Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

پیش فرض دربی یک ساله شد ((اولین سالگرد انجمن تخصصی Derby ))

به نام خدا

خدا را شاکریم که یک سال به ما نعمت زندگی داد تا بتوانیم در کنار گروهی علاقمند به فوتبال کار کنیم و این انجمن تخصصی فوتبال رو یک ساله کنیم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رو یک سال پیش در 26 بهمن 1387 در ساعت 23:59 روز جمعه در روز برگزاری دربی استقلال پرسپولیس راه اندازی کردیم و در طی این 1 سال فراز و نشیب هایی فراوان داشتیم . به این بهانه بر آن شدیم که گزارشی یک ساله از آن چه که در این مدت بر ما گذشته است برای شما عزیزان داشته باشیم.

در طول یک سال گذشته بش از 5800 نفر در این وبسایت عضو شده اند که به علت حذف کردن نزدیک به 250 عضو به دلایل مختلف از جمله ( نام های کاربری غیر فعال و اعضای متخلف و ..) تا این ساعت 5532 نفر عضو ثبت نام شده و با نام کاربری فعال در سایت حضور دارند.

با استفاده از سایت معتبر Alexa.com که مرجع اطلاع رسانی و آمارگیری تمام وبسایت های جهان است برخی از اطلاعات این 1 ماهه اخیر رو برای شما عزیزان قرار می دهیم.

سایت هایی که به دربی لینک داده اند و یا منابع یا لینک های دربی در آنها وجود دارد: 11

ترافیک رنک در بین سایت های ایرانی : 4142

ترافیک رنک Alexa(مربوط به خود سایت الکسا): 218829

نمودار ارزش سایت بر اساس بازدیدکننده روزانه ( آی پی ورودی ):

برخی از آمار و اطلاعات حضور کاربران در سایت:

ایجاد 1006 موضوع
    و 6165 مطلب نوشته شده
    توسط 5532 عضو در مدت یک سال

بیشترین بازدیدکننده میهمان در یک روز: 637 نفر
    در تاریخ 10 -11-2009 و در ساعت 05:16 PM بوده است

بیشترین کاربران آنلاین در سایت به صورت همزمان: 57 نفر
    در تاریخ 06-17-2009 و در ساعت 02:13 PM بوده است
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

بدون شک همین وضع موجود سایت دربی مرهون همکاری و همیاری تک تک اعضای سایت و بالاخص مدیران و همکاران سایت است که بدون هیچ چشم داشتی در کنار هم با ایجاد یک محیطی گرم و دوستانه در خدمت شما عزیزان بوده ایم. در آخر جا هم از چند نفر از عزیزانی که در این 1 سال واقعآ به من و بقیه بچه ها و همه کاربرانی که به سایت سر می زنند کمک کرده اند رو معرفی خواهیم کرد و حتمآ از اونها با اهدای هدایایی ناقابل تقدیر و تشکر خواهیم کرد.

بهترین مدیران هواداران:
    حامد عزیز با نام کاربری [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]که به عنوان مدیربخش هوادراان استقلال اون بخش رو اداره می کرد.

بهترین مدیر انجمن :
    ابراهیم دوست داشتنی و عزیز که الان مسافرته و با نام کاربری [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]در قسمت گالری سایت و بخش لیگ ایران مدیریت می کنه.

بهترین عضو معمولی Derby :
    در بین کسانی که مسئولیتی در سایت نداشتند آقا رضا که خیلی هم باهاش آشنا نیستم اما می دونم که پسر با صفاییه در قسمت باشگاه پرسپولیس فعالیت خوبی داشت و با نام کاربری [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]در اونجا فعالیت می کرد

و همچنین آقا مهدی گل که از بچه های خونگرم مشهد هست و با نام کاربری[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]در سایت ثبت نام کرد و اون هم فعالیت مفید و مناسبی رو در مدت همکاری اش با ما داشت
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

البته از تک تک عزیزان و دوستان خودم که در کنار ما کمک و همکاری کرده اند باز هم تشکر می کنم و دست تک تک شما عزیزان را به گرمی می فشارم. به غیر از این دو عزیز که نام بردم چند نفر دیگر از اعضای معمولی و همچنین همکاران و مدیران هم به من بسیار کمک کرده اند که از اون عزیزان هم مانند دو عضو برتر سال با اهدای هدایایی ویژه قدردانی خواهیم کرد.

همکارانی که جدیدآ به عنوان همکار یا مدیر به ما اضافه شدند و زحمات اونها هم قابل تقدیر هست رو به ترتیب زمان عضویت در لیست زیر می بینید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ساسان عزیز که پنجمین عضو سایته و توی اتاق فرمان همیشه بیشتر با هم بودیم و شاید کمتر توی سایت می اومد اما به عنوان یه دوست همیشه کمک من بوده

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] سجاد عزیز مدیر بخش لیورپول که عضو 1149 سایت هستش و یه چند روزی ازش خبر نداری ایشالا هر جا هست سلامت باشه

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]حسین عزیز هم که تازگی ها به جمع ما اومده عضو 4175 سایت اما توی همین مدت کوتاه خیلی به بچه ها کمک کرده و از اون هم تقدیر خواهیم کرد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

البته مدیران و سرپرست های دیگری هم در سایت حضور دارند که با مراجعه به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]می تونین با اونها آشنا بشید اما خلاصه همیشه انتخاب کردن سخته مخصوصآ اگر انتخاب از بین بچه های خوبی و با صفایی مثل همکاران ما باشه. از همه این عزیزان که اسمی از اونها در اینجا برده نشده عذرخواهی می کنیم و امیدواریم که از ما دلگیر نشده باشند و حتمآ به این موضوع اشراف دارند که انتخاب بر اساس میران همکاری اونها بوده و همه بچه ها در نظر ما یکی هستند.
    در آخر باز هم از تک تک 5532 عضوی که در این 1 ساله به ما پیوستند و با ما همراه بودن تشکر می کنیم و امیدواریم که کمی ها و کاستی ها را بر ما ببخشید.
    انشاالله در سال دوم با افتتاح سیستم مربیگری آنلاین گامی دیگر در راستای ایجاد یک محیط حرفه ای تر در Derby بر خواهیم داشت و در طی چند روزه آینده اگر عمری باقی باشه با این سیستم کاملآ پیشرفته در خدمت شما خواهیم بود.
    WelCome To Derby

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

منم تولد یک سالگی دربی رو تبریک میگم ، امیدوارم دربی بتونه اینقدر شمع های روی کیکشو زیاد کنه که هیچ فوتی نتونه اونا رو خاموش کنه!
    سایت روند خوبی داشته و توی 365 روز 5800 نفر توی سایت عضو شدن ، این آمار فوق العاده ای هست ، چه بسا این همه فروم ساخته شده و کاربرانی نیافتند!
    من تنها یک درخواست از دوستان دارم ، لیگ های اروپا جذاب شدند و کورس تیم های بالای جدولی داغ داغ شده ، لیگ قهرمانان اروپا هم دو روز دیگه جذاب ترین مرحله اش شروع میشه !
    لطفا بیاید در مورد این قضایا توی تاییک های مربوطه بحث کنیم تا هم بتونیم از نظرات دوستان استفاده کنیم و هم بازی برای ما جذاب تر بشه!
    در پایان یک خسته نباشی به آقا جعفر میگم که این همه واسه فروم زحمت میکشه!
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 9 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك تهاجمي
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Fergusen
    بازیکن محبوب
    CriStiAnO RoNalDo
    اسم واقعی شما
    ShAyAn

PortugalManUtdRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    115
    تشکر شده 602 در 93 پست

منم تبریک می گم و عرض خسته نباشید شدید می گم به همه بچه ها. به امید اینکه سال بعد جذابتر از امسال

مسافر كهكشاني ها

6. 8 کاربر از پست مفید shayan_cris تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا،پیرلو،داوید ویا
    اسم واقعی شما
    مهدی
    تشکر ها
    49
    تشکر شده 359 در 94 پست

من هم به نوبه ی خودم تولد يكسالگی سايت رو تبريك ميگم و اميدوارم هر روز فعاليت سايت بيشتر بشه و مسير پيشرفتش رو طی كنه.

در پايان هم شهادت امام رضا عليه اسلام رو تسليت عرض ميكنم.
    http://derby.ir/image.php?type=sigpic&userid=127&dateline=12844015  85

اسلام عليك يا صاحب الزمان (عج)

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 7 کاربر از پست مفید Topsoccer تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    9
    تشکر شده 8 در 1 پست

من هم تولد يك ساگي دربي رو تبريك ميگم. ممنون از زحماتتون. ايشالا كه روز به روز سايت پيشرفت داشته باشه.

10. 8 کاربر از پست مفید hadi totti تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bia Inja به امید سالی پر بارتر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و اعضای سایت دربی و تسلیت به مناسبت شهادت امام رضا (ع)

با عرض تبریک خدمت اعضا و مدیران سایت و به خصوص مدیر کل سایت به خاطر سالروز افتتاح دربی
    منم به عنوان یه عضو کوچک دربی از تمام بچه ها به خاطر خدماتی که به سایت رساندند قدر دانی میکنم و در این مدتی که عضو شدم دوستان بسیاری پیدا کردم که یکی از دیگری با مرام تر است مثل: داش جعفر گل که مدریت سایت رو داره و خیلی به من کمک کرده و دیگر دوستان مثل ابراهیم که جاش خیلی خالیه و امیدوارم هر کجا که هست سالم باشه و ساسان و دیگر دوستانی که برای پیشبرد اهداف این سایت کمک کردند.
    امیدوارم این سایت پله های پیشرفت را به سرعت طی کند و به عنوان یک سایت مرجع و جهانی در دنیا معرفی شه.

خداحافظ اسطوره من

12. 7 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

منم تولد یک سالگی سایت رو تبریک میگم

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

14. 8 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    رونالدو لويز نازاريو دليما
    اسم واقعی شما
    احسان

BrazilShahinBoushehrRealMadrid

تشکر ها
    4
    تشکر شده 26 در 9 پست

تــــــــــــولــــــــــ ـــــدت مـــــبـــــــــــارک

16. 7 کاربر از پست مفید Ronaldo_9 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    رافائل بنیتس
    بازیکن محبوب
    جرارد و بقیه انگلیسی

EnglandLiverpoolPersepolis

تشکر ها
    33
    تشکر شده 104 در 18 پست

منم یک سالگی این فروم رو به همه بچه هایی که توش عضو هستند و مخصوصآ بچه هایی که بیشتر زحمت می کشند تبریک و خسته نباشید می گم. من خیلی به اینجا می آم اما بیشتر دانلود می کنم و از فایلها و نوشته های بقیه استفاده می کنم. الان به فکرم رسید به این بهونه تشکر کنم و تبریک بگم.
    به امید موفقیت همه شما دوستان

18. 10 کاربر از پست مفید Gerrard_C تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)