Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 96
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Post حواشی و اخبار تیم ملی پرتغال

تو این تیپیک تمام اخبار و حواشی و خلاصه همه چی درباره تیم ملی پرتغال هست بذارین.

ویرایش توسط Los Anseleig : 04-10-2010 در ساعت 11:51

2. 6 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض سابروسا:دوست دارم مثل فیگو باری کنم.

سیمائو سابروسا،مهاجم گلزن پرتغالی اتلتیکومادرید،کار تیم ملی کشورش در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی را سخت میداند،به ویژه اینکه تصریح دارد توقعات مردم پرتغال نیز از این تیم بالاست و آنان چاره ای ندارند جز آنکه برای رسیدن به جایگاههای بهتر در جام جهانی با تمام وجود بجنگند.

پرتغال بسیار سخت،دیر و بد به دور پایانی جام جهانی نوزدهم رسید ،چرا؟
    شاید به لین خاطر که مربی مان(کارلوس کرش)میکوشیددر عین کسب نتایج مورد نیاز،ترکیب دلخواه موردنظرش برای دور پایانی جام جهانی را هم بیابد و این مساله سبب شده او لزوم کسب نتایج عاجل را از یاد ببرد.شاید هم کرش فکر میکرد صعود تیم قطعی است و نیازی نسیت سخت بگیرد.این را هم فراموش نکنید که کرش برای تیم ملی پرتغال یک مربی جدید محسوب میشد که نقطه شروع کارش همین رقابتهای مقدماتی جام جهانی بود و ما یورو 2005 را با مربی قبلیمان(اسکولاری)به پایان رسانده بودیم.با یک مربی تازه و بازیکانا جدید آنقدرها هم نتایجمان غیرمنتظره نبود.

حالا در گروهی بسیار سخت در جام جهانی و کنار برزیل،ساحل عاج و کره شمالی قرار گرفته اید.تکلیف چیست؟
    من هم فکر میکنم این سخت ترین گروه جام جهانی پیش روست و اگر واقعا طالب صعود هستیم باید کاملا از معایبمان در مرحله مقدماتی فاصله بگیریم و جور دیگری بازی کنیم.در دیدار اولمان که در برابر ساحل عاج است باید به هیچ روی بازنده نشویم و حداقل یک امتیاز بگیریم.این دیدار حتی از مسابقه مان با برزیل هم سخت تر خواهد بود،زیرا کل مسیر و شاید جایگاه ما را در جدول نهایی مشخص خواهد کرد.

نتایج تیم پرتغال در تورنمنتهای بزرگ اخیر از جمله یورو و جام جهانی به قدری خوب بوده که مردم این کشور به هیچ وجه رتبه ای ضعیف را در دوره بعدی از شما نخواهند پذیرفت.با این مساله چه خواهید کرد؟
    دوم شدن در اروپا در سال 2004 و چهارم شدن در جام جهانی 2006 برای ما واقعا دست و پا گیر شده،زیرا مردم دیگر نمی پذیرند که ما در همان دوره های نخست بازنده شویم،با وجود این،اگر ما از گروه بسیار دشوار خود بالا برویم و آنگاه در همان مرحله نخست حذفی با تیمی مثل اسپانیا رو به رو شویم و مروم در چنان مسابقه ای هم فقط از ما پیروزی را خواهند خواست.

با این اوصاف ،اهداف پرتغال برای جام جهانی 2010 واقعا چیست؟
    با توجه به گروهی که در آن هستیم،همان طور که قبلا گفتم،حتی با صعود ساده و صرف از گروهمان نیز یک توفیق مهم در ابتدای راه خواهد بود.ما نمیتوانیم از حالا وعده خاصی بدهیم.

چرا در پرتغال این همه مهاجم گوش خوب و قوی هست؟
    شاید به این سبب است که اصولا در فوتبال به کارهای تهاجمی بهای زیادی داده میشود و روی پستی هم که گفتید،در آکادمی های فوتبال این کشور بسیار کار میشود.نتیجه و محصول این روند،ساخته شدن گوش های مستعد . متعدد در فوتبال ماست.
    بر اثر همین روند،ما در دو دهه ی اخیر به ترتیب فیگو،رونالدو،نانی و ریکاردو را داشتیم و نام من نیز در این ارتباط قابل ذکر است.این خصلت و داشتن گوش های کار ساز در میدانهای فوتبال،مار ما را آسان کرده است.

خود شما بازیتان را بر اساس کداو بازیکن تنظیم کرده و از چه کسی تاثیر پذیرفته اید؟
    بدون شک لوئیز فیگو،وقتی هم که تازه به آکادمی فوتبال اسپورتینگ لیسبون پیوسته بودم به تماشای بازی های فیگو میرفتم و خواب تبدیل شدن به بازیکنی همچون وی را می دیدم.من آنقدر خوش اقبال بودم که حتی در کنار وی ذر اسپورتینگ بازی هم کردم و این اتفاق ذر بارسا و تیم ملی پرتغال تکرار شد.فیگو همچنان الگوی تمام کسانی است که در پرتغال فوتبال را به طور جدی و حرفه ای بازی میکنند.

ا
    ما ماجرا به فیگو ختم نمیشود و اینک پرتغالیها متعددی در فوتبال ایپانیا و به ویژه مادرید حضور دارند.
    پرتغالیها همه جا میدرخشند و به شکلی اسپانیا را هم گرفته اند و نه فقط من و رونالدو،بلکه په په و دودا هم در اسپانیا توپ میزنند.سعی میکنم با آنها دائما در تماس باشم و دست کم صحبتهای تلفنی مان قطع نشود.اینها بیانگر ادامه شکوفایی فوتبال پرتغال هم هست و اگر جز این بود،کشور ما نمیتوانست این همه مهره های خوب و متعدد را تحویل جامعه جهانی فوتبال بدهد.

اما صرف نظر از برد پر سروصدای اخیر اتلتیکو در برابر بارسا و رسیدن تیمتان به فینال جام حذفی اسپانیا،اتلتیکو در فصل جاری لیگ این کشور بسیار بد عمل کرده و رتبه نازلی داشته است.
    بله،ما فرم متغیر و نمایش های بی ثباتی داشته ایم.گاهی یک بازی را برده ایم و همه جشن گرفته اند،اما بعدها در دو دیدرا پیاپی شکست خورده ایم و ائضاع دوباره نامساعد شده است.تنها راه حل مشکلات،کسب تداوم لازم در کار است و باید اعتراف کنم که در شرایط فعلی از این دستاورد دور هستیم و برخی مسائل در تیم ما آشکارا ایراد دارد.

4. 6 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    صحـــــرا
    تشکر ها
    385
    تشکر شده 785 در 244 پست

جشنواره گل پرتغال برابر كره شمالي

پرتغال برابر کره شمالي جشنواره‌اي از گل به راه انداخت.

تيم‌هاي ملي فوتبال کره شمالي و پرتغال برگزار کننده چهارمين ديدار گروه هفتم رقابت‌هاي جام جهاني 2010 بودند.
    در اين ديدار که در ورزشگاه گرين پوينت شهر کيپ تاون و به قضاوت پابلو پوزو از شيلي برگزار شد، شاگردان کارلوس کرش توانستند حريف آسيايي خود را با 7 گل شکست دهند.
    در اين ديدار که به نوعي تکرار ديدار دو تيم در جام جهاني 1966 لندن بود، پرتغال با گل‌هاي مايرلس (29)، سيمائو (53)، آلميدا (56)، تياگو (60 و 89)، ليد سون (81) و کريستيانو رونالدو (88) به پيروزي رسيد.
    کره شمالي بر خلاف ديدار نخست خود برابر برزيل هرگز نتوانست نمايش درخور توجهي برابر پرتغال داشته باشد.
    پرتغال با اين برد چهار امتيازي شد و پايين‌تر از برزيل 6 امتيازي در مکان دوم جدول گروه هفتم رقابت‌هاي جام جهاني ايستاد. ساحل عاج با يک و کره شمالي بدون امتياز، در مکان‌هاي سوم و چهارم جدول اين گروه از رقابت‌ها ايستاده‌اند.
    در آخرين روز رقابت‌هاي اين گروه برزيل با پرتغال رو‌برو مي‌شود و ساحل عاج با کره شمالي مسابقه مي‌دهد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 7 کاربر از پست مفید SaHra تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Smile کریستیانو : مقصر اصلی کرش بود / په په : اسپانیا می تواند قهرمان شود

کریستیانو رونالدو :
    "مقصر اصلی کرش بود ، هر چند که بازیکنان نیز بی تقصیر نبودند ."

په په :
    "اسپانیا بازیکنان بزرگی دارد . ما توانستیم که در بعضی از دقایق سرتر از آنها باشیم اما در نیمه دوم بالاخره مغلوب شدیم . در نیمه اول از فرصتهایمان استفاده نکردیم . اما به هر صورت باختیم و از آن نارحتیم ."
    "اسپانیا و برزیل را مدعیان اصلی می دانم و فکر می کنم اسپانیا می تواند قهرمان شود چرا که توانایی آن را دارد . اگر آنها به تلاششان ادامه دهند توانایی قهرمان شدن را دارند ."

8. 5 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Newww نانی: می‌خواهم جای خالی رونالدو در تیم ملی را پر کنم

نانی: می‌خواهم جای خالی رونالدو در تیم ملی را پر کنم

نانی، بال منچستریونایتد گفته می‌تواند با نهایت توان در دیدار دوستانه پرتغال و شیلی در روز شنبه بازی کند.
    این بازیکن 24 ساله در لیگ برتر و لیگ قهرمانان برای منچستریونایتد عالی کار کرده و به نظر می رسد جای کریستیانو رونالدو را به خوبی در ترکیب یونایتد گرفته باشد.
    رونالدو بازی‌های پرتغال با شیلی و فنلاند را به دلیل مصدومیت همسترینگ از دست می‌دهد و نانی جای خالی این بازیکن 26 ساله را در تیم ملی پر خواهد کرد.
    نانی می‌گوید: «به نظرم در تیم ملی در این فصل عالی کار کرده‌ام و می‌خواهم بسیار بهتر هم باشم. بهترین لحظه همین حالاست. من جای خالی رونالدو را پر می‌کنم.»
    شیلی پس از باخت مقابل اوکراین با نتیجه دو بر یک در آغاز سپتامبر تاکنون شکست نخورده است.

10. 5 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

پرتغال با برتري برابر نروژ به صدر جدول رسيد

تيم فوتبال پرتغال موفق شد با کسب پيروزي يک بر صفر مقابل نروژ به صدر گروه اچ رقابت هاي مقدماتي يورو 2012 صعود کند.

در این بازی هلدر پوستیگا تک گل پرتغال را در دقیقه 53 بازی به ثمر رساند. به این ترتیب و با این نتیجه سه تیم 10 امتیازی پرتغال، نروژ و دانمارک در این گروه با تفاضل گل های متفاوت در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.
    شاگردان پائولو بنتو فرصت های زیادی را در این دیدار از دست دادند و تنها گل پوستیگا سه امتیاز بازی را برای پرتغال به ارمغان آورد.

HALA MADRID

12. 5 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

مربي پرتغال: درمسير مناسبي قرار گرفته ايم

مربي جوان تيم ملي پرتغال از عملکرد شاگردانش در نيمه دوم بازي راضي است.

پائولو بنتو، سرمربی تیم ملی پرتغال از عملکرد شاگردانش در دیدار دوستانه مقابل لوکزامبورگ راضی است.
    پرتغال در این دیدار با نتیجه 0-5 به پیروزی رسید و بدین ترتیب پرتغال آمادگی خود برای مصاف با قبرس در مرحله مقدماتی یورو 2012 را نشان داد.
    درپایان این مسابقه پائولو بنتو مربی پرتغال به خبرنگاران گفت:« فکر می کنم که ما در مسیر مناسبی قرار گرفته ایم و آماده ایم تا درماه سپتامبر برای رسیدن به هدفمان به مبارزه ادامه دهیم که این هدف چیزی به جز حضور در رقابتهای یورو2012 نیست.مطمئنم که با شرایط بهتری به قبرس سفر خواهیم کرد، چرا که در آن زمان بازیکنان در شرایط رقابتی تری خواهند بود.»
    سرمربی پرتغال معتقد است که تیمش می تواند عملکرد به مراتب بهتری داشته باشد ولی با این وجود از تلاشهای شاگردانش در نیمه دوم این بازی تمجید کرد:« من نمی گویم که این نمایش فوق العاده ای بود ولی ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. در نیمه اول ما با سختی های بیشتری روبرو شدیم ؛ که به خاطر استراتژی تیم حریف بود. ما خیلی خوب و عمقی دفاع می کردیم ولی در نیمه دوم بازی را به جریان انداختیم و حریف فضاهای بیشتری را در اختیار ما قرار داد. فکر می کنم این تست خوبی برای ما بود و بازیکنانم همان کارهایی که از آنها خواسته بودیم را انجام دادند.»
    varzesh3

HALA MADRID

14. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

رونالدو:روزهاي خوب فوتبال پرتغال نيز در راه است

به نقل از آبولاي پرتغال، کريستيانو رونالدو زننده 2 گل از 4 گل تيم ملي کشورش مقابل قبرس در مرحله انتخابي يورو 2012 تصريح کرد: در گذشته پرتغال به برزيل اروپا شهرت داشت و تکنيک بازيکنان ما در جهان زبانزد بود. مدتي است که بدشانسي‌هاي سريالي دست از سر فوتبال ملي ما بر نداشته اما اطمينان دارم روزهاي خوب فوتبال ملي پرتغال نيز در راه است.
    وي افزود: پرتغال به روزهاي اوجش باز مي‌گردد و بار ديگر جدال پرتغال و اسپانيا به ال‌دربي جهان تبديل خواهد شد. فوتبال ملي ما لياقت ايستادن بر قله فوتبال جهان را دارد و به آن رتبه نيز خواهيم رسيد.
    ورزش سه

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

16. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

ریکاردو کاروالیو: بنتو یک مزدور است

بنتو در پایان دیدار شب گذشته، کاروالیو را یک فراری نامید که به تیم ملی و کشورش پشت کرده است.

ریکاردو کاروالیو، مدافع رئال مادرید، به انتقادات پائولو بنتو، سرمربی تیم ملی پرتغال، پاسخ داد.
    کاروالیو چهارشنبه شب بعد از اینکه متوجه شد در دیدار جمعه شب مقابل قبرس در ترکیب اصلی پرتغال قرار ندارد، اردوی تیم ملی پرتغال را ترک کرد.
    بنتو در پایان دیدار شب گذشته، کاروالیو را یک فراری نامید که به تیم ملی و کشورش پشت کرده است.
    اما مدافع باتجربه رئال این ادبیات بنتو را زیر سوال برد و به خبرنگاران گفت:" اینکه او من را فراری نامید، ادبیات نظامی است. اگر من هم بخواهم مانند او صحبت کنم می توانم به او لقب مزدور بدهم.
    وقتی برای پول و نه برای عشق و علاقه به جنگ می روید، یک مزدور هستید. من با عشق و علاقه برای تیم ملی بازی می کنم. اما او برای این مربی تیم ملی است که به او پول می دهند. آنچه من را ناراحت کرد این است که من شایسته چنین اتفاقی نبودم."
    کاروالیو که بعد از این اتفاق از تیم ملی پرتغال خداحافظی کرد، در مورد دلیل ناراحتی و ترک اردوی تیم ملی کشورش گفت:" من خیلی خوب تمرین کردم و فکر می کردم یک بی عدالتی اتفاق افتاده است. په په در تمرینات حضور نداشت اما مستقیما به ترکیب اصلی راه پیدا کرد.
    این کار من اعتراض به په په نبود بلکه اعتراض به مربی بود."
    بنتو هم اعلام کرد تا زمانی که او سرمربی تیم ملی است، کاروالیو دیگر برای تیم ملی پرتغال بازی نخواهد کرد اما کاروالیو بازگشتش به تیم ملی را منتفی ندانست.
    " اگر روزی آنها روی من حساب کنند و احساس کنند که من برای تیم مفید هستم، می توانند به من زنگ بزنند."
    سايت گل

18. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

كارواليو: دلم براي پرتغال مي‌سوزد
    به نقل از آس اسپانيا، مدافع تحريم شده تيم ملي فوتبال پرتغال سکوت خود را شکست و تصريح کرد: اين يک حرکت از قبل برنامه‌ريزي شده بود و من متوجه شدم که قرار بود چنين کاري را با من بکنند، اخراج من از کمپ تيم ملي پرتغال حتمي بود و اگر خودم از هتل بيرون نمي‌رفتم بالاخره مربيان بهانه اي براي اين کار پيدا مي‌کردند. وي افزود: په‌په دوست صميمي من است و هر دو در تيم رئال مادريد کنار هم بازي مي‌کنيم اما من عادت ندارم براي بيان حقيقت با خود حساب و کتاب کنم، حقيقت اين است که په‌په آن روز به تمرين نيامد و هرگز مورد سوال مربيان قرار نگرفت، اما من که مثل بقيه بازيکنان سرم را پايين نمي‌اندازم و دلم براي فوتبال ملي کشورم مي‌سوزد بايد از تيم ملي خط بخورم.
    کارواليو در پاسخ به اين سوال که چرا هتل تيم ملي را بدون اجازه مربيان ترک کرده گفت: هرگز اينگونه نبود، در کنار من دو تن از مقامات تيم ملي هم حضور داشتند، آنها ديدند که من عصباني هستم و حتي وقتي به بيرون از هتل رفتم با تلفن همراه خود با رئيس فدراسيون فوتبال پرتغال تماس گرفتم و مسئله را به او گفتم.
    کارواليو ادامه داد: دلم براي فوتبال ملي پرتغال مي‌سوزد، مربي تيم ملي ( پائولو بنتو) با ما مثل عده‌اي مزدور رفتار می کند که تا وقتي پول باشد ما هم هستيم و بعد از آن بايد برويم به سراغ کار خودمان و اين نهايت بي عدالتي و بي انصافي است.
    کارواليو درخصوص مذاکره با مورينيو گفت: احتمال اين که من از حضور در ليگ قهرمانان اروپا هم محروم شوم وجود دارد، اما ترسي از اين مسئله ندارم و خوشحالم که به خاطر يک حقيقت موجود در فوتبال ملي کشورم تحت فشار قرار گرفته‌ام، فشاري که ساير بازيکنان تسليم شده به خاطر منافع شخصي هرگز تحمل نمي‌کنند و اين براي من يک افتخار است. مورينيو نيز به صورت کامل در جريان مشکل من قرار دارد و به من حق داده است.
    ورزش سه

20. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع