Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 77
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bia Inja اخبار لاجوردیها قبل و بعد از یورو 2012

با سلام
    شما عزیزان میتوانید اخبار ایتالیا که مربوط به یورو 2012 است را در این تاپیک قرار دهید.

با تشکر

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 10 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668
    تشکر شده 1,595 در 322 پست

juventus

رو نمایی از پبراهن لاجوردی پوشان

(منبع)

4. 3 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

امید وارم با این همه بد بیاری بتونیم نتایج خوی بگیریم

اخه کدوم تیم ملی رو میبینید که مهاجمش برای یورو سکته مغزی _ قلبی کنه نتونه بیاد

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

6. 2 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

ایتالیا صفر – اروگوئه 1: فرصت‌های ازدست‌رفته
    ضربه مهاجم مالاگا برتری را برای میهمان رقم زد.

اروگوئه توانست در ورزشگاه المپیک ایتالیا را یک بر صفر شکست دهد. گل زودهنگام سباستین فرناندس برای پیروزی در خانه مردان چزاره پراندلی کافی بود، هرچند که ایتالیا موقعیت‌های بسیاری را برای گل‌زنی از دست داد.

مارتین کاسرس در دقیقه 3 فضایی عالی یافت و سانتر زمینی او به فرناندس رسید و او قهرمان کوپا آمه‌ریکا را یک بر صفر پیش انداخت.

ایتالیا در ادامه موقعیت‌های فراوانی داشت ولی فرناندو موسلرا در دروازه اروگوئه عالی کار کرد.

دنی اوسوالدو، بازیکن رم چند موقعیت خوب را برای ایتالیا از دست داد.

در ابتدای نیمه دوم جیان‌لوییجی بوفون موقعیتی عالی را از ادینسون کاوانی گرفت و سپس موسلرا با واکنش دیدنی دیگری مانع گل‌زنی سیمونه په‌په تازه‌وارد شد.

سپس ضربه کریستین ماجو از گوشه محوطه جریمه از بالای دروازه به بیرون رفت.

در اواخر نیمه دوم ضربه فدریکو بالتزارتی را هم موسلرا دفع کرد

اروگوئه که در دقیقه 81 با اخراج آلوارو پریرا به دلیل هند بیرون از محوطه جریمه (و دریافت کارت زرد دوم) ده‌نفره شده بود به خوبی دفاع کرد تا بازی با تساوی به پایان برسد. اروگوئه 13 بازی است که باختی نداشته و ایتالیا پس از باخت خردادماه مقابل ایرلند اولین شکست خود را تجربه کرد.

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

8. کاربر روبرو از پست مفید ale10forever تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

دي ناتاله بار ديگر به تيم ملي ايتاليا دعوت مي‌شود

چزاره پراندلي، سرمربي تيم ملي ايتاليا اعلام کرد "آنتونيو دي ناتاله"، مهاجم باشگاه اودينزه براي بازي دوستانه تيم ملي اين کشور مقابل آمريکا در ماه فوريه 2012 بار ديگر به تيم ملي دعوت خواهد شد.

این مهاجم 34 ساله که فصل گذشته عنوان آقای گلی سری آ باشگاه‌های ایتالیا را از آن خود کرد در این فصل هم عملکرد فوق العاده‌ای داشته اما بعد از جام جهانی 2010 به تیم ملی دعوت نشده است.

با این حال مصدومیت بلند مدت "جوزپه روسی" و "آنتونیو کاسانو" باعث شده پراندلی بار دیگر او را به اردوی آتزوری‌ها فراخواند.

پراندلی سه شنبه در گفتگو با روزنامه گاتزتادلواسپورت گفت: دی ناتاله را برای دیدار مقابل آمریکا به تیم ملی دعوت خواهم کرد.

دی ناتاله در 36 بازی ملی خود 10 گل به ثمر رسانده است. ایتالیا در رقابت‌های یورو 2012 با تیم‌های اسپانیا، ایرلند و کراوسی همگروه شده است.

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

پراندلي:سخت ترين بازي ما مقابل کرواسي است

چزاره پراندلي سرمربي تيم ملي ايتاليا که تيمش در گروه سي رقابتهاي يورو2012 با تيمهاي کرواسي ،ايرلند و اسپانيا هم گروه است، در صحبتهايي کرواسي را سخت ترين رقيب تيمش در اين رقابتها خوانده است.

پراندلی در گفت و گو با روزنامه «گاتزتا دلوسپورت» گفت:« اسپانیا یا ایرلند؟ راستش را بخواهید من بیشتر به کرواسی فکر می کنم. مدت کوتاهی است که بازیهای آنها را می بینم و این تیم،تیمی مسلح و مجهز، با مهارت، سریع و مدرن است. بازی با کرواسی سخت ترین بازی ما به طور کلی است.»

مربی آتزوری ادامه داد:« شرایط فیزیکی تیم ما در پایان رقابتهای لیگ ها ، بسیار مهم و سرنوشت ساز است؛ بازیکنان تیمی که به فینال لیگ قهرمانان اروپا می رسند خسته خواهند بود و البته آنها از نظر فیزیکی آماده تر و فعال تر هم خواهند بود.»

مربی تیم ملی ایتالیا در ادامه صحبتهایش از ستاره هایی مثل بوفون، کاسانو و روسی نام برد. پراندلی درمورد بوفون گفت:« بوفون بهترین دروازه بان دنیاست و همچنان بازی های بوفون متقاعد کننده است. او درمورد کاسانو گفت:« تا آخرین ثانیه روزآخر منتظر بازگشت کاسانو می مانم تا او را به یورو2012 ببرم.احتمالا روزی برای دیدن روسی به اسپانیا می روم تا از نزدیک روند بهبود او را بررسی کنم.»

11. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کنی داگلیش
    بازیکن محبوب
    جرارد محبوب قلبها
    اسم واقعی شما
    حمید

EnglandLiverpoolLiverpool

تشکر ها
    13
    تشکر شده 364 در 108 پست

پراندلي سرانجام تسليم فشار افكار عمومي شد
    بازگشت دي‌ناتاله به اردوي آتزوري

چزاره پراندلي ديروز تاكيد كرد كه آنتونيو دي‌ناتاله را براي اولين بازي بعدي تيم ملي فوتبال ايتاليا به اردوي ملي دعوت خواهد كرد. دي ناتاله كه در آستانه 35 سالگي است از فصل
    2010-2009 ليگ ايتاليا به اين سو پرثمرترين بازيكن اين پيكارها بوده و در 84 مسابقه خود 67 گل زده اما پراندلي كه بعد از نتايج اسفبار تيم ملي ايتاليا در جام جهاني 2010 جانشين مارچلو ليپي و سكاندار اين تيم شد در 18 ماهي كه از شروع كارش در اين سمت مي‌گذرد برخلاف ليپي هرگز دي‌ناتاله را دعوت نكرده و اين مساله كارشناسان فوتبال و هواداران اودينزه، تيمي را كه دي‌ناتاله عضو آن است و با پيراهن آن در هر دو فصل گذشته آقاي گل كالچو شده، حيرت زده و عصباني كرده است. پراندلي در تمامي اين مدت با كلي گويي‌هاي خود استدلال عدم دعوت از دي ناتاله را گم و از تشريح دقيق دلايل آن پرهيز مي‌كرد و شايد هم سن زياد وي در قياس با ساير مهاجمان ملي پوش ايتاليا عاملي بود كه سبب عدم دعوت مرد اول اودينزه مي‌شد. با اين حال فشار افكار عمومي سبب شد پراندلي تسليم شود و سرانجام از فراخواني دي‌ناتاله بگويد.
    او ديروز به چند نشريه ايتاليايي منجمله لارپوبليكا گفت بعد از حاشيه‌نشين شدن طولاني مدت آنتونيو كاسانو و جوزپه روسي دو مهاجم اول ايتاليا و سنجيدن جانشينان بالقوه آنان، دعوت و ارزيابي دي‌ناتاله نيز ناچارا در دستور كار او قرار گرفته است. او گفته است: «بايد در جاهايي تغيير مسير داد و با جبر زمان همسو شد. با تغييرات اجباري در خط حمله‌مان و لزوم بازسازي آن طبعا بايد همه نفرات موجود و واجد شرايط را بررسي و آدم‌هايي با توانايي‌هاي متفاوت را وارد محاسبات كرد و اين شامل دي‌ناتاله هم مي‌شود. او دو سه سال متوالي است كه در صدر گلزنان ليگ ما خودنمايي مي‌كند و بنابر اين شايسته حضور در آزمايش‌هاي تازه ما است.»
    دي‌ناتاله در فصل جاري كالچو هم زننده 10 گل بوده و فقط جرمن دنيس از آتالانتا و زلاتان ابراهيموويچ از ميلان بالاتر از او ظاهر شده‌اند. آيا او مي‌تواند مثل دوران ليپي مستاجر دايمي تيم ملي شود؟ پراندلي مي‌گويد: «البته من هنوز آدم‌هاي متعددي را براي خط حمله تيم ملي در اختيار دارم و دستم خالي نيست اما دي‌ناتاله بر اساس نتايجي كه در آزمون‌هاي ما پس مي‌دهد، ماندني يا رفتني خواهد شد. ما از ماريو بالوتلي و جامپائولو پاتزيني هم راضي هستيم و آنها به لحاظ شكل بازي تفاوت‌هاي عظيمي با كاسانو و روسي ندارند اما دي‌ناتاله نيز از برخي جهات با آنها همسطح است. من او را براي مسابقه تداركاتي ماه فوريه با آمريكا دعوت و آنجا او را چك مي‌كنم.»
    سرمربي سابق فيورنتينا همچنين گفت كه آخرين برنامه‌هاي تداركاتي او براي حضوري موثر در دور پاياني جام ملت‌هاي اروپا 2012 هنوز نهايي نشده و وي درحال كار كردن روي آن است: «من سه مرحله كار را تا زمان رسيدن يورو تدوين كرده‌ام و در زمان باقيمانده اضافه بر چند بازي تداركاتي ميني‌ كمپ هم خواهيم داشت اما برخي جزييات كار هنوز در ذهنم گنگ است و توافق فدراسيون فوتبال ايتاليا را بابت آنها جلب نكرده‌ام.»

همانند پدری در قلب هواداران لیورپول.

13. 2 کاربر از پست مفید hamid20 تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

پراندلی: ایتالیا،بارسلونا نیست

مربی آتزوری در صحبتهایی درمورد عملکرد ضعیف تیمش در دیدار با جزایر فارو صحبت کرده است

سایت گل- چزاره پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش سعی نمی کند که با تقلید از بارسلونا به بازی بپردازد

ایتالیا جمعه شب با برد خفیف 0-1 از سد جزایر فارو عبور کرد و این مربی 54 ساله که پیش از این در صحبتهایی ابراز تمایل کرده بود که تیمش با پاس های کوتاه سبکی شبیه تیکی تاکای اسپانیا و بارسلونا را پیاده کند، الان ایده تقلید از تیم کاتالان را رد کرده است

پراندلی در جمع خبرنگاران در کمپ تمرینی آتزوری گفت:« آیا من در فکر تغییرات تاکتیکی در تیم هستم؟ بله. ولی درمورد مدل بازی بارسلونا و مقایسه بین تیم ما و بارسلونا اغراق شده است و من هیچ وقت چنین مقایسه ای نکرده ام. بعضی بازیها به تو کمک می کند تا حد و مرزها را بشناسی و درنهایت این شما خبرنگاران هستید که درک می کنید که ما مثل بارسلونا نیستیم. بارسلونا تیمی است که سالهاست بازیکنانش در کنار هم رشد کرده اند ولی ما تنها در شروع راه هستیم.»

با وجود کسب 3 امتیاز حساس درمسیر رسیدن به مرحله نهایی رقابتهای یورو2012، مربی ایتالیا نگران عملکرد شاگردانش است: « من جمعه شب خیلی کم خوابیدم و بازی را دوباره تماشا کردم. با وجود شروع خوبمان، کارهای زیادی برای انجام دادن مانده.شاید اشتباه من است. چون ما سعی کردیم که آنچه در جلسات تمرینی انجام داده بودیم را خیلی سریع در زمین پیاده کنیم. ما شش بار وارد محوطه جریمه حریف شدیم و سعی کردیم تا توپ را به گل تبدیل کنیم. با این وجود ما هنوز تیم منجسمی هستیم. روز جمعه برخی از بازیکنان کم انگیزه بودند و بازیهایشان نگران کننده بود.»

مربی سابق فیورنتینا با اشاره به بازی سه شنبه شب تیمش مقابل اسلوونی که در فلورانس برگزار می شود گفت:« من برای دیدار 3 شنبه شب تغییرات زیادی را در تیمم اعمال نمی کنم. پس تیمی مشابه تیمی که مقابل جزایر فارو قرار گرفت را به میدان می فرستم.»

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

براي رسيدن به تركيب اصلي

كواليارلا: كار بسيار سختي پيش رو دارم

خبرگزاری فارس: مهاجم تيم ملي ايتاليا اعلام كرد كار بسيار سختي براي قرار گرفتن در تركيب اصلي پيش رو دارد.
    خبرگزاری فارس: كواليارلا: كار بسيار سختي پيش رو دارم

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از كوريره دلو اسپورت، فابيو كواليارلا كه طي نقل و انتقالات تابستاني قرارداد خود را با يوونتوس قطعي كرد و به شكل دائم به اين تيم پيوست، براي حضور در تركيب اصلي اين تيم كار بسيار سختي پيش رو دارد.

يوونتوس در حال حاضر مهاجماني چون ميركو ووچينيچ، آمائوري، وينچنزو ياكوئينتا، الساندرو ماتري، لوكا توني و الساندرو دلپيرو را در اختيار دارد. اين ترافيك بالاي مهاجمان در اين تيم كار همه براي قرار گرفتن در تركيب اصلي را سخت كرده است.

كواليارلا در اين زمينه گفت: تيمهاي بزرگ همواره بازيكنان بزرگي را در تركيب خود دارند و اين بازيكنان براي حضور در تركيب اصلي رقابت سختي با يكديگر دارند. پس اين موضوع، فقط مشكل من نيست. همه بازيكنان با آن درگير هستند. راه يافتن و ماندن در تركيب اصلي تيمي مانند يوونتوس كاري بسيار سخت است.

وي ادامه داد: پيوستن ووچينيچ به بيانكونري نميتواند من را از حضور در تركيب اصلي نااميد كند. او بازيكن بسيار خوبي است و در تمرينها نيز كارهاي فوقالعادهاي انجام ميدهد اما من نيز شرايط خودم را دارم و دوست دارم به عنوان بازيكن ثابت در يووه شناخته شوم.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

مهاجم منسيتي از ترکيب ايتاليا خارج ميشود؟

دلخوري پرندلي از بالوتلي

سرمربي تيم ملي ايتاليا ممکن است از مهاجم خود در ديدار با اسلووني استفاده نکند.

به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، يک بار ديگر نام ماريو بالوتلي به تيتر نخست روزنامهها تبديل شده و ممکن است وي به دليل بياهميتي به بازي تيم ملي و تنبلي از ترکيب آتزوري دور بماند.
    مهاجم 20 ساله منچسترسيتي تنها در شش دقيقه پاياني ديدار ايتاليا برابر جزاير فارو، از سري مسابقههاي مقدماتي يورو 2012 به ميدان رفت، البته قرار بود چزاره پرندلي سرمربي ايتاليا وي را زودتر به ميدان بفرستد ولي به دليل اينکه احساس کرد بالوتلي با بيميلي خود را براي ورود به زمين آماده ميکند، تصميم گرفت او را ديرتر راهي ميدان کند.
    در خبرها آمده بود بالوتلي به بازي تيم ملي نيز بياهميت بوده و آيپد خود را از رختکن به همراه خود آورده و در جريان بازي نيز در حال کار کردن با آن بوده است. بنابراين گمانهزنيهاي فراواني در مورد حضور او در ترکيب ايتاليا برابر اسلووني زده ميشود.
    بسياري معتقدند پرندلي او را در اين ديدار به ميدان نميفرستد.
    ديدار ايتاليا و اسلووني سهشنبه شب در ورزشگاه فرانچي فلورانس برگزار خواهد شد و اگر ايتاليا در اين بازي بتوانند پيروز ميدان باشند،بهطور مستقيم به يورو 2012 راه پيدا خواهد کرد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

شیرین کاری جدید "ماریو دیوانه "/گوش دادن به موسیقی روی نیمکت ذخیره ها!

مدتی بود از ماریو بالوتلی مهاجم ماجراجوی من سیتی وتیم ملی ایتالیا در رسانه ها کم خبری نبود.
    اما بازی اخیر تیمهای ملی ایتالیا و جزایر فارو در چارچوب بازیهای مقدماتی یورو 2012 فرصت خوبی بود تا "ماریو دیوانه " باز هم یکی ازآن شیرین کاریهای خاص خودش را تکرار کند. چزاره پراندلی در بازی که ایتالیا به گلهای زیاد نیاز داشت او را روی نیمکت گذاشته بود واین مسئله حیرت کارشناسان را سبب شد.اما با گذشت چند روز از این بازی مشخص شده بالوتلی با یک دستگاه آی پد در روی نیمکت حضور داشته ومشغول گوش دادن موسیقی و بازی بوده است ! پراندلی با وجود نیازی که به این بازیکن آماده برای حضور در زمین داشت ، ترجیح داد او را تنبیه کند وتنها در5 دقیقه پایانی بازی جانشین کاسانو کند که تنها گل بازی را به ثمر رسانده بود. بالوتلی به این ترتیب از بازی با اسلوونی هم به احتمال زیاد محروم خواهد شد.

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)