Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

Neww نظر شما درباره بازیهای یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2009/2010

قرعه کشی مرحله حذفی لیگ قهر مانان اروپا انجام شد 2010-2009
    قرعه کشی مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد که طبق قرعه های بدست آمده یک بار دیگر ، همچون سال گذشته شاهد نبرد جالب تیم های ایتالیایی با تیم های انگلیسی خواهیم بود!
    اما بر خلاف سال قبل امسال از بین سه تیم ایتالیایی حاضر در این دوره ، تنها دو تیم باید به مصاف تیم های انگلیسی بروند.
    تیم فوتبال اینتر میلان قهرمان بدون چون و چرا این سال های کالچو باید به نبرد با چلسی برود ، چلسی در حال حاضر در صدر جدول لیگ برتر انگلیس قرار دارد ، لازم به ذکر است که سرمربی گری این تیم انگلیسی بر عهده سرمربی فصل قبل تیم میلان ایتالیا یعنی کارلو آنجلوتی است.
    از جمله جالبترین نکات این دیدار تقابل مورینیهو در مقابل تیم سابقش چلسی خواهد بود!
    دیگر تیم ایتالیایی یعنی میلان که در مسابقات لیگ قهرمانان سال قبل حضور نداشت ، باید رو در روی تیم قدرتمند منچستر یونایتد قرار بگیرد!
    میلان همواره نشان داده که در مسابقات اروپا متفاوت ظاهر میشود ، حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که بار دیگر میلان میتواند بر خلاف نمایشی که در کالچو دارد ، حریفان قدرتمند اروپایی را از پیش رو بردارد.
    دیگر تیم ایتالیایی این دروه فیورنتینا است که با کمک لیون موفق شد ، لیورپول قدرتمند را از پیش رو بردارد ، تیم فیورنتینا نیز همچون دو تیم هم وطن خود صاحب یک قرعه مشکل شد و باید به مصاف تیم قدرتمند بایرن مونیخ برود ، هفته گذشته بایرن مونیخ موفق شد در تورین تیم یونتوس را با 4 گل شکست دهد!

VfB Stuttgart - Barcelona
    Olympiakos - Bordeaux
    Inter - Chelsea
    Bayern Munich - Fiorentina
    CSKA Moscow - Sevilla
    Lyon - Real Madrid
    Porto - Arsenal
    AC Milan - Manchester United
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط Gladiature_Roma : 12-18-2009 در ساعت 16:02

2. 3 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    Guus Hiddink ♥ José Mourinho ♥ Roberto Di Matteo
    بازیکن محبوب
    King Didier Drogba ♥ All Chelsea Players ♥ Specially Frank Lampard And John Terry
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732
    تشکر شده 1,559 در 429 پست

اشتوتگارت(آلمان) - بارسلونا(اسپانیا)

المپیاکو(یونان) - بوردو(فرانسه)

اینترمیلان(ایتالیا) - چلسی(انگلیس)

بایرن مونیخ(آلمان) - فیورنتینا(ایتالیا)

زسکا مسکو(روسیه) - سوی یا(اسپانیا)

المپیک لیون(فرانسه) - رئال مادرید(اسپانیا)

پورتو(پرتغال) - آرسنال(انگلیس)

آث میلان(ایتالیا) - منچستریونایتد(انگلیس)

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||

4. 2 کاربر از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

خیلی زوده که بگیم کدوم تیم میتونه برنده هر کدوم از بازیها باشه ، شاید تا اون موقع هزار تا اتفاق بیفته ، مثلا نقل و انتقالات زمستانی ، مصدومیت ، محرومیت ، تغییر کردن مربی یک تیم و ... اما یه نظری گذرا با شرایط حال بدیم بد نیست

بارسلونا – اشتوتگارت

نمیشه گفت که بارسا برنده بی چون و چرای این دیدار خواهد بود! اما وقتی به بارسا نگاه میکنیم ، این سوال میاد توی ذهن ما که چرا بارسا نمیتونه برنده بی چون و چرای دو بازی رفت و برگشت در مقابل اشتوتگارت باشه؟

المپیاکوس – بوردو

تبریک میگم به این دو تا تیم که با این قرعه آسون خیالشون خیلی خیلی راحته و هر دوتا هم فکر میکنن که قرعه ساده ای نصیبشون شده ، اما باید این نکته رو هم بدونن که تنها یکیشون به دور بعد صعود میکنه! فکر میکنم شانس بوردوخیلی بیشتر باشه!

اینتر – چلسی

سال قبل چلسی افتاده بود رودروی یوونتوس و افتخار ایتالیا رو از پیش رو برداشت ، حالا چلسی و اینتر که تقابل خیلی جالبی میشه ، سوژه ی بزرگ این بازی بدون شک خوزه مورینیو خواهد بود!
    این بازی دو تا دربی هم داره!
    1 – دربی بین مورینیو و مدیریت باشگاه چلسی
    2 – دربی بین آنجلوتی و اینتر
    اگر مورینیو بتونه چلسی رو از پیش رو برداره ، شاهکار کرده! اما دو تا نکته بر ضد مورینو وجود داره :
    1 – برتری تیم های انگلیسی در لیگ قهرمانان اروپا در سال های اخیر
    2 – تفکرات و تجربه ی فوق العاده آنجلوتی در بازیهای لیگ قهرمانان اروپا
    اگر بخوایم یک مزه هم این وسط بندازیم واسه دلخوشی آقای خاص ، باید بگم که : آنجلوتی توی لیگ (کالچو) تیم میلان رو داغون کرده بود ، در عوض توی لیگ قهرمانان اروپا میرفت تا اون بالا بالا ها! حالا که آنجلوتی توی لیگ(لیگ برتر) با چلسی ترکونده و فعلا صدرنشین هست ، پس با توجه به اینکه آنجلوتی همیشه توی یک جبهه موفق هست ، ممکنه توی لیگ قهرمانان اروپا نتونه موفق باشه!

بایرن مونیخ – فیورنتینا

رم مرد ، فیو زنده شد! فیورنتینا توی این سالها و با خرج های سنگینی که مدیریتش انجام داده ، مخاطبان زیادی رو به سمت خودش کشونده و حتی توی کشور خودمون هم همچون سالهایی که گابریل عمر باتیستوتا توی این تیم میزد ، هوادارانی رو به سمت خودش کشونده!
    جوتیک (اگر اسمش رو درست گفته باشم ، همین پسربچه مونته گرویی رو میگم) ، جیلاردینهو و موتا ، مثلث هجومی بنفش پوشان هستند که با شایستگی تمام موفق شدند ، لیورپول رو حذف کنند و به این دور صعود کنند ، اما در طرف مقابل تیم بایرن مونیخ ، این روزها تازه موتور خودش رو روشن کرده ، هر کی بازیهای بایرن رو ببینه اللخصوص دیدار مقابل یووه میبینه که این تیم از لحاظ روحی در سطحی بالاتر از 100 درصد قرار داره که الان همه این نکته رو میدونن که روحیه توی فوتبال و کلا ورزش از همه چی بالاتر و مفید تر و خطرناک تر هست!
    ما ایتالیایی ها دوس داریم فیو ببره ، آلمانی ها هم دوس دارن بایرن ببره! شاید خیلی ها شانس بایرن رو بیشتر بدونن اما بهتره یه نگاهی به سرنوشت لیورپول بندازیم، فیو هم بدون تعارف چندان شخصیت موفقیت رو نداره و شخصیت حضور توی مراحل بالایی رو نداره!

زسکا مسکو – سویا

تنها نکته ای که به ذهنم میرسه بعد از دیدن اسم این دو تیم خصوصا تیم زسکا مسکو این است که : متاسفم ، متاسفم و متاسفم برای یووه ، لیورپول ، رم ، والنسیا که اینجا نباشند و دو تیم سویا و زسکا رو در روی هم قرار بگیرند!

لیون – رئال مادرید

با شنیدن نام این دو تیم تنها چیزی که یادم میاد جونینیهو هست! یادش به خیر یک تنه رئال رو داغون کرده بود! امیدوارم امسال هم این دو تیم بتونن یک دیدار تاریخی ، جذاب و واقعا به یاد ماندنی رو به اجرا بزارن! ما یک بار در مورد رئال نظر دادیم خیلی اذیت شدیم اما الان تموم حرفام رو توی یک کلمه خلاصه میکنم! فوتبال پلی استیش نیست! رئال ثبات تیمی نداره!

پورتو – آرسنال

پدیده ای به نام هالک! این روزها همه از هالک میگن! توی تیم ملی برزیل هم که هست! کارشما یادمون نمیره! توی مسابقات سال های قبل پورتو ریکاردو کارشما تونست خودش رو به لیگ معتبر سری آ بکشونه ، اما اصلا نتونست موفق باشه!
    حالا نوبت هالکه!
    آرسنال ، اندیشه های آرسن ونگر همیشه تماشایی خواهد بود! حتی با این همه مصدوم!

منچستر – میلان

منچستر 7 تا به رم زد ، رم هم میلان رو رفت و برگشت میزد ، اما منچستر توی سن سیرو 3 تا از میلان خورد! بازیهای لیگ قهرمانان با لیگ کشور خیلی فرق داره!
    میلان با کارلتو آنجلوتی توی این مسابقات یک سال قهرمان شد و یک سال هم نائب قهرمان! همه میگفتن که تیم میلان به خاطر اندیشه های خوبی که آنجلوتی توی این مسابقات داره ، این قدر موفقه! اما ...
    اما لئوناردو جوان هم تونست رئال مادرید رو با اون همه ستاره توی سانتیاگو برنابائو شکست بده!
    نتیجه : شاید منطقی ترین نتیجه ای که بتونیم بگیریم این است که بازیکنان میلان تجریه بالایی دارند و شعور بالایی توی این مسابفات دارند! بازیکنانی نظیر سیدورف که فکر کنم با 3 تا تیم مختلف قهرمان این بازیها شده! پیرلو ، نستا ، گتوسو و ...
    قشنگترین بخش این بازیها تقابل دوباره ایتالیایی ها در مقابل انگلیسی هاست ، خیلی ها میگن رم سال قبل مقابل آرسنال با بدشانسی و در ضربات پنالتی حذف شد!
    در مورد یووه و چلسی هم میگن که توی بازی برگشت ، و با توجه به نمایشی که یووه توی این بازی داشت ، بازم این حق یووه بود که به دور بعد صعود کنه!
    در مورد اینتر و منچستر هم به بازی برگشت رجوع میکنن و دو ضریه اینتر که به تیرک دروازه منچستر خورد را به رخ منتقدین تیم اینتر میکشند!
    اصلا بی خیال گذشته ، به قول معروف این گوی و این میدان ، اینبار که دیگه مشکلی نیست ، پس این منچستر و این هم چلسی!؟ ببینم چیکار میکنید برادران! امیدوارم ما رمی ها رو که دعای خیرمون پشت سر شماست رو سرافراز کنید!
    ویرایش توسط Gladiature_Roma : 12-18-2009 در ساعت 19:50

6. 5 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Jadid

هه
    خوب بزارید مشخص کنم،
    بارسلونا از اشتوتگارت میبره
    بوردو هم از المپیاکو میبره
    چلسی هم از اینتر میبره
    فیورنتینا هم از بایرن به سختی میبره
    سویا از زسکا میبره
    رئال هم از لیون میبره
    آرسنال از پورتو میبره
    میلان هم از منچستر میبره

خداحافظ اسطوره من

8. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bia Inja

با اینکه حسابی از اینتر متنفرم ولی دوست دارم اینتر بیاد بالا چون جام اروپاست و به هر حال اینتر هم از ایتالیاست.
    و فیورنتینا هم که میاد بالا لازم نیست دعا کنیم.
    میلان هم راحت تر از تمام تیمای دیگه. به سوی قهرمانی.
    منچستر از حالا خودشو حذف شده بدونه.
    راستی میخواستم بدونم کسی نمیدونه تکرار قرعه کشی رو میشه از کدوم شبکه ماهواره دید؟ ( یا پر کرد )
    یا حداقل لینک دانلودش چیه؟

خداحافظ اسطوره من

10. 2 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

اشتوتگارت - بارسلونا

عجب بازی مسخره ای حیف بارسلونا نیست آخه که قراره 180 دقیقه با این تیم بازی کنه ؟!
    یاد بازی کسل کننده بارسا وردربرمن افتادم که هرکاری دوست داشتن آبی و اناری ها با وردربرمن کردن
    خلاصه نمی دونم اولین بازی کجاست اما می دونم همون جا کلک اشتوتگارت کنده می شه

المپیاکوس - بوردو

پتانسیل حذف شدن توی هر دو تیم به اندازه کافی هست فقط با این تفاوت که این پتانسیل توی المپیاکوس بیشتر نمود پیدا می کنه و اونا یه مرحله زودتر از بوردو با جام خداحافظی می کنند.
    با توجه به نزدیکی به فصل امتحانات ترجیح می دم زیاد به این بازی توجه نکنید و درس بخونید

اینترمیلان - چلسی
    این بازی اینقدر جذاب هست که برعکس بازی قبلی حتی ارزش حذف کردن یه درس 2 واحدی رو توی دانشگاه داره و بشینید با خیال راحت بازی رو ببینید. کلی توی این بازی می شه تقابل پیدا کرد
    مورینیو که همین جوریش همه بازیهاش تقابل محسوب می شه این بازی دیگه واسش حکم مرگ و زندگی رو داره و تقابل کارلتو مقابل اینتر اما این بار نه با میلان بلکه با چلسی می تونه جالب باشه.
    حذف اینتر در این مرحله نظر منه و فکر می کنم که قدرت بدنی چلسی توی اون فصل سرد به دردش می خوره و وجود بازیکنان متعدد افریقایی در این بازیهای قدرتی می تونه یک برگ برنده باشه.بازیکنانی که استخوان بندی چلسی رو تشکیل می دن

بایرن مونیخ - فیورنتینا
    لوکا تونی که این روزها ساز جدایی هم می زنه مقابل بنفش های فلورانس قرار می گیره.باید ببینیم که توی ترکیب تیم بایرن قرار می گیره تا مقابل تیم سابقش بازی کنه یا نه.
    با این همه شاه کار لوئیز فانخال هلندی مقابل یوونتوس ما رو متقاعد می کنه که برای بایرنی ها شانس بیشتری قائل باشیم.

زسکا مسکو - سویا
    دو تیم خیلی نامی و مدعی نیستند اما بازیهاشون رو که می دیدیم ته مایه های حرفه ای بودن توشون دیده می شد و از اون بازیهایی است که آدم از تماشا کردنش پشمون نمیشه و شاید مثل بازی سوئیس - ترکیه مقدماتی جام جهانی 2006 این بازی هم به یاد ماندنی باشه

لیون - رئال مادرید
    فکر می کنم یک گلدان مجزا همیشه برای لیون و رئال مادرید قرار می دن و توی این مرحله همیشه باید این دو تا تیم با هم بازی کنن.
    یه بازی تکراری که لااقل فرقش با بازیهای قبلی اینه که برخلاف 2 - 3 سال اخیر که مادریدی ها خیلی ایستگاهی زن نداشتند امسال کریستیانو رونالدو می تونه توی دوئل با جونینیو شرکت کنه و حتی از اون ببره . روی کاغذ و خلاصه روی هر چیز که حساب کنیم رئال برنده این بازی می تونه باشه

پورتو - آرسنال
    ناف پورتو هم با انگلیسی ها زدن . یه مروری که توی ذهنم می کنم توی این چند سال اخیر پورتو حریف همیشگی انگلیسی ها در این مرحله بوده. چلسی و آرسنال و مخصوصآ منچستر که زیاد توی این مرحله حریف پورتو شده. پرتغالی ها نشون دادن که می تونن ناپرهیزی کنن و در حد شگفتی ظاهر بشن.
    آرسنال تیم خوبیه و پورتو هم خوب شگفتی ایجاد می کنه ... از اون بازیهایی است که خیلی راحت نمیشه گفت کی می اد بالا ولی من به سختی می گم آرسنال

میلان - منچستر
    هیچکدومشون در اوج به سر نمی برند اما هر دوشون مدعی هستند. درباره این بازی اصلآ دوست ندارم پیش بینی کنم چون اعتقاد دارم فقط باید این بازی رو دید و لذت برد و اگه بخواهیم به چشم تعصب به بازی یک تیم نگاه کنیم مطمئنآ قسمتی از زیبایی بازی رو نمی بینیم.
    بازی واقعآ نزدیکه . میلانی ها امیدواراند که روزهای خوش کاکا در اولدترافورد رو این بار رونالدینیو تکرار کنه و منچستری ها هم که یک کریستیانو رونالدو رو از دست دادند که اون هم حکم کاکای میلان توی منچستر رو داره .
    چیزی که می تونم بگم اینه که منچستر به راحتی اون سری از میلان شکست نخواهد خورد و بازی نزدیکه
    WelCome To Derby

12. 5 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    Guus Hiddink ♥ José Mourinho ♥ Roberto Di Matteo
    بازیکن محبوب
    King Didier Drogba ♥ All Chelsea Players ♥ Specially Frank Lampard And John Terry
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732
    تشکر شده 1,559 در 429 پست

چلسی اگه چلسی همیشگی باشه 100 درصد اینتر رو میبره
    منچستر هم به راحتی میلان رو سوراخ سوراخ میکنه از قبل معلومه
    بازی بارسا هم پیشبینی شده هست

در کل دوست دارم تیم های انگلیسی بیان بالا

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

14. 2 کاربر از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

اشتوتگارت - بارسلونا

چی بگم فکر کنم دیگه مشخصه کی میاد بالا

المپیاکو - بوردو
    بوردو در گروهی اول شد و تیمهای یووه و بایرن رو برد فکر نکنم المپیاکو هم براش سخت باشه

اینترمیلان - چلسی
    هر دو خوبم ولی امسال چلسی بهتر بود من دوست دارم اینتر بیاد بالا با وجود خوزه

بایرن مونیخ - فیورنتینا

صعود میکنه

زسکا مسکو - سوی یا
    به احتمال زیاد سویا

لیون - رئال مادرید

پورتو - آرسنال
    دلیلش هم اینه که
    آث میلان - منچستریونایتد

16. 3 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    -------
    بازیکن محبوب
    همه میلانی ها

IranMilanPersepolis

تشکر ها
    17
    تشکر شده 103 در 19 پست

پیش فرض میلان - منچستر

به جز بازی میلان - منچستر بازیهای دیگه واسه من مهم نیست و البته بازی اینتر - چلسی هم می تونه مهم باشه.
    درباره بازی با منچستر چیزی که می تونم بگم اینه که میلان در بهترین روزهای خودش بعد از رفتن کاکا قرار داره.
    بعد از جدایی کاکا هیچ وقت تیم اینقدر آماده نبود.درسته که در کالچو چند هفته ای بالا و پایین داشت اما بازم میشه روی بازی حساب کرد.
    این بازی یک مسابقه انتقامی هم واسه بکام مقابل فرگوسن می تونه باشه و آخرین بازی بکام با منچستر که فکر می کنم بازی با رئال مادرید بود که بکام دیر به زمین اومد و منچستر حذف شد و از اون موقع به بعد ساز جدایی هم می زد !
    بکام خیلی انگیزه داره که جلوی تیم سابق خودش خوب بازی کنه
    بازی رفت روز سه شنبه مورخ 1388/11/27 ساعت 23:15 در ورزشگاه سن سیرو برگزار می شود .

18. کاربر روبرو از پست مفید Milan = Love تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    ژنرال
    بازیکن محبوب
    مجتبي جباري
    ChelseaSS_Tehran
    تشکر ها
    86
    تشکر شده 172 در 54 پست

پیش فرض اینتر میلان چلسی لیگ قهرمانان اروپا

من فکر می کنم حساس ترین بازی این مرحله بازی چلسی و اینتر باشه نه واسه اینکه خودم طرفدار چلسی هستم.
    اگه به جدول لیگها نگاه کنید می بینید که چلسی تیم اول انگلیس و اینتر تیم اول ایتالیاست و وقتی دو تیم اول از 2 لیگ معتبر روبریو هم قرار می گیرن می شه حساسیت این بازی رو حدس زد.
    بازی اول هم که طبق برنامه هفته بعد 5 اسفند در سنتیاگو برنابئو برگزار می شه .

دوستت دارم **

20. کاربر روبرو از پست مفید 4030 تشکر کرده است .

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)