Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 37 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 369
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Lightbulb ツ اخبار و حواشی تیم ملی آلمان ツ

خب دیگه از اسمش معلوم دیگه تمام اخبار و حواشی تیم ملی آلمانو میتونید اینجا پیدا کنید.

ویرایش توسط Fc Bayern München : 09-03-2014 در ساعت 14:26 دلیل: زیبا سازی

2. 8 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

يوآخيم لو:ازاين راحت‌تر نمي‌توانستيم صعود كنيم

سرمربي تيم ملي فوتبال آلمان پس از پيروزي 6 بر 2 مقابل اتريش به تمجيد از انگيزه و روحيه‌ي بالاي بازيکنانش پرداخت.

تيم ملي فوتبال آلمان که پيش از اين با کسب تمام امتيازهاي 7 بازي گذشته‌اش صعود به مرحله‌ي نهايي يورو 2012 را قطعي کرده بود، مقابل اتريش هم با نتيجه‌ي 6 بر 2 به برتري دست يافت تا يوآخيم لو زبان به تحسين از عملکرد شاگردانش بگشايد.
    سرمربي جوان تيم ملي آلمان در پايان اين ديدار عنوان کرد:‌ توانستيم به آساني در اين بازي به پيروزي برسيم. از اين راحت‌تر نمي‌توانستيم به مرحله‌ي نهايي راه پيدا کنيم. بايد انگيزه و روحيه‌مان را براي بازي‌هاي آينده هم حفظ کنيم.
    وي ادامه داد: تيمي که مثل ما اين قدر هجومي و بي محابا بازي مي‌کند، طبيعي است که گل عجيب غريب هم دريافت کند. امشب دو بار در خط دفاع اشتباه کرديم و نتوانستيم وظايف دفاعي را به خوبي انجام دهيم.
    يوآخيم لو درباره‌ي حفظ کيفيت تيمش پس از چند تعويض عنوان کرد: مدت زيادي است روي تيم کار مي‌کنيم تا بتوانيم شرايطي ايجاد کنيم که بدون هيچ مشکلي بازيکنان را با هم تعويض کنيم. اين مساله براي رسيدن به کيفيت بالا و قرار گرفتن در کلاس جهاني مساله‌اي ضروري است.
    تيم ملي فوتبال آلمان که با 24 امتياز از هشت بازي مقتدرانه به مرحله‌ي نهايي اين رقابت‌ها صعود کرده در بازي بعدي خود به مصاف لهستان، يکي از دو ميزبان رقابت‌هاي يورو 2012 خواهد رفت.

varzesh3

HALA MADRID

4. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

لام: تيم آلمان از قابليت زيادي برخوردار است

به باور کاپيتان تيم ملي فوتبال آلمان يارانش با کسب برد پرگل 6 بر 2 مقابل اتريش مشخص کردند در جهتي مطلوب در حال پيشرفت هستند.

به نقل از کیکر، فیلیپ لام اظهار داشت: به عنوان مدافع وقتی گلی دریافت می‌کنیم، ناراحت می‌شوم ولی در این بازی بیش از هر چیزی کسب پیروزی پرگل و صعود به مرحله نهایی، باعث خوشحالی زیادی شد.
    این بازیکن افزود: به نظرم مقابل اتریش تیم آلمان نشان داد از چه قابلیت زیادی برخوردار است. در عین حال یکبار دیگر مشخص شد در مسیر کاملا صحیحی حرکت می کنیم و بازیکنان خلاق زیادی داریم.
    لام در کنار هم‌تیمی هایش شب گذشته در ورزشگاه ولتینز‌آره‌نا شهر گیلزن کرشن موفق شدند با نتیجه 6 بر 2 از سد اتریش عبور کنند و به رکورد 24 امتیاز از 8 بازی برسند.

varzesh3

HALA MADRID

6. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

اوزيل: باور قهرماني داريم

هافبک هجومي تيم ملي فوتبال آلمان گفت: هت‌تريک من مقابل اتريش مهم نيست بلکه نکته حائز ‌اهميت پيروزي پرگل تيم است.

به نقل از کيکر، مسعود اوزيل که در بازي شب گذشته مقابل اتريش در مرحله مقدماتي جام ملت هاي 2012 اروپا سه گل زد و هت‌تريک برابر اتريش کرد، گفت: اصلا مهم نيست که مقابل اتريش چه تعداد گل زده‌ام. مهم آن است که مقابل حريف خود به عنوان تيمي يکپارچه، عالي کار کرديم و برنده شديم.
    عضو تيم رئال‌مادريد اسپانيا در دقايق8، 23 و 47 گل‌هاي خود را وارد دروازه اتريش کرد تا سهم بسزايي در کسب پيروزي 6 بر 2 داشته باشد.
    اوزيل افزود: بايد همچنان با قدرت به کار ادامه دهيم و بازي‌هاي بعدي را نيز پرگل به پايان رسانيم. هدف ما بايد دسترسي به مقام نخست يورو 2012 باشد. من و هم‌تيمي‌هايم باور داريم که مي‌توانيم قهرمان اروپا شويم.
    ياران وي با کسب اين برد در گروه اول به رکورد 24 امتياز از 8 بازي رسيدند.

varzesh3

HALA MADRID

8. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

كاسياس تلفني به اوزيل تبريك گفت

کاپيتان تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا به صورت تلفني پيروزي آلمان را به هم‌باشگاهي خود تبريک گفت.

به نقل از آس اسپانيا، ايکر کاسياس که از پيروزي 3 بر 2 اسپانيا مقابل شيلي خوشحال به نظر نمي‌رسيد قبل از بازگشت به اسپانيا در تماسي تلفني پيروزي آلمان برابر اتريش با نتيجه 6 بر 2 را به اوزيل تبريک گفت.
    اوزيل به خبرنگاران آلماني با اعلام اين خبر گفت: کاسياس معمولا پس از بازي‌هاي ملي با اکثر هم‌تيمي‌هاي خود در رئال مادريد تماس مي‌گيرد و با آنها صحبت مي‌کند، اين کار او بسيار ارزشمند است و از او متشکرم.
    کاسياس در تماسي تلفني با کريستيانو رونالدو نيز پيروزي پرتغال مقابل قبرس را به وي تبريک گفت.
    جدال دو تيم اسپانيا و شيلي بهانه خوبي براي آشتي بازيکنان اسپانيايي دو تيم بارسلونا و رئال مادريد بود که با پادرمياني کاسياس و ژاوي شکل گرفت.

varzesh3

HALA MADRID

10. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

یواخیم لوو:پیروزی به تنهایی من را راضی نمی کند

لوو معتقد است اگر پیشرفت نکنند، در یورو 2012 به مشکل برخواهند خورد

یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، به دنبال قهرمانی در یورو 2012 است اما به بازیکنانش هشدار داد اگر می خواهند در این رقابت ها به قهرمانی برسند، باید بهتر از این شوند.
    آلمانی ها با پیروزی 6-2 مقابل اتریش به رقابت های سال آینده یورو در اوکراین و لهستان راه پیدا کردند. آنها اولین تیمی هستند که صعودشان به این رقابت ها قطعی شده است.
    اما لوو معتقد است اگر پیشرفت نکنند، در یورو 2012 به مشکل برخواهند خورد.
    او در گفتگو با نشریه بیلد گفت:" واقعا فکر می کنند تیم های قدرتمند و سرشناس تنها به این دلیل که ما اتریش را شکست دادیم، جلوی ما زانو خواهند زد؟
    آنهایی که من را می شناسند می دانند که پیروزی به تنهایی من را راضی نمی کند. من می خواهم تیمم به پیشرفتش ادامه بدهد. معلوم است که همه به دنبال قهرمانی در یورو 2012 هستند.
    با این وجود، صحبت کردن در این مورد کمی زود است.
    من می دانم که بازیکنان جوان و بسیار خوبی داریم اما باید به آنها فرصت بدهیم تا پیشرفت کنیم."
    ورزش سه

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

12. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

manutd سه تغيير در ترکيب اصلي آلمان در ديدار با لهستان

تيم ويسه، پر مرتساکر و ماريو گوتزه احتمالا در ديدار دوستانه مقابل لهستان در ترکيب اصلي قرار خواهند گرفت

ورزش سه -
    به گزارش رسانه های آلمانی، یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، برای دیدار دوستانه این هفته مقابل لهستان، تیمش را با سه تغییر نسبت به پیروزی 6-2 مقابل اتریش به میدان خواهد فرستاد.

براساس گزارش ها، در این دیدار مانوئل نویر، دروازه بان اول تیم ملی آلمان، استراحت خواهد کرد و تیم ویسه، دروازه برمن، به جای او در چهارچون دروازه ژرمن ها خواهد ایستاد.

همچنین در خط دفاعی پر مرتساکر، خرید جدید آرسنال، که در دیدار مقابل اتریش، 90 دقیقه روی نیمکت نشست، در دیدار مقابل لهستان جای متس هوملز یا بندیکت هوودس را خواهد گرفت.

همچنین ماریو گوتزه که در دیدار جمعه شب تنها 5 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد، در ترکیب اصلی قرار خواهد داشت.
    آلمانی ها با پیروزی مقابل اتریش، صعودشان به رقابت های یورو 2012 را قطعی کردند و احتمالا لوو از دیدارهای باقی مانده به عنوان دیدارهای تدارکاتی استفاده خواهد کرد.

14. 2 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

اشتايگر:در هر بازي تجربه تازه‌اي کسب کرده‌ام
    به نقل از روزنامه اکسپرس، باستين شواين اشتايگر که پس از کسب برد 6 بر 2 ژرمن‌ها مقابل اتريش در روز جمعه از طرف يواخيم لو سرمربي تيم کشورش براي بازي دوستانه با لهستان در دانسينگ (روز سه‌شنبه- امروز) با قرعه استراحت مواجه شد، در گفت‌وگويي اظهار داشت: در تمام دوراني که عضو تيم ملي هستم، در هر بازي تجربه تازه‌اي کسب کرده‌ام. با اين حال هيچ‌وقت مصاف با ايتاليا در مرحله نيمه‌ نهايي جام جهاني را از خاطر نخواهم برد. در آن بازي به خاطر کم‌ تجربگي اسير دو گل دقايق پاياني وقت اضافه بازي مقابل حريف شديم و از راهيابي به ديدار نهايي بازمانديم.

وي افزود: فکر مي‌کنم آن خاطره تلخ بازي در دورتموند در ذهن مردم باقيمانده است. بايد به طريقي آن را از اذهان پاک کنيم.

شواين اشتايگر ادامه داد: درست است در پايان آن بازي تلاش هاي اعضا تيم ملي همچنان در ذهن هواداران پرشمارمان باقي ماند و بسيار مورد تشويق و حمايت واقع شديم. اما به هرحال مردم آلمان تلخي آن بازي را هيچ‌وقت فراموش نکردند. به نظرم بازي هاي جام ملت‌هاي 2012 در لهستان و اوکراين فرصتي ايده‌آل است تا با قهرماني آن اتفاق را محو کنيم.

تيم جوان آلمان در جام جهاني 2006 با رهبري يورگن کلينزمان، سرمربي وقت خود عاقبت به مقام سوم رسيد.

ورزش سه

16. کاربر روبرو از پست مفید ManUtd تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

لو:ازتساوي مقابل لهستان درسهاي زيادي گرفتيم
    یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان در پایان دیدار دوستانه تیمش مقابل لهستان که با تساوی 2-2 به پایان رسید راضی به نظر می رسید یواخیم لو معتقد است که در این دیدار که تیمش دوبار از حریف عقب افتاد، ژرمن ها درسهای زیادی آموخته و فرصت مناسبی برای رشد شاگردانش فراهم شد.
    لو در پایان این دیدار دوستانه به کیکر گفت:« در ابتدا واقعا خوشحالم که چنین دیدارهایی را برگزار می کنیم. من از نتیجه ای که در پایان بازی به آن دست یافتیم بسیار خوشحالم. درنیمه اول ما فرصتهای کمی داشتیم ولی می توانستیم از حریف پیش بیفتیم. ولی در نهایت خیلی خوب بود که توانستیم وقتی دو بار از حریف عقب افتادیم بازی را به تساوی بکشیم.»
    لو در دیدار سه شنبه شب و در مقایسه با دیدار روز جمعه تیمش مقابل اتریش، 7 تغیییر را در تیمش اعمال کرده بود و به ویژه در خط دفاعی آلمان این تغییرات محسوس بود. لو این دیدار دوستانه را فرصت مناسبی برای پیشرفت شاگردانش دانست.
    مربی آلمان ادامه داد:« ما در حال تجربه نکات جدیدی هستیم . در بازیهای دوستانه همیشه همه چیز به خوبی پیش نمی رود.»
    مربی آلمان ادامه داد:« ما الان 23 بازیکن را در اردوی تیممان داریم و فکر می کنم که رقابت زیادی در آستانه رقابتهای یورو2012 در تیممان خواهیم داشت.»
    آلمان با برد شش بر دو مقابل اتریش در دیدار روز جمعه هفته گذشته صعودش به رقابتهای یورو2012 را مسجل کرد. آنهاماه آینده در یکی دیگر از دیدارهای مرحله مقدماتی یورو2012 مقابل ترکیه قرار خواهند گرفت.

ورزش سه

18. کاربر روبرو از پست مفید ManUtd تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

منزس: آلمان كامل‌ترين تيم جهان است

سرمربي تيم ملي فوتبال برزيل بر اين باور است که تيم ملي آلمان در حال حاضر بهتر و کامل‌تر از اسپانيا است.

بسياري بر اين باورند که تيم ملي فوتبال برزيل با وجود نمايش ضعيف در بازي‌هاي اخير همچنان شانس اول قهرماني در جام جهاني 2014 برزيل است، اما مانو منزس سرمربي کنوني اين تيم بر اين باور است که برزيل در حال حاضر بهترين نمايش را ارائه نمي‌دهد، بلکه اين تيم ملي فوتبال آلمان است که در حال حاضر کامل‌ترين تيم جهان است.
    وي افزود: بايد بدانيم که ديگر برزيل بهترين نمايش را ارائه نمي‌دهد. در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي ما پايين‌تر از آلماني بوديم که معتقدم در حال حاضر کامل‌ترين تيم جهان است و حتي از اسپانيا هم سرتر است.
    منزس که پس از ناکامي دونگا در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي جانشين وي شد، تصريح کرد: آلمان همواره يک تيم روشمند و منظم کاملا تاکتيکي است. آن‌ها فقط در نتيجه‌گيري مشکل دارند که آن هم با وجود بازيکناني چون اوزيل و مولر و شواني اشتايگر حل خواهد شد. مطمئنا آلمان با نهايت آمادگي بدني و فني در جام جهاني 2014 برزيل حضور خواهد يافت. اين مساله ممکن است براي تيم ما هم رخ دهد، اما در کل تفاوت ما با تيم‌هاي اروپايي در اين است که آن‌ها مرحله به مرحله به آمادگي خود مي‌رسند، اما ما بايد يک باره اين مسير را طي کنيم. من بر خلاف عقربه‌هاي ساعت حرکت مي‌کنم، اما زمان کافي را براي آماده کردن تيمي که توانايي رقابت‌ را داشته باشد، دارم.
    آلمان در ديدار دوستانه‌اي که در ماه گذشته مقابل برزيل داشت، موفق شد با نتيجه‌ 3 بر دو به پيروزي رسيد.

varzesh3

20. کاربر روبرو از پست مفید ManUtd تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

آندره شورله ستاره 20 ساله آلمان ها، رقیبی جدی برای لوکاس پودولسکی

وب سایت کانون هواداران تیم ملی آلمان در ایران - سعید محمدخواه

یوآخیم لوو سرمربی آلمان ها از کلمات خاص برای تمجید عملکرد شورله استفاده می کند. آندره ستاره 20 ساله آلمان ها در پیروزی 2 بر 1 یک شنبه شب مقابل اروگوئه عملکرد خوبی داشت و موفق شد گل دوم ژرمن ها را به ثمر رساند. لوو در مورد وی می گوید:" بازیکن بسیار خوبی است نه به این دلیل که در این بازی گل زده است. او از تمرکز بالایی برخوردار است و تکنیک قابل ملاحظه ای برای حفظ توپ دارد و علاوه بر این یک بازیکن سرعتی نیز محسوب می شود." این بازیکن جوان فصل آینده با پیراهن لورکوزن در میادین حاضر خواهد بود به نظر وی می تواند یکی از گزینه های اصلی لوو در دیدار مقدماتی یورو 2012 مقابل اتریش باشد.

تمجید کان و لام از شورله
    شورله در مورد بازی یک شنبه شب می گوید:" من همیشه سعی می کنم خواسته هایی را که مربی از من انتظار دارد در زمین انجام دهم و این کاری است که در زمان حضور خود انجام می دهم." ستاره پیشین باشگاه ماینتس با این وجود هنوز بر این باور است که لوکاس پودولسکی کاپیتان کلن همچنان از وی بهتر است و خود را ذخیره پودولسکی می داند و می گوید:" پولدی بازی های بسیاری برای آلمان انجام داده است او اولین انتخاب در سمت چپ هجومی تیم است. من ذخیره او هستم." کاپیتان لام در باره گل شورله می گوید:" این یک گل حرفه ای بود" دروازه بان و کاپیتان سابق باشگاه بایرن و تیم ملی آلمان الیور کان نیز از حرکات تکنیکی و ضربات دقیق وی از گوشه های محوطه جریمه تمجید می کند و می گوید:" موقعیت وی به گونه ای بود که از شانس گلزنی کمی برخوردار بود ولی شورله ثابت کرد که دقت وی در این گونه ضربات بسیار خوب است و آن را شگرد دارد."

حضور در لیگ قهرمانان
    رودی فولر بازی تیم ملی و بازیکن تازه به خدمت گرفته لورکوزن را از نزدیک تماشا می کرد او عملکرد شورله را بسیار قوی خواند و امیدوار به درخشش او بهمراه لورکوزن در لیگ قهرمانان است. شورله قراردادی 5 ساله با باشگاه لورکوزن ثبت کرده است و پس از درخشش در تیم ماینتس و رساندن آن به لیگ اروپا حال به در انتظار درخشش با لورکوزن در لیگ قهرمانان اروپا است. شورله در مورد حضور خود در تیم لورکوزن و بازی در لیگ قهرمانان اروپا می گوید:" من واقعا مشتاقانه منتظر فصل آینده هستم همیشه حضور در لیگ قهرمانان برایم رویا بوده است و حال این رویا به حقیقت خواهد پیوست. حضور در ترکیب لورکوزن و بازی در لیگ قهرمانان تجارب بسیاری را برای بازیکنان جوان مانند من بهمراه خواهد داشت."

صفحه 3 از 37 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)