Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 14 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 135
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Lightbulb اخبار و حواشی صبا

تو این تایپیک تمام اخبار و حواشی تیم صبا رو قرار بدین

2. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Bia Inja بهترين گلزن تاريخ ليگ برتر فوتبال ايران:شايد دوباره پرسپوليس را حذف كنيم

جام جم آنلاين: فريدون فضلي كه با زدن 86 گل بهترين گلزن تاريخ ليگ برتر فوتبال ايران به شمار مي‌رود، درست قبل از بازي حساس پرسپوليس ـ صبا در مرحله نيمه‌نهايي جام حذفي، سلامت خود را بازيافت و در بازي تداركاتي تيمش گلزني كرد تا پرسپوليسي‌ها براي اين بازي حياتي دچار مخاطره‌اي جدي شوند.

فضلي 39 ساله كه حدود 4 ماه پيش در يكي از تمرين‌هاي تيمش دچار شكستگي پا شد، در مورد مصدوميت خود گفت: با وجود اين كه در ابتداي فصل جاري با نظر سرمربي وقت صبا (ضيايي)‌ براي نخستين بار در دوران بازيگري‌ام در پست‌هاي هافبك دفاعي، هافبك كناري، دفاع مياني و هافبك نفوذي بازي كردم، اما موفق به زدن 6 گل در ليگ برتر شدم، ولي بعد از آن، شكستگي بدي در ناحيه قوزك پايم رخ داد كه با توجه به سن و سال بالايم، بهبودي آن زمان زيادي را مي‌طلبيد. با اين حال حتي وقتي پايم در گچ قرار داشت،‌ از تمرين با وزنه غافل نماندم تا به مرور، شرايط حضور در ميدان را بازيابم.

فضلي در مورد بازي حساس پرسپوليس ـ صبا در نيمه‌نهايي جام حذفي گفت: اين ديدار براي هر 2 تيم بسيار حساس و حياتي است، چون كليد قهرماني و آسيايي شدن محسوب مي‌شود، اما امتيازي كه ما نسبت به پرسپوليس داريم، استرس كمترمان است. پرسپوليسي‌ها در مقابل چشمان انبوه تماشاگرانشان، ترس و استرس زيادي را تحمل خواهند كرد؛ در حالي كه در صبا، بازيكنان باتجربه زيادي حاضرند كه جو بازي در مقابل يك تيم پرتماشاگر را بارها تجربه كرده‌اند.
    فضلي درباره احتمال بازي كردنش در اين ميدان گفت: همه چيز به نظر سرمربي تيم بستگي دارد. آقا رسول بخوبي مرا مي‌شناسد، چون بارها در مقابل تيم‌هاي قبلي او بازي كرده‌ام.
    اميدوارم اگر تصميم به استفاده از من در ميدان گرفت، كاملا مثمرثمر باشم و گل ديگري به پرسپوليس بزنم. من تاكنون 5 يا 6 گل به پرسپوليس زده‌ام و وقتي در ابومسلم بازي مي‌كردم، با گل من در ورزشگاه آزادي، پرسپوليس در مرحله حساسي از دور مسابقه‌ها حذف شد. به هر حال هر ساله 5 تا 6 گل در جام حذفي زده‌ام و اين كار برايم به يك عادت تبديل شده است.
    فضلي كه مسن‌ترين بازيكن ليگ برتر به شمار مي‌رود و حتي 2 سال و نيم از كريم باقري، كاپيتان كهنه‌كار پرسپوليس بزرگ‌تر است، دراين‌باره گفت: البته كريم از من خيلي‌بزرگ‌تر است، چون معتقدم بزرگي به شخصيت افراد است. در مجموع سن و سال بالا برايم دردسري بزرگ طي سال‌هاي اخير بوده است، چون خيلي‌ها از جمله برخي مربيانم با بازي كردن در چنين سن و سالي موافق نيستند؛ در حالي كه خودم معتقدم تا هر زماني كه بتوانم براي تيمم مثمرثمر باشم، بايد به كار ادامه دهم.
    من در 2 ماه پاياني دوره دوم ليگ برتر به تراكتورسازي پيوستم و سپس 3 سالي در ابومسلم بازي كردم كه يك فصل آن عمدتا ذخيره و يك فصل ديگرش مصدوم بودم، 3 سال هم در استقلال اهواز بازي كردم و سپس به صبا آمدم. فضلي در پايان گفت: در مجموع تقريبا 3‌‌فصل را به دليل مصدوميت از دست داده‌ام، ولي هميشه احساس كرده‌ام براي تيم‌هاي خود با جان و دل بازي كرده‌ام و با زدن گل‌هاي پياپي چيزي كم نگذاشته‌ام. حتي برخلاف آنچه گفته مي‌شد محمدحسين ضيايي به دلايل فني و دوندگي‌هاي زيادم، پست مرا عوض كرده بود، وگرنه تمامي مسائلي كه قبلا بين ما پيش آمده بود، با گذشت او حل شد

4. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Newww قائم مقام باشگاه صبا:پرسپوليس را در آزادي حذف مي‌كني

جام جم آنلاين: «با تمام احترامي كه براي پرسپوليس قائليم؛ اما آنها جمعه بسيار سختي را در برابر صبا پشت سر خواهند گذاشت، چون تمام عزم ما براي قهرماني در جام حذفي جزم شده است.»

عباس مرادي ، قائم مقام باشگاه صبا ضمن اعلام اين مطلب به «جام‌جم» گفت: با توجه به شرايطمان در جدول رده‌‌بندي ليگ برتر، حساسيت چنداني براي ادامه راهمان در اين رقابت‌ها وجود ندارد و برعكس، موفقيت در جام حذفي برايمان بسيار حياتي است.
    مرادي با اشاره به اين كه صبا در دوره نسبتا كوتاه از زمان تاسيس خود تاكنون 4 بار به نيمه نهايي جام حذفي راه پيدا كرده كه حاصل آن يك قهرماني بوده است، گفت: در يكي از دوره‌هاي گذشته، يك بار فينال حذفي را به سپاهان واگذار كرديم؛ اما به دليل قهرماني همزمان سپاهان در ليگ برتر، انتظار آسيايي شدن داشتيم؛ ولي آنجا بخوبي متوجه شديم در جام حذفي نايب قهرماني، سومي و... وجود ندارد. يعني در حقيقت تيم‌هاي حاضر در اين جام يا قهرمان يا حذف شده تلقي مي‌شوند. حتي رده دومي اين جام هم حائز هيچ ارزش و امتيازي نيست.
    براساس همين تجربه، امسال تمام توان خود را براي قهرماني آماده كرده‌ايم و با توجه به شرايط خوب تيممان و رفع همه آسيب‌ديدگي‌ها ـ حتي آسيب‌ديدگي مزمن فريدون فضلي ـ با تمام احترامي كه به مديريت، هواداران پرشمار و كادر فني پرسپوليس بخصوص دايي قائليم، شرايط دشواري را به پرسپوليس تحميل خواهيم كرد، چون هدفمان قهرماني در جام حذفي است و در توانايي خود در رسيدن به اين مهم شكي نداريم. در واقع بر اين باوريم كه پرسپوليس را در آزادي و در حضور انبوه هواداران خوبش حذف مي‌كنيم.
    قائم‌مقام صبا در مورد وضعيت تيمش گفت: فصل پرنوساني را آغاز كرديم، چون انتصاب مديران باشگاه خيلي دير صورت گرفت و ما صرفا تلاشمان را براي جمع و جور كردن تيم و رسيدن به ليگ انجام داديم، ولي در ادامه، سر و سامان بهتري گرفتيم تا اكنون در بهترين شرايط قرار داشته باشيم.
    با توجه به اين كه قرارداد رسول كربكندي به عنوان سرمربي صبا تا پايان همين فصل اعتبار دارد، هنوز تكليف سرمربيگري اين تيم براي فصل پيش رو مشخص نيست. مرادي در اين مورد گفت: طي اين هفته جلسه بسيار مهمي در استانداري قم برگزار مي‌شود كه مسوولان راجع به مهم‌ترين مسائل اين باشگاه ازجمله تعيين سرمربي، تصميم‌گيري خواهند كرد. به هر حال تجربه ناخوشايند سال‌هاي گذشته يعني تاخير در انتخاب مسوولان و مربيان نبايد براي فصل آينده هم تكرار شود و صبا اين بار با مشخص كردن هر چه سريع‌تر كادر فني و مديريتي خود، فرصت آماده‌سازي مناسب براي رقابت‌هاي فصل بعد را از دست نخواهد داد.
    مرادي در مورد وضعيت نامطلوب بازي در ورزشگاه يادگار امام (ره)‌ قم و وزش شديد باد در زمين اين ورزشگاه گفت: ما هم از اين موضوع ناراحتيم، چون شدت غيرمتعارف وزش باد در اين ورزشگاه، تاثير منفي زيادي روي كيفيت بازي مي‌گذارد. البته مهار اين مشكل از حوزه مسووليت‌ ما خارج است و به مسوولان اداره كل تربيت بدني قم مربوط مي‌شود، ولي تا جايي كه مي‌دانيم عزيزان تمهيداتي در اين زمينه انديشيده‌اند تا با اصلاح مشكل ورزشگاه كه در خارج شهر قم واقع شده است، كيفيت بازي‌ها را بالا ببرند.
    مرادي با اشاره به اين كه زمين تمريني صبا در جنوبي‌ترين شهر تهران واقع شده است، گفت: چون هزينه اقامت تيم در شهر قم بالاست و ما براي هر شب اقامت تيم ناچار به پرداخت نزديك به 2 ميليون تومان هستيم، تنها از 2 روز مانده به مسابقه راهي اين شهر مي‌شويم ولي دفتر باشگاه در شهر قم واقع است.
    مجيد عباسقلي
    گروه ورزش

6. کاربر روبرو از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

فهرست بازيکنان صباي قم در ليگ برتر

فهرست بازيکنان صباي قم در ليگ برتر اعلام شد.
    فهرست بازيکنان صباي قم در ليگ برتربه این شرح اعلام شد.
    مهدي واعظي، مسعود غلامعلي زاد، سهراب بختياري زاده، مرتضي کاشي، حميدرضا فرزانه، وحيد حمدي نژاد، ابوالفضل حاجي زاده،عليرضا ميرشفيعيان، سعيد خاني، محسن بيات، داود حقي، احمد تقوي، محسن بياتي نيا، عليرضا واحدي نيکبخت، فرزاد حاتمي، هادي اصغري، مرتضي هاشمي زاده، پائولو آليمدا، واندو داکوستا، رامين رضائيان
    زير 23 سال
    وحيد نعمتي ، مهدي فتحي زاده، محمد عبادزاده، سعيد آقاجاني
    زير 21 سال
    ياسر کرمي

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    صحـــــرا
    تشکر ها
    385
    تشکر شده 785 در 244 پست

تساوي نفت تهران برابر صباي قم

تيم فوتبال نفت تهران با تساوي بدون گل برابر صباي قم متوقف شد.
    اين ديدار از ساعت 17 در ورزشگاه تقريبا خالي و در حضور حدود صد تماشاگر اکباتان برگزار شد.
    تيم نفت در دقيقه 15 يک ضربه پنالتي را از دست داد و ضربه مهدي محمدزاده را مهدي واعظي دروازه‌بان صبا مهار کرد.
    داور محمد حسين اسدي به محسن بياتي‌نيا و مرتضي کاشي و محمد رضا نيک‌نهال کارت زرد نشان داد.
    با اين تساوي نفت تهران 13 امتيازي و صبا 14 امتيازي شد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 3 کاربر از پست مفید SaHra تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

saba جهان‌بين: باشگاه صباي قم مديرعامل ندارد

مدير کل تربيت بدني استان قم گفت: باشگاه صبا مديرعامل ندارد و به زودي مدير انتخاب و معرفي خواهد شد.

عباس جهان‌بين در مورد وضعيت تيم فوتبال صباي قم و اينکه وي مديرعامل باشگاه است، گفت: من مديرعامل يا سرپرست باشگاه نيستم و فقط مدتي به خواست هيئت مديره بر کارهاي باشگاه نظارت داشتم. در حال حاضر صباي قم مديرعامل ندارد و به زودي مديرعامل انتخاب و معرفي خواهد شد.
    وي در مورد اينکه گفته مي‌شود حسين هدايتي خواهان خريد امتياز باشگاه صبا است، عنوان کرد: بحث هدايتي آنگونه که در رسانه‌ها مطرح و گفته شد ايشان به دنبال خريد امتياز باشگاه صباي قم است و يا اين باشگاه را خريداري کرده، نبود و اين اخبار صحت نداشت. هيئت مديره باشگاه به دنبال جذب حامي مالي بود و بحث هدايتي هم به عنوان حامي مالي فقط در رسانه‌ها مطرح شد و اين مسئله حتي در هيئت مديره باشگاه نيز طرح نشد.
    جهان‌بين در مورد وضعيت مالي باشگاه صباي قم اظهار داشت: حدود 70 درصد از بازيکنان تيم با ما قرارداد داشتند و 10 بازيکن هم جذب کرده‌ايم. مشکل مالي نيز مشکل تمام باشگاه‌هاي دولتي است و حل مي‌شود.
    مديرکل تربيت بدني استان قم در مورد نامه مخالفان ويسي به استاندار،گفت: شماري از طرفداران تيم در نامه‌اي به يک روزنامه ورزشي و خطاب به استاندار قم دغدغه‌هايشان را در مورد تيم ليگ برتري بيان و اعلام کرده بودند بازيکنان نامدار تيم از صبا جدا و بازيکنان بي‌نام و نشان جذب شده‌اند.
    وي ادامه داد: در روزهاي گذشته جلسه‌اي با هيئت مديره باشگاه و ويسي داشتيم. ويسي اعلام کرد با توجه به استراتژي که دارد در ليگ يازدهم بهتر از فصل گذشته نتيجه خواهد گرفت.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

12. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

ویسی:پرسپولیس همیشه تیم بزرگی است سرمربی تیم فوتبال صبای قم از اهمیت دیدار تیمش مقابل پرسپولیس یاد کرد و گفت: پرسپولیس همیشه تیم بزرگی است و فرقی نمی‌کند این تیم بالای جدول باشد یا پایین جدول.

به گزارش مهر، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و صبای قم که روز پنجشنبه در محل سازمان لیگ برتر برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: بدون شک جمعه مردم بازی زیبایی را از هر دو تیم صبا و پرسپولیس شاهد خواهند بود. بازی جوانمردانه و با نشاط که رضایت آنها را جلب خواهد کرد.
    وی در ادامه افزود: اینکه هم تیم ما و هم پرسپولیس برای برد وارد زمین می شویم باعث می‌شود که بازی عصر جمعه زیبا و تماشایی شود. ما در این مسابقه به دنبال برد هستیم چرا که می خواهیم جایگاه خود را در بالای جدول حفظ کنیم.
    سرمربی تیم صبای قم با تاکید بر اینکه تیمش به ایده‌آلی که مدنظر داشته رسیده است، افزود: روز جمعه در زمین مسابقه به مردم نشان می‌دهیم که تیم خوب و با انگیزه و جوان صبا چه تیمی است.
    وی در ادامه افزود: اینکه می‌گویم به ایده‌آل ها و اهداف خود رسیده‌ایم بیراه نیست، ما از ابتدای فصل برای خود این هدف را متصور بودیم که در هر 5 بازی 8 امتیاز کسب کنیم و از 5 بازی اول لیگ 10 امتیاز به دست آوردیم و امروز که در آستانه هفته نهم هستیم و سه بازی از 5 بازی دوم را هم پشت سر گذاشته‌ایم 9 امتیاز کسب کردیم. اینها نشان می‌دهد به ایده‌آل‌های خود حتی فراتر از آنچه مد نظر داشته‌ایم رسیده‌ایم.
    سرمربی صبای قم یادآور شد: ‌ما تا به امروز با حریفانی بازی کرده‌ایم که شرایط خوبی داشته‌اند با این حال برایمان فرق نمی‌کند حریف صدر جدولی باشد یا قعر نشین چرا که تیم‌ها شرایطی نزدیک به هم دارند.
    وی در این رابطه افزود: همان طور که می‌بینید کیفیت و نوع بازی تیم‌ها به هم نزدیک است و در نهایت این نوع تفکرات مربیان است که نتیجه یک مسابقه را مشخص می‌کند.
    ویسی با ابراز تشکر از شاگردانش افزود: بازیکنان ما تا به امروز آنچه کادر فنی خواسته است را به نحو احسن انجام داده‌اند که همین مسئله باعث شده به آنچه در نظر داشته‌ایم برسیم. امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد.
    وی در واکنش به این موضوع که چقدر احتمال دارد صبا هم به سرنوشت تیم‌هایی دچار شود که لیگ را خوب آغاز کردند اما به موفقیت نرسیدند، گفت: اگر اهداف یک شخص، مجموعه و گروه مشخص باشد به هیچ عنوان به مشکل بر نمی‌خورد. آن تیم‌هایی که لیگ را خوب شروع کردند اما خوب تمام نکردند اهدافشان تعیین شده نبود.
    سرمربی صبای قم در ادامه افزود: در حال حاضر که 25 درصد از دیدارهای لیگ را پشت سر گذاشته‌ایم و یک چهارم از دیدارهای لیگ طی شده ما همچنان جزو تیم‌های بالای جدول هستیم که این نشان می دهد توانایی رسیدن به اهداف خود را داریم و می‌توانیم خود را در میانه بالای جدول حفظ کنیم.
    وی یادآورشد: در دوره‌ای که با تیم فولاد به قهرمانی رسیدیم نیز همین دیدگاه‌ها وجود داشت و تاکید می کردند تیم ما نمی تواند قهرمان شود اما در نهایت به اهدافی که می خواستیم رسیدیم . در تیم صبای قم نیز به همین گونه عمل خواهیم کرد. انگیزه بازیکنان را آنقدر بالا نگه می‌داریم که بتوانیم به اهدافی که مد نظر داریم دست یابیم.
    ویسی از برنامه‌های خود برای مهار علی کریمی یاد کرد و گفت: ما با هر تیمی که بازی کرده ایم مهره‌های اصلی آن تیم کارایی لازم را نداشتند و در اواسط بازی تعویض شدند. در همین بازی هفته گذشته مقابل فولاد رضا نوروزی آقای گل لیگ در نیمه دوم از زمین خارج شد و نتوانست به تیمش کمک کند.
    وی در این رابطه افزود: ما به پرسپولیس نگاه می کنیم نه بازیکن. کریمی هم یک بازیکن بزرگ در تیم خوب پرسپولیس است که 80 درصد از بازیکنان ما برای اولین بار است که او را از نزدیک می‌بینند. برای آنها علی کریمی بازیکنی قابل اعتنا و با ارزش است که با انگیزه مقابلش ظاهر می‌شوند. ما برای مهار کریمی برنامه داریم و سعی می کنیم کارایی او را پایین بیاوریم.
    سرمربی تیم صبای قم در پاسخ به خبرنگاری که پرسید چقدر احتمال دارد تیم شما چهارمین بازی پی در پی خود را بدون دریافت گل پشت سر بگذارد، اظهار داشت: ما در 6 بازی گل نخوردیم و در 2 بازی شش گل دریافت کردیم. این نشان می دهد تیمی که سه بازی گل نخورده این قابلیت را دارد که چهارمین بازی خود را هم بدون دریافت گل پشت سر بگذارد و یا حتی دروازه‌اش در بازی چهارم باز شود. ما مقابل تیم پرسپولیس که بازیکنان تهاجمی‌ای چون علی کریمی، غلامرضا رضایی و ... دارد کار سختی پیش رو داریم اما امیدواریم در این بازی گلی دریافت نکنیم.
    ویسی به بزرگی تیم پرسپولیس اشاره کرد و گفت: پرسپولیس همیشه تیم بزرگی است چه صدر جدول باشد چه قعر جدول. پرسپولیس دارای سابقه طولانی و نام بزرگی در فوتبال ایران است اما ما در بازی فردا بدون توجه به این مسائل و جایگاهی که امروز در جدول دارد با قدرت به مصاف این تیم می‌رویم . ما با هوشیاری کامل به دیدار پرسپولیس می رویم حتی اگر11 جنازه جلوی ما بگذارند و بگویند این تیم پرسپولیس است.
    وی افزود: پرسپولیس قوی‌تر از گذشته شده و با آمدن هیئت مدیره جدید هواداران این تیم انتظار دارند تیم‌شان بهتر از گذشته بازی کند. خوشحالم که پرسپولیس بحران را پشت سر گذاشته و در شرایطی متفاوت از گذشته مقابل ما می‌ایستد. ما با انگیزه کافی به مصاف پرسپولیس خواهیم رفت و هیچ ترسی به خودمان راه نمی‌دهیم.
    ویسی در خاتمه تصریح کرد:‌ بازیکنان با تجربه تاثیر بسزایی در تیم ما دارند و در بازی مقابل پرسپولیس هم نقشی تعیین کننده خواهند داشت. بدون شک اگر آنها روز جمعه خوب بازی کنند برای ما کافی است تا نتیجه لازم را مقابل پرسپولیس کسب کنیم.

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

ویسی: بازیکنانم به تجربه بازیکنان پیروزی باختند سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: بازیکنانم به تجربه بازیکنان پیروزی باختند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، عبدالله ویسی پس از باخت 2 - 0 تیمش برابر تیم پیروزی در چارچوب هفته نهم رقابت های فوتبال باشگاه های برتر گفت: دو نیمه متفاوت را داشتیم؛ در نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم اما در نیمه دوم بازیکنان کم تجربه تیم ما و عملکرد خوب بازیکنان پیروزی نتیجه بازی را تغییر داد.
    وی افزود: بعضی از بازیکنان من برای نخستین بار بود که در ورزشگاه آزادی بازی می کردند و تعدادی از آنها برای اولین بار بود که علی کریمی را می دیدند، بازیکنانم از نظر روحی شرایط خوبی نداشتند.
    ویسی گفت: علی پروین اسم بزرگی است که از نظر روحی به بازیکنان پیروزی کمک می کند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

ویسی: مربی فوتسال، تیم من را در تلویزیون مسخره کرد

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: کارشناس فوتسال در تلویزیون تیم من را مسخره کرد.

عبدالله ویسی در مورد دیدار با شهرداری تبریز و پیروزی 3 بر یک برابر این تیم، گفت: بازی شهرداری و ملوان را از نزدیک دیدم. برای دیدن این مسابقه به تبریز سفر کردم و این مسئله به من خیلی کمک کرد تا بتوانم صبا را در دیدار با شهرداری به گونه‌ای به میدان بفرستم که تمامی تاکتیک‌های آنها را خنثی کنم. ما در این بازی کاری کردیم میثم بائو که بهترین بازیکن شهرداری در دیدارهای قبلی بود تعویض شود.
    سرمربی صبا در مورد دیدار روز چهارشنبه برابر مخابرات فارس در جام حذفی گفت: ما جام حذفی را کاملا جدی می‌گیریم. شاید در این مسابقه از بازیکنانی استفاده کنم که کمتر بازی کرده‌اند اما در تیم صبا فرقی بین بازیکنان ذخیره و اصلی نیست. حریف هم تیم خطرناکی است. تیم‌های دسته اولی بسیار باانگیزه در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.
    ویسی در مورد اینکه چرا بعد از پیروزی برابر شهرداری تبریز در نشست خبری حاضر نشد گفت: تیم صبا خوب و عالی که نه، خیره کننده نتیجه گرفته و من انتظار ندارم بعد از اینکه صبا بیش از یک سوم مسابقات لیگ برتر را در بالای جدول بوده و بازی‌های خوبی انجام داده پس از شکست برابر پرسپولیس و ذوب آهن به تمسخر گرفته شود. پرسپولیس و ذوب آهن از بزرگترین تیم‌های آسیا هستند.
    وی ادامه داد: برای خبرنگاران و رسانه‌ها احترام قائلم هستم اما نمی‌دانم چرا برخی خبرنگاران سوالاتی می‌پرسند که پشت آن سوال‌ها افکار پلیدی نهفته است. تیم صبا متعلق به استان قم است و خبرنگاران قمی هم سهمی در این تیم دارند و من آنجا مستاجرم بنابراین توقع پرسیدن برخی سوالات را ندارم. در برنامه تلویزیونی استان در بازی با شهرداری یک مربی فوتسال تیم صبا را به سخره گرفت و مسخره کرد. آیا رفتار درست است؟
    ویسی تاکید کرد: من دوست ندارم با خبرنگاران دو رو باشم. نمی‌توانم مانند برخی رفتاری ریاکارانه‌ با خبرنگاران داشته باشم و از یک طرف آنها را در آغوش بگیرم و پشت سرشان حرف‌های دیگری بزنم. دوست دارم با همه روراست باشم. آدم یکرنگی هستم و نمی‌توانم دوگانه رفتار کنم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

ويسي‌: جايگاه نفت آبادان مهم نيست

سرمربي صباي قم مي‌گويد که تعطيلات ليگ به سود تيمش است و به صبا فرصت پوشاندن نقاط ضعفش را مي‌دهد.

عبدالله ويسي درباره بازي صبا در خانه صنعت نفت آبادان، اظهار کرد: تيم ما شرايط خوبي دارد و بازيکنان اين آمادگي را دارند که در آبادان بازي خوبي را انجام دهند.

وي افزود: مقابل تيمي بازي مي‌کنيم که غلامحسين پيرواني سرمربي آن است. او مربي با شخصيت، بزرگ و کار بلدي است. اين يک بازي خانگي براي صنعت نفت است و از تماشاگرانش هم بهره مي‌برد، اما ما هم مي‌رويم که سه امتياز بازي را به دست آوريم. البته وضعيت آب و هوايي هم چندان مناسب نيست. هوا غبارآلود است و اين کار ما را مشکل مي‌کند.

ويسي در مورد تيم صنعت نفت آبادان، گفت: نفت آبادان هميشه تيم خوبي بوده است و جايگاه فعلي‌اش در جدول چندان مهم نيست. مهم اين است صنعت نفتي حريف ماست که سال‌ها تجربه بازي در ليگ برتر را دارد. اين تيم هميشه از بازي‌هاي خانگي و شرايط ميزباني به نحو احسن استفاده کرده است . مقابل نفت آبادان روز سختي خواهيم داشت. اميدوارم با تمام توان سه امتياز بازي را بگيريم. فکر مي‌کنم به دليل اين که هر دو تيم براي برد مي‌آيند بازي خوبي برگزار ‌شود.

سرمربي صبا با بيان اين که محرومي براي اين بازي ندارد، گفت: سهراب بختياري زاده و اکبر صادقي را به دليل مصدوميت در اختيار نداريم.

ويسي در مورد علت اين که هميشه تعدادي مصدوم در تيمش دارد، گفت: به دليل اين که بيشتر بازيکنان ما از ليگ پايين به ليگ برتر آمده‌اند بدنسازي خوبي نداشته‌اند و در شرايط بازي به مشکل بر مي‌خورند. اميدوارم در اين فصل دوم اين مشکل برطرف شود.

سرمربي صبا درباره تعطيلي ليگ پس از هفته دوازدهم، اظهار کرد: تاکنون دو بار ليگ به تعطيلي خورد و توانستيم بهره خوبي از آن ببريم. اميدوارم اين بار هم به سود ما باشد و بتوانيم نقاط ضعف فني و جسماني‌مان را پوشش دهيم و ريکاوري خوبي داشته باشيم.

ويسي در مورد بازي ايران و بحرين، گفت: ما ايراني‌ها تعصب خاصي روي اين بازي داريم و روزي که پرچم عربستان را پس از بازي برابر ما بالا بردند در ذهن همه مانده است. وقتي که پيروزي خيره کننده را در بازي رفت برابر بحرين به دست آورديم، از اين تيم انتقام گرفتيم. در اين بازي بايد برويم تا شرايط‌مان را در جدول بهتر کنيم، به دور بعدي صعود کنيم و مستقيم به جام جهاني برويم. بازيکنان ما اين توانايي را دارند. از نزديک کار کارلوس کي‌روش را در تمرين ديده‌ام که فوق‌العاده‌ است. همه بايد دست به دست هم دهيم تا به جام جهاني صعود کنيم.

صفحه 1 از 14 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع