Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش
    بازیکن محبوب
    آرش برهانی
    اسم واقعی شما
    ندا

ItaliaOsasunaRoma

Fabregas

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 در 1 پست

پیش فرض به خاطر رونالدو اینتری شدم

روملو لوکاکو، مهاجم گلزن اینتر در مورد الگوهایش در دوران کودکی صحبت کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

به گزارش "ورزش سه"، روملو لوکاکو در گفت و گویی در اینستاگرام با تیری آنری، اسطوره فرانسوی آرسنال در مورد زوج درخشان خط حمله این فصل اینتر در کنار لائوتارو مارتینز و نحوه هماهنگی آنها در تمرینات و مستطیل سبز توصیحاتی را ارائه داده است.

روملو لوکاکو گفت: "همه چیز از روز اول حضورم در باشگاه اینتر شروع شد. من به زبان اسپانیایی صحبت کرده و به لائوتارو گفتم چه انتظاری از هم تیمی ات در خط حمله داری؟ همچنین به او گفتم من وقتی صاحب توپ می شوم علاقمندم زوج من اطرافم به سرعت حرکت کرده و در زمین فعال و پویا باشد، زیرا این همان چیزست که سرمربی از ما می خواهد.

در برخی بازی ها من مهاجم هدف هستم و لائوتارو اینگونه و با حرکاتش به من کمک می کند و در بعضی از مسابقات ما هر دو باید در فضاها حرکت کنیم. روشی که در ما در تمرینات کار می کنیم این است که هر روز تجزیه و تحلیل ویدئویی را از نحوه عملکرد خود داشته، بلکه به ندرت روز بعد اشتباهی مشابه را تکرار می کنیم.

وقتی کودک بودم به خاطر حضور رونالدو و آدریانو، اینتر تیم رویایی من بود، بنابراین انتقال به این تیم برایم مانند رویا بود. وقتی که من مثل شش یا هفت ساله بودم رونالدو در اینتر بازی می کرد. سال 1998 اولین خاطره من از فوتبال بود. اینتر در فینال جام یوفا بازی کرد، سپس جام جهانی فرا رسید و بعد رونالدو مصدوم شد. رونالدو دو سال از میادین دور بود و مجددا در سال 2002 بازگشت، اما بعد از آن به رئال مادرید رفت. سپس شما (تیری آنری)، دیدیه دروگبا و آدریانو را دنبال کردم."
    ویرایش توسط neda75 : 04-10-2020 در ساعت 12:31

2. کاربر روبرو از پست مفید neda75 تشکر کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع