Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    همه بازیکنان رئال
    تشکر ها
    15
    تشکر شده 122 در 31 پست

پیش فرض ◄{ پسر نیک برنابئو } ►

در ستایش مردی که همه رکوردهای کهکشان مادرید را شکست

Raul Gonzalez Blanco

این تاپیک اختصاص داره به کاپیتان محبوب رئال ، رائول گونزالس ؛ مرد تمام نشدنی استادیوم سانتیاگو برنابئو و پسر محبوب هواداران مادرید .
    به مناسبت رکرود شکنی رائول و زدن 309 گل برای رئال مادرید این تاپیک رو تشکیل خواهیم داد و تا روزی که تعصب رائول نشانگر قدرت کهکشانی هاست ما بیاد کاپیتان بزرگ ارتش سپید مادرید این تاپیک رو زنده نگه میداریم .

2. 12 کاربر از پست مفید Madridista تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

پیش فرض رائول وارد آلمان شد

مرجع خبری رئال مادرید : کار انتقال رائول به شالکه در مراحل پایانی خود بسر می برد .
    کاملا مشخص بود که رائول به شالکه می پیوندد و تنها رسمی شدن آن باقی مانده بود . پس از وداع با رئال مادرید در روز دوشنبه ، کاپیتان رئال مادرید وارد گلزن کرشن آلمان شد تا قراردادش را با شالکه برای دو فصل آینده منعقد کند .
    گزارشات از لا$$$تا حاکی از ان است که این بازیکن اکنون وارد آلمان شده است و احتمالا تا ساعاتی دیگر این انتقال به طور رسمی اعلام خواهد شد .
    گفتنی است که رائول در این باشگاه نیز شماره 7 را به تن خواهد کرد

4. 7 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض مصاحبه مطبوعاتی کامل دوشنبه ی رائول

مرجع خبری رئال مادرید : مصاحبه مطبوعاتی کامل پریروز رائول را با هم مرور می کنیم .
    چه شد که از رئال مادرید جدا شدی ؟
    دیگر وقتش رسیده بود . احساس می کردم که دورانم تمام شده است . سالها پیراهن بهترین باشگاه جهان را به تن کرده ام و با هم تیمی ، مربیان و کل اعضای آن که فوق العاده بوده اند کار کرده ام . حالا 33 ساله شده ام و افراد جوان با توانایی بیشتر پشت سرم هستند . این آخرین فرصت من برای یک تجربه ی غیر معمول بود . در این تصمیم باشگاه با من همکاری لازم را انجام داد و از آنها بسیار سپاسگزارم . این تصمیم را با خانواده ام گرفتم چرا که می خواستم که به بازی کردن و رقابت کردن ادامه دهم . می خواهم که با فوتبالی دیگر ، فرهنگی دیگر و متدی دیگر آشنا شوم . همان طور که مدیر گفت ، نمی گویم خداحافظ ، می گویم به امید دار . من با این باشگاه کاملا آشنا هستم و از رئال مادرید حمایت خواهم کرد . امیدوارم که به عنوان یک تماشاگر عادی از موفقیتهایشان لذت ببرم .

چه چالشی تو را به شالکه کشاند ؟
    انگیزه من ادامه ی فوتبال بود . می خواستم که از فوتبال حرفه ای لذت ببرم . زیبا خواهد بود که رقابت جدیدی را در زندگی تجربه کنم . دیر یا زود این زمان فرا می رسید اما الان خیلی ناراحت هستم . عاشق تمامی افرادی که اینجا در کنار من بوده اند هستم . اما در حال حاضر آماده ی شروع یک رقابت جدید

نظرت در مورد وداع گوتی چیست ؟
    یک سال پیش از او به تیم اصلی اضافه شده بودم اما با هم بزرگ شدیم . هر کدام داستان متفاوتی داشتم و گوتی بازیکن فوق العاده ای بود . خوب کار کرد و من از دیدن وداع او گریستم چرا که تجربیات فراوانی با هم داشتیم . او بازیکن بسیار باهوشی است و دلم برایش تنگ خواهد شد .

حاضر می شوی که زمانی در مقابل رئال مادرید بازی کنی ؟
    ممکن است که در چمپیونزلیگ در برابر رئال مادرید قرار بگیرم اما باید اجازه دهیم که زمان بگذارد . بازگشت به برنابئو با پیراهن تیم دیگر برایم خیلی مشکل است .

چه شد که آلمان را انتخاب کردی ؟
    در این ماه ، اسم من در همه جا برده می شد ، آلمان ، انگلیس ، ترکیه ، ایالات متحده و حتی چین (می خندد) . در مورد آینده بعدا صحبت می کنیم چرا که تازه وداع کرده ام . تحت تاثیر هوادارانی که به برنابئو آمده بودند قرار گرفته ام . افتخار می کنم که زمانی در این باشگاه بوده ام و می خواهم که هوادار و عضوی از این باشگاه باقی بمانم .

با خانواده ات به آلمان می روی ؟
    (شلیک خنده در سالن کنفرانس) هر جا بروم خانواده ام هم با من می آیند .

برای آخرین سوال در مورد آینده ات ، در آلمان همه در مورد رفتنت هیچان زده شده اند ، چه شد که شالکه را انتخاب کردی ؟
    (دوباره می خندد) از شالکه پیشنهاد داشتم و مذاکرات جدی شد اما مذاکراتم با دیگر باشگاه ها سطحی بود . در یکی دو روز آتی ، آینده ام را تعیین خواهم کرد و شما خواهید فهمید . فوتبال انگلیس و آلمان دو مقصد محبوب من بودند و به همین دلیل دوست دارم به این لیگ ها بروم .

روزی پیری ، پس از آن خوانیتو ، پس از آن بوتراگوئنو و حالا رائول . بدون تو چه خواهد شد ؟
    بدون شک افراد بیشتری از آکادمی رشد خواهند کرد . ایکر تا سال 2017 قرارداد دارد و مطمئنا در طول ای شش ، هفت سال افراد دیگری خواهند آمد . بازیکنان آکادمی پشت خط آماده هستند . مطمئنا رفتن ما مشکل است اما به هر حال روزی این چرخه اتفاق می افتد . همیشه بازیکنانی بوده اند که ارزشهای باشگاه را احیا کنند .

برای نشستن روی نیمکت به رئال مادرید باز خواهی گشت ؟
    فعلا می خواهم بازی کنم . مطمئنا زمانی برای انجام چنین چالشهایی پیدا خواهم کرد . هدف من فعلا بازیکن ماندن است . این مرحله را که سپری کردم به چیزهای دیگر فکر می کنم . مربی شدن ، مدیر شدن و تمرین کردن با بچه های نوچوان . برای همه کاری وفت هست . از 17 سالگی در این جا بودم ، در این جا خانه و خانواده تشکیل دادم و صاحب 5 بچه شدم . غیر قابل انکار است که من شیفته فوتبال هستم اما باید به دنبال جایی باشم که بتوانم در آن جا کار کنم . رئال مادرید همیشه به خاطر تمام آن چه که به من داده در قلبم خواهد ماند و روزی به آن کمک خواهم کرد اما نمی دانم که چگونه .

بهترین خاطره ی دوران فوتبالت چیست ؟
    انتخاب یکی از آنها مشکل است اما بهترین آنها مربوط به جمعه 28 اکتبر بود که به خانه آمدن و به مادرم گفتم که با تیم اصلی به ساراگوسا سفر می کنم . پدرم که داشت به سر کار می رفت پرسید :" کجا می رود "در آن زمان فقط برای دیدن بازیهای من در کاستیا آمده بود و درست نمی دانست که قضیه چیست . او نتوانست که سوپش را بخورد و خیلی مضطرب بود . خوشحالی دیدن خانواده ام ، برادرانم را هیچ گاه فراموش نمی کنم . هزاران خاطره دارم اما اولی را ترجیح می دهم .

دیشب توانستی بخوابی ؟
    این پروسه ای بلند مدت بود . هر روز صبح که پا می شدم می گفتم :" برای رئال مادرید بیشتر بازی خواهد کرد ." با خانواده ام صحبتهای فراوانی می کردم . باشگاه به من آزادی عمل داده بود . همه خانواده اندکی ناراحت بودیم اما برای راه جدید هیجان داشتیم . در آخرین روزهایم فکرهای زیادی از شادی و غم به ذهنم خطور می کرد . امیدوارم که مردم از کار من راضی بشوند . کم خوابیدم چرا که می خواستم به والدبباس بروم و وداع کنم . نتوانستم با همه خداحافظی کنم اما بر خواهم گشت تا با همه وداع کنم .

نمی توانستی که در رئال مادرید بازنشسته شوی ؟
    خیلی رویش فکر کردم . تصمیم سخت و مشکلی را اتخاذ کردم چرا که مربی جدیدی آمده بود که به من گفته بود که بمانم . در پایان این تصمیم را با اندوه فراوان گرفتم . همیشه فکر می کردید که من در طول عمرم در یک باشگاه بازی کنم اما اتفاق دیگری رخ داد .

فکر می کنی راه درستی پیش گرفتی ؟
    در 16 سال لحظات بسیار خوبی داشتم . از 17 سالگی توانستم که در این باشگاه به شهرت برسم اما بارها مشکلی پیش می آید که به ذهنم می آمد که بروم اما فکر می کردم که "کجا بروم ؟" باشگاه همیشه از من حمایت کرد . پارسال کم بازی کردم و با همسرم صحبت کردم که تجربه ای جدید در خارج از اسپانیا بددست آوریم . می خواستم بازی کنم ، می ماندم کم بازی می کردم . مربی از من خواست که بازیکن ذخیره ی تیم باشم و نقش فرعی داشته باشم اما اعضای بدنم اکنون از من چیز دیگری می خواهند . من هم تصمیم گرفتم که به تجربه دیگری از نظر حرفه ای و شخصی دست یابم .

چه احساسی داری که اسطوره باشگاه به شمار می رود ؟
    این از تلاش والدینم و همین طور رئال مادرید است که از سال 1992 به آن وارد شده ام . تمام مربیانم به من گفته بودند که تنها بازی کردن و بردن مهم نیست ، بلکه احترام به حریف نیز اهمیت دارد .

چه مربیانی در موفقیت تو در رئال مادرید نقش بیشتری داشتند ؟
    بسیاری . رویایم را والدانو به تحقق رساند . او مرا تهییج کرد و از او سپاسگزارم . دوره های مختلفی در باشگاه بوده ام و افراد زیادی را دیده ام . به طور مثال مندوزا وقتی رسیدم به من پول داد که برای خانواده ام خانه ای بخرم و این رویای همیشگی من بود که به تحقق رسید . افرادی را که کمکم کرده اند خوب به یاد دارم . از میان مربیان دل بوسکه بیشتر از همه به من روحیه می داد .

روزی که در لاروماردا از زمین خارج شدی ، فکر می کردی آن آخرین بازیت باشد ؟
    دچار یک مصدومیت جدی شدم و یک ماه از میادین دور بودم . دو هفته قبل از آن در بازی با بارسلونا مصدوم شده بودم و به پزشک تیم گفتم :" من پنجشنبه تمرین می کنم ، می خواهم در برابر ساراگوسا بازی کنم ." حس می کردم که سال آخرم می تواند باشد . رافا هم مصدوم شد و من هم دقایقی بعد از او . فکر نمی کردم که آن مصدومیت آن همه وقت طول بکشد . وقتی مصدوم شدم از مربیان خواستم تعویض شوم اما دقایقی بعد توپ در مقابل دروازه به من رسید و گلزنی کردم و پس از آن از زمین تعویض شدم . فکر نمی کردم این آخرین بازیم باشد . شاید جالب باشد که در همان زمینی که فوتبالم را در رئال مادرید آغاز کرده بودم به پایان برسانم اما در آن زمان ایده های زیادی در نظرم بود و هیچ چیز قطعی نبود . در آن زمان به شما گفتم می مانم .

با صحبت کردن با مورینیو مردد نشدی ؟
    بله ، کمی دچار شک شدم . او مربی بزرگی است و آوردنش موفقیت بزرگی بود . همیشه مربیگری او را دوست داشتم و از هم تیمی هایم چیزهای خوبی راجع به او شنیده ام . برایم آسان بود که بمانم . می توانستم از مورینیو درسهای زیادی بگیرم اما تصمیم گرفتم که به راه دیگری بروم و توجهی نکنم که مربی مرا می خواهد یا نه . این یک تصمیم چند ماهه بود .

این تودیع برایت قابل فبول بود ؟
    عالی . یک تودیع فوق العاده . درست است که دوست داشتم که آخرین بازیم را در پیراهن رئال مادرید در برنابئو بازی کنم و با هواداران بازی کنم اما زمان برای انجام آن زیاد است . با اجازه ی باشگاه روزی این کار را انجام خواهم داد . در تاریخ رئال مادرید همیشه جا برای بازگشت بوده است . بازیهایم در اروپا در کنار میاتوویچ ، سانچیس و هیرو را به یاد می آورم . استقبال هواداران تمام شدنی نیست .

بازی در کنار چه بازیکنی را بیشتر ترجیح می دادی ؟
    انتخابش مشکل است اما گواردیولا را در تیم ملی ترجیح می دادم . در زمین مربی بود . او روی اولین گل ملی من نقش موثری داشت .

رئال مادرید چطور ؟
    لیست بلند بالایی است و انتخابش مشکل است . شاید ردندو چرا که خیلی در کنارش بودم و شبهای زیادی در کنار وی خوابیدم ، حتی شاید بیشتر از همسرم در کنار او خوابیده باشم (می خندد) . اما بازیکنانی همچون سانچیس ، هیرو ، کندو و آلکورتا هم هستند .

دوست داری که چطور در اذهان بمانی ؟
    زمان نشان خواهد داد . می خواهم که همه بدانند که به عنوان یک فرد حقیر تمام داشته هایم را برای این باشگاه گذاشته ام و به همه احترام گزارده ام .

هنوز شماره هفت رئال مادرید هستی . چه گفته ای برای هم تیمیت که این شماره را انتخاب خواهد کرد داری ؟
    شماره هفت رئال مادرید همیشه سمبلیک بوده و بازیکنان بزرگی آن را به تن کرده اند . بدون شک هم تیمی بعدی نیز همین گونه خواهد بود مگر این که این شماره نابود شود . هفت بر تن خوانیتو ، آمانسیو و بوتراگ.ئنو بوده و بازیکن بعدی که هفت را بپوشد هم فوق العاده است . مهم شماره نیست ، مهم احیای ارزشهاست . نه تنها از نظر بازی بلکه باید از نظر شخصیتی نیز توان بالایی داشته باشد .

می دانی که هفت در شالکه بر تن یک چینی است ؟
    (خنده با صدای بلند) شماره زیاد مهم نیست . اگر باشگاه آن شماره را به من داد می پذیرم وگر نه شماره دیگری را انتخاب می کنم . با آن چلسی صحبت می کنم تا بتوان این مسئله را حل کرد .

نظرت در مورد انتقاداتی که از تو می شد چیست ؟
    این انتقادات موجب پیشرفت من می شد . هیچ وقت آنها را به دل نگرفته ام .

در این تصمیم با دوستت لوئیز فیگو مشورت کردی ؟
    با او زیاد صحبت کردم و شنبه با او بودم و درسهای زیادی از او گرفتم

هیچ وقت احساس کردی که باشگاه ترجیح می دهد تو نباشی ؟
    نه اصلا ، رئال مادرید به من آزاذی مطلق داد .

6. 6 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Ohum رائول :"ماندن در رئال مادرید و نیمکت نشینی برایم آسان تر بود"

مرجع خبری رئال مادرید: شماره 7 اسبق رئال مادرید آماده شروع فصل با تیم جدیدش است .
    رائول گونزالس ، مهاجم اسپانیایی شالکه در مصاحبه با بیلد گفت که ریسک ماندن در رئال مادرید و نشستن روی نیمکت " آسان تر " بوده است .
    رائول گفت که "حمایت خوزه مورینیو ، مربی رئال مادرید را داشته ام تا در مادرید بمانم اما می خواستم که به چیز مهمتری دست یافتم . اگر حالا نه ، پس چه زمانی ؟ البته قلبم هنوز با رئال مادرید است ."
    این بازیکن که تنها دو بار برای تیم جدیدش بازیک دهر است به "بالا بردن قهرمانی بوندسلیگ با شالکه پس از 50 سال بدون جام بودن" خوشبین است .
    او در این مصاحبه گفت که در هفته های اول حضورش در آلمان در جستجوی پیدا کردن خانه ای در نزدیکی دوسلدورف بوده است ، جایی که در آن "احساس آرامش " می کند .
    این بازیکن افزود :" می خواهم که از دوره جدید زندگیم لذت ببرم "
    رائول همچنین از ابراز علاقه فلیکس ماگات ، مربی شالکه "شگفت زده " شده است و در زمان دیدن هم تیمی های جدیدش "احساساتی" شده است .
    این بازیکن اسپانیایی در مورد آنالیز بوندسلیگا گفت که مدعی اصلی بایرن مونیخ است "اما چند تیم دیگر نیز در رقابت با آنها هستند ."
    بازیکن سابق رئال مادرید گفت :" فکر می کنم که تصمیم بسیار خوبی گرفتم و فوتبالم را در این جا به اتمام خواهم رساند ."

8. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Ohum رائول به رکورد گرد مولر رسید

مرجع خبری رئال مادرید:مرحله ی سوم دور گروهی بازی های چمپین لیگ با 8 دیدار به پایان رسید.

به نقل از سایت گل دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان امشب در گروه b دنبال شد و اینتر و توئنته توانستند حریفان خود را ببرند.

لیون در خانه بنفیکا را دو بر صفر شکست داد. ابتدا در دقیقه 21 میشل باستوس روی یک ضربه کرنر، تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد و در برگشت، توپ را روی دروازه سانتر کرد تا جیمی بریان با ضربه سر گل اول را بزند.

در دقیقه 43 نیکولاس گایتان از بنفیکا با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد.

لیون در دقیقه 52 به گل دوم رسید. ضربه بریان به تیر دروازه برخورد کرد و او در برگشت آن را برای لیساندرو لوپس ارسال کرد. ضربه اول لوپس برگشت داده شد اما خود او در نهایت آن را وارد دروازه کرد.

در دیگر دیدار این گروه، شالکه با سه گل هاپوئل را شکست داد. ابتدا روی پاس خورادو که هونتلار به شکلی عالی از مسیر توپ کنار رفت، رائول توپ را گرفت و آن را به گل تبدیل کرد.

سپس در دقیقه 58، روی پاس ایوان راکیتیچ رائول شصت و هشتمین گل خود در لیگ قهرمانان را زد و با رکورد گرد مولر مساوی کرد.

خورادو در دقیقه 68 و روی پاس هونتلار با ضربه‌ای دیدنی گل سوم را زد.

شختر در دقیقه 90 روی به هم ریختگی مدافعان شالکه دروازه شالکه را گشود.

لیون، شالکه، بنفیکا و هاپوئل با 9، 6، 3 و صفر امتیاز در رده‌های اول تا چهارم هستند.

10. 4 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Smile رائول :"پنج سال جوان تر شده ام"

مرجع خبری رئال مادرید : رائول ، شماره هفت اسطوره ای رئال مادرید ، صحبتهای جالبی در مصاحبه با بیلد انجام داد .
    رائول گونزالس ، بازیکن سابق رئال مادرید که اکنون در شالکه بازی می کند گفت که به لطف مربی جدیدش ، پنج سال جوان تر شده است . این بازیکن حالا توانسته که رکورد تعداد گلهای زده در رقابتهای اروپایی را به نام خود ثبا کند .
    این بازیکن 33 ساله در مصاحبه با بیلد گفت :" احساس می کنم که خیلی جوان تر شده ام ، حداقل پنج سال . علت اصلی آن تمرینات سخت فلیسک ماگات بوده است و همین طور این که نسبت به رئال مادرید خیلی بیشتر بازی می کند ."
    رائول گفت که از گل شماره 70 خود "خیلی خوشحال " است . او این گل را در پیروزی شالکه برابر هاپوئل تل اویو در چمپیونزلیگ به ثمر رساند .
    او البته گفت که بازیکنانی همچون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو "هنوز خیلی جا دارند " و "می توانند رکورد من را بشکنند . "

12. 4 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola _ Arsen Wenger_Vicente Delbousque
    بازیکن محبوب
    Z.Zidane
    اسم واقعی شما
    Reza

France

تشکر ها
    2,995
    تشکر شده 4,726 در 862 پست

real رائول بهرینه

بدون شک بازیکنی که تا حد توان برای رئال مادرید بازی کرد رائول گنزالس اسپانیایی بود . که رئال بیشتر قهرمانی های خودشو مدیون اونه . و با افتخاراتی که کسب کرد تبدیل به یکی از اسطوره های بیدلیل تاریخ رئال شد.

Always in my heart Zizu

?Once the player like you found

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 2 کاربر از پست مفید Zid@ne تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    V.Del bosque
    بازیکن محبوب
    Zidane
    اسم واقعی شما
    30na

SpainRealMadridRealMadrid

تشکر ها
    5
    تشکر شده 41 در 11 پست

real

دو تا مهاجمی که هیچوقت ندیدم تو محوطه جریمه توپ خراب کنن یکی رائول افسانه ای بود که نیازی به تعریف و تمجید نداره یکی هم نیستلروی یادش بخیر چه گلای چیپی میزد به بارسا
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. 2 کاربر از پست مفید Galaxy تشکر کرده اند .

عضو Derby

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    0
    تشکر شده 2 در 1 پست

real

عشق است raul

18. 2 کاربر از پست مفید hamidom تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    کارلو آنچلوتی، کاپلو، لیپی، گواردیولا
    بازیکن محبوب
    کاکا
    اسم واقعی شما
    شیما

ItaliaMilanBarcelona

تشکر ها
    127
    تشکر شده 152 در 44 پست

یه دونه بوده و هست... یادش به خیر... یکی از دلایلی که فن رئال شدم اون موقعااااا رائول و البته مورینتس بودن...
    یادم نمیره اون دوران خوش زندگی....

20. کاربر روبرو از پست مفید شیما کاکا 22 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

هر چی میکشیم از ایت فلورنتینو پرزه تا اومد رائول افسانه ای رو فروخت.بارساییا از بازیش تعصبش هراس داشتن.واسه امشب یه رائول میخوایم که متاسفانه نداریم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع