Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 772

Hybrid View

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    رينوس ميشل و گاس هيدينگ
    بازیکن محبوب
    ماركوفان باستن و يوهان كرايف
    اسم واقعی شما
    علي

NetherlandsAjaxPersepolis

تشکر ها
    0
    تشکر شده 21 در 2 پست

واقعا نمي دو نم چي بگم از دست علي كريمي
    متاسفم كه فوتبال واقعي اون رو تو اروپا نتونستيم ببينيم
    خيلي ناراحتم از دستش چون اون مي تونست و پتانسيلشو داشت كه حتي بهترين بازيكن جهان بشه ولي چه كنيم از دست اين بي انگيزگي علي كريمي كه باعث شد همه چيز خراب بشه
    علي كريمي بدون كه از دستت خيلي ناراحتم ولي ناچارم بازيهاتو تو پرسپوليس و تيم ملي دنبال كنم

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

perspolis

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_marco نمایش پست ها
    خيلي ناراحتم از دستش چون اون مي تونست و پتانسيلشو داشت كه حتي بهترين بازيكن جهان بشه ولي چه كنيم از دست اين بي انگيزگي علي كريمي كه باعث شد همه چيز خراب بشه
    علي كريمي بدون كه از دستت خيلي ناراحتم ولي ناچارم بازيهاتو تو پرسپوليس و تيم ملي دنبال كنم

آخ دست رو دلم نزار كه خونه..
    علي كريمي خوش خياله و خيلي زود به اون چيزاي به دست مياره راضي ميشه!!
    كسب عنوان آفاي گلي در جام ملتها و عنوان بهترين بازيكن در آسيا و البته حضورش در بايرن مونيخ اونو راضي كرد..
    فقط طمع بدست آوردن پيراهن تيم هاي بزرگ و درخشش در اروپا رو نداشت...

ali
    only
    karimi

عضو Derby

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    17
    تشکر شده 62 در 7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_marco نمایش پست ها
    آخ نگو نگو نگو
    دست روی زخم دل من نذار
    به خدا حیف شد حیف این استعداد که تو آسیا هدر رفت
    حیف همچین بازیکن با اخلاق , مرد , خیر , توانمندی که تو فوتبال ایران ضایع شد.
    اگه یه روز کریمی رو میدیدم با تمام توان یه سیلی تو گوشش میزدم که چرا همون اول به اتلتیکو نرفت.
    آخ که هیچکی به اندازه من واسه هدر رفتن استعدادهای کریمی ناراحت نیست , حداقل روزی 1 ساعت به این قضیه فکر میکنم و افسوس میخورم.
    یادمه بازی پریسولیس و الهلال مسئولین باشگاه اتلتیکو واسه دیدن بازی کریمی اومده بودن و با چه اشتیاقی بازیش رو میدیدن و تشویقش میکردن .
    چرا همون موقع نرفتی اسپانیا؟چرا اینطوری استعداد خودتو خراب کردی؟
    چرا؟چرا؟چرا باید پارک لعنتی که یک هزارم استعداد کریمی رو نداره تو منچستر بازی کنه ولی کریمی تو لیگ ایران؟خدایا دارم دیوونه میشم.
    آخ که چه ذوقی کردم وقتی خبر رفتن کریمی به بایرن رو شنیدم همون شب خوابم نبرد
    چقدر بیشتر ذوق کردم وقتی بازیش رو مقابل لورکوزن دیدم به خودم گفتم تموم کریمی داره به حق خودش میرسه ولی نمیدونم چرا دیگه تو بازیهای بعدی تلاش نمیکرد و بعد از حدودا 10 هفته نیمکت نشین شد و غم دنیا رو ریخت تو وجود ما.
    دیگه مثل کریمی تو فوتبال ایران نمیاد.
    کاش یه کم کریمی قدر خودشو میدونست
    با این حال عشق من کریمی هست
    داغونتم کریمی
    امروز همینطور که اتفاقی تو گوگل داشتم مطالب مربوط به کریمی رو سرچ میکردم چشمم به تاپیک شما افتاد.
    ممنون که این تاپیک رو راه اندازی کردین تا من یه کم خودمو خالی کنم .

4. 12 کاربر از پست مفید hamed_dij تشکر کرده اند .

کاربر محروم

بازیکن محبوب
    مارادونا آسیا علی کریمی

ArgentinaBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    818
    تشکر شده 3,692 در 579 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_dij نمایش پست ها
    چقدر بیشتر ذوق کردم وقتی بازیش رو مقابل لورکوزن دیدم به خودم گفتم تموم کریمی داره به حق خودش میرسه ولی نمیدونم چرا دیگه تو بازیهای بعدی تلاش نمیکرد و بعد از حدودا 10 هفته نیمکت نشین شد و غم دنیا رو ریخت تو وجود ما.
    دیگه مثل کریمی تو فوتبال ایران نمیاد.
    کاش یه کم کریمی قدر خودشو میدونست
    با این حال عشق من کریمی هست
    داغونتم کریمی
    امروز همینطور که اتفاقی تو گوگل داشتم مطالب مربوط به کریمی رو سرچ میکردم چشمم به تاپیک شما افتاد.
    ممنون که این تاپیک رو راه اندازی کردین تا من یه کم خودمو خالی کنم .
    سلام
    منم همون احساس شما رو دارم و طبق گفته زمین وزمان معتقدم کریمی به حق خودش تو فوتبال جهان نرسید که باید یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ جهان میشد اما حیف خودش نخواست

اما درمورد بازیهای کریمی که گفته 10 هفته نیمکت نشین شد اینطور نیست
    کریمی توفصل اول حضورش در بوندسلیگا فوقالعاده بود و زی روبرتو و لام و اشتایگر نیمکت نشین کریمی بودن ، تو هفته دوم هم در برابر لورکوزن یک گل زدو یه پاس گل داد و... بازیهای خوبی کریمی ادامه داشت تا گلش در برابر دوررتموند بارین رو قهرمان نیم فصل کرد

اما همه بدشانسی های کریمی از هفته 24 بوندسلیگا در بازی با هامبورگ رقم خورد، کریمی برای گرفتن توپ در زمین برفی تکل رفت و پاش پیچ خورد ونازک نی پاش شکست وپاش رو گچ گرفتن ... کریمی پیش از این از 23 بازی ممکن 20 بازی به میدان رفته بود( هفته 13 هم مصدوم بود) و جایگاه خوبی تو بایرن داشت حتی ماگات اعلام کرده بود با رفتن بالاک به چلسی کریمی جانشین او خواهد شد...
    اما همه چی برمیگشت به اون مصدومیت ، مصدومیتی که هنوز خوب نشه بود و برانکو مربی تیم ملی با اصار بر پزشپکا وفیزیو تراپی ها متعدد و اب درمانی و... کریمی مصدوم که هنوز خوب نشده بو رو به جام جهانی رسوند ... اما بر اثر فشر در جام جهانی مصدومیت کریمی دوباره اود کرد ود رحالی که فصل 2006-2007 تیم باری در ابتدای فصل تمرینات بدنسازی رو پشت سر میزاشت کریمی با عصا تمرینات رو نگاه میکرد و فصل دوم از ترکیب دور موند وتنها 13 باز یبه میدان رفت.. البته تو اخر بازیش تو بوندسلیگا گل زد واز بایرن جدا شد

فصل بعد در حالی که از ولسوورگ المان و گالکسی آمریکا پیشنهاد داشت در حرکاتی که مخصوص خودش هست به تیم القطر قطر رفت ..........

حرکات شگفت اور وعجیب کریمی وقتی کامل میشه که از میان پیشنهاد های رم ایتالیا، و یونتوس و طبق گفته کیکر المان رئال مادرید کریمی بایرمونیخ رو انتخاب کرد و....

حرکاتی که یکی از بازیکنانی که مدتها با کریمی مشکل داشته یعنی دایی اونو تایید میکنه ومیگه کریمی اگر مشاوران خوبی داشت باید در بارسلون و رئال بازی میکرد ....
    حیف ........

6. 8 کاربر از پست مفید Wizard-8 تشکر کرده اند .

عضو Derby

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    17
    تشکر شده 62 در 7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Wizard-8 نمایش پست ها
    سلام
    منم همون احساس شما رو دارم و طبق گفته زمین وزمان معتقدم کریمی به حق خودش تو فوتبال جهان نرسید که باید یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ جهان میشد اما حیف خودش نخواست

اما درمورد بازیهای کریمی که گفته 10 هفته نیمکت نشین شد اینطور نیست
    کریمی توفصل اول حضورش در بوندسلیگا فوقالعاده بود و زی روبرتو و لام و اشتایگر نیمکت نشین کریمی بودن ، تو هفته دوم هم در برابر لورکوزن یک گل زدو یه پاس گل داد و... بازیهای خوبی کریمی ادامه داشت تا گلش در برابر دوررتموند بارین رو قهرمان نیم فصل کرد

اما همه بدشانسی های کریمی از هفته 24 بوندسلیگا در بازی با هامبورگ رقم خورد، کریمی برای گرفتن توپ در زمین برفی تکل رفت و پاش پیچ خورد ونازک نی پاش شکست وپاش رو گچ گرفتن ... کریمی پیش از این از 23 بازی ممکن 20 بازی به میدان رفته بود( هفته 13 هم مصدوم بود) و جایگاه خوبی تو بایرن داشت حتی ماگات اعلام کرده بود با رفتن بالاک به چلسی کریمی جانشین او خواهد شد...
    اما همه چی برمیگشت به اون مصدومیت ، مصدومیتی که هنوز خوب نشه بود و برانکو مربی تیم ملی با اصار بر پزشپکا وفیزیو تراپی ها متعدد و اب درمانی و... کریمی مصدوم که هنوز خوب نشده بو رو به جام جهانی رسوند ... اما بر اثر فشر در جام جهانی مصدومیت کریمی دوباره اود کرد ود رحالی که فصل 2006-2007 تیم باری در ابتدای فصل تمرینات بدنسازی رو پشت سر میزاشت کریمی با عصا تمرینات رو نگاه میکرد و فصل دوم از ترکیب دور موند وتنها 13 باز یبه میدان رفت.. البته تو اخر بازیش تو بوندسلیگا گل زد واز بایرن جدا شد

فصل بعد در حالی که از ولسوورگ المان و گالکسی آمریکا پیشنهاد داشت در حرکاتی که مخصوص خودش هست به تیم القطر قطر رفت ..........

حرکات شگفت اور وعجیب کریمی وقتی کامل میشه که از میان پیشنهاد های رم ایتالیا، و یونتوس و طبق گفته کیکر المان رئال مادرید کریمی بایرمونیخ رو انتخاب کرد و....

حرکاتی که یکی از بازیکنانی که مدتها با کریمی مشکل داشته یعنی دایی اونو تایید میکنه ومیگه کریمی اگر مشاوران خوبی داشت باید در بارسلون و رئال بازی میکرد ....
    حیف ........
    همه این بازیها رو که میگی یادمه
    من منظورم این بود که بعد از 10 هفته نیمکت نشین شد نه اینکه 10 هفته نیمکت نشین شد!!
    من تک تک بازیهای کریمی رو دیدم و همشون یادم هست از همون بازی اولش تو بایرن که نیمه دوم به بازی اومد تا آخرین بازیش که برای بایرن گل زد و از بایرن جدا شد.یادمه اون بازی که مصدوم هم شد دقیقه 60 نیمه دوم در هوای برفی استادیوم aol arena وارد بازی شد (نکته جالب اینه که تو اون بازی اتوماتیک وار قراردادش با بایرن 1 سال تمدید شد)و حدودا 5 دقیقه بعد از وارد بازی شدنش مصدوم شد و از بازی بیرون رفت, دقیقا اون بازی چند روز قبل از بازی برگشت مقابل ac milan بود ,
    کریمی تو بازی رفت مقابل ac milan (یک هفته قبل از مصدومیت)بعد از هفته ها نیمکت نشینی تو نیمه دوم به بازی رفت و نمایش شگفت انگیزی داشت بعد از اون بازی بود که ماگات کریمی رو به عنوان جانشین بالاک تو فصل بعد معرفی کرد ولی اون مصدومیت مانع پیشرفتش تو بایرن شد.
    ویرایش توسط hamed_dij : 08-27-2011 در ساعت 15:17

8. 7 کاربر از پست مفید hamed_dij تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع