به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور انگلیس، میکل آرتتا سرمربی اسپانیایی تیم آرسنال هم به این ویروس دچار شده است. باشگاه آرسنال این خبر را تایید کرده است.
مایکل آرتتا، سرمربی اسپانیایی آرسنال به ویروس کووید ۱۹ مبتلا شد اما توانست این ویروس را شکست دهد.
همچنین آرتتا سرمربی تیم آرسنال پس از مبتلا شدن به کرونا گفت: این واقعا نا امید کننده است. من بعد از احساس ضعف در خود تست کرونا دادم. من به محض اجازه پزشکان به کار خود ادامه خواهم داد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

او گفت: من به کرونا مبتلا شدم اما خوشبختانه الان کاملا خوب شده‌ام و مشکلی ندارم. بعد از دیدار برابر المپیاکوس باشگاه با من تماس گرفت و اعلام کردند که با توجه به اینکه مالک المپیاکوس کرونا داشت ما هم در خطر هستیم. در آن لحظه بسیار نگران شدم. فورا به پزشک باشگاه زنگ زدم و از او خواستم که بازیکنان را مورد بررسی قرار دهد.

آرتتا ادامه داد: نشانه‌های کرونا را به صورت واضح احساس می‌کردم. نگران شده بودم چرا که بازیکنان و مسئولان باشگاه هم در ارتباط با من بودند. با مسئولان لیگ جزیره و باشگاه منچسترسیتی هم که قرار بود بازی کنیم تماس گرفتم و خیلی سریع این دیدار لغو شد. روزهای سختی را تجربه کردم. از سرفه‌های خشک و اذیت کننده تا بالا رفتن درجه تب و ناراحتی در سینه و البته نگرانی و ترس از ابتلا شدن دیگر افرادی که در ارتباط با من بودند.

سرمربی آرسنال ادامه داد: الان شرایط خیلی بهتر شده است. از مردم خواهش می‌کنم که در خانه‌های خود باقی بمانند. وضعیت در انگلیس نسبت به دیگر کشورها از جمله اسپانیا بهتر است. می‌دانم که مردم در اسپانیا در چه شرایط سختی زندگی می‌کنند. خواهش می‌کنم در منزل بمانید تا به این ویروس مبتلا نشوید.
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]