Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش
    بازیکن محبوب
    علی دایی
    اسم واقعی شما
    الیا

GermanyTractorZobahan

Farhad Majidi

تشکر ها
    1
    تشکر شده 1 در 1 پست

پیش فرض رونالدو ساعت شش صبح هم در باشگاه بود!

کارلوس ته وز، ستاره سابق منچستریونایتد به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، در اواسط دهه گذشته میلادی، کارلوس ته وز در کنار رونالدو و وین رونی مثلث فوق العاده ای در خط حمله منچستریونایتد تشکیل داده و خط حمله یونایتد را تبدیل به یکی از خطرناک ترین خط حمله های اروپا کرده بودند. حالا کارلوس ته وز خاطره ای جالب از رونالدو تعریف کرده و مدعی شد او هر ساعتی که به کمپ یونایتد می رفته، می دید که ستاره پرتغالی برای تمرین گردن آنجا حاضر بوده است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کارلوس ته وز گفت: "من به یاد می آورم چه اتفاقی برای کریستیانو رونالدو افتاد، او تمام وقت خود را در سالن بدنسازی می گذراند، رونالدو واقعا وسواس واقعی داشت.

اگر ما ساعت 9 صبح تمرین داشتیم و تصمیم می گرفتم کمی زودتر و ساعت هشت صبح به محل کمپ یونایتد بیایم، رونالدو در آنجا حاضر بود. اگر من ساعت هفت می رسیدم باز هم رونالدو در کمپ بود. یک بار من با خودم گفتم، آیا امکان دارد که بتوانم زودتر از این مرد به محل تمرین بیایم؟ یک روز من تصمیم گرفتم که ساعت شش صبح به کمپ یونایتد و باز هم دیدم رونالدو آنجاست. البته او در آن لحظه کسل و در حالت نیمه خواب بود، اما به هر حال در کمپ حضور داشت."
    ویرایش توسط elia44 : 05-20-2020 در ساعت 17:42

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع