Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Bomb تمام اخبار و حواشی تیم ملی هلند

خب همون چور که از ایمش پیداست هرچی خبر درباره تیم ملی هلند هسهو میتونید اینجا پبدا کنید.

2. 6 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

هلند بازی دوستانه ای در پیش داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

4. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

مارويک: بردن انگليس در لندن افتخار است

سرمربي تيم ملي فوتبال هلند گفت: افتخار مي‌کنم توانستم در خانه انگليس (لندن) به پيروزي برسيم.

به نقل از آفتون بلات، برت فان مارویک که شب گذشته تیمش در دیدار دوستانه با انگلیس در ورزشگاه ویمبلی لندن 3 بر 2 برنده شد، اظهار داشت: برای من باعث افتخار است که در خانه انگلیس چنین بردی را کسب کردم. پس از شکست سنگین 3 بر صفر از آلمان‌ها که روی ضدحملات مغلوب شدیم، نمی‌خواستیم دیگر روی ضد حملات ضعف نشان داده و لطمه بخوریم. خوشبختانه بازیکنانم از این بابت با سرعت بیشتری کار را دنبال کردند و مقابل انگلیس نتیجه خوبی گرفتند.

او ادامه داد: فکر می‌کنم در بازی با انگلیس فوتبال عادی و همیشگی خود را انجام دادیم و ثمره‌اش را هم با بردی دلنشین گرفتیم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

روبن‌: پيروزي بر انگليس لذت بخش است

ستاره هلندي شاغل در بوندس‌ليگا آلمان گفت: کسب اين پيروزي براي همه ما هلندي‌ها با توجه به رقابت ديرينه‌اي که با انگليسي‌ها داريم، لذت‌بخش است.

چهارشنبه شب تیم ملی هلند در ورزشگاه ویمبلی لندن موفق شد ۳ بر ۲ انگلیس، میزبانش را شکست دهد. در این بازی گل پیروزی بخش تیم سرزمین لاله‌های نارنجی را «آرین روبن» در ثانیه‌های وقت اضافه آخر بازی به ثمر رساند.

مهاجم تکنیکی عضو تیم بایرن‌مونیخ اظهار داشت: کسب این پیروزی برای همه ما هلندی‌ها با توجه به رقابت دیرینه‌ای که با انگلیسی‌ها داریم، لذت‌بخش است. این یک بازی به ظاهر تدارکاتی و دوستانه بود اما فو‌ق‌العاده خوشحال‌کننده است، در ثانیه‌های پایانی موفق شدیم جشن پیروزی مقابل میزبان بگیریم. برای تیم هلند این برد نتیجه‌ای مهم و بزرگ است. با اتکا به این پیروزی می‌توانیم خیلی بهتر خود را برای جام ملت‌ها مهیا کنیم.

وی که در این دیدار گل نخست خود و یارانش را در دقیقه ۵۷ زد، افزود: از همه بازیکنان تیم تشکر می‌کنم. بخصوص از هونتلار که سازنده گل نخست بود. او حتی سعی کرد دو مدافع را با خود از جریان بازی خارج کند تا من آزاد شوم و بتوانم دریبل زده و راحت گل بزنم.

او در مورد گل دوم خود که پیروزی را به نام یارانش ثبت کرد، نیز عنوان کرد: اعتراف می‌کنم گل دوم من تا حدی شانسی بود. چون یکی از مدافعین انگلیس خواست توپ را دفع کند که به اشتباه به من داد تا گل بزنم.

روبن خاطرنشان کرد: امیدوارم بازهم بتوانم به شرایط بهتری از جنبه آمادگی برسم تا علاوه بر هلند، برای بایرن مونیخ نیز بازیکنی کاملا موثر باشم.

WWW.varzesh3.COM

7. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

گل دوم من شانسی بود
    روبن‌: پیروزی بر رقیب دیرینه‌ای مانند انگلیس لذت بخش است

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

خبرگزاری فارس: ستاره هلندی شاغل در بوندس‌لیگا آلمان گفت: کسب این پیروزی برای همه ما هلندی‌ها با توجه به رقابت دیرینه‌ای که با انگلیسی‌ها داریم، لذت‌بخش است.
    خبرگزاری فارس: روبن‌: پیروزی بر رقیب دیرینه‌ای مانند انگلیس لذت بخش است

به گزارش خبرگزاری فارس، چهارشنبه شب تیم ملی هلند در ورزشگاه ویمبلی لندن موفق شد ۳ بر ۲ انگلیس، میزبانش را شکست دهد. در این بازی گل پیروزی بخش تیم سرزمین لاله‌های نارنجی را «آرین روبن» در ثانیه‌های وقت اضافه آخر بازی به ثمر رساند.

مهاجم تکنیکی عضو تیم بایرن‌مونیخ اظهار داشت: کسب این پیروزی برای همه ما هلندی‌ها با توجه به رقابت دیرینه‌ای که با انگلیسی‌ها داریم، لذت‌بخش است. این یک بازی به ظاهر تدارکاتی و دوستانه بود اما فو‌ق‌العاده خوشحال‌کننده است، در ثانیه‌های پایانی موفق شدیم جشن پیروزی مقابل میزبان بگیریم. برای تیم هلند این برد نتیجه‌ای مهم و بزرگ است. با اتکا به این پیروزی می‌توانیم خیلی بهتر خود را برای جام ملت‌ها مهیا کنیم.

وی که در این دیدار گل نخست خود و یارانش را در دقیقه ۵۷ زد، افزود: از همه بازیکنان تیم تشکر می‌کنم. بخصوص از هونتلار که سازنده گل نخست بود. او حتی سعی کرد دو مدافع را با خود از جریان بازی خارج کند تا من آزاد شوم و بتوانم دریبل زده و راحت گل بزنم.

او در مورد گل دوم خود که پیروزی را به نام یارانش ثبت کرد، نیز عنوان کرد: اعتراف می‌کنم گل دوم من تا حدی شانسی بود. چون یکی از مدافعین انگلیس خواست توپ را دفع کند که به اشتباه به من داد تا گل بزنم.

روبن خاطرنشان کرد: امیدوارم بازهم بتوانم به شرایط بهتری از جنبه آمادگی برسم تا علاوه بر هلند، برای بایرن مونیخ نیز بازیکنی کاملا موثر باشم.

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

نخواستیم تجربه بازی با آلمان‌ها تکرار شود
    مارویک: بردن انگلیس در لندن افتخار است

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال هلند گفت: افتخار می‌کنم توانستم در خانه انگلیس (لندن) به پیروزی برسیم.
    خبرگزاری فارس: مارویک: بردن انگلیس در لندن افتخار است

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از آفتون بلات، برت فان مارویک که شب گذشته تیمش در دیدار دوستانه با انگلیس در ورزشگاه ویمبلی لندن 3 بر 2 برنده شد، اظهار داشت: برای من باعث افتخار است که در خانه انگلیس چنین بردی را کسب کردم. پس از شکست سنگین 3 بر صفر از آلمان‌ها که روی ضدحملات مغلوب شدیم، نمی‌خواستیم دیگر روی ضد حملات ضعف نشان داده و لطمه بخوریم. خوشبختانه بازیکنانم از این بابت با سرعت بیشتری کار را دنبال کردند و مقابل انگلیس نتیجه خوبی گرفتند.

او ادامه داد: فکر می‌کنم در بازی با انگلیس فوتبال عادی و همیشگی خود را انجام دادیم و ثمره‌اش را هم با بردی دلنشین گرفتیم.

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

فان مارويک: نيستلروي جايي در يورو ندارد

برت فان مارويک با رود فان نيستلروي تماس گرفت تا به او خبر بدهد که همراه با نارنجي ها به يورو 2012 نخواهد رفت.

برت فان مارویک، سرمربی تیم ملی هلند به رود فان نیستلروی مهاجم هلندی باشگاه مالاگا اعلام کرد که در رقابتهای یورو2012 روی او حسابی باز نخواهد کرد.

طبق اعلام فان مارویک، به روزنامه آلگمین داگبلاد هلند، او دراین باره با نسیتلروی صحبت کرده. فان مارویک گفت:« من به نیستلروی زنگ زدم تا به او بگویم که در لیست بازیکنان فراخوانده شده به ترکیب تیم جای یندارد.دوست داشتم که او زودتردر جریان قرار بگیرد.»

از سوی دیگر رود فان نیستلروی با رفتار کاملا خوبی این تصمیم را پذیرفته و اعلام کرده که مربی تیم ملی هلند با رفتاری کاملا حرفه ای او را در جریان این خبر قرار داده.

این درحالی است که مهاجم سابق تیمهای یونایتد و رئال مادرید امیدهای زیادی داشت تا بتواند برای اخرین بار در تورنمنتی رسمی پیراهن تیم ملی هلند را برتن کندکه با این تماس تلفنی رسما شانسی برای برآورده کردن آرزویش نخواهد داشت.

WWW.varzesh3.COM

11. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

هلندي‌ها در حمايت از روبن

تيم‌هاي فوتبال بايرن مونيخ و هلند در آليانتس آرنا از سوي هواداران تيم آلماني هو شد که اين موضوع خشم ملي‌پوشان هلندي را در پي داشت.

بايرن مونيخ سه روز پس از شکست در فينال ليگ قهرمانان اروپا مقابل چلسي در آليانتس آرنا، سه شنبه شب در همين ورزشگاه با نتيجه 3 بر 2 مقابل هلند در ديداري دوستانه به برتري رسيد.

آرين روبن که در ديدار با چلسي پنالتي از دست داد و مانع از قهرماني بايرن شد در اين ديدار هرگاه صاحب توپ مي‌شد از سوي برخي از تماشاگران حاضر در ورزشگاه هو مي‌شد. از اين ديدار 33 هزار تماشاگر ديدن کردند.

"مارک فن بومل"، ملي پوش هلندي در واکنش به اتفاقاتي که در اين ديدار روي داد، گفت: اين يک رسوايي است. روبن در مدت زمان حضورش در بايرن افتخارات زيادي کسب کرده است. او بايرن را در مادريد به فينال فرستاد و بازيکن مهمي براي باشگاه به حساب مي‌آيد. بايرن بايد از داشتن بازيکني چون او خيلي خوشحال باشد.

وي افزود: آرين قرارداد جديد سه ساله‌اي با بايرن امضا کرده و من اگر جاي او بودم در خصوص آينده‌ام تجديد نظر مي‌کردم. نمي‌دانم آرين چه مي‌خواهد بکند اما من اگر جاي او بودم از بايرن مي‌رفتم. روبن به لحاظ ذهني بازيکن توانمندي است و هرگاه اتفاق بدي براي او روي دهد، قوي‌تر از گذشته بازمي‌گردد.

"رافائل فن درفارت" هم در گفتگو با بيلد به حمايت از هموطن خود پرداخته است. وي گفت: بايرن مونيخي‌ها بايد خجالت بکشند. ما انتظار چنين چيزي را نداشتيم. اين اتفاق مايه شرمساري است.

13. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    رونالدو - مسعوت اوزیل -راموس

GermanyRealMadridArsenal

تشکر ها
    44
    تشکر شده 110 در 30 پست

real فهرست نهایی هلند برای یورو

برت فن مارویک، سرمربی تیم ملی هلند، فهرست 23 نفره اش برای رقابت های یورو 2012 را اعلام کرد.
    فن مارویک پیش از این اسامی 36 نفر را در فهرست اولیه اش معرفی کرده بود اما امروز فهرست نهایی اش را با حذف نام بازیکنانی مانند وورنون آنیتا (آژاکس)، سی یم دی یونگ (آژاکس) و آدام ماهر (آلکمار) برای رقابت های پیش رو اعلام کرد.
    هلند که در گروه دوم رقابت های یورو 2012، با تیم های دانمارک، آلمان و پرتغال هم گروه است، پیش از آغاز این رقابت ها دیدارهای دوستانه ای با بلغارستان، اسلواکی و ایرلند جنوبی خواهد داشت.
    فهرست کامل هلند:
    دروازه بان ها: تیم کرول، مارتن استکلنبرگ، میشل ورم
    مدافعان: خالد بولهروز، ویلفرد بوما، جان هیتینگا، یوریس ماتیسن، گریگوری فن در ویل، ران ولار، یترو ویلمس،
    هافبک ها: ابراهیم آفلای، مارک فن بومل، نایجل دی یونگ، استین شارس، وسلی اسنایدر، کوین استروتمن، رافائل فن در فارت
    مهاجمان: کلاوس یان هونتلار، درک کوئیت، لوک د یونگ، لوسیانو نارسینگ، رابین فن پرسی، آرین روبن

32
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

15. کاربر روبرو از پست مفید آرسنال تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    Xabi Alonso - Jack Wilshare - Iker Casillas - Arshavin -
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123
    تشکر شده 14,670 در 2,385 پست

درک کویت بازیکن 31 ساله هلندی تیم لیورپول با قراردادی 3 ساله به تیم فنرباغچه ترکیه پیوست !!!!!!

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان-حمله
    مربی مورد علاقه
    ونگر-مورینیو
    بازیکن محبوب
    ون پرسی -ولکات -ارشاوین -رونالدو
    اسم واقعی شما
    پویا

SpainArsenalRealMadrid

تشکر ها
    20
    تشکر شده 44 در 12 پست

با کمک خدا و ون پرسی هلند قهرمان میشه

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع