Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

Hybrid View

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    مجیدی
    بازیکن محبوب
    کرینی
    اسم واقعی شما
    زهرا

IranTractor

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض بن عطیه: تبانی داور و رئال مادرید

مدافع مراکشی با یادآوری پنالتی جنجالی دیدار رئال مادرید و یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا به تیم اسپانیایی کنایه زد.
    به گزارش ایسنا و به نقل از آس، مهدی بن عطیه هنوز دیدار جنجالی رئال مادرید و یوونتوس که دوسال پیش در لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد را فراموش نکرده است.
    مدافع مراکشی که اکنون در الدوحیل قطر بازی می‌کند آن شب را به یادآورد و گفت: پس از شکست ۳ بر صفر در بازی رفت احساس خوبی نداشتیم اما بازگشت رم برابر بارسلونا را دیدیم و انگیزه گرفتیم. در سانتیاگو برنابئو یک بازی فوق‌العاده به نمایش گذاشتیم.
    مدافع پیشین یوونتوس در ادامه اظهار کرد: کریستیانو رونالدو از الکس ساندرو عبور کرد و یک سانتر خطرناک کرد، لوکاس وا$$$ تصور می‌کرد پیش رویش تنها جانلوئیحی بوفون است و متعجب شد.
    تمام تلاشم را کردم تا با او تماسی نداشته باشم اما هنگامی که به من برخورد کرد به زمین افتاد. داور آن صحنه را پنالتی اعلام کرد و رونالدو گل پیروزی رئال مادرید را به ثمر رساند.
    بازیکن مراکشی در این رابطه اظهار کرد: زمانی که در لحظه آخر چنین پنالتی اعلام می‌شود مشخص است دلیلش چیست. می‌دانستیم هنگام رویارویی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان چنین اتفاق‌هایی رخ می‌دهد.
    مطالب سلامتی و ورزش را از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] دنبال کنید.

بن عطیه درباره آن فصل و شکست برابر ناپولی صحبت کرد و گفت: روزهایی سختی برای من بودند. بازی خوبی به نمایش گذاشتم. در وقت‌های اضافه از کولیبالی جا ماندم. سه روز پیاپی نتوانستم بخوابم. آن شکست موجب شد رابطه بن عطیه با آلگری سرمربی بد شود. بازیکن مراکشی در این رابطه اظهار کرد: آن روزها در تمرینات سرمربی من را از ترکیب اصلی کنار می‌گذاشت و این موضوع باعث شد به من آسیب برسد. من تنها کسی بودم که پس از بازی با ناپولی کنار گذاشت. احساس می‌کردم به من خیانت شده است.

مطالب خواندنی بیشتر:
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    زیدان
    بازیکن محبوب
    هانری

FrancePersepolisRealMadrid

Andres Iniesta

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض پاسخ : بن عطیه: تبانی داور و رئال مادرید

اینا کم میارن گیر میدن به رئال مادرید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع