Design & Developed BY Patira

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 56789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 85
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

Post گرگهاي رم (( اخبار, حواشي ,گزارش بازيها)) As Roma Fans

به نام خدا

شما دوستان با رجوع به این تایپیک میتوانید از اخبار , حواشي , گزارش بازيهای رم در طول یک هفته با خبر شوید ، البته شما دوستان و هواداران گرگهاي رم هم مي توانيد نظرات و ديدگاههاي خودتون درباره مسائل مختلف باشگاه رو اينجا بيان كنيد .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 6 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

صحبت های مربیان پس از بازی

رانیری: بازی سختی بود
    سرمربی رم از صعود به فینال کوپا ایتالیا راضی است و از بازیکنانش می‌خواهد تا تمرکزشان را برای بازی‌های لیگ حفظ کنند. بازی سختی بود و ما می‌دانستیم که این گونه خواهد بود. اودینزه در فرم خوبی قرار داشت. موضوع مهم برای ما این است که تمرکزمان را برای انجام بازی‌هایی خوب در لیگ حفظ کنیم.
    صعود رم به کوپا ایتالیا باعث شد تا رانیری و تیمش به رویای کسب دو جام در این فصل نزدیک‌تر شوند. سرمربی رم در مورد صعود به فینال می‌گوید: ما قبل از این در مقابل پاناتیناکوس از یورولیگ حذف شدیم و قصد داشتیم که حتما به فینال کوپا ایتالیا برسیم.
    سرمربی رم در مورد شرایط اینتر هم صحبت می‌کند. اینتر در مقابل بارسا بازی خوبی به نمایش گذاشت و سزاوار برد بود. اینتر مشکلات خودش را دارد و ما هم مال خودمان را داریم.
    مارینو: بدشانس بودیم
    سرمربی اودینزه از حذف تیمش ناراحت است. ما بدشانس بودیم و لیاقت داشتیم که در وقت‌های اضافی بازی کنیم. با وجود اینکه حذف شدیم اما برای بازی مقابل سیه‌نا روحیه ی مناسبی کسب کردیم. ما تا پایان بازی کردیم و در نیمه دوم عالی بودیم. به کسب نتیجه دو بر صفر نزدیک بودیم و امیدوار بودیم که به وقت‌های اضافی برسیم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

توتي: روزي 15 دقيقه چيپ‌زدن را تمرين مي‌كنم
    خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال آ.‌اس.رم ايتاليا از انجام تمرينات ويژه براي زدن ضربات چيپ خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه توتو اسپرت، فرانچسكو توتي اظهار داشت: از زمان جواني دوست داشتم گل‌هاي به يادماندني و زيبا بزنم. به عنوان مثال عاشق ضربات چيپ گلزنان برتر جهان بودم. از آن موقع تصميم گرفتم در گلزني، حركاتي اينچنين را تجربه كنم و الان اگر‌ اينگونه گل‌ها را به ثمر مي رسانم،‌ بي‌دليل نيست.

وي گفت: بي‌دليل توپ را از روي سر درواز‌ه‌بانان به پرواز در نمي‌آورم؛ بلكه روزي 15 دقيقه گلزني را با حركت چيپ زدن تمرين مي‌كنم.

گلزن 33 ساله و متعصب رمي‌ها عنوان كرد: ‌در كنار تمرينات روزانه با رم، حداقل روي حركاتي اينچنيي تمرين فردي مي‌كنم تا درلحظات سرنوشت ساز با تمركز و آمادگي قادر به انجام گلزني شوم.

توتي در يكي از پيكارهاي گذشته مقابل سمپدوريا يكي از ضربات چيپ ( به پرواز در آوردن توپ از روي سر درواز‌ه‌بان) را زد كه تصوير آن در روزهاي گذشته بارها از شبكه‌هاي تلويزيوني ايتاليا به نمايش درآمده است.
    وي فصل جاري در 19 بازي 10 گل زده است.

6. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

AS Roma Vs Sampdoria

فقط 3 امتیاز
    با توجه به نتایج بدست آمده در بازی‌های دیشب، تنها برد می‌تواند برای هر کدام از این دو تیم راضی‌کننده باشد زیرا رقبای آنها با برد زمین را ترک کرده‌اند و برای بازگشت به رده‌ی قبلی باید سه امتیاز کسب کنند.
    سامپدرویا
    هسته‌ی اصلی تیم دل‌نری کاسانو است. البته بعد از مصدومیتی که گریبان او را گرفت گوبرتی به خوبی جایش را پر کرد و اکنون با وجود این دو عنصر تهاجمی در کنار هم خط آتش تیم بسیار قوی‌تر شده است و می‌توانند راحت‌تر پاتزینی را در موقعیت گلزنی قرار دهند. مانینی و سمیولی رقابت سختی برای حضور در سمت راست تیم دارند. تستاردی می‌تواند جای پوتزی مصدوم را پر کند. زوج دو نفره پالمبو و پلی شب بسیار سختی را خواهد داشت و نقش تعیین کننده‌ای را در بخش دفاعی تیم بر عهده دارد.
    خط دفاعی چهار نفره دل‌نری عملکرد بسیار بهتری نسبت به خط دفاعی سه نفره ماتزاری داشته است. در این مکان از زمین شاهد حضور گاستادلو، لوکینی، زیگلر و زائوری خواهیم بود. در درون دروازه استوراری یک دروازه‌بان با حرکات فوق‌العاده به شمار می‌رود و واکنش‌های زیبای او بارها دروازه سامپا را در این فصل نجات داده است.
    رم
    رم بعد از برد حماسی در دربی اکنون به این بازی رسیده است. هواداران برد می‌خواهند و برنامه‌ی بازی‌ها فشار‌های زیادی را به تیم تحمیل می کند اما رانیری می‌داند که کار او سخت‌تر از هفته‌ی قبل نیست و می‌تواند تیمش را با دست پر از این بازی خارج کند. بعد از کسب نتیجه لازم در فریولی و صعود به فینال کوپا ایتالیا، سرمربی رم با تمام قوا تیمش را به زمین خواهد فرستاد. او به قدرت هجومی بازیکنان گوش سامپا آگاه است و احتمالا سیستم 4 4 2 را به کار خواهد بست تا گوبرتی و سمیولی را مهار کند.
    ترکیب احتمالی دو تیم
    رم 4 4 2 سرجیو، ریسه، خوان، بوردیسو، کاستی، پیزارو، دروسی، پروتا، منز، توتی و ووچینیچ
    ذخیره ها: لوبونت، آندرولی، مکسس، تادی، موتا، تونتو، تونی، بریگی
    آرتور، دونی و فاتی مصدوم هستند.
    سامپدوریا 4 4 2 استوراری، زائوری، لوکینی، گاستادلو، زیگلر، پلی، پالمبو، سمیولی، گوبرتی، کاسانو و پاتزینی
    ذخیره ها: گوآردالبن، روسی، مانینی، تیسونه، پادالینو، تستاردی، اسپوویچ
    پوتزی، کاستلاتزی و آکاردی مصدوم هستند
    دیدارهای قبلی دو تیم
    دو تیم تاکنون 61 بار در الیمپیکو به مصاف هم رفته‌اند که 42 برد برای رم، 12 مساوی و 7 برد برای سامپا بدست آمده است. در دیدارهای اخیر دو تیم سامپا همواره ناکام بوده است. در چهار بازی قبلی رم پیروز شده و نکته ی عجیب‌تر این است که در 5 بازی قبلی سامپدوریا مقابل رم اصلا گل نزده است! آخرین برد سامپا مقابل رم در الیمپیکو به فصل 96/97 باز می‌گردد و پس از آن در 9 دیدار بعدی‌شان مقابل رم 7 باخت و 2 تساوی نصیبشان شده است.

8. کاربر روبرو از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

هفته سي و پنجم باشگاه هاي ايتاليا
    شکست تلخ رم در خانه

تيم رم در ادامه هفته سي و پنجم مسابقات فوتبال دسته يکم باشگاه هاي ايتاليا مقابل سامپدوريا تن به شکست داد تا بهترين فرصت براي صدرنشيني را از دست بدهد .

رم که هفته گذشته در دیدار مقابل لاتزیو نشانه هایی از نزول را نشان داده بود یکشنبه شب در یک بازی عجیب 2-1 مغلوب سامپدوریا شد انهم در شرایطی که با گل توتی 1-0 از حریف پیش افتاده بود.
    ستاره این بازی پاتزینی مهاجم سامپا بود که دو بار در دقایق 55 و 89 دروازه شاگردان رانیری را گشود. الیته رمی ها در طول بازی بارها دروازه حریف را با خطر مواجه کردند اما مارکو استوراری گلر این تیم مثل بازی با میلان درخشید تا این تیم سه امتیاز طلایی از رم به جنوا ببرد.رم وقتی گل دوم را خورد که سراپا حمله بود و بارا تا آستانه گل دوم پیش رفت.
    رم که می توانست با برد در این بازی به صدرنشیینی ادامه دهد حالا با دو امتیاز اختلاف باید اینتر را تعقیب کند.این بهترین خبر برای تیم مورینیو در آستانه بازی با بارسا بود.آنها مدعی اول سری آ هستند.4 هفته تا پابان سری آ باقی مانده و اینتر و رم 73 و 71 امتیازی هستند.سمپدوریا هم با این برد 60 امتیازی شد و جای خود را روی پله چهارم محکم کرد.

football3.ir

10. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

پس از شكست رم
    توتي: هنوز فرصت داريم
    خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال رم پس از شكست خانگي برابر سمپدوريا بر تلاش براي جبران اين ناكامي تاكيد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آسوشيتدپرس، فرانچسكو توتي زننده تك گل رم برابر سمپدوريا در پايان بازي گفت: اين شكست براي اينترميلان ارزشمند بود ولي براي ما چندان ويرانگر نيست و به نظر من فرصت داريم تا اين شكست را جبران كنيم.
    وي افزود: رم مي‌تواند بار ديگر به صدر جدول بازگردد و بايد تا پايان راه با تمام انگيزه در زمين تلاش كنيم.
    رم ديشب 2 بر يك برابر سمپدوريا شكست خورد تا با 71 امتياز پشت سر اينترميلان 73 امتيازي قرار بگيرد.
    farsnews.ir

12. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

آ اس رم 1 - 2 سامپدوریا

به جالوروسی افتخار خواهیم کرد!
    در شبی که گرگ ها شگفت انگیز ظاهر شدند و یکی از بهترین بازیهای ماه های اخیر خود را به نمایش گذاشته بودند! تنها اسیر دو گل پاتزینی شدند!!!
    موقعیت های زیادی را جالوروسی روی بی دقتی ، خود خواهی و یا بدشناسی از دست داد تا یکی از قوانین فوتبال به نام اینکه تیمی که گل نزد ، گل میخورد در این مسابقه اجرا شود! تنها 4 هفته تا پایان کالچو باقی مانده بود و این بار سرنوشت قهرمانی رم به هیچ تیمی بستگی نداشت، اما گرگ ها موفق نشدند!
    گل رم را فرانچسکو توتی روی حرکت عالی میرکو وچینیچ به ثمر رساند ، در ادامه بر روی خودخواهی های میرکو وچینیچ ، این بازیکن مونته گرویی با بازیکن خوش اخلاق رمی ها یعنی سیمونه پروتا درگیر شد، علت این درگیری خود خواهی های مکرر وچینیچ در چندین صحنه متوالی بود که با دخالت کاپیتان توتی خاتمه یافت.
    با شروع نیمه دوم رم باز هم موقعیت های خوبی بر روی دروازه سامپدوریا خلق کرد! اما دقیقا رم گلی را دریافت کرد که شبیه آن را چند روز قبل در دیدار مقابل اودینزه و در جام حذفی و از روی شوت سانچز دریافت کرده بود ، تنها تفاوت این گل این بود که این با ضربه سر به ثمر رسید! جا ماندن ریسه و عبور توپ از بین پاهای جولیو سرجیو دروازبان موفق این روزهای جالوروسی!
    لوکا تونی به جای پروتا وارد زمین شد ، تا رم با منز ، تونی ، وچینیچ و توتی حمله کند. پس از ورود تونی رم میتوانست دو یا 3 گل به ثمر برساند اما سوپر واکنش های استوراری مانع از گلزنی رمی ها شد!
    گرگ ها بر روی دروازه سامپا خیمه زده بودند و با بازیسازی دیوید مارسلو پیزارو و حرکت های فوق العاده جرمی منز صاحب موقعیت میشدند ، اما موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست میرفت. اصلا درست نیست که پس از باخت تیم محبوبمان بخواهیم این باخت را به داور مسابقه ربط دهیم ، اما در چندین صحنه اتفاقات واضحی درون محوطه جریمه رخ داد که به اعتقاد داور مسابقه ، این برخورد ها یا عادی بودند یا اصلا انجام نشدند!
    در صحنه ای پاس میرکو وچینیچ به دست مدافع سامپا خورد و داور مسابقه رای به ادامه بازی داد! این در حالی بود که ساعتی قبل و در دیدار والنسیا مقابل لاکرونیا داور همچین صحنه ای را پنالتی اعلام کرد و داوید ویا تک گل آن بازی را به واسطه همین هند به ثمر رساند و والنسیا موفق شد 3 امتیاز شیرین را کسب کند!
    در این بازی جالوروسی فوق العاده ظاهر شد و تنها بخت بد موجبات این باخت را فراهم کرد! بازی فوق العاده گرگ ها به قدری هواداران رم را تحت تاثیر قرار داده بود که در پایان بازی هواداران رم با نشان دادن پرچم های قرمز و نارنجی به تشویق تیم محبوبشان میپرداختند و با غرور این باخت را پذیرا بودند!

اوج تعصب به پیراهن رم را میتوان در چشمان فیلیپ مکسز مشاهده کرد ، مدافع قابلی که به دلیل نیمکت نشینی در تیم رم، شاید جام جهانی را از دست بدهد! اما در واپسین ثانیه های بازی اشک از دیدگانش سرازیر میشود! و دوربین های تلویزیونی این صحنه را به طور مستمر پخش میکنند!
    3 هفته تا پایان مسابقات این فصل باقی مانده است ، اینتر با 73 امتیاز در صدر جدول و رم با 71 امتیاز در رتبه دوم قرار گرفته است! شاید بتوان امیدوار بود تا اینتر در هفته های آینده امتیاز از دست دهد!
    فراموش نکنید که رم از رده بیستم به این مکان رسیده و در هفته های اول کالچو ، خوش بین ترین هوادار رم هم انتظار قهرمانی و حتی نائب قهرمانی از رم نداشت و تنها دل خوش به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بودند!
    باید به گلادیاتورها افتخار کنیم که زمین بازی را با شکستی دراماتیک ترک گفتند ، باید به این تیم و این کاپیتان افتخار کرد!

14. 2 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

لوکا تونی مهاجم بایرن مونیخ که در نیم فصل دوم به طور قرضی به رم پیوسته است، به دلیل مشکلاتی که با لوئیس فن خال، سرمربی بایرن مونیخ دارد، در پایان فصل به فوتبال آلمان باز نمیگردد.
    قرارداد قرضی لوکا تونی ماه آینده به اتمام میرسد و بایرنی ها قصد دارند تا این مهاجم همیشه گلزن را نزد خود نگه دارند اما مهاجم بلند قامت جالوروسی بهItaSportPress.it گفت:"من تنها در مورد سه دیدار آینده ی رم فکر میکنم و باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقاتی رخ میدهند. من با تیم بایرن مونیخ قرار داد دارم و رابطه خوبی با آنها دارم ، اما اگر ون خال بخواهد فصل آینده در بایرن باشد ، ماندن در آنجا برای من سخت میشود و هر کسی میداند که من با این مربی هلندی مشکل دارم. ما با هم صحبت کردیم و تصمیمی گرفتیم تا برای هر دو طرف رضایت بخش باشد ، و آنها به من کمک کردند تا به رم بپیوندم و من به این دلیل از آنها تشکر میکنم."
    لوکا تونی تا بدین جای کار در 10 مسابقه در سری آ برای رم به میدان رفته که موفق شده 5 گل به ثمر برساند ، پس از پیوستن تونی به رم، یک انرژی مثبت نزد بازیکنان رواج پیدا کرد و همچنین حضور تونی موجب شد تا دست رانیری برای تعویض مهاجمین باز باشد و میزان مصدومیت مهاجمین نیز کاهش پیدا کند.
    لوکا تونی ماه آینده میلادی 33 ساله میشود و امضا قرار داد با یک بازیکن 33 ساله در صورتی برای رم مناسب خواهد بود تا بازیکنان جوانی چون اوکاکا را از دست ندهد ، چرا که سن دونی ، خوان ، ریسه ، کاستی ، پیزارو ، توتی ، ، پروتا ، بریگی و ریگو تادئی هم بیشتر از مرز 30 سال خواهد بود!

16. کاربر روبرو از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

لوکا تونی مهاجم بایرن مونیخ که در نیم فصل دوم به طور قرضی به رم پیوسته است، به دلیل مشکلاتی که با لوئیس فن خال، سرمربی بایرن مونیخ دارد، در پایان فصل به فوتبال آلمان باز نمیگردد.
    قرارداد قرضی لوکا تونی ماه آینده به اتمام میرسد و بایرنی ها قصد دارند تا این مهاجم همیشه گلزن را نزد خود نگه دارند اما مهاجم بلند قامت جالوروسی بهItaSportPress.it گفت:"من تنها در مورد سه دیدار آینده ی رم فکر میکنم و باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقاتی رخ میدهند. من با تیم بایرن مونیخ قرار داد دارم و رابطه خوبی با آنها دارم ، اما اگر ون خال بخواهد فصل آینده در بایرن باشد ، ماندن در آنجا برای من سخت میشود و هر کسی میداند که من با این مربی هلندی مشکل دارم. ما با هم صحبت کردیم و تصمیمی گرفتیم تا برای هر دو طرف رضایت بخش باشد ، و آنها به من کمک کردند تا به رم بپیوندم و من به این دلیل از آنها تشکر میکنم."
    لوکا تونی تا بدین جای کار در 10 مسابقه در سری آ برای رم به میدان رفته که موفق شده 5 گل به ثمر برساند ، پس از پیوستن تونی به رم، یک انرژی مثبت نزد بازیکنان رواج پیدا کرد و همچنین حضور تونی موجب شد تا دست رانیری برای تعویض مهاجمین باز باشد و میزان مصدومیت مهاجمین نیز کاهش پیدا کند.
    لوکا تونی ماه آینده میلادی 33 ساله میشود و امضا قرار داد با یک بازیکن 33 ساله در صورتی برای رم مناسب خواهد بود تا بازیکنان جوانی چون اوکاکا را از دست ندهد ، چرا که سن دونی ، خوان ، ریسه ، کاستی ، پیزارو ، توتی ، ، پروتا ، بریگی و ریگو تادئی هم بیشتر از مرز 30 سال خواهد بود!

18. کاربر روبرو از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

اینتر بوردیسو را هدیه نمیدهد

در اوایل فصل، بوردیسو که از شرایطش در اینتر ناراضی بود به طور قرضی به رم پیوست، خیلی ها او را یک بازیکن تمام شده میدانستند اما بوردیسو در رم به روزهای اوج خود بازگشت و زیر نظر رانیری به یک مدافع ثابت برای رم تبدیل شد.
    جالوروسی قصد دارد تا در پایان فصل قرار داد این بازیکن 29 ساله را دائمی کند و مالکیت کامل او را بدست آورد. دیروز و در همین راستا فرناندو هیدالگو نماینده رسمی بوردیسو و ماکو برانکا مدیر ورزشی نراتزوی در جلسه ای در خصوص آینده بوردیسو بحث کردند.
    پس از پایان جلسه ، هیلداگو به Calciomercato.it گفت:"من و برنکا در مورد آینده نیکولاس صحبت کردیم و اینتر در صورتی حاضر میشود این مدافع را به رمی ها بدهد که در عوض آن مبلغ خوبی دریافت کند و اگر این مبلغ به حساب باشگاه اینتر واریز نشود آنها با آغوش باز پذیرای بوردیسو خواهند بود."
    همچنین هیدالگو این موضوع را تکذیب کرد که رقم پیشنهادی اینتر برای فروش نیکولاس بوردیسو 6 میلیون یورو خواهد بود! و ظاهرا اینتری ها از مدافع خود بسیار راضی هستند و قصد دارند با رقم بالاتری او را به فروش برسانند!
    هیدالگو در این مورد گفت:"من چیزی در مورد رقم پیشنهادی آنها نشنیده ام ، اما این آشکار و بدیهی هست که نراتزوی او را به رم هدیه نخواهد داد چرا که نیکولاس نشان داد که چه بازیکن مهمی است. او در رم عالی کار میکند و باید ببینیم آیا میتوانیم در خصوص دستمزد این بازیکن با تیم به سازش برسیم."
    حضور نیکولاس آندرس بوردیسو در رم چنان موفقیت آمیز بود که برج مراقبت به واسطه نمایش فوق العاده این آرژانتینی به نیمکت ذخیره ها تبعید شده!

20. کاربر روبرو از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

پارما 1 - 2 آ اس رم

درخشش كاپیتان...

گرگهای پایتخت امشب در دیداری حساس و مشكل توانستند پارما را با گل های توتی و تادی شكست دهند و به صدر جدول بازگردند البته باقی ماندن رم در صدر به بازی فردا شب لاتزیو اینتر بستگی دارد.
    رمی ها در این دیدار بازی را عالی شروع كردند و توتی خیلی زود رم را پیش انداخت. سانتر زیبای دروسی و ضربه چیپ غافلگیر كننده توتی رمی ها را در همان ابتدای بازی امیدوار كرد. پس از این گل رم بازی را آرام كرد. اما پس از مدتی پارما بازی را دست گرفت و چندین حمله خطرناك را به روی دروازه رم ایجاد كرد كه عكس العمل فوق العاده سرجیو و عملكرد خوب مدافعین باعث شد تا اتفاق خاصی رخ ندهد. خوان نیز در یك صحنه اشتباه بدی را مرتكب شد كه البته باز هم سرجیو ناجی رم شد.
    در نیمه دوم رانیری كه در این فصل خیلی زیاد بازی برده را با تساوی یا شكست عوض كرده بود، برای جلوگیری از این موضوع در تركیب تغییراتی ایجاد كرد. مكسز را به جای منز به میدان فرستاد و تونی را هم به جای ووچینیچ وارد زمین كرد. به نظر می رسید از قدرت تهاجمی رم در نیمه دوم كم شود اما موقعیت های گل برای رم در این نیمه خیلی بیشتر از نیمه اول بود. در یك صحنه شوت زمینی و زیبای توتی همانند بازی رفت به تیر دروازه پارما خورد. در جایی دیگر پاس عرضی كاستی را تونی به بیرون زد در حالی كه در صورت رها كردن توپ تادی می توانست دروازه خالی را باز كند. بیابیانی در پارما واقعا خطرناك ظاهر شد و حملاتی سریع را از كناره ها ترتیب می داد.

در دقیقه 74 نیز سانتر زیبای توتی و ضربه سر خوب تادی خیال رمی ها را تا حدودی راحت كرد. اما 6 دقیقه بعد روی اشتباه بوردیسو و كاستی، پارما توانست اختلاف را به یك گل برساند تا 10 دقیقه پر استرس را شاهد باشیم. بعد از این گل بازیكنان سعی در حفظ توپ كردند و توتی طبق معمول حدود 5 دقیقه در زمین پارما و نزدیك به نقطه كرنر چندین خطا گرفت و همچنین باعث شد خیمنز اخراج شود... خود توتی نیز كارت زردی را دریافت كرد و سپس باپتیستا به جای او به میدان آمد. باپتیستا نیز موقعیت عالی برای گل زنی داشت اما توپ را مستقیم به دروازه بان كوبید.
    پیزارو نیز در این بازی به علت مصدومیتی مختصر روی نیمكت نشست تا برای بازی حساس چهارشنبه شب برابر اینتر آماده باشد.

رم در این دیدار، بازی حساب شده ای را ارائه داد و شاید اگر در بازی با سمپدوریا، رم در نیمه دوم با احتیاط و تاكتیك بهتری بازی می كرد، همه چیز برای رمی ها تمام شده بود و قهرمانی تثبیت...
    اینتر نیز فردا در المپیكو به مصاف لاتزیو خواهد رفت و در صورت عدم پیروزی اینتر در این بازی، رم باز هم صدر جدول را بدست خواهد آورد و شاهد 2 هفته فوق حساس خواهیم بود...

تركیب رم: سرجیو- كاستی- خوان- بوردیسو- ریسه- پروتا- تادی- منز(مكسز 45)- ووچینیچ(تونی 45)- توتی

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 56789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)