مدافع آبی پوشان گفت: برای من امروز مهم‌ترین مسئله این است که فردا تیمم مقابل آلومینیوم برنده شود و صدر جدول را حفظ کند.

به گزارش ایمنا، هرویه میلیچ مدافع آبی پوشان اظهار کرد: امروز برای رسیدگی به یکسری امور اداری و کاری به باشگاه رفتم و مورد خاصی نبود.

مدافع آبی پوشان گفت: تنها چیزی که امروز برای من مهم است، پیروزی استقلال در بازی فردا و حفظ صدرنشینی است. برای همین فردا به ورزشگاه می‌روم تا از نزدیک کنار بچه‌ها باشم و تیمم را تشویق کنم. جای همه هواداران همچنان خالی است، اما این را می‌دانم که هواداران خوب ما با [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] شأن بهترین تیم ایران را همراهی می‌کنند.

میلیچ در خصوص شرایط خودش گفت: شرایط بدنی مناسبی دارم و این را در بازی‌های آینده نشان می‌دهم. حتماً خودم را اثبات می‌کنم. ما بعد از آلومینیوم یک بازی مهم با پرسپولیس در پیش داریم و من امیدوارم مثل دربی گذشته در این دربی هم حضور داشته باشم و برای موفقیت تیمم تلاش کرده و بهترین بازی‌ام را ارائه دهم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]