Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Jadid شياطين سرخ (( اخبار ,حواشي,گزارش بازيها)) Manchester UTD Fans

به نام خدا

+منچستر یونایتد در هفته اي كه گذشت+
    همین طور که از اسم تاپیک پیداست اینجا در مورد اخبار, حواشي و بازيهایی که منچستر انجام داده صحبت میشود.

پس تمامی هواداران متعصب شیاطین به اینجا بیایین تا در مورد تیم محبوبمان بیشتر بدانیم و با همديگه درمورد شياطين سرخ صحبت كنيم .

2. 3 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

تشديدمصدوميت روني

"وين روني" مهاجم ملي پوش تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس در فاصله يک مانده به آغاز مسابقات جام جهاني 2010 يک بار ديگر از ناحيه کشاله ران مصدوم شد.
    اين بازيکن 24 ساله که بيش از يک ماه با مشکل آسيب ديدگي ران و همچنين قوزک پا درگير بوده است، قرار بود در دو بازي آخر منچستريونايتد در فصل جاري بازي نکند، اما مقابل استوک به ميدان رفت.
    آسيب ديدگي وي يکشنبه شب در دقيقه 77 پيروزي چهار بر صفر منچستريونايتد مقابل استوک سيتي تشديد شد.
    "الکس فرگوسن" سرمربي منچستريونايتد در اين باره گفت: فکر نمي کنم مصدوميت او جدي باشد و مي تواند در جام جهاني بازي کند.
    روني قطعا يکي از بازيکنان تيم ملي انگليس در جام جهاني خواهد بود ولي معلوم نيست بتواند در دو بازي دوستانه اين تيم مقابل مکزيک و ژاپن قبل از سفر به آفريقاي جنوبي بازي کند.
    تيم ملي انگليس جام جهاني را با ديدار مقابل آمريکا در روز 12 ژوئن آغاز مي کند.

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

4. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

هواداران از گلزن بلغاري حمايت مي‌كنند
    برباتف: منچستر مهاجم مي‌گيرد، من هم مي‌مانم
    خبرگزاري فارس: بازيكن بلغاري تيم منچستريونايتد انگليس گفت: مطمئن هستم باشگاه مهاجم تازه‌اي خواهد خريد و من نيز در تيم باقي خواهم ماند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه منچسترايووينگ‌نيوز، ديميتار برباتف اظهار داشت: اظمينان دارم منچستر در تابستان حداقل يك مهاجم جديد استخدام خواهد كرد؛ اما اين امر به منزله فروش و واگذاري من به تيمي ديگر نيست. احساس مي‌كنم سرآلكس فرگوسن، تمايل زيادي به حفظ من براي فصل بعد دارد.
    وي افزود: هنوز از زمان قراردادم با منچستر 4 سال ديگر باقي است و مي‌توانم در خدمت تيم به افتخارات مهمي برسم.
    در منچستر من از حمايت كافي هواداران برخودار هستم و مي‌توانم همراه تيم به افتخارات تازه ‌اي برسم.

گلزن اسبق تيم‌هاي بايرلوركوزن آلمان و تاتنهام هاتسپرز انگليس عنوان كرد:‌ در اولدترافورد تا به اين لحظه هيچ مقامي به من در مورد مسئله فروش و انتقال به تيمي ديگر صحبتي نكرده است. از اين وضعيت نتيجه گيري مي‌كنم من اينجا باقي خواهم ماند.
    برباتف 29 ساله از دو سال قبل تاكنون در 65 ديدار به همراه تيمش 21 گل به ثمر رسانده است.
    انتهاي پيام/
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

تلاش براي جذب جانشين فان‌درسار آغاز شد
    فرگوسن آماده پيشنهاد به دروازه‌بان فيورنتينا
    خبرگزاري فارس: سرمربي منچستريونايتد آماده ارائه پيشنهاد به درواز‌ه‌بان فرانسوي تيم فيورنتينا ايتاليا است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه منچسترايووينگ‌‌نيوز، فرگوسن كه فصل قبل در مقاطعي ادوين فان‌در سار دروازه‌بان معروف هلندي را به علت مصدوميت، همراهي تيم ملي كشورش و يا كسالت همسر در اختيار نداشت و از اين بابت لطمه خورد، قصد دارد در روزهاي آينده به سباستين فري، پيشنهاد قابل توجهي ارائه كند.
    مربي 68 ساله شياطين سرخ كه به نظر مي‌رسد عزم خود را براي استخدام يك سنگربان توانمند و خوش‌آتيه جزم كرده، در فهرست بازيكنان مورد نظرش نام چند دروازه‌بان ديگر را نيز منظور كرده كه هوگو لوريس (المپيك ليون) و ايگور آكين‌فف (زسكا مسكو روسيه ) و مانوئل نوير(شالكه آلمان) از اين جمله هستند.
    به باور مربي 24 سال اخير منچستري‌ها به غير از فري 29 ساله، سه گزينه ديگر همگي كمتر از 25 سال سن دارند و در صورت حضور در اولدترافورد قادرند سال‌هاي سال در خدمت اين تيم قرار بگيرند.
    گفته مي‌شود نامزد اول منچستري‌ها براي حضور در درون دروازه مورد توجه چند تيم ايتاليايي نيز است.
    فري 30 ساله از سال 2006 تاكنون در 136 مسابقه به ميدان رفته است. وي پيش‌تر از سنگر پارما، ورونا، اينترميلان ايتاليا و كن فرانسه مراقبت كرده است.
    انتهاي پيام/
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

7. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا و فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریس و هوار
    تشکر ها
    10
    تشکر شده 33 در 13 پست

لیست خرید احتمالی منچستر یونایتد
    مانوئل توئر(شالکه 04 )- میگل ولوسو(اسپورتینگ لیسبون)- سباستین فری (فیورنتینا)- دفور (استاندارد لیژ)- ادین ژکو (ولفسبورگ)- داوید سیلوا ( والنسیا)- اشلی یانگ (استون ویلا)- جک رادول (اورتون)- مایکل آرتتا (اورتون)- دا کاستا (گریمو)- آنجل دی ماریا (بنفیکا)- هوگو لوریس (المپیک لیون)- سیمون کیائر (پالرمو)- سرجیو آگرو(اتلتیکو مادرید)- دیگو لوپز (ویارئال)- بنزما (رئال مادرید)- جورجو کیلینی (یوونتوس)- جیان لوییجی بوفون (یوونتوس)- ژروم بوتنگ(هامبورگ)- مارک همسیک (ناپولی)- اسکات پارکر (وستهام)- لوییز فابیانو (سویا)- گرت بیل (تاتنهام)- لوکا مودریچ (تاتنهام)- رنه آدلر(بایر لورکوزن)- جاگیلکا (اورتون)- لوییز سوارز (آژاکس)
    1_قرار داشتن نام این بازیکنان در این لیست به معنی این نیست که آن بازیکن به منچستر خواهد آمد فقط نشان می دهد که آن بازیکن مورد توجه باشگاه یونایتد قرار دارد و امکان دارد منچستر بازیکنی را جذب کند که نامش در این لیست قرار ندارد.
    2_بسیاری از این بازیکنان فصل پیش هم در لیست خرید منچستر بودند ولی هیچ تلاشی برای جذب آنها صورت نگرفت.
    منبع:آخرین خبرهای باشگاه منچستر یونایتد
    عشق من پرطرفدارترین تیم ایران....پرسپولیس

این هم وبلاگ من برای ارتش سرخ

9. کاربر روبرو از پست مفید ghermez2k تشکر کرده است .

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)