Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 15 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 148
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Newww اخبار و حواشی تیم ملی آرژانتین

تو این تایپیک تمام اخبار و حواسی تیم ملی آرژانتینن در جام جهانی رو قرار میدیم.

2. 4 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    ابراهیمویچ-مسی-
    اسم واقعی شما
    مهدی
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 24 در 7 پست

سلام اگر می شود کلیب هایی را که شبکه 3برنامه یک جهان یک جام قبل از فوتبال بخش می شود را برای ما بگذارید 3و4نوع کلیب است

4. کاربر روبرو از پست مفید mehdinabeghe تشکر کرده است .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    صحـــــرا
    تشکر ها
    385
    تشکر شده 785 در 244 پست

مارادونا: آينده‌ام در آرژانتين بسيار مبهم است

سرمربي تيم ملي فوتبال آرژانتين در نشست خبري خود پس از بازي برابر آلمان گفت: اکنون بايد بگويم که آينده من در تيم ملي بسيار مبهم است.
    به نقل از آسوشيتد پرس، ديه‌گو آرماندو مارادونا تصريح کرد: فردا اينجا را ترک مي کنيم و آينده من و همچنين فوتبال آرژانتين بسيار مبهم خواهد بود، بايد صبر کرد تا گذر زمان همه چيز را مشخص کند.
    وي افزود: بايد خيلي خوب در اين مورد فکر کنم و ببينم که چه کرده‌ايم و واقعا چه کسي مقصر بوده است.
    مارادونا خاطرنشان ساخت: بازيکنان من خيلي خوب کار کردند و ما به شدت بدشانس بوديم؛ اما به هر حال بايد تابع شرايط باشيم.
    آرژانتين در مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني مقابل آلمان با شکست سنگين 4 بر صفر مواجه شد و از دور مسابقات کنار رفت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید SaHra تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Ohum ابراز شادمانی همسر کاکا از له شدن آرژانتین

مرجع خبری رئال مادرید : همسر بازیکن برزیلی رئال مادرید از حذف آرژانتین ابراز خرسندی کرد .
    کارول سلچیو ، همسر کاکا بازیکن برزیلی رئال مادرید از حذف آرژانتین در جام جهانی توسط آلمان با چهار گل خورده در صفحع توئیترش ابراز خوشحالی کرد .
    پس از حذف مارادونا که مربی تیم رقیب دیرینه رئال مادرید بود ، همسر این ملی پوش در برزیلی در صفحه توئیتر خود نوشت :" صبح بخیر ! خوشحالید که آرژانتین باخته است ؟ من هم به نظرات شما می خندم . این یک روز جدید است ."
    کارول افزوده است :"احساس می کنم که یک روز دل انگیز داشته ام و از آن بسیار لذت می برم ."

8. کاربر روبرو از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Newww لیونل مسی در ترکیب ثابت آرژانتین مقابل کاستاریکا

لیونل مسی در ترکیب ثابت آرژانتین مقابل کاستاریکا

لیونل مسی، ستاره بارسلونا جایگاهش را در تیم آرژانتین برای دیدار مقابل کاستاریکا حفظ می‌کند. او البته یکی از معدود بازیکنانی است که هم مقابل آمریکا و هم رویاروی کاستاریکا به میدان می‌رود.
    سرخیو باتیستا گفته بود قصد دارد از سیستم چرخشی استفاده کند و مقابل مردان ریکاردو لاولپه بازیکنان دیگری را به میدان بفرستد.
    اوله گزارش داده که هفت چهره جدید در ورزشگاه ناسیونال سن‌خوسه پا به میدان می‌گذارند.
    این روزنامه نوشته مسی، به همراه ماریانو آندوخار، دروازه‌بان دوم آرژانتین و خاویر ماسچرانو، به احتمال زیاد در این دیدار به میدان خواهند رفت. نیکولاس گایتان از بنفیکا و خاویر پاستوره از پالرمو دیگر مهاجمان آرژانتین هستند.
    این خبر باعث ناراحتی مقامات بارسلونا می‌شود. آنها می‌گویند «چچو» بیش از حد از مسی بازی می‌گیرد. البته او در برنامه‌های باتیستا برای کوپا آمه‌ریکا و مقدماتی جام جهانی 2014 نقشی حیاتی دارد و به نظر می‌رسد فرصتی برای استراحت نداشته باشد.

ترکیب احتمالی آرژانتین
    آندوخار – آنگلری، گارای، فاسیو، روخو یا زانتی – بانگا یا بلوشی، ماسچرانو، بیلیا – گایتان، مسی، پاستوره.

این بازی در روز چهارشنبه و ساعت 6:30 صبح به وقت تهران برگزار می‌شود.

10. 2 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

خوليو گروندونا: باتيستا آبروي تيم ملي آرژانتين را برد

خوليو گروندونا، رئيس فدراسيون فوتبال آرژانتين، بعد از شکست 4-1 اين تيم مقابل نيجريه، سرخيو باتيستا، سرمربي آلبي سلسته را مورد انتقاد قرار داد و گفت که اين شکست به سابقه تيم ملي آرژانتين ضربه زده است.

در این دیدار باتیستا بیشتر از بازیکنان زیر 25 سال استفاده کرد و در نهایت شکست سنگینی را متحمل شد.
    گروندونا که از این شکست به شدت عصبانی بود اعلام کرد که چنین نتایجی قابل پذیرش نیست.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این بازی های فقط برای پول درآوردن نیست. این بازی هایی است که باتیستا درخواست کرده است. نباید به پرستیژ تیم ملی ضربه زد."
    او باتیستا را متهم کرد که تیم ملی نیجریه را دست کم گرفته و به همین دلیل بازیکنانی کم تجربه به میدان فرستاده که موجب چنین شکست سنگینی برای آرژانتین شده است.

" شما نمی توانید مقابل نیجریه که با بهترین بازیکنانش به میدان آمده، از بازیکنانی استفاده کنید که در سطح آنها نیستند."

HALA MADRID

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

Newww ايگواين: آرژانتيني ها مدتهاست منتظر قهرماني اند

گونسالو ايگواين، ستاره آرژانتيني باشگاه رئال مادريد در صحبتهايي اعلام کرد که بي صبرانه در انتظار آن است تا مردم آرژانتين را به خيابانها کشانده تا قهرماني تيمشان در رقابتهاي کوپا آمه ريکاي 2011 را جشن بگيرند.

ایگواین این صحبتها را بعد از اولین جلسه تمرینی آلبی سلسته ، آن هم در حالی که تنها 3 هفته دیگر تا آغاز این تورنمنت مهم باقی است، مطرح کرده.
    ایگواین در کنار لیونل مسی، سرخیو آگوئرو، آنخل دی ماریا و سایر ستاره های تیم ملی آرژانتین تمریناتشان را در آستانه این تورنمنت آغاز کرده اند. سرخیو باتیستا از 26 بازیکن به اردوی تیمش دعوت کرده و بایدبعد از دیدار دوستانه مقابل آلبانی که روز بیستم ژوئن برگزار می شود، لیست 22 نفره اش را اعلام کند.
    ایگواین در صحبتهایی با خبرنگاران به این نکته اشاره کرد که انگیزه های زیادی دارد تا در رقابتهای کوپا آمه ریکا که در آرژانتین برگزار می شود خوش بدرخشد و اولین جام قهرمانی را بعد از 18 سال برای آرژانتینی ها به ارمغان بیاورد.
    ایگواین درزمان ترک کمپ تمرینی آلبی سلسته گفت:« ما می خواهیم مردممان را خوشحال کنیم. تیم ملی آرژانتین از کوپا آمه ریکای سال 1993 به بعد دیگر جامی را فتح نکرده است.»
    ایگواین در ادامه صحبتهایش درمورد احتمال پیوستن سرخیو آخرو به رختکن رئال در بازار تابستانی گفت:« این تصمیم به من بسته نیست و به رئیس باشگاه بستگی دارد. در هر صورت من دوست دارم تا آخرو را در تیممان ببینم.»
    اولین بازی آرژانتین در رقابتهای کوپا آمه ریکا از گروه آ و مقابل بولیوی برگزار خواهد شد.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

13. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

پيروزي تيم ملي آرژانتين با گل هاي مسي و ته وز

ليونل مسي و کارلوس ته وز شب گذشته براي آرژانتين گل زدند تا اين تيم در ديدار دوستانه و تدارکاتي پيش از شروع رقابت هاي کوپا آمريکا پيروز شود.

اسکوئيل لاوتزي و سرخيو آگرو نيز به گل هاي اين دو افزودند تا تيم پر ستاره آرژانتين با نتيجه چهار بر صفر بر آلباني غلبه کند.
    البته سرخيو باتيستا، سه نفر از بهترين فورواردهايش يعني ‌ته وز، گونزالو هيگواين و آگرو را در شروع مسابقه روي نيمکت نشاند.
    باتيستا گفت: درباره 11 بازيکني که بايد از شروع مسابقه در زمين حضور داشته باشند، به نظر قطعي نرسيده بود، اما نسبت به حضور مسي ترديد نداشته است.
    سرمربي تيم ملي فوتبال آرژانتين افزود: از اين که مسي بازي کرد، احساس خوبي دارم. فکر مي کنم بازي خوبي انجام داد، توپ را همانطور کنترل کرد که از او انتظار مي رفت. در زمين راحت بود و از اين بابت خوشحالم.
    پرسش ها اکنون حول ته وز دور مي زند. اين که آيا او از در ترکيب ثابت تيم خواهد بود و يا جاي او را آنخل دي ماريا خواهد گرفت که از ابتداي بازي برابر آلباني در زمين حضور داشت.
    باتيستا گفت: هنوز در اين باره تصميم نگرفته ايم. همه اعضاي تيم مي دانند که بايد به سختي تمرين کنند تا مهارت خود را نشان دهند.
    آلباني در بازي شب گذشته حريفي ضعيف براي آرژانتين بود که بسياري از ستارگان خود نظير لوريک کانا هافبک گالاتاسراي و اريون بودگاني را همراه داشت.

HALA MADRID

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

ماسكرانو: اشتباه محض است اگر بگوييم آرژانتين مانند بارسلونا بازي مي‌كند

هافبک تدافعي تيم ملي فوتبال آرژانتين گفت: اشتباه محض است اگر بگوييم آرژانتين مانند بارسلونا بازي مي‌کند.

خاوير ماسکرانو گفت: تيکي - تاکا در تاريخ فوتبال ما يک خنده اتفاقي است، وقتي فوتبال آرژانتين در اوج بود و البته هنوز هم هست فوتبال اسپانيا کجا بود؟ بهترين گلزن لاليگا يک سال آرژانيتني، يک سال پرتغالي و سالي ديگر شايد برزيلي، چه کسي گفته که ما دوست داريم بازي بارسلونا را تقليد کنيم در حالي که اساس بازي بارسلونا حول محور ليونل مسي آرژانتيني مي‌چرخد.
    وي ادامه داد: آرژانتين بايد به روزهاي اوج خود باز گردد و براي رسيدن به اين مهم بايد همه با هم متحد شويم، خيلي حيف است که از تمام داشته‌هاي خود استفاده نکنيم.

HALA MADRID

16. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

ستاره جديد آرژانتين: مشكلي بين من و مارادونا وجود ندارد

ستاره جديد آرژانتين معتقد است که مارادونا بسيار خوب است و با او هيچ مشکلي ندارد.

ايوان لاوتزي، ستاره آرژانتيني ناپولي ايتاليا اصرار دارد که به دنبال دعوت نشدن او به جام جهاني 2010 آفريقا از سوي ديگو مارادونا، مربي سابق تيم ملي فوتبال آرژانتين و مربي کنوني الوصل امارات، هيچ کينه‌اي از او به دل ندارد.
    اين بازيکن آرژانتيني که روز گذشته از سوي بيلسا، سرمربي کنوني تيم ملي فوتبال آرژانتين براي شرکت در مسابقات کوپا آمريکا به تيم ملي دعوت شد، در گفت و گو‌ با روزنامه لاناسيون آرژانتين ابراز داشت: مارادونا از ديدگاه من بسيار خوب است. او حتي در مشکل‌هاي شخصي هم به من کمک کرده است. از او هيچ کينه‌اي به دل ندارم، چرا که در خارج مستطيل سبز کارهاي زيادي براي من کرده است. کارهاي او براي من کرده است،‌ بسيار پررنگ‌تر از رفتن و يا نرفتن به جام جهاني است.
    ستاره جديد فوتبال آرژانتين درباره توجه باشگاه‌هاي سرشناس اروپايي به او از جمله ليورپول، منچسترسيتي و ميلان افزود: هيچگاه شخص خيال پردازي نبوده‌ام، هدف‌هاي زيادي دارم که مي خواهم به آن‌ها برسم. براي آينده‌ام برنامه دارم، مي خواهم از تمام لحظه‌هاي آن لذت ببرم. هدف بعدي‌ام بعد از جدايي از ناپولي، بازي کردن در يک تيم بزرگ است.

HALA MADRID

18. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

Neww زانتي: گاهي خوب بوديم، گاهي بد

بازيکن تيم ملي آرژانتين پس از تساوي تيمش برابر بوليوي گفت: متاسفانه مثل هميشه نبوديم و برابر بوليوي گاهي خوب بوديم و گاهي بد.

به نقل از آبولاي پرتغال، خاوير زانتي بازيکن محبوب اينترميلان و مدافع با سابقه تيم ملي آرژانتين گفت: در دقايقي از بازي خوب ظاهر شديم و همان آرژانتيني بوديم که به مردم وعده داديم؛ اما گاهي هم بد بازي کرديم و همين مسئله علت اصلي توقف ما است. نبايد مغرور شروع مي‌کرديم و نظر من اين است که بوليوي را دست کم گرفته بوديم.
    وي ادامه داد: مربي تيم نکات تاکتيکي را گوشزد کرده بود، به خصوص در ميان دو نيمه به نکات بسيار ارزشمندي اشاره کرد اما بايد قبول کنيم که دستورات باتيستا را به خوبي اجرا نکرديم و بازيکنان مقصر اصلي در اين تساوي هستند. چيزي عوض نشده و نبايد روحيه خود را از دست بدهيم، اين اول راه بود و مي‌شود به تک امتياز به دست آمده هم فکر کرد.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

20. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

صفحه 2 از 15 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع