Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Bia Inja تبادل نظر و گفتگو درباره بازی اینترمیلان - بارسلونا |نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فصل 2009/2010

به نام خدا

دریکی از دیدارهای مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا تیم های اینترمیلان ایتالیا و بارسلونای اسپانیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.این تاپیک محل گفتگو و تبادل نظر شما و دیدگاههای شما درباره این دیدار حساس می باشد.

اینترمیلان - بارسلونا

چهارشنبه 1 اردیبهشت 1389
    ورزشگاه جوزپه میاتسا

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

بارسلونا - اینترمیلان
    WelCome To Derby

2. 2 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

قبل از هر چیز این برد رو به هواداران اینتر تبریک میگم

داشتم به این فکر میکردم که خوزه میخواد با چه روشی مقابل بارسا بازی کنه ، و وقتی روش خوزه رو دیدم کف کردم!
    بازیکنان اینتر اولین کاری که میکردند این بود که فضاهایی که قرار بود هافبک بارسا به اونجا ها پاس بده رو میبستن و بعدش با بازیکنانی هم که بدون توپ بودند، مثل زلاتان! حرکت میکردند! گاها میدیدیم که لوسیو با زلاتان تا میانه زمین میومد! و اجازه نمی داد خط هافبک با زلاتانی که به میانه زمین اومده بود کار کنه و در برگشت هم همین کار رو انجام میداد!

اینتری ها اول بازیکنانی که قرار بود پاس بگیرند رو میبستن و موقعی که بازیکن پاس دهنده بارسا در حال فکر کردن بود با یک پرس سریع توپگیری میکردند و سریعا بازی رو به جلو رو انجام میدادند! هیچ موقع نشد اینتری ها رو به عقب کار کنند!

اونها در حمله فوق العاده بودند ، خیلی سریع از آفساید فرار میکردند و به فضاهای خالی فرار میکردند! خوزه نشون داد که فوتبال تنها پاسکاری و مالکیت توپ نیست ، برتری یک تیم فوتبال در پایان بازی به تعداد گل زده اش هست نه به مالکیت توپ و تعداد پاس های اون تیم!

در مورد داوری هم باید بگم! که آفساید اشتباهی که در همون دقایق ابتدایی اتفاق افتاد و همچنین صحنه ای که اتوئو توپ رو از کیتا بدون خطا گرفت رو هم در نظر بگیرید!

اینتری ها بعد از اینکه 3 گل زدند خودشون رو رها کردند! این بدترین کاری بود که میتونستند انجام بدن! و فکر میکنم ناراحتی بالوتلی از توپی بود که اشنایدر به درون محوطه جریمه به اون پاس داد و در اثر ناتوانی در استپ ، با توپ به اوت رفت!
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    هیدینگ
    بازیکن محبوب
    فرانک لمپارد

EnglandChelseaChelsea

تشکر ها
    33
    تشکر شده 91 در 40 پست

اگه این طوره مسی دیشب هم بود ولی دفاع ها حریفش شدند

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط ch.100% نمایش پست ها
    اگه این طوره مسی دیشب هم بود ولی دفاع ها حریفش شدند
    دیشب قضیه فرق می کرد!
    جو هوادارا از یه طرف
    خستگی راه از یه طرف
    شرایط بازی
    همه دست به هم داد تا مسی ، اون مسی همیشگی نباشه
    ولی بازی برگشت قضیه فرق می کنه.

7. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازبان
    مربی مورد علاقه
    کاپلو
    بازیکن محبوب
    بوفون
    اسم واقعی شما
    کاوه
    تشکر ها
    19
    تشکر شده 49 در 22 پست

اره حتما قضیه در بازی برگشت خیلی فرق می کنه.
    ولی من مطمئنم مورینیو همونطور که این بازی تونست بارسا رو مهار کنه در بازیه برگشت هم برنامه های خاصی رو برای این تیم در نظر می گیره.
    به نظر من که اینتر می تونه بره فینال

9. 2 کاربر از پست مفید kaveh2646 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

Ohum

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh2646 نمایش پست ها
    اره حتما قضیه در بازی برگشت خیلی فرق می کنه.
    ولی من مطمئنم مورینیو همونطور که این بازی تونست بارسا رو مهار کنه در بازیه برگشت هم برنامه های خاصی رو برای این تیم در نظر می گیره.
    به نظر من که اینتر می تونه بره فینال
    دوست عزیز
    این بازی یک اتفاق نادر برای بارسا بود و همونطور که مربی بارسلونا قول داده تو بازی برگشت جبران میکنه.
    مطمئن باش جام قهرمانی در برنابئو بالای سر کارلس پویول میره تا کور شه چشم حسودهای رئال مادرید

ویرایش توسط AlexDelpiero : 04-22-2010 در ساعت 16:51

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازبان
    مربی مورد علاقه
    کاپلو
    بازیکن محبوب
    بوفون
    اسم واقعی شما
    کاوه
    تشکر ها
    19
    تشکر شده 49 در 22 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexDelpiero نمایش پست ها
    دوست عزیز
    این بازی یک اتفاق نادر برای بارسا بود و همونطور که مربی بارسلونا قول داده تو بازی برگشت جبران میکنه.
    مطمئن باش جام قهرمانی در برنابئو بالای سر کارلس پویول میره تا کور شه چشم حسودهای رئال مادرید
    والا من طرفدار اینتر هستم ولی بارسا رو هم دوست دارم و مطمعنم که تیم برنده این بازی جام قهرمانی رو بدست می اره.
    اما باید مقداری از احساساتمون کم کنیم و نگاه منطقی تری به این بازی بکنیم.
    با شرایطی که پیش اومده بارسا باید یک معجزه تو نیوکمپ بوجود بیاره تا بتونه از پس خوزه بر بیاد
    (البته اگر تیمی وجود داشته باشه که توانایی معجزه رو داشته باشه اون تیم بارسا ست!!!)

12. کاربر روبرو از پست مفید kaveh2646 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

Ohum

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh2646 نمایش پست ها
    والا من طرفدار اینتر هستم ولی بارسا رو هم دوست دارم و مطمعنم که تیم برنده این بازی جام قهرمانی رو بدست می اره.
    اما باید مقداری از احساساتمون کم کنیم و نگاه منطقی تری به این بازی بکنیم.
    با شرایطی که پیش اومده بارسا باید یک معجزه تو نیوکمپ بوجود بیاره تا بتونه از پس خوزه بر بیاد
    (البته اگر تیمی وجود داشته باشه که توانایی معجزه رو داشته باشه اون تیم بارسا ست!!!)
    دوست عزیز اولا اگه یکی طرفدار یووه باشه عمرا اینتر رو دوست داشته باشه
    ثانیا یادت هست که بارسا باید دو هیچ چلسی رو می زد تا صعود کنه با همین خوزه مورینیو؟!!
    چه بلایی سر چلسی اومد ؟!!
    تازه اون موقع مسی نبود.
    واسه بارسا این چیزا معجزه نیست.

ویرایش توسط AlexDelpiero : 04-26-2010 در ساعت 10:34

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک چپ
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،گاس هیدینگ
    بازیکن محبوب
    مسی،ژاوی،اينيستا،آلوز
    اسم واقعی شما
    سید محمد علی موسوی
    تشکر ها
    344
    تشکر شده 1,569 در 524 پست

داوری اهمیت نداره ما مثل رئالی ها نیستیم 4تا از لیورپول بخوریم بهانه داوری بگیریم اگه خدا بخواد ما جام رو بردیم
    چون نامه جرم ما به هم پیچیدند / بردند به دیوان عمل سنجیدند
    بیش ازهمگان گناه مابود ولی / ما را به محبت علی(ع)بخشیدند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازبان
    مربی مورد علاقه
    کاپلو
    بازیکن محبوب
    بوفون
    اسم واقعی شما
    کاوه
    تشکر ها
    19
    تشکر شده 49 در 22 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexDelpiero نمایش پست ها
    دوست عزیز اولا اگه یکی طرفدار یووه باشه عمرا اینتر رو دوست داشته باشه
    ثانیا یادت هست که بارسا باید دو هیچ چلسی رو می زد تا صعود کنه با همین خوزه مورینیو؟!!
    چه بلایی سر چلسی اومد ؟!!
    تازه اون موقع مسی نبود.
    واسه بارسا این چیزا معجزه نیست.
    خیلی ها هستن که تو همین ایران خودمون استقلال رو دوست دارن و از پرسپولیس متنفرن ولی وقتی پرسپولیس میره تو رقابتهای اسیایی طرفدار این تیم هستن حالا چه نعجبی داره که منم تو اروپا طرفدار تیمای ایتالیایی باشم؟؟!!!
    درضمن من خودم فکر می کنم که اینتر خیلی از چلسی قوی تره پس برای این تیم شانس بیشتری قایل هستم.

16. 2 کاربر از پست مفید kaveh2646 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    hafbak
    مربی مورد علاقه
    morinio
    بازیکن محبوب
    همه بازيكنان اورتون به خصوص Marouane_Fellaini
    اسم واقعی شما
    mahdi sharifi
    تشکر ها
    464
    تشکر شده 383 در 139 پست

Post يك فوق فوتبال در نيوكمپ

بي شك همه ما منتظر هستيم تا بازي بارسا و اينتر را ببينيم .بازي فوق العاده حساس بين پپ گوارديولا و مورينيو .
    از همين حالا به شما عزيزان قول ميدهم كه اين بازي از بازي رفت كه در جوزپه مه اتزا برگزار شد فوق العاده زيبا تر خواهد بود .اين بازي كه يك شطرنج تمام عيار بين 2 تن از بهترين مربيان جهان يعني jose morinio اقاي خاص فوتبال جهان و pep guardiola اقاي سوپر خاص (لقبي كه روزنامه هاي انگلستاني به او داده اند ) خواهد بود .
    بدون هيچ گونه ترديد همه ميدانيم كه مردم ايالت كاتالان زياد از مورينيو دل خوشي ندارند كافي ست فقط در ارشيو فكر خود 3-4 سالي به عقب برگرديد بازي دو تيم بارسا و چلسي گلي كه دروگبا زد و شادي كه مورينيو انجام داد هنوز بعضي از برنامه هاي ورزشي اروپا اين حركت را پخش ميكنند .وبه غير اين صحنه مصاحبه بعد از بازي كه اقاي خاص انجام داد .همه و همه به كنار كافي است كه مصاحبه هاي تي تي انري .ويكتور والدس .اينيستا .چاوي و پدرو را بخوانيد تا متوجه محبوبيت مورينيو نزد بارسا يي ها بشويد .
    اين بازي انقدر حساس است كه بارسا يي ها با اينكه هميشه استاديومشان هميشه مملو از جمعيت است ولي بعد از بازي با دپورتيووخرس با پوشيدن يك تي شرت نوشته دار از طرفداران خود خواهش كنند كه مثل هميشه كمپ جديد را پر كننند .
    اينتري ها كه حالا صدر نشين ليگ ايتاليا هستند با خيال اسوده به اين بازي ميروند و دغدغه خاطر انها محروميت دژان استانكوويچ و همچنين مصدوميت وسلي اسنايدر است شايد پس از مدت ها سالي مونتاري به عنوان بازيكن ثابت بازي كند ولي خبر خوب براي نراتزوري رسيدن چيوو ست كه مورينيو اميد وار است كه داگلاس مايكون هم به اين بازي برسد .
    اما در بارسلونا شرايط بهتر است شايد مهمترين اتفاق كه البته براي بارسا يي ها عادي ست محروميت كارلس پويول است كه اكثرا در بازي هاي ما قبل فينال هاي بارسا محروم است .وجاي كاپيتان پر تعصب را شايد گابي ميليتو بگيرد البته رافا ماركز هم اميد وار است .اگر ميليتو بازي كند نبرد ديدني بين گابريل و ديگو 2 برادر ارژانتيني شاهد خواهيم بود .
    اتفاق جالب ديگر حضور ساموئل اتوئو ست .او كه در بازي قبل گفته بود گل بزند شادي ميكند بايد ببينيم مقابل مردم احساساتي و خون گرم كاتالانيا چه ميكند .ايا ميتواند انتقام خود را از گوارديولا بگيرد؟
    بازي رفت بازي فوق العاده زيبا وتاكتيكي بود و مطمئن باشيد بازي برگشت زيبا تر خواهد بود چون بارسا نياز به گل دارد .بايد ببينيم مورينيو ميتواند مثل بازي رفت چاوي و ليو مسي را مهار كند يا كه خير .
    بازكنان تاثير گذار
    Inter:Julio sezar
    شايد او دراين بازي مهمترين بازيكن زمين باشد اوكه در بازي رفت 3-4 موقعيت خوب را مهار كرد بايد ببينيم ميتواند مثل بازي رفت عمل كند يا كه خير ؟در كل او يكي از پنج دروازه بان برتر جهان است .
    Samuel eto,o
    زلاتان ايبراهيموويچ حتي نتوانست به اندازه نيمي از كارايي اتوو را باراي ابي واناري ها داشته باشد و الان است كه بارسلونايي ها قدر اين مهاجم كامروني را ميدانند . در بازي رفت پايه گذار گل اول بود
    از بازيكنان مهم ديگر ميتوان به ميليتو .زانتي واگر مايكون و اسنايدر برسند اشاره كرد .
    Barca xavi
    بهترين هافبك اين روزهاي جهان بايد جور نبود اينيستا را بكشد .او كارگردان بارسلوناست و اهميت او كمتر از مسي نيست .
    Lioo messi
    در مورد او زبان قاصر از گفتن است .
    از بازيكنان مهم ديگر ميتوان به زلاتان .پدرو .دني الوس و پيكه اشاره كرد .
    من خودم طرفدار اينتر هستم و اميد وارم اينتر مورينيو پس از 38 سال به فينال برسد .شما در اين بازي طرفدار چه تيمي هستيد ؟
    >مهدي شريفي
    تورس هم كه بعد از بنايون ميخواد بره

18. کاربر روبرو از پست مفید mahdi sharifi تشکر کرده است .

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)