به سؤالات خبرگزارى فوتبال ايران پاسخ مى دهد. او درحالى كه سپاهان ليگ را خوب شروع نكرده است، با قاطعيت خاصى از قهرمانى تيمش در دهمين دوره ليگ برتر حرف مى زند. گفت وگو با وى را بخوانيد:

• شما در ۲ بازى اخير ۴ امتياز از دست داديد و شرايط بحرانى سپاهان خبرساز شده است.
    - ما بحران نداريم و فقط انتظارات را برآورده نكرديم. هنوز چيزى را از دست نداديم و اين تساوى ها هم دليلى جز ناهماهنگى ندارد. ما امسال نفرات جديدى گرفته ايم و تغييرات زياد بوده است.

• ظاهرا اين تغييرات جواب نداده است.
    - اگر يادتان باشد پارسال هم در هفته هاى ابتدايى چنين مشكلى را داشتيم اما بعدا همه چيز عوض شد. فراموش نكنيد كه چند بازيكن ما در اردوى تيم ملى بودند، چند بازيكن هم مصدوم هستند و چند بازيكن هم تازه به سپاهان اضافه شدند.

• اما معمولا تيم هاى قهرمان در فصل گذشته شديدا افت مى كنند و در خوشبينانه ترين حالت شايد در بين ۵ تيم اول قرار بگيرند.
    - به نظر من دليل افت تيم هاى قهرمان اين است كه همه مى خواهند تيمى كه قهرمان مى شود را زمين بزنند، يعنى سپاهان را. اين موضوع را كلى مى گويم. تيمى كه قهرمان مى شود فصل بعد همه جوره مخالف پيدا مى كند و خيلى ها مى خواهند عليه آن تيم جبهه گيرى كنند. تيم ما هم از اين قاعده مستثنى نيست. من چند روز پيش با يك خبرنگار صحبت مى كردم و او به من گفت كه نظرت در مورد باخت سپاهان چيست؟! من هم گفتم هنوز نباخته ايم و فقط ۲ بار مساوى كرده ايم!

• ظاهرا تغيير سيستم هم داده ايد؟
    - اين طبيعى است، پارسال هم تغيير سيستم داشتيم و اين موضوع به نظر سرمربى بر مى گردد.

• قبول دارى زياد خوب نيست؟
    - ديگر مربيان هم تغيير سيستم مى دهند. مثل فيروز كريمى يا خيلى هاى ديگر كه براساس سيستم بازى حريف اين كار را مى كنند.

• قبول دارى خط هافبك سپاهان ضعيف كار كرده است؟
    - اين موضوع به من مربوط نمى شود.

• اما شايد با بازگشت نويدكيا و جان واريو شرايط بهتر شود. اينطور نيست؟
    - اميدوارم بهتر شود. جان واريو خريد پرسروصداى سپاهان است و اميدوارم حضور او شرايط را بهتر كند.

• فكر مى كنى سپاهان مثل پارسال مدعى اول باشد؟
    - بله. به نظر من سپاهان مدعى اول قهرمانى است. البته تفاوت امسال با پارسال اين است كه تيم هاى مدعى بيشتر شده اند. ولى ما سنت شكنى مى كنيم تا براى دومين سال پياپى قهرمان ايران شويم.

• پس بقيه مدعيان براى قهرمانى نجنگند؟
    - اتفاقا بهتر است كه بجنگند چون اين به نفع سپاهان است. همانطور كه گفتم ما امسال قهرمان مى شويم.

• اما به نظر مى رسد استيل آذين كه مثل سپاهان پرمهره است حريف سرسختى براى شما باشد؟
    - نه تنها استيل آذين بلكه ذوب آهن، پرسپوليس و استقلال هم مدعى هستند اما ما قهرمان مى شويم. بهتر است مدعيان خودشان را خسته نكنند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

6. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عنایتی

پنالتى زن اول بودم، خودم توپ را به عقيلى دادم

عنايتى: در مورد عماد رضا از كادر فنى سؤال كنيد

سپاهان اصفهان قهرمان فصل گذشته ليگ برتر كه در پايان توانست عنوان بهترين خط حمله ليگ را از آن خود و عماد رضا را به عنوان آقاى گل فصل مطرح كند، حالا با مشكل گلزنى روبه رو است.
    پس از جدايى عمادرضا حالا ابراهيم توره هم كه فصل پيش در جدول گلزنان پشت سر اين مهاجم عراقى قرار داشت، خوب گلزنى نمى كند. در
    ۳ بازى اين فصل سپاهان تنها ۲ بار شاگردان امير قلعه نويى به گل رسيدند كه يك بار آن هم از روى نقطه پنالتى بود.
    رضا عنايتى آقاى گل ۳ دوره ليگ برتر و بهترين گلزن تمام ادوار اين مسابقات در تركيب سپاهان حضور دارد. يك گل زده و كسب يك پنالتى در
    ۳ بازى آمار بدى براى اين بازيكن به حساب نمى آيد اما انتظارات از عنايتى و خط حمله سپاهان بسيار بالاتر از اينهاست. مهاجم سپاهان در مورد اين موضوع و مسائل ديگر به سئوالات مطروحه پاسخ داد. با ما همراه باشيد:

• بازى با فولاد چطور بود؟
    - بازى خوبى بود. به نسبت ۲ بازى قبلى خيلى بهتر بوديم. موقعيت هاى زيادى داشتيم كه استفاده نكرديم. اما در مجموع سپاهان اميدوار كننده نشان داد. با اينكه هوا خيلى گرم بود ما بازى خيلى خوبى انجام داديم و اگر با هوش بوديم مى توانستيم برنده هم باشيم.

• نتايج سپاهان نگران كننده است.
    - وقتى امتياز از دست مى دهيد طبيعتا مقدارى نگران كننده است ولى هنوز ۳ هفته گذشته است. سپاهان تغيير و تحول زيادى داشت. جان واريو و محرم هم هنوز به تركيب ما اضافه نشده اند. مطمئن باشيد با بازگشت آنها شرايط بهتر مى شود.

• خيلى ها معتقدند خط حمله سپاهان عملكرد و كارنامه ضعيفى دارد.
    - اصلا اين حرف را قبول ندارم. همانطور كه گفتم تيم ما احتياج به هماهنگى دارد. گذشته از اين وقتى تيمى ضعيف يا قوى بازى مى كند، تمام تيم در آن نقش دارند و نبايد به يك نفر يا روى يك پست زوم كرد.

• هافبك هاى سپاهان در تغذيه مهاجمان و ايجاد موقعيت براى شما عملكرد خوبى داشتند؟
    - آنها تلاش خود را انجام مى دهند اما همانطور كه گفتم در حال حاضر اصلى ترين مشكل ما عدم هماهنگى است كه روى كار كل تيم تاثير منفى مى گذارد. در ضمن ما هنوز هافبك بازيساز در تركيب خود نداريم كه با آمدن محرم و جان واريو اين مشكل مرتفع مى شود. با بازگشت اين ۲ نفر سپاهان هم قوى تر مى شود.

• جاى خالى عماد رضا حسابى در سپاهان احساس مى شود. فكر نمى كنى نبايد به اين راحتى آقاى گل فصل پيش را از دست مى داديد؟
    - در مورد عمادرضا بهتر است از كادر فنى سؤال كنيد.

• مگر پنالتى زن اول سپاهان نيستى، پس چرا در بازى مقابل فولاد عقيلى پشت توپ ايستاد؟
    - بله، من پنالتى زن اول تيم هستم اما چون پيش از اين هر بار كه خودم پنالتى گرفته بودم ضرباتم تبديل به گل نمى شد و پنالتى را از دست مى دادم، تصميم گرفتم كه اين بار توپ را به بازيكن ديگرى بسپارم. اينطور شد كه ترجيح دادم هادى عقيلى كه پنالتى زن خوبى است پشت ضربه قرار بگيرد و خدا را شكر مى كنم كه تصميم درستى گرفتم و ضربه عقيلى تبديل به گل شد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه بیگ زاده

بيك زاده: مقابل شاهين به اولين پيروزى مى رسيم

هاشم بيك زاده مدافع فصل گذشته تيم استقلال كه در فصل نقل و انتقالات به تيم پر مهره سپاهان پيوست دچار آسيب ديدگى شد و به همين علت نمى تواند سپاهان را در بازى مقابل شاهين بوشهر همراهى كند. گفت وگو با وى را بخوانيد:

• وضعيت مصدوميتت چطور است؟
    - متاسفانه چند روز پيش دچار كشيدگى عضله شدم و با تمريناتى كه دكتر جم برايم در نظر گرفت وضعيت بهترى پيدا كردم اما بعيد به نظر مى رسد كه بتوانم در بازى مقابل شاهين به ميدان بروم و از هفته پنجم به بعد به تركيب تيم اضافه خواهم شد.

• فكر مى كنى با وجود ترافيك سنگينى كه در هر پست سپاهان وجود دارد بتوانى جايى در تركيب پيدا كنى؟
    - بازيكنان سپاهان علاوه بر رقابت، رفاقت نزديكى با يكديگر دارند و اين مهمتر از بازى كردى براى تيم است. در تيم ما كسى به ميدان مى رود كه آمادگى بيشترى داشته باشد. اميرخان در رابطه با اين مساله با كسى شوخى ندارد.
    همين رقابت سالم باعث مى شود كه تيم ما روز به روز شرايط بهترى پيدا كند.

• عدم نتيجه گيرى سپاهان در بازيهاى اول ليگ باعث تعجب همه شده است.
    - همانطور كه قبلاً نيز گفته بودم زمان مى خواهد تا بازيكنان به يكديگر عادت كنند و در شرايط بازى قرار بگيرند نبايد هر كارى را با عجله انجام داد. تيم سپاهان فصل گذشته نيز در ابتدا نتايج درخشانى نگرفت اما در پايان قهرمان شد. مهم نتيجه اى است كه در آخر فصل كسب خواهيم كرد.

• بازى با تيم شاهين بوشهر را چطور ارزيابى مى كنى؟
    - شرايط تيمها در ليگ امسال طورى رقم خورده است كه همه در يك سطح قرار دارند و نمى توان پيش بينى در مورد بازى آنها انجام داد. به همين خاطر ما به هيچ عنوان نبايد اين تيم را دست كم بگيريم چرا كه بازيكنان شاهين براى بازى مقابل سپاهان انگيزه زيادى دارند و سعى مى كنند تا تمام توانايى هاى خود را نشان بدهند از طرف ديگر ما مى خواهيم با برد شاهين اولين برد خانگى خود را رقم بزنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عنایتی

عنايتى: همه عليه سپاهان موضع گرفته اند

تيم فوتبال سپاهان سرانجام مقابل تيم شاهين بوشهر پيروز شد تا نوار تساوى هاى خود را پاره كرده باشد. سپاهان هفته آينده بايد حساس ترين بازى را مقابل تيم همشهرى خود ذوب آهن انجام دهد.
    رضا عنايتى مهاجم سابق استقلال كه خود سابقه حضور در دربى بزرگ پايتخت را دارد معتقد است كه نتايج بازى هاى قبلى در دربى تاثيرگذار نيست چرا كه اين بازى ها شرايط حساس خودش را دارد در ادامه گفتگويى با وى انجام داديم تا بعد از كسب اولين پيروزى سپاهان از شرايط روحى بازيكنان باخبر شويم:

•تبريك مى گويم در رابطه با برد مقابل شاهين براى ما صحبت كنيد.
    - بازى نفس گيرى بود تيم ما موقعيت هاى خوبى داشت اما متاسفانه نتوانست آنها را به ثمر برسد. نمى دانم چرا همه تيم ها مقابل سپاهان بسته بازى مى كنند. آنها خط بازى را بسته بودند و فقط چشم به ضد حملات داشتند و اين موضوع باعث شد تا سرعت بازيكنان ما گرفته شود اما خوشحالم كه در نهايت توانستيم اولين برد خانگى خود را كسب كنيم.

• باز هم سپاهان گل زد و داور آفسايد اعلام كرد!
    - از اول فصل تا با حال اين چندمين گل ما بود كه داور آفسايد اعلام كرده است نمى دانم چرا همه عليه سپاهان شده اند و به دنبال اين هستند كه سپاهان زمين بخورد.

• پارسال همه اعتقاد داشتند داورى به نفع سپاهان است اما امسال جو تغيير كرد.
    هميشه جو وحشتناكى عليه سپاهان وجود داشته است.پارسال نيز به علت اينكه سپاهان خوب نتيجه مى گرفت مى گفتند داورى به نفع آنها است در حالى كه اين موضوع صحت نداشت امسال نيز همه به نوعى عليه سپاهان هستند حتى برنامه ۹۰ نيز عليه سپاهان عمل مى كند آنها موقعيت هاى سپاهان را نشان نمى دهند و از ۱۰ موقعيت فقط يكى را به نمايش مى گذارند. در بازى مقابل ملوان حملات ما را نشان ندادند. انگار كه ما هيچ عملكرد موثرى نداشتيم اين اقدام آنها منصفانه نيست و بايد كه در همه جوانب عدالت را رعايت كنند. ما تمام تلاشمان را مى كنيم تا با كسب عنوان قهرمانى جواب مخالفان خود را بدهيم.

• فكر مى كنيد برد مقابل شاهين تا چه حد در روحيه بازيكنان تاثير گذار بوده است؟
    - اين تساوى ها بچه ها را خيلى اذيت مى كرد چرا كه ما از ۲ بازى بيرون از خانه كمترين امتياز را گرفته بوديم اين برد باعث شد تا از زير فشار هوادارانمان بيرون بيايم و شرايط روحى خوبى پيدا كنيم و براى بازى هفته بعد آماده شويم.

• با توجه به اينكه خودتان سابقه حضور در دربى هاى حساس تهران را داريد دربى اصفهان را چطور پيش بينى مى كنيد.
    - بعد از استقلال و پرسپوليس، سپاهان و ذوب آهن مهمترين دربى ايران را برگزار مى كنند. اين بازى نيز حساسيت هاى خاص خودش را دارد چرا كه تماشاگران اصفهانى از تيم هاى خود توقع برد دارند. اميدوارم كه با برد در اين بازى روند رو به صعود را حفظ كنيم.

• ذوب آهن صدرنشين است اما اينطور كه آمار مسابقات ثابت كرده نتايج بازى هاى قبل در نتيجه دربى ها تاثير گزار نبوده است.
    - كاملاً با نظر شما موافقم برد در بازى قبل از دربى فقط باعث مى شود تا بازيكنان با استرس كمترى بازى كنند وگرنه نه مهره هاى اسمى و نه برد و باخت قبل
    تاثير گذار است. اين شرايط بازى است كه نتيجه را رقم مى زند. ان شاءالله كه بازى جذاب و خوبى را به نمايش بگذاريم.

•سوال آخر در رابطه با اين موضوع كه مسابقات سپاهان و ذوب آهن به خصوص دربى حساس اصفهان به طور سراسرى پخش نمى شود چه نظرى داريد؟
    - سپاهان چند دوره قهرمان ليگ برتر و جام حذفى كشور شده است بايد تمامى مسابقات اين تيم به طور زنده پخش شود اگر امكان اين موضوع نيست حداقل دربى اصفهان كه بين ۲ تيم قهرمان و نايب قهرمان برگزار مى شود بايد از شبكه سراسرى پخش شود چرا كه اين ۲ تيم همواره در آسيا از نام ايران دفاع كرده و افتخار به دست آورده اند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

قلعه نويى: اميدوارم دربى اصفهان تماشاگرپسند از آب درآيد

امير قلعه نويى سرمربى تيم فوتبال سپاهان معتقد است فشارها از روى اين تيم برداشته شد و زردپوشان اصفهانى روند رو به رشد خود را ادامه خواهند داد.امير قلعه نويى سرمربى تيم فوتبال سپاهان معتقد است فشارها از روى اين تيم برداشته شد و زردپوشان اصفهانى روند رو به رشد خود را ادامه خواهند داد.
    گفت وگوى با وى را بخوانيد:

•از ديدار مقابل شاهين صحبت كنيد؟
    - بازى قابل قبولى را در اين ديدار به نمايش گذاشتيم و به اعتقاد من بارها موقعيت گلزنى خلق كرديم كه فقط در يك مورد آن موفق بوديم.

•تصور مى شود با اين برد كمى از فشارها خلاص شويد؟
    - بايد بگويم در ديدارهاى قبلى هم فوتبال خوبى بازى كرديم اما در نتيجه گيرى بدشان بوديم. البته فكر مى كنم به اين برد احتياج داشتيم كه روحيه بازيكنان به شرايط ايده آل بازگردد.

•تيم شاهين را چطور ارزيابى مى كنيد؟
    - شاهين از جمله تيمهاى خوب ليگ است كه به فكر ضد فوتبال بازى كردن نيست. حضور استيلى هم باعث شده آنها از نظم تاكتيكى خوبى برخوردار شوند.

•در مورد وضعيت بنگر صحبت كنيد. چه زمانى از او استفاده خواهيد كرد؟
    - بنگر از مدافعان خوب فوتبال ما به شمار مى رود كه در اين فصل هنوز نتوانسته به شرايط ايده آل برسد.

•از آمادگى نويدكيا صحبت كنيد؟
    - به شخصه از بازگشت نويدكيا به روزهاى اوج خوشحال خواهم شد. محرم يكى از بهترين فوتباليست هاى ايرانى است كه با هوش فوتبال بازى مى كند و حضور او مى تواند به مجموعه سپاهان كمك كند.

•اين هفته دربى اصفهان برگزار خواهد شد براى اين ديدار آماده هستيد؟
    - اميدوارم بازى تماشاگرپسندى از آب در بيايد. ذوب آهن تيم خوب و با برنامه اى است و ما هم آماده هستيم تا ضمن ارائه بازى خوب ۳ امتياز را كسب كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

براى يك ماه فعاليت در تيم ملى، دستمزد يك ساله نگرفتم

قلعه نويى: رئيس جمهور پاكستان سيل كشورش را به من نسبت داد!

امير قلعه نويى سرمربى تيم فوتبال سپاهان گفت: نمى توانم براى يك ماه كه در تيم ملى فعاليت داشتم، دستمزد يك سال را دريافت كنم.
    وى طى گفت وگويى در خصوص حاشيه هاى سپاهان، وضعيت اين تيم و مسائل تيم ملى صحبت هايى را انجام داد كه در ادامه مى خوانيد:

• از بازى با ذوب آهن شروع كنيم. اين ديدار را چگونه ارزيابى مى كنيد؟
    - مقابل ذوب آهن، بازى بسيار خوبى انجام داديم و از كيفيت اين ديدار راضى بودم. ۲ اشتباه باعث شد نتيجه را واگذار كنيم. يكى گل ابراهيم توره بود كه داور مردود اعلام كرد و ديگرى، پنالتى بود كه به سود ما گرفته نشد. در مجموع، به تيم داورى خسته نباشيد مى گويم و اين اجازه را به خود نمى دهم كه در مورد آن اظهارنظر كنم.

• مجيد جلالى، سرمربى فولاد، پس از بازى با نفت، علت اعتراض خود را ديدار مقابل سپاهان دانست. بازى تيم هاى فولاد و سپاهان چه مشكلاتى داشت؟
    - جلالى علت ورود كادر فنى به زمين را به اين ديدار ارتباط مى دهد. با اين طرز فكرى كه وى دارد، ما نيز مى توانيم به خود اين اجازه را بدهيم كه اگر در بازى هفته آينده برابر پاس به مشكل برخورديم، با كمك ها و كادر فنى وارد زمين شويم چرا كه ۲ موقعيت صد در صد را از تيم ما در ديدار با ذوب آهن گرفتند.

• آقاى جلالى نسبت به لحن شما واكنش نشان داد. چرا اين مسائل در فوتبال ما مطرح مى شود؟
    - سرمربى فولاد اعلام كرده شأن سپاهان با لحن قلعه نويى پايين مى آيد؛ در حالى كه بهتر است اين آقا در مورد شأن خود صحبت كند. جلالى سابقه اين صحبت ها را دارد. سال گذشته با همين حرف ها براى استقلال اهواز حاشيه سازى كرد و دچار مشكل براى اين تيم شد. امسال نيز قصد دارد براى سپاهان حاشيه سازى كند. جلالى بهتر است در مورد شأن خود صحبت كند.

• از داور ديدار سپاهان با ذوب آهن به علت ۲ اشتباه معترض هستيد؟
    - هادى عقيلى هيچ برخوردى با بازيكن حريف نداشت. نمى دانم آقاى ميرزابيگى به چه علت اين صحنه را خطا مى داند. به داور اعتراضى ندارم و اشتباهات او را عامل شكست تيمم نمى دانم. شايد داور در بازى اشتباه بكند و سوت هايى را نابه جا بزند و برخى خطاها را هم نگيرد؛ اما در كل از تيم داورى راضى هستم. برخلاف ساير افراد، اعتراضى به داورى ندارم و به كار خود متمركز هستيم.

• انتقادات از سپاهان زياد است. به نظر شما علت اين مسائل چيست؟
    - اكنون تمام افراد درمورد سپاهان قلعه نويى اظهار نظر مى كنند. همين جا از تمام آقايانى كه از قلعه نويى به علت كسب ۳ بار قهرمانى در ليگ و۲ بار در جام حذفى ناراحت هستند، عذرخواهى مى كنم كه چنين موفقيت هايى را كسب كرده است. اميدوارم اين آقايان عذرخواهى مرا بپذيرند و ديگر كارى به سپاهان نداشته باشند. اگر درباره امير قلعه نويى حرف بزنم، مشكلى ندارم؛ اما به سپاهان كارى نداشته باشند. پس از بازى با شاهين، سرمربى اين تيم در مورد سپاهان اظهار نظر مى كند و اعلام مى كند كه عدم وجود تماشاگر در اصفهان به علت نبود بازيكن بومى در سپاهان است. اين سوال را دارم كه مگر در مورد شاهين اظهار نظر مى كنم كه افراد در مورد سپاهان نظر مى دهند.

• با اين مسائل چگونه روبه رو مى شويد؟
    - سپاهان حاشيه هاى زيادى دارد؛ اما افرادى كه از اين تيم انتقاد مى كنند، به علت بخل و حسادتشان است. براى فرار از اين اوضاع بايد قوى ظاهر شويم و پيروز بازى ها شويم تا اين فشار از سپاهان كاهش يابد. در ايران هر فردى كه بخواهد پيشرفت كند، اين اجازه را به او نمى دهند و مانع فعاليت او مى شوند. همه مانع پيشرفت ديگران مى شوند و تلاش نمى كنند به آن درجه ارتقا يابند. سپاهان در تمام رشته ها تيم دارد و بايد تلاش كنيم مانند سپاهان شوند؛ نه اينكه عليه اين تيم جبهه گيرى كنيم. به نظرم آقاى ساكت هم بايد معذرت خواهى كند كه مدير نمونه شده است. كلى مى گويم و شخص خاصى نظرم نيست. از اكنون به بعد هر كسى راجع قلعه نويى و سپاهان اظهارنظر كند، مثل خودش جواب وى را خواهم داد. خويشتن دارى و سكوت فايده اى ندارد. بايد به گونه اى ديگر جواب آنها را بدهم تا افراد ساكت شوند.

• كميته انضباطى اعلام كرده، هر مربى عليه مربى ديگر مصاحبه كند، جريمه خواهد شد. به نظر شما اين امر تأثير در اظهار نظر مربيان خواهد داشت؟
    - ۲۰ سال در استقلال بودم؛ اما اكنون به خود اجازه نمى دهم در مورد اين تيم صحبت كنم. در هر جا فعاليت كنم، متمركز آنجا خواهم بود. خدا پدر و مادر فيروز كريمى را بيامرزد كه حرف خوبى زد و اعلام كرد هرچه اتفاق مى افتد، به سپاهان ارتباط مى دهند. اخيرا رئيس جمهورى پاكستان هم سيل اين كشور را به گردن من انداخته است. تمام اين خسارت ها را بايد جبران كنيم. به دنبال صندوق قرض الحسنه هستم كه مبلغ ۴۶۰ ميليون دلار وام بدهد و بتوانم خسارت وارده به پاكستان را تقديم اين كشور كنم تا به دادگاه نروم.

• امروز مقابل پاس به ميدان خواهيد رفت. بعد از شكست در دربى چه برنامه اى براى اين ديدار داريد؟
    - مقابل ذوب آهن بازى بسيار خوبى انجام داديم؛ فقط در ضربات آخر كم دقت بوديم. شهاب گردان و مدافعان اين تيم هم عملكرد بسيار خوبى داشتند و حملات سپاهان را مهار كردند. كيفيت اين بازى مرا بسيار اميدوار كرد و نگرانى گذشته ام از بين رفت. بايد به مهاجمان خود روحيه مضاعف بدهيم تا بتوانند در ضربات آخر دقت لازم را داشته باشند و بتوانند به گل دست يابند. هنوز اين تيم با سپاهان ايده آل فاصله دارد. اميدوارم بازى به بازى روند رو به رشد خود را ادامه دهيم. پاس، تيم بسيار خوبى است و بازى بسيار سختى با اين تيم خواهيم داشت.

• با توجه به اينكه در هفته هفتم مقابل استقلال به ميدان مى رويد، نتيجه ديدار پاس تأثيرى روى اين بازى خواهد گذاشت؟
    - اكنون تمام تمركزمان بر ديدار با پاس است و توجهى به ساير ديدارها نداريم. بازى به بازى پيش مى رويم تا بتوانيم عملكرد بهترى را از خود به نمايش بگذاريم. امير قلعه نويى ظاهر و باطن همين است و به دنبال جوسازى نيستم. به گونه اى حرف نمى زنم كه ظاهرم با باطنم متفاوت باشد. بلد نيستم فيلم بازى كنم و براى افرادى كه ظاهر و باطن آنها تفاوت دارد، متاسفم.

• در برنامه ۹۰ دايى مدعى شد كه ماليات مربيان قبلى تيم ملى بر عهده فدراسيون بود. آيا فدراسيون ماليات شما را در زمان سرمربيگرى تيم ملى پرداخت كرد؟
    - در قرارداد من ذكر شده بود كه ماليات را فدراسيون پرداخت كند؛ اما هنوز به صورت كامل آن را پرداخت نكرده و كفاشيان نامه اى به اداره دارايى ارسال كرده و اعلام كرده كه ماليات برعهده فدراسيون است و مشكلى به وجود نخواهد آمد. يك ماه قبل از اينكه به مالزى سفر كنم، قراردادم با تيم ملى تمام شده بود؛ اما به خاطر مردم، تيم ملى را همراهى كردم. جوان هايى داشتيم كه براى اين خاك به جبهه رفتند و جان خود را فداى اين مرز و بوم كردند. با توجه به اينكه توانسته بوديم با اقتدار صعود كنيم و كره جنوبى را نيز شكست داده بوديم، تصميم گرفتم تيم ملى را در مالزى همراهى كنم. در آن زمان، فدراسيون با مشكلاتى روبرو بود و رئيس نداشت. براى آرامش تيم ملى صحبتى در مورد قرارداد انجام ندادم؛ حتى مناجاتى به من اعلام كرد اين اقدام تو درست نيست. من اعلام كردم كه مى روم و اگر نتيجه گرفتم و خواستند، ادامه مى دهم. اگر نخواستند، از تيم ملى خواهم رفت. نمى توانم براى يك ماه كه در تيم ملى فعاليت داشتم، دستمزد يك سال را دريافت كنم. پس از برگشتن از مالزى حقوق يك ماه خود را نيز دريافت نكردم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه حاج صفی

احسان حاج صفى: استقلال را در خانه خودش شكست مى دهيم

تيم فوتبال سپاهان با برد مقابل پاس ۹ امتيازى شد و سپاهان در هفته ششم رقابتهاى ليگ همچنان نتوانسته خود را به صدر جدول نزديك كند. احسان حاج صفى نيز به مانند ساير بازيكنان سپاهان معتقد است كه روند رو به رشد سپاهان از هفته دهم به بعد آغاز خواهد شد. در ادامه گفت وگوى كوتاهى با مدافع سپاهان انجام داديم كه از نظرتان مى گذرد.

• بازى مقابل پاس چطور بود؟
    - بازى سختى بود « تيم پاس مقابل ما با سيستم دفاعى بازى مى كرد و چشم به ضد حملات دوخته بود و همين كار ما را سخت مى كرد چرا كه مهاجمان ما كار زيادى از دستشان بر نمى آمد و همين باعث شد تا كيفيت بازى پايين بيايد.

• اين برد باعث شد تا كمى از فشار روحى بازيكنان كاسته شود.
    - دقيقاً همانطور است كه مى گوييد. ما پارسال نيز همين موقع ۱۰ امتياز داشتيم و بعد روى غلطك افتاديم. اما امسال عنوان قهرمانى را يدك مى كشيم و همين كار ما را دشوار كرده است. خوشحالم كه با اين برد تا حدودى از بار روانى ما كاسته شد.

• نبود عقيلى تاثيرگذار نبود؟
    - هادى عقيلى يكى از مدافعان با تجربه و ملى پوش ايران است كه وجودش در هر تيمى به خط دفاع دلگرمى مى دهد. اما خب نظر مربى است كه چه بازيكنانى را درتركيب قرار بدهد. نبود هادى در روند تيمى ما تاثيرگذار بود اما نه به طورى كه بازنده باشيم.

• هفته آينده بايد مقابل استقلال به ميدان برويد اين بازى را چطور ارزيابى مى كنى؟
    - بازى با استقلال بازى حساس و سختى است. چرا كه هم ما و هم آنها مدعى قهرمانى هستيم و امتياز اين بازى براى هر ۲ ارزشمند است و همين بازى را سخت مى كند. اما اميدوارم كه با دست پر به اصفهان بياييم تا هوادارانمان را خوشحال كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عنایتی

رضا عنايتى: به خاطر رفاقت با قلعه نويى عليه من شعار دادند

رضا عنايتى شب پرحاشيه اى را با سپاهان مقابل پاس همدان پشت سرگذاشت. اين مهاجم با تجربه كه در ۱۵ دقيقه پايانى به جاى محرم نويدكيا وارد بازى شد و در پست هافبك وسط قرار گرفت، با رفتارهاى غيرمنتظره اى روبرو شد: «متاسفانه برخى از طرفداران كه به نظرم طرفدار واقعى سپاهان نبودند عليه من شعارهايى دادند. فكر مى كنم اين عده خاص از جايى خط گرفته بودند.» عنايتى دقايقى بعد از ورود به زمين شوتى را به خارج از دروازه زد و دقيقا از همين لحظه بود كه بخشى از ورزشگاه عليه او شعار داد. موضوعى كه حتى ناراحتى امير قلعه نويى سرمربى سپاهان را به همراه داشت و به گفته حاضرين علت اصلى غيبت اودر كنفرانس خبرى بعد از بازى بود. در پايان اين ديدار محسن بنگر زننده گل برترى سپاهان مقابل پاس همدان نيز دست عنايتى را گرفت و به سوى طرفداران برد تا او را با آنها آشتى بدهد. گفت وگو با وى را بخوانيد:

• سپاهان برد اما شما بعد از بازى خوشحال نبوديد. ظاهرا از برخورد طرفداران ناراحت هستيد.
    - من تنها ۱۵ دقيقه براى سپاهان بازى كردم. جاى تعجب دارد كه چنين رفتارى با من كردند. وقتى اولين شوتم را به بيرون زدم، نزديك نيمى از ورزشگاه عليه من شعار دادند. نمى دانم درباره اين جريان از پيش تعيين شده چه توضيحى بدهم. مگر مى شود يك بازيكن در دقايق آخر به زمين بيايد و بعد از به دست آوردن اولين توپ، شاهد چنين برخوردى باشد. فكر مى كنم آنها از قبل منتظر چنين صحنه اى بودند و مى خواستند من را خراب كنند. نمى دانم قضيه چيست چون اگر قرار باشد شعار هم بدهند، نبايد به من شعار بدهند. شكر خدا آمار وجود دارد و من تا به حال يك گل زده ام و يك پنالتى گرفته ام. از اين نظر آمار بهترى نسب به مهاجمان ديگر دارم. مطمئن هستم كاسه اى پشت نيمه كاسه است و يك جريانى وجود دارد كه مى خواهد عليه من حاشيه سازى كند. البته من سعى مى كنم به اين مسايل توجه نكنم.

• شايد اين شعارها به رابطه خوب تو با امير قلعه نويى ربط دارد؟
    - دقيقا به همين مسأله برمى گردد. شك نكنيد شعارهاى ديروز به رابطه دوستانه من و قلعه نويى ربط داشت. در اين روزهاى سخت من پاى او مى ايستم و شك ندارم اميرخان هم پاى من مى ايستد. اگر اين عده فكر مى كنند ما از هم فاصله مى گيريم سخت در اشتباه هستند. به نظر من طرفداران واقعى سپاهان بايد بيدار شوند و جلوى اين حاشيه سازى ها را بگيرند. براى من خيلى مهم نيست در تركيب باشم يا نه چون هدف اصلى ام موفقيت سپاهان است. متاسفانه عده اى با اين كارها مى خواهند به تيم ما ضربه بزنند و طرفداران واقعى سپاهان بايد هوشيار باشند.

• اگر اين اتفاق در خارج از اصفهان رخ مى داد براى شما قابل هضم بود، درست است؟
    - بله، اين تلخ است كه در داخل اصفهان چنين رفتارى مى شود. دوست ندارم خيلى به جزئيات اشاره كنم، اما توپ هايى بود كه از روى خط دروازه به اوت زده شد، اما كسى عكس العمل اين چنينى نشان نداد اما من كه در پست هافبك وسط بودم و در خط حمله بازى نمى كردم، چنين شعارهايى شنيدم.

• محسن بنگر هم در پايان بازى دست تو را گرفت و به سوى طرفداران برد تا با آنها آشتى كنى. آشتى كرديد؟
    - محسن خيلى به من لطف داشت. همه بازيكنان از اين اتفاق ناراحت بودند ولى من در پايان بازى با آنها حرف زدم و گفتم به خاطر چنين موضوعى تمركز خود را به هم نريزند تا بتوانيم نتايج خوبى به دست بياوريم. رضا عنايتى كه بازيكن بى تجربه اى نيست. ۶،۵ سال پيش به خاطر يك سوء تفاهم تمام آزادى عليه من شد و رفتار بدتر از اين ديدم. اينقدر با تجربه هستم كه بدانم در چنين شرايطى بايد چطور رفتار كنم. فقط از كسانى كه عليه من شعار داده اند، مى خواهم به گذشته نگاهى بياندازند و آمار گلزنى ها من را ببينند و به خاطر مشكلات شخصى اينطور
    برخورد نكنند.

• بازى را در دقايق پايانى برديد. مى توان گفت اين استارت قهرمانى است؟
    - واقعا سخت است. ما به اين راحتى نمى توانيم قهرمان ليگ برتر شويم. همه تيم ها مقابل ما با چند لايه دفاعى بازى مى كنند و دوست دارند از ضد حملات استفاده كنند. اين كار ما را سخت تر مى كند اما اگر بتوانيم تمركز خود را بيشتر كنيم مى توانيم دوباره قهرمان شويم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)