سابه یا:

"تنها با یک عملکرد خوب یا بد نمیتشه در مورد مدافعان نظر داد، بلکه عملکرد اونا در مجموعه ای از بازیها تعیین کننده است.اینکه چه میزان در یازی تمرکز دارند و هوشیار هستند و به نظرم فرناندز و گارای این کار رو خیلی خوب انجام دادن"

"مسلما ما جایگزینای زیادی در خط دفاعی داریم، مثل کولوسینی که در مقابل عربستان خیلی خوب نقش رهبر رو ایفا کرد"

"تمایل دارم که کل مجموعه تیم رو آنالیز کنم ، آنالیز کزدن بخشی از این مجموعه کار ساده ای نیست.بسته به شرایط بازی و تیم حریف ممکنه هر بخشی از مجموعه خوب کار نکنه ولی برای من این ملاک نیست"

"در مورد عملکرد دفاعی باید بگم که ما تو تیم مسی و آگوئرو هیگواین رو داریم که اگه ترکیب این 3 نفر رو در هر کامپیوتری تو دنیا قرار بدیم ، بعید میدونم مدافعی از نظر سطح کیفی بتونه با اونا مقابله کنه، ئر مقابل من فکر میکنم عملکرد خط دفاعی وضعیت مطلوبی داره"

"در مورد مسی و زلاتان : هر دو بازیکنان فوق العاده ای هستند اما با خصوصیات متفاوت.زلاتان با جثه درشت و تکنیک بالاش میتونه هر خط دفاعی رو به هم بریزه، اینطور بازیکنا هستند که در بازی تفاوت ایجاد میکنن"

"به نظرم جدا شدن موقت گاگو از والنسیا خبر خوبیه.چون او میتونست تو والنسیا بمونه بدون اینکه بهش بازی برسه"

"کامپاگنارو در یکی از کناره ها بازی خواهد کرد، مشخص نیست که راست یا چپ .احتمالا او و زابالتا مدافعان کناری ما خواهند بود."

"سال 2012 مسی فوق العاده بود.اگه اشتباه نکنم 12 گل به ثمر رسوند.اگر چه هنوزم نمیشه او رو با مسی که تو بارسا میبینم مقایسه کرد ولی سال گذشته برای مسی در تیم ملی فوق العاده بود"

هواداران تیم ملی آرژانتین در ایران