Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مهمترین اخبار و حواشی مس کرمان در فصل 89 - 88

مهمترین اخبار و حواشی مس کرمان در فصل 89 - 88

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض هفته بیست و نهم لیگ برتر فولاد 0 - مس 4

هفته بیست و نهم لیگ برتر فولاد 0 - مس 4
    .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک چپ
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،گاس هیدینگ
    بازیکن محبوب
    مسی،ژاوی،اينيستا،آلوز
    اسم واقعی شما
    سید محمد علی موسوی
    تشکر ها
    344
    تشکر شده 1,569 در 524 پست

موسوي: برخي با سرپرستي من در مس مشكل دارند

سرپرست تيم فوتبال مس کرمان گفت: برخي با سرپرستي من مشکل دارند و مي‌خواهند حاشيه‌سازي کنند.
    ساسان موسوي در مورد شعارهايي که برخي از هواداران باشگاه مس در ديدار با تراکتورسازي سر دادند گفت: آنها هوادار نيستند، بلکه افرادي هستند که فقط به منافع شخصي خود فکر مي‌کنند. هوادار هر کاري از دستش بربيايد براي تيم مس که تنها نماينده جنوب شرق کشور در ليگ برتر است، انجام مي دهد تا اين تيم به موفقيت برسد.
    وي ادامه داد: اين افراد با سرپرستي من در تيم مس مشکل دارند و مي‌خواهند به دليل منافع شخصي به تيم لطمه بزنند وگرنه تماشاگران و هواداران خونگرم کرماني هرگز چنين رفتاري را از خود نشان نخواهند داد.من تا زماني که باشگاه بخواهد در خدمت تيم هستم و هر زماني هم که نخواهند از تيم جدا مي‌شوم. اين افراد را به خدا واگذار مي‌کنم زيرا در شان من نيست که به عنوان سرپرست بخواهم جوابي به اين افراد بدهم و تيم را به حاشيه بکشانم. وظيفه من مهار حاشيه‌هاي تيم است.
    سرپرست مس در مورد اعتراض لئو آندره دياز بازيکن برزيلي به تعويضش در مسابقه با تراکتورسازي گفت: اين بازيکن حدود 20 دقيقه در ميدان حضور داشت و چون نتوانست عملکرد خوبي از خود نشان دهد دوباره تعويض شد و ناراحتي‌‌اش هم به دليل همين دليل بود و حرکت ناشايستي از خود نشان نداد، فقط مستقيم به رختکن رفت. اگر حرکت بدي انجام مي‌داد با او برخورد مي‌کرديم.

منبع./www.football3.ir

چون نامه جرم ما به هم پیچیدند / بردند به دیوان عمل سنجیدند
    بیش ازهمگان گناه مابود ولی / ما را به محبت علی(ع)بخشیدند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مرفاوي: پرسپوليسي‌ها حق ندارند به داوري اعتراض كنند

مرفاوي: پرسپوليسي‌ها حق ندارند به داوري اعتراض كنند

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال مس كرمان گفت: هيچ‌كدام از پرسپوليسي‌ها نمي‌توانند اعتراضي به داور داشته باشند.

به گزارش خبرگزاري فارس، صمد مرفاوي پس از برتري يك بر صفر برابر پرسپوليس اظهار داشت: پرسپوليس تيم خوبي است و در مكان دوم جدول قرار دارد. مي‌دانستيم كه بازي سختي داريم. البته ما نقاط ضعف و قوت پرسپوليس را به دقت بررسي كرده بوديم و از آنها نهايت استفاده را برديم.
    وي ادامه داد:‌ برخي از بازيكنان را به دليل مصدوميت و محروميت در اختيار نداشتيم. برخي تصور مي‌‌كردند بازيكنان جايگزين دچار مشكل شوند اما ديديد كه نفرات جايگزين با تمام وجود بازي كردند و به خوبي جاي غايبان را پر كردند. اين نشان‌دهنده انسجام تيمي مس است كه بازيكنان ما از نظر فني و اخلاقي به آن رده رسيده‌اند كه با تمام وجود و به عشق مردم كرمان بازي مي‌كنند.

مرفاوي تاكيد كرد: مس كرمان بازي قابل قبولي را ارائه داد و توانست 3 امتياز هم بگيرد. در 94 دقيقه مسابقه، پرسپوليس فقط يك موقعيت بالاي 40 درصد داشت و همه چيز تحت كنترل ما بود. موقعيت‌هاي زيادي براي گلزني داشتيم كه از دست رفت اما از اينكه 3 امتياز بازي را گرفتم خيلي خوشحالم و به مردم خوب كرمان تبريك مي‌گويم. خوشحالم كه آنها شاد به خانه‌هايشان رفتند.
    اين مربي با اشاره به نتايج مس گفت: مس روند رو به رشد خود را ادامه خواهد داد. وقتي تيمي نمي‌بازد و چه در خانه و چه در خارج از خانه امتياز مي‌گيرد معنايش اين است كه به بالاترين سطح رسيده است. ما مي‌خواهيم از نظر فني پيشرفت كنيم و در جدول نيز در جايگاهي قرار بگيريم كه شايسته نام مس و بازيكنان اين تيم است. از روز اول تلاشمان اين بود كه شخصيت بردن را در بچه‌ها ايجاد كنيم و خوشحالم كه اين اتفاق افتاد. اول خدا را شكر مي‌كنم و دوم از بازيكنانم تشكر مي‌كنم چون شخصيتي پيدا كردند كه برابر هر تيمي بجنگند و امتياز بگيرند.

سرمربي مس در مورد اعتراض بازيكنان پرسپوليس به داور مسابقه گفت: پرسپوليسي‌ها حق ندارند به داور اعتراض كنند زيرا داور به سود ما سوت نزد و در برخي مواقع حتي به ضرر مس سوت زد. بازيكن پرسپوليس كه يك كارت زرد هم داشت پيراهن بازيكن ما را گرفت و بايد اخراج مي‌شد اما اين اتفاق نيفتاد. چرا داور در آن صحنه بخشش به خرج داد. اگر پرسپوليسي‌ها به يك صحنه مشكوك معترضند و مي‌گويند پنالتي بود خطاي روي ادينهو هم مي‌توانست پنالتي باشد. من از داور ايراد نمي‌گيرم اما پرسپوليسي‌ها حق اعتراض به داور را ندارند.

مرفاوي در مورد اينكه از شعار دادن عليه دايي ممانعت كرد، گفت: آن شعار كه گفته شد (دايي يادت باشه مرفاوي سرورته) شعار بدي نبود اما من و دايي اگر در ميدان مسابقه مربي دو تيم مختلف هستيم ولي رفاقت ديرينه داريم. من در تيم ملي با دايي همبازي بودم و اجازه نمي‌دهم همبازي سابقم و سرمربي يك تيم، كوچك و به او اهانت شود. وظيفه‌ام بود كه اجازه ندهم به چهره بزرگي مانند علي دايي توهين شود.
    سرمربي مس در مورد اينكه دايي ممنوع‌المصاحبه شده است، گفت: من به اين مسائل ورود نمي‌كنم زيرا كميته انضباطي تصميم‌گيرنده است.

مرفاوي در مورد تعطيلي ليگ عنوان كرد: نمي‌توانم در اين مورد نظر بدهم. اگر ليگ روند خودش را ادامه مي‌داد همه تيم‌ها هم همان روال را طي مي‌كردند اما اكنون كه ليگ تعطيل شده بايد برنامه‌هاي ديگري داشته باشيم و مجبوريم به دليل دوري از مسابقات روي كارهاي بدني تمرين كنيم و اين كار مربي و بازيكن را سخت مي‌كند و كيفيت فني بازي‌ها را كاهش مي‌دهد اما سازمان ليگ هم مجبور بوده ليگ را تعطيل كند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض خبرگزاري فارس: بازيكن و مربي تيم فوتبال مس كرمان در فرددگاه اين شهر بازداشت شدند.

پيروز قرباني و مربي تيم مس بازداشت شدند

خبرگزاري فارس: بازيكن و مربي تيم فوتبال مس كرمان در فرددگاه اين شهر بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، در حالي كه كاروان تيم پرسپوليس پنجشنبه شب در فرودگاه كرمان منتظر سوار شدن به هواپيما براي بازگشت به تهران بود، درگيري لفظي شديدي ميان پيروز قرباني و ساكت الهامي بازيكن و مربي تيم مس كرمان با يكي از هواداران پرسپوليس روي مي‌دهد كه اين مسئله موجب دخالت نيروي انتظامي مي‌شود.

داستان از اينجا شروع مي‌شود كه يكي از هواداران تيم پرسپوليس در سالن انتظار به نبي الله باقري‌ها كه در فصل‌هاي گذشته در پرسپوليس بازي مي‌كرد اعتراض مي‌كند كه چرا به عنوان يك پرسپوليسي سابق به شادماني با پرچم حريف در زمين پرداخته است، اين هوادار رفتار باقري‌ها را با كار بازيكنان تيم بحرين در بازي برابر ايران مقايسه مي‌كند. هوادار ديگري نيز وارد بحث شده و به تصميم‌هاي داوري را در اين بازي اعتراض مي‌كند.

در اين ميان پيروز قرباني و ساكت الهامي وارد معركه شده و الفاظ نامناسبي را در پاسخ به اين هوادار به زبان مي‌آورند. با تداوم جر و بحث‌هاي اين سه نفر كه فضاي نامناسبي را در محيط عمومي ترمينال فرودگاه كرمان به وجود آورده بود، نيروي انتظامي وارد عمل مي‌شود و پيروز قرباني، ساكت الهامي و هوادار پرسپوليس را بازداشت مي‌كند.

پس از بازداشت اين افراد حبيب كاشاني كه از ابتدا سعي در آرام كردن اوضاع و حل مسئله داشت در گفت و گويي با سرهنگ زندي آبادي معاونت عمليات سپاه فرودگاه ايشان را مجاب مي‌كند كه سه نفر بازداشتي را با وساطت وي رها كنند. اتفاقي كه در نهايت منجر به رهايي افراد ذكر شده و حل مشكل آنها در فرودگاه كرمان مي‌شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض قرباني‌:‌ درگير شدم اما بازداشت نشدم؛ سايت پرسپوليس به هوادارانش بپردازد

قرباني‌:‌ درگير شدم اما بازداشت نشدم؛ سايت پرسپوليس به هوادارانش بپردازد

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال مس كرمان با تكذيب خبر سايت باشگاه پرسپوليس گفت:‌ درگير شدم اما بازداشت نشدم.

پيروز قرباني در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص شايعه بازداشتش در فرودگاه و همچنين روند شكست‌ناپذيري مس كرمان پس از 12 هفته صحبت‌هايي را انجام داده كه در زير مي‌خوانيد.

* در فرودگاه دستگير شده‌اي؟
    بازداشتي در كار نبود و به آن شكل هم كه مي‌گويند درگيري ايجاد نشد و بيشتر شبيه يك سوء‌تفاهم بود. البته تكذيب نمي‌كنم كه اتفاقي نيفتاد و وقتي بي‌حرمتي را ديديم عكس‌العمل نشان داديم.

* اما سايت باشگاه پرسپوليس نوشته كه تو و ساكت الهامي بازداشت شديد؟
    به هرحال آنها همه چيز را به نفع خودشان مي‌نويسند. همان‌طور كه گفتم بازداشتي در كار نبود و يكسري افراد كه مامور امنيت فرودگاه هستند با ما صحبت كرده و همه چيز ختم به خير شد. بهتر بود سايت باشگاه پرسپوليس در خصوص هواداران اين تيم كه نتوانستند خود را كنترل كنند، مي‌نوشت.

* ظاهرا به نبي‌الله باقري‌ها توهين شده بود.
    همين‌طور است. هم به باقري‌ها و هم به مديرعامل باشگاه ما توهين كردند و فكر مي‌كنم آنها حق ندارند چنين رفتاري انجام دهند اما چيزي كه واقعيت دارد اين بود كه من شروع‌كننده قضيه نبودم و همه چيز هم تمام شد.

* بازي چطور بود. فكر مي‌كني مس مستحق پيروزي بود؟
    بازي را همه ديدند. من از شما سؤال مي‌كنم فكر مي‌كنيد چه تيمي بايد برنده مي‌شد؟

* نظر ما كه مهم نيست. تو بايد به عنوان بازيكن مس توضيح دهي.
    بايد بگويم اصلا از نتيجه مسابقه راضي نيستم و به خاطر اين است كه مي‌گويم تيم ما بايد روح بزرگي داشته باشد. در بازي ديروز مي‌توانستيم راحت با اختلاف 3 گل پرسپوليس را شكست دهيم و اگر بازيكنان ما در خط حمله بهتر كار مي‌كردند مي‌توانستيم نتيجه ديگري رقم بزنيم.

* پرسپوليسي‌ها معتقد بودند داوري عليه اين تيم بود.
    به نظر من داور در بعضي از صحنه‌هاي 50 به 50 به نفع پرسپوليس سوت مي‌زد. البته تيم داوري خوب كار كرد ولي فكر مي‌كنم منظور پرسپوليسي‌ها برخورد نوروزي با من بود كه قبول دارم انجام شد اما نه برخوردي كه منجر به پنالتي باشد ضمن آنكه خطايي كه روي ادينهو اتفاق افتاد كاملا پنالتي بود.

* با اين پيروزي روند شكست‌ناپذيري مس كرمان به 12 هفته رسيد.
    به نظر من كه اين مسئله اصلا مهم نيست. به ركوردها نه جام مي‌دهند و نه امتياز خوب. بنابراين بايد فقط به فكر رسيدن به بالاي جدول باشيم.

* ظاهراً‌ ديگر به تيم ملي فكر نمي‌‌كني؟
    اصلا اينگونه نيست و هميشه به عنوان يك سرباز به فكر پوشيدن پيراهن تيم ملي هستم. مربيان تيم ملي تا حالا يك بازي هم به كرمان نيامده‌اند ولي تيمي كه 12 هفته نباخته است حتما بازيكنان خوبي دارد. براي خودم صحبت نمي‌كنم كه بگويند خودشيفته است اما حقش بود از تيم ما حداقل 3 نفر به تيم ملي كمك كنند. اميدوارم مربي تيم ملي تا جام ملت‌‌ها يك سر به كرمان بيايد و بازي‌هاي ما را ببيند.

* صحبت خاصي نداري؟
    فقط اميدوارم روح بزرگ به تيم ما تزريق شود چون تيمي كه پرسپوليس را شكست مي‌دهد توانايي شكست ساير رقبا را هم دارد. ما به جز بازي با تراكتورسازي در تمامي بازي‌ها مستحق برد بوديم و اميدوار هستم اتفاقات چند هفته اول ليگ ديگر براي ما تكرار نشود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مرفاوی در آستانه شکستن رکورد مظلومی

مرفاوی در آستانه شکستن رکورد مظلومی

صمد مرفاوی با سیزدهمین هفته بدون شکستش با این تیم حالا با رکورد پرویز مظلومی در این تیم در بازی های سه فصل قبل برابری می کند و اگر بتواند این روند را در بازی فردا برابر راه آهن شهرری در کرمان هم حفظ کند می تواند یک تنه جایی در تاریخ کرمان پیدا کند

سایت گل- نباختن و کسب امتیاز در هر بازی تفکری است که زمانی در تیمی جا بی افتد آن تیم بزرگترین شناسه را برای موفقیت کسب کرده است. درست همانند آنچه که در بین بازیکنان مس جا افتاده است و آن ها حالا کاملا با شکست بیگانه شده اند.

مس در حالی با باخت یک قهر بسیار خجسته را تدارک دیده است که صمد مرفاوی با سیزدهمین هفته بدون شکستش با این تیم حالا با رکورد پرویز مظلومی در این تیم در بازی های سه فصل قبل برابری می کند و اگر بتواند این روند را در بازی فردا برابر راه آهن شهرری در کرمان هم حفظ کند می تواند یک تنه جایی در تاریخ کرمان پیدا کند.
    جدا از این رکورد شکنی همین یک امتیازها سبب شده است که مس از موقعیت هایی که سایر تیم های بالای جدول نظیر آنچه که پرسپولیس در اختیار مس قرار داد نهایت استفاده را ببرد و حالا در یک هفته مانده به پایان بازی های نیم فصل اول در جای سوم بازی ها قرار بگیرد. رتبه ای که مس را می تواند بار دیگر راهی لیگ قهرمانان آسیا کند و این تیم را بسیار فراتر از آنچه که برایش در این فصل پیش بینی می شد قرار دهد.
    در بازی برابر شاهین یک نکته بیش از همه برای مس به چشم می خورد و آن هم همین تداوم شکست ناپذیری از سوی بازیکنان مس بود. این تفکر که کاملا در تیم جا افتاده است سبب می شود که آن ها از تک موقعیت های خود نهایت اسفاده را ببرند و زمانی که بازی به تساوی کشیده می شود با چنگ و دندان و تعصبی مثال زدنی از یک امتیاز خود دفاع کنند. حتی اگر قرار باشد کاملا در زمین خود حبس شوند و به دنبال گل پیروزی هم نروند!
    تفکر شکست ناپذیری و تدام هفته های بدون شکست و چرخاندن کنتور رکورد روی بازی های مس سایه انداخته است که سایه ای بسیار لذت بخش و مفرح است. اگر روند پیروزی های خانگی این تیم هم حفظ شود و نباختن های خارج از خانه هم تداوم خود را داشته باشد با توجه به موقعیت های دیگری که ذو آهن و استقلال هم در اختیار مس خواهند گذاشت چه بسا سبب شود که در پایان نیم فصل دوم و در همین ایام مس به فکر قهرمانی خود باشد نه فقط صعود به لیگ آسیا!

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض غياثي: ديدار مس و ذوب‌آهن طبق قانون فيفا بايد تكرار شود

غياثي: ديدار مس و ذوب‌آهن طبق قانون فيفا بايد تكرار شود

خبرگزاري فارس: رئيس سابق كميته داوران گفت: مسابقه مس كرمان و ذوب آهن طبق قانون فيفا بايد تكرار شود.

رضا غياثي در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد اتفاقات ديدار مس كرمان و ذوب آهن كه امروز در اصفهان برگزار شد گفت: در دقيقه 40 مسابقه سيامك بخشي زاده يك ضربه پنالتي به سود مس اعلام مي‌كند كه بازيكن مس بعد از مكث ضربه را مي‌زند و توپ گل مي‌شود اما با اعتراض‌هاي مسئولان ذوب آهن داور نظرش را عوض مي‌كند.
    وي ادامه داد: بخشي زاده نه تنها گل مس را مردود مي‌كند بلكه يك ضربه غيرمستقيم به سود تيم ذوب آهن اعلام مي‌كند. نمونه اين اتفاق در ديدار ازبكستان و بحرين و در مقدماتي جام جهاني 2006 رخ داد. داوران ژاپني در آن مسابقه همين كار را كردند كه پس از اعتراض فيفا داوران ژاپني را از فهرست داوران اخراج كرد و رأي بر تكرار بازي داد. ما هم كه زيرمجموعه فيفا هستيم و بايد بازي مس و ذوب آهن را تكرار داور را نيز از فهرست داوران اخراج كنيم مگر آنكه ما جزيره‌اي باشيم و به تصميم فيفا اهميتي ندهيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض بازي مس كرمان و ذوب آهن اصفهان بايد تكرار شود

بازي مس كرمان و ذوب آهن اصفهان بايد تكرار شود

خبرگزاري فارس: پس از ديدار جنجالي روز گذشته ذوب آهن و مس كرمان باشگاه مس در نامه‌اي خطاب به كفاشيان مواردي را مطرح كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، متن نامه باشگاه مس خطاب به رئيس فدراسيون فوتبال به شرح زير است:
    بسمه تعالي

برادر ارجمند جناب آقاي مهندس كفاشيان

رئيس محترم فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران

با سلام؛

احتراما همانطور كه مستحضريد اشتباهات داوري در بازي حساس روز يكشنبه 28/9/89 بين تيم‌هاي بالاي جدولي مس - ذوب‌آهن منجر به تغيير نتيجه بازي گرديد و متاسفانه تيم فوتبال مس كرمان با تمام شايستگي‌ها و بعد از 15 بازي بدون باخت با اشتباهات داوري كه اين روزها به طور غير منتظره و عجيب تبديل به تراژدي تلخ شده از حق خود محروم گرديد و اين درحاليست كه به گواه اكثر كارشناسان و پيشكسوتان شريف امر مقدس داوري و به استناد قوانين فيفا بازي فوق بايد تكرار گردد.
    عليهذا صرف نظر از خسارت مالي وارده به باشگاه‌ها و صدمات و تألمات روحي و رواني تحميلي به بازيكنان و هواداران پرشور فوتبال، منبعث از اشتباهات و تصميم‌هاي غلط داوران شايد تلخ‌تر از آن كاهش بكارگيري داوران ايراني در ميادين بين‌المللي باشد و اين در حالي است كه رقباي ما به سرعت برنامه‌هاي توسعه وزرش و به ويژه فوتبال را طي نموده و پيشرفت‌هاي چشمگيري داشته‌اند كه از آن جمله مي‌توان به ميزباني جام جهاني توسط كشور قطر اشاره نمود.
    بر همين اساس و با توجه به سرمايه‌گذاري گسترده صنعت مس در ورزش ايران به ويژه در امر فوتبال و تيمداري در ليگ‌هاي مختلف مياني و ليگ برتر و توجه به امر جوانگرايي و پرورش استمدادهاي بومي در تمامي سطوح و توسعه ورزش همگاني و حرفه‌اي در استان كرمان پيگيري موضوع فوق را حق مسلم مردم غيور استان كرمان و كاركنان و بازنشستگان شريف صنعت مس مي‌داند و در همين راستا تقاضا دارد ضمن بررسي كامل موضوع بر اساس مستندات و آئين‌نامه‌هاي مربوطه، به منظور جلوگيري از تبعات اجتماعي و سرخوردگي هواداران تصميم درست اتخاذ گردد.
    عبدالرضا داوري

مديرعامل موسسه صندوق بازنشستگي صنايع مس

و رئيس هيات مديره باشگاه فرهنگي ورزشي مس كرمان

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض طومار 50 متري كرماني‌ها و ارتباط بيسيمي با نيمكت

طومار 50 متري كرماني‌ها و ارتباط بيسيمي با نيمكت

مربي محروم مس از روي سکوها با بيسيم با نيمکت تيمش در ارتباط بود.

ساکت الهامي، مربي محروم مس کرمان از روي سکوها با بيسيم با نيمکت تيمش در ارتباط بود و نکات فني را مدام به آنها گوشزد مي‌کرد. الهامي در بازي گذشته تيمش مقابل ذوب‌آهن از بازي اخراج شد.

*هواداران مس کرمان به نشانه اعتراض نتيجه ديدار مس کرمان و ذوب‌آهن طوماري 50 متري را امضا کرده و از مسئولان فدراسيون فوتبال خواستند اين بازي تکرار شود.

*در نيمه اول اين ديدار تنها هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند که اين تعداد در نيمه دوم به 4 هزار نفر رسيد.
    اين ديدار با نتيجه يک بر صفر به سود مس کرمان به پايان رسيد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)