Design & Developed BY Patira

صفحه 20 از 21 نخستنخست ... 1018192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 203
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    زلاتان ایبراهیمویچ - خاویر زانتی
    اسم واقعی شما
    معین الدین
    تشکر ها
    171
    تشکر شده 123 در 40 پست

inter ♣♠ افعی ها - حرف های خودمونی هواداران اینتر ♣♠

بنام خدا

با سلام به دوستان عزیز

دوستان عزیز ، در این تاپیک میتونید حرف های خودمونی خودتون رو درباره ی تیم محبوبتون ، اینتر با بقیه ی دوستان در میان بگذارید.

با تشکر از همکاری شما دوستان عزیز

چون اینتری ، چون عجیب غریبی دمت گرم!

از بهترین سایت هوادران اینتر در ایران دیدن کنید

(به زودی در اینتر دات آی ار هیجان زده خواهید شد)
    ٌ[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط MohaZalla : 08-31-2011 در ساعت 00:23

2. 8 کاربر از پست مفید intermoein تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا - تیتو ویلانو
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    صادق

IranBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    2,441
    تشکر شده 2,289 در 454 پست

منم تبریک میگم بهتون واقعا روی میلان و زلاتان کم شد و ما هم خوشحال
    گل مایکون هم دیدنی بود

4. 5 کاربر از پست مفید spbarcelona تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

به اینتری ها هم تبریک میگم به خاطر این بازی خوبتون دیشب داوری ضررتون بود وگرنه باید 6-2 میشد

لعنت به باعث و بانی این بغض

6. 5 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

تبریک
    نیمه اول که کاملا بازی در اختیار ما بود ولی متاسفانه داور با چندتا سوت اشتباهی که زد و یه کرنر و یه گل رو برای ما نگرفت و یه پنالتی مفت هم داد به میلان
    تو نیمه دوم هم که پنالتی دومی که برای ما گرفت اصلا پنالتی نبود که میشه این به اون در.
    به نظر من که استراماچونی باید فصل بعد تو اینتر بمونه، واقعا مربی هست که اگه اینتر فصل بعد بازیکن خوب بخره میتونه اینتر رو قهرمان کنه.
    ولی قشنگترین صنحنه ی بازی، گل مایکن بود که واقعا باید گفت
    حیف که سال بعد تو ucl نیستیمولی یه شانس کوچولو داریم که سوم بشیم اونم اینه که اودینزه و ناپولی نباید ببرن.
    خب! درکل داوری افتضاح بود و به ضرر هر دو تیم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 7 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768
    تشکر شده 5,724 در 1,511 پست

به تمام طرفدارن اینتر پیروزی در دربی رو تبریک میگم حق شما برد بود با گلهای بیشتر

موفق باشید

Argentina te quiero para siempre

10. 3 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

اول از همه بايد به اينتري هاي عزيز تبريك بگم نه تنها به خاطر برد بلكه به خاطر احيا شدن تيمشون.
    بعد از مدت ها شادابي رو در بازي اينتر ديدم و انصافا با شايستگي پيروز بازي شدند .
    من دوست داشتم اينتر ببره ! خيلي خيلي علاقه دارم سرمربي جوان و خوب اينتر حفظ بشه و اصولا با اين روند خيلي موافقم ! يعني با پيشرفت مربي هاي جوان ! بي شك اينتر با آوردن مربي ديگه اي واسه فصل بعد اشتباه بزرگي رو انجام ميده و به نظرم با اين مربي ميتونه نتيجه بگيره ! حتي حتي حتي اگه فصل بعد هم با اين مربي جام نگيره ميتونه به مراتب موفق تر از اين فصل باشه ! چرا بايد ما هواداران هميشه به فكر قهرماني هاي زودرس و بدون تلاش و البته زودگذر باشيم؟!؟ به نظر من هيچ اشكالي نداره يه مربي جوان و با استعداد مثل مربي كنوني اينتر يه سال كار كنه و تجربه كسب كنه ! مطمئنم سال بعدش حتما مدعي قهرماني در كالچو و اروپا خواهد بود ! نيازي به تغييرات اساسي در اسكلت اينتر نيست و عدم نتيجه گيري در اين فصل دلايلي غير كمبود بازيكن داشت ! همتون ديدي كه ديمتئو ايتاليايي در چلسي چيكار كرد ! كي فكرشو ميكرد ؟!؟ مربي هاي ايتاليايي به نظر من شايستگي هاي زيادي دارند و البته تو تيمهاي ايتاليا به مراتب موفق تر هستند ! در هر حال خوشحالم كه فوتبال در اين اوضاع كه همه دنبال خرجهاي هنگفت و خريد هاي كلان هستند شاهد رشد مربيان جواني از اين دست هست .
    با آروزي موفقيت براي اينتر با استراماچوني.
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

12. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

inter

نقل قول نوشته اصلی توسط ManUtd نمایش پست ها
    اول از همه بايد به اينتري هاي عزيز تبريك بگم نه تنها به خاطر برد بلكه به خاطر احيا شدن تيمشون.
    بعد از مدت ها شادابي رو در بازي اينتر ديدم و انصافا با شايستگي پيروز بازي شدند .
    من دوست داشتم اينتر ببره ! خيلي خيلي علاقه دارم سرمربي جوان و خوب اينتر حفظ بشه و اصولا با اين روند خيلي موافقم ! يعني با پيشرفت مربي هاي جوان ! بي شك اينتر با آوردن مربي ديگه اي واسه فصل بعد اشتباه بزرگي رو انجام ميده و به نظرم با اين مربي ميتونه نتيجه بگيره ! حتي حتي حتي اگه فصل بعد هم با اين مربي جام نگيره ميتونه به مراتب موفق تر از اين فصل باشه ! چرا بايد ما هواداران هميشه به فكر قهرماني هاي زودرس و بدون تلاش و البته زودگذر باشيم؟!؟ به نظر من هيچ اشكالي نداره يه مربي جوان و با استعداد مثل مربي كنوني اينتر يه سال كار كنه و تجربه كسب كنه ! مطمئنم سال بعدش حتما مدعي قهرماني در كالچو و اروپا خواهد بود ! نيازي به تغييرات اساسي در اسكلت اينتر نيست و عدم نتيجه گيري در اين فصل دلايلي غير كمبود بازيكن داشت ! همتون ديدي كه ديمتئو ايتاليايي در چلسي چيكار كرد ! كي فكرشو ميكرد ؟!؟ مربي هاي ايتاليايي به نظر من شايستگي هاي زيادي دارند و البته تو تيمهاي ايتاليا به مراتب موفق تر هستند ! در هر حال خوشحالم كه فوتبال در اين اوضاع كه همه دنبال خرجهاي هنگفت و خريد هاي كلان هستند شاهد رشد مربيان جواني از اين دست هست .
    با آروزي موفقيت براي اينتر با استراماچوني.

والا ما که از خدامونه موراتی استراماچونی رو نگه داره.ولی کلا این ماسیموی ما بعضی وقتها دوست داره رو مخها رژه بره!
    به قول سعید اصلا فرض بر اینکه این مربی جام نیاره،چه اشکالی داره ولی به جاش یه ریسک با ارزش انجام داده میشه چون استرا نشون داده میتونه یه مربی بزرگ باشه.اصلا در حال حاضر موراتی کیو میخاد بیاره بذاره بالا سر تیم؟ویاس بواس که خودشم یه مربی جوونه و کارنامش مشخص تر از استراماچونیه؟یا کاپلو که کلی داره کلاس میذاره که من به پیشنهاد اینتر فکر هم نمیکنم!کاپلویی که خودشم هنوز نمیدونه به چه تیمی تعصب داره!!!و یا مربیانی از این دست...
    به نظر من بهترین کار ممکن نگه داشتن این مربی جوونه و نباید گذاشت استعدادش سوخته بشه

14. 6 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

برد رو به خودم و به بروبچ اینتری تبریک می گم.هرچند این درس لامصب نزاشت نگاه کنم ولی بازیکنان عالی عمل کردند.
    ایشالا که ادامه داشته باشه و فصل بعد به بهترین شکل ممکن اینتر ظاهر بشه.
    امسال فصل خوبی برای اینتر نبود و باید آماده شیم برای فصل جدید همراه با قهرمانی.

HALA MADRID

16. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

خب هفته پایانی سری آ هم رسید
    دیگه از شر این فصل کابوس وار داریم خلاص میشیم
    بازی با لاتزیو رو هم که صد در صد باید ببریم که حداقل یه فرجی بشه و اودینزه و ناپولی ببازن
    امسال اگه سهمیه ucl رو نگیریم بهتره که سهمیه لیگ اروپا رو هم نگیریم چون لیگ اروپا اصلا در شان ما نیست
    باری هم از شبکه سه پخش میشه!!!

18. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    سنتر
    مربی مورد علاقه
    MOrinho
    بازیکن محبوب
    Z.ibrahimovic
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

ItaliaInterPersepolis

Zlatan Ibrahimovic

تشکر ها
    16
    تشکر شده 102 در 44 پست

گاهی وقتا توی رویام میامو بازم کنارت میشینم♥

کمی آروم میگیرم سروسامون میگیرم♥

اما این همش یه رویاس بی تو دارم میمیرم♥

--------------------

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

سلام بر دوستان اینتری
    چند روز پیش داشتم تو یکی از این سایتها گشت میزدم که به مطلب جالبی بر خوردم،که در مورد خاطره جالب مورینیو با بالوتلی بود. حیفم اومد نذارمش تو این بخش.

خاطره جالب مورینیو از ماریو بالوتلی

خوزه مورینیو سرمربی سابق اینتر میلان خاطره ای را از زمان حضورش در نیمکت اینتر و صحبت هایش با ماریو بالوتلی تعریف می کند.

مورینیو در مصابحه با cnn در این باره می گوید: " ماریو سرگرمی خوبی بود. می توانم از دوران حضور دو ساله ام در اینتر همراه با ماریو یک کتاب ۲۰۰ صفحه ای بنویسم. اما ژانر کتاب درام نخواهد بود، بلکه کمدی است.

به یاد دارم که با روبین قازان بازی داشتیم. در قازان من هیچ مهاجم تخصصی در اختیار نداشتم. نه میلیتو، نه اتوو. همه شان مصدوم بودند. واقعا به دردسر افتاده بودم و ماریو تنها گزینه من بود. دقیقه ۴۲ یا ۴۳ ماریو یک کارت زرد گرفت. بنابرین زمانی که بین دو نیمه به رختکن رفتیم می توانم بگویم از ۱۵ دقیقه آن، ۱۴ دقیقه را با ماریو صحبت کردم.
    به او گفتم ماریو نمی توانم تو را با بازیکن دیگری عوض کنم. ماریو هیچ گزینه تعویضی ندارم. ماریو هیچ مهاجمی روی نیمکت نیست. هیچکس را نزن. فقط با توپ بازی کن. ماریو هیچ واکنشی نشان نده. اگر کسی قصد داشت تو را عصبانی کند، واکنشی نشان نده. ماریو اگر داور اشتباه کرد هیچ واکنشی نشان نده. ماریو خواهش می کنم. می دانید نتیجه چه شد؟ او در دومین دقیقه از نیمه دوم اخراج شد!"

21. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

صفحه 20 از 21 نخستنخست ... 1018192021 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)