Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Newww تیم ملی انگلیس در جام جهانی 2010 افریقای جنوبی(اخبار ,تحلیل بازیها و تبادل نظر)

به نام خدا

در اینجا اخبار،صحبت های هواداران و.... از تیم ملی انگلیس تا جام جهانی 2010 قرار میگیرد.

2. 6 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

بازيکنان تيم ملي فوتبال انگليس در چادرهاي فشار هوا مي خوابند

ديلي ميل روز چهارشنبه نوشت: شاگردان "فابيو کاپلو" در اين فصل تحت آزمايش هاي گسترده اي قرار گرفته اند و نتايج به دست آمده نشان مي دهد که برخي از آنها براي سازگاري با شرايط بازي در ارتفاعات آفريقاي جنوبي بهتر است از هم اکنون شروع به خوابيدن در چادرهاي فشار هوا در خانه هاي خود کنند.
    بازيکنان تيم ملي انگليس طي چند ماه گذشته توسط کارشناسان مرکز ارتفاع سنجي لندن تحت بررسي قرار گرفتند.

در يکي از اين آزمايش ها بازيکنان با پوشيدن نوعي ماسک روي دوچرخه هاي ثابت نشستند و شروع به رکاب زدن کردند. اين ماسک به ماشيني متصل بود که با فيلتر کردن هوا، ميزان اکسيژني که بازيکنان در هر تنفس مي توانستند جذب کنند را کاهش مي داد.

بازيکنان با اين روش ابتدا در ارتفاع سطح دريا و سپس در ارتفاع معادل شهر ژوهانسبورگ آفريقاي جنوبي مورد آزمايش قرار گرفتند تا پاسخي که بدن هر کدام از آنها مي دهد، ثبت شود.
    در اين ميان آنهايي که سازگاري کمتري از خود نشان دادند، بايد هر چه زودتر از چادرهاي فشار هوا در خانه هاي خود استفاده کنند.

خوابيدن در چادرهاي فشار هوا مي تواند دقيقا همانند تمرين در ارتفاعات عمل کنند و به همين دليل فشار درون چادرها بايد دقيقا همانند فشار هوا در مکان هاي برگزاري مسابقات جام جهاني باشد.

اين چادرها از سوي بازيکناني که قبلا از آنها استفاده کرده اند، مورد استقبال قرار گرفته است.
    "کريگ بلامي" بازيکن منچسترسيتي براي کمک به بهبود از مصدوميت و همچنين افزايش سطح آمادگي خود، يکي از اين چادرها را در منزلش نصب کرده است.

بنا بر اين گزارش، تيم ملي انگليس در جريان مسابقات جام جهاني 2010 در شهر راستنبرگ اقامت خواهد داشت که در ارتفاع 4920 فوتي از سطح دريا قرار دارد و روز 12 ژوئن اولين بازي خود را مقابل تيم آمريکا در همين شهر برگزار مي کند.
    دو بازي ديگر تيم ملي انگليس در شهرهاي ساحلي کيپ تاون و بندر اليزابت انجام خواهد شد، اما با توجه به قرار گرفتن شش ورزشگاه از 10 ورزشگاه جام جهاني در ارتفاعات، احتمال اين که انگليس حداقل در يکي از ورزشگاه هاي واقع در هزاران متر بالاتر از سطح دريا بازي کند، زياد است.

در ارتفاعات هوا رقيقتر است و در هر تنفس اکسيژن کمتري به بدن مي رسد، بنا بر اين بدن براي تامين نياز خود بايد بيشتر تلاش کند.
    وقتي اکسيژن کمتري به ماهيچه ها مي رسد، خستگي شروع مي شود، اما چادرهاي هوا با تحريک توليد گلبول هاي قرمز که حامل اکسيژن هستند، اين کمبود را جبران مي کند.

آزمايش هايي که قبلا روي بازيکنان تيم ملي انگليس انجام شده، نشان مي دهد ضربان قلب برخي از آنها با رقيق تر شدن هوا بالا مي رود در حالي که تعدادي ديگر کمتر با چنين مشکلي مواجه مي شوند.
    "ديويد بکام" نيز براي کسب آمادگي در مسابقات جام جهاني 2002 از چادر اکسيژن استفاده کرده بود.
    اين شيوه درماني با افزايش توانايي بدن براي جذب اکسيژن در ناحيه آسيب ديده، سرعت بهبود آن را بيشتر مي کند.

4. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

Newww كاپلو خبرنگاران انگليسي را شگفت‌زده كرد

با دعوت از 30 بازيكن براي جام جهاني
    كاپلو خبرنگاران انگليسي را شگفت‌زده كرد
    خبرگزاري فارس: سرمربي ايتاليايي تيم ملي فوتبال انگلستان نام 30 بازيكن را براي حضور در جام جهاني 2010 اعلام و خبرنگاران اين كشور را شگفت‌زده كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خبرگزاري فرانسه، فابيو كاپلو سرمربي ايتاليايي تيم ملي انگليس نام 30 بازيكن را براي حضور در جام جهاني 2010 كه خرداد ماه سال جاري در آفريقاي جنوبي برگزار مي‌شود،‌ اعلام كرد.

در فهرست كاپلو چند نام باعث شگفتي كارشناسان و خبرنگاران فوتبال انگليس شده از جمله آنجايي كه جيمز كريگر مدافع ليورپول را به تيم ملي دعوت كرده است. وي بازيكني است كه از سوي افكار عمومي براي بازنشستگي از تيم ملي تحت فشار است.

انتخاب اسكات پاركر هافبك تيم وستهام كه در اين فصل از رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس خوش درخشيده و كمتر از او به عنوان يك گزينه براي تيم ملي نام برده مي‌شد و همچنين انتخاب جو كول هافبك چلسي كه از سپتامبر 2008 تاكنون براي تيم ملي انگليس بازي نكرده ديگر نكات عجيب اين فهرست عنوان مي‌شود.

اسامي تيم ملي انگلستان به شرح زير است:

دروازه‌بان:
    جو هارت( منچسترسيتي)، ديويد جيمز( پورتسموث)، روبرت گرين( وستهام)

مدافعان:
    ليگتون باينس( اورتون)، جيمز كرگر ( ليورپول)، اشلي كول( چلسي)، مايكل داووسون( تاتنهام)، ريو فرديناند( منچستريونايتد)، گلن جانسون( ليورپول)، لدلي كينگ( تاتنهام)، جان تري( چلسي)، متئو آپسون( وستهام)، استفان وارنوك( استون ويلا)

هافبك‌ها:
    گرتس باري(منچسترسيتي)، مايكل كريك( منچستريونايتد)، جو كول( چلسي)، استيون جرارد( ليورپول)، تام هاجسون( تاتنهام)، آدام جانسون( منچسترسيتي)، فرانك لمپارد( چلسي)، آرائون لننون( تاتنهام)، جيمز ميلر( استون ويلا)، اسكات پاركر ( وستهام)، تئو ولكات(آرسنال)، شائون رايت فيليپس( منچسترسيتي)

مهاجمان:
    داررن بت(ساندرلند)، پيتر كرواچ(تاتنهام)، جرمان دفو (تاتنهام)،‌ اميل هسكي ( استون ويلا) و وين روني (منچستريونايتد)

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460
    تشکر شده 2,433 در 819 پست

به نطر من انگلیس امسال قهرمان جام جهانی میشه

8. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

پیش فرض كاپلو:‌ روني يك رهبر مادرزاد است

فابيو کاپلو سرمربي تيم ملي انگليس وين روني مهاجم منچستريونايتد را به عنوان ليدر تيمش معرفي کرد. اين در حالي است که روني تنها 24 سال سن دارد. کاپلو گفت:«روني بازيکن متفاوتي است و به نظر من بهترين بازيکن ليگ برتر بود. من او را خوب مي‌شناسم، او از آن دسته بازيکنان حرفه‌ايي است که هميشه مي‌خواهد بازي کند و از نيمکت‌نشيني رنج مي‌برد و هرگز نمي‌خواهد استراحت کند حتي اگر من بخواهم به او بقبولانم که برايش بهتر است بازي نکند.

او يک ليدر مادرزاد است، مثل فرانکو بارسي و رائول هر سه اين‌ها بازيکنان کاريزماتيکي هستند. بازيکناني که مي‌دانند چگونه علاقه و احترام سايرين را به خود جلب کنند. با روني ما با شرايط بهتري به جام جهاني خواهيم رفت. نکته مهم اين است ما تنها به کيفيات فني او نياز نداريم بلکه کيفيات شخصيتي او نيز بسيار به درد ما خواهد خورد.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 2 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

Jadid روني و روياي فتح جام جهاني:حالا بازيكن بهتري هستم

آنچه كه قبلاً‌ اتفاق افتاده مربوط به سال‌هاي پيش است، من آن موقع زيادي جوان بودم و احساساتي و هيجان‌زده مي‌شدم، اما حالا با تجربه شده‌ام و به بلوغ رسيده‌ام

سايت گل ـ وين روني بعد از يك فصل رويايي در منچستر عقيده دارد بلوغ و تجربه از او بازيكني به مراتب بهتر نسبت به جام جهاني گذشته ساخته است.
    روني در جام جهاني گذشته بعد از يك حركت بچگانه در بازي مقابل پرتغال از زمين اخراج شد و موجبات حذف تيم ملي را فراهم آورد. اما امسال اتفاقات طوري پيش رفته كه همه اطمينان دارند يك جام جهاني فوق‌العاده در انتظار او و تيم ملي انگليس است، اين اعتماد به نفس را خود روني هم دارد.
    او در اين‌باره مي‌گويد:«آنچه كه قبلاً‌ اتفاق افتاده مربوط به سال‌هاي پيش است، من آن موقع زيادي جوان بودم و احساساتي و هيجان‌زده مي‌شدم، اما حالا با تجربه شده‌ام و به بلوغ رسيده‌ام چه در داخل زمين و چه بيرون از آن.» روني ادامه مي‌دهد:«افزايش سن به من كمك كرده است و من حالا خشم ذاتي خودم در تمرينات تخليه مي‌كنم.»
    روني كه مصدوميت او مشكلات بسياري را براي منچستريونايتد ايجاد كرد، مهره اصلي تيم فابيو كاپلو در جام جهاني است. آنها از مدعيان اصلي جام جهاني محسوب مي‌شوند. روني در حالي به جام جهاني خواهد آمد كه قصد دارد تجربيات تلخ گذشته را فراموش كند .
    او مي‌گويد:«جام جهاني براي من مأيوس كننده بود پايم شكست و از بازي اخراج شدم. اما حالا قصد دارم همان فرم باشگاهي را در تيم ملي ادامه بدهم. ما در تيم‌مان بازيكناني مثل استيون جرارد و فرانك لمپارد را داريم و همينطور جواناني مثل لنون و ولكات ... با اين جمع ما مي‌توانيم هر مسابقه‌اي را ببريم.»

12. 4 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    Guus Hiddink ♥ José Mourinho ♥ Roberto Di Matteo
    بازیکن محبوب
    King Didier Drogba ♥ All Chelsea Players ♥ Specially Frank Lampard And John Terry
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732
    تشکر شده 1,559 در 429 پست

سلام
    ولکات میره جام جهانی یا نه ؟ خدا کنه این بازیکن بره واقعا مثل اگبونلاهور با استعداده و میتونه برای تیم ملی انگلیس موثر باشه در جام جهانی
    انگلیس حتما با دو مهاجم بازی می کنه که یکیش 100 درصد رونی هست اون یکی هم یا دفو یا بنت چون هم این فصل بنت خوب بود که حتی جزو کاندیدای بهترین بازیکن لیگ انگلیس هم بود و اون دفو خوش نقش که در بازی مقابل هلند هر دو گل انگلیس رو زد تا از شکست انگلیس فرار کنه
    البته شاید کراوچ هم باشه که امیدوارم نباشه

«««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||

14. 3 کاربر از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Chelsea FC نمایش پست ها
    سلام
    ولکات میره جام جهانی یا نه ؟ خدا کنه این بازیکن بره واقعا مثل اگبونلاهور با استعداده و میتونه برای تیم ملی انگلیس موثر باشه در جام جهانی
    من ولکات رو دوست دارم. ولی فکر کنم اونم مثل مجتبی زارعی یه خرده کمتر از عقلش استفاده می کنه و بیشتر در دو و میدانی مهارت داره.
    ولی آگبنلاهور یه چیز دیگه س.
    امیداورم ایتالیا قهرمان جام جهانی بشه.

16. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexDelpiero نمایش پست ها
    من ولکات رو دوست دارم. ولی فکر کنم اونم مثل مجتبی زارعی یه خرده کمتر از عقلش استفاده می کنه و بیشتر در دو و میدانی مهارت داره.
    ولی آگبنلاهور یه چیز دیگه س.
    امیداورم ایتالیا قهرمان جام جهانی بشه.
    ببخشید اول که درست صحبت کنید هم داری به ولکات و هم به زارعی توهین میکنی
    دوم این که انگلیس قدرتش خودشو نشون داد وقتی با اقتدار به جام جهانی رفت
    ولکات چند سال دیگه به یکی از بهترین بازیکنای انگلیس تبدیل میشه

آره فرید جون احتمال زیاد دعوت بشه آخه در دور مقدماتی یکی از یاران اصلی فابیو کاپلو بود.

18. 2 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    King Didier Drogba ♥ All Chelsea Players ♥ Specially Frank Lampard And John Terry
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

دوستان احتمال این هست که انگلیس با پنج هافبک بازی کنه چون انگلیس معدنه هافبکه ؟ با یه مهاجم اونم فقط رونی؟

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

20. کاربر روبرو از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

دوستان تیم ملی انگلیس تمریناتشو از سر گرفته
    اینم یه عکس از تمرینات

اینم بازیکنان تیم ملی انگلیس

که بصورت مدل هستن

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

22. کاربر روبرو از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده است .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)