Design & Developed BY Patira

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 96 , از مجموع 96
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Post حواشی و اخبار تیم ملی پرتغال

تو این تیپیک تمام اخبار و حواشی و خلاصه همه چی درباره تیم ملی پرتغال هست بذارین.

ویرایش توسط Los Anseleig : 04-10-2010 در ساعت 11:51

2. 6 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

PortugalRealMadridRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600
    تشکر شده 3,163 در 827 پست

دل بوسکه: رونالدو بي نظير است

دو تيم اسپانيا و پرتغال چهارشنبه شب در ديدار نيمه نهايي يورو 2012 مقابل هم قرار خواهند گرفت .

ويسنته دل بوسکه، سرمربي تيم ملي اسپانيا، معتقد است کريس رونالدو، ستاره تيم ملي پرتغال، بازيکن بي نظير است.

در حالي که دو تيم اسپانيا و پرتغال چهارشنبه شب در ديدار نيمه نهايي يورو 2012 مقابل هم قرار خواهند گرفت، رونالدو با درخشش در دو ديدار اخير تيمش مقابل هلند و چک بار ديگر توجهات را به خود جلب کرد.

دل بوسکه تاييد کرد که نگران درخشش رونالدو در اين ديدار است و معتقد است اگر بتوانند اين بازيکن را مهار کنند، قادر به شکست دادن حريف خواهند بود.

او در گفتگو با اوندا سرو گفت:" پرتغال تيم بسيار قدرتمندي در خط دفاعي دارد و دو مدافع مياني که در کارهاي هجومي شرکت مي کنند.

آنها نياز به در اختيار داشتن توپ براي مدت زياد ندارند زيرا در ضد حملات، توپ هاي بلندي را براي رونالدو مي فرستند. واضح است که رونالدو بازيکن بي نظيري است و هيچ بازيکني مثل او نيست.

دوست دارم با مهار او، بازي خودمان را را ارائه بدهيم. اگر همه بازيکنان در گرفتن توپ از حريف نقش داشته باشند، آنها فضاي زيادي براي حمله پيدا نمي کنند

REAL MADRID

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید mamaly7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

پیش فرض بنتو:شانس تاثيرش را داشت.

با وجود ناکامي در رسيدن به فينال، مربي پرتغال اعلام کرد که به جنبه هاي مثبت بازي تيمش مقابل اسپانيا توجه کرده است.

پائولو بنتو، سرمربي تيم ملي پرتغال با وجود باخت 2-4 تيمش در ضربات پنالتي و درمقابل اسپانيا و ناکامي سلسائو در راهيابي به فينال يورو2012 ، با خوش بيني کار را دنبال مي کند.
    درجريان اين ديدار مرحله نيمه نهايي پرتغال حتي نتوانست يک ضربه درون چارچوب به سمت دروازه اسپانيا بزند. با اين وجود آنها بازي تاثيرگذاري را مقابل اسپانيا به نمايش گذاشتند.
    درپايان اين مسابقه بنتو به خبرنگاران گفت:« اگر بخواهيم شيوه اي براي شکست خوردن در بازي انتخاب کنم، قطعا انتخابم چنين باختي نخواهد بود ولي اسپانيا تيم بزرگي است و ما مي توانيم با سربلندي اين تورنمنت را ترک کنيم. همه ما بايد به مبارزه و تلاش ادامه دهيم.چون با سربلندي و غرور شکست خورديم. تورنمنت فوق العاده اي بود؛ در 5 ديداري که برگزار کرديم ، فقط در بازي اول مقابل آلمان شکست خورديم، در سه بازي متوالي به پيروزي رسيديم و درنهايت به يک تساوي مقابل قهرمان اروپا و دنيا دست يافتيم. ما درنيمه نهايي يک مبارزه تمام عيار داشتيم و اين نتيجه تلاش ما بود.»بنتو از عملکرد تيمش اصلا ناراضي نبود و اعلام کرد که شانس با تيمش يار نبوده:« فکر مي کنم که ما در جريان 90 دقيقه بازي به مراتب بهتر از وقت هاي اضافه بوديم.اسپانيا در طول 30 دقيقه وقت هاي اضافه بيشتر مالکيت توپ را در دست داشت و ما خسته تر بوديم. در ضربات پنالتي هم اسپانيايي ها خوشحال تر بودند.»
    سرمربي 43 ساله ماتادورها ادامه داد:« دراين رقابتها ما 6 شوتمان به تيرک عمودي برخورد کرد و آخرين پنالتي مان هم به تيرک افقي..البته بدون آنکه بخواهم شايستگي اسپانيا را زير سوال ببرم؛ شانس تاثيرش را دارد و اين چيزي بود که ما دراين تورنمنت آن را در اختيار نداشتيم.»
    بنتو الان ، مبدل به اولين مربي تيم ملي پرتغال شد که تيمش با شکست در ضربات پنالتي از گردونه رقابتها کنار رفت. در جريان ضربات پنالتي، برونو آلوس و ژائو موتينيو پنالتي هايشان را از دست دادند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Just Real Madrid & Man Utdl

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض ناني: بايد در بازي نتيجه مي‌گرفتيم.

بازيکن تيم فوتبال پرتغال گفت: در پنالتي‌ها شانس دو تيم برابر نبود و بايد در بازي نتيجه مي‌گرفتيم.

لوئيس ناني پس از باخت از اسپانيا در مرحله نيمه نهايي يورو 2012 و ضربات پنالتي اظهار داشت: بازي با اسپانيا ديداري بسيار دشوار بود. هم ما و هم حريف صاحب موقعيت‌هاي خيلي خوبي براي گلزني شديم. فکر مي‌کنم هر دو تيم تلاش خود را براي کسب نتيجه کردند. اما در نهايت شانس‌ها در ضربات پنالتي با يکديگر برابر نبود. متاسفانه اسپانيا برنده شد و ما شکست خورديم.عضو تيم منچستريونايتد انگليس افزود: در ضربات پنالتي تلاش خود را کرديم. اما اسپانيايي‌ها با بخت بهتري روبه رو شدند. براي راهيابي به فينال بايد در جريان بازي نتيجه لازم را مي‌گرفتيم تا به آنچه سزاوارش بوديم، دست مي‌يافتيم.اين ديدار شب گذشته در ورزشگاه دونباس آره نا دونتسک اوکراين پس از 120 دقيقه تلاش با تساوي بدون گل خاتمه يافت تا اينکه در ضربات پنالتي اسپانيا 4 بر 2 پيروز ميدان با همسايه خود در قاره سبز شد.ديگر ديدار اين مرحله امشب ميان آلمان و ايتاليا در ورزشگاه ورشو لهستان انجام مي‌شود.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض رونالدو: قرار بود پنالتي پنجم را بزنم.

کاپيتان تيم ملي پرتغال از ناکامي تيمش در راهيابي به بازي فينال يورو2012 به شدت نااميد شده بود.

کريستيانو رونالدو، کاپيتان تيم ملي پرتغال در صحبتهايي اعلام کرد که قرار بود تا پنالتي پنجم تيمش را در بازي مرحله نيمه نهايي يورو2012 مقابل اسپانيا بزند.اين درحالي است که اولين ديدار مرحله نيمه نهايي يورو2012 با تساوي بدون گل دو تيم اسپانيا و پرتغال به اتمام رسيد و درنهايت اسپانيا در ضربات پنالتي موفق به پيروزي شد؛ آن هم بعد از آنکه ژائو موتينيو و برونو آلوس پنالتي هايي را از دست دادند تا اسپانيا با زدن پنجمين ضربه پنالتي قهرماني اش را جشن گرفته و کريس رونالدو که معمولا پنالتي زن تيمش است، شانس آن را نداشته باشد تا ايکر کاسياس را مغلوب کند.درپايان اين ديدار، رونالدو به خبرنگاران گفت:« من قرار بود پنالتي پنجم را بزنم ولي ما دو پنالتي را از دست داديم. وقتي قبل از آغاز ضربات با مربي صحبت کردم، او به من گفت:" مي خواهي پنالتي پنجم را بزني؟" ومن گفتم بله. معمولا من اولين ، دومين يا سومين پنالتي را مي زنم ولي اين بار موافقت کردم که پنالتي پنجم را بزنم.»
    رونالدو ادامه داد:« اميدوارم که اسپانيا قهرمان يورو شود، چون دوستان زيادي در آنجا دارم و در اسپانيا بازي مي کنم. البته قطعا فينال سختي براي آنها خواهد بود.بازي کردن مقابل بازيکنان رئال برايم طبيعي بود. در زمين ما با هم دوست نيستيم و دوستي ما مربوط به خارج از زمين است.»رونالدو درادامه به اين نکته اشاره کرد که هضم باخت در ضربات پنالتي خيلي سخت است :« خيلي ناراحتم . باخت در مرحله نيمه نهايي و در ضربات پنالتي خيلي دردناک است ولي اين مثل يک قمار است. تيم خوش شانس تر مي برد.»رونالدو ادامه داد:« ما تورنمنت خوبي را پشت سرگذاشتيم. عملکرد خوبي داشتيم و در جمع 4 تيم برتر اروپا قرار گرفتيم و تنها دليلي که نتوانستيم به فينال برسيم اين بود که خوش شانس نبوديم. ما بايد به خاطر کارهايي که کرديم احساس غرور کنيم. ولي اندکي نااميديم ،چون مي دانستيم که مي توانيم به بازي فينال برسيم. من تمام توانم را به کار گرفتم. پس از خودم راضي و خوشحالم.ما شايستگي حضور درفينال را داشتيم ولي خوش شانسي اش را نه.»

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

پرتغال - لوکزامبورگ

جمعه ( امشب ) ، ساعت 23:15
    مقدماتی جام جهانی 2014
    محل برگزاری : لوکزامبورگ
    ستاره احتمالی میدان : کاپیتان کریستیانو رونالدو

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    توسلی
    بازیکن محبوب
    رونالدو
    اسم واقعی شما
    مهدی

BrazilAboomoslemFoolad

Ashley Cole

تشکر ها
    2
    تشکر شده 17 در 13 پست

پیش فرض پاسخ : حواشی و اخبار تیم ملی پرتغال

مسی خر کیه! رونادو رو بچسب.

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع