Design & Developed BY Patira

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 31112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 147
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

پیش فرض مصاحبه بازیکنان سپاهان

ايشان بزرگتر من است و احترامش را نگه مى دارم

عقيلى: خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى قلعه نويى سكوت كردم

پس از قهرمانى سپاهان در ليگ برتر انتظار مى رفت كه زردپوشان اصفهانى روزهاى آرامى را پشت سر بگذارند ولى حمله امير قلعه نويى به هادى عقيلى در رختكن ورزشگاه ثامن مشهد،همه چيز را تحت الشعاع قرار داد. قلعه نويى معتقد بود كه عقيلى بازى ضعيفى را از خود به نمايش گذاشت و همين موضوع باعث شد تا سرمربى سپاهان از مدافع ملى پوش تيمش به شدت انتقادكند. البته صحبت هاى قلعه نويى فقط به مسائل فنى مربوط نشد و درادامه الفاظ ديگرى از زبان امير خارج شد كه خيلى ها را در رختكن بهت زده كرده بود. نوع بازى عقيلى در نيمه دوم بازى سپاهان مقابل ابومسلم نشان مى داد كه اتفاقى در رختكن براى وى رخ داده است. اين بازيكن ملى پوش و كاپيتان دوم سپاهان كه رابطه خوبى با قلعه نويى ندارد، بعد از اشتباهى كه در نيمه اول انجام داد و منجر به گلزنى حريف شد، در بين ۲ نيمه و در رختكن به شدت مورد حمله سرمربى تيم قرار گرفت تا جايى كه قلعه نويى به وى گفت: »... به آن تيم ملى كه تو در آن بازى مى كنى!» عقيلى كه خود از اشتباه نيمه اولش بسيار ناراحت بود، با شنيدن اين جملات سرش را پايين انداخته بود و واكنشى هم نشان نداد.قلعه نويى با فرياد از عقيلى خواسته وقتى او حرف مى زند، سرش را بالا بگيرد. در اين لحظه بازيكن ها كه هاج و واج صحنه را تماشا مى كردند با ديدن عصبانيت شديد عقيلى، هر لحظه اين احتمال را مى دادند كه او واكنش تندى از خود نشان بدهد، اما در حالى كه ممكن بود كار به جاهاى باريك تر بكشد،هيچ عكس العملى از عقيلى سر نزد.در اين ميان مديرعامل سپاهان، محمدرضا ساكت به ميان معركه مى آيد و از عقيلى خواهش مى كند كه به خاطر جشن قهرمانى ماجرا را پى نگيرد.پس از اين ماجراها حالا عقيلى شرايط ويژه اى در سپاهان دارد و بعيد به نظر مى رسد در اين تيم ماندگار شود.او تصميمش را براى جدايى از سپاهان گرفته ولى فعلا دوست ندارد در اين مورد حرفى بزند.عقيلى در مورد اتفاقاتى كه در بازى با ابومسلم افتاد،دقايقى با خبرگزارى فوتبال ايران گفت و گو كرد:

•داستان درگيرى لفظى ات با امير قلعه نويى چيست؟
    - درگيرى لفظى يعنى اينكه ۲ نفر با هم جر و بحث كنند اما من در اين ماجرا هيچ حرفى نزدم و فقط سكوت كردم.
    مثل اينكه در رختكن به شدت از حرف هاى قلعه نويى ناراحت بودى؟
    - من اصلا دوست ندارم در مورد اين ماجرا حرف بزنم تا قضيه كش پيدا كند ولى بايد بگويم كه توهين هاى ايشان را هيچ وقت فراموش نمى كنم.البته او بزرگتر است و احترامش را نگه مى دارم و بهتر است كه حرفى نزنم.
    مى گويند وقتى قلعه نويى حرف مى زده،تو سر تكان دادى و اين باعث عصبانيت او شده است؟
    - اولا كه من سرم پايين بود، ثانيا اگر من سر هم تكان داده باشم فكر نمى كنم كه كار عجيبى باشد.وقتى توهين و فحاشى شنيدم خيلى خودم را نگه داشتم كه فقط سرم پايين بود.
    يعنى تو در جواب جملات قلعه نويى هيچ جوابى ندادى؟
    - خير.من هيچ حرفى نزدم و خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى ايشان هيچ عكس العملى نشان ندادم و سكوت كردم.من خيلى ناراحت بودم و شايد خيلى ها نتوانند باور كنند كه چه حرف هايى شنيدم اما الان خوشحالم كه آن زمان خودم را كنترل كردم.
    قضيه داد و بيداد كردنت سر ميز صبحانه چه بود؟
    - اصلا اتفاق خاصى نيفتاد كه بخواهم در اين مورد حرف بزنم.اين موضوع ربطى به اتفاقاتى كه در رختكن افتاد ندارد.
    از ابتداى فصل با قلعه نويى مدام مشكل داشتى.اينطور نيست؟
    - بله.
    چرا تصميم به ترك سپاهان نگرفتى؟
    - دلايلى بود كه امكان جدايى وجود نداشت.
    نمى خواهى بگويى قلعه نويى در رختكن چه حرف هايى زد؟
    - من هيچ جوابى ندارم و در اين مورد بعدا اگر لازم باشد حرف هايم را مى زنم.
    با اين شرايط اگر قلعه نويى در سپاهان بماند،تو حتما جدا مى شوى.اينطور نيست؟
    - الان صحبت نكنم بهتر است.بعد از ليگ همه چيز مشخص مى شود.

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

sepahan احمدى: سپاهان به من نگفته تو را مى خواهيم

احمدى: سپاهان به من نگفته تو را مى خواهيم

رحمان احمدى دروازه بان سپاهان از اينكه مهاجمان اين تيم فرصت هاى زيادى را مقابل الاهلى عربستان از دست دادند ناراحت است و تاكيد مى كند كه نبايد در بازى حساس با استقلال فرصت هاى گلزنى را از دست بدهند.او در مورد بازى سه شنبه شب حرف هايش را اينگونه آغاز كرد: ما بازى را خوب شروع كرديم و در مجموع فرصت هاى زيادى داشتيم كه آنها را از دست داديم. متاسفانه در زدن ضربات آخر مشكل داشتيم و مهاجمان سپاهان اعصابم را به هم ريختند. اگر ما توسط بنگر به گل دوم نمى رسيديم به خاطر از دست دادن اين فرصت ها بايد به عنوان تيم دوم صعود مى كرديم.از رحمان در مورد بازى بعدى سپاهان در مرحله يك هشتم نهايى ليگ قهرمانان آسيا سوال مى كنيم كه او اينگونه جواب داد: براى ما فرقى ندارد كه با استقلال بازى كنيم يا الريان چون در اصفهان تنها به فكر برد هستيم و تحت هر شرايطى بايد به پيروزى برسيم البته اگر قرار باشد در بازى با استقلال هم اينگونه فرصت از دست بدهيم به طور حتم حذف خواهيم شد چون قرار نيست در هر بازى آن هم در آسيا ۶ ، ۷ موقعيت گلزنى به دست آوريم.احمدى كه از لحاظ آمارى بهترين دروازه بان ليگ يازدهم شد هنوز تصميم خودش را براى فصل آينده نگرفته است. او در مورد وضعيتش براى فصل بعد افزود: هنوز تصميم خاصى نگرفته ام. بعد از بازى يك هشتم نهايى موبايلم را خاموش مى كنم و مى خواهم با خانواده ام به مسافرت بروم و آرامش داشته باشم. بعد از بازگشت از مسافرت هم تصميم خواهم گرفت كه با كدام تيم قرارداد ببندم.در ضمن باشگاه سپاهان هم به من نگفته كه براى فصل بعد تو را مى خواهيم.تا اين لحظه مسئولان باشگاه سپاهان هيچ مذاكره اى با من نداشته اند كه بخواهم در مورد وضعيتم صحبت كنم. من چند پيشنهاد دارم كه بعد از مرحله يك هشتم نهايى ليگ قهرمانان تصميم خواهم گرفت.از رحمان در مورد حرف هاى محرم نويدكيا كاپيتان سپاهان سوال مى كنيم كه گفته سپاهان قطب فوتبال ايران است. حرف هاى محرم واكنش هاى مختلفى را در پى داشته اما رحمان در اين خصوص اضافه كرد: محرم حرف بدى نزد و واقعيت را گفت. سپاهان ۳ سال پياپى قهرمان ليگ شده و با كسب ۴ قهرمانى در تاريخ ليگ برتر ركورددار است.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan اميد ابراهيمى: استقلال را مى بريم و به نيمه نهايى مى رويم

اميد ابراهيمى: استقلال را مى بريم و به نيمه نهايى مى رويم

سپاهان پس از قهرمانى در ليگ برتر با از پيش رو برداشتن تيم الاهلى عربستان موفق شد به مرحله يك هشتم نهايى ليگ قهرمانان آسيا صعود كند و حريف استقلال در اين مرحله شود. اميد ابراهيمى هافبك سپاهان طى گفت وگويى با ابرارورزشى ابتدا در مورد وضعيت خود براى فصل آينده اظهار داشت:يك سال ديگر با سپاهان قرارداد دارم و در اين تيم خواهم ماند. سپاهان درحال حاضر تيم اول ايران است و سال ديگر نيز در آسيا حضور دارد وغيرمنطقى است كه بخواهم از اين تيم جدا شوم. وى درخصوص ديدار با استقلال ادامه داد: پس از بازى سختى كه مقابل الاهلى داشتيم در مرحله يك هشتم نهايى بايد به مصاف استقلال برويم و مسلماً يكى از سخت ترين بازى هاى ما در رقابت هاى آسيايى خواهد بود.ابراهيمى تصريح كرد: استقلال هم به اندازه ما از سپاهان شناخت دارد. در اين بازى نتيجه زحمات يكساله هردو تيم مشخص مى شود. تنها امتياز مثبتى كه ما نسبت به استقلال داريم اين است كه ما در زمين خودمان بازى مى كنيم و مى توانيم از امتياز ميزبانى استفاده كنيم. وى در خاتمه گفت: اين بازى تك حذفى است و جاى جبران ندارد. ما به جز اشجارى همه بازيكنانمان را در اختيار داريم و تمام تلاش خود را به كار مى گيريم تا با شكست استقلال به مرحله بعد صعود كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan جانواريو: اين استقلال از استقلال زمان ما قوى تر است

دوست دارم به رحمتى گل بزنم

جانواريو: اين استقلال از استقلال زمان ما قوى تر است

فابيو جانواريو هافبك برزيلى سپاهان اين هفته دوباره رويارويى با استقلال را تجربه خواهد كرد. او ديدار با استقلال را يك بازى سخت توصيف كرده اما اميدوار است كه تيمش برنده از زمين بيرون بيايد. گفت و گو با وى را بخوانيد:

• در مورد تقابل استقلال و سپاهان چه نظرى دارى؟

- اين بازى مثل يك دربى بزرگ است چرا كه سپاهان و استقلال جزو تيم هاى بزرگ ايران هستند و بازيكنان بزرگى دارند. نمى توان پيش بينى كرد چه اتفاقاتى خواهد افتاد ولى ما مى خواهيم ببريم و انتظار صعود به مرحله بعد را داريم.

• شما هم ميزبان اين مسابقه هستيد.

- بله و اين موضوع از لحاظ روانى به ما كمك خواهد كرد چون مقابل تماشاگران خودمان بازى مى كنيم. با اين حال بايد بگويم كه زمين چمن ورزشگاه فولادشهر چندان خوب نيست ولى اميدوارم كه مشكلى پيش نيايد.

• برخى معتقدند اى كاش اين دو تيم در اين مرحله با هم روبه رو نمى شدند. نظر تو در اين خصوص چيست؟

- اگر بخواهيم قهرمان شويم بايد بهترين و قوى ترين تيم ها را ببريم و انتخاب حريفان دست خودمان نيست. حالا شرايط طورى است كه بايد با استقلال بازى كنيم. در ضمن ما ترجيح مى داديم كه ميزبان باشيم.

• فابيو اين استقلال قوى تر است يا استقلالى كه تو در آن بازى مى كردى؟

- استقلال فعلى از استقلال آن زمان كه ما در آن بازى مى كرديم قوى تر است. استقلال در حال حاضر در اكثر پست ها بازيكنان بزرگ و سرنوشت ساز دارد هر چند كه تيم ما آن زمان عملكرد خوبى داشت.

• گل زدن به مهدى رحمتى سخت نيست؟

- او بهترين دروازه بان ايران است و به همين دليل شماره يك تيم ملى را برتن كرده است. من دوست دارم به رحمتى گل بزنم اما اين موضوع را به خاطر جنبه هاى شخصى نمى گويم بلكه به خاطر موفقيت سپاهان اين حرف را مى زنم.

• از اينكه باشگاه استقلال هنوز طلب تو را پرداخت نكرده ناراحت نيستى؟

- كميته انضباطى فدراسيون فوتبال ايران حكم را به سود من صادر كرد اما همچنان منتظر هستم. باشگاه استقلال طلبم را هنوز نداده و اگر اين وضعيت ادامه داشته باشد به فيفا شكايت خواهم كرد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan بنگر: اگر با سپاهان به توافق نرسم پرسپوليس را انتخاب مى كنم

مجبوريم استقلال را حذف كنيم

بنگر: اگر با سپاهان به توافق نرسم پرسپوليس را انتخاب مى كنم

در اين فصل از رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا در مرحله مقدماتى ۳نماينده ايرانى به دور بعد اين رقابت ها صعود كردند تا اين امر خبر خوشى براى فوتبالدوستان به شمار آيد اما متأسفانه در مرحله بعد ۲ تيم استقلال وسپاهان به مصاف يكديگر مى روند تا يكى از آنها حذف شوند. محسن بنگر مدافع سپاهان درخصوص بازى با الاهلى عربستان و صعود تيمش به مرحله بعد گفت: سپاهان مثل هميشه توانست بازى خوبى را ارائه دهد و قدرتمند ظاهر شود. مطمئناً در مرحله بعد اين رقابت ها نيز موفق خواهد بود. وى با اشاره به بازى روز سه شنبه مقابل استقلال اظهار داشت: اينكه چه تيمى در مقابل ما قرار مى گيرد اهميتى ندارد زيرا ما ميزبان هستيم و بايد پيروز ميدان باشيم تنها امرى كه خوشايند نيست اين است كه مجبوريم يكى از نماينده هاى ايران را حذف كنيم اما بازهم دليل نمى شود كه بخواهيم ملاحظه كنيم زيرا اين يك رقابت است. مدافع سپاهان كه قصد جدايى از اين تيم را دارد در اين خصوص و اينكه گفته مى شود فصل بعد در پرسپوليس خواهد بود ادامه داد:هنوزهيچ چيز مشخص نيست، فعلاً با مسئولان سپاهان درحال مذاكره هستم، اگر با آنها به توافق نرسم به طور قطع پرسپوليس را انتخاب مى كنم و برايم اهميتى ندارد كه اين تيم فصل بعد جايگاهى در رقابت هاى آسيايى نخواهد داشت. محسن بنگر در جواب به اين سوال كه بارها در مصاحبه هايش هم ضديت خود با استقلال را نشان داده، افزود: درست است من هيچ گاه طرفدار استقلال نبوده ام.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan شايد سپاهان مرا نخواست و رفتم ليگ دو بازي کنم!

شايد سپاهان مرا نخواست و رفتم ليگ دو بازي کنم!

هافبک سپاهان گفت: دوست داريم با شکست استقلال فصل را تمام کنيم.
    احمد جمشيديان در گفت و گو با پانا در خصوص شرايط سپاهان اظهار داشت: خيلي ها فکر مي کردند اگر با الاهلي مساوي مصلحتي مي کرديم و با الجزيره مي افتاديم براي فوتبال ايران بهتر مي شد و حداقل سپاهان و استقلال به هم نمي خوردند ولي ما دوست داشتيم در اصفهان جلوي هواداران خودي به ميدان برويم.
    وي افزود: فراموش نکنيد الان هواي امارات خيلي گرم است و کار را براي ما سخت مي کرد. الجزيره تيم خيلي قدرتمندي دارد و ممکن بود اگر ريسک مي کرديم، با دست خودمان براي تيم مشکل ايجاد مي شد. نمي خواستيم ريسک کنيم. تازه استقلال بعد از ما بازي داشت و اصلا معلوم نبود بتواند صعود کند يا نه.
    هافبک سپاهان تصريح کرد: ديديد که الاهلي با اين که تيم اصلي اش را نياورده بود ولي خيلي براي ما مشکل درست کرد. نشان داد که تيم قدرتمندي دارد. حالا از يک گروه سخت به يک تيم سخت تر مثل استقلال خورديم. ميگ يازدهم را با تيم استقلال شروع کرديم و حالا هم چون آخرين بازي فصل ما با اين تيم است، دوست داريم با برد کار را تمام کنيم.
    جمشيديان در خصوص اين که آيا استقلال از سپاهان مي ترسد يا برعکس؟ گفت: اميدوارم هرتيمي که شايسته تر است و در ادامه رقابت ها مي تواند با قدرت و برنامه به سمت قهرماني پيش برود تا فوتبال ايران سرافراز باشد، برنده شود. به نظرم هر 3 تيم پرسپوليس، سپاهان و استقلال شايستگي و پتانسيل قهرماني را دارند.
    وي ادامه داد: وقتي نفرات 2 تيم براي هم کري مي خوانند، رقابت جذاب مي شود ولي من مي گويم اين ترس هم براي سپاهان است و هم براي استقلال. هر 2 تيم از هم مي ترسند چون مي دانند شرايط رقيب خوب است. به نظرم اين ترس بد نيست و نشان از قدرت 2 تيم دارد. استقلال تا آخر ليگ با ما جنگيد ولي چون ما از آنها بهتر بوديم و قهرمان شديم، شانس بيشتري براي اين بازي داريم ضمن اين که برخي امتيازها مثل ميزباني و اول شدن در گروه هم اين شانس را زياد مي کند.
    هافبک سپاهان افزود: اين بازي تک حذفي است و ديگر مساوي ندارد. در رفت و برگشت ليگ يک بر يک مساوي کرديم. اين نشان مي دهد که قدرت 2 تيم به هم نزديک است. اتفاقاتي که براي استقلال در نيم فصل دوم افتاد و بازيکنانش مصدوم شدند، بي تاثير در صدرنشيني ما نبود. اين بازي پرگل نمي شود و قطعا 2 تيم محتاطانه بازي مي کنند و احتمال اين که به پنالتي کشيده شود، زياد است.
    جمشيديان گفت: هفته سوم نيم فصل دوم، 9 امتياز از استقلال عقب بوديم ولي در عرض 10 هفته، حتي 5 امتياز از حريف جلو زديم و آنها با از دست دادن 15 امتياز کاملا تبديل به يک تيم معمولي شدند. اين نشان داد که چقدر مصدوميت بازيکنانش در نتايج تاثير گذاشت اما الان استقلال همه بازيکنانش را دارد و شخصيتش را بدست آورده. در اين بازي کوچکترين غفلت از سوي 2 تيم مساوي با حذف است.
    وي تصريح کرد: بهترين خط دفاع ليگ را داريم و استقلال دومين خط دفاع. استقلال بهترين خط حمله را دارد و ما دومين خط حمله. اين بازي تقابل بهترين خط حمله و بهترين خط دفاع است. در اين بين خط هافبک 2 تيم اين قدر خوب بودند که در بهترين شدن حمله و دفاع نقش زيادي داشتند. به نظرم تکليف اين بازي را نيز هافبک هاي خلاق دو تيم مشخص مي کنند. در خط حمله ما برونو سزار مي تواند تعيين کننده باشد. اين در واقعا فينال بازي هاي امسال سپاهان و استقلال است.
    جمشيديان در خصوص وضعيت آينده خود گفت: هنوز تصميمي نگرفتم ولي اين يکي دو ماهه برخي اتفاقات افتاده که فعلا در اين شرايط نمي خواهم حرفي بزنم. من با باشگاه مشکلي نداشتم و ندارم . شرايط خوب بوده و هست ولي بعد از مصدوميتي که داشتم و برگشتم، کمتر به من بازي رسيد. دوست دارم بازي کنم . در اين 12 سالي که در فوتبال بودم، هميشه بيشترين بازي را داشتم. البته کرانچار به من اعتقاد دارد و قبل از مصدوميت فيکس بودم با اين حال اگر اين کادر فني باشد، از سپاهان قطعا مي روم. البته بايد با کرانچار صحبت کنم و اگر به من بازي نرسد، مي روم ولي هنوز با هيچ تيمي صحبت نکردم. شايد سپاهان مرا نخواست و پيشنهادي نداشتم و رفتم ليگ دو بازي کنم!

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan ابراهيمي: قدرت سپاهان و استقلال برابر است

ابراهيمي: قدرت سپاهان و استقلال برابر است

شما ديديد پرسپوليس در حالي كه چند بازيكن اصلي‌اش را هم نداشت در اصفهان يك امتياز از ما گرفت
    اميد ابراهيمي هم مثل دو فصل گذشته يكي از بهترين‌هاي سپاهان بود كه در كنار بازيكناني مثل نويدكيا، جانواريو، جمشيديان و كريميان بازيكن ثابت تيمش بود.
    او اعتقاد دارد كه بازي روز سه‌شنبه براي هر سپاهان و استقلال سخت و حساس خواهد بود. او مي‌گويد: «هر تيمي كمتر اشتباه كند برنده مي‌شود. ما قهرمان ليگ هستيم و آنها سوم اما فكر مي‌كنم قدرتمان برابر است. البته به خاطر حذفي بودن بازي، هر دو تيم استرس دارند چون به هر حال نتيجه يك سال زحمت آنها در اين بازي مشخص مي‌شود. شايد اگر تيم ديگري غير از استقلال و البته پرسپوليس حريفمان بود خيلي به مشكل نمي‌خورديم چون اين دو تيم در هر شرايطي قدرتمند و قابل احترام هستند. شما ديديد پرسپوليس در حالي كه چند بازيكن اصلي‌اش را هم نداشت در اصفهان يك امتياز از ما گرفت.»
    ابراهيمي كه يك سال ديگر با سپاهان قرارداد دارد در مورد نتيجه بازي با استقلال مي‌گويد: «پيش‌بيني بازي سخت است اما اگر روز خوب ما باشد راحت‌تر مي‌بريم.» سپاهان با اينكه ليگ را خوب شروع نكرد اما در نهايت با قهرماني به كار خود پايان داد. اميد ابراهيمي در اين مورد مي‌گويد: «متاسفانه لوكا آرامش را از تيم ما گرفته بود و در هر بازي با چند تغيير به زمين مي‌آمديم اما وقتي آقاي كرانچار آمدند، بعد از بازي با پرسپوليس در تهران به ما گفتند كه اين تيم كيفيت بسيار بالايي دارد و مدعي شدند كه به توانايي‌هاي ما اعتقاد دارند. الان شرايط به گونه‌اي است كه بازيكني هم كه بازي نمي‌كند از سرمربي‌اش رضايت دارد.»
    او با اشاره به حضور هواداران سپاهاني در روز بازي با استقلال مي‌گويد: «قطعا afc اجازه نمي‌دهد كه بيشتر از حد مقرر هواداران استقلال به فولادشهر بيايند و ما هم با حمايت هواداران خودمان خيلي به پيروزي اميدواريم.»اما مهاجمان و بازيكنان اين تيم فرصت‌هاي گلزني زيادي را از دست مي‌دهند: «همه ما بايد تمركز داشته باشيم. الان كيفيت بازي سپاهان به ادعاي خيلي‌ها از بقيه تيم‌ها بهتر است و اگر بتوانيم تمركز خودمان را حفظ كنيم حتما نتيجه مي‌گيريم.»

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan اشجارى: برنده بازى استقلال و سپاهان قهرمان آسيا مى شود

اشجارى: برنده بازى استقلال و سپاهان قهرمان آسيا مى شود

حسن اشجارى بازيكن تيم فوتبال سپاهان اصفهان به دليل كشيدگى عضله پا نمى تواند تيمش را در ديدار حساس مقابل استقلال همراهى كند.وى اظهارداشت: بعد از مصدوميتى كه در ديدار مقابل مس سرچشمه داشتم به نظر مى رسيد دچار پارگى عضله شده ام اما بعداز بررسى پزشكان مشخص شد فقط كشيدگى دارم كه با ۲هفته استراحت و فيزيوتراپى برطرف مى شود.او ادامه داد: نمى توانم سپاهان را در ديدار حساس مقابل استقلال همراهى كنم اما براى همبازيانم آرزوى موفقيت مى كنم. اين بازى براى هر دو تيم خيلى حساس است و به نظر من برنده اين ديدار مى تواند تا مراحل پايانى ليگ قهرمانان بالا برود و قهرمان هم بشود.اشجارى كه روز شنبه در محل تمرين تيم استقلال حاضر شده بود درباره شايعه حضورش در اين تيم گفت: من پيشنهادى از استقلال ندارم. چون در حال حاضر تهران هستم سر تمرين استقلال حاضر شدم تا برخى از دوستانم را ببينم. من با سپاهان قرارداد ۲ ساله دارم و با تيمى هم مذاكره نكرده ام.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan مرزبان: مظلومى قبل از مصاحبه بايد تحقيق مى كرد

شانس برد سپاهان بيشتر از استقلال است

مرزبان: مظلومى قبل از مصاحبه بايد تحقيق مى كرد

عليرضا مرزبان مربى تيم فوتبال سپاهان در آستانه بازى حساس اين تيم مقابل استقلال معتقد است كه شانس پيروزى تيمش بيشتر از حريف تهرانى است. وى گفت: تيم ما از لحاظ تاكتيكى و روحى شرايط خوبى دارد و ما با قهرمان شدن در ليگ برتر شخصيت بالاى سپاهان را نشان داديم و حالا دنبال موفقيت در آسيا هستيم.مرزبان در پاسخ به اين سوال كه آيا شانس ۲ تيم را براى پيروزى يكسان مى دانيد خاطرنشان كرد: من فكر مى كنم شانس برد سپاهان بيشتر است چون در خانه بازى مى كنيم و هواداران سپاهان هم در كنار ما هستند. در ضمن ما در گروه خودمان اول شديم و در ليگ برتر هم به قهرمانى رسيديم. بعضى از فاكتورها هستند كه شانس برد ما را افزايش مى دهند.مرزبان در خصوص حرف و حديث هاى چند روز اخير كه بين او و پرويز مظلومى به وجود آمده تصريح كرد: «من هيچ وقت نگفتم پياده تا تهران مى روم و مطمئنا آنهايى كه با مظلومى مصاحبه كرده اند او را تحريك كرده اند. سرمربى استقلال قبل از مصاحبه كردن بايد تحقيق مى كرد كه آيا من چنين حرفى را زده ام يا خير. قرار است بعد از بازى سپاهان و استقلال بلافاصله به كنگره جهانى فوتبال كه در آلمان و اسپانيا برگزار مى شود بروم و اگر قرار باشد پياده به تهران بيايم نمى توانم به اين كنگره ها بروم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan رحمان احمدى: مگر afc فدراسيون ايران است كه نصف ورزشگاه را به استقلالى ها بدهد؟

نبايد به خاطر قيمت دو دروازه بان همه را زير سؤال برد

رحمان احمدى: مگر afc فدراسيون ايران است كه نصف ورزشگاه را به استقلالى ها بدهد؟

رحمان احمدى دروازه بان تيم فوتبال سپاهان در واكنش به اظهارات برخى بازيكنان استقلال گفت: مگر رئال مادريد براى قهرمانى همه تيم ها را شكست داده كه سپاهان ببرد؟گفت و گو با وى را بخوانيد:

•هم تيمى هايت براى استقلالى ها كرى خوانده اند.

- كرى خواندن اشكالى ندارد اما من كرى نمى خوانم و معتقدم بايد حرف خود را در زمين بزنيم.

• شرايط تيم چطور است؟

- خيلى خوب و با روحيه هستيم.

• فكر مى كنى كفه ترازو به سمت كدام تيم است؟

- مسلما سپاهان. مقابل هواداران خودمان بازى مى كنيم و اميدوار هستم در فولادشهر هواداران سپاهان را خوشحال كنيم.

• اما استقلال در خارج از خانه بهتر نتيجه گرفته است؟

- سپاهان هم در بازى هاى داخلى خوب نتيجه گرفته است. همه اين پيش بينى ها روى كاغذ است و نمى شود جريان بازى را پيش بينى كرد. هر تيمى كه از موقعيت هاى خود استفاده كند برنده مى شود.

• استقلالى ها مى گويند سپاهان در شرايطى قهرمان ليگ شد كه در بازى رفت و برگشت نتوانست اين تيم را شكست دهد.

- اين چه ربطى دارد؟ مگر استقلال كه همه بازيكنان خود را در نيم فصل در اختيار داشت توانست ما را شكست دهد؟ مگر رئال مادريد كه قهرمان اسپانيا شد همه تيم ها را شكست داده است؟

• استقلالى ها به دنبال افزايش حضور هوادارانشان در ورزشگاه هم هستند...

- مگر afc فدراسيون فوتبال ايران است كه بگويد چون يك طرف ميدان استقلال است ۵۰ درصد ورزشگاه را به آنها بدهند. هر چيزى قانون دارد. ما زحمت كشيديم و تيم اول شديم تا بتوانيم از شرايط ميزبانى استفاده كنيم وگرنه مى توانستيم به الاهلى راه بدهيم و با الجزيره بازى كنيم. نمى شود چون استقلال همه جاى ايران تماشاگر دارد حق سپاهان ضايع شود.

• براى ماندن در سپاهان نتيجه بازى با استقلال برايت مهم است؟

- بعد از اين بازى بايد يك هفته استراحت كنم. سپاهان با مديربرنامه هايم حرف زده است.

• جذب گلر خارجى هم كه آزاد شد.

- مبارك باشد ، فقط يك سؤال دارم؛ دروازه بانى كه سابقه بازى ملى داشته باشد اگر خوب باشد در همان كشورهاى اروپايى بازى نمى كند؟ خدا كند گلرهايى كه به ايران مى آيند از نظر فنى بالاتر از ايرانى ها باشند تا از آنها ياد بگيريم نه اينكه چون پول گرفته اند حتما فيكس باشند.

• اما يك بعد اين قضيه اين بوده كه قيمت دروازه بان هاى ايرانى بالا رفته بود.

من اصلا اين موضوع را قبول ندارم و نبايد چون يكى دو گلر بالاتر از معمول پول گرفته اند همه را به اين چشم ببينيد. نبايد همه را به خاطر دو نفر زير سؤال برد. اگر مديرى به دروازه بانى بيشتر از عرف پول داده تقصير خودش است. اگر مديران و مربيان ناز چنين دروازه بان هايى را نمى كشيدند، پول زيادترى نمى دادند. من قبول دارم عده اى سوء استفاده مى كنند اما نبايد همه را به يك چشم ديد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan سيدصالحى: به دنبال يك بازى جوانمردانه هستيم

به بازى امروز خوشبينم

سيدصالحى: به دنبال يك بازى جوانمردانه هستيم

سپاهان فردا در قالب رقابت هاى آسيايى به مصاف استقلالى خواهد رفت كه به نوعى به دنبال جبران است و مى خواهد انتقام قهرمانى از دست رفته خود را براى دومين سال پياپى از سپاهان بگيرد. سيدمهدى سيدصالحى مهاجم زردپوشان اصفهان درخصوص شرايط تيمش براى رويارويى با آبى پوشان پايتخت گفت: تيم از وضعيت ايده آلى برخوردار است و روحيه بسيار بالايى داريم، به تنها عاملى كه مى انديشيم اجراى يك بازى جوانمردانه است كه به كسب ۳ امتياز ختم شود. وى ادامه داد: استقلال اين فصل يكى از خوب هاى ليگ بود اما با بدشانسى هايى كه آورد نتوانست موفق باشد. مطمئن هستم آنها هم براى ارائه يك فوتبال زيبا به اصفهان مى آيند. سيدصالحى با اشاره به اينكه نسبت به اين ديدار خوشبين است افزود: من به اين بازى بسيار خوش بين هستم زيرا از امتياز ميزبانى و حمايت هوادارانمان برخورداريم. او در جواب به اين سوال كه نقطه ضعف و قوت استقلال را در چه مى بيند، اظهار داشت: استقلال تيمى پرمهره است و خط هافبك و حمله خوبى دارد و تنها در نكات دفاعى كمى ضعف دارند. وى با اشاره به قرارنداشتن اسمش در فهرست كوئيروش و دعوت شدن تنها يك نفر از تيم قهرمان ليگ برتر گفت: من به شخصه براى سپاهان ۹ گل زدم و ۸ پاس گل دادم و نمى دانم چرا دعوت نشدم اما ايشان قطعاً صلاح تيم را بهتر مى دانند و به نظر ايشان بايد احترام گذاشت.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 31112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)