Design & Developed BY Patira

صفحه 98 از 100 نخستنخست ... 488896979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 991
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

chelsea مهم ترین اخبار شیرهای لندن فصل 2011/12

به نام خدا

آخرین اخبار باشگاه چلسی فصل 2011/12

آخرین اخبار از باشگاه چلسی در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

تذکر : 1. از قرار دادن مصاحبه های روزانه ی بازیکنان و مربیان که از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیستند خودداری کنید.
    2. اخبار نقل و انتقالات در همین تاپیک قرار خواهد گرفت. با تشکر

2. 9 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بانی
    مربی مورد علاقه
    Roberto di Matteo/Gus Hiddink/moriniho
    بازیکن محبوب
    Farhad Majidi/Buffon/Lampard/Nedved
    اسم واقعی شما
    Amin

NetherlandsChelseaSS_Tehran

تشکر ها
    23
    تشکر شده 184 در 65 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

فرناندو تورس باور دارد که تیمش شایسته پیروزی بر بایرن بوده و به حقشان رسیده اند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، فرناندو تورس مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال چلسی که روز گذشته و در فینال لیگ قهرمانان اروپا به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد و در دقایق حضورش توانست بازی قابل قبولی از خود نشان دهد ، پس از چشیدن قهرمانی با تیم چلسی ، گفت :" من فکر می کنم ما شخصیت فوق العاده ای از خود نشان دادیم."
    وی ادامه داد :" ما بازی ناپولی را در ذهنمان داشتیم و می دانستیم مانند آن بازی خواهد شد ، اما دیدیر گل فوق العاده ای زد و بازی مساوی شد و در بازی یک پنالتی از دست دادند. من فکر می کنم ما همان تیمی هستیم که شایسته برنده شدن بود."
    وی ادامه داد :" زمانی که گل خوردیم نیاز داشتیم تا حمله کنیم . مانند این بود که ما ترمز دستی را کشیده ایم و نمی توانیم حمله کنیم .ما من فکر می کنم ما توانستیم و در وقت های اضافه نشان دادیم می توانیم فوتبالی هجومی بازی کنیم."
    وی در خصوص بازی کردن برتراند به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب چلسی نیز گفت :" من برای ریان خوشحالم چرا که شایسته حضور از ابتدای بازی بود ، اما در انتها من به بازی آمدم و توانستم به تیم کمک کنم."
    النینو همچنین در خصوص فصلی که در چلسی به اتمام رساند گفت :" فصل سختی بود و هیچکسی به ما اعتماد نداشت ، اما در انتها ما توانستیم کار خودمان را بکنیم."

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

GianluiGi BUFFON

4. کاربر روبرو از پست مفید Amin-J-H تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بانی
    مربی مورد علاقه
    Roberto di Matteo/Gus Hiddink/moriniho
    بازیکن محبوب
    Farhad Majidi/Buffon/Lampard/Nedved
    اسم واقعی شما
    Amin

NetherlandsChelseaSS_Tehran

تشکر ها
    23
    تشکر شده 184 در 65 پست

دیدیر دروگبا بر این باور است که بازیکن چلسی بودن به این معنی است که تا به هدفت نرسیده اید نباید دست از کار کشید.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، دیدیر دروگبا مهاجم محبوب و دوست داشتنی تیم فوتبال چلسی که با 34 سال سن همچنان برای هر تیمی تهدید بزرگی به حساب می آید ، با گلزنی در فینال لیگ قهرمانان اروپا تیمش را نجات داد و توانست چلسی را از شکست فراری دهد.
    دروگبا در مصاحبه ای پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا ، گفت :" این همان کاری است که برای سالها ، سالها و سالها انجام داده ایم ، این روح تیمی است که داریم."
    وی ادامه داد :" من هشت سال است که اینجا با دیگران هستم ، آنها راه را به ما نشان دادند ، وقتی شما بازیکن چلسی هستید هیچ وقت دست از کار نمی کشید مگر اینکه کار را تمام کنید."
    مهاجم کهنه کار چلسی اضافه کرد :" ما سعی کرده ایم تا این را به بازیکنان جدید و جوان نیز انتقال دهیم. امروز خیلی فوق العاده است!."

منبع :

GianluiGi BUFFON

6. 2 کاربر از پست مفید Amin-J-H تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea

آزارد: با پیشنهاد چلسی، به وقت بیشتری برای فکرکردن نیاز دارم

ستاره بلژیکی در صحبتهایی اعلام کرد که حال بررسی گزینه هاست و از احتمال انتقالش به چلسی گفت .

ادن آزارد ستاره باشگاه لیل در صحبتهایی اعلام کرده که هنوز درمورد آینده اش تصمیم گیری نکرده است. این درحالی است که سران باشگاه چلسی نسبت به جذب این ستاره بلژیکی و آوردن اوبه استمفورد بریج ابراز تمایل کرده اند.

این ستاره بلژیکی روز سه شنبه در صحبتهایی اعلام کرد که دوست دارد تا فصل آینده در منچسترتوپ بزند و اعلام نکرد که هدف او، سیتی است و یا یونایتد.

البته الان این ستاره 21 ساله در صحبتهایی اعلام کرد که قهرمانی چلسی در رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان اروپا، ممکن است گزینه های پیش روی او را بیشتر کند.

آزارددرپایان دیدار لیل مقابل نانسی که با برد 1-4 لیل مقابل نانسی همراه بود به کانال پلوس گفت:« این امکان وجود دارد که درصورت دریافت پیشنهادی از چلسی، روند انتقال من به تیم جدیدم به تاخیر بیفتد.چرا که تا زمانی که من قراردادی را به امضا نرسانم، هیچ چیزی نهایی نمی شود. پیشنهاد چلسی باعث می شود که تو اندکی دست دست کنی. آنها سال آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهند داشت. پس باید شرایط را بررسی کرد.

آزارد در دیدار یکشنبه شب تیمش مقابل نانسی هت تریکی تماشایی را به نمایش گذاشت.

چند روز پیش بود که سمیر نصری ستاره فرانسوی سیتی اعلام کرد که تیمش موفق به جذب آزارد شده.قیمت این ستاره جوان حدود 40 میلیون یورو برآورد شده است

ازارد که روز دوشنبه برای دومین فصل پیاپی بهترین بازیکن لیگ یک معرفی خواهد شد در تمام تورنمنتهای این فصل برای تیمش 21 گل به ثمر رسانده است.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

مصاحبه ای عجیب : لوکاکو : بواس را فراموش نمیکنم

روملو لوکاکو حمله ی خود را به مربی سابقش،اندره ویلاس بواس آغاز کرده است.او تاکید کرد که هرگز بواس را فراموش نخواهد کرد.

مهاجم جوان چلسی، اندره ویلاس بواس را متهم کرده است.او اظهار کرده که بواس او را از روز اولی که وارد باشگاه شده،طرد کرده است.

لوکاکوی 19 ساله و بلژیکی در آغاز روی کار آمدن بواس،با قراردادی به ارزش 18 میلیون پوند به جمع آبی ها پیوست.

لوکاکو به "اسپرت ورلد" گفت : "یک نفر هست که هیچ گاه او را به خاطر آن چه در مورد من انجام داد فراموش نخواهم کرد.این شخص مربی قبلی من است."

وی افزود : "این همه ی ماجرا نیست.او با من از همان اول ورودم صحبت میکرد تا مرا درمان کند!این بسیار عجیب و غریب بود.نمی توانستم این رفتار را تحمل کنم.هیچ توضیحی نیز برای این کارها از او دریافت نکردم."

مهاجم آینده دار چلسی در مورد تمریناتش نیز میگوید : "در تمرینات مرا در پست مهاجم کناری چپ یا راست قرار میداد.در مسابقات آموزشی نیز من بازیکنی تعویضی بودم که لباسی بر تن داشتم و بین تیم ها رد و بدل میشدم.واقعا هیچ چیز یاد نگرفتم! این موضوعات را به باشگاه نیز گفتم.میفهمیدم که او(بواس) زیر فشار است ولی باید به خودم نیز فکر میکردم.من در ماه های اخیر پیشرفت کرده ام."

لوکاکو تنها کمی بیشتر زیر نظر دیمتئو بازی کرد و در لیست 18 نفره ی چلسی در بازی فینال لیگ قهرمانان حضور نداشت.

با این حال او بسیار خوشحال بود و گفت : "من نمیتوانم این(قهرمانی لیگ قهرمانان) را باور کنم.باید فکر کنم،آیا این اتفاق واقعا افتاده است؟قهرمانی در اروپا...زندگیم تغییر کرده و من تنها 19 سال دارم."

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

تورس : در اوج آمادگی نیمکت نشین شدم

فرناندو تورس از وضعیت خود در ترکیب چلسی ابراز نا امیدی کرده است و می خواهد برای فصل آینده مشکلاتش حل شود.

فرناندو تورس مهاجم تیم فوتبال چلسی که به تازگی توانسته باردیگر به تیم ملی اسپانیا دعوت شود ، از وضعیت خود در ترکیب چلسی راضی نیست و در فینال لیگ قهرمانان اروپا خواست یکی از پنالتی های تیمش را به ثمر برساند که با مخالفت کادر فنی روبه رو شد ، همین مساله باعث دلخوری النیو شده است.

وی در مصاحبه ای گفت :" بله ، من می خواستم پنالتی بزنم که آنها به من اجازه ندادند. در این فصل من بعضی چیزها را احساس کردم که هرگز احساس نکرده بودم ، من احساس کردم مرا در راهی که خودم انتظارش مربی باشگاهی که مرا خریده است را نداشتم ، درمان کنند."

وی ادامه داد :" ما صحبت های زیادی انجام دادیم و اکنون فصل تمام شده است . بیشتر صحبت خواهیم کرد تا ببینیم در آینده چطور خواهد شود ، چرا که این قول قراری نیست که من برایش آمده ام و من از این وضعیت خوشحال نیستم."

تورس که بازی های بسیاری را از روی نیمکت ذخیره ها شروع کرده است ، گفت :" من در یکی از بهترین لحظاتی که احساس اشتیاق و جاه طلبی می کرد باید بازی را از روی نیمکت شروع می کردم. من یک نا امیدی بزرگ داشتم وقتی ترکیب اصلی را می دیدم و شاید بزرگ ترین یاس زندگی ام بود. در انتها توانستم کمی بازی کنم و به تیم کمک کنم."

فرناندو تورس اضافه کرد :" من احساس می کنم تمام آنها ارزشمند بوده اند اما واقعیت اسن است که من لحظات خیلی سختی داشتم، بدترین لحظات زندگی حرفه ای ام در این فصل بود و من نمی خواهم دوباره آن را تجربه کنم."

مهاجم نوک تیم چلسی که از وضعیت خود در این تیم ناراضی است ، ادامه داد :" خیلی بالا و پائین ها وجود داشت و خیلی زمان ها احساس می کردم گم شده ام ، نمی دانستم چه کاری انجام بدهم و به کجا بروم."

وی ادامه داد :" من از خانواده ام و مالک باشگاه که همیشه از من حمایت کرده اند و من را دوباره بازگردانده اند تشکر می کنم و از همه هواداران نیز ممنونم. اگر به خاطر هواداران نبودو خیلی از دوران این فصل می خواستم حوله ام را پرتاب می کردم وحقم را می گرفتم."

تورس که می خواهد دوران کم فروغش در چلسی برایش دیگر کرار نشود ، ادامه داد :" نظرم درباره فصل آینده است است که یکی به من بگوید چه اتفاقاتی رخ خواهد داد ، چه نقشی در تیم خواهم داشت ، چه انتظاراتی از من وجود خواد داشت و چه ارزشی دارد ."

تورس که پس از جدایی لیورپول و پیوستن به چلسی ، دلیل انتقالش را کسب قهرمانی با آبی ها عنوان کرده بود ، ادامه داد :" من اینجا آمدم تا لیگ قهرمانان اروپا را برنده شوم ، اکنون جام ملت های اروپا ، جام جهانی و لیگ قهرمانان اروپا را برده ام . در ذهن من بازی مهم و احساسی ای در پیش است که سوپر لیگ اروپا خواهد بود با اتلتیکو مادرید. من برای رسیدن آن روز ، روزشماری می کنم."

منبع :

12. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    دیدر دروگبا
    اسم واقعی شما
    خلیل

ArgentinaChelseaMilan

تشکر ها
    1,728
    تشکر شده 551 در 124 پست

chelsea

دروگبا: مي خواهم ماجراجويي ديگري را شروع کنم

ستاره ساحل عاجي به هم تيمي هايش گفته که فصل آينده را در استمفورد بريج سپري نخواهد کرد .

مدير برنامه هاي ديديه دروگبا انتشار اخباري مبني بر اعلام خبر جدايي دروگبا از چلسي را رد کرده اند.

اين درحالي است که روزنامه فرانس فوتبال در گزارشي از قول دروگبا نوشته که او از هم اکنون به هم تيمي هايش اعلام کرده که مي خواهد در بازار تابستاني از چلسي جدا شود.

البته پس از آن، مديربرنامه هاي دروگبا در صحبتهايي اعلام کردند که اين اخبار صحت ندارد. از سوي ديگر رون گورلي ، مديراجرايي باشگاه چلسي هم به اين نکته اشاره کرده که مذاکرات برسر ادامه حضور دروگبا دراين تيم ادامه يابد.

مجله فرانس فوتبال ،به نقل از دروگبا نوشته:« ما (دروگبا و هم تيمي هايش در تيم چلسي)، فصل آينده با هم نخواهيم بود . چون من تصميم به جدايي از چلسي گرفته ام و مي خواستم تصميمم را رو در رو به هم تيمي هايم اعلام کنم. آنها باعث شدند تامن به شدت ناراحت شوم و پذيرش اين جدايي براي خود من هم واقعا سخت است ولي همه چيز بين من و سران باشگاه تمام شده است.»

اين مجله فرانسوي به نقل از ستاره ساحل عاجي نوشت:« من علاقه اي ندارم که روي نيمکت ذخيره ها بنشينم و بازي ساير بازيکنان را تماشا کنم؛ آن هم در حالي که تيم درحال شکل دهي تيم جديدي است. پس من بايد بروم. من در حال آماده کردن خودم براي شرايط نامعلومي هستم. مي خواهم ماجراجويي ديگري را شروع کنم.»

چند ماه پيش بود که اخباري مبني بر احتمال انتقال دروگبا به شانگهاي شنهووا با دستمزد هفتگي 250 هزار پوند به گوش مي رسيد. در صورتي که اين اتفاق بيفتد، اين ستاره ساحل عاجي به هم تيمي سابقش در ليگ چين اضافه خواهد شد. آنلکا در تيم گوانژو توپ مي زند.
    روبرتو باجو : رسوایی فوتبال کالچو پولی نیست ! ندادن توپ طلا به دل پیرو است !

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    دیدر دروگبا
    اسم واقعی شما
    خلیل

ArgentinaChelseaMilan

تشکر ها
    1,728
    تشکر شده 551 در 124 پست

chelsea

تمديد قرار داد دي متئو تنها براي يک فصل

دي متئو که در ماه مارس و بعد از اخراج ويلاس بواس، به عنوان سرمربي موقت هدايت آبي ها را برعهده گرفت، اين تيم را به قهرماني جام حذفي و چمپيونزليگ رساند.

به گزارش نشريه تايمز، رومن آبراموويچ، مالک باشگاه چلسي، علي رغم قهرماني تيمش در رقابت هاي چمپيونزليگ، هنوز در مورد توانايي فني دي متئو قانع نشده و به همين دليل قصد دارد تنها براي يک فصل قرارداد او را تمديد کند.

دي متئو که در ماه مارس و بعد از اخراج ويلاس بواس، به عنوان سرمربي موقت هدايت آبي ها را برعهده گرفت، اين تيم را به قهرماني جام حذفي و چمپيونزليگ رساند.

با اين وجود، آبراموويچ همچنان او را يک مربي بزرگ نمي داند اما با توجه به افتخاراتي که اين مربي 41 ساله براي چلسي به دست آورد، او را شايسته دادن فرصتي دوباره مي داند.

اما براساس گزارش ها، بعيد است مذاکرات براي تمديد قرارداد دي متئو در يک هفته آينده به ثمر برسد و به همين دليل احتمالا او تعطيلات تابستاني اش را بدون قطعي شدن آينده اش آغاز خواهد کرد.

گفته مي شود علي رغم حمايت بازيکنان و طرفداران چلسي از دي متئو، آبراموويچ همچنان به دنبال يک مربي بزرگ از جمله پپ گوارديولاست.

15. کاربر روبرو از پست مفید drogba-maldini تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    دیدر دروگبا
    اسم واقعی شما
    خلیل

ArgentinaChelseaMilan

تشکر ها
    1,728
    تشکر شده 551 در 124 پست

chelsea

جدايي دروگبا از چلسي قطعي شد

باشگاه چلسي با انتشار مطلبي روي وب سايت رسمي اش از خدمات اين مهاجم بزرگ که قهرماني اروپا را به لندن آورد تجليل کرد.

جدايي ديديه دروگبا از چلسي نهايي شد. اين شايعه اي بود که با تاييد باشگاه آبي پوش لندني رنگ حقيقت گرفت.

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

دروگبا : تورس آینده ی درخشانی دارد

دیدیه دروگبا ، اسطوره ی باشگاه چلسی که دیروز اعلام کرده بود از این تیم جدا میشود امروز در مصاحبه ای صحبتش را کامل کرد . دیدیه هر چند باز هم دلیل اصلی رفتنش را نگفت ولی باور دارد که زمان مناسبی را برای خداحافظی انتخاب کرده است و با این تصمیم راه برای تورس و چند بازیکن دیگر باز کرده است .

او اصرار دارد که برای پایان دادن به زندگی حرفه ای چلسی موقع مناسبی بوده است . این در حالی که شنبه شب در آلیانز آرنا نقش زیادی در قهرمانی چلسی داشت .
    این مهاجم 34 ساله با خروج از چلسی راه را برای تورسی که در 18 ماه حضورش در چلسی فقط 12 گل زده باز کرده . تورس دیروز در صحبت هایی اعلام کرده بود که از نیمکت نشینی ناراضی است اما دروگبا گفته است که انتظار دارد که تورس به مهاجم برجسته ای تبدیل بشود و به دوران اوجش برگردد من و او (تورس) رابطه ی خوبی با هم داشتیم من نمیدانم چرا بیشتر بازی نکرده است اما به آینده ی خوبی در انتظارش است .

او در مورد دلیل ترک چلسی و ناراحتی هواداران گفت : من قبلا گفته بودم موقعی که با چلسی قهرمان اروپا شوم از این تیم میروم و به قولم نیز عمل کردم اما امیدوارم که هوادارانی که 7 سال با آن ها بودم مرا درک کنند و من نیز احساس آنها را بخوبی متوجه می شوم . موقعی که خواستم بروم دشوار تصمیم زندیگم را گرفتم . در آخر هم باید بگویم : چلسی در قلب من است. خون من آبی است و تا وقتی که زنده ام خاطرات حضورم در چلسی را فراموش نمی کنم .

ترجمه ی اختصاصی از اسکای اسپورت

18. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    دیدر دروگبا
    اسم واقعی شما
    خلیل

ArgentinaChelseaMilan

تشکر ها
    1,728
    تشکر شده 551 در 124 پست

chelsea

پیام دروگبا به هواداران آبی های لندن بعد از خداحافظی رسمی از چلسی

دیدیه دروگبا که امروز به طور رسمی جدایی اش از چلسی اعلام شد ، طی صحبت هایی در استمفوردبریج و شبکه چلسی تی وی از هواداران چلسی تشکر و با آنها خداحافظی کرد و با قهرمانی چلسی در لیگ قهرمانان و گلی که در فینال به ثمر رساند باعث شد که در یاد هواداران چلسی جاودانه بماند ...

متن مصاحبه : از اینکه به من اجازه دادید نشان بدهم چه کاری می توانم انجام بدهم ، متشکرم . از حمایت های شما در دوران سختی که در اینجا بودم چون چند ماه پیش که مصدوم روی زمین افتاده بودم ، متشکرم . من در ماموریتی بودم برای شما هواداران چرا که خیلی ها از من خواسته بودند که هرکاری بکنم تا به لیگ قهرمانان اروپا برسیم.

من با همبازیهایم چند ماه پیش صحبت کردم و گفتم که باید برویم و لیگ قهرمانان اروپا را برای هواداران و باشگاه بدست بیاوریم و از اینکه توانستیم این کار را انجام بدهیم خیلی خوشحالم این مجوعه زحمات تمامی اعضای باشگاه بود.همه با هم، هواداران ، بازیکنان و تمام کسانی که در باشگاه فعالیت می کنند تاریخ را نوشتند و این می تواند چیزی باشد که همیشه با هم تقسیم می کنیم و همیشه در ذهنمان خواهد ماند.خون و قلب ما آبی خواهد ماند.به خاطر همه چیز متشکرم.

صفحه 98 از 100 نخستنخست ... 488896979899100 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع