Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Newww تیم ملی انگلیس در جام جهانی 2010 افریقای جنوبی(اخبار ,تحلیل بازیها و تبادل نظر)

به نام خدا

در اینجا اخبار،صحبت های هواداران و.... از تیم ملی انگلیس تا جام جهانی 2010 قرار میگیرد.

2. 6 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

Jadid پیش به سوی قهرمانی

قهرمانی برای دومین بار پس از سال 1966 امکان پذیر است؟

فابیو کاپلو سر مربی ایتالیایی انگلیس ایا میتواند این طلسم قهرمان نشدن انگلیس را پس از 44 سال بشکند؟

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    با وجود بازیکنان بزرگ مثل:جرارد،لمپارد،رونی،فرد ناند،جان تری،بکام و بازیکن جوان خود تئو والکات

4. 4 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

Newww رویای کاپلو، حضور در فینال جام جهانی در مقابل ایتالیا

سرمربی سه شیرها به موفقیت در جام جهانی امیدوار است

فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلیس، تایید کرد که امیدوار است تیم ملی انگلیس در فینال جام جهانی 2010 در مقابل ایتالیا قرار بگیرد.
    سرمربی سابق رئال مادرید یوونتوس تاکید کرد که می داند که از کجا آمده است و امیدوار است که تیمی که هدایتش را بر عهده دارد در مقابل تیم کشورش به برتری برسد.
    او در مصاحبه با The Sun گفت:" من عاشق فینالی بین انگلیس و ایتالیا هستم. به خاطر ایتالیا، خودم و همه ما. عجیب ترین لحظه در زمان پخش سرود ملی خواهد بود اما من اکنون پیراهن متفاوتی را به تن می کنم و باید برای پیراهن تیم ملی انگلیس کار کنم.
    تیم من قوی است. طرفداران از نتایجی که ما به دست آوردیم، احساس غرور می کنند. باید در یک جام جهانی حضور داشته باشیم و هدف ما رسیدن به فینال است. ما تیم مبارزه جویی هستیم و بار دیگر تکرار می کنم: ما می توانیم با سری بالا، در مقابل بهترین تیم های دنیا بازی کنیم."
    تیم های اتگلیس و ایتالیا تنها یک بار در جام های جهانی گذشته در مقابل هم قرار گرفتند که به رسیدن به مقام سوم جام جهانی 1990 بود. ایتالیا آن دیدار را با نتیجه 2-1 به سود خود پایان داد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 4 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

Newww کاپلو وپنالتی زنهای جام جهانی

مربی تیم ملی انگلستان از هم اکنون نام پنالتی زنهای تیمش در رقابتهای جام جهانی 2010 را در ذهن دارد.

سایت گل- فابیو کاپلو، مربی ایتالیایی تیم ملی انگلستان در صحبتهایی اعلام کرده که 5 بازیکنی را می بایست در رقابتهای جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی ضربات پنالتی احتمالی تیمش را بزنند، مشخص کرده است.
    کار سه شیرها در رقابتهای مختلف جام جهانی، از جمله جام های جهانی 1990، 1998 و 2006 به ضربات پنالتی کشیده و از همین رو مربی سابق باشگاه های یوونتوس و رئال مادرید در صحبتهایی اعلام کرده که 5 شاگردش را که می بایست ضربات پنالتی تیم ملی انگلیس را به ثمر برسانند مشخص کرده است.
    کاپلو در گفت و گو با ESPN گفت:« پنالتی زدن مثل بلیط بخت آزمایی است. من بازیکن بسیار خوبی را به یاد دارم که نتوانسته اند ضربات پنالتی شان را به گل تبدیل کنند، چرا که نسبت به گلزنی شان مطمئن نبوده اند. زمانی که ضربات پنالتی از راه می رسد و تو بازیکنانی که می بایست پنالتی بزنند را انتخاب می کنی و بازیکنان می گویند که نه لطفا ما این ضربه را نزنیم، حتی ممکن است که او بهترین بازیکن تیمت باشد.»
    این مربی باتجربه ادامه داد:«من ترجیح می دهم بازیکنانی را برای زدن این ضربات انتخاب کنم که خودشان می خواهند این ضربات را بزنند و من همیشه ضربات پنالتی را در ذهنم تمرین می کنم. من در حال حاضر می دانم چه کسانی بهترین بازیکنان برای قرار گرفتن پشت این ضربات هستند ولی فشاری که در زمان برگزاری مسابقات به وجود می آید، شرایطی کاملا متفاوت را رقم می زند. در طول تمرینات تیم دروازه بزرگ است و دروازه بان کوچک ولی زمانی که می بایست برای فتح جام جهانی یک ضربه پنالتی را به گل تبدیل کنی، دروازه کوچک می شودو دروازه بان بزرگ. گلزنی تحت چنین فشاری، کاری بسیار سخت و دشوار است.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 4 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    رافائل بنیتس
    بازیکن محبوب
    جرارد و بقیه انگلیسی

EnglandLiverpoolPersepolis

تشکر ها
    33
    تشکر شده 104 در 18 پست

پیش فرض باخت هاي انگليس در پنالتي

يك داستاني بين مردم انگليس و مخصوصآ اهالي فوتبال اين كشور مشهوره و اون هم پيش بيني يك سبزي فروش بوده كه سالها پيش پس از يكي از بازيهاي تيم ملي انگليس كه به پنالتي كشيده شد و انگليس بازي رو برد پيش بيني كرده بود كه انگليس تا سالهاي بسيار زيادي ( فكر كنم گفته 30 سال ) نمي تونه توي ضربات پنالتي پيروز شه.
    جالب اينجاست كه در اين جام هاي اخير انگليس توي انواع و اقسام ديدارهايي كه به پنالتي كشيده مثل ديدار با آلمان (جام جهاني 90 ) ديدار با آرژانتين (جام جهاني 98 ) . ديدار با پرتغال ( يورو 2004 ) . ديدار با بازم پرتغال جام جهاني 2006 بازيهاي رو توي پنالتي باخته و ظاهرآ داره كم كم به يك طلسم تبديل مي شه

پنالتي هدر رفته بكام با پرتغال

از زاويه پشت

حذف از 2006
    ویرایش توسط Gerrard_C : 01-09-2010 در ساعت 00:27

10. 5 کاربر از پست مفید Gerrard_C تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    Guus Hiddink ♥ José Mourinho ♥ Roberto Di Matteo
    بازیکن محبوب
    King Didier Drogba ♥ All Chelsea Players ♥ Specially Frank Lampard And John Terry
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732
    تشکر شده 1,559 در 429 پست

امید وارم انگلیس قهرمان جام جهانی بشه

«««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||

12. 2 کاربر از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    هیدینگ
    بازیکن محبوب
    فرانک لمپارد

EnglandChelseaChelsea

تشکر ها
    33
    تشکر شده 91 در 40 پست

سلام

بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس از جان تری بخاطر موضوعاتی که جدیدا برای او اتفاق افتاده گرفته شد و به ریو فردیناند رسید متاسفانه فقط در این مورد دارند مساله های خصوصی رو هم دخیل می کنند و روزنامه ها هم در پخش این خبر کوتاهی نکردند
    اگه اینطوری باشه بازوبند کاپیتانی باید از خیلی بازیکن ها گرفته بشه و حتی بعضی بازیکن ها باید از فوتبال کناره گیری کنند

14. 2 کاربر از پست مفید ch.100% تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    J. Mourinho & Wenger
    بازیکن محبوب
    Aguero & C R 7 9 $ NANI
    اسم واقعی شما
    Mohsen

PortugalPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    3,730
    تشکر شده 580 در 164 پست

با وجود تیمهای قدری مثل اسپانیا-ایتالیا-برزیل - آرژانتین-پرتغال_هلند و . . . انگلیس شانس کمی برای قهرمانی داره

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

Jadid جايزه 500 هزار پوندي براي روني در صورت آقاي گلي در جام جهاني

وين روني، مهاجم ملي پوش تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس، در صورتي که آقاي گل مسابقات جام جهاني 2010 شود، مبلغ 500 هزار پوند جايزه نقدي دريافت خواهد کرد.
    نشريه "نيوز آو د ورلد" روز يکشنبه نوشت: اين مبلغ بخشي از قرارداد کلاني است که روني با شرکت توليدکننده کفش هايش منعقد کرده است.
    انتظار مي رود اين بازيکن 24 ساله در ماه دسامبر سال جاري ميلادي هم به عنوان بهترين بازيکن سال جهان انتخاب شود، اگر چه بايد از سد بازيکناني چون "فرناندو تورس"، "داويد ويا" و "لوييس فابيانو" عبور کند.
    "گري لينکر" آخرين بازيکن انگليسي بود که در جام جهاني 1986 مکزيک با به ثمر رساندن شش گل به عنوان برنده جايزه کفش طلاي اين رقابت ها انتخاب شد.
    در حال حاضر "ميروسلاو کلوزه" آلماني به خاطر پنج گلي که در جام جهاني 2006 زد، عنوان آقاي گلي را در اختيار دارد.
    برخي از کارشناسان معتقدند، مهاجم سابق اورتون که در جام جهاني گذشته موفق به گلزني براي تيم ملي انگليس نشد، پس از فصل درخشاني که تاکنون در اين تيم و همچنين منچستريونايتد سپري کرده، چهارمين مدعي دريافت جايزه کفش طلايي در مسابقات آفريقاي جنوبي است.
    روني پس از به ثمر رساندن بيست و ششمين و بيست و هفتمين گل خود مقابل وستهام، فقط 15 گل تا رسيدن به رکورد "کريستيانو رونالدو" در مسابقات فصل 08/2007 فاصله دارد.
    وي که به دليل مصدوميت زانو نتوانست در جريان پيروزي شنبه شب يک بر صفر منچستريونايتد مقابل وولورهمپوتن بازي کند، احتمالا مسابقه بعدي اين تيم مقابل اينترميلان(منظورشون آ ث میلانه) در ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا را هم از دست خواهد داد.

منبع:football3.ir

17. 2 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

تا شروع دور نهایی جام جهانی فوتبال 2010 کمتر از 3 ماه مانده است.از نظر شما ماندگارترین تصویر و دیرپاترین خاطره از دور مقدماتی این پیکارها کدام بود؟
    نام بردن از یک واقعه خاص کار سختی است هر چه باشد ما از 10 بازیمان 9 تا را بردیم و صعودی مقتدرانه داشتیم و این نشان میدهد حوادث خوب در این پیکارها برای ما کم نبوده است.همگان اعتراف داشتند که استمرار و تداوم در کار ما در قیاس با گذشته بیشتر شده است و شکست دادن ما در 2 سال و اندی که از شروع کار کاپلو در اردوی ملی انگلیس میگذرد،به کار بسیار سختس بدل شده است.ما باید حتما این ریتم را حفظ و در همین مسیر حرکت کنیم،در غیر اینصورت از خاطرات خوشی که میگویید اثری در دور پایانی مسابقه ها دیده نخواهد شد.

صحبت از کاپلو شد.به رغم تمامی پیشینه درخشان او،برای اولین بار است که در یک میدان کلاسیک مرتبط با تیم ملی و در عرصه ای چون جام جهانی شرکت میکند.
    همین طور است،اما او تا به حال کم نیاورده است و بعید میدانم در مرحله نهایی متوقف شود.تجربه و بینش او در این حرفه باورنکردنی است و آمار و موفقیت هایش هم فوق العاده بوده و خوشبختانه با حضور و هدایت وی یک روحیه آشکار پیروزی خواهی و رهیز از شکست در اردوی فوتبال ملی انگلیس به وجود آمده و ما را به نقطه درخشان فعلی رسانده است.

ظاهرا شما کاپیتان دوم تیم ملی به حساب می آیید.آنچه کاپلو از شما و کاپیتان اول(فردیناند)میخواهد دقیقا چیست؟
    کاپلو به من و تعدادی دیگر از بازیکنان تیم تاکید کرده است که حتما با فراغ بال،آزادی تاکتیکی و روشی که باعث شکوفایی و اجرای استعدادهایمان شود،توپ بزنیم و دستهای خود را نبندیم و ماشینی عمل نکنیم.در دیدارهای اخیر مرا بیشتر در پیت هافبک چپ کاذب قرار داده اما انگار،در آفریقای جنوبی در پستی دیگر از من ایتفاده خواهد کرد.توصیه او این است که دائم در حرکت و پشت 18 قدم فعال باشم تا تمرکز حریف گرفته شود و رونب و دفو،ضربات آخر را بزنند.او به اصل غافلگیری بسیار معتقد است و میگوید اگر با فاکتور سرعت درون 18 قدم حریف ظاهر شویم،بالاخره گشایش لازم در کار ما حاصل خواهد آمد.

شما در لیورپول همیشه کاپیتان هستید،اما در انگلیس فقط وقتی بازوبند را میبندید که فردیناند نباشد(یا در گذشته اگر تری بازی نمیکرد)به لحاض فنی،کاپیتان بودن یا نبودن چقدر تفاوت در بازیتانپدید می آورد و در کدام وضعیت راحت تر هستید؟
    خیلی هم برای من فرقی نمیکند،زیرا دشواری های یک مسابقه همیشه پا برجاست و روندی که گفتید از توانایی حریف نمی کاهد و تغییری در این معادله ایجاد نمیکند.من تحت هر شرایطی با بازوبند یا بدون آن برای درخشش و کمک به یارانم به میدان میروم و کار خودم را در زمینه فنی انجام میدهم.بازوبند کاپیتانی وسیله و محک سنجش من و هیچکس دیگر در میدان های فوتبال نیست.

خیلیها از انگلیس انتظار فتح جام جهانی 2010 را دارند.آیا واقعا امکان پذیر است؟
    نمیدانم،ولی یقین دارم که ما ملی پوشان فوتبال انگلیس با بازی زیر فشار روانی و بار توقعات مردم کشورمان ودیکر ملل خو گرفته ایم و میدانیم که بجز قهرمانی هیچ چیز را نمی پذیرند،حتی رسانه های دیگر کسورها دائم این مساله را مطرح میکنند و مکرر گفته و گلایه میشود که انگلیسیها 44 سال است جام جهانی را نبرده اند.اینها از فشارهای کار است،اما کسیکه فوتبالیست حرفه ای میشود باید خودش را به بهترین شکل مهیای این فرایند کند و مقاوم باشد.

به اعتقاد برخی تحلیلگران و دوستدارن این ورزش،گروه شما در جام جهانی پیش رو چندان هم سخت نیست و باید با اقتدار بالا بروید.
    شاید همین طور باشد که میگویید،اما ما باید به تمام حریفان خود احترام بگذاریم ات دچار غافلگیری و شگفتی نشویم.هر تیمی که به این مرحله رسیده لابد ویژگی هایی داشته و از نقاط قدت خاصی یود میجسته و اگر جز این بود اصلا به آفریقای جنوبی راه نمیافت.بنایراین فرضیه ضعیف یا متوسط بودن هیچ یک از دیگر تیمهای گروه سووم جام جهانی 2010 را قبول ندارم و هر یک میتوانند موجب دردسر باشند و شگفتی خلق و ما را مغلوب کنند.الجزلیر،آمریکا و اسلوونی به لحاظ کلاس و کیفیت بازی،تیمهای دست و پا بسته نیستند و در سالهای اخیر نمایش اهی قابل قبولی در صحنه های جهانی این ورزش داشته ناد واین مساله قابل انتقال به جام جهمانی پیش رو خواهد بود.آنها چیزی برای از دست دادن ندارند و با تمام وجود و انتاحری بازی خواهند کرد.با این امید که با شکست دادن انگلیس خبرساز و هموار کننده راه صعودشان به عنوان تبم دوم گروه باشند.با این حال باید بگویم من ویارانم در اردوی ملی انگلیس مجموعا از قرعه کشی مرحله نهایی این جام راضی هستیم و گله ای نداریم و فکر کنم تقدیر با ما سر سازگاری داشته است.

در ادوار قبلی جامهای جهانی کدام بازیکن را بیشتر تحسین میکردید؟
    من بازی زیدان را که عامل اصلی قهرمانی فرانسه در جام 1998 و نایب قهرمانی آن در 2006 بود،پیش از دیگران میپسندم.حرکات او فوق العاده و مدبرانه بود و من همیشه بازیهای او را میدیدم و از وی امور مختلف را یاد میگرفتم.زیدان یک نابغه در حرفه خود بود.

در جنگ ضربات پنالتی با پرتغال در جام جهانی 2006 که منجر به شکست انگلیس و حذف این تیم ش،شما هم پنالتی خود را از دست دادید.لابد تجربه دردناکی بود.
    همین طور است،اما مسایلی از همان دست سبب شده پرتجربه تر شوم و درسهای لازم را بگیرم و اینک قدری راحتتر و بدون استرس توپ میزنم و پنالتی هایم نیز تنش روحی ندارد.این جور اتفاقات در جامهای جهانی برای بیشتر بازیکنان می افتد و انگلیس از همین طریق امکان فتح جام جهانی 1991 را هم از دست داد. امیدوارو دیگر تکرار نشود . آفریقای جنوبی تجربیاتی خوشتر را در این زمینه برای ما به یادگار بگذترد.

منبع:روزنامه جام جم

19. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)