Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 147
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

پیش فرض مصاحبه بازیکنان سپاهان

ايشان بزرگتر من است و احترامش را نگه مى دارم

عقيلى: خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى قلعه نويى سكوت كردم

پس از قهرمانى سپاهان در ليگ برتر انتظار مى رفت كه زردپوشان اصفهانى روزهاى آرامى را پشت سر بگذارند ولى حمله امير قلعه نويى به هادى عقيلى در رختكن ورزشگاه ثامن مشهد،همه چيز را تحت الشعاع قرار داد. قلعه نويى معتقد بود كه عقيلى بازى ضعيفى را از خود به نمايش گذاشت و همين موضوع باعث شد تا سرمربى سپاهان از مدافع ملى پوش تيمش به شدت انتقادكند. البته صحبت هاى قلعه نويى فقط به مسائل فنى مربوط نشد و درادامه الفاظ ديگرى از زبان امير خارج شد كه خيلى ها را در رختكن بهت زده كرده بود. نوع بازى عقيلى در نيمه دوم بازى سپاهان مقابل ابومسلم نشان مى داد كه اتفاقى در رختكن براى وى رخ داده است. اين بازيكن ملى پوش و كاپيتان دوم سپاهان كه رابطه خوبى با قلعه نويى ندارد، بعد از اشتباهى كه در نيمه اول انجام داد و منجر به گلزنى حريف شد، در بين ۲ نيمه و در رختكن به شدت مورد حمله سرمربى تيم قرار گرفت تا جايى كه قلعه نويى به وى گفت: »... به آن تيم ملى كه تو در آن بازى مى كنى!» عقيلى كه خود از اشتباه نيمه اولش بسيار ناراحت بود، با شنيدن اين جملات سرش را پايين انداخته بود و واكنشى هم نشان نداد.قلعه نويى با فرياد از عقيلى خواسته وقتى او حرف مى زند، سرش را بالا بگيرد. در اين لحظه بازيكن ها كه هاج و واج صحنه را تماشا مى كردند با ديدن عصبانيت شديد عقيلى، هر لحظه اين احتمال را مى دادند كه او واكنش تندى از خود نشان بدهد، اما در حالى كه ممكن بود كار به جاهاى باريك تر بكشد،هيچ عكس العملى از عقيلى سر نزد.در اين ميان مديرعامل سپاهان، محمدرضا ساكت به ميان معركه مى آيد و از عقيلى خواهش مى كند كه به خاطر جشن قهرمانى ماجرا را پى نگيرد.پس از اين ماجراها حالا عقيلى شرايط ويژه اى در سپاهان دارد و بعيد به نظر مى رسد در اين تيم ماندگار شود.او تصميمش را براى جدايى از سپاهان گرفته ولى فعلا دوست ندارد در اين مورد حرفى بزند.عقيلى در مورد اتفاقاتى كه در بازى با ابومسلم افتاد،دقايقى با خبرگزارى فوتبال ايران گفت و گو كرد:

•داستان درگيرى لفظى ات با امير قلعه نويى چيست؟
    - درگيرى لفظى يعنى اينكه ۲ نفر با هم جر و بحث كنند اما من در اين ماجرا هيچ حرفى نزدم و فقط سكوت كردم.
    مثل اينكه در رختكن به شدت از حرف هاى قلعه نويى ناراحت بودى؟
    - من اصلا دوست ندارم در مورد اين ماجرا حرف بزنم تا قضيه كش پيدا كند ولى بايد بگويم كه توهين هاى ايشان را هيچ وقت فراموش نمى كنم.البته او بزرگتر است و احترامش را نگه مى دارم و بهتر است كه حرفى نزنم.
    مى گويند وقتى قلعه نويى حرف مى زده،تو سر تكان دادى و اين باعث عصبانيت او شده است؟
    - اولا كه من سرم پايين بود، ثانيا اگر من سر هم تكان داده باشم فكر نمى كنم كه كار عجيبى باشد.وقتى توهين و فحاشى شنيدم خيلى خودم را نگه داشتم كه فقط سرم پايين بود.
    يعنى تو در جواب جملات قلعه نويى هيچ جوابى ندادى؟
    - خير.من هيچ حرفى نزدم و خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى ايشان هيچ عكس العملى نشان ندادم و سكوت كردم.من خيلى ناراحت بودم و شايد خيلى ها نتوانند باور كنند كه چه حرف هايى شنيدم اما الان خوشحالم كه آن زمان خودم را كنترل كردم.
    قضيه داد و بيداد كردنت سر ميز صبحانه چه بود؟
    - اصلا اتفاق خاصى نيفتاد كه بخواهم در اين مورد حرف بزنم.اين موضوع ربطى به اتفاقاتى كه در رختكن افتاد ندارد.
    از ابتداى فصل با قلعه نويى مدام مشكل داشتى.اينطور نيست؟
    - بله.
    چرا تصميم به ترك سپاهان نگرفتى؟
    - دلايلى بود كه امكان جدايى وجود نداشت.
    نمى خواهى بگويى قلعه نويى در رختكن چه حرف هايى زد؟
    - من هيچ جوابى ندارم و در اين مورد بعدا اگر لازم باشد حرف هايم را مى زنم.
    با اين شرايط اگر قلعه نويى در سپاهان بماند،تو حتما جدا مى شوى.اينطور نيست؟
    - الان صحبت نكنم بهتر است.بعد از ليگ همه چيز مشخص مى شود.

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه عنایتی

هيچ كس نمى تواند مرا نابود كند

عنايتى: باعث باخت شدم اما هنوز هم در اصفهان محبوب هستم

«براى موفقيت تيم هر كارى از دستم بر مى آمد، انجام دادم. از جان مايه گذاشتم و تا آخرين حد ممكن براى سپاهان دويدم».
    رضا عنايتى مهاجم سپاهان در بازى با استقلال اشتباه بدى انجام داد اما در توجيه اين اشتباهش صحبت هاى بالا را به زبان آورد. گفت وگو با عنايتى را در ادامه بخوانيد:

• بازى بسيار خوبى بود كه ما مستحق باخت نبوديم. در نيمه دوم ۳ برابر استقلال موقعيت از دست داديم. اين جزو معدود بازى هاى استقلال در ۶،۵ سال اخير بود كه هر چه زدند رفت داخل دروازه. در حالى كه تيم ما غير از ۳ گلى كه زد، چندين و چند موقعيت گل هم داشت.

• گل چهارم استقلال را تو به اشتباه وارد دروازه خودى كردى. در اين خصوص صحبت كن.
    - من براى موفقيت تيم هر كارى از دستم بر مى آمد انجام دادم. از جان مايه گذاشتم و تا آخرين حد ممكن براى سپاهان دويدم اما فكر كنم گل چهارم همه چيز را خراب كرد. متاسفانه به نام من ثبت شد كه البته درست هم بود. اين عجيب ترين گلى بود كه ما دريافت كرديم. توپ به طور اتفاقى از خط گذشت. برهانى تكل زد و توپ به پاى من برخورد كرد كه وارد دروازه شد. باز هم مى گويم اين عجيب ترين گلى بود كه در چند سال اخير به ثمر رسيده است. از اين باخت به شدت ناراحتم چون بايد برنده مى شديم.

• در بازى با پاس هواداران سپاهان عليه تو شعارهايى سر دادند، حالا هم كه با گل به خودى تو سپاهان بازنده شد. به نظرت هواداران اكنون چه نظرى راجع به عملكردت دارند؟
    - عده اى دوست دارند به همه ثابت كنند كه رضا عنايتى در اصفهان محبوب نيست اما دروغ مى گويند. اتفاقاً من در اصفهان محبوب هستم. اتفاقات بازى با پاس از پيش تعيين شده بود. وقتى اولين توپم را گرفتم، عليه من شعار دادند. همين مساله گوياى همه چيز است.

• فكر نمى كنى نتوانسته اى توقعات هواداران را برآورده كنى؟
    - نمى دانم چرا هر جا مى روم از من توقع دارند شق القمر كنم. فصل گذشته در استقلال هم شرايط همين طور بود. متاسفانه از من توقع بسيار بالايى وجود دارد.

• در بازى جمعه شب، هواداران استقلال بر عكس خسرو حيدرى با تو رفتار خوبى داشتند.
    - آنها چيزى عليه من نگفتند چون مى دانستند دوست داشتم در استقلال بازى كنم. هيچ شعارى عليه من داده نشد اما متاسفانه هر وقت خسرو حيدرى صاحب توپ مى شد طرفداران او را هو مى كردند. اين نشان مى داد آنها هنوز جدايى خسرو حيدرى را فراموش نكرده اند اما به نظر من اين جدايى ها در فوتبال حرفه اى وجود دارد.

• اين شعارها عليه قلعه نويى هم بود!
    - ديگر شعار دادن عليه اميرخان آخر بى معرفتى بود. امير قلعه نويى چه در دوران بازيگرى و چه در دوران مربى گرى براى استقلال خيلى زحمت كشيده. نبايد با او چنين رفتارى مى شد.

• حرف آخر؟
    - بايد بگويم هيچ كس نمى تواند با درآوردن حرف براى من، نابودم كند. آنهايى كه مى خواهند من در فوتبال نباشم، بدانند كه رضا عنايتى مى جنگد و اجازه دخالت به هيچ كس نمى دهد
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه حسینی

داورى عليه ما بود

سيدجلال حسينى: مى توانستيم استقلال را شكست بدهيم

تيم فوتبال سپاهان در شرايطى بازى را به استقلال واگذار كرد كه توانسته بود در نيمه دوم
    ۳ تا از گل هاى خورده را جبران كند و به تساوى برسد اما در دقايق پايانى بازى و غفلت مدافعانش گل چهارم را دريافت كرد و ۳ امتياز بازى را از دست داد. سيدجلال حسينى مدافع ملى پوش سپاهان معتقد است كه سپاهان با بدشانسى بازى را واگذار كرده است. در ادامه گفت وگوى كوتاهى با وى انجام داديم كه از نظرتان مى گذرد:

• بازى باخته را به تساوى كشانديد و دوباره از دست داديد. در ارتباط با اين بازى براى ما صحبت كنيد.
    - همانطور كه از قبل پيش بينى مى شد بازى سخت و حساسى بود. ما سعى كرديم تا از تمامى موقعيت هاى خود به بهترين نحو استفاده كنيم اما اين قانون فوتبال است كه هر تيمى بهتر از موقعيت هاى به دست آمده انتقاد كند پيروز خواهد شد.

• در نيمه اول سپاهان حرفى براى گفتن نداشت.
    - آنطور هم كه مى گوييد نيست؛ ما هم موقعيت داشتيم اما هر چه مى زديم تبديل به گل نمى شد. با شروع نيمه دوم ما بازى بهترى را ارائه داديم و توانستيم در مدت زمان كوتاهى گل هاى تساوى را نيز به ثمر برسانيم اما متاسفانه در يك صحنه دچار غفلت شديم و گل چهارم را دريافت كرديم.

• فكر نمى كنيد حواشى هاى موجود بر روند بازى تاثير گذاشته بود؟
    - دقيقاً همينطور است كه مى گوييد ما در آزادى و جلوى ۸۰ هزار تماشاگر استقلال بازى باخته را به تساوى در آورديم. اما توهين هاى آن ها به بازيكنان و سرمربى ما واقعاً وحشتناك بود و باعث شده بود كه بچه ها عصبى شوند.

• توهين به خسرو حيدرى توسط هواداران استقلال هم از نكات جالب توجه بود.
    - قطعاً همين طور است كه مى گوييد. اينجور حواشى ها و توهين ها فقط در فوتبال ايران وجود دارد. در پايان فصل يكسرى شرايط پيش مى آيد كه يك بازيكن مجبور مى شود تيم خود را عوض كند و در تيم ديگرى توپ بزند. هوادارها هم بايد اصول حرفه اى را رعايت كنند. آن ها حق نداشتند كه ۹۰ دقيقه تمام عليه حيدرى شعار بدهند. اين كار به دور از رفتار حرفه اى مى باشد.

• گل سپاهان كه مردود اعلام شد درست بود؟
    - اگر كمك داور در اين صحنه دقت بيشترى به خرج مى داد و گل را صحيح اعلام كرده بود نتيجه بازى به كلى تغيير مى كرد. بر خلاف اينكه مى گويند داورى به نفع سپاهان است از اول فصل همه عليه ما قضاوت كرده اند و بارها و بارها پنالتى هاى ما را نگرفته اند و كمك هاى صحيح ما را آفسايد اعلام كرده اند.

• فكر نمى كنى به عنوان مدافعان تيم ملى عملكرد ضعيفى در اين بازى داشتيد؟
    - مسلما تيمى كه ۴ گل دريافت مى كند بايد مورد انتقاد قرار بگيرد. من نمى گويم اشتباه نداشتيم اما همه تقصيرها نيز گردن ما نبود. اگر توپ هاى ما هم گل مى شد بازى را برده بوديم.

• به سراغ تيم ملى برويم؛ اين اردو را چطور ارزيابى مى كنى؟
    - تيم ملى به زودى بازى هاى جام ملت هاى آسيا را پيش رو دارد و براى رسيدن به هماهنگى بايد چنين بازى هاى تداركاتى را انجام بدهد. از طرفى تيم هاى ليگ برتر نيز تازه به هماهنگى رسيده اند و اين تحليل كمى بر روند آماده سازى آنها تاثير خواهد گذاشت. اما اميدوارم كه با هماهنگى كامل و بدون مصدوميت باز گرديم و در خدمت تيمهايمان باشيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

6. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه رحمتی

جريان حذف قلعه نويى توسط بازيكنان صحت ندارد

سيد مهدى رحمتى: ناگفته هاى بين ۲ نيمه بازى با استقلال را در زمان اوج سپاهان مى گويم

سيد مهدى رحمتى دروازه بان سپاهان گفت: در بين ۲ نيمه بازى با استقلال اتفاقاتى رخ داد كه در زمان اوج سپاهان آنها را خواهم گفت.
    سيد مهدى رحمتى در مورد آخرين شرايطش و اتفاقات ديدار با استقلال و مسائل مربوط به تيم ملى گفت وگويى انجام داد كه در ادامه مى خوانيد:

•شرايط جسمى و روحى ات در حال حاضر چگونه است؟
    - مشكلى كه از ناحيه پا داشتم خوشبختانه برطرف شده و مشكل خاص جسمى از لحاظ مصدوميت ندارم.

•از لحاظ روحى و روانى چطور؟
    - خدا را شكر از اين لحاظ هم مشكلى ندارم.

•درباره اتفاقات ديدار با استقلال چه نظرى دارى؟
    - در بازى با پاس همدان بهترين بازيكن سپاهان بودم و حالا يك بازى هم روز خوب ما نبود و در مجموع نتوانستيم نتيجه خوبى كسب كنيم.

•به نظر مى رسد روى گل چهارم مقصر بودى؟
    - يك اشتباه خيلى بد داشتم كه منجر به دريافت گل چهارم و باخت تيم شد كه جا دارد از همين جا از تمام طرفداران سپاهان عذرخواهى كنم.

•در يك مصاحبه، در دريافت گل چهارم پروژكتورهاى ورزشگاه آزادى را مقصر اعلام كردى؟
    - اهل توجيه نيستم. من اشتباه كردم و اشتباه، اشتباه است. حالا مى خواهد در اين اشتباه، نور مطثر باشد يا مورد ديگرى تمركزم را به هم بزند اما شما خبرنگاران، كنار زمين هستيد و هنگامى كه توپ به هوا مى رود، اگر به پروژكتور نگاه كنيد، ديگر چيزى نخواهيد ديد. ۲ رديف پروژكتور بالايى خاموش بود كه منجر به اين مشكل شد.

•اما در گذشته و شب هنگام نيز در ورزشگاه آزادى بازى كرده و اين تجربه را داشته اى؟
    - درست است. در يكى از بازى هاى تيم ملى مقابل مقدونيه نيز اين مشكل به وجود آمد كه با صحبتى كه با حاجيلو داشتم در ديدارهاى بعدى اين موضوع حل شد، اما باز هم تأكيد مى كنم كه به جان پسرم؛ نور پروژكتور در هنگام دريافت گل چهام چشمم را زد، البته قصد توجيه ندارم و اشتباه كردم و قول مى دهم جبران كنم.

•به نظر مى رسيد در جريان بازى كمى مضطرب بودى و مشغول دعا خواندن شدى؟
    - من دعا نمى خواندم. در ماه رمضان، صلوات بسيار ثواب دارد و من عادت دارم هميشه صلوات مى فرستم. اين موضوع را بازيكنان تيم هم مى دانند.

•مضطرب نبودى؟
    - بحث اضطراب نيست. يك سرى اتفاقات در بين ۲ نيمه براى من رخ داد كه به خاطر مشكلاتى كه وجود دارد، سعى مى كنم به خاطر وضعيت تيم در مورد آن حرفى نزنم، اما خوب شد فقط يك توپ روى دروازه آمد، چراكه اگر توپ هاى بيشترى مى آمد، مطمئنا در نيمه دوم گل هاى بيشترى هم مى خوردم.

•گفته مى شود جريان حذف قلعه نويى در اصفهان توسط عده اى از بازيكنان آغاز شده است؟
    - بازيكنانى كه سال گذشته با سپاهان قهرمان شده و زحمات بسيارى كشيدند و البته مى توانستند از اين تيم به تيم هاى ديگر بروند، هيچ زمان اين كارها را نمى كنند.

•پس اين موضوع را رد مى كنى؟
    - نه با قلعه نويى و نه با هيچ فرد ديگرى اين كار را نخواهيم كرد، چون آدم نبايد آخرتش را به اين حرف ها بفروشد.

•گفتى بين ۲ نيمه بازى با استقلال مسائلى اتفاق افتاد؛ مى توانى به آنها اشاره كنى؟
    - نمى خواهم فعلا به آن بپردازم و اين را موكول مى كنم به زمانى كه سپاهان به روزهاى اوجش بازگشت. بايد در حال حاضر تلاش كنيم تا سپاهان به روزهاى خوب گذشته بازگردد. ما بايد به خاطر باشگاه و مردم اصفهان از اين وضعيت بحرانى خارج شده و به جايگاه اصلى برگرديم.

•در بازى با استقلال، خط دفاعى و دروازه بان سپاهان در حد تيم ملى ظاهر نشدند؛ دليل اين امر چه بود؟
    - زمانى كه تيم گل مى خورد، همه مقصرند. روى گل چهارم من اشتباه كردم و آن را به گردن مى گيرم، اما در ساير گل ها به نظر خودم مقصر صد در صد نبودم و تمام تيم مقصر بود. همانطور كه در زمان برد همه سهيم هستند در باخت نيز همه مقصر هستند.

•اين ضعف ناشى از چه چيزى است؟
    - به نظر من سپاهان در دفاع تيمى مشكل دارد و در اين مورد كمى ضعيف عمل مى كنيم كه اين موضوع به ضعف مدافعان تيم ملى مربوط نمى شود. يك تيم وقتى مى خواهد دفاع كند بايد همه به هم كمك كنند.

•آيا براى بهتر شدن وضعيت تيم، جلسه اى در باشگاه سپاهان برگزار شد؟
    - خير؛ بعد از بازى با استقلال، ۳ روز تعطيل هستيم تا ببينيم در آينده چه اتفاقى رخ خواهد داد.

•به نظر مى رسد بدون رقيب بودن رحمتى باعث مى شود بدون دغدغه به كارت ادامه دهى كه اين مورد برايت در درون دروازه تيم ملى مصونيت ايجاد مى كند.
    - اصلاً اين بحث ها مطرح نيست. من ۳ سال است در تيم ملى فيكس هستم و از شما خواهش مى كنم عملكردم را در اين مدت بررسى كنيد. اگر به اتفاق كارشناسان نظرتان اين بود كه عملكرد ضعيفى داشتم من هم آن را قبول مى كنم. اين بحث وجود ندارد كه رقيب ندارم. من به خاطر خانواده ام كه از تلويزيون بازى را مى بينند، هميشه سعى مى كنم بهترين عملكرد را داشته باشم، چه برسد به تيم ملى كه پاى ۷۰ ميليون نفر وسط است. مطمئن باشيد بيشترين تلاش را مى كنم تا باعث سربلندى تيم ملى شوم.

•آينده سپاهان را چطور مى بينى؟
    - ما سال گذشته هم در بازى نخست به استقلال باختيم. نه آسمان به زمين رسيد و نه زمين به آسمان. ديديد كه در پايان فصل هم با يك اختلاف خوب قهرمان شديم.

•امسال چه سرنوشتى انتظار سپاهان را مى كشد؟
    - امسال هم اگر يك سرى مشكلاتى برطرف شود و بازيكنان جديد با ما هماهنگ شوند، فكر مى كنم شرايط بسيار بهتر خواهد شد.

•در مورد سفر طولانى مدت تيم ملى به چين و كره جنوبى چه نظرى دارى؟
    - ما سرباز تيم ملى هستيم و وظيفه داريم كه تيم ملى فوتبال ايران هر برنامه اى دارد در خدمتش باشيم.

•بازى با چين و كره جنوبى را چطور ارزيابى مى كنى؟
    - فكر مى كنم اين ۲ بازى محك خوبى براى تيم ملى باشد، چون چين و كره جنوبى ۲ تيم قدرتمند آسيايى هستند كه مى توانيم با ديدار با آنها نقاط ضعف و قدرتمان را برطرف كنيم.

• قطبى در نشست مطبوعاتى اخير خيلى روشن گفت كه مهدى رحمتى گزينه نخست او در جام ملت هاى آسياست، اين انگيزه شما را بالا مى برد؟
    - اين نظر لطف قطبى است و خوشحالم كه سرمربى تيم ملى چنين اعتقادى دارد و از ماه ها قبل اين مساله را عنوان كرده است. اين حرف قطبى انگيزه ام را چند برابر مى كند. خد ا شاهد است پيش از آن كه قطبى چنين صحبتى را مطرح كند چه در باشگاه و چه در تيم ملى همه دروازه بان ها را حريف خود مى دانستم و حتى به كمترين دروازه بانى كه شما فكرش را بكنيد هم فكر كردم. اما چيزى كه هست اينكه تمام تلاشم را مى كنم هر چه در توانم است را بگذارم و جواب اعتماد او را بدهم.

• بازى با چين و كره جنوبى را چطور مى بينيد؟
    - ما هرچه جلوتر مى رويم و به جام ملت هاى آسيا نزديك مى شويم با توجه به برنامه ريزى كادر فنى تيم هاى حريفمان قدرتمندتر مى شوند. فكر مى كنم اين دو بازى محك بسيار خوبى براى تيم ملى باشد و مربيان تيم ملى مى توانند خيلى خوب با نقاط ضعف و قوت ما آشنا بشوند. شايد نتوانيم در اين۲ بازى به نتايج دلخواه برسيم اما اين دليل نمى شود كه در جام ملت ها موفق نشويم. اگر يادتان باشد ۴ سال پيش عراق در غرب آسيا برابر تيم دوم ايران شكست خورد اما در جام ملت هاى آسيا قهرمان شد. ما بايد بدانيم كه بازى هاى تداركاتى براى شناخت نقاط ضعف و قوت است و اين ۲ بازى كمك بسيارى به كادر فنى تيم ملى خواهد كرد.

• فكر مى كنيد چرا ما پس از بازى با آلمان ديگر هيچ وقت نتوانسته ايم با تيم هاى بزرگ بازى
    كنيم؟
    - فكر مى كنم چون نتيجه گرا هستيم نمى توانيم به دنبال برنامه ريزى درازمدت برويم. وقتى تيم چين نتواست از مرحله اول انتخابى جام جهانى صعود كند، تيم اش را به طور كل تغيير داد. اين تيم جوان ۳ بار به مصاف ما رفت كه يك بار ۳ بر صفر برديم. يك بار ۳ بر يك و يك بار در چين به اين تيم با نتيجه يك بر صفر باختيم. شما مطمئن باشيد تيمى كه قرار است رو در روى ما قرار گيرد به مراتب بهتر از تيمى است كه ما با آن بازى كرده ايم. اگر ما ۳ بر صفر مى باختيم شايد كل تيم و كادر فنى را عوض مى كردند ولى آنها درازمدت به تيم ملى كشورشان فكر
    مى كنند.

• مى توانيم در جام ملت هاى آسيا قهرمان شويم؟
    - قهرمانى هدف ماست. بايد تلاش كنيم . دوست دارم در اين تورنمنت نتايج خوبى بگيريم و مردم ايران را خوشحال كنيم اما نكته اى كه هست اينكه حريفان ما رقباى دست و پا بسته اى نيستند ولى ما هم تلاش مى
    كنيم كه بتوانيم جزو ۴ تيم باشيم.

• در اين سالها با مربيان مختلفى در تيم ملى كار كرده ايد. نظرتان درباره افشين قطبى چيست؟
    - مى دانيد كه انتقادهاى زيادى از او شده است. قطبى جزو مربيان خوب فوتبال ماست. سال اولى كه او به ايران آمد با وجود شرايطى كه در فوتبال ايران وجود دارد توانست پرسپوليس را قهرمان كند. فكر مى كنم اگر قطبى زمان داشته باشد شايد بتواند موفق شود.

• شما از جمله بازيكنانى هستيد كه از استقلال به سپاهان رفتيد اما رفتارى كه هواداران استقلال با حيدرى داشتند را با شما نداشتند.
    - استقلالى ها بردند، مباركشان باشد. به خود من بى احترامى شد اما نه به اين شكل. كل استاديوم آن روز به حيدرى بى احترامى كردند. من سالى كه با مس به ورزشگاه آزادى آمدم و سرمربى استقلال قلعه نويى بود، هواداران استقلال ركيك ترين توهين ها را به من كردند اما واقعا در ماه مبارك رمضان درست نيست كه بياييم بدون اين كه بدانيم چه اتفاقى افتاده كه او سپاهان را انتخاب كرده بى احترامى كنيم. رفتار هواداران استقلال قشنگ نبود. باز هم مى گويم بازى را بردند، مباركشان باشد اما فكر مى كنم آنها نتوانستند آن شب با وجدان راحت بخوابند.

• امير قلعه نويى در اصفهان محبوب است؟
    - چرا نباشد.

• به هر حال در آخرين ديدارى كه شما در اصفهان داشتيد رفتار خوبى با قلعه نويى نشد.
    - شما برويد ليست خريد سپاهان را با فهرست خريد تيم هايى مانند استقلال و پرسپوليس مقايسه كنيد. در ابتداى فصل مانورهاى تبليغاتى زيادى روى سپاهان انجام شد و انتظار مردم به حدى بالا رفت كه انگار ما بايد در هفته بيستم قهرمان مى شديم. اين در فوتبال ناشدنى است. ما در اين فصل رجب زاده و ناصحى كه بازيكنان جوان و آينده دارى هستند(!) را از ابومسلم گرفتيم اما برويد ببينيد استقلال و پرسپوليس چه بازيكنانى را جذب كردند. اميدوارم هرچه سريعتر بتوانيم به هماهنگى برسيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

ویرایش توسط hamedss : 09-01-2010 در ساعت 17:55

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه بنگر

بنگر: عملكرد سپاهان مناسب بوده است

تيم فوتبال سپاهان بعد از حواشى هاى فراوانى كه در ۷ بازى ابتدايى ليگ داشت در تلاش است تا با استفاده از تعطيلى ۲ هفته اى ليگ به شرايط روحى و روانى و فنى خوبى برسد. محسن بنگر مدافع با تجربه تيم سپاهان معتقد است كه با اين تعطيلى بيشتر به تيمها آسيب مى رساند چرا كه در اوج هماهنگى بايد ۲ هفته ركود داشته باشند. در ادامه گفت وگو با وى را بخوانيد:

• تعطيلات چطور است؟
    - براى ما فوتباليست ها كه تعطيلاتى وجود ندارد. فقط ۳ روز اول استراحت كرديم و بعد از آن روزى ۲ نوبت تمرين مى كنيم تا از شرايط بازى دور نشويم و گرنه اين تعطيلات فقط باعث شد تا در اوج آمادگى ركود كنيم.

• اما خيلى از تيمها با استفاده از اين موقعيت به بر طرف كردن نقاط ضعف خود پرداختند؟
    - براى بعضى ها شايد خوب باشد اما براى تيم ما كه ۶ بازيكن ملى پوش خود را در اختيار ندارد مطمئناً شرايط خوبى نيست. ما هر چه قدر هم كه تمرين كنيم بدون وجود آنها به هماهنگى و شرايط ايده آل نمى رسيم.

• دليل اين همه حواشى كه امسال براى سپاهان به وجود آمده چيست؟
    - تيم بزرگى مثل سپاهان كه بازيكنان بزرگى هم در اختيار دارد با چنين مسائلى رو به رو مى شود چرا كه خود به خود سطح توقعات نيز بالا مى رود. ما تا به حال نتايج بدى نگرفته ايم و فقط ۶ امتياز با صدر جدول فاصله داريم و با شروع مسابقات مى كوشيم تا اين اختلاف را جبران كنيم.

• سپاهان هنوز هم مدعى قهرمانى است؟
    - در اين مساله شك نكنيد. همانطور كه ديديد تيم ما توانست در تهران بازى ۳ هيچ از دست رفته را باز گرداند و در نهايت اگر داور پنالتى ما را درست اعلام كرده بود حتى مى توانستيم برنده بازى باشيم.
    ما براى مقابله با همه تيمها آماده هستيم و بعد از اينكه به صدر برسيم ديگر به هيچ تيمى اجازه نمى دهيم اين موقعيت را از ما بگيرد. مدعى اصلى قهرمانى فقط و فقط تيم سپاهان مى باشد.

• بعد از بازى با استقلال اتفاقات چندان خوبى در تيم به وجود نيامد؟
    - هر مربى خصوصيات اخلاقى خاصى خودش را دارد و من به عنوان بازيكن موظفم تا دستورات تاكتيكى را كه از من مى خواهد در زمين پياده كنم. به هرحال ما در نيمه اول بسيار ضعيف عمل كرديم و وى حق داشت كه از دست ما ناراضى باشد.

• در مورد اشتباهات بازيكنان ملى پوش چه نظرى داريد؟
    - در اين مورد بايد از خود آنها سوال كنيد من ترجيح مى دهم در اين باره سكوت كنم و حرفى نزم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عقیلی

هيچ باندى عليه قلعه نويى وجود ندارد

عقيلى: اگر حاشيه ها اجازه دهند با سپاهان از فوتبال خداحافظى مى كنم

هادى عقيلى جزو مدافعان موفق فوتبال ايران در سال هاى اخير بوده است. او فوتباليستى بود كه در پرسپوليس فرصتى براى اثبات توانايى هايش پيدا نكرد اما در سپاهان نشان داد كه حرف هاى زيادى براى گفتن دارد. هر چند عقيلى گاهى اوقات افت مى كند اما او در مجموع يكى از مدافعان مطمئن فوتبال ايران در چند سال اخير بوده است. عقيلى گفت وگويى را انجام داده و اين يكى از مصاحبه هاى خواندنى اين مدافع بلندقامت است.

•چرا سپاهان تا الان نتيجه نگرفته است؟
    - من دليل اصلى اين موضوع را به تغييراتى كه قبل از شروع فصل داشتيم ربط مى دهم. تيم ما براى هماهنگ شدن احتياج به زمان دارد و اين را هم در نظر بگيريد كه چند بازيكن مصدوم داشتيم و مشكلات زيادى براى ما به وجود آمد.

• اما شما اصلا خوب بازى نمى كنيد؟
    - من دليلش را گفتم. سپاهان چند بازيكن مصدوم داشت و به عنوان مثال كادرفنى روى جان واريو حساب باز كرده بود يا همين طور محرم نويدكيا.

•اما شما پارسال جان واريو را نداشتيد و محرم هم دست و پا شكسته براى سپاهان بازى مى كرد.
    - منظور من اين است كه ما تغييرات داشتيم. ما سال گذشته هم با چنين وضعيتى روبه رو بوديم و يكسرى بازيكن جديد به تيم ما اضافه شدند. مربى ما تغيير كرد و آن زمان هم گفتم كه به مرور زمان تيم ما درست مى شود.

•خيلى ها معتقدند سپاهان
    بيش از حد حاشيه دارد. نظر تو چيست؟
    - اين موضوع كاملا طبيعى است. تيمى كه قهرمان مى شود برايش حاشيه درست مى كنند.

•چه كسى حاشيه درست مى كند؟
    - وقتى توقعات بالا مى رود، حاشيه هم درست مى شود.

•تيم شما ميلياردى خرج كرده و طبيعى است كه توقعات بالا باشد. قبول دارى؟
    - اولا كه من بايد بگويم كه نبايد در مورد پول حرف بزنيم من مى خواهم در مورد مسائل فنى حرف بزنم و در همين اول حرف هايم مى گويم كه توقعات را برآورده نكرديم. تيم ما دچار استرس مى شود چرا كه همه مدام از خرج كردن سپاهان و ستاره هاى تيم ما حرف مى زنند و اين به ما استرس مى دهد.

•اين حرف نمى تواند قابل قبول باشد. تيمى مثل بارسلونا هم خرج مى كند و در جهان يك تيم پرستاره محسوب مى شود اما مى بينيد كه هيچ استرسى ندارند. منظور ما اين است كه داشتن ستاره و پول خرج كردن دليلى براى داشتن استرس نيست. قبول دارى؟
    - شما از بارسلونا مثال زديد و من هم بايد بگويم كه در هيچ كشورى به اندازه ايران روزنامه ها به تيم ها و بازيكنان فشار وارد نمى كنند. به عنوان مثال در اسپانيا شايد
    ،۲ ۳ روزنامه وجود داشته باشد ولى اينجا بالاى ۱۵ روزنامه وجود دارد و اين همه هم سايت هاى خبرى. اگر هر كدام از آنها يك مطلب حاشيه اى بزند شما حساب كنيد كه چقدر مى شود. در اسپانيا وقتى رئال مقابل مالاگا بازى مى كنند هيچ كس نمى گويد كه رئال ميلياردى خرج كرده اما مالاگا پول ندارد. وقتى رئال خرج مى كند. هدفش قهرمانى است و هدف مالاگا هم قرار گرفتن در وسط جدول يا سقوط نكردن است آنها هيچ وقت حرفى از پول نمى زنند چون حساب تيمى كه پول خرج مى كند جداست و چنين تيم هايى دنبال قهرمانى هستند. شما نمى توانيد منچستر و بلكبرن را با هم مقايسه كنيد و بايد بگويم وقتى سپاهان هزينه مى كند نتيجه اش را هم مى گيرد و قهرمان مى شود.

•برخى معتقدند امسال شانس اول قهرمانى نيستيد. نظر خودت چيست؟
    - من پارسال گفتم كه سپاهان
    ذوب آهن و استقلال مدعيان جدى هستند اما اسمى از پرسپوليس نياوردم. در نهايت هم ديديد كه درست گفتم و امسال هم مى گويم سپاهان، ذوب آهن، استقلال و پرسپوليس مدعى هستند.

•مى گويند قلعه نويى در سپاهان به بن بست تاكتيكى رسيده است. نظر تو چيست؟
    - من حرفى ندارم.

•به اين دليل سكوت مى كنى كه با قلعه نويى اختلاف دارى؟
    - دوست ندارم در مورد مسائل حرف بزنم و اگر اختلافى باشد درون خودمان حل مى كنيم.

•پس قبول دارى كه با قلعه نويى اختلاف دارى؟
    - من نه مى گويم دارم و نه مى گويم ندارم.

•چرا نمى گويى؟
    - دوست ندارم مسائل درون باشگاه به بيرون درز پيدا كند و اين كار اشتباه است. شايد سال هاى پيش هم اختلافاتى با ديگر مربيان وجود داشته ولى در خود تيم حل شده است.

•مدت هاست كه مى گويند بازيكنان قديمى سپاهان مثل تو و محرم نويدكيا و چند بازيكن ديگر عليه قلعه نويى باند تشكيل داده ايد. در اين مورد صحبت كن؟
    - اين هم يكى از همين حاشيه هايى است كه براى سپاهان درست مى كنند. معمولا در فوتبال ايران اين رسم است كه اگر يك بازيكن در يك تيم سال ها بازى كند به مربى آن تيم مى گويد كه فلانى مى خواهد تو را زمين بزند. چرا كسى نمى گويد كه فلانى مى خواهد به تو كمك كند. اگر يك روزنامه در مورد فوتباليستى مثبت بنويسد هيچ كس توجه نمى كند ولى اگر منفى بنويسد همه روزنامه را مى خرند و دنبال تيترهاى منفى هستند. من و محرم جزو بازيكنان قديمى سپاهان هستيم ولى آقاى قلعه نويى كوچك نيست كه اسير باندبازى شود. در ضمن ما هم چنين آدم هايى نيستيم و اگر اين مسائل وجود داشته باشد قطعا مربى خودش برخورد خواهد كرد. در آث ميلان بازيكنانى مثل فرانكو بارسى، كاستا كورتا و مالدينى سال ها بازى كردند ولى روزنامه هاى ايتاليا هيچ وقت چنين حرف هايى را مطرح نكرده اند اما در ايران همه چيز فرق مى كند.

•چرا در بازى با شهردارى تبريز سكونشين شدى؟
    - اين نظر كادرفنى بود.

•اما تو به طعنه گفتى كه قلعه نويى به من احتياجى ندارد.
    - من در مورد گذشته هيچ حرفى ندارم.

•قلعه نويى بعد از باخت استقلال گفت كه بازيكنان سپاهان انگيزه ندارند و مثل اينكه تو هم از حرف هاى او به شدت ناراحت شدى؟
    - من آن حرف ها را از زبان قلعه نويى نشنيدم و بعد از بازى هم بلافاصله به اردوى تيم ملى رفتم.

•تو انگيزه پارسال را دارى؟
    - اتفاقا انگيزه من چند برابر است چون بايد در تيم ملى جايگاهم را براى جام ملت ها حفظ كنم و اول بايد در سپاهان خوب باشم.

•برخى معتقدند كه هادى عقيلى افت كرده است. نظر خودت چيست؟
    - وقتى تيمى نتيجه نمى گيرد از بازيكنان انتقاد مى كنند و وقتى هم كه نتيجه مى گيرد همه از بازيكنان تعريف مى كنند. من فكر نمى كنم افت كرده باشيم.

•۷ سال از حضور تو در سپاهان مى گذرد. آيا تا به حال به اين موضوع فكر كرده اى كه تا آخر فوتبالت در اين تيم بمانى؟
    - هيچ وقت فوتباليست از آينده اش خبر ندارد و من هم هميشه گفته ام كه دوست دارم درجايى بازى كنم كه آرامش داشته باشم. اگر حاشيه اى وجود نداشته باشد و آرامش هم داشته باشم با پيراهن سپاهان از فوتبال خداحافظى مى كنم در ضمن من فوتباليستى نيستم كه مدام تيم عوض كنم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

قلعه‌نويي: از بازي راضي نيستم اما نتيجه خوب بود

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: از نتيجه ديدار مقابل تراكتورساري راضي‌ام، اما بازي خوبي را به نمايش نگذاشتيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي پس از برتري يك بر صفر مقابل تراكتورسازي اظهار داشت: خدا را شكر مي‌كنم كه توانستيم 3 امتياز بازي را بگيريم. ار نتيجه به دست آمده راضي هستم، اما بازي خوب و با كيفيتي را به نمايش نگذاشتيم. البته نويدكيا و جمشيديان در اين بازي با مصدوميت بازي ‌كردند و عملكرد خوبي نداشتند.
    وي ادامه داد: تيم ما كمي به دليل تساوي در هفته گذشته تحت فشار بود و به نظرم با اين برد يك مقدار شرايط‌مان بهتر شد.
    سرمربي سپاهان در مورد اينكه چرا در هر بازي تركيب مهاجمان را تغيير مي‌دهد، گفت: ما در هر بازي به دليل اينكه تيم حريف را گمراه كنيم تركيب جديدي را در نظر مي‌گيريم و اين يكي از برنامه‌هايمان است.
    قلعه‌نويي با شاره به اشتباهات داوري عنوان كرد: از ابتداي فصل اشتباهات داوري 4 امتياز را از سپاهان گرفته است و اگر اين اشتباهات نبود، ما هم اكنون در صدر جدول بوديم، اما پس از اين بازي به مسعود مرادي و همكارانش به دليل قضاوت خوب خسته نباشيد مي‌گويم.
    وي در مورد بازگشت هادي عقيلي، بازيكن مصدوم به تركيب سپاهان گفت: اين بازيكن تا 2 يا 3 هفته ديگر به تيم باز مي‌گردد و اميدواريم وي هرچه زودتر به تركيب سپاهان باز گردد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه رحمتی

رحمتي: مشخص شود كدام نماينده مجلس است، جوابش را مي‌دهم

خبرگزاري فارس: دروازه‌بان سپاهان در واكنش به دريافت دستمزد يك ميلياردي گفت: متوجه نشده‌ام كدام نماينده مجلس چنين ادعايي را مطرح كرده‌ و اگر بفهمم جوابش را مي‌دهم.

به گزارش خبرگزاري فارس، سيد مهدي رحمتي پس از پايان تمرينات تيم اميد در پاسخ به اين سؤال كه آيا از حضور همزمان در تيم‌هاي ملي، تيم اميد و سپاهان خسته نشده، اظهار داشت: بازيكن حرفه‌اي هستم و تفكر حرفه‌اي دارم، ضمن اينكه حرفه‌اي تمرين كرده و اين مورد مشكلي را برايم ايجاد نمي‌كند.

دروازه‌بان تيم سپاهان در مورد ادعاي بيژن نوباوه، نماينده مجلس مبني بر دريافت يك ميليارد توسط رحمتي از باشگاه اصفهاني گفت: نمي‌د‌انم كدام يك از نمايندگان چنين حرفي را مطرح كرده‌ و هر زمان متوجه شدم چه كسي بوده است جوابش را مي‌دهم.

دروازه‌بان تيم اميد درباره شرايط اين تيم گفت: علي دايي اجازه داد غلامرضا رضايي در تمرينات اميد حضور پيدا كند، اما برخي‌ها كم لطفي كرده و اجازه ندادند بازيكنان تيمشان به تمرينات بيايند.
    رحمتي تأكيد كرد: شرايط براي تيم اميد سخت است و فكر نكنيد جام را براي ايران آماده گذاشته‌اند. مطمئن باشيد تيم‌هاي سرسختي انتظار تيم اميد ايران را مي‌كشند.

وي عنوان كرد: تيم‌هاي ملي نوجوانان و جوانان به اين دليل ضربه خوردند كه فكر مي‌كردند چون ايران هستيم، پس تمام تيم‌ها را به راحتي شكست مي‌دهيم. واقعيت امر اين است كه تمام رقيبان سرمايه‌گذاري و تلاش مي‌كنند.
    دروازه بان تيم اميد در مورد حضور در اين تيم گفت: سال 2002 نيز همراه تيم اميد در بوسان حضور داشتم كه به صلاحديد برانكو نيمكت نشين بودم و ميرزاپور بازي كرد. در حال حاضر نيز صلاح دانستند كه من حضور داشته باشم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض اگر تيم اميد به مرحله دوم صعود كند

اگر تيم اميد به مرحله دوم صعود كند

بصيرت: سپاهان در جام حذفي هم بازي نمي‌كند

هفته گذشته بود كه مجيد بصيرت از قول باشگاهش اعلام كرد كه سپاهان به دليل حضور ملي‌پوشانش در تيم اميد در ليگ بازي نمي‌كند. حال سرپرست سپاهان ادعا دارد كه احتمالاً در جام حذفي هم شركت نخواهند كرد: «ما در هفته چهاردهم و پانزدهم مقابل تيم‌هاي صباي قم و نفت آبادان كه به ترتيب قرار بود 14 و 21 آبان برگزار شود، به ميدان نمي‌رويم. در تاريخ 30 آبان نيز در جام حذفي بازي با راه آهن را در پيش داريم كه اگر تيم اميد تا آن موقع از گروه خود صعود كرده باشد اين ديدار هم برگزار نمي‌شود اما اگر تيم اميد از گروه خود صعود نكند و به ايران بازگردد ساير مسابقات سپاهان برگزار مي‌شود.
    سازمان ليگ زمان برگزاري بازي‌هاي به تعويق افتاده سپاهان را اعلام مي‌كند. آنها بر اساس برنامه‌اي كه دارند برنامه اين مسابقات را مشخص مي‌كنند.»

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

تا اوج مى گيريم ليگ را تعطيل مى كنند

قلعه نويى: بازى هايمان فشرده تر مى شود اما عملكردمان بهتر خواهد شد

امير قلعه نويى سرمربى تيم فوتبال سپاهان همچنان به تعطيلات مداوم ليگ معترض است. او مى گويد هر گاه كه تيمش اوج مى گيرد ليگ تعطيل مى شود. قلعه نويى از انتظارات بالاى جامعه فوتبال از سپاهان مى گويد و از اين حرف مى زند كه بايد براى برآورده كردن انتظارات مردم به خدا پناه برد!
    گفت وگو با وى را بخوانيد:

• كفاشيان گفته كه از سپاهان مى خواهد كه با وجود حضور بازيكنانش در بازى هاى آسيايى به بازى هاى ليگ ادامه دهد.

- به هر حال كفاشيان فقط نظرش را گفته و اين نظر براى ما قابل احترام است. نبود حتى يك بازيكن هم مى تواند به يك تيم آسيب برساند چه برسد به ما كه ۴ بازيكن مان را در اختيار نداريم. هيچ كس مثل ما از اين شرايط ضرر نكرده است. بعضى وقت ها شرايط آن قدر سخت مى شود كه مجبور مى شويم با ۱۱ نفر تمرين كنيم. بپذيريد كه واقعا مشكلات زياد است و در عين حال توقعات از ما بسيار بالاست. متاسفانه هيچ كس از مشكلات ما نمى گويد.

• البته شايد با توجه به تعداد بازيكنانى كه در اختيار داريد بتوانيد بر مشكلات غلبه كنيد.

- چطور مى شود اين كار را انجام داد. ما تا وقتى به اوج مى رسيم ليگ تعطيل مى شود در حال حاضر ۴ بازيكن مان را در اختيار نداريم. دو بازيكن مان هم ۳ اخطاره هستند. واقعا امسال شرايطى بوجود آمده كه صددرصد ضربه خورده ايم. واقعا مشكل است كه بتوانيم تيم را جمع و جور كنيم. در مقاطع مختلفى ليگ تعطيل شد و حالا تا آمده ايم تا دوباره شكل بگيريم به بازيهاى گوانگجو رسيده ايم. بازى هاى آسيايى كه تمام شود تازه بعد از آن جام ملت هاى آسيا شروع مى شود. من به عنوان مسول فنى سپاهان شرايط سختى را مى گذرانم. تيم هاى ديگر در شرايط مسابقه قرار دارند اما من مجبورم تيم را تعطيل كنم. چقدر بايد دوباره كار كنيم تا تيم به شرايط قبل از بازى با تراكتورسازى برگردد.

• اما شايد بازى هايتان پس از بازى هاى آسيايى فشرده تر برگزار شود. اين سخت تر است يا اين كه در غيبت ۴ بازيكن تان بازى كنيد.

- قطعا بعد از بازيهاى آسيايى فشار زيادى را تحمل خواهيم كرد، اما اگر تمام موجودى مان را در اختيار داشته باشيم بهتر بازى مى كنيم. ايرادى كه وجود دارد اين كه چه دليل داشت براى اردوى اتريش و بازيهاى غرب آسيا ليگ را تعطيل كنيم. اگر آن موقع ليگ تعطيل نمى شد، حالا مى شد ليگ را تعطيل كرد. به هر حال باشگاه هاى ديگر هم متضرر شدند. فرقى نمى كند كه يك باشگاه يك بازيكن در تيم اميد داشته باشد يا چند بازيكن. ضرر بيشترى به تيمى كه بازيكن بيشترى در تيم اميد داشته وارد مى آيد، اما نبود حتى يك بازيكن هم جبران ناپذير است. باشگاه ها پول مى دهند كه بتوانند از بازيكنانشان استفاده كنند. خداوكيلى من شرايط سختى را مى گذرانم. واقعا خدا به ما كمك كند كه اين سال سخت را پشت سر بگذاريم.

• به هر حال شما بايد براى گذراندن اين دوران فكرى كنيد.

- من از شما مى خواهم با چند كارشناس مصاحبه بگيريد و از اين كارشناسان بپرسيد چطور مى شود يك تيم را جمع كرد. شرايط بسيار سختى داريم.

• در چند روز گذشته انتقادهاى بسيارى به كادر فنى تيم نوجوانان وارد شده و يكى از دلايل انتقاد به مجرى بودن اكبر محمدى برمى گردد. شما به عنوان عضو كميته فنى چه نظرى درباره عملكرد تيم نوجوانان داريد؟

- به اعتقاد من فوتبال اينطور نيست كه بگوييم محمدى چون تنها كارشناس بوده نتيجه نگرفته است. بايد فنى صحبت كنيم. در جام جهانى ۲۰۰۶ ايتاليا و فرانسه به ترتيب قهرمان و نايب قهرمان شدند. اما در دوره بعد اين تيم ها با همان مربيان در مرحله گروهى حذف شدند. نمى خواهم از محمدى دفاع كنم. حتما ايرادهايى بوده كه تيم ما نتوانسته نتيجه بگيرد. اما اين كه بگوييم اين جورى بوده و آن جورى بوده، درست نيست. على دوستى تيم نوجوانان را قهرمان آسيا كرد و با سلام و صلوات به تيم جوانان رفت اما تيم جوانان حذف شد. اين دليل نمى شود كه بخواهيم بگوييم دوستى مربى خوبى نيست. من خودم با اين شرايط روبرو بودم. نبايد با عناد صحبت كنيم. بايد نگاهى داشته باشيم كه به پيشرفت فوتبال مان كمك كند. من مطمئن هستم در مسايل فنى ايرادهاى وجود داشته است. بازى با كره شمالى و سوريه را ديدم. واقعا تيم ما توان نداشت. شايد شرايط سنى چنين وضعيتى را به وجود آورده بود، به هر حال محمدى بايد در مورد اين مسايل توضيح دهد. اما نبايد فراموش كنيم كه در ۲۱ بازى رسمى تيم نوجوانان ما هيچ باختى نداشته است.

• صحبت هاى فتح الله زاده درباره تشكيل كميته ويژه انتخاب سرمربى تيم ملى حسابى دردسر ساز شده است. فكر مى كنيد طرح اين مباحث در فاصله دو ماه مانده تا آغاز جام ملت هاى آسيا درست است.

- اجازه بدهيد كه به اين سوال جواب ندهم. اما فكر مى كنم بحث فرهنگى هم در اين ميان مطرح است. اريكسون و مك لارن در جام جهانى كنار هم حضور داشتند. اما اريكسون مى دانست كه بعد از جام جهانى مك لارن جانشين او خواهد شد و هيچ مشكلى هم بين اين دو وجود نداشت. ولى در اينجا شرايط متفاوت است. من به كار فتح الله زاده ايراد نمى گيرم. به او وظيفه داده اند كه اين كار را انجام دهد و فكر مى كنم در مجموع مساله خاصى نيست. با اين حال بايد شرايطى را فراهم كنيم تا تيم ملى با آرامش وارد جام ملت ها شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عنایتی

تعطيلات ليگ هم براى ما سود دارد و هم ضرر

عنايتى:به دنبال قهرمانى در هر۳ جام هستيم

تيم سپاهان به دليل حضور ۳ بازيكنش در تيم اميد براى شركت در بازى هاى آسيايى گوانگجو بازى هايش حدود ۲۴ روز به تعويق افتاده است.رضا عنايتى ،مهاجم اين تيم گفت كه اين مساله هم مى تواند براى تيمش مفيد باشد و هم مضر: ما مى توانيم از اين تعطيلات استفاده كنيم و هماهنگى خود را بالا ببريم.ولى از طرفى چون تيم ما از شرايط بازى دور مى شود،اين قضيه مى تواند براى تيم ما مضر باشد.به هر حال اين تصميم كادر فنى و مديريت تيم است و ما نمى توانيم در اين مورد اظهار نظر كنيم.وظيفه ما اين است كه خوب تمرين كنيم تا از شرايط خوب خود دور نشويم. مهاجم سپاهان تاكيد مى كند كه تيمش هم اكنون به ۶۰ تا ۷۰ در صد آمادگى رسيده است: شرايط سپاهان هفته به هفته بهتر مى شود.ما هم اكنون به ۶۰ تا ۷۰ در صد آمادگى رسيده ايم و اميدوارم بتوانيم در تعطيلات،به هماهنگى كامل برسيم. او ادعا مى كند كه سپاهان در اين فصل به دنبال سه جام است: ما در فصل نقل و انتقالات بازيكن خيلى خوبى جذب كرده ايم و همين مساله باعث شده كه سطح توقع از تيم ما بالا باشد.ما در ليگ برتر به دنبال تكرار قهرمانى هستيم و تلاش مى كنيم كه جام حذفى را هم كسب كنيم.ما در ليگ قهرمانان آسيا هم به دنبال موفقيت و كسب قهرمانى هستيم و فكر نكنم با بازيكنانى كه داريم،اين مساله دور از دسترس باشد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

22. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)