Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 77
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bia Inja اخبار لاجوردیها قبل و بعد از یورو 2012

با سلام
    شما عزیزان میتوانید اخبار ایتالیا که مربوط به یورو 2012 است را در این تاپیک قرار دهید.

با تشکر

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 10 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

بالوتلي در زندان!

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سوپر اسپورت، ماريو بالوتلي مهاجم بد اخلاق و پر حاشيه تيم ملي ايتاليا اين بار در حركتي نمادين به همراه چزاره پرندلي و جيانلوئيجي بوفون، براي بازديد از زندانيان فلورانس وارد يكي از زندانهاي اين شهر شد.

زمانيكه سرمربي و كاپيتان تيم ملي ايتاليا براي بازديد از اين زندان در فلورانس برنامهريزي كردند، بالوتلي نيز در اقدامي جالب توجه با آنها همراه شد.

پرندلي در اين خصوص گفت: در ابتدا قرار بود من و بوفون براي بازديد برويم. زمانيكه ماريو نيز از موضوع آگاهي پيدا كرد، خواست تا در اين بازديد ما را همراهي كند. من نيز موافقت كردم تا او همراهمان بيايد.

بالوتلي كه در حال حاضر 20 ساله است، در باشگاههايي مانند اينترميلان و منچسترسيتي بازي كرده و همواره براي خود، باشگاه و مربيان مشكلهاي بسياري را ايجاد كرده است.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

در آستانه ديدار با اسلووني

پرندلي: در مسير درستي گام برميداريم

سرمربي تيم ملي ايتاليا اعلام کرد که تيمش در راه درستي براي رسيدن به يورو 2012 قرار دارد.

به نقل از سوپر فوتبال، ديدار دو تيم ايتاليا و اسلووني در چارچوب رقابتهاي مقدماتي يورو 2012 امشب (سهشنبه) برگزار خواهد شد.
    ايتاليا براي راهيابي مستقيم به مسابقههاي يورو، از 3 بازي آينده خود تنها 2 امتياز نياز دارد و به نظر ميرسد به راحتي بتواند با شکست دادن اسلووني به اين جام راه يابد. اگرچه ايتالياييها بازي قابل قبولي را برابر جزاير فارو انجام ندادند ولي اسلووني نيز حريف قدرتمندي نيست تا بتواند از شاگردان پرندلي امتياز بگيرد.
    چزاره پرندلي در اين خصوص گفت: درست است که سختيهاي زيادي را تجربه کردهايم و مشکلات بسياري نيز داريم، ولي مطمئن هستم که در مسير درستي قرار داريم. بدون شک برابر اسلووني پيروز خواهيم شد، ما بازيکناني در اختيار داريم که ميتوانند کارهاي غيرمنتظرهاي انجام دهند و به حريف نيز اجازه انجام بازي دلخواهشان را نيز ندهند. من به اين موضوع اطمينان ويژهاي دارم و ميدانم بدون دغدغه به يورو 2012 ميرسيم.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

بالوتلی: من در زمان بازی ایتالیا از آی پدم استفاده نکردم

سایت گل- ماریو بالوتلی، مهاجم تیم ملی ایتالیا، شایعه گوش دادن به آهنگ به وسیله آی پدش در زمان برگزاری دیدار تیم ملی کشورش مقابل جزایر فارو را رد کرد.

این مهاجم جوان در دیدار جمعه شب در دقایق پایانی به میدان رفت اما رفتار او روی نیمکت بود که انتقادات زیادی را به همراه داشت.

چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، در پایان دیدار از نحوه گرم کردن بالوتلی ابراز نارضایتی کرد و همچنین گزارش هایی در مورد استفاده این بازیکن از آی پدش نیز منتشر شده بود.

اما بالوتلی همه این شایعات را رد کرد.

او در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" آی پد من؟ وقتی روی نیمکت بودم، آهنگ گوش نمی دادم. قبل از بازی مشغول آهنگ گوش کردن بودم."

تیم ملی ایتالیا امشب مقابل اسلوونی قرار خواهد گرفت و پراندلی نیز از این فرصت برای نصیحت کردن مهاجم جوان تیمش استفاده کرد.

" آینده متعلق به اوست. او تنها 21 سال دارد و من نسبت به رفتارهای او صبور هستم. حیف است که توانایی های او را نادیده بگیریم.

اما او باید از تجربیاتش درس بگیرد و مشکلاتش را حل کند."

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

چزاره پراندلی: دوست دارم هواداران شور و اشتیاق بیشتری نسبت به تیم ملی ایتالیا نشان دهند

سایت گل- چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، در آستانه دیدار تیمش مقابل اسلوونی در مرحله مقدماتی یورو 2012، از طرفداران لا نازیوناله خواست حمایت بیشتری از تیم ملی کشورشان بکنند.

اگر ایتالیایی ها بتوانند در دیدار امشب که در ورزشگاه آرتمیو فرانکی فلورانس به پیروزی برسند، صعودشان به رقابت های سال آینده قطعی خواهد شد.

شاگردان پراندلی در حال حاضر در صدر جدول گروه سوم قرار دارند و از بیشترین شانس برای صعود برخوردارند اما شکست در این دیدار ممکن است موقعیت آنها را به خطر بیندازد.

سرمربی ایتالیا در گفتگو با شبکه رای گفت:" خیلی خوشحال می شوم اگر 15 هزار تماشاگر به آرتمیو فرانکی بیایند. این جمعیت زیادی است. اما متاسفانه خیلی از طرفداران تنها بازی های مهم را دوست دارند. دوست دارم طرفداران شور و هیجان بیشتری به تیم نشان بدهند.

دوست دارم آنها فکر کنند خودشان پیراهن ایتالیا را پوشیده اند."
    ایتالیا با یک بازی کمتر و 8 امتیاز اختلاف نسبت به اسلوونی، در صدر قرار دارد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ایتالیا 1 – اسلوونی 0، پاتزینی آتزوی را به یورو 2012 رساند
    شاگردان چزاره پراندلی نیز با پیروزی مقابل اسلوونی جواز حضور در یورو 2012 را کسب کردند

سایت گل – تیم فوتبال ایتالیا با کسب پیروزی یک بر صفر مقابل اسلوونی جواز حضور در رقابتهای سال آینده یورو 2012 را کسب کرد.

در این بازی که در شهر فلورانس برگزار شد شاگردان چزاره پرداندلی در بیشتر زمان بازی توپ و را در اختیار داشتند اما در دقایق پایانی توسط جیامپائولو پاتزینی مهاجم تعویضی خود به گل برتری دست یافتند.

پاتزینی که در نیمه دوم برای آتزوری به میدان آمده بود موفق شد در دقیقه 85 تک گل بازی را به ثمر برساند و به تنهایی حکم صعود تیم فوتبال کشورش را به یورو 2012 امضا کند.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

کاسانو: 3 سال دیگر خداحافظی میکنم

خبرگزاری فارس: مهاجم تیم ملی ایتالیا اعلام کرد فقط 3 سال دیگر به فوتبال بازی کردن ادامه خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از رای، آنتونیو کاسانو به تازگی درخشش دوبارهای داشته و در میلان و تیم ملی ایتالیا بازیهای بسیار خوبی را به نمایش گذاشته است.

وی در این مورد گفت: نکته مهم این بود که ما بازی خوبی انجام دادیم، رکورد فوقالعادهای را به جا گذاشتیم و دوست داریم همین روند را در یورو 2012 نیز ادامه دهیم.

کاسانو ادامه داد: این نخستین باری بود که در کنار سباستین جیووینکو بازی میکردم. هر دوی ما کوتا قامت هستیم ولی همکاری بسیار خوبی داشتیم. برای من تجربه خوبی بود که در کنار چنین بازیکن با کیفیتی بازی کنم. از چزاره پرندلی به دلیل فرصت بازی در تیم ملی ممنونم. او به دوران بازی من در آتزوری جان دوبارهای داد.

مهاجم ایتالیا در پایان گفت: اگر فوتبال را به همین شکل ادامه دهم، تا 3 یا 4 سال دیگر از بازیهای ملی خداحافظی خواهم کرد. بسیار علاقمندم در بازیهای یورو 2012 و پس از آن در جام جهانی بازی کنم. در پایان جام جهانی 33 ساله خواهم شد و دوست دارم از آن پس در کنار خانوادهام باشم.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

بوفون: کاسانو روح این بازی بود

خبرگزاری فارس: دروازهبان تیم ملی ایتالیا معتقد است آنتونیو کاسانو در بازی با ایرلند روح تیمش بود.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از اسکای، تیم ملی فوتبال ایتالیا توانست با پیروزی 3 بر صفر برابر ایرلند شمالی به شکل مستقیم به بازیهای یورو 2012 راه پیدا کند.

لوئیجی بوفون در این خصوص گفت: تمرکز و میزان برتری ما در این دیدار به اندازهای نبود که بتوانیم به آن اشارهای داشته باشیم. این بازی بیشتر مانند یک بازی دوستانه بود، گل زدیم و امتیاز گرفتیم. این موضوع به ما اعتماد به نفس بالایی میدهد.

دروازهبان شماره یک آتزوری ادامه داد: کاسانو در این بازی 2 گل زیبا به ثمر رساند. همواره گلهای او زیبا است. او روح این بازی بود زیرا به همه بازیکنان روحیه داد و توانست ما را به سوی پیروزی سوق دهد. همکاری کاسانو با جیووینکو و روسی بسیار عالی بود. همه آنها فوتبال را با علاقه خاصی بازی میکنند. اگر به بازی آنها دقت بیشتری کنید، این موضوع را درک خواهید کرد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

بوفون:رسيدن به رکورد زوف مانند يک روياست

جان لوئيجي بوفون، دروازه بان تيم ملي ايتاليا، بي صبرانه در انتظار ديدار دوستانه فردا شب مقابل اروگوئه است تا با رکورد ديدارهاي ملي دينو زوف برابري کند.

بوفون که اولین بازی ملی اش را در سال 1997 انجام داد، تاکنون 111 بار پیراهن لانازیوناله را به تن کرده است. زوف بین سال های 1968 تا 1983، 112 بار برای تیم ملی ایتالیا بازی کرد و بوفون از اینکه در دیدار فردا شب با این رکورد برابری خواهد کرد، خوشحال است.

او در گفتگو با سایت یوفا گفت:" 3-2 سال قبل بود که به این فکر افتادم که می توانم به رکورد زوف برسم. وقتی در سال 1997 اولین بازی ام را برای ایتالیا انجام دادم، رسیدن به این رکورد مثل یک رویا بود.

برای رسیدن به این رکورد روزهای دشوار زیادی را پشت سر گذاشتم. زوف یک اسطوره واقعی است. من واقعا از اینکه به رکورد او رسیدم، خوشحالم."

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ايتاليا صفر – اروگوئه 1: فرصتهاي ازدسترفته

اروگوئه توانست در ورزشگاه المپيک ايتاليا را يک بر صفر شکست دهد. گل زودهنگام سباستين فرناندس براي پيروزي در خانه مردان چزاره پراندلي کافي بود، هرچند که ايتاليا موقعيتهاي بسياري را براي گلزني از دست داد.

مارتین کاسرس در دقیقه 3 فضایی عالی یافت و سانتر زمینی او به فرناندس رسید و او قهرمان کوپا آمهریکا را یک بر صفر پیش انداخت.
    ایتالیا در ادامه موقعیتهای فراوانی داشت ولی فرناندو موسلرا در دروازه اروگوئه عالی کار کرد.
    دنی اوسوالدو، بازیکن رم چند موقعیت خوب را برای ایتالیا از دست داد.
    در ابتدای نیمه دوم جیانلوییجی بوفون موقعیتی عالی را از ادینسون کاوانی گرفت و سپس موسلرا با واکنش دیدنی دیگری مانع گلزنی سیمونه پهپه تازهوارد شد.
    سپس ضربه کریستین ماجو از گوشه محوطه جریمه از بالای دروازه به بیرون رفت.
    در اواخر نیمه دوم ضربه فدریکو بالتزارتی را هم موسلرا دفع کرد.
    اروگوئه که در دقیقه 81 با اخراج آلوارو پریرا به دلیل هند بیرون از محوطه جریمه (و دریافت کارت زرد دوم) دهنفره شده بود به خوبی دفاع کرد تا بازی با تساوی به پایان برسد. اروگوئه 13 بازی است که باختی نداشته و ایتالیا پس از باخت خردادماه مقابل ایرلند اولین شکست خود را تجربه کرد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

چزاره پراندلي: ايتاليا گروه بسيار دشواري دارد

ايتالياييها با اسپانيا، ايرلند و کرواسي همگروه شدهاند.

پراندلی میگوید: «گروه بسیار دشواری داریم. به دلایل بسیاری نمیخواستیم با تراپاتونی (مربی ایرلند) روبرو شویم. به علاوه ما باید با قهرمان جهان بازی کنیم. باید عالی آماده باشیم، چون تورنمنت بسیار دشواری پیش روی ماست.

نمیدانم از کرواسی و ایرلند کدام رقیب سختتری است، همه چیز بستگی به اوضاع فیزیکی تیمها در تابستان دارد.
    میدانم که تراپاتونی تا آخرین لحظه تلاش خواهد کرد که بهترین نتایج را بگیرد. تراپاتونی به من گفت که میخواهد پیش از تورنمنت تیم ایرلند را به ایتالیا بیاورد تا تمرین کنند، اما حالا او برنامههایش را تغییر خواهد داد. ما هم در کراکوف خواهیم ماند.»

مربی ایتالیا درباره لیست نهایی دعوتشدگان به یورو 2012 گفت که امیدوار است آنتونیو کاسانو و جوزپه روسی به موقع آماده شوند: «امیدوارم که روسی و کاسانو آماده به تیم برگردند. در چند ماه آینده تلاش خواهیم کرد ببینیم آیا این شدنی است یا نه.
    اگر آنها آماده نبودند سیستم بازی را تغییر نمیدهم و سه هافبک و یک بازیکن سهچهارم (پست بین هافبک و مهاجم) خواهیم داشت.»

صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)