Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 15 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 147
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

پیش فرض مصاحبه بازیکنان سپاهان

ايشان بزرگتر من است و احترامش را نگه مى دارم

عقيلى: خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى قلعه نويى سكوت كردم

پس از قهرمانى سپاهان در ليگ برتر انتظار مى رفت كه زردپوشان اصفهانى روزهاى آرامى را پشت سر بگذارند ولى حمله امير قلعه نويى به هادى عقيلى در رختكن ورزشگاه ثامن مشهد،همه چيز را تحت الشعاع قرار داد. قلعه نويى معتقد بود كه عقيلى بازى ضعيفى را از خود به نمايش گذاشت و همين موضوع باعث شد تا سرمربى سپاهان از مدافع ملى پوش تيمش به شدت انتقادكند. البته صحبت هاى قلعه نويى فقط به مسائل فنى مربوط نشد و درادامه الفاظ ديگرى از زبان امير خارج شد كه خيلى ها را در رختكن بهت زده كرده بود. نوع بازى عقيلى در نيمه دوم بازى سپاهان مقابل ابومسلم نشان مى داد كه اتفاقى در رختكن براى وى رخ داده است. اين بازيكن ملى پوش و كاپيتان دوم سپاهان كه رابطه خوبى با قلعه نويى ندارد، بعد از اشتباهى كه در نيمه اول انجام داد و منجر به گلزنى حريف شد، در بين ۲ نيمه و در رختكن به شدت مورد حمله سرمربى تيم قرار گرفت تا جايى كه قلعه نويى به وى گفت: »... به آن تيم ملى كه تو در آن بازى مى كنى!» عقيلى كه خود از اشتباه نيمه اولش بسيار ناراحت بود، با شنيدن اين جملات سرش را پايين انداخته بود و واكنشى هم نشان نداد.قلعه نويى با فرياد از عقيلى خواسته وقتى او حرف مى زند، سرش را بالا بگيرد. در اين لحظه بازيكن ها كه هاج و واج صحنه را تماشا مى كردند با ديدن عصبانيت شديد عقيلى، هر لحظه اين احتمال را مى دادند كه او واكنش تندى از خود نشان بدهد، اما در حالى كه ممكن بود كار به جاهاى باريك تر بكشد،هيچ عكس العملى از عقيلى سر نزد.در اين ميان مديرعامل سپاهان، محمدرضا ساكت به ميان معركه مى آيد و از عقيلى خواهش مى كند كه به خاطر جشن قهرمانى ماجرا را پى نگيرد.پس از اين ماجراها حالا عقيلى شرايط ويژه اى در سپاهان دارد و بعيد به نظر مى رسد در اين تيم ماندگار شود.او تصميمش را براى جدايى از سپاهان گرفته ولى فعلا دوست ندارد در اين مورد حرفى بزند.عقيلى در مورد اتفاقاتى كه در بازى با ابومسلم افتاد،دقايقى با خبرگزارى فوتبال ايران گفت و گو كرد:

•داستان درگيرى لفظى ات با امير قلعه نويى چيست؟
    - درگيرى لفظى يعنى اينكه ۲ نفر با هم جر و بحث كنند اما من در اين ماجرا هيچ حرفى نزدم و فقط سكوت كردم.
    مثل اينكه در رختكن به شدت از حرف هاى قلعه نويى ناراحت بودى؟
    - من اصلا دوست ندارم در مورد اين ماجرا حرف بزنم تا قضيه كش پيدا كند ولى بايد بگويم كه توهين هاى ايشان را هيچ وقت فراموش نمى كنم.البته او بزرگتر است و احترامش را نگه مى دارم و بهتر است كه حرفى نزنم.
    مى گويند وقتى قلعه نويى حرف مى زده،تو سر تكان دادى و اين باعث عصبانيت او شده است؟
    - اولا كه من سرم پايين بود، ثانيا اگر من سر هم تكان داده باشم فكر نمى كنم كه كار عجيبى باشد.وقتى توهين و فحاشى شنيدم خيلى خودم را نگه داشتم كه فقط سرم پايين بود.
    يعنى تو در جواب جملات قلعه نويى هيچ جوابى ندادى؟
    - خير.من هيچ حرفى نزدم و خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى ايشان هيچ عكس العملى نشان ندادم و سكوت كردم.من خيلى ناراحت بودم و شايد خيلى ها نتوانند باور كنند كه چه حرف هايى شنيدم اما الان خوشحالم كه آن زمان خودم را كنترل كردم.
    قضيه داد و بيداد كردنت سر ميز صبحانه چه بود؟
    - اصلا اتفاق خاصى نيفتاد كه بخواهم در اين مورد حرف بزنم.اين موضوع ربطى به اتفاقاتى كه در رختكن افتاد ندارد.
    از ابتداى فصل با قلعه نويى مدام مشكل داشتى.اينطور نيست؟
    - بله.
    چرا تصميم به ترك سپاهان نگرفتى؟
    - دلايلى بود كه امكان جدايى وجود نداشت.
    نمى خواهى بگويى قلعه نويى در رختكن چه حرف هايى زد؟
    - من هيچ جوابى ندارم و در اين مورد بعدا اگر لازم باشد حرف هايم را مى زنم.
    با اين شرايط اگر قلعه نويى در سپاهان بماند،تو حتما جدا مى شوى.اينطور نيست؟
    - الان صحبت نكنم بهتر است.بعد از ليگ همه چيز مشخص مى شود.

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه حاج صفی

حاج صفى :فدراسيون نمى تواند براى من ويزا بگيرد

باشگاه سپاهان در ابتداى فصل به راحتى براى من ويزا گرفت. قرار بود همراه تيم به تركيه بروم كه به تشخيص آقاى قلعه نويى در كنار تيم اميد ماندم. بعد از آن راهى اتريش شدم. اگر واقعا مشكل خروجى داشتم مى توانستم در اين اردو حاضر شوم؟ خسرو والى زاده مدير رسانه اى تيم ملى روز دوشنبه رسما اعلام كرد احسان حاج صفى به همراه ۴ بازيكن ديگر تيم ملى مشكل خروج از ايران دارد، اما بازيكن
    ۲۱ ساله سپاهان با رد اين موضوع مى گويد: «من هيچ مشكلى ندارم و مى توانم به خارج از ايران بروم.» گفت وگو با وى را بخوانيد:

• شما ممنوع الخروج هستيد؟
    - من هيچ مشكلى براى خروج از كشور ندارم. نمى دانم چرا اين مسايل مطرح شده.

• خود شما ۲ روز پيش مصاحبه كرديد و گفتيد بايد مشكلتان حل شود. حالا مى گوييد مشكلى از اين بابت نداريد.
    - من هيچ مشكلى ندارم. اگر چند بار ديگر هم بپرسيد همين حرف را تكرار مى كنم. قطعا مى توانم همراه با تيم ملى به خارج از كشور بروم.

• اما مدير رسانه اى تيم ملى هم تاكيد كرده شما مشكل خروجى داريد و بايد آن را حل كنيد.
    - واقعا نمى دانم چرا اين حرف را زده اند. من مشكلى از اين بابت ندارم. اگر مسئولان فدراسيون بخواهند مى توانم مدارك تحصيلى ام را برايشان ارسال كنم. هنوز درسم تمام نشده و مشمول خدمت سربازى نشده ام.

• الان كه فصل تابستان است و مدارس تعطيل هستند. شما در شهريور ماه امتحان داريد؟
    - نه، من هيچ امتحانى در پيش ندارم. ولى چند درس مانده كه بايد آنها را قبول شوم!

• اگر مشكلى نداريد پس چرا مسئولان فدراسيون اين حرف ها را مى زنند.
    - من نمى دانم. اگر مشكل داشتم كه همراه تيم ملى به اتريش نمى رفتم.

• البته مشكلات شما از اردوى ارمنستان شروع شد.
    - باشگاه سپاهان در ابتداى فصل به راحتى براى من ويزا گرفت. قرار بود همراه تيم به تركيه بروم كه به تشخيص آقاى قلعه نويى در كنار تيم اميد ماندم. بعد از آن راهى اتريش شدم. اگر واقعا مشكل خروجى داشتم مى توانستم در اين اردو حاضر شوم؟ من نمى دانم چرا فدراسيون نمى تواند براى من ويزا بگيرد.

• قرار نيست به خدمت سربازى اعزام شويد؟
    - نه، من هنوز درسم به طور كامل تمام نشده. قصد دارم به دانشگاه بروم.
    وطنى سرمربى سازمان هميارى اراك شد
    «يعقوب وطنى» سرمربى تيم فوتبال سازمان هميارى اراك شد.«يعقوب وطنى» كه فصل گذشته را در ليگ دسته ۲ و همراه با تيم آرمين تهران سپرى كرد در اين فصل با عقد قراردادى به عنوان سرمربى در تيم ليگ يكى سازمان هميارى اراك مشغول به كار شد
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

كاظميان اگر مى خواهد بازى كند بايد بيشتر بدود

قلعه نويى: برايم سخت است مقابل استقلالى ها قرار بگيرم

در آستانه بازى حساس با استقلال امير قلعه نويى بسيار عادى رفتار مى كند: «اين بازى مثل ديدارهاى ديگر ۳ امتياز دارد، پس حساس نيست.» اما او به خوبى مى داند ديدار روز جمعه چيزى فراتر از يك بازى معمولى است. بعد از انتقال پر سر و صداى خسرو حيدرى به سپاهان و موضعگيرى برخى از استقلالى ها عليه قلعه نويى، حساسيت ها افزايش يافته است. اما سرمربى سپاهان مى گويد، توجهى به اين مسايل ندارد و واكنشى در قبال شعارهاى احتمالى نخواهد داشت. گفت وگو با وى را بخوانيد:

• فردا بازى حساسى مقابل استقلال داريد. اگر اشتباه نكنيم شما فصل قبل گفتيد اين بازى مثل ديدارهاى ديگر تنها ۳ امتياز دارد. امسال هم اين حرف را مى زنيد؟
    - به نظرم ديدار فردا يك بازى فنى است. جدا از اين مساله براى من حساسيت ديگرى ندارد. اين بار هم مى گويم بازى جمعه تنها براى ما ۳ امتياز دارد، نه چيزى بيشتر از اين. ما تلاش كنيم ۳ امتياز بازى را به دست بياوريم و به مسايل حاشيه اى كارى نخواهيم داشت. به نظر من استقلال يك تيم مردمى است و علاوه بر كادر مديريتى خوب، يك كادر فنى بسيار خوب هم دارد. بازى با اين تيم هيچ فرقى با ديدار سپاهان و همدان ندارد چون ما مى خواهيم ۳ امتياز را به دست بياوريم.

• نگران نيستيد طرفداران استقلال بابت اتفاقات اخير رفتار مناسبى با شما نداشته باشند؟
    - چه اتفاقاتى؟

• داستان خسرو حيدرى يا درگيرى لفظى شما با فتح الله زاده و پورحيدرى.
    - در وهله اول بايد بگويم من عاشق طرفداران استقلال هستم و برايم سخت است مقابل آنها روى نيمكت بنشينم. هميشه گفته ام كه اين طرفداران محبت زيادى به من دارند. اما قسمت اين شد كنار استقلال نباشم و مقابل اين تيم بايستم. درباره سوالى كه پرسيديد بايد بگويم ما به اين مسايل هيچى توجهى نداريم.

• يعنى اگر عليه شما حرفى زده شود يا شعار بدهند، واكنشى نشان نمى دهيد؟
    - من دوباره تكرار مى كنم توجهى به اين مسايل نداريم. ما مى خواهيم يك بازى فنى انجام دهيم و دنبال هيچ مساله ديگرى نيستيم. فوتبال همين است. آدم هميشه يكجا
    نمى ماند. درباره قضيه خسرو حيدرى بايد نكته اى بگويم. مگر در سال هاى گذشته بازيكنان بزرگ از اين تيم به آن تيم نرفتند. حالا استقلال و سپاهان كه همشهرى نيستند مگر از پرسپوليس بازيكن به استقلال نرفت يا برعكس؟ مهدى هاشمى نسب در اوج تعصب هاى فوتبال پرسپوليس را ترك كرد و رفت استقلال. چند نفر از بازيكنان استقلال رفتند پرسپوليس؟ مگر نيكبخت نرفت به اين تيم؟ براى من جاى تعجب دارد كه آقايان چرا مى خواهند اين قدر موضوع را بزرگ كنند و روى مسايل دامن بزنند. جابجايى بازيكن كه اتفاق تازه اى نيست. نامجو مطلق از استقلال رفت پرسپوليس، آيا كسى اينقدر سر و صدا به راه انداخت؟ قبل از انقلاب هم از اين اتفاق ها افتاده است. پس چيز جديدى نيست كه آقايان موضوع را اين قدر بزرگ مى كنند.

• درباره شرايط سپاهان صحبت كنيد. پاس همدان را در لحظات آخر برديد اما ظاهرا طرفداران راضى نبودند.
    - شرايط تيم ما روز به روز بهتر مى شود. تيم
    يك مقدار هماهنگ تر شده است. اين مساله مى تواند به ما كمك كند نتايج بهترى به دست بياوريم. با اين حال
    ضعف هايى داريم كه رفته رفته از بين خواهند رفت تا بتوانيم جزو مدعيان باشيم.

• بعد از بازى پاس همدان ناراحت به نظرمى رسيديد. ظاهرا اين ناراحتى شما به خاطر
    حاشيه سازى هاى دوباره بود.
    - منظورتان چيست؟

• شعارها عليه رضا عنايتى شما را بسيار ناراحت كرده بود. حتى در كنفرانس مطبوعاتى بعد از بازى حاضر نشديد.
    - ببينيد يك مقدار جاى تعجب دارد كه از هفته پنجم حاشيه سازى عليه من و تيمم را شروع كرده اند. هنوز اتفاقى نيفتاده كه چنين رفتارهايى مى كنند. سپاهان تيم بزرگى است و به خاطر همين بازيكنان بزرگ به اينجا رسيده است. من فكر مى كنم مردم استان بايد به اين تيم و بازيكنانشان افتخار كنند. همين بازيكنان از چند جاى ديگر پيشنهاد مالى بهترى داشتند اما سپاهان را انتخاب كردند چون تيم بزرگى است منتهى عده اى از اين بزرگى ناراحتند. مدام مى گويند اين تيم هزينه كرده. شما نگاه كنيد فصل قبل تيم هايى بوده اند كه چند برابر ما هزينه كردند اما كسى به آنها توجهى نمى كند. امسال اصلا كسى گفت سپاهان چند بازيكن از ليگ دسته اول و تيم هاى سقوط كننده آورده؟ رجب زاده از ابومسلم، شهردارى بندرعباس و تيم هاى ديگر بازيكن گرفتيم. سپاهان يك تيم مردمى است منتهى بعضى از اين بابت ناراحت هستند و يك شيطنت هايى عليه ما مى كنند كه سعى داريم به آنها توجهى نشان ندهيم. ما كارمان را مى كنيم و به حاشيه ها توجهى نمى كنيم تا به لطف خدا به چيزى كه مستحقش هستيم برسيم.

• فكر مى كنيد اين حاشيه سازان با شخص قلعه نويى مشكل دارند يا با باشگاه سپاهان؟
    - من نمى دانم مشكل اين آدم ها چيست و كجاست. اما خيلى جالب است. فلان آدم در راديو مصاحبه مى كند. ۴ ، ۵ دقيقه از مصاحبه اش گذشته يكدفعه بحث سپاهان را پيش مى كشد و مى گويد اين تيم ميلياردها خرج كرده. معنى اين حرف ها چيست؟ همين آدم به ليست ما نگاه نمى اندازد كه ببيند چند بازيكن از ليگ يك آورده ايم. ببينيد، تيم بزرگ بايد مهره بزرگتر هم بگيرد. چون سپاهان تيم بزرگى است وقتى چند مهره بزرگ مى گيرد اينطور درباره اش جنجال راه مى اندازند اما اگر همين مهره ها دسته جمعى به يك تيم ديگر بروند اينقدر سر و صدا به پا نمى كنند. تيم بزرگ بايد بازيكن بزرگ بگيرد. بعد مصاحبه مى كنند و مى گويند فلان تيم بازيكن بزرگ دارد اما خوب نتيجه نمى گيرد. وقتى اين همه مشكل داريم چطور مى توانيم آماده شويم؟ اول فصل نصفى از بازيكنان اصلى ما را گرفتند و چند بازيكن مصدوم هم داشتيم. همين مسايل۲ هفته از زمان آماده سازى ما را گرفت. براى آمادگى بيشتر بايد ۴ ، ۵ بازى دوستانه هم برگزار
    مى كرديم تا هماهنگ شويم اما اين فرصت هم در اختيار ما قرار نگرفت. قبول داريم سپاهان هنوز نتوانسته آن تيم كاملا آماده باشد اما رفته رفته ضعف هاى خود را از بين مى بريم.

• بعد از بازى هاى اين هفته ليگ دوباره تعطيل خواهد شد. شما معمولا در اين شرايط انتقاد مى كنيد. اين بار هم مخالف تعطيلى هستيد؟
    - بله، ما تازه به هماهنگى كامل رسيده ايم و دوباره ليگ تعطيل خواهد شد. براى ما كه ۵ ، ۶ بازيكن در تيم ملى داريم اوضاع بدى پيش مى آيد و شك نكنيد بيشتر از همه ضرر خواهيم كرد. همه توقع دارند ما نتيجه بگيريم اما عملا بايد تمرينات خود را با ۱۲ ، ۱۳ بازيكن انجام دهيم. به نظر شما ما چطور مى توانيم در اين شرايط تمرين كنيم؟

• به ويژه اينكه شما بيشترين بازيكن را در تيم ملى داريد.
    - بله، الان به ليست تيم ملى نگاه كنيد. تمام مدافعان اصلى و دروازه بان ما به تيم ملى دعوت شده اند. نصفى از تيم اصلى من در تمرينات غايب خواهد بود. اصلا شك نكنيد كه باشگاه سپاهان بيش از هر باشگاه ديگرى بابت اين تعطيلى ضرر مى كند. در ابتداى فصل هم اين اتفاق افتاد و باعث شد تيم ما از برنامه آمادگى عقب بيفتد.

• اما شما اخيرا مصاحبه اى كرديد و گفتيد از اين به بعد حمايت مى كنيد. حالا قصد داريد دوباره در نقش يك منتقد ظاهر شويد؟
    - من اعتقاد دارم بايد به تيم ملى كمك شود. اما وقتى برنامه ريزى مى كنيم يعنى هدفى در نظر گرفته ايم و
    مى خواهيم به آن هدف برسيم. در اين برنامه بايد منافع فوتبال در نظر گرفته شود. باشگاهها جزئى از اين فوتبال هستند و نبايد آنها را ناديده گرفت. بنده انتقادم اين است. ما نبايد
    بى توجهى كنيم و اصلا شرايط باشگاهها را در نظر نگيريم.

• شما پيشنهادى داريد؟
    - ما كه پيشنهاد خود را كتبا قبل از شروع فصل به فدراسيون فوتبال ارسال كرديم. من نمى دانم چرا آقايان مصاحبه مى كنند و مى گويند ما نظرات را مى خواهيم اما كسى به ما پيشنهادى نمى دهد. كپى اين نامه موجود است و رسانه ها هر زمانى كه بخواهند آن را در اختيارشان قرارمى دهيم.

• اخيرا مربيان با اخلاق تمام ادوار ليگ و ليگ برتر اخير اعلام شد اما نامى از شما ديده نشد. به نظر خودتان نبايد شما هم انتخاب مى شديد؟
    - من در زندگى ام هيچوقت توقعى نداشته ام و ندارم. مبارك آقايانى باشد كه انتخاب شده اند.

• شنيده مى شود چون به او بازى نمى دهيد از دست شما ناراحت است. آيا او در شرايط مناسبى قرار ندارد؟
    - جواد الان جزو بازيكنان بسيار خوب ما است كه روز به روز بهتر مى شود. منتهى او چند سالى از فوتبال ايران به دور بود و شناخت زيادى نداشت. وقتى آمد و تمرين كرد تازه فهميد چقدر بازى هاسخت شده و بايد براى حضور در تركيب تمام تلاشش را بكند. جواد از ليگى آمده كه بازى در آنجا خيلى سخت نبود اما شرايط ليگ برتر واقعا متفاوت است. شايد از اين هفته به او در تركيب ثابت بازى بدهم. اما بايد بداند اگر مى خواهد در تركيب باشد بايد بيشتر بدود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

6. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

قلعه‌نويي: اين يك بازي فني است

استقلالي‌هاي سپاهان توجيه هستند

امير قلعه‌نويي خودش و تيمش را براي بازي با استقلال آماده مي‌كند. بدون شك بازي سپاهان با اين تيم جذابيت‌هاي خاص خودش را دارد اما سرمربي زردپوشان اصفهاني همه تلاشش اين است كه با گفتارش حاشيه‌هاي احتمالي را به حداقل برساند.

قبول داريد تيم شما نسبت به دربي اصفهان بازي ضعيفي را به نمايش گذاشت.
    صد درصد همين طور است كه شما مي‌گوييد اما دليل دارد.

بفرماييد.
    ببينيد وقتي در دربي خوب بازي مي‌كنيم، فرصت‌هاي زيادي را از دست مي‌دهيم، گل سالم و پنالتي ما گرفته نمي‌شود و در نهايت با حداقل گل بازي را مي‌بازيم از نظر روحي رواني تيم دچار افت مي‌شود اما برابر پاس همدان وقتي صفر-يك جلو بوديم بايد بازي را صفر-3 مي‌كرديم، توره و يانوش توپ‌هايي را از دست دادند كه باور كردني نبود، ضربه جمشيديان پس از برخورد به مدافعان حريف به تير مي‌خورد و گل نمي‌شود.

اما پاس همدان هم فرصت گل داشت.
    بله، در دقيقه 2+90 مي‌توانستيم بازي را واگذار كنيم اما خوشبختانه در لحظه پاياني گل برتري را زديم.
    اولين بار است كه برابر استقلال در آزادي و با حضور تماشاگر بازي مي‌كنيد.
    در استاديوم آزادي بله اما يك بار هم با استقلال اهواز در ورزشگاه تختي تهران برابر استقلال بازي كردم كه صفر-صفر تمام شد.

و بازي فردا؟
    به نظرم اين بازي فقط يك بازي فني است و به مسائل ديگرش هيچ توجهي نمي‌كنم. به همان اندازه كه براي پيروزي برابر پاس همدان تلاش كرديم در اين بازي هم براي پيروزي به زمين مي‌آييم.
    از روزي كه 4 بازيكن استقلال را جذب كرديد شمارش معكوس براي رويارويي آنها با تيم سابقشان شروع شد، شما به عنوان سرمربي چقدر براي آماده كردن‌شان به لحاظ روحي رواني وقت گذاشته‌ايد؟
    تمام بازيكنان ما حرفه‌اي هستند، اين 4 نفر هم در سال‌هاي گذشته براي استقلال و هم مقابل استقلال بازي كرده‌اند و كاملاً توجيه هستند و مطمئن باشيد نگاه آنها هم به اين بازي فني است.

نتيجه بازي چقدر برايتان اهميت دارد؟
    گفتم به اندازه 3 امتياز بازي با پاس همدان و بازي‌هاي ديگر.

پيش‌بيني مي‌كنيد؟
    هردو تيم تلاش‌شان را مي‌كنند و بقيه‌اش با خدا است.
    به هر حال تقابل شما با منصور پورحيدري، مظلومي و در كل مجموعه استقلال جذابيت زيادي دارد.
    استقلال تيم بزرگي است و مدير بسيار زحمتكشي دارد. به نظرم آقايان اميدوار رضايي، فتح‌الله‌زاده، نظري و اميري تلاش زيادي را براي آماده كردن اين تيم خوب صرف كرده‌اند. از طرف ديگر كادر فني بسيار خبره‌اي دارد كه 10 سال مربي من بوده‌اند و بسيار برايم قابل احترام هستند. به همين دليل فكر نمي‌كنم حاشيه‌اي وجود داشته باشد چرا كه هر دو تيم براي 3 امتياز بازي به ميدان مي‌آيند و بسيار اميدوارم كه تماشاگران هم فوتبال زيبايي را ببينند.

تيم خودتان در چه شرايطي قرار دارد؟
    وضعيت ما بسيار خوب است و غير از فابيو تمام نفرات را در اختيار داريم البته به كريميان هم استراحت داديم تا به اين بازي برسد.

و صحبت پاياني.
    صحبتي ندارم جز اينكه تكرار كنم اين بازي براي ما با بازي‌هاي ديگر تفاوتي ندارد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عنایتی

عنايتي: هواداران سپاهان تا دقيقه 90 صبور باشند

فوتبالم را مديون استقلال هستم

ايران ورزشي- رضا عنايتي پس از سال‌ها گلزني براي استقلال حالا بايد براي اولين بار بازي مقابل آبي‌ها را تجربه كند. عنايتي كه فوتبال خود را مديون استقلال مي‌داند در آستانه بازي مقابل تيم سابقش اين صحبت‌ها را انجام مي‌دهد، صحبت‌هايي كه نشان از تعصب بالاي او به رنگ آبي است.

حتماً مي‌داني كه بازي سپاهان مقابل استقلال يك بازي فرا حساس براي هر دو تيم محسوب مي‌شود. با اين مسأله موافقي كه اين بازي حساس است؟
    مي‌دانم اما معتقدم حساسيت نبايد تأثيري در نوع بازي دو تيم داشته باشد. هم ما و هم استقلال براي كسب هر 3 امتياز تلاش مي‌كنيم. مطمئنم اگر حساسيت وارد بازي نشود تماشاگران جدال زيبايي را تماشا خواهند كرد.

چند سال براي استقلال بازي كردي، سخت نيست در ورزشگاه آزادي و آن هم جلوي ديدگان
    هزاران تماشاگر روبروي استقلال بازي كني؟
    سال‌ها در استقلال بازي كردم و فوتبالم را مديون اين تيم هستم اما فردا به سپاهان متعهدم و تمام تلاشم را مي‌كنم تا براي اين تيم مهره‌اي مثمر ثمر باشم.

استقلال را چطور مي‌بيني، آيا اين پتانسيل را داريد كه آبي‌ها را در آزادي شكست دهيد؟
    استقلال هميشه استقلال است حالا چه در رده اول باشد و چه هجدهم جدول. بازي سختي روبروي استقلال داريم اما اميدوارم با توجه به بازيكنان و كادر فني خوبي كه در اختيار داريم بتوانيم بازي را به سود خود تمام كنيم.

پس از حضور در استقلال تا به حال بازي برابر اين تيم را تجربه كرده‌اي؟
    از زماني كه دوران حضورم در ابومسلم به پايان رسيد و وارد استقلال شدم اين براي اولين بار است كه روبروي اين تيم بازي مي‌كنم. بازي روبروي تيمي كه فوتبال را مديونش هستم سخت است اما اميدوارم بهترين نمايش خودم را ارائه دهم.

فكر مي‌كني برخورد هواداران استقلال با شما، بيك‌زاده، خسرو حيدري و جانواريو چطور باشد؟
    قطعاً هواداران واقعي آبي يادشان نمي‌رود كه ما چه زحمت‌هايي براي موفقيت استقلال كشيده‌ايم اما فوتبال حرفه‌اي است و ما بايد در اين فوتبال حرفه‌اي فردا روبروي استقلال بازي كنيم. ضمن اينكه خود من نمي‌خواستم از استقلال جدا شوم اما شرايطي برايم پيش آمد كه مجبورم كرد اين تصميم را بگيرم. حالا هم معتقدم هواداران واقعي استقلال ما را تشويق مي‌كنند.

در مورد هواداران سپاهان صحبتي نداري، آنهايي كه مقابل پاس به نوع بازي‌ات اعتراض داشتند؟
    اميدوارم كه هواداران سپاهان صبور باشند و تا پايان بازي تيم را تشويق كنند. مطمئناً تشويق‌هاي آنها مي‌تواند در نوع بازي ما تأثيرگذار باشد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه حسینی

سيد جلال حسيني: استقلال برابر قهرمان فصل قبل بازي مي‌كند

معني فوتبال حرفه‌اي را بفهميد

ايران ورزشي- دو سال پيش از سايپا به سپاهان رفت. در اين دو سال شرايط خوبي در سپاهان داشته و خودش هنوز، سايپا را باعث پيشرفت‌اش مي‌داند. سيدجلال حسيني در آستانه بازي با استقلال از بردشان مقابل پاس مي‌گويد:‌ «تيم سپاهان در شرايط بسيار خوبي است، با بردي كه مقابل پاس داشتيم، روحيه بازيكنان بهتر شده و از نظر روحي رواني خيلي خوب هستيم. توانستيم تيم پاس – كه امسال خوب بازي مي‌كند – را شكست دهيم و شرايط خود را در جدول بهبود بخشيم، بازي حساس و سختي را مقابل استقلال داريم كه اگر خدا بخواهد قصد داريم هر سه امتياز بازي را به امتيازمان در جدول اضافه كنيم.»
    حسيني از حريف آينده مي‌گويد: «تيم بزرگي است، كادر فني كاربلدي دارد. تماشاگران استقلال جو سنگيني را روي بازي‌ها ايجاد مي‌كنند. در مقابل يكي از بهترين تيم‌هاي ايران بايد بازي مي‌كنيم، تيمي كه تجربه همه نوع افتخار را در كارنامه خود دارد.» سيدجلال از فوتبال حرفه‌اي حرف مي‌زند: «فوتبال ما روزهاي حرفه‌اي را سپري مي‌كند، خسرو حيدري چند سال از بهترين دوران زندگي و فوتبال حرفه‌اي‌اش را براي استقلال صرف كرده و جانواريو و بيك‌زاده هم همين طور، انتظار مي‌رود هواداران با اين موضوع كنار بيايند. اگر اينطور باشد بازيكناني كه الان در تيم استقلال بازي مي‌كنند قطعا احساس خوبي نسبت به بازي در اين تيم نخواهند داشت، چون فكر مي‌كنند در آينده ممكن است با آنها هم همين برخورد صورت بگيرد.» سيدجلال از شرايط تيم سپاهان احساس رضايت مي‌كند:‌ «تمرين‌هاي خوبي داشته‌ايم و انگيزه بالاي تيم به شكست استقلال بسيار اميدوارمان مي‌كند. هر تيمي كه برابر سپاهان بازي مي‌كند، برابر قهرمان فصل پيش است و اين براي ما نقطه قوت خوبي است.»

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض lwمصاحبه حیدری

حيدري: كاش هفته هفتم هيچ وقت نمي رسيد!
    دليلي ندارد زير پيراهنم پيراهن استقلال بپوشم

تمامي اتفاقاتي كه خسرو حيدري را از استقلال به سپاهان فرستاد، مثل يك چشم برهم زدن سپري شد و حالا خسرو جمعه شب بايد با پيراهن زرد مقابل تيم سابقش قرار بگيرد. طرفداران استقلال هنوز هم بابت جدايي او ناراحت هستند و مشخص نيست كه فرداشب روي سكوهاي ورزشگاه‌ آزادي چه اتفاقاتي براي حيدري رقم خواهد خورد. البته حيدري معتقد است كه تماشاگران واقعي استقلال برخورد خوبي با او خواهند داشت. خسرو در آستانه اين بازي به سوالات ايران ورزشي پاسخ مي‌دهد.

بالاخره هفته هفتم رسيد آقاي حيدري!
    ‌اي‌ كاش نمي‌رسيد!

چرا؟
    -‌بازي كردن جلوي تيم محبوبم خيلي سخت است. من بارها مقابل تيم‌هايي كه در آنها حضور داشتم بازي كردم ولي قضيه استقلال با همه تيم‌ها فرق دارد. با اين حال من الان بازيكن سپاهان هستم و نهايت تلاشم را براي موفقيت اين تيم انجام خواهم داد.

فكر نمي‌كني عملكردت در اين مسابقه تحت تاثير حاشيه‌ها قرار بگيرد؟
    ‌ من در هر تيمي كه بودم براي‌ آن تيم از جان مايه گذاشتم و مطمئن باشيد در زمين مسابقه بهترين بازي‌ام را انجام خواهم داد. من كاري به مسائل حاشيه‌اي ندارم.

فكر مي‌كني برخورد تماشاگران استقلال با تو چگونه باشد؟
    هواداران واقعي استقلال مرا دوست دارند در ضمن من به آنها گفته‌ام كه دوباره به اين تيم برمي‌گردم. اگر كسي آنها را تحريك نكند هيچ اتفاقي نخواهد افتاد.

پس خودت را براي شعارها و توهين‌هاي احتمالي آماده‌ كرده‌اي؟
    ‌شايد هم هيچ اتفاقي نيفتد. من نمي‌توانم در اين مورد حرف خاصي داشته باشم.

ولي در هفته‌ اول و بازي راه‌آهن و سپاهان يادت مي‌آيد كه چه اتفاقي افتاد؟
    ‌در آن بازي تابلو بود كه آن عده از تماشاگران از جايي خط گرفته‌ بودند. هيچ دليلي نداشت در مسابقه‌اي كه ربطي به استقلال ندارد عليه من توهين شود.

اگر در بازي فرداشب گل بزني، خوشحالي مي‌كني؟
    ‌من از دروازه دور هستم، به همين دليل شانس گلزني ندارم.
    ولي شايد گل زدي...
    اگر زدم خوشحالي نمي‌كنم.

البته بيشتر به فكر پاس‌ گل دادن هستي،‌ اينطور نيست؟
    ‌سعي مي‌كنم بهترين بازي‌ام را انجام دهم.

مي‌گويند قرار است در اين بازي پيراهن استقلال را زير پيراهن سپاهان بپوشي، شبيه كاري كه علي كريمي در بازي استيل‌آذين و پرسپوليس كرد.
    ‌خير دليلي ندارد كه من زير پيراهنم لباس استقلال را بر تن كنم. اگر اين كار را كنم مي‌شود ريا و تظاهر، كه من دوست ندارم. من تعصبم را به استقلال نشان دادم و دليلي ندارد كه از اين كارها انجام دهم.

تو در 2 سال اخير به عنوان بهترين مدافع راست فوتبال ايران شناخته شدي و خيلي‌ها دوست دارند بدانند كه در اين پست، الگوي تو در بين بازيكنان خارجي كدام بازيكن است؟
    ‌دني آلوز و مايكون در اين پست بهترين هستند ضمن اينكه لئون بازيكن رئال هم آينده خوبي دارد ولي من سبك بازي دني‌ آلوز را بيشتر از مايكون دوست دارم. مايكون يك فوتباليست قدرتي است ولي آلوز تكنيكي‌تر و فانتزي‌تر است.

از عملكرد خودت در سپاهان راضي هستي؟
    ‌تا الان 3 پاس گل دادم و فكر مي‌كنم به روزهاي اوج نزديك شده‌ام. رفته رفته با بازيكنان سپاهان بيشتر هماهنگ مي‌شوم.

چرا در هفته‌هاي گذشته امتيازات حساسي را از دست داديد؟
    ‌يكسري از بازيكنان سپاهان در تيم اميد و بزرگسالان بودند كه اين موضوع باعث شد تا دير هماهنگ شويم. مشكل اصلي ما عدم هماهنگي است در ضمن مصدوميت بازيكنان هم يكي ديگر از بدشانسي‌هاي سپاهان بود.

خبر داري كه طرفداران سپاهان به اين دليل كه تيم از بازيكنان بومي خالي شده ناراحت هستند؟
    ‌سپاهان پارسال قهرمان شد و براي تقويت خود بايد بازيكن مي‌گرفت. به نظر من هواداران سپاهان بايد به موفقيت تيم فكر كنند.

امسال قهرمان مي‌شويد؟
    ‌هنوز نمي‌توان گفت چه تيمي قهرمان مي‌شود. حتي تيم‌هاي مدعي هم در اين فصل فراز و نشيب داشته‌اند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه جانواریو

مي‌دانم استقلالي‌ها تشويقم مي‌كنند

جانواريو: گل بزنم، خوشحالي نمي‌كنم

ايران ورزشي- بعد از گذراندن 2 سال پر فروغ در استقلال حالا بايد با پيراهني جديد روبروي تماشاگران آبي بازي كند. زماني استقلالي‌ها با شعارهاي خود فابيو جانواريو را تشويق مي‌كردند اما حالا بايد او را با پيراهن رقيبي قديمي آن هم در ورزشگاه آزادي به نظاره بنشينند. مردي كه زماني براي مهاجمان استقلال پاس گل مي‌داد حالا بايد براي رسيدن به هدف مهاجمان سپاهان كه همانا گلزني به استقلال است براي آنها پاس گل بيندازد. صحبت‌هاي فابيوي سابقاً استقلالي در آستانه تقابل با هواداران آبي قطعاً خواندني است.

به نظر مي‌رسد در آستانه بازي با استقلال مصدوميت تو هم برطرف شده باشد. مي‌تواني براي سپاهان بازي كني؟
    بله. از چند روز پيش در تمرين‌هاي گروهي شركت كردم و فكر مي‌كنم اگر قلعه‌نويي صلاح بداند مي‌توانم روبروي استقلال بازي كنم.

فكر مي‌كني پس از پايان دوران مصدوميت، مربيان به تو اعتماد مي‌كنند تا از ابتدا در تركيب سپاهان قرار بگيري؟
    به قلعه‌نويي هم گفتم آماده‌ام اما او صلاح مي‌داند كه من از اول بازي كنم يا نه. مطمئناً اگر يك دقيقه هم بازي كنم سعي‌ام اين است بهترين نمايش را ارائه دهم. به هواداران سپاهان قول مي‌دهم طوري بازي كنم كه آنها از تماشاي نمايش من لذت ببرند.

از بازي برابر استقلال چه حسي داري؟
    واقعاً استقلال را دوست دارم و هميشه براي اين تيم آرزوي موفقيت مي‌كنم. بازي برابر تيمي كه 2 سال از عمر من در آن تيم گذشته سخت است اما فوتبال حرفه‌اي شده و بايد اين مسائل را تحمل كرد.

با طرفداران استقلال چطور برخورد مي‌كني؟
    مطمئنم كه آنها ما استقلالي‌ها را تشويق مي‌كنند، من هم سعي مي‌كنم سمت آنها بروم و از زحماتي كه طي 2 سال حضورم در استقلال براي من كشيدند تشكر كنم.

زماني هواداران استقلال تو را تشويق مي‌كردند اما حالا بايد روبروي آنها بازي كني. چرا با
    اطمينان مي‌گويي كه آنها تشويقت مي‌كنند، شايد آنها جاي تشويق برخورد ديگري با تو انجام دهند، برخوردي مثل برخورد با خسرو، بيك‌زاده و عنايتي در بازي برابر راه‌آهن...
    اطمينان دارم كه آنها هوادار واقعي استقلال نبودند. طرفداران اصيل استقلال قدر زحمات بازيكنان سابق اين تيم را مي‌دانند و هميشه با روي باز از آنها استقبال مي‌كنند. من هم به همين دليل مطمئن هستم كه جمعه استقلالي‌ها من، خسرو، عنايتي و بيك‌زاده را تشويق مي‌كنند و نه توهين.

اگر گل بزني چه حركتي انجام مي‌دهي؟
    هنوز فكر خاصي نكرده‌ام چون تا همين چند روز پيش مسخص نبود به بازي مي‌رسم يا نه اما سعي مي‌كنم اگر گل زدم خوشحالي نكنم.

قلعه‌نويي صحبتي با تو انجام نداده، مثلاً اينكه بگويد خودت را سريع‌تر براي بازي با استقلال آماده كن؟
    چند روز پيش قلعه‌نويي با من صحبت كرد واز ميزان آمادگي‌ام سوال‌هايي پرسيد. گفت آماده‌اي و من هم به او جواب مثبت دادم. حالا اميدوارم حضورم در زمين براي سپاهان مثمر ثمر باشد

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

قلعه‌نويي: ديدار استقلال و سپاهان زيباترين بازي 10 سال اخير بود

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: بازي كه 7 گل داشته باشد و 15 موقعيت گل، حتماً در سطح بسيار بالايي برگزار شده و فكر نمي‌كنم در 10 سال گذشته چنين بازي زيبايي را مشاهده كرده باشيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي پس از شكست 4 بر 3 سپاهان برابر استقلال اظهار داشت: به تيم فوتبال استقلال تبريك مي‌گويم. بازي در سطح بسيار بالايي برگزار شد و يك بازي جوانمردانه در زمين شاهد بوديم. در نيمه اول بسيار ضعيف بوديم، اما در بين دو نيمه به بازيكنان متذكر شدم كه مي‌توانند پيروز ميدان شوند و نتيجه را جبران كنند.
    وي ادامه داد: در نيمه دوم 15 موقعيت بالاي 80 درصد گل به دست آورديم كه متأسفانه فقط از 3 فرصت استفاده كرديم. توپي كه بيژن كوشكي از دروازه بيرون آورد صددرصد گل بود و تعجب مي‌كنم كه داور سوت نزد و قبل از گل چهارم استقلال اصلاً خطايي رخ نداد، اما در مجموع از تيم داوري و يگان ويژه تشكر مي‌كنم.
    سرمربي سپاهان افزود: بازي كه 7 گل داشته باشد و 15 موقعيت گل، حتماً در سطح بسيار بالايي برگزار شده است. فكر نمي‌كنم در 10 سال گذشته چنين بازي زيبايي را مشاهده كرده باشيم.
    وي در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر اينكه چرا عليه شما و بازيكنان سابق استقلال شعار دادند؛ خاطرنشان كرد: از تمام هواداران استقلال تشكر مي‌كنم كه جواب 17 جامي را كه براي آنها كسب كردم خوب دادند.
    سرمربي سپاهان در پاسخ به سؤال ديگري مبني بر اينكه هميشه وقتي در ورزشگاه شعار داده مي‌شد افراد مختلف اعلام مي‌كردند قلعه‌نويي به آنها خط مي‌داد؛ تأكيد كرد: آخرت خود را به اين حرف‌ها نمي‌فروشم و به هيچ شخصي توهين نمي‌كنم. از همه تشكر مي‌كنم كه به اين گونه شعار دادند. من اعلام مي‌كنم هيچ كسي به آنها خط نداده و خودجوش تماشاگران عليه من شعار دادند.
    قلعه‌نويي در مورد ضعف خط دفاعي سپاهان و اينكه گفته مي‌شود اين بازيكنان در تيم ملي حاضر هستند؛ تصريح كرد: فكر مي كنم بازيكنان دچار غرور كاذب شده‌اند. البته آنها خسته هم هستند و مدتي است كه فقط فوتبال بازي مي‌كنند. اردوي اتريش كه همه به آن اعتراض كردند مي‌توانست زمان خوبي باشد تا بازيكنان با يكديگر هماهنگ شوند. قهرماني و امتياز فصل گذشته بازيكنان سپاهان را مغرور كرده است.
    وي در مورد اينكه چرا در اين بازي كمتر از روي نيمكت بلند شد؛ يادآور شد: نمي‌گويم به علت بازي برابر استقلال اين اقدام را انجام دادم، دلايل شخصي براي اين كار داشتم كه براي خودم محفوظ خواهد ماند.
    قلعه‌نويي درباره اينكه آيا از نتايج كسب شده تيمش راضي است؛ عنوان كرد: قبول دارم كه سپاهان خوب نتيجه نمي‌گيرد، اما اگر در بازي‌هاي آينده 50 درصد نيمه دوم اين ديدار را بتوانيم به نمايش بگذاريم مطمئن باشيد كه قهرمان خواهيم شد. ما سال گذشته نيز در اين مقطع خوب نتيجه نمي‌گرفتيم، اما ديديد كه سرانجام قهرمان شديم.
    وي در مورد تعطيلات ليگ افزود: تعطيلات اصلاً مفيد نيست. ابتداي فصل پس از تمرينات آمادگي 2 هفته بازيكنان را گرفتند و بار ديگر تا آماده شديم بازيكنان را گرفتند. من از شما سؤال مي‌كنم كه تيم مي‌تواند با 13 نفر تمرين كند؟ هيچ جاي دنيا چنين برنامه‌اي ندارد. بازيكنان در ليگ هماهنگ نمي‌شوند و فرصتي نداريم.
    قلعه‌نويي درباره اينكه چرا با دوربين 90 مصاحبه نمي‌كند خاطرنشان كرد: به عادل فردوسي‏پور علاقه‌مندم؛ اما معتقدم برنامه 90 فوتبال ايران را به بيراهه مي‌برد و فقط دنبال حاشيه سازي است و تا زماني كه اين چنين باشد به هيچ جا نمي رسد.
    وي يادآور شد: مرا بعد از مسابقات تيم ملي دعوت مي كنند بدون اينكه بگويند محتواي برنامه چيست. هرمصاحبه‌اي كه دوست دارند پخش مي‌كنند. افرادي از من انتقاد كردند و فقط آنها را پخش كردند. مطمئن باشيد با برنامه 90 صحبت نخواهم كرد و شايد احتياجي نداشته باشند من صحبت كنم؛ اما ديگر به اين برنامه نمي روم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه حیدری

حيدري: رفتار هواداران استقلال در تصميم آينده‌ام تأثيرگذار خواهد بود

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال سپاهان گفت: شايد قبل از اين برخورد، قصد بازگشت به استقلال را داشتم؛ اما رفتار هواداران احتمالاً در تصميم آينده‌ام تأثيرگذار خواهد بود.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، خسرو حيدري پس از شكست 4 بر 3 برابر استقلال اظهار داشت: بازي خوبي انجام داديم و مستحق شكست نبوديم. داور مسابقه يك گل صحيح ما را به اشتباه مردود اعلام كرد.

هافبك سابق تيم استقلال در خصوص بردن دسته گل به سمت نيمكت اين تيم، تصريح كرد: به عنوان بازيكن سابق استقلال، وظيفه داشتم تا براي آنها دسته گل ببرم؛ اما انتظار چنين برخوردي از سوي هواداران را به هيچ عنوان نداشتم.
    وي ادامه داد: هواداران بدترين فحاشي را نسبت به من داشتند. شايد من هم از آن دسته از بازيكناني بودم كه قصد بازگشت به استقلال را داشتم؛ اما رفتار امشب تماشاگران ممكن است در تصميم آينده‌ام تأثير بگذارد.
    هافبك سابق تيم استقلال يادآور شد: براي تيم استقلال زحمت زيادي كشيدم. پس از جدايي از اين تيم توقع چنين برخوردي را نداشتم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه رحمتی

هواداران استقلال زحمات قلعه نويى و حيدرى را فراموش كرده اند

سيدمهدى رحمتى: نور ورزشگاه جلوى ديدم را گرفت

تيم سپاهان اصفهان جمعه شب در ورزشگاه آزادى مغلوب آبى پوشان تهرانى شد. سيدمهدى رحمتى، دروازه بان سپاهان كه روى گل چهارم استقلال مقصر بود، معتقد است نور ورزشگاه چشمش را اذيت كرده و اجازه نداده توپ را ببيند. گفت وگو با وى را بخوانيد:

• بازى با استقلال چطور بود؟
    - بازى خوبى انجام داديم و مستحق شكست مقابل استقلال نبوديم. توپى كه كوشكى از خط دروازه استقلال بيرون كشيد، گل شده بود ونمى دانم چرا داور گل را قبول نكرد.

• به نظر مى رسد خيلى نسبت به عملكرد داور مسابقه اعتراض داشتيد؟
    - به هر حال معتقدم داور روى آن صحنه اشتباه كرد و بايد پاسخگوى اشتباهش باشد.

• فكر مى كردى در نيمه اول ۳ گل دريافت كنيد؟
    - به هر حال در فوتبال چنين اتفاقاتى رخ مى دهد. ما در نيمه اول اصلاً خوب بازى نكرديم و استقلالى ها از اين موضوع نهايت استفاده را بردند و ۳ گل به تيم ما زدند. در نيمه دوم اما استقلال هيچ حرفى براى گفتن نداشت اما متاسفانه داور ما را بازنده كرد.

• روى گل چهارم استقلال اشتباه بدى كردى!
    - در آن صحنه نور پروژكتور ورزشگاه به چشم من افتاد و نتوانستم توپ را دقيق ببينم.

• فكر نمى كنى اين توجيه خوبى نباشد؟ هفته پيش هم توپ بازى را عامل اشتباهت عنوان كردى؟
    - ايراد من از توپ اين بود كه در تمرينات از نوع b استفاده مى كنيم. حال آن كه در مسابقات نوع a مورد استفاده قرار مى گيرد. به هر حال دنبال بهانه نيستم اما واقعاً روى صحنه گل چهارم استقلال نور ورزشگاه ايراد داشت و جلوى ديد مرا گرفت.

• كسب ۹ امتياز از ۷ مسابقه براى سپاهان قابل قبول نيست.
    - به هر حال فوتبال است ديگر. هنوز فرصت زيادى تا پايان رقابت ها باقى مانده است. مطمئن باشيد در ادامه نتايج ضعيف خود را جبران مى كنيم.

• هواداران استقلال شعارهايى را در بازى جمعه شب عليه خسرو حيدرى و امير قلعه نويى سر دادند. در اين خصوص صحبت كن.
    - معتقدم هواداران نبايد چنين اقدامى را انجام مى دادند. هر چه باشد قلعه نويى و حيدرى زحمات زيادى براى استقلال كشيده اند و شايسته چنين رفتارى نيستند. اميدوارم در آينده شاهد چنين رفتارهايى نباشيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

22. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

صفحه 2 از 15 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)