Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Ohum اخبار و حواشی تیم ملی استرالیا

این هم از همون جوری که از اسمش پیداست مخصوص اخبار و حواشی تیم ملی استرالیاست.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

پیش فرض کانگوروها و رویای پیروزی بر آلمان

شمارش معکوس برای شروع جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی آغاز شده است.تیمهای را یافته به این مسابقات در این فرصت باقی مانده،بیش از پیش خود را برای حضور در این رویداد بزرگ ورزشی آماده میکنند.در این مسیر برخی مربیان،هوشمندانه راه را برای رسیده به سر منزل مقصود هموار کردند.لذت حضور در این رقابتها برای این مربیان باعث شد تا کیفیت رهبری خود و خلاقیت بازیکنانشانرا یکبار دیگر در جهان فوتبال به اثبات برسانند،مربیان خلاق و تلاش گری همچون پیم وربیک هلندی.این مربی 54 ساله که از سال 2007 تاکنون هدایت تیم ملی استرالیا را به عهده دارد با زیرکی هوشمندی،این تیم را به رتبه چهاردهم فوتبال جهان رساند.کاری دشوار که خود نیز چندی پیش اعلام کرد:«یکی از سخت ترین کارهای دنیا،مربیگری تیم ملی استرالیا است». طبق گفته خود در عین افتخار،پس لز رقابتهای جام جهانی آفریقای جنوبی این تیم را ترک خواهد کرد.همگروهی استرالیا با آلمان،غنا و صربستان برای او شگفت انگیز استو عقیده دارد برای بازیکنانش نیز همین طور است.در آستانه سفر پیم وربیک به آفریقای جنوبی،پایگاه اینترنتی فیفا با او مصاحبه اختصاصی انجام داده است که با هم میخوانیم.

تیم ملی استرالیا در چه شرایطی است؟آیا با مشکل حادی رو به رو هستید؟
    اصلا.تمامی مسابقه های ما به خوبی انجان شد و فکر میکنم تمرینهای مناسبی داشتیم.ما درصدد انجام چند بازی تدارکاتی هستیم.بنابراین در حال حاضر،تنها . مهمترین کار انتخاب 23 بازیکن برای حضور در جام جهانی است.

نخستین دیدار شما در این رقابتها،رویارویی با تیم ملی آلمان است،از این بابت چه احساسی دارید؟
    به عنوان یک هلندی اعتراف میکنم همیشه بازی مقابل آلمان مسابقه ویژه ای است.آلمان،امید اول رقابتهای این کروه و کل مسابقه هاست.فکر میکنم بازی آغازین در مقابل تیم محبوب آلمانلذت بخش باشد.وقتی به عنوان یک بازنده،آغازگر یک نبرد شناخته شده باشید،با پیروزی خود همه را شگفت زده خواهید کرد.بازیکنان من چالش را به شدت دوست دارند . رویارویی با آلمان یک چالش بزرک خواهد بود.شاید عجیب به نظر برسد،اما بازیکنان من با این مسابقه هیچ مشکلی ندارند،تنها یک چالش برلی آنهاست.تیم کاملا آماده است.

در مورد تیم غنا چطور؟مسابقه دشواری به نظر میرسد.چه تدبیری برای مقابله با این تیم دارید؟
    گمان میکنم بازی در مقابل صربستان هم باید بسیار سخت باشد.دیدار پایانی در این گروه،مسابقه تعیین کننده و سرنئشت ساز است.رویترویی با هر سه حریف بازی متفاوتی را میطلبد.اما در حال حاضر خود را برای دیادار نخست و مقابله با آلمان آماده میکنیم و تمامی تمرکز تیم روی این بازی است،چرا که 6 روز تا مسابقه بعدی و بازی ذر برابر غنا فرصت داریم.غنا بازیکنان تمام کننده ای دارد و در جام ملتهای آفریقا نشان دادتیم شگفتی سلزس است که میتواند نتیجه را به نفع خود پایان دهد.
    بازیکنان تیم ملی استرالیا با تماشای رقابتهای جام ملتهای آفریقا متوجه شدند جنگیدن در برابر تیم غنا کار آسانی نیست و البته صربها هم بسادگی تن به شکست نمیدهند و حریف خطرناکی به نظر میرسند.آنها صاحب بازیکنان بسیار ویژه و ذارای کیفیتی مطلوب هستند.

تیم کنونی شما شروع مجددی داشت و گاهی به علت بازی تدافعی مورد انتقاد قرار گرفت.چه توضیحی در این باره دارید.
    در فرصت کم،بهترین روش،سازماندهی تیم است و ما این کار را انجان دادیم.همیشه با یک شیوه بازی میکنیم.تیم دفاعی بهترین تیم است و من بهترین تیم را دارم.بازیکنانم سخت کار میکنند تا بهترین عملکرد را داشته باشند.بنابراین گلزنی در مقابل چنین تیمی کار آسانی نیست.ما در مسابقه های آسیایی در مقایسه با دیگر تیمعای این قاره گلهای بسیاری به ثمر رساندیم.بنابراین عقیده دارم تیم ما بهترین عملکرد را داشت.

در مرحله مقدماتی و تلاش تیمها برای حضور در بازیهای جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی،تیم استرالیا تیمی متمرکز و با انگیزه نشان داد.رمز موفقیت شما در چیست؟
    در وهله اول باید گفت بازیکنان تیم ملی استرالیا بسیار با غیرت و مغرور هستند و با تمام وجود برای کشور خود بازی میکنند.آنها ضمن اینکه تا ثانیه آخر میجنگند اخلاقیات را نیز فراموش نمیکنند.دوم اینکه روحیه تیمی فوق العاده ای میان بازیکنان وجود دارد.بسیاری از آنها در المپیک 2000 سیدنی حضور داشتند و اکنون 10 سال است در کنار یکدیگر بازی میکنند. بازیکنان جوان تر و مستعد از تجربه های تیم تاثیر میگیرند و برای حضوری موثر تلاش میکنند.بازیکنان من،بهترین بودن را وظیفه خود میدانند.همچنان احترام متقابل بین بازیکنان تیم بشدت دیده میشود.بازیکنان با تجربه این تیم از بهترین های جهان فوتبال هستند،اما هرگز رفتار خودخواهانه ندارند.شاید رقابتهای پیش رو،آخرین فرصت حضور آنها در میدان باشد.

شما بارها در آفریقای جنوبی حضور داشتید.چه انتظاری از جام جهانی دارید؟
    فکر کنم هفده یا هجدهمین دفعه ای باشد که به آفریقای جنوبی سفر میکنم و همیشه این بازدید برای من لذت بخش است،حتی به عنوان یک گردشگر.به عقیده من رقابتهای جام جهانی آفریقای جنوبی بسیار رویایی خواهد بود.شک نکنید.

عضو Derby

اسم واقعی شما
    صحـــــرا
    تشکر ها
    385
    تشکر شده 785 در 244 پست

استراليا و صربستان حذف شدند، غنا صعود كرد

ديدار تيم هاي صربستان و استراليا از گروه چهارم جام جهاني با نتيجه 2 بر يک به سود نماينده آسيا خاتمه يافت.

اين ديدار از ساعت 23 چهارشنبه شب و از گروه چهارم جام جهاني در ورزشگاه امبومبلا برگزار شد.
    نيمه نخست اين ديدار بدون گل مساوي خاتمه يافت؛ اما در نيمه دوم 3 گل به ثمر رسيد.
    استراليا که کمترين بخت براي صعود از اين گروه را داشت،‌ دو بار از حريف خود پيش افتاد و در دقايق 69 و 73 توسط کاهيل و هولمن به گل رسيد تا اميدهايش براي صعود بيشتر شود اما صربستان در دقيقه 84 توسط پانتليچ دروازه شوارتزر را باز کرد تا نتيجه 2 بر يک شود.
    به اين ترتيب استراليا 4 امتيازي شد اما به دليل تفاضل گل کمتر نسبت به غنا از صعود به مرحله بعد بازماند و نماينده آفريقا به عنوان تيم دوم گروه چهارم حريف آمريکا در يک هشتم نهايي شد.
    صربستان نيز با 3 امتياز در رده آخر گروه قرار گرفت.
    جرج لاريوندا از اروگوئه قضاوت اين ديدار را برعهده داشت. وي به لوکوويچ و نينکوويچ از صربستان و بيوچمپ، ويلکشر و امرتون از استراليا اخطار داد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید SaHra تشکر کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)