Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 14 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 137
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bia Inja سياه و سفيدهاي يوونتوس (( اخبار , حواشي , گزارش بازيها)) Juventus Fans

به نام خدا

با سلام به هواداران پر افتخارترين تيم كالچو يعني يوونتوس .

اين تاپيك هم براي هواداران يوونتوس ايتاليا در نظر گرفتيم.توي اين قسمت به بررسي حوادث , اخبار , گزارش بازيها و ديگر مسائل حاشيه اي بيانكونري مي پردازيم.هواداران مشكي و سفيد هاي تورين در اين قسمت از تيم خودشون مي تونن صحبت كنند و آناليز و مسائلي كه دوست دارند رو مي تونن اينجا قرار بدن.از ارسال پست هاي بي محتوا خودداري كنيد تا مجبور به حذف كردن مطالبتون نشيم تا سطح كيفي تاپيك هم بالا بره. من هم به عنوان مسئول ليگ ايتاليا سعي مي كنم حواشي و مسائل هفتگي يوونتوس رو اينجا قرار بدم.

به اميد موفقيت شما

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 8 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

سایت گل- چیرو فررا ، پس از شکست تیمش مقابل رم، بار دیگر مرد مغلوب میدان لقب گرفت. او در پایان دیدار شنبه شب در گفتگو با رسانه از وجود بحران در تیمش خبر داد و اعلام کرد که نهایت تلاشش برای رهایی از این بحران را به کار خواهد گرفت.
    فررا در صحبتهایش گفت:« هیچ تردیدی وجود ندارد که در شرایط بسیار سختی هستیم. گاهی وقتها واقعا شایسته شکست خوردن بودیم و گاهی وفتها نه. ولی واقعیت این است که در حال حاضر فاصله مان تا صدر جدول به مراتب بیشتر از قبل شده است.»
    بینکونری شنبه شب، بازی خوبی را مقابل رم به نمایش گذاشت و حتی به لطف گل الکس دل پیرو توانست از حریف پیش بیفتد. بازیکنان بینکونری یک ضربه پنالتی را به حریف هدیه کردند و بوفون نیز از زمین مسابقه اخراج شد تا کار برای بینکونری سخت تر شود.فررا با اشاره به این موضوع گفت:« با در نظر داشتن حملات تیم، تعهد و کیفیت بازیکنان ما در زمین ،می توان ادعا کرد که ما شایسته نتیجه بهتری بودیم.من به شاگردانم گفتم که نهایت تلاش خود در زمین مسابقه را به کار بگیرند و برای پیروزی بازی کنند. تیم ما قدرت و شخصیت لازم برای غلبه بر مشکلات را داراست.»
    با وجود این مشکلات،فررا هنوز ناامید نشده و مایل است تا به حضور برروی نیمکت مربی گری یووه ادامه دهد. او در پایان صحبتهایش گفت:« تنها یک خواسته قلبی دارم و آن هم تمایلم برای حل این مشکل است. همه ما با هم می بایست راهکاری برای رهایی از این مشکل بیابیم.من بازیکنان بسیار خوب و قدرتمندی را در اختیار دارم و به لطف آنها می توان به روزهای خوب اندیشید.»
    یوونتوس یکشنبه هفته آینده مقابل لاتزیو قرار خواهد گرفت.

خداحافظ اسطوره من

4. 2 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

سایت گل- جیانلوئیجی بوفون از شرایط کنونی در رختکن یووه خسته شده و به فکر جدایی از این تیم افتاده است و این در حالی است که سران تیمهایی از جمله بایرن مونیخ و منچسترسیتی آماده اند تا برای خریداری او وارد عمل شوند. توتوسپورت درگزارشی در این رابطه به این نکته اشاره کرده که بوفون مدتهاست با ناامیدی ناشی از ضعف بینکونری دست و پنجه نرم می کند و آخرین بار نیز شاهد شکست 1-2 تیمش مقابل رم بود. پس از پایان دیدار یووه مقابل رم که با شکست بینکونری همراه بود، بوفون در صحبتهایی در تونل مسابقه می گفت:« همیشه فقط به دنبال ضد حمله هستیم..بس است دیگر. واقعا دیگر نمی توانم تحمل کنم.» یوونتوس اکنون 4 امتیاز با جایگاهی که این تیم را به رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا ببرد فاصله دارد و ناکامی در رسیدن به این رقابتها ممکن است جدایی بوفون از رختکن بینکونری را قطعی نماید. این در حالی است که پیش از این بوفون وفاداری خود را به رختکن بینکونری ثابت کرده بود ولی شکستها و ناکامی های اخیر این تیم، منجر به تغییرنظر این ستاره شده است. از سوی دیگر سران بایرن مونیخ و منچسترسیتی آماده اند تا این ستاره را به خدمت بگیرند و البته سیلوانو مارتینا، مدیر برنامه های بوفون در صحبتهایی اعلام کرده که بوفون برنامه ای برای جدایی از این تیم ندارد.

خداحافظ اسطوره من

6. 2 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلو آنچلوتی
    بازیکن محبوب
    کاکا
    اسم واقعی شما
    سامان

ItaliaMilanRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    66
    تشکر شده 168 در 44 پست

سایت گل- طبق گزارش منتشره در توتوسپورت، مسئولان یوونتوس مذاکراتی را با سران جنوا آغاز کرده اند تا طی آن رافائله پالادینو، ستاره این تیم را به رختکن تیمشان بیاورند.این ستاره که در طول سالهای 2002 تا 2008 در تیم شهر تورین توپ می زد و در طول این مدت چند فصلی را به صورت قرضی به تیمهای دیگر واگذار شد،باردیگر نظر مثبت سران یووه را به خود جلب کرده است. سران دو باشگاه یووه و جنوا، مالکیت رافائله 25 ساله را در اختیار دارند و سران یووه آماده اند تا برای به خدمت گرفتن این ستاره که محصول مدرسه آکادمیک فوتبال بینکونری نیز هست، وارد عمل شوند.روبرتو بتگا، یکی از مسئولان بینکونری و السیو سکو، مدیر ورزشی این تیم، آماده اند تا در روزهای آتی با سران جنوا دیدار کرده و برای به خدمت گرفتن این ستاره مذاکراتی را انجام دهند. البته بسیار بعید به نظر می رسد که این انتقال در بازار نقل و انتقالات زمستانی صورت بگیرد و انتظار می رود که پالادینو درپایان رقابتهای این فصل به استادیو الیمپیکو بازگردد.این در حالی است که این ستاره در حال حاضر روزهای پایانی مصدومیتش را پشت سر می گذارد و البته به احتمال فراوان برای دیدار بعدی تیمش به اوج آمادگی خواهد رسید.

8. 2 کاربر از پست مفید malakjan تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

سایت گل- مسئولان باشگاه یوونتوس به مذاکرات خود با کاندیدهای احتمالی مربی گری تیمشان ادامه می دهند و این بار نام کلودیو جنتیله به عنوان جانشین احتمالی فررا معرفی شده است و طبق اعلام منابع خبری مختلف،روبرتو بتگا با او دیدار و گفتگو کرده است.
    روزنامه های گاتزتادلوسپورت و توتوسپورت در گزارشهای مشابهی اعلام کرده اند که جنتیله پس از مذاکراتی که با مسئولان بینکونری داشته، در راه تورین است تا به احتمال فراوان، با بررسی شرایط،جایگزین فررا شود.طبق اعلام این گزارش، مربی سابق تیم ملی زیر 21 سال ایتالیا، تا پایان رقابتهای این فصل سری آ هدایت یووه را عهده دار خواهدبود.
    به نظر می رسد که برنامه های مسئولان بنیکونری تغییر کرده و دیگر نامی از رافابنیتس، مربی کنونی لیورپول، به عنوان یکی از گزینه ها برای فرار اضطرارای از بحران کنونی مطرح نیست. سران یووه به دنبال آن هستند تا در حال حاضر تیم را به دست یک مربی توانا بسپارند تا در پایان رقابتهای این فصل، رافا بنیتس مربی اسپانیایی لیورپول را به خدمت بگیرند.
    این طور به نظر می رسد که جنتیله نیز از این پیشنهاد استقبال کرده ولی او گارانتی کاری می خواهد و ترجیح می دهد که آینده ای طولانی مدت در تورین داشته باشد.بدین ترتیب احتمال می رود که او در ابتدا به عنوان مربی یووه مشغول به کار شود و پس از آن در کنار بنیتس و یا به عنوان یکی از مدیران بینکونری به فعالیت بپردازد.
    اطلاعات بیشتری در این رابطه در طول روزهای آینده منتشر خواهدشد و هنوز سران بینکونری در رابطه با گزارشات منتشره هیچ واکنشی نشان نداده اند و تمامی این اخبار در حد گمانه زنی است.

خداحافظ اسطوره من

ویرایش توسط alexandre dasilva : 01-28-2010 در ساعت 01:55

10. 2 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

23:52:00

سایت گل- مدیربرنامه های درک کوئیت در صحبتهایی اعلام کرد که به رغم گزارشهای منتشره که خبر از احتمال انتقال این ستاره به یوونتوس می دهد، هیچ پیشنهادی از سران یووه دریافت نکرده است.
    این در حالی است که انتظار می رود که چیرو فررا مربی بینکونری در روزهای آتی از سمت خود برکنار شود و گزارشهای متعددی رافا بنیتس، مربی کنونی لیورپول را جانشین آتی او می دانند.انتشار این گزارشها خبر از این می دهد که ممکن است درک کوئیت نیز به دنبال این مربی اسپانیایی روانه ایتالیا شود.ولی روبرت یانسن، مدیر برنامه های کوئیت در صحبتهایی اعلام کرده که این شایعات صحت ندارد و در گفتگو با کالچومرکاتو گفت:« من هیچ اطلاعی از ابراز تمایل یوونتوس ندارم.در حال حاضر هیچ کس با ما تماسی نگرفته . او اکنون بازیکن لیورپول است و از حضور در این تیم راضی است و دو سال از قرارداد او باقیست.»
    البته این ستاره رابطه بسیار خوبی با مربی اسپانیایی اش دارد و به همین دلیل مدیر برنامه های او، احتمال جدایی کوئیت از رختکن آنفیلد در آینده را رد نکرده و گفته:«رابطه کوئیت با مربی تیمش فوق العاده است.در پاسخ به اینکه اگر بنیتس مربی یووه شود، کوئیت چه خواهد کرد..نمی دانم باید چه بگویم.اکنون نمی توانم به این سوال پاسخ بدهم.»

خداحافظ اسطوره من

12. 2 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

سایت گل- چیرو فررا، مربی یوونتوس می گوید هیچ کسی در مورد برکناری با او صحبتی نکرده و سعی می کند تا برای نجات یووه از بحران کنونی نهایت تلاش خود را به کار گیرد.
    به رغم تمام صحبتهایی که در مورد برکناری قریب الوقوع فررا به گوش می رسد، این مربی جوان با جدیت و قاطعیت در سمت خود باقی است و با آرامش تمام در کنفرانسی خبری پیش از دیدار فردا شب تیمش مقابل اینتر صحبت کرده است. فررا در این کنفرانس خبری در پاسخ به خبرنگاران گفت:« فکر نمی کنم که در آستانه اخراج باشم. لطفا مرا مجبور نکنید که برعلیه یوونتوس صحبت کنم، چرا که حتی اگر از سمت خود برکنار شوم هم چنین کاری را نخواهم کرد.»
    فررا ادامه داد:« این مشکلی برای من نیست و اصلا به این گونه مسائل اهمیتی نمی دهم. همیشه از من به خوبی یاد شده است و در طول 20 سال اخیر این اولین باری است که یووه در چنین شرایط بدی قرار می گیرد و من این را می پذیرم.من در باشگاه با افراد حرفه ای و متخصصی کار می کنم و آنها به خوبی می دانند که ما تا زمانی که کار تمام نشده باشد، نمی توانیم از اتمام آن صحبت کنیم.»
    این مربی جوان در ادامه صحبتهایش یادآوری کرده که از سمت خود کناره گیری نخواهد کردو با وجودی که شانس کمی برای پیروزی دارد ولی برای موفقیت نبرد می کند.او در پایان صحبتهایش گفت:« برای اطلاع از اخبار باید تلویزیون را روشن کنم. چرا که من هیچ بیانیه یا اطلاعیه ای از باشگاه نگرفته ام و بنابراین با حرفه ای گری تمام همراه با شاگردانم به سن سیرو می روم. زمانی که به من چیزی گفته شود، قطعا واکنش دیگری نشان خواهم داد.من به مسئولان باشگاه احترام می گذارم و تا زمانی که از من درخواست دیگری شود، به فعالیتم ادامه خواهم داد.اصلا به فکر استعفا نیستم و با آرامش کارم را دنبال می کنم و می دانم که همه از من حمایت می کنند.من باید بیشتر تلاش کنم و شرایط را بهبود بخشم.»
    یوونتوس فردا شب دردور یک چهارم پایانی رقابتهای کوپا ایتالیا در ورزشگاه سن سیرو میهمان اینتر خواهد بود

خداحافظ اسطوره من

14. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    زلاتان ایبراهیمویچ - خاویر زانتی
    اسم واقعی شما
    معین الدین
    تشکر ها
    171
    تشکر شده 123 در 40 پست

Jadid حسرت بوفون از دوران ناکامی یووه

جیانلوئیجی بوفون کادوی خوبی در جشن تولد 32 سالگی اش دریافت نکرد، چرا که تیمش در همان شب در رقابتهای کوپا ایتالیا با نتیجه 1-2 مغلوب اینتر شد و بدین ترتیب از گردونه رقابتها حذف گردید.
    بوفون معتقد است که تیمش شایسته باخت در این دیدار نبود،چرا که بازی دیشب کاملا متعادل و برابر دنبال می شد.بوفون در صحبتهایی در این رابطه که در وب سایت رسمی باشگاه یوونتوس منتشر شد گفت:« ما می خواستیم تا در دیدار 5شنبه شب به پیروزی برسیم و شایسته شکست نبودیم ولی اینتر هم شایسته باخت نبود.متاسفانه تیم ما در این برهه زمانی بسیار بدشانس است ولی ما نهایت سعی مان را به کار می گیریم تا بر این موضوع غلبه کنیم.ما بازیکنان حرفه ای و خوبی هستیم و به تلاشمان ادامه خواهیم داد.هر چند که ممکن است از نتیجه دیدار 5 شنبه شب عصبانی شده باشیم ولی می بایست این احساس را در زمین مسابقه جا گذاشته و نهایت تلاشمان را برای خروج از بحران کنونی به کار بگیریم.»
    بوفون در جریان دیدار شنبه شب تیمش مقابل رم کارت قرمزی را دریافت کرد و از همین رو قادرنخواهد بود تا در دیدار هفته آینده تیمش مقابل لاتزیو روانه میدان شود.
    چون اینتری ، چون عجیب غریبی دمت گرم!

از بهترین سایت هوادران اینتر در ایران دیدن کنید

(به زودی در اینتر دات آی ار هیجان زده خواهید شد)
    ٌ[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. 4 کاربر از پست مفید intermoein تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

12:18:00

سایت گل- عصر جمعه، آلبرتو زاکه رونی اولین تمرین با شاگردان جدیدش را از سر گرفت. این مربی 56 ساله جانشین چیرو فررایی شد که در ماههای اخیر نتایج ضعیفی را با بینکونری کسب می کرد و یوونتوس زیر نظر او از رده سوم جدول تا پله ششم نزول کرد و از رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان و مرحله یک چهارم پایانی کوپا ایتالیا حذف شد.
    اکنون با روی کار آمدن زاکه رونی بسیاری ها به موفقیت یووه امید بسته اند.این مربی باتجربه در اولین گفگویش به عنوان مربی جدید یووه گفت:« اکنون زمان آن فرا رسیده تا ورق را به نفع خود برگردانیم ولی من کارهای قبلی انجام شده را نیز نادیده نمی گیرم چرا که یوونتوس به دنبال یک فوتبال برنده بود.من چالشها را دوست دارم، چرا که سیکل جدیدی از زندگی را می گشایند.اعضای کادرفنی تیم بسیار مهم هستند و من افراد مدنظرم را به رختکن یووه خواهم آورد و معتقدم که می توانیم در این مبارزه موفق باشیم.»
    این مربی باتجربه در ادامه با تشکر از مسئولان یووه برای استقبال گرمشان گفت:« استقبال از من بسیار خوب و صمیمانه بود و حتی یک نفر از شاگردانم نیز نسبت به ورود من، واکنشی منفی نشان نداد.به خوبی می دانم که کار بسیار سختی را در رختکن تیمی عهده دار هستم که یکی از تاریخ ساز ترین تیمهای ایتالیا و دنیاست و این برای من افتخار بزرگی است که در چنین شرایطی تیم را به من سپرده اند. هدف ما حضوردر جمع 4 تیم برتر جدول در پایان رقابتهای این فصل است و حداقل ایده مان، حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپاست»
    یوونتوس در حال حاضر شرایط چندان مطلوبی ندارد ولی زاکه رونی معتقد است که اولین کاری که می بایست در رختکن این تیم انجام داد، بازگرداندن ذهنیت پیروزی طلبی میان بازیکنان این تیم می باشد.زاک ادامه داد:« نهایت سعی ام را به کار می گیرم تا از نظر تکنیکی و تاکتیکی قوی باشیم ولی مسئولیت اصلی من در حال حاضر، کار کردن برروی بعد روانی بازیکنانم است.باید به این فکر کنیم که چگونه می توانیم بهتر شویم. چرا ملو و دیه گوآن طور که از آنها توقع می رود، بازی نمی کنند.من با شور و هیجان فراوانی این پیشنهاد شغلی را قبول کرده ام . این برای من افتخار بزرگی است که برروی نیمکت مربی گری یوونتوس باشم و سعی می کنم نهایت تلاشم را به کار گیرم که تا پایان مهلت قراردادم برروی نیمکت مربی گری بینکونری باقی بمانم.»

خداحافظ اسطوره من

18. 2 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

سایت گل- آلبرتو زاکه رونی از صبح شنبه رسما کار خود را در رختکن بینکونری آغاز کرد و روبرتو بتگا، یکی از روسای باشگاه یوونتوس در صحبتهایی اعلام کرد که وضعیت این تیم می بایست نسبت به شرایط کنونی بهبود یابد و به این نکته اشاره کرد که مربی جدید یووه آماده است تا در جهت پیشرفت و بهبود اوضاع، به یووه کمک کند.
    بتگا در صحبتهایی دراین رابطه گفت:« با آلبرتو به این نتیجه رسیدیم که این یووه واقعی نیست. ما می توانیم به مراتب بهتر از اینها عمل کنیم و پتانسیل ما به مراتب بیشتر از آنچه اکنون می بینیم، است.»
    بتگا، مهاجم سابق ایتالایی در مورد سرنوشت چیرو فررا، مربی سابق یوونتوس گفت:« من هم در مراسم تشکر و قدردانی از زحمات فررا و اعضای کادر فنی به ژان کلود بلان می
    پیوندم ولی باید به این نکته اشاره کنم که هدف ما رساندن این تیم و این بازیکنان به سطح واقعی شان است.»
    در پایان صحبتهایش بتگا بر این نکته تاکید کرد که بازیکنان این تیم می بایست مسئولیت گروهی برای رهایی از شرایطط موجود را برعهده بگیرند و گفت:« فکر می کنم که در چنین شرایطی این مسئولیت بردوش همه بازیکنان است و نه تنها یک نفر خاص.البته قطعا تمام بازیکنان ما مسئولیت پذیر هستند و به وظایف خود آگاهند.»

خداحافظ اسطوره من

20. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

Bia Inja یوونتوس در هفته گذشته

یوونتوس 1 - 2 رم

یوونتوس در این هفته ها بسیار ضعیف عمل کرده است و در باخت مقابل رم دیگر نتوانستند فرارا را نگه دارند و به گاس هیدینگ پیشنهاد کردن ولی او بیشتر پول میخواست و همین امر باعث شد تا یک بازی دیگر فرارا در نیمکت باقی بماند.
    در بازی بعدی که در کوپا ایتالیا برگذار شد یووه از اینتر باخت تا زاکه رونی مربی بزرگ سالهای دور میلان به تورین بیاید.

یوونتوس 1-2 رم هفته 20 سری آ ایتالیا
    المپیک تورین شنبه 3 بهمن سال 1388

ترکیب یوونتوس: بوفون- گریگرا- کاناوارو- کیلینی- گروسو- دسیگله- ملو- دلپیرو- مارچیسیو- دیه گو- پالوچی

گلها:

دلپیرو یووه
    توتی و ریسه رم

برای دانلود گلهاي اين بازي به لینک زیر مراجعه کنید:

یوونتوس کماکان با 10 برد و 5 تساوی و 6 شکست در رده پنجم قرار دارد.

یوونتوس 1 - 2 اینتر

یوونتوس 1-2 اینتر هفته کوپا ایتالیا
    سن سیرو پنجشنبه 8 بهمن سال 1388

ترکیب یوونتوس: بوفون- یاگو- کاناوارو- کیلینی- گروسو- کاندروا- ملو- سیسوکو- دسیگله(پالوچی)- دیه گو-آمائوری

گلها:

دیه گو یووه
    لوسیو بالوتلی اینتر

یوونتوس با این باخت از رقابتهای کوپا ایتالیا حذف شد.

بازیهای هفته بعد:

یوونتوس - لاتزیو یکشنبه 11 بهمن 1388 سری آ ایتالیا

شنبه 3 بهمن توسط مهراد

خداحافظ اسطوره من

22. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 14 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)