Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 148
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Newww اخبار و حواشی تیم ملی آرژانتین

تو این تایپیک تمام اخبار و حواسی تیم ملی آرژانتینن در جام جهانی رو قرار میدیم.

2. 4 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

مارادونا و دفاع از مسی: دست از سر مسی بردارید؛اینقدر نگوئید مسی کاتالان است

اسطوره 50 ساله فوتبال آرژانتین معتقد است که انتقادات درمورد عملکرد مسی در تیم ملی کشورش بی پایه و اساس است

Maradona, Al Wasl Vs Emirates - UAE

سایت گل- دیگو آرماندو مارادونا، مربی آرژانتینی الوصل در صحبتهایی این ادعا که لیونل مسی نهایت توانش را برای تیم ملی آرژانتین به کار نمی گیرد رد کرد
    این درحالی است که مسی همواره به خاطر عملکردش در تیم ملی آرژانتین مورد انتقاد است و خیلی ها سطح بازی او در تیم ملی آرژانتین و باشگاه بارسلونا را باهم مقایسه می کنند و معقتدند که او در تیم کاتالان عملکرد به مراتب بهتری دارد
    مارادونا در صحبتهایی اعلام کرده که به زودی مسی واقعی را در پیراهن تیم ملی آرژانتین خواهیم دید و به این نکته اشاره کرده که مسی 24 ساله همان توان و انرژی ای که در بارسلونا به کار می گیرد را به تیم ملی آرژانتین هم می آورد.
    <script type="text/javascript" src="http://ad.doubleclick.net/adj/gna.fa/level2;tile=3;sz=160x600;ord=572882?area=2l&po s=2&ord=572882"></script>
    مارادونا در کنفرانسی خبری به خبرنگاران گفت:« فقط مسی را تنها بگذارید و دست از این صحبتها که مسی کاتالان است بکشید. مسی درتمام زمانها، حتی وقتی دوش می گیرد هم آرژانتینی است. پس دست از این حرفها بکشید.»
    دن دیگو ادامه داد:« اگراو نمی تواند در تیم ملی آرژانتین به اندازه بارسلونا خوش بدرخشد؛ فقط باید صبر کنیم. او از تمام این صحبتهای مزخرف درباره خودش، از سوی افرادی که حتی یک بار هم فوتبال بازی نکرده اند، خسته شده. این صحبتها عادی است. مسی یک انسان است ولی هیچ شکی ندارم که درهر لحظه ای می تواند ما را واقعا خوشحال کند.»
    این مربی 50 ساله در ادامه به این نکته اشاره کرد که تیمش به دلیل گران قیمت بودن تبس، فعلا قصد خرید او را ندارد:« ما خوشحال می شویم که تبس را دراختیار داشته باشیم. ولی وقتی ما برای خرید ریچارد پورتا که 1.3 میلیون یورو ارزش داشت به مشکل خوردیم، دیگر.... . من درمورد مسائل شخصی با کارلیتوس (تبس) صحبت کردم ولی خرید او غیرممکن است.»
    Goal.com

HALA MADRID

4. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

مسي: با آرژانتين قهرمان دنيا مي شوم

ستاره آرژانتيني دنياي فوتبال از آرزويش به عنوان يک فوتباليسست مي گويد.

کمتر جامی است که لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن دنیا ، آن را بالای سر نبرده باشد. اکنون مسی عزمش را جزم کرده تابا تیم ملی کشورش هم جام ارزشمندی را به دست بیاورد و در صحبتهایی اعلام کرده که برای کسب این جام نهایت تلاشش را خواهد کرد ولی دراین مسیر نیازی به اثبات چیزی به کسی ندارد.

مسی در گفت و گو با مجله اتحادیه فوتبال آرژانتین گفت:« خوشحال می شوم که با تیم ملی کشورم جامی را کسب کنم ولی باید خیلی روشن و شفاف بگویم که هیچ نیازی به اثبات چیزی ندارم. من همیشه آماده بازی کردن بودم و همیشه همین طور خواهد بود.من احساس دین به کسی نمی کنم.باید خیلی روشن و شفاف این را بگویم. من تنها یکی از بازیکنان تیم هستم، که بهترین ها را برای فوتبال آرژانتین می خواهم. به زودی رشد و پیشرفت تیم ملی آرژانتین را خواهید دید.»

ستاره آرژانتینی درمورد بارسلونا هم صحبت کرده و تیم کاتالان را تیمی غیرقابل مقایسه و بهترین تیم دنیا خواند: «راستش را بخواهید بارسلونا را نمی توان مقایسه کرد. اصلا چنین کاری نمی ارزد. بارسلونا بهترین تیم دنیاست. این چیزی است که همه آن را می دانند. کسانی که عضو بارسا هستند و کسانی که عضو بارسا نیستند این نکته را پذیرفته اند. این نتیجه تلاش سالیان دراز یک سری بازیکن خاص و ویژه است. برعکس، در تیم ملی آرژآنتین هنوز نتوانستیم به نتایجی که می خواهیم دست بیابیم. مربیان زیادی روی کار آمدند و چندین بار کار را از صفر شروع کردیم.»

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس چاپ مادرید، مسی دراین گفت و گو خوشحالی اش را از اینکه آلفردو دی استفاده از او به تمجید پرداخته ابراز کرد و گفت:« این یک شادی بزرگ و یک افتخار بزرگ است که بازیکنی مثل دی استفانو که به تمامی عناوین دست یافته، از من تمجید کند.فوق العاده است.»

6. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    در تیم نفت تهران مهاجم هستم
    مربی مورد علاقه
    p.mazlomi
    بازیکن محبوب
    M.rahmati
    اسم واقعی شما
    amir reza

SpainSS_TehranRealMadrid

تشکر ها
    2
    تشکر شده 52 در 20 پست

ريکلمه درآرزوي همبازي‌شدن با مسي در تيم‌ملي

ريکلمه آخرين بار در سال 2009 به تيم ملي آرژانتين دعوت شد اما بعد از مشکلاتي که با مارادونا پيدا کرد ديگر فرصت پوشيدن پيراهن آلبي سلسته را به دست نياورد.

خوان رومن ریکلمه، ستاره بوکا جونیورز، اعلام کرد دوست دارد به تیم ملی آرژانتین برگردد و بازی کردن در کنار لیونل مسی را بزرگترین انگیزه برای بازگشت به ترکیب آلبی سلسته دانست.

ریکلمه آخرین بار در سال 2009 به تیم ملی آرژانتین دعوت شد اما بعد از مشکلاتی که با مارادونا پیدا کرد دیگر فرصت پوشیدن پیراهن آلبی سلسته را به دست نیاورد اما الخاندرو سابه یا، سرمربی فعلی آرژانتین، اعلام کرد ریکلمه را برای دیدارهای آینده تیمش در نظر دارد.

ریکلمه در گفتگو با رادیو دل پلاتا گفت:" دوست دارم بار دیگر در کنار مسی بازی کنم و به آرژانتین کمک کنم به جام جهانی راه پیدا کند.

آرژانتین بهترین بازیکنان دنیا را در اختیار دارد و بازی کردن در کنار مسی رویای من است."

ریکلمه بخش زیادی از رقابت های آپرتورای 2011 را به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از دست داد اما تایید کرد که این مصدومیت را پشت سر گذاشته و در انتظار حضور در رقابت های کوپا لیبرتادورس در سال آینده است.

" ما قهرمان شدیم. خوشحالیم و من یاد گرفتم که در فوتبال به جای صحبت کردن از پول باید بازی تان را انجام دهید.

بوکا باید برای قهرمانی در کوپا لیبرتادورس به تیم بهتری تبدیل شود زیرا برای موفقیت در این رقابت ها باید عملکرد بهتری نسبت به رقابت های آپرتورا داشته باشیم."

8. 2 کاربر از پست مفید Mr.Amir reza تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

مارادونا: از ترک تيم ملي آرژانتين پشيمانم

اسطوره فوتبال آرژانتين سرانجام اعتراف کرد که در قضيه دستيارش مانکوسو حق با گروندونا رييس فدراسيون فوتبال آرژانتين بود.

ديگو مارادونا سرمربي کنوني الوصل امارات پس از انکه در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي با تيم ملي آرژانتين نتيجه‌ نگرفت، نتوانست با مسئولان فدراسيون فوتبال اين کشور براي ادامه همکاري به توافق برسد و سرانجام اين تيم را ترک کرد و جايش را به خوليو باتيستا داد.

سرمربي کنوني الوصل که تيمش در اين هفته‌ ليگ امارات با يک گل بني ياس را شکست داد با ابراز پشيماني از تصميمي که پس از جام جهاني 2010 گرفت، گفت: تيم ملي را به خاطر دستيارم مانکوسو از دست دادم. او مرا فريب داد. من به خاطر او دستانم را در آتش گذاشتم و هر کاري که از دستم بر مي‌آمد انجام دادم،‌ اما متاسفانه او از پشت به من خنجر زد و جواب خوبي‌هاي مرا به بدترين شکل ممکن داد.

مانکوسو درباره بعضي از قراردادهايي که با چيني‌ها داشتم مشکوک رفتار کرد و همين مساله باعث شد تا او را از الوصل اخراج کنم. الان مي‌دانم که حق با گروندونا رييس فدراسيون فوتبال آرژانتين بود. او به خوبي مانکوسو را مي‌شناخت، اما متاسفانه من او را نمي‌شناختم. الان مي‌دانم که مانکوسو مرا بسيار فريب داده است. اگر به آرژانتين برگردم، نزد گروندونا خواهم رفت و با او نشستي خواهم داشت، اما نه به خاطر اين که به او بگويم مي‌خواهم به تيم ملي برگردم،‌ بلکه فقط به اين خاطر که اعتراف کنم که در مورد مانکوسو حق با او بود. ما بايد همگي از کادر فني جديد تيم حمايت کنيم و تمام تلاش خود را براي موفقيت آن‌ها به کار بريم.

گروندونا بعد از اين که آرژانتين نتوانست با هدايت مارادونا در جام جهاني 2010 نتيجه‌ بگيرد، تنها شرط ابقاي مارادونا را قطع همکاري او با مانکوسو دانست که مارادونا اين شرط را قبول نکرد و در نهايت از تيم کنار رفت.
    سرمربي الوصل براي شرکت در جام باشگاه‌هاي خليج فارس اسامي 27 بازيکن را اعلام کرد که در ميان آن‌ها نام محمدرضا خلعتبري به چشم مي‌خورد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    رائول گنزالز-علی کریمی

ArgentinaPersepolisMilan

تشکر ها
    177
    تشکر شده 260 در 121 پست

دوستان گلم این خبر رو به هر کس میشناسید برسونید:
    امیرعلی این روزها در بیمارستان شفای اهواز بستری است و منتظر روزی است که پدرش با خبر خوش برگردد و او را به زندگی بازگرداند.
    این پسرک ۳ ساله که تقریباً نیمی از زندگی‌اش را در جدال با یک نوع سرطان بوده، اکنون با گذراندن یک دوره طولانی‌مدت شیمی‌ درمانی و قرارگرفتن در سراشیبی زندگی نیازمند چند سی‌سی خون نادری است که به گفته پزشکان ممکن است در میان صدها هزار نفر، یک انسان دارای این نوع خون باشد
    .
    پدر امیر علی: به ما گفته امیرعلی نیازمند چند سی‌سی از یک نوع خون است که فرد اهداکننده باید چند خصیصه داشته باشد. B+
    - دارای HLA با ویژگی خونی
    – A*02,*26
    – B*51,BW4
    – DRB1*13,*15
    بوده و فاقد هرگونه بیماری از نوع قلبی، کبدی و غیره باشد و بین ۱۸ تا ۶۰ سال سن داشته باشد.

mohammad_444_0o : چه خوبه هر کس گروه خونی B+ داره یه آزمایش بده شاید خدا خواست و اینطوری بود (همه جای ایران میشه آزمایش داد)
    آدرس سایت:
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

11. کاربر روبرو از پست مفید mohammad_444_0o تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

بازي با آرژانتين چالشي بزرگ براي بازيکنان سوئيس

سرمربي تيم ملي فوتبال سوئيس گفت: از رويارويي با ليونل مسي و تيم آرژانتين نمي‌هراسيم.

به نقل از بازلر‌ناخ ریشتن یکی از دیدارهای دوستانه ملی که چهارشنبه شب برگزار می‌شود، به مصاف سوئیس با آرژانتین در ورزشگاه «وانک‌دورف» شهر برن اختصاص دارد.
    در مورد این بازی «اوتمار هیتسفلد» مربی معروف آلمانی سوئیسی‌ها اظهار داشت:‌ برای ما مایه افتخار است پذیرای لیونل مسی و یارانش در تیم آرژانتین می‌شویم. این یک بازی تدارکاتی سخت است چرا که اساسا مقابله با این اعجوبه فوتبال و دیگر بازیکنان تکنیکی تیم آرژانتین، دشوار است. با این حال هیچ واهمه‌ای در این بازی نداریم.
    او ادامه داد: درست برعکس فکر می‌کنیم این مسابقه با وجودی که جنبه دیداری تدارکاتی و دوستانه دارد، اما یک چالش بزرگ برای تمام بازیکنانم است. هر کدام از بیشترین انگیزه برای حضور در این مصاف برخوردارند.
    مصاف یاران این مربی ۶۲ ساله و آرژانتینی‌ها ساعت ۲۳ به وقت تهران آغاز خواهد شد.

WWW.varzesh3.COM

13. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک تدافعی
    مربی مورد علاقه
    پپ گوادیولا
    بازیکن محبوب
    all players barça
    اسم واقعی شما
    عادل

SpainBarcelonaManCity

تشکر ها
    2,961
    تشکر شده 1,696 در 530 پست

مارادونا:فلسطين کانون ايستادگي برابر ظلم است

ديگو مارادونا سرمربي الوصل امارات در ديدار با جمال محمود سرمربي تيم ملي فوتبال فلسطين از علاقه زياد خود به مردم فلسطين خبر داد و گفت که اميدوار است که پيشرفت فوتبال اين کشور را ببيند.

سرمربي فلسطين که در حال حاضر تيمش در دوبي اردو زده است، روز گذشته در تمرين الوصل حاضر شد و از طرف جبرئيل الرجوب رييس فدراسيون فوتبال فلسطين از مارادونا دعوت کرد تا از اين کشور ديدن کند و چفيه فلسطين به همراه پيراهن تيم ملي اين کشور را هم به او داد.
    مارادونا با بيان اين که از دعوت شدنش براي ديدار از فلسطين بسيار خوشحال است، گفت: دعوت شدنم به فلسطين همچون مدال افتخاري بر گردنم است. فلسطين کانون مبارزه و ايستادگي در برابر ظلم است و با مردم اين کشور اعلام همدردي و همبستگي کامل مي‌کنم. وقتي جمال محمود پيراهن تيم ملي فلسطين را به من اهدا کرد، لرزه‌ بر بدنم افتاد. از اردوي اين تيم در دوبي ديدن خواهم کرد و اگر بتوانم کمکي به آن‌ها بکنم، دريغ نخواهم کرد.

سرمربي اردني فلسطين هم از اين که مارادونا دعوت آن‌ها را قبول کرد ابراز خوشحالي کرد و گفت: مارادونا چه در دوران بازيگري و چه در حال حاضر در ميان مردم فلسطين از محبوبيت بالايي برخوردار است. مارادونا از نظر ملت فلسطين ستاره‌اي از جهان ديگر است.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

تو یورو جاتون خالیه

به امید سلامتی کامل شما

15. 2 کاربر از پست مفید pedro_17 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

سوییس 1 – آرژانتین 3: هت‌تریک مسی

سه گل لیونل مسی باعث شد آرژانتین در خانه سوییس رد دیداری دوستانه به پیروزی برسد.

لیونل مسی هت‌تریکی دیرهنگام داشت تا تیم آرژانتین سوییس را سه بر یک در ورزشگاه سوییس وانکدورف ببرد.
    طرفداران 20 دقیقه صبر کردند تا اولین موقعیت جدی بازی را ببینند. مسی توپ را به سرخیو آگوئرو سپرد و او توپ را بدون نگاه کردن به مسی برگرداند. مسی هم از فاصله 18 متری گلی دیدنی زد.
    سپس مردان الخاندرو سابه‌یا بازی را در دست گرفتند و به دنبال گل دوم بودند.
    با این حال سوییس در دقیقه 49 بود که گل تساوی را زد. ژردان شاکری سانتر استفان لیشت‌اشتاینر را بدون تعلل و با زیبایی با ضربه‌ای چرخشی وارد گوشه بالای دروازه آرژانتین کرد.
    اما مسی در دقیقه 88 گل دوم را زد. او روی حرکتی انفرادی توپ را سعی کرد به پشت سر دروازه‌بان بفرستد و توپ پس از برخورد به تیر افقی وارد دروازه شد.
    مسی در دقیقه 93 گل سوم را هم زد. گونسالو ایگواین در محوطه جریمه سرنگون شد و مسی پنالتی حاصل را به گوشه سمت چپ درازه زد.

17. 4 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    مورینیو . گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی
    اسم واقعی شما
    محمود خالق

ArgentinaBarcelonaManUtd

تشکر ها
    30
    تشکر شده 13 در 5 پست

زنده باد مسی فکر کنم اولین هتریک مسی با پیراهن آرژانتین بود جلو تیم سویس

19. 2 کاربر از پست مفید messi.maradoona تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768
    تشکر شده 5,724 در 1,511 پست

هتریک مسی و پیروزی آرژانتین رو به همه طرفداران آرژانتین تبریک میگم

21. کاربر روبرو از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده است .

صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع