Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    همه بازیکنان رئال
    تشکر ها
    15
    تشکر شده 122 در 31 پست

پیش فرض ◄{ پسر نیک برنابئو } ►

در ستایش مردی که همه رکوردهای کهکشان مادرید را شکست

Raul Gonzalez Blanco

این تاپیک اختصاص داره به کاپیتان محبوب رئال ، رائول گونزالس ؛ مرد تمام نشدنی استادیوم سانتیاگو برنابئو و پسر محبوب هواداران مادرید .
    به مناسبت رکرود شکنی رائول و زدن 309 گل برای رئال مادرید این تاپیک رو تشکیل خواهیم داد و تا روزی که تعصب رائول نشانگر قدرت کهکشانی هاست ما بیاد کاپیتان بزرگ ارتش سپید مادرید این تاپیک رو زنده نگه میداریم .

2. 12 کاربر از پست مفید Madridista تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

پیش فرض هیرو : رائول بزرگترین بازیکن تاریخ اسپانیاست

مرجع خبری رئال مادرید : هم تیمی سابق رائول هم به تمجید از وی پرداخت .

"یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ رئال مادرید از این باشگاه جدا شد . مطمئنا آیندگان از او به نیکی یاد خواهند کرد "
    "هر چند که پیراهن و شورت بر تن او متغلق به رئال مادرید بودند اما مادریدیستا بودن در پوست او حک شده است . رائول نمونه ی بازیکنانی است که در تاریخ ثبت خواهد شد و همه او را دوست دارند و خواهند داشت ."
    "در جهان فوتبال هر جا که می روم می گویم که باید مراقب بود چرا که فقط یک رئال مادرید ، یک تیم ملی و یک رئال مادرید وجود دارد . "
    "حالا به ضرس قاطع می توانم بگویم که رائول گونزالس بلانکو یکی از سه بازیکن بزرگ تاریخ است که پیراهن رئال مادرید را بر تن کرده است ."
    "هم در تیم ملی و هم در رئال مادرید هیچ گاه به خواست خودش بازی را از دست نداد . در تمرینات رائول همیشه الگوی ما بود و ما هم تیمی ها سعی می کردیم که همچون او تلاش و کار کنیم و سرحال باشیم . "
    "او بازیکنی جاه طلب ، با استعداد ، قدرتمند ، توانا و عاشق باشگاه و پیراهن آن بود . با او در رختکن یاد می گرفتیم که چطور روحیه مان را تقویت کنیم . در 17 سالگی وارد تیم شد و یک سال بعد یکی از ما بود ."
    "می گفتم که این بچه مثل فراری است که همه ی ما را شگفت زده خواهد کرد که راست هم می گفتم . آمار او گویای همه چیز است اما جذا از آمار ، باید بگویم که او بزرگترین بازیکنی است که تاریخ فوتبال اسپانیا به خود دیده است ."

4. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض 500 هوادار با رائول وداع کردند

مرجع خبری رئال مادرید : هواداران در روز خداحافظی رائول هم او را تنها نگذاشتند .
    هواداران با تمام قوا از رائول گونزالس در روز وداعش حمایت کردند . تشویق و تحسین در حول و حوش استادیوم سانتیاگو برنابئو برای خداحافظی کردن از کاپیتان به گوش می رسید .
    رائول گونزالس پس از مراسم وداع در راه بازگشت به سمت خانه با حمایت هواداران روبرو شد . نزدیک 50 رائولیستا او را تشویق کردند و به خاطر 15 سال تلاش کاپیتان در تیم از وی تشکر کردند و از او عکس و امضا گرفتند .

6. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض پنج لحظه ی به یاد ماندنی رائول در رئال مادرید

مرجع خبری رئال مادرید : رائول خاطرات خوشی از برنابئو داشته اما 5 تا از آنها نمود بیشتری داشته اند .
    29 اکتبر 1994 ، اولین بازی
    رائول اولین بازیش در پیراهن رئال مادرید را در لاروماردا در برابر رئال ساراگوسا انجام داد . مربی آن زمان رئال مادرید خورخه والدانو بود که یکی از نوابغ فوتبال را به جهانیان معرفی کرد . رائول در آن بازی فبکس شد و نود دقیقه بازی کرد . او با این بازی به تاریخچه رئال مادرید وارد شد .

5 نوامبر 1994 ، اولین گل
    فقط یک هفته بعد ، رائول اولین بازیش را در لالیگا انجام داد . رائول در اولین دربیش در برابر اتلتیکو مادرید در سانتیاگو برنابئو توانست که در پیروزی 4-2 گل سوم تیمش را در نیمه دوم به ثمر برساند . روی گل اول هم خطای پنالتی روی کاپیتان ، موجب 1-0 شدن بازی شد که پس از آن با پاس لائوروپ ، رائول در محوطه جریمه ی اتلتیکو مادرید توپ را به گوشه ی راست دروازه ی حریف زد .

1 دسامبر 1998 ، گل خارق العاده قهرمانی جام بین قاره ای
    رئال ماردید در برابر واسکودو گامای برزیل بازی می کرد و توانست که قهرمان دومین جام بین قاره ایش در توکیو شود . روبرتو کارلوس رئال مادرید را پیش انداخت اما جونینیو بازی را به تساوی کشاند . پس از آن در نیمه دوم شماره هفت با دریافت پاس سیدورف توپ را کنترل کرد . اولین مدافع را جا گذاشت ، بعدی را هم مثل آب خوردن جا گذاشت . در حالی که هنوز دو بازیکن مثابلش بودند با پای راستش شوتی راهی دروازه حریف کرد که موجب پیروزی رئال مادرید شد .

13 اکتبر 1999 ، سکوت در نیوکمپ
    رئال مادرید پس از یک شروع نا امید کننده در فصل باید به نیوکمپ می رفت . رائول ستاره ی آن شب بود . در دقیقه 26 توپ را وارد دروازه حریف کرد اما پس از آن ریوالدو بازی را به تساوی کشاند . اما در نیمه دوم فیگو دوباره گلزنی کرد تا رئال مادرید تا دقایق پایانی بازی عقب بیفتد . تا این که در دقیقه 86 پاس عمقی ساویو به رائول رسیدد تا این بازیکن با غلبه بر مدافع حریف دوباره بازی را به تساوی بکشاند . پس از آن مهاجم رئال مادرید با گرفتن انگشتش مقابل بینیش نیوکمپ را وادار به سکوت کرد ، حرکتی که به بخشی از تاریخ رئال مادرید مبدل شد .

19 آوریل 2000 ، غلبه بر اولدترافورد
    پس از تساوی بدون گل در سانتیاگو برنابئو ، رئال مادرید با اندیشه ی برد منچستر یونایتد به اولدترافورد رفت تا راهی مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ شود . اوضاع روبراه بود که پس از حرکت روی کین ، میشل سالگادو گل به خودی زد . اما این پایان کار نبود ، رائول گونزالس در نیمه دوم یکی از تاریخی ترین گلهای خود را با دو گل به ثمر رساند . یکی از شوت درون محوطه جریمه و دیگری روی حرکت فوق العاده دیدنی فرناندو ردوندو .

8. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض رائول : تصمیم دردناک اما درستی گرفتم

مرجع خبری رئال مادرید : رائول پس از مراسم تودیعش در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد .

"نوبت به تصمیم گیری رسید . من پیراهن بهترین تیم جهان را 15 سال به تن کردم . حالا 33 ساله هستم و این آخرین شانس من برای تجربه ی بازی در خارج از اسپانیا بود . تصمیم سختی بود اما این خداحافظی نیست بلکه ترجیح می دهم که بگویم به امید دیدار . من هر جا که بروم طرفدار رئال مادرید خواهم ماند ."
    "می خواهم از رئال مادرید به خاطر بردباریش در اجازه دادن به من در مورد تصمیم گیری سپاسگزاری کنم . در مورد آن با خانواده ام خوب فکر کردم . تصمیم مشکلی بود چرا که مربی جدیدی آمده بود که روی من و کار من حساب باز کرده بود . باید به این قضیه از یک منظر دقیق نگاه می کردم . تصمیمی گرفتم که بسیار دردناک بود اما فکر می کنم که درست ترین بود ."
    "خاطرات زیادی از رئال مادرید دارم و انتخاب تنها یکی از آنها مشکل است . فکر می کنم که بهترین لحظه مربوط به وقتی است که جمعه 28 اکتبر به خانه رفتم و به مادرم گفتم که با تیم اصلی به ساراگوسا سفر می کنم و قرار است که بازی کنم . مادرم نمی توانست که از خوشحالی روی پایش بایستد که زیباترین چیزی است که دیده ام . این خاطره در ذهنم حک شده است چرا که اولین بود اما هزاران خاطره دیگر هم هستند ."
    "شماره 7 برای رئال مادرید بسیار سمبلیک بوده است . مطمونم که بازیکنانی این شماره را پوشیده اند که باید می پوشیده اند . شما باید از هر لحظه لذت ببرید و نباید در گذشته سیر کنید . شماره مهم نیست ، درجه و مرتبه مهم است . این چیزی است که آن را بسیار مهم به شمار می آورم . البته این نامبر هم به خاطر سنتش مهم است . مطمئنم که کسی شماره 7 را به تن خواهد کرد که شایسته اش باشد ."
    "خوزه مورینیو مرا مدت زیادی به فکر فرو برد تا تصمیم بگیرم . او مربی فوق العاده ایست و همیشه کارش را تحسین کرده ام . با هم صحبت کردیم و به من گفت که او روی من حساب کرده و آماده ی شروع تمرینات با من بود . اما تصمیم گرفتم که تصمیم متفاوتی اتخاذ کنم ."

10. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض پیامهای خداحافظی بازیکنان رئال برای رائول

مرجع خبری رئال مادرید : یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ رئال مادرید امروز این باشگاه را ترک کرد .
    ایکر کاسیاس :
    "رائول سمیل رئال مادرید است . کاپیتان بزرگواری که با وجود فراز و نشیب ها نشان داده که چطور در هر لحظه در بهترین حالت باشد . رائول نمونه ای از حرفه ای گریست که به من کمک کرد که به عنوان یک بازیکن و یک شخصیت پیشرفت کنم . تاریخچه های فوق العاده ی باشگاه توسط بازیکنان بزرگ نوشته شده است که رائول یکی از آنهاست ."

کریستیانو رونالدو :
    "بازی کردن در کنار رائول افتخاری بوده است . از بچگی همواره در آرزوی آن بوده ام . افتخاری است که در رختکنت با او سهیم باشی و برای او آرزوی بهترین ها را دارم ."

ژابی آلونسو :
    "رائول ارزشهای رئال مادرید را احیا کرده است . او سمبل و بخشی از تاریخ باشگاه است . آسان نیست که برای رئال مادرید 15 سال بازی کنی اما او این کار را انجام داد چرا که بازیکنی خارق العاده است ."

کاکا :
    "رائول بازیکنی فوق العاده است و عضو مهمی از باشگاه به شمار می رود . رائول همیشه بخشی از مادریدیسموها خواهد ماند و روز رفتنش برای هواداران و هم تیمی ها بسیار غم انگیز است ."

درنت :
    "رائول جنتلمن فوتبال و کاپیتانی خارق العاده است . او همیشه با من بسیار خوب برخورد کرده و حواسش به من بوده است ."

په په :
    "16 سالی که او در این جا بازی کرده خود گویای توانایی هایش است . او در قلبی من جایگاه ویژه ای داشته است چرا که در زمان مصدومیتم همیشه جویای احوالم بود . زمانی که مصدوم شدم از روی نیمکت بلند شد و مرا تا رختکن همراهی کرد که این کار را هیچ گاه فراموش نخواهم کرد . او بخش عظیمی از تاریخچه رئال مادرید است ."

لاس :
    "خیلی خوشحالم که در کنار او بازی کرده ام . دیدن بازی او را از زمانی که پسر بچه بودم به یاد دارم . او کمک فراوانی از زمان پیوستنم به رئال مادرید به من کرد . همیشه گفته ام که برایم افتخاری است که در کنار رائول در رئال مادرید بازی کرده ام ."

دودک :
    "رائول یک حرفه ای خارق العاده است و نمونه ایست برای تمام افراد درون و بیرون زمین . او شخصیت فوق العاده ایست . لذت بخش است که او را در تیممان داشتیم ."

بنزما :
    "رائول الگویی برای تمامی بازیکنان فوتبال است ، به خصوص جوان تر ها . او شخصیتی فوق العاده است و سمبل رئال مادرید و فوتبال اسپانیاست . او مهاجمی خارق العاده و بازیکنی موثر است ."

آدان :
    "یک قطعه از تاریخ رئال مادرید در حال رفتن است . او اسطوره و کاپیتان فوق العاده ایست . او الگویی برای تمام بازیکنانی است که از آکادمی رشد کرده اند . او نمونه ی تعصب ، سختکوشی و حرفه ای گری است . افتخار می کنم که زمانی هم تیمی رائول بوده ام و برای آینده اش آرزوی موفقیت دارم ."

مارسلو :
    "رائول ما را فراموش نخواهد کرد و ما هم فراموشش نمی کنیم . او الگوی همه چیز رئال مادرید است ."

گاگو :
    "اسطوره رئال مادرید می رود ، او یکی از بازیکنانی است که همه هواداران دوستش داشتند . افتخار می کنم که زمانی هم تیمی رائول بوده ام . چه در زندگی شخصی و چه در سطح ورزشی برایش آرزوی موفقیت دارم ."

12. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض دبیر سازمان ورزش اسپانیا :" رائول نماد رئال مادرید است"

مرجع خبری رئال مادرید : جیم لیساوتزکی ، دبیر سازمان ورزش اسپانیا در مورد وداع رائول صحبت کرد .
    "رائول نماد رئال مادرید بود . بازیکنی به بلندی درخت کاج در رئال مادرید و امیدوارم که همین طور هم بماند . از رائول به خاطر ماندن در این سطح فوتبال برای این مدت طولانی در رئال مادرید و قهرمانی های فراوان سپاسگزاریم ، کاری که تنها بهترین ها می توانند انجام دهند و او یکی از آنها تس . او را همه می شناسند ، نه تنها هواداران رئال مادرید ، بلکه کل جهان ."
    ""رائول شخصی است که پرچم ورزش اسپانیا را در جهان به اهتزاز در آورده است . او بازیکنی توانا و با شخصیت با روحیه ای فوق العاده است که عصر جدیدی را در فوتبال اسپانیا آغاز کرده است . من از گذشته صحبت می کنم اما او هنوز بازی می کند که این خیلی مهم است . گویا قرار است به شالکه 04 برود و در چمپیونزلیگ حاضر باشد . امیدوارم که رکوردهای بیشتری را بشکند که البته باید به خاطر همین چیزهایی هم که به آنها دست یافته است از او سپاسگزاری کنم ."
    "رئال مادرید برای رائول احترام خاصی قائل است و هواداران او را نه تنها به خاطر بازیش ، بلکه به خاطر احیای ارزشهای باشگاه دوست دارند ."
    "فکر می کردم رائول در رئال مادرید بازنشسته شود چرا که شایسته این بود اما اوضاع تغییر پیدا کرد و او تصمیم گرفت که در سطح اول به فوتبال خود ادامه دهد .

14. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض والدانو : با یادآوری صحنه های حرکات رائول متاثر می شوم

مرجع خبری رئال مادرید : خورخه والدانو هم از رفتن رائول ابراز غم و اندوه کرد .
    "صحنه های زیادی به ذهن من می آید و احساس دلتنگی ، اندوه و غم به من دست می دهد ."
    "رائول حالا بین دو حالت است : ناراحتی ترک کاری و هیجان شروع کار دیگر . اما آنهایی که همراهش بودند و فقط ناراحت است ."

16. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض مکسول : نمی توان رائول را در تیم دیگری تصور کرد

مرجع خبری رئال مادرید : جدایی رائول از رئال مادرید همه را بهت زده کرده است .

مکسول شرر ، مدافع کناری برزیلی بارسلونا در مورد جدایی رائول از رئال مادرید گفت که گیج شده است چرا که تصور می کرده است که این بازیکن فوتبالش را در برنابئو به اتمام برساند .
    بازیکن بارسلونا به رائول گونزالس به خاطر "دوران خارق العاده " وی تبریک گفت .
    این بازیکن برزیلی در مورد پیوستن رائول به شالکه نیز گفت :" سخت است که بازیکنی که این مدت طولانی را در باشگاهی سپری کرده آن را ترک کند . شخصا هیچ وقت فکر نمی کردم رائول در باشگاه دیگری بتواند بازی کند اما اگر خوش این نظر را دارد باید به آن احترام گذاشت ."
    مکسول همچنین برای رائول در تیم جدیدش در آلمان "آرزوی موفقیت" کرد .

18. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض مورینیو به کارانکا :"این همه قهرمانی رائول تحسین برانگیز است."

مرجع خبری رئال مادرید : مورینیو نیز تحت تاثیر رفتن اسطوره ی رئال مادرید قرار گرفت .
    هنوز هفت دقیقه مانده بود که مراسم تودیع رائول آغاز شود و خوزه مورینیو کاملا تحت تاثیر این مراسم قرار گرفته بود . او در گوشه ای از ساختمان برنابئو در طبقه هفتم در کنار همکارش ، آیتور کارانکا قرار گرفته بود . دقایقی بعد که رائول سخنرانی وداعش را انجام داد . مورینیو از کارانکا پرسید :" چه تعداد قهرمانی فراوانی . دیدن این همه جام با پس زمینه برنابئو بسیار تاثیر گذار است . شما همیشه بازیکنانی که این جام ها را بالای سر برده اند کنار می گذارید؟"
    مورینیوکه ویدیویی که از حرکات یه یادماندنی رائول جمع آوری شده بود را نیز تماشا کرد . او با دیدن بعضی از صحنه ها و یادآوری آنها لبخند می زد و به آرامی با دستیارش صحبتهایی انجام می داد .
    مورینیو دوست داشت که رائول در رئال مادرید بماند اما این اتفاق نیفتاد . دیروز پیراهن شماره 7 رائول پر فروش ترین پیراهن فروشگاه های رئال مادرید بود . مطمئنا هیچ کس شماره هفت رائول را فراموش نخواهد کرد ...

20. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض دودک : افرادی همچون رائول در دنیای فوتبال نادرند

مرجع خبری رئال مادرید : دروازه بان ذخیره ی رئال مادرید امروز در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد .
    "غم انگیز است که رائول را پس از سه فصل در کنار خود نخواهم داشت چرا که افراد کمی در فوتبال همچون او هستند . او الگویی برای بازیکنان جوان و با تجربه بود ."
    "رائول اسطوره ای بود که برای این باشگاه کارهای بسیار مهمی انجام داده بود . افتخار می کنم که سه سال در کنار او بوده ام . افراد کمی در فوتبال همچون او هستند . او الگویی برای بازیکنان جوان و با تجربه بود . او کاپیتانی فوق العاده بود که در بیرون و درون زمین کارهای بزرگی انجام داده بود."
    "مورینیو مربی و شخصیت خوبی است . البته در زمان کار فقط تمرکزش روی کاری است که از هر بازیکن می خواهد . ما باید بیشتر از همیشه حواسمان به کارمان باشد چرا که مهم است که از همان آغاز کار ، تمرینات را جدی بگیریم ."
    "نمی دانم که شماره هفت به چه کسی خواهد رسید و کریستیانو نیز چیزی در موردش نگفت."
    "هر مربی شیوه های خود را دارد و نمی توان گفت که کدام از دیگری بهترند . هر کدام هر چه بخواهند ما مجبور به انجام آن هستیم . مورینیو دسوت دارد که با توپ تمرین کنیم و بازیهای دستگرمی جدی را هم دوست دارد . بدون شک این چیزی است که باید در زمین به آن توجه کنیم . احتیاج به مقایسه نیست چرا که هر مربی شیوه کاری خود را دارد ."
    "خوشحالم که در رئال مادرید ماندم . هر روز سخت تلاش می کنم هر چند که به من زیاد بازی نخواهد رسید . بسیار هیجان زده ام و می خواهم که به تیم کمک کنم . خیلی خوب است که باشگاه بزرگی همچون رئال مادرید به من یک سال دیگر پیشنهاد داده است . این برای من بسیار خوب بود و همان چیزی بود که می خواستم . با این مربی جدید می توانم درسهای زیادی بگیرم ."

22. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع