Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 30 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 296
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

Jadide فوتسال برتر!! آخرین اخبار و حواشی فوتسال

داور فوتسال ایران و پاراگوئه زن بود(+عکس)
    تصاویری از بازی ایران و پاراگوئه که داوری زن قضاوتش را بر عهده داشت. حسین شمس بعد از بازی می گفت این زن سر تیم ملی ایران را برید!

2. 6 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

به هر حال تیم ملی فینال که نرفت هیچ چهارم هم شدن ....

ali
    only
    karimi

4. 5 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

پیش فرض تیم ملی فوتسال ایران از سد روسیه گذشت

تیم ملی فوتسال ایران از سد روسیه گذشت/ طلسم روس‌ها شکسته شد ملی پوشان فوتسال کشورمان در دیداری دوستانه مقابل تیم ملی روسیه، تیم پنجم رده بندی فیفا به برتری رسیدند. به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های ملی فوتسال ایران و روسیه از ساعت 17 امروز چهارشنبه در سالن پیروزی شهر اصفهان به مصاف هم رفتند. این بازی که سالن پیروزی اصفهان را مملو از تماشاگر کرده بود، در پایان به برتری 5 بر 3 تیم کشورمان انجامید.
    ملی پوشان فوتسال کشورمان در حالی مقابل روسیه پیروز شدند که در نیمه اول این بازی با نتیجه 2 بریک به پیروزی رسیده بودند. برای تیم ملی فوتسال ایران در این دیدار دوستانه محمد طاهری (2 گل)، علی اصغر حسن زاده، محمد کشاورز و وحید شمسایی گلزنی کردند و گل‌های تیم روسیه نیز توسط مایوسکی (2 گل) و ولادیمیر گونجالوف به ثمر رسید.
    تیم ملی فوتسال کشورمان طی چند سال گذشته در مصاف با روسیه توفیقی حاصل نکرده و به نوعی این تیم برای ملی پوشان فوتسال ایران طلسم شده بود. بالاخره با این پیروزی طلسم روس‌ها نیز شکسته شد و به برتری تیم ایران بر روسیه در رنکینگ فیفا صحه گذاشته شد.
    تیم ملی فوتسال کشورمان دیدار مقابل روسیه را با ترکیب مجتبی نصیری نیا، محمد کشاورز، محمد طاهری، وحید شمسایی و علی اصغر

6. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران پس از کسب نخستین پیروزی با نتیجه 5 بر 3 ،در دوازده سال گذشته در برابر روسیه از بخشیدن مصطفی نظری دروازه‌بان تیم فوتسال «گیتی‌پسند» خبر داد.
    آفتاب: سرمربی تیم ملی فوتسال ایران پس از کسب نخستین پیروزی با نتیجه 5 بر 3 ،در دوازده سال گذشته در برابر روسیه از بخشیدن مصطفی نظری دروازه‌بان تیم فوتسال «گیتی‌پسند» خبر داد.

حسین شمس می‌گوید: «تیم ملی از همه بزرگ‌تر است و با وارد کردن این جوانان نشان دادیم کسی نمی‌تواند برای تیم ملی پشت چشم نازک کند. امروز پس از 12 سال موفق به شکست روسیه شدیم و به افتخار کسب این پیروزی بزرگ، مصطفی نظری را به اتفاق عباس ترابیان بخشیدیم و اعلام می‌کنم که وی را برای اردوی بعدی تیم ملی قطعا دعوت خواهم کرد.»

8. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

گزارش تصویری/ دیدار تیمهای فوتسال ایران و روسیه اصفهان - خبرگزاری مهر: تیمهای ملی فوتسال ایران و روسیه از ساعت 17 امروز سه شنبه در دیداری دوستانه در سالن پیروزی اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان به نتیجه تساوی 3 بر 3 انجامید.

10. 6 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

چپ بريم راست بيايم به خاطر حمايت تماشاچي هاي اصفهاني بوده كه ايران براي اولين باز روسيه رو بردسسس!!!
    در ضمن ميدونيد الان كي داره با شما صحبت ميكنه :
    يكي از هواداراي سرسخت پرسپوليس حتي تو فوتسال

ali
    only
    karimi

12. 4 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

پیش فرض طاهری بهترین فوتسالیست آسیا شد .

طاهری بهترین فوتسالیست آسیا شد .
    طاهری : ، مي‌دانستم بهترين بازيكن سال آسيا خواهم شد و خيلي خوشحالم كه يك ايراني بار ديگر اين افتخار را به خود اختصاص داده است.

طاهری : با توجه به بازي‌هايي كه در جام ملت‌هاي آسيا و ديدارهاي تداركاتي تيم ملي انجام داده‌ بودم و همچنين اينكه در دوره قبلي نيز وحيد شمسايي اين عنوان را به خود اختصاص داده بود و ما نيز به اين امر افتخار مي‌كرديم، مي‌دانستم بهترين بازيكن سال آسيا خواهم شد و خيلي خوشحالم كه يك ايراني بار ديگر اين افتخار را به خود اختصاص داده است.
    وي كه همراه با تيم فولاد ماهان در اردوي دوبي به سر مي‌برد، ادامه داد: از تمام مربياني كه برايم تاكنون زحمت كشيده‌اند و همبازياني كه قطعا با تلاش‌شان در زمين به من در كسب اين عنوان كمك كرده‌اند، تشكر مي‌كنم.
    اين بازيكن گلزن تصريح كرد:‌ كسب اين عنوان انگيزه‌ام را براي تلاش و تمرين دوچندان خواهد كرد و حالا هدفم درخشش در جام‌جهاني و فيناليست شدن همراه با تيم ملي است.
    محمد طاهري فردا (يكشنبه) از دوبي به ايران بازخواهد گشت و بعدازظهر روز دوشنبه نيز براي شركت در مراسم انتخاب بهترين‌هاي آسيا و دريافت جايزه‌اش راهي كوآلالامپور خواهد شد.

14. 4 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

سهميه آسيا در جام جهاني فوتسال افزايش يافت

در نشست امروز کميته فوتسال کنفدراسيون فوتبال آسيا زمان و تعداد تيم‌هاي حاضر در مسابقات فوتسال جام جهاني 2012 تايلند مشخص شد.

در نشست عصر دوشنبه کمیته فوتسال کنفدراسیون فوتبال آسیا که در کوالالامپور مالزی برگزار شد در مورد موارد مختلفی بحث و گفتگو شد که مهمترین آن اعلام زمان برگزاری مسابقات فوتسال جام جهانی 2012 تایلند بود.
    براین اساس مسابقات فوتسال جام جهانی 2012 از 2 تا 18 نوامبر (11 تا 27 آبان‌ماه 1391) در کشور تایلند برگزار می شود. در این مسابقات شاهد افزایش تعداد تیم‌های شرکت کننده خواهیم بود و به جای 20 تیم، 24 تیم در قالب 6 گروه چهار تیمی با هم به رقابت می پردازند.
    از آسیا چهار تیم به همراه تایلند که میزبانی مسابقات فوتسال جام جهانی 2012 را برعهده خواهد داشت، در این رقابت‌ها حضور پیدا می کنند.

16. 3 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

Jadid بازيکن برزيلي گيتي پسند: ليگ ايران جذاب تر از ليگ اسپانيا است

گرلو گفت: تجربه بازي در ليگ هاي مختلف اروپايي را دارم اما فکر مي کنم ليگ ايران از همه ليگ هاي اروپايي به خصوص از ليگ اسپانيا جذابتر است.

گابريل دي آنجلو ملقب به گرلو "بازيکن برزيلي تيم گيتي پسند" در خصوص شرايط حضورش در اين تيم در گفتگو با خبرنگار ف.تبال ما گفت: شرايط حضورم در گيتي پسند روز به روز بهتر مي شود البته هنوز به آن شرايط از توانايي خودم که انتظار دارم نرسيده ام اما با کمک کادر فني و بازيکنان در آينده به بهترين حد از توانايي هايم مي رسم.
    وي با اشاره به اين مطلب خاطرنشان کرد: ليگ فوتسال ايران از جذاب ترين ليگ هاي دنيا است به جز يکي، دو تيم، ساير تيم ها از قدرت يکساني برخوردارند و هيچ تيمي از پيش برنده نيست من فقط ليگ برزيل را مانند ليگ ايران مي دانم.
    گرلو در مورد شرايط حضورش در گيتي پسند گفت: همه شرايط براي بازي و تمرين مهيا شده است با اين شرايط نبايد به کمتر از قهرماني راضي شويم تيم گيتي پسند تا اينجا عملکرد خوبي داشته و مي تواند به راحتي قهرمان ايران شود.
    بازيکن گيتي پسند به حضور بازيکنان خارجي در ليگ ايران اشاره کرد و افزود: با حضور بازيکنان خوب خارجي کيفيت ليگ ايران مي تواند از اين هم که هست بهتر باشد البته بازيکنان ايراني دست کمي از بازيکنان خارجي ندارند و آينده خوبي براي آنها متصور هستم.

18. 3 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

Jadid راسخون هفته آينده ميزبان بهترين فوتساليست سال آسياست

هفته آينده سرويس ورزش راسخون ميزبان بهترين فوتساليست سال آسيا ست

راسخون: بعد از درخشش قابل توجه محمد طاهري در مسابقات آسيايي، دو از انتظار نبود که در سال 2010 عنوان بهترين بازيکن آسيا به وي برسد.

محمد طاهري از جمله فوتساليست هاي جواني است که در حين جواني، از تجربه خوبي برخوردار است. اوج درخشش طاهري به مسابقات جام جهاني 2008 برزيل برمي گردد. در طول 2 سال گذشته نيز وي يکي از ارکان ثابت تيم ملي فوتسال ايران بوده و در قهرماني تيم ملي فوتسال در مسابقات آسيايي ازبکستان نقش غير قابل انکاري داشت.

در حالي که قرار است چهارشنبه شب در کوالالامپور و در مقر کنفدراسيون فوتبال آسيا و در مراسمي ويژه، بهترين هاي سال فوتبال و فوتسال قاره کهن معرفي شوند، آخرين اخبار رسيده حاکي از آن است که عنوان بهترين فوتساليست سال آسيا به محمد طاهري خواهد رسيد. طاهري که شب گذشته راهي کوالالامپور شد. قبل از پرواز دقايقي کوتاه با سرويس ورزش راسخون هم کلام شد اما از وي قول يک مصاحبه حضوري را گرفتيم که با استقبال طاهري روبرو شد تا در هفته آينده سرويس ورزش راسخون ميزبان بهترين فوتساليست سال آسيا باشد.

آخرين صحبت هاي طاهري راقبل از سفر به کوالالامپور با هم مرور مي کنيم:
    تنها به مالزي مي روي يا به همراه مسئولان کميته فوتسال؟!
    آقايان ترابيان ، شمس و کفاشيان يک شبنه شب به مالزي سفر کردند.
    اما من به دليل اينکه به همراه تيم فولادماهان در اردوي امارات حضور داشتم ساعت 8 امشب (دوشنبه شب) از طريق فرودگاه امام خميني عازم مالزي مي شوم.

کي متوجه شدي که شانس اول کسب عنوان بهترين بازيکن سال فوتسال آسيا شده اي؟
    بار اول در اخبار شنيدم، بعد هم از طريق اطرافيان متوجه شدم ، البته هنوز چيزي قطعي نيست بلکه شانس من از ساير کانديداها بيشتر است.

چه احساسي داري از اينکه قرار است اين عنوان را کسب کني؟

خيلي خوشحال هستم و واقعا خدا را شکر مي کنم. لطف خداوند بوده که شامل حال من شده است. اين عنوان متعلق به جامعه فوتسال ايران است و من به عنوان نماينده اين جامعه، اين عنوان را دريافت مي کنم.
    از طرفي خوشحالم که باز هم اين عنوان به يک ايراني مي رسد تا بار ديگر ثابت شود که ايران قدرت اول فوتسال آسياست.

حرف پاياني؟
    باز هم تأکيد مي کنم که کسب اين عنوان نشانه لطف خداوند به من است و جا دارد از خانواده، مربيان، آقايان شمس و ترابيان که در اين سال ها به من کمک کرده اند ، تشکر کنم.

20. 3 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 30 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)