Design & Developed BY Patira

صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 311121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 137
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bia Inja سياه و سفيدهاي يوونتوس (( اخبار , حواشي , گزارش بازيها)) Juventus Fans

به نام خدا

با سلام به هواداران پر افتخارترين تيم كالچو يعني يوونتوس .

اين تاپيك هم براي هواداران يوونتوس ايتاليا در نظر گرفتيم.توي اين قسمت به بررسي حوادث , اخبار , گزارش بازيها و ديگر مسائل حاشيه اي بيانكونري مي پردازيم.هواداران مشكي و سفيد هاي تورين در اين قسمت از تيم خودشون مي تونن صحبت كنند و آناليز و مسائلي كه دوست دارند رو مي تونن اينجا قرار بدن.از ارسال پست هاي بي محتوا خودداري كنيد تا مجبور به حذف كردن مطالبتون نشيم تا سطح كيفي تاپيك هم بالا بره. من هم به عنوان مسئول ليگ ايتاليا سعي مي كنم حواشي و مسائل هفتگي يوونتوس رو اينجا قرار بدم.

به اميد موفقيت شما

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 8 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

یوونتوس، وینوو را بازسازی خواهد کرد

پس از اینکه مصدومیت های متوالی در دو فصل پیاپی به تیم یوونتوس حمله کرد و بیش از حریفان این تیم بزرگ را از پای در آورد ، مدیران بانوی پیر در اولین اقدام برای جلوگیری از تکرار این مصدومیت های آزار دهنده تصمیم گرفتند تا گروهی از مهندسان و کارشناسان را برای تحقیق به وینوو بیاورند :

" نتایج آزمایش ها و بررسی هایی که بر روی زمین چمن طبیعی و مصنوعی صورت گرفت با توجه به اینکه درصد بیشتر این مصدومیت ها کشیدگی ماهیچه ها بوده است نشان دهنده ی نرم بودن زمین اصلی ( چمن طبیعی ) بود که مهمترین علت آن نصب اشتباه نقاط جذب آب در میانه ی زمین است ، وجود این نقاط در میانه ی زمین باعث می شود که آب در سراشیبی زمین قرار گیرد و میانه ی زمین اصلی همواره نرم و مرطوب بماند البته در این تحقیقات مشخص شد که یک مشکل دیگر نیز وجود دارد و آن هم رطوبت بیش از اندازه ی منطقه ی وینوو در فصل زمستان است که در مصدومیت ماهیچه ای بازیکنان به زمین نرم کمک بسیار زیادی می کرد "

لازم به ذکر است که کادر پزشکی به سرپرستی " تنکونه " و کادر فنی به سرپرستی " دلنری " در بازدید از وینوو و پینزولو تنها زمین پینزولو را تایید کردند و از مدیران درخواست کرده بودند تا در وینوو تغییراتی ایجاد کند که به احتمال فراوان باشگاه یوونتوس مجبور خواهد شد چمن وینوو را به کلی تغییر دهد.

4. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

کشته شدگان بروکسل همیشه در قلب ما
    8 خرداد 1389
    صبح امروز در محل ساختمان باشگاه یوونتوس مراسم به یاد کشته شدگان بروکسل برگزار شد، در این مراسم اندره انیلی، جان الکان، میشل پلاتینی، بونیپرتی، استونس، بلان، ماروتا، بته گا، خانواده بازیکنان بزرگ گذشته یووه، الساندرو دل پیرو و تعدادی از مسولین حضور داشتند.

مدیر بانوی پیر در سخنانی گفت: شخصا این حادثه تلخ و غم انگیز را به یاد دارم، نه سال سن داشتم و از خانه نمی توانستم خوب متوجه شوم که چه اتفاقی افتاده، اما حس عجیبی داشتم. روز گذشته با الکس دل پیرو در این خصوص صحبت کردم، او هم در ان سال پسربچه ای بود اما به خوبی این حادثه را به یاد داشت. زمانی که بزرگ شدیم متوجه شدیم که تراژدی غم انگیزی روی داده بود.

یوونتوس جامی را به دست اورد اما هوادارانی را از دست داد و حالا ما همیشه از ان روز یاد خواهیم کرد. از ان محل و از کشته شدگان ان حادثه که همیشه در قلب و یاد ما خواهند بود.

میشل پلاتینی نیز در سخنانی اظهار داشت: یاد و غم ان حادثه همیشه زنده است، یک بازیکن بودم و هواداران زیادی که عاشق یوونتوس بودند در ان روز به ورزشگاه امده بودند و متاسفانه تعدادی شان هرگز به خانه بازنگشتند. بازی ای مانند ان دیدار هرگز در 90 دقیقه به اتمام نرسید، گویی همچنان در حال برگزاری ست و هرگز متوقف نمی شود و در زندگی ما همیشه در حال بازی است. هرگز نمی توان ان را رد کرد و حالا امروز ما در کنار خانواده یشان می خواهیم یاد 39 کشته این دیدار را که همیشه در قلب مان هستند را زنده کنیم.

6. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

یووه باید همیشه در صدر باشد

روزی پیراهن سیاه و سفید بانوی پیر را بر تن می کرد و روزی بانوی پیر را ترک کرد و با ماتراتزی در دیدار فینال درگیر شد. زیدان که همه او را به زیزو می شناسند در مراسمی پیش از جام جهانی در کنار کودکان زیادی که با شوق به دیدن او امده بودند شرکت کرد و در ان مراسم به یووه و ایتالیا اشاره ای کرد.

برای من بسیار سخت است که یوونتوس را اینگونه ببینم. یووه باید در صدر جدول رده بیاستد، نه اینکه نمایش ضعیف ارائه دهد. مطمئنا هفته به هفته نباید به فکر نتیجه باشد زیرا هفته به هفته باید بداند که در صدر قرار خواهد گرفت. همه از شرایط یووه در این فصل اگاهیم اما می دانیم که یوونتوس باید استارت دوباره ای بزند و نشان دهد که فوتبال را می داند و زیبایی و نتیجه گیری را می شناسد.

نمی خواهم این فصل را بار دیگر مرور کنم، تنها می گویم که هواداران این تیم می خواهند هر چه زودتر تیم شان به قدرت گذشته بازگردد. در حال حاضر همه چیز در این باشگاه تغییر کرده و انیلی بار دیگر به این باشگاه بازگشته و تولد جدیدی را برای بانوی پیر با انیلی پیش بینی می کنم، بازگشت اندره ا در پست بلان فوق العاده خواهد بود. اندره ا را به خوبی می شناسم، می دانم که چه اندازه عاشق یوونتوس است، او می داند چه می خواهد و تلاش برای یووه را می داند، من مطمئنم او موفق می شود.

8. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

اعتراض تیفوسی ها
    9 خرداد 1389
    گروهی از تیفوسی های ناراحت و خشمگین بانوی پیر که در مراسم یادبود کشته شدگان بروکسل شرکت کرده بودند مقابل ساختمان باشگاه یوونتوس در خیابان فراریس با تجمعی اعتراضی از شرایط تیم در فصل گذشته و بی مسولیتی گروهی از مدیران در قبال نتایج ضعیف، شکست ها و کالچوپولی گلایه کرده و خواستار رسیدگی به مسائل فوق شدند.

این گروه که با دست نوشته، پرچم و مواد اتش زا اعتراض خود را فریاد می زدند تاکید کردند مدیران جدید باید با توجه به شواهد به دست امده مسائل کالچوپولی دو را شدیدا دنبال کنند و به بازگشت اسکودتوهای دزدیده شده یووه توسط اینتر توجه داشته و شواهد به دست امده را پیگیری نمایند.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

با امائوری دوئلی نخواهم داشت

یکی از گزینه های اصلی خرید بانوی پیر محسوب می شود، همه از تمایل و توجه یووه به وی اگاهند و البته ابراز تمایل این مهاجم به پوشیدن پیراهن بیانکونری. جامپائولو پاتزینی که پیش از این بر سر حضور در تیم ملی با امائوری مهاجم تازه ایتالیایی یووه درگیر بود در واکنش به احتمال یوونتوسی شدنش گفت

من هرگز با کسی مجادله نداشتم، من تنها با خودم مبارزه می کردم، به هیچ عنوان منظورم این نبود که نمی خواهم امائوری ملی پوش شود. این روزها شایعات جالبی می شنوم، بله یووه برای جذب من ابراز تمایل نشان داده، هر چند که با باشگاه خودم سه سال قرارداد دارم و در این تیم بسیار راحت هستم و می دانم که مدیر با خروج من مخالف است اما زمانی که نام یووه مطرح میشود اعتراف می کنم که به ان توجه ویژه ای خواهم کرد. اما اگر به این تیم بپیوندم مطمئنا با امائوری دوئلی نخواهم داشت، او مهاجم آن تیم است.

11. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

تاکید کاپیتان به سخنان گذشته خود

چهار سال از قهرمانی لاجوردی پوشان می گذرد، تابستان 2006 که برای برخی از مهره های اتزوری حواشی و اتفاقات متفاوتی به جز قهرمانی در المان و شادی و سرور بابت فتح جامی زرین و ارزشمند داشت. بازیکنان بیانکونری که با اتهام کالچوپولی تازه به کشور بازگشته بودند فشار تازه ای را تحمل می کردند و سرانجام نتایجی که به دست امد و در ادامه خروج تعدادی از ستاره های سیاه و سفید، فابیو کاناوارو که به همراه یووه قهرمانی سری ا را تجربه کرد تصمیم به ترک یووه گرفت و پس از سه سال دوری بار دیگر به این تیم بازگشت، او که در کنار ملی پوشان خود را اماده یک جام جهانی دیگر می کند با گذشت چهار سال در کنفرانس خبری بار دیگر به موضوع کالچوپولی بازگشته و تاکید دارد یوونتوس در ان سال ها در زمین و با قدرت بازیکنانش به برتری رسید.

چهار سال از قهرمانی در برلین می گذرد، ما قهرمانان جهان بودیم، هیجان زیادی را تجربه می کردیم و حالا این سفر برای من، بوفون، دل پیرو، دروسی، گاتوزو، جیلاردینو، گروسو، یاکوئنتا، ماتراتزی، تونی، پیرلو و توتی خاطره انگیز و زیبا ست. تعدادی از ما با این خاطره به افریقا سفر می کنیم و به دنبال تکرار ان هیجان وصف ناپذیر هستیم.

همه چیز همان طور که می دانید پیش رفت، در حال حاضر صحبت از ان بسیار اسان است، من بارها پیش از این نیز گفته ام، شواهد و مدارکی نیز به تازدگی به دست امده، می خواهیم ببینیم چطور پیش می رود و چه نتیجه ای اخذ خواهد شد. مطمئنا ما در میدان مسابقه به پیروزی می رسیدیم درست مانند انچه که در المان به دست امد و شما شاهد هنرنمایی و قدرت ما بودید. نباید به راحتی از شواهدی که به دست امده گذشت.

مدافع بانوی پیر پیش از این نیز تاکید داشت اسکودتو را من و هم تیمی هایم فتح کردیم، می دانیم که این جام را من در زمین مسابقه و دوستانم کسب کردیم .

13. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

مردی که تنها شد
    10 خرداد 1389
    حالا او تنهاست، یک مرد و مدیر همیشه بیانکونری که با بدرود بیانکونری تنهایی را حس می کند. یوونتوس با روبرتو بته گا خداحافظی کرد. بانوی پیر و سران جدید باشگاه تصمیم گرفتند که ارتباط با مدیر سابق خود را به اتمام برسانند. بته گا که سال ها در کنار یووه بود و پس از مسائل کالچوپولی این تیم را ترک کرد و از زمستان امسال با وجود شرایط سیاه و ناخوشایند در این باشگاه یک بار دیگر برای کمک به بیانکونری به این تیم بازگشت حالا از این تیم خداحافظی می کند.

یوونتوس از زحمات و همکاری بته گا در لحظات ویژه و سخت تشکر ویژه ای کرد و او را یکی از مهم ترین مسولین بانوی پیر در مشکلات خواند. به این ترتیب روبرتو بته گا با پیراهن، باشگاه و تیفوسی های سیاه و سفید که سالها در کنارشان زندگی کرد، لذت برد و لحظات شاد و غمگینی را تجربه کرده بود خداحافظی کرد.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

در سیستم دل نری کارایی ندارم

او نیز به جمع بازیکنانی اضافه شد که با سیستم مربی جدید بانوی پیر هماهنگی لازم را ندارد. مدتی از حضور دل نری به عنوان مربی تیم یوونتوس نمی گذارد اما تعداد بازیکنانی که با سیستم 2-4-4 وی مشکل دارند به طرز قابل توجهی در حال افزایش است.

اندره ا دامیکو مدیر برنامه های وینچنزو یاکوئنتا که از شرایط وی در تیم مربی ابراز رضایت می کند در خصوص اینده و سیستم جدید یووه گفت: وینچنزو مدت زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داد اما در حال حاضر پیراهن اتزوری را بر تن می کند.

او توان و قدرت بالایی دارد اما حقیقت این است که وینچنزو با سیستم دل نری کارایی نخواهد داشت، در این سیستم او نیروی تهاجمی خود را از دست می دهد، او یک مهاجم تمام عیار با قدرت بالاست و می تواند در ترکیب تیم قدرت حمله را بالا ببرد. با این حال می دانم که نگران اینده اش است اما به یووه و ماندن در این تیم علاقه زیادی دارد.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

مائورو مصدوم شد

مصدومیت در شرایطی حساس به سراغش امد، هافبک ایتالیایی – ارژانتینی بانوی پیر که در تمرینات عصر امروز اتزوری شرکت کرده بود به ناگاه از ناحیه زانوی پای چپ دچار مصدومیت و درد شدیدی شد و تمرینات را ترک و راهی شهر تورینو شد تا هر چه زودتر تحت معاینات دقیق قرار گیرد.

مارچلو لیپی شدیدا منتظر نخستین اخبار از شرایط و وضعیت اوست، زیرا مائورو یکی از گزینه های اصلی لیپی برای سفر به افریقا به شمار میرود و اسیب دیدگی او شرایط را دشوار خواهد کرد.

تاکنون خبری از نتیجه معاینات و بررسی ها منتشر نشده و مربی ایتالیا امیدوار است هر چه سریعتر تا زمان اعلام لیست نهایی شرایط وی مشخص شود.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

از کالچوپولی ممنونم
    11 خرداد 1389
    در حالی که امروز دادگاه کالچوپولی در ناپولی برگزار شد کلودیو مارکیزیو که در تیم لیپی بسیار خرسند و شاداب به نظر می رسد به دادگاه اشاره ای کرد و مسئله کالچوپولی را با حضورش در ترکیب اصلی یووه مقایسه کرد و گفت

ممنونم از کالچوپولی، در زمان مربیگری دشام در تیم جوانان و امید بازی می کردم و حالا برای بزرگسالان یووه و در ادامه تیم ملی ایتالیا، بسیار غرورانگیز است، حضور جوانان در ترکیب تیم های بزرگ ایتالیایی قابل توجه است، نه تنها در یووه، در میلان و رم نیز شما شاهد حضور جوانان هستید.

خیلی خوشحالم که توانستم فضای لازم را کسب کنم و برای یوونتوس و تیم ملی بازی کنم، حس عجیب و زیبایی دارم و امیدوارم موفق شوم.

18. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 311121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)