Design & Developed BY Patira

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4121314
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 137 , از مجموع 137
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bia Inja سياه و سفيدهاي يوونتوس (( اخبار , حواشي , گزارش بازيها)) Juventus Fans

به نام خدا

با سلام به هواداران پر افتخارترين تيم كالچو يعني يوونتوس .

اين تاپيك هم براي هواداران يوونتوس ايتاليا در نظر گرفتيم.توي اين قسمت به بررسي حوادث , اخبار , گزارش بازيها و ديگر مسائل حاشيه اي بيانكونري مي پردازيم.هواداران مشكي و سفيد هاي تورين در اين قسمت از تيم خودشون مي تونن صحبت كنند و آناليز و مسائلي كه دوست دارند رو مي تونن اينجا قرار بدن.از ارسال پست هاي بي محتوا خودداري كنيد تا مجبور به حذف كردن مطالبتون نشيم تا سطح كيفي تاپيك هم بالا بره. من هم به عنوان مسئول ليگ ايتاليا سعي مي كنم حواشي و مسائل هفتگي يوونتوس رو اينجا قرار بدم.

به اميد موفقيت شما

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 8 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

پیش فرض ٭٭lllllll اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2010 - 2011 lllllll ٭٭

منابع خبري اسپانيا و انگليس مدعي شدند
    كاناوارو در الاهلي امارات
    خبرگزاري فارس: منابع خبري انگليس و اسپانيا از عقد قرارداد دو ساله مدافع تيم ملي فوتبال ايتاليا با باشگاه الاهلي امارات متحده عربي خبر دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ال‌پايس اسپانيا، فابيو كاناوارو بازيكن اسبق يوونتوس و رئال مادريد در سفري كوتاه به امارات ضمن هماهنگي با كمپ تيم ملي فوتبال ايتاليا با تيم فوتبال الاهلي قرارداد بست.
    كاناوارو به تاريخ 30 ژوئن بازيكن آزاد محسوب مي‌شود اما مقامات يوونتوس به احترام كاپيتان با سابقه خود به وي اجازه داده‌اند بدون هيچ مانعي با باشگاه اماراتي مذكور مذاكره كند.
    مرد 36 ساله فوتبال ايتاليا از ديد برخي منابع خبري اين كشور هنوز تن به قرارداد اصلي نداده و فردا با اين باشگاه قرارداد رسمي منعقد مي كند.
    اين در حالي است كه منابع خبري اسپانيا و انگليس براي عقد قرارداد رسمي وي با الاهلي امارات تاكيد داشته و از عقد قراردادي با مبلغ يك ميليون يورو در هر فصل كه مي تواند تا مرز 5 ميليون يورو نيز افزايش يابد، خبر داده اند.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

کاپیتان اتزوری یووه را ترک می کند
    12 خرداد 1389
    خداحافظ یووه، خداحافظ بانوی پیر، مدافع بیانکونری که مهلت قراردادش با این تیم ایتالیایی به اتمام رسیده قصد تمدید قرارداد ندارد و از گوشه و کنار خبر می رسد کاپیتان اتزوری با سران، باشگاه و هواداران بانوی پیر خداحافظی خواهد کرد و به زودی قراردادی را با تیم الاهلی دوبی امضا می کند.

منابع خبری ایتالیا از توافق ابتدایی فابیو کاناوارو با این تیم اماراتی می نویسند و تاکید دارند پس از اتمام جام جهانی فابیو راهی امارات شده و قرارداد خود را رسما با الاهلی به امضا خواهند رساند.

همچنین گفته می شود باشگاه اماراتی نیز توافق ابتدایی با کاناوارو را تایید کرده اند و عبدا.. ال نیز رضایت خود و مجموعه الاهلی را از این مذاکرات ابراز داشته، همچنین گفته می شود قرارداد او یک ساله و به ارزش یک میلیون یورو خواهد بود.

با این حال تا رسمی شدن خبر و امضای قرارداد باید منتظر بمانیم.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

قهرمانی اروپا را با اینتر و مورینیو نمی خواستم؛ من با انها فرق دارم

ستاره چک تباری که همه دوستش داشتند و اما خداحافظی اش را هرگز نمی خواستند. گلوله اتشین که قلبش برای یووه می تپید در واکنش به شایعات اخیر مبنی بر حضور و بازگشتش به بانوی پیر تاکید کرد که کمک به یووه را دوست دارد و با علاقه به این مسئله فکر می کند. با این حال از شرایط سال گذشته شدیدا ناراحت و ناراضی بود.

فصلی که گذشت به هیچ عنوان به استادیوم نرفتم، نه به این دلیل که نتیجه خوبی کسب نمی شد، به این دلیل که دوستان و هم تیمی های سابق ضعیف کار می کردند، به این دلیل که فضا و جو زشت و ناپسندی به وجود امده بود، در تورینو هواداران به هیچ عنوان تحمل نداشتند، صحبت ها را گوش نمی کردند و به مجموعه اعتمادی نداشتند. یک مجموعه کامل در دست نبود، شدیدا و بارها عصبانی شدم، ناراحت، غمگین و دلگیر. یک شروعی خوب و دیدنی اما بعد همه چیز خیلی بد پیش رفت، خیلی ناراحت و متاسف بودم، متاسفم از اینکه می دیدم یووه بدون تجربه هدایت می شود.

از وی در خصوص بازگشت احتمالی به لاتزیو سوال کردند اما پاول پاسخ منفی می دهد. برای من کمک و یاری به یوونتوس خوشایند است، بر کسی پنهان نیست که من به این توجه می کنم. در حال حاضر باید بدانم مدیران از من چه می خواهند و من ایا توانش را خواهم داشت. ندود در پاسخ به اینکه ایا مدیر تیم خواهید شد نیز گفت: باید ببینیم که از من چه می خواهند، مطمئن باشید که ارتباط با باشگاه یوونتوس برای من غرورانگیز و افتخارامیز است، این ارتباطی ست که بارها لاتزیو و فدراسیون فوتبال چک از من خواسته اند.

اما اینده برخی بازیکنان یووه از نظر ندود، به اعتقاد من کیه لینی می تواند یک رهبر و مدیر خوب در میدان باشد، باید راه خود را به خوبی ادامه دهد. مارکیزیو اینده فوتبال ایتالیاست. برای او ارزوی بهترین ها را دارم.

اسکودتوی 2006؛ همه می دانند و می دانیم که ما شایسته ان بودیم و با شایستگی تمام در میدان مسابقه ان را کسب کردیم. اما پیراهن انتی یووه در فینال لیگ قهرمانان، زمانی که ماتراتزی و هم تیمی هایش با این پیراهن جشن گرفتند متوجه شدم و به یقین رسیدم که من با او تفاوت دارم، این مسئله کاملا مشخص شد و خوشحالم، زیرا منم می توانستم در مادرید و در کنار اینتر جشن بگیرم اگر یووه را ترک می کردم، به یاد می اورم تماس تلفنی مورینیو را، بیا با ما، ما قهرمان لیگ قهرمانان اروپا می شویم، او حق داشت بله انان قهرمان شدند اما من هرگز به انان پاسخ مثبت ندادم زیرا قهرمانی اروپا را با مورینیو و اینتر نمی خواستم. با این حال مورینیو را می پسندم. من در سکوت و ارامش کار می کنم و همچنین در اینده کنار یووه .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

بعد از جام جهانی صحبت خواهم کرد
    14 خرداد 1389
    فابیو کاناوارو مدافع و کاپیتان تیم ملی ایتالیا که در چند روز اخیر صحبت های زیادی مبنی بر پیوستن وی به تیم الاهلی امارات شنیده می شد روز گذشته و بعد از دیدار مقابل مکزیک به خبرنگاران گفت:

"من بعد از جام جهانی در مورد این مسائل صحبت خواهم کرد و فرصت کافی برای صحبت در این رابطه وجود دارد. فقط باید بگویم بعد از بازگشت از اسپانیا در ایتالیا با موارد بسیار زشتی رو به رو شدم که من را از فوتبال ایتالیا زده کرد. من هم در مورد یک سری مسائل بنیادی و ریشه ای فوتبال ایتالیا صحبت می کنم که قابل تحمل نیستند و هم هوادارانی که به سمت اتوبوس تیم محبوب خود سنگ پرت می کنند. ما باید بیدار شویم و تغییر کنیم."

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

بونوچی در قبال کریشیتو
    14 خرداد 1389
    پیشنهاد جذب او همچنان به قوت خود باقی ست، یک مدافع ملی پوش که به همراه اتزوری راهی افریقای جنوبی خواهد شد می تواند پس از بازگشت مقدمات بیانکونری شدنش را فراهم کند. بونوچی مهره ای ارزشمند و موثر در سیستم دل نری محسوب می شود اما برای فروش او مسولین جنوا کمی مردد به نظر می ایند.

مجموعه اندره انیلی، ماروتا و پاراتایچی این روزها شدیدا به ساختن یوونتوسی جدید و قدرتمند فکر می کنند و مسائل مربوطه را با دقت زیاد بررسی می کنند که در همین رابطه مذاکره ای نیز با سران جنوا برای جذب بونوچی انجام داده اند اما مسولین این باشگاه معتقدند بونوچی را در صورتی به یووه خواهند فروخت که بانوی پیر نیز با حضور دیگر مدافع جوان و ملی پوش، کریشیتو موافق نماید و این جوان را در اختیار جنوا قرار دهد.

از سوی دیگر نیز گفته می شود سران بیانکونری به دومنیکو اعتقاد دارند و در پی بازگرداندن وی به یووه هستند.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

به یووه نزدیک و نزدیک می شود
    14 خرداد 1389
    توجه مدیر بانوی پیر را شدیدا به خود جلب کرده، ماروتا نیز دقت زیادی برای بررسی شرایط وی دارد تا ژکو هر چه سریعتر بیانکونری شود. طبق اخبار منتشر شده مذاکرات برای خرید این مهره اغاز شده و نتایج نخست نیز مثبت گزارش شده است.

ژکو مدتی ست که توجه یوونتوسی ها را جلب کرده و با حضور اندره انیلی شرایط برای جذب این مهره هموارتر شده و دل نری نیز به پیوستن این مهره ابراز تمایل کرده و معتقد است نیروی تهاجمی تیمش با ژکو بسیار بیشتر و زهردار تر خواهد شد.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

مدیر نخستین گزینه را صید کرد
    14 خرداد 1389
    ماروتا که نوید خرید نخستین گزینه مورد نظر را تا پایان روز می داد از نهایی شدن مذاکرات خبر داد تا نخستین مهره های جدید بانوی پیر معرفی شود. پیش از این گفته می شود تا پایان امروز هافبک ملی پوش و 27 ساله اودینزه با قراردادی چهار ساله و در ازای 12 میلیون یورو یوونتوشی شود.

طبق اخبار رسیده صبح امروز ماروتا با مسولین باشگاه اودینزه مذاکرات خود را نهایی کرد تا سیمونه په په ملی پوشی که خود را اماده سفر به افریقا می کند پس از بازگشت از افریقا پیراهن سیاه و سفید یووه را بر تن نماید.

دقایقی پیش رسانه ها خبر دادند،مذاکرات نهایی و نتیجه ای مثبت به دست امد، مدیران دو باشگاه یووه و اودینزه که از صبح امروز برای بیانکونری شدن په په جلسه ای تشکیل داده بودند به توافق نهایی رسیدند و تنها پاسخ مثبت بازیکن باقی مانده، به این ترتیب سیمونه په په با پرداخت 12 میلیون یورو و در ازای فروش قرضی ایموبیله و اکدال به یووه خواهد پیوست.

گفتنی ست پیش از این بانوی پیر در تلاش بود تا کاندروا که در ژانویه گذشته به طور قرضی از لیورنو راهی یووه شده را حفظ کند اما توافق نهایی تا این لحظه به دست نیامد و به نظر می رسد با خرید په په، انتونیو کاندروا به تیم باشگاهی خودش بازگردد. اما تلاش یووه برای حفظ این مهره به قوت خود باقی ست و مبلغ 7 میلیون یورو برای خرید وی در نظر گرفته شده است.

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4121314

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)