Design & Developed BY Patira

صفحه 98 از 100 نخستنخست ... 488896979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 992
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال ۞ آخرین اخبار از توپچی های لندن در فصل 2011-2012 ۞

به نام خداي اين دنيا و اون دنيا...

سلام
    به تايپك آرسناليها خوش اومديد
    در اين تايپيك آخرين اخبار از FC Arsenal قرار ميگيره
    اميدوارم فصل خوب و همراه باجامي داشته باشيم...

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط feri71 : 06-14-2011 در ساعت 17:30 دلیل: ویرایش چند نکته ی مهم

2. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

هانري: روزي مربي آرسنال مي‌شوم

مهاجم اسطوره‌اي اسبق آرسنال مي‌گويد روزي به آرسنال براي فعاليت در رده مربيگري بازخواهد گشت.

تيري هانري در تمام 8 سال فعاليت ورزشي حرفه‌اي خود در لندن، دوره کاملا موفقيت‌آميري را همراه با آرسنال پشت سر گذاشت. او در سال‌هاي 1999 تا 2007 و زمستان گذشته که به مدت دو ماه به صورت بازيکن قرضي در اختيار لندني‌ها قرار گرفت، درخشش خيره‌کننده‌اي همراه با اين تيم داشت و همواره يکي از جدي ترين ارکان موفقيت تيم تحت امر آرسن ونگر برشمرده شد.

هانري که پس از حضور اوليه در تيم سنتي ليگ برتر،‌ بازي در بارسلونا را نيز تجربه کرد، در اظهار نظري از دوران همکاري با آرسنال به نيکي يادکرد و در عين حال تعصب خاصي نسبت به تيمي که حداقل 8 سال از عمرش را نزد آن سپري کرد، نشان داده است.

وي که اکنون دو فصل است براي تيم آمريکايي رد‌بولز بازي مي‌کند، روز گذشته در گفت‌وگو با روزنامه يو.اس.تودي اظهار داشت: آينده را نه من و نه هيچ انساني ديگري نمي‌تواند پيش‌بيني کند؛ اما به يک نکته اطمينان دارم و آن بازگشت به آرسنال است. همه کساني که مرا مي‌شناسند، مي‌دانند آرسنال چه جايگاهي در زندگي من داشته و دارد. من واقعا با تمام وجود آرسنال را دوست دارم . شک ندارم روزي به لندن بازخواهم گشت و روياي مربيگري در اين تيم را تحقق خواهم بخشيد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

4. 7 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

فان پرسي در صدر رده بندي گلزنان ليگ برتر

روبين فان پرسي مهاجم هلندي تيم فوتبال آرسنال روز شنبه با گلزني مقابل استوک سيتي در هفته سي و ششم ليگ برتر انگليس جايگاه خود را در صدر رده بندي گلزنان تثبيت کرد.

فان پرسي با گلزني در دقيقه پانزده تعداد گل هايي را که در رقابت هاي اين فصل به ثمر رسانده است، به بيست و هشت رساند.

وين روني مهاجم انگليسي منچستر يونايتد با بيست و شش گل و سرخيو آگرو مهاجم آرژانتيني منچستر سيتي با بيست و دو گل در رده هاي بعدي قرار دارند.

اما اين دو بازيکن در حساس ترين بازي هفته سي و ششم که روز دوشنبه بين دو تيم شهر منچستر برگزار مي شود، فرصت دارند فاصله خود را با فان پرسي کم کنند.

دمبابا مهاجم نيوکاسل، کلينت دمپسي از فولام و ياکوبو مهاجم بلکبرن شانزده گله هستند.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، امانوئل آدبايور ( تاتنهام )، ماريو بالوتلي ( منچستر سيتي )، ادين ژکو ( منچستر سيتي ) و گرانت حالت ( نوريچ ) سيزده گل به ثمر رسانده اند.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

6. 5 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

بنایون : رابین میخواهد بماند .

یوسی بنایون هافبک توپچی ها معتقد است رابین ون پرسی کاپیتان ارسنال در این تیم خواهد ماند ، اما در مورد اینده خود در درازمدت مطمئن نیست .
    رابین تا پایان فصل اینده با توپچی ها قراداد دارد و آرسن ونگر میخواهد تا قبل از یورو 2012 در مورد اینده رابین تصمیم گیری کند .
    منچستر سیتی ، بارسلونا و یوونتوس خوهان به خدمت گرفتن بهترین گلزن جزیره هستند اما بنایون بر این باور است که او در امارات خواهد ماند .

بنایون گفت : " من فکر میکنم ماندن رابین در ارسنال برای همه مهم است "
    " هرباشگاهی مخواهد بهترین بازیکن خود را نگه دارد و البته که رابین بهترین و با ثبات ترین بازیکن ماست . من مطمئنم که او برای مدت طولانی خواهد ماند "

ترجمه اختصاصی : Shawty

8. 6 کاربر از پست مفید Shawty تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

پودولسکي به آرسنال پيوست

باشگاه کلن آلمان امروز دوشنبه اعلام کرد لوکاس پودولسکي مهاجم ملي پوش اين تيم در آغاز فصل آينده از اين تيم به تيم آرسنال انگليس خواهد پيوست.

اين مهاجم بيست و شش ساله که نود و پنج بازي ملي در کارنامه خود دارد در سال دو هزار نه از باشگاه بايرن مونيخ به کلن پيوسته بود.

باشگاه کلن مبلغ انتقال اين بازيکن به آرسنال را اعلام نکرده اما بر اساس گزارش مطبوعات آلمان مبلغ انتقال اين بازيکن حدود سيزده ميليون يورو تخمين زده شده است.

پودولسکي گفت:« اين انتقال فرصت بيشتري براي بازي در سطح بين المللي در يکي از باشگاه هاي بزرگ اروپايي در اختيار من قرار مي دهد.»

وي گفت:«‌تصميم گيري در اين مورد اين جابجايي براي من راحت نبود زيرا طرفداران کلن و شهر کلن براي من مفهوم زيادي دارد و کلن هميشه در قلب من خواهد ماند.»

به گزارش خبرگزاري فرانسه از کلن، پودولسکي در مدت حضورش در تيم کلن يکصد و هشتاد بار براي اين تيم زمن مسابقه رفته و هشتاد و شش گل به ثمر رسانده است.

ویرایش توسط GOLL : 05-03-2012 در ساعت 17:58

10. 6 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    Wenger
    بازیکن محبوب
    Henry,Fabregas,Ronaldinho

NetherlandsArsenal

تشکر ها
    22
    تشکر شده 7 در 4 پست

آرسنال 1 -1 استوک سیتی

این امتیاز می تواند برای ما مهم باشد

آرسن ونگر معتقد است امتیازی که آنها مقابل استوک گرفتند می تواند مقدار قابل توجهی امید سوم شدن آرسنال را افزایش دهد...

اگر آنها دو بازی بعدی را با پیروزی پشت سر گذارند.
    آرسنال با کسب نتیجه 1-1 مقابل استوک کماکان سرنوشت حضور در لیگ قهرمانان را در دستان خود میبیند و با کسب دو پیروزی در دو بازی باقی مانده ،آنها میتوانند به لیگ قهرمانان فصل بعد صعود کنند.

ونگر از مقابله خوب آرسنال با بازی فیزیکی تیم استوک خوشحال است اما اصرار داردآنها باید تا انتهای فصل تمرکزشان را حفظ کنند.

ونگر به آرسنال پلیر میگوید:"به طور کلی در پایان هدف ما این بود اگر نمی توانیم پیروز شویم بازی را واگذار نکنیم،در حال حاضر نمی دانیم چه امتیاز مهمی کسب کردیم ،ممکن است این امتیاز در پایان فصل بسیار مهم باشد."

"احساس میکنم در این فصل کیفیت ذهنی فوق العاده ای از خود نشان دادیم و ما پیشرفت خوبی داشتیم.شما می توانید ببینید در اینجا تیم برای مبارزه آماده است."

"فکر میکنم ما دفاع مستحکمی داریم و در حال حاضر اجازه دهید برای پایان قدرتمند در لیگ متمرکز باشیم.

12. 4 کاربر از پست مفید fadaiganga تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

سول کمپبل از دنياي فوتبال خداحافظي کرد

سول کمپبل، مدافع سابق آرسنال و تيم ملي انگليس، در 37 سالگي از دنياي فوتبال خداحافظي کرد.

کمپبل در طول دوران حرفه اي اش براي 5 باشگاه مختلف از جمله دو رقيب لندني آرسنال و تاتنهام بازي کرد و 73 بازي ملي نيز در کارنامه اش ديده مي شود. او در 6 تورنمنت مهم براي سه شيرها به ميدان رفت.

علي رغم کارنامه درخشانش، کمپبل از پايان فصل گذشته و جدايي از نيوکاسل، بدون تيم مانده بود و سرانجام تصميم به بازنشستگي گرفت.

او در گفتگو با اسکاي اسپورتش نيوز گفت:" اين تصميم بسيار بسيار دشواري براي من بود زيرا کنار گذاشتن فوتبال براي من بسيار دشوار بود؛ به ويژه وقتي براي سال هاي طولاني در بالاترين سطح حرفه اي فوتبال بازي کرده باشيد.

اين اتفاق براي هر ورزشکاري رخ مي دهد. وقتي به اين سن مي رسيد، بدن، ذهن و روحيه به شما مي گويد ديگر بس است. بايد کفش ها را بياويزيد و ورزش حرفه اي را کنار بگذاريد."

اين بازيکن متولد لندن اولين بازي حرفه اي اش را در 18 سالگي براي تاتنهام انجام داد و 10 سال براي اين باشگاه بازي کرد اما با پيوستن به باشگاه رقيب، آرسنال، جنجال هاي زيادي ايجاد کرد.

دوران حضور او در آرسنال، موفق ترين دوران حرفه اي او بود. او با توپچي ها دو بار قهرمان ليگ برتر شد و دو بار نيز قهرماني در جام حذفي را تجربه کرد.
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

14. 6 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

ونگر:‌
    مرته‌ساکر و پودولوسکي در آرسنال مي‌درخشند

سرمربي فرانسوي آرسنال پيش بيني کرد با جذب دومين لژيونر آلماني، شاگردانش جايگاه مطلوبي در فصل آينده ليگ برتر خواهند داشت.

به نقل از ديلي‌ميل، آرسن ونگر در فصل 2012-2011 دو ملي‌پوش آلماني براي لندني‌ها جذب کرد.

او ابتداي فصل پر مرته‌ساکر، مدافع بلندقامت و ملي‌پوش وردربرمن را بخدمت گرفت و هفته قبل نيز پس از مدتي مطرح بودن موضوع جذب لوکاس پودولوسکي، آخرين مراحل عقد قرارداد، مهاجم 25 ساله اف.ث.کلن را انجام داد.

ونگر روز گذشته در اين مورد اظهار داشت: در ليگ برتر مليت، موضوعي تعيين‌کننده و سرنوشت‌ساز نيست. فکر مي‌کنم مرته ساکر و پودولوسکي در فصل بعد خيلي خوب بدرخشند و براي آرسنال مفيد واقع شوند.

مربي 15 سال گذشته لندني‌ها افزود: نگرش اين دو ستاره آلماني، مثل اکثر بازيکنان ژرمني به روحيات حاکم بر اينجا بسيار نزديک است. حتي مي‌توانم ادعا کنم که ليگ فوتبال آلمان از نظر قواي جسماني مثل ليگ برتر انگليس، بسيار سنگين و در يک سطح است.

او ادامه داد‌:‌ البته در اين بين، زبان انگليسي نقش مهمي دارد. اين دو به انگليسي آشنا هستند و خيلي سريع معلومات زباني خود را تکميل خواهند کرد. ضمن آنکه اکثر بازيکنان آلماني مسلط به انگليسي هستند و وقتي به جزيره مي‌آيند به راحتي با ديگران ارتباط برقرار مي‌کنند. از اين رو مي‌بينيم که همواره موفق هستند و مي‌درخشند.

به اعتقاد اين مربي فرانسوي، ستارگاني همچون يورگن کلينزمان، ديتمار هامان، روبرت هوت، مارکوس بابل، ميشاييل بالاک و ... با برخورداري از اين خصوصيات در گذشته با حضور در ليگ برتر موفق عمل کردند.

16. 4 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

ونگر: پايان فصل با فان‌پرسي مذاکره مي‌کنيم

سرمربي آرسنال اعلام کرد که اين باشگاه به زودي با روبين فان پرسي براي تمديد قراردادش مذاکره مي‌کند.

روبين فان پرسي مهاجم هلندي آرسنال در فصل جاري 35 گل براي اين تيم به ثمر رسانده است. عملکرد خوب اين بازيکن موجب شده تا باشگاه‌هاي مطرح زيادي همچون منچسترسيتي و بارسلونا خواهان جذب او باشند.

با اين حال آرسن ونگر سرمربي آرسنال اميدوار است که بتواند اين مهاجم هلندي را در لندن نگه دارد. وي گفت: ما در پايان فصل با فان پرسي مذاکره مي‌‌کنيم. به اعتقاد من او به باشگاه خود متعهد است و اميدوارم که قراردادش را تمديد کند. حتي اگر او خودش نخواهد، ما از او مي‌خواهيم که بماند.

ونگر گفت: نمي‌توانم تضمين کنم که فان پرسي خواهد ماند، اما تقريبا نسبت به اين موضوع اطمينان دارم. فکر مي‌کنم که او به باشگاه تعهد دارد و احساس من اين است که باشگاه هم در اين چند سال اخير تعهد خود را نسبت به او نشان داده و به او ايمان داشته است.

سرمربي آرسنال گفت: من فان پرسي را خيلي وقت پيش به اينجا آوردم و او در اين باشگاه پيشرفت حرفه‌اي و شخصي بسيار زيادي داشته است و امروز تبديل به يک بازيکن جهاني شده که شايسته چنين عنواني هم هست. اميدوارم که بتوانيم او را حفظ کنيم.

ونگر گفت: اگر من به جاي او بودم، خيالم آسوده بود و البته حالا هم خيالم آسوده است. اول از همه اين که وقتي روزنامه‌‌‌ها را باز مي‌‌کنيم، مي‌بينيم که باشگاه‌هاي زيادي به دنبال بازيکن ما هستند، اما بايد بگويم که هيچ کس تا پايان قراردادش آرسنال را ترک نمي‌کند و اين بدان معنا است که تصميم گيرنده اصلي باشگاه است.

سال گذشته سمير نصري وضعيت فعلي فان پرسي را داشت و سرانجام با يک قرارداد 25 ميليون پوندي به منچسترسيتي پيوست، اما سرمربي آرسنال معتقد است که وضعيت فان پرسي با نصري قابل مقايسه نيست. وي گفت: شرايط اين دو با يکديگر قابل مقايسه نيست. تمايل و آرزوي من اين است که بتوانيم با فان پرسي به توافق برسيم و او با تمديد قراردادش مدت بيشتري پيش ما بماند، اميدوارم که اين توافق حاصل شود. اما اگر اين چنين نيز نشود، يک فصل ديگر با او قرارداد داريم و از او مي‌خواهيم که تا پايان قراردادش در آرسنال بماند. با اين حال اميدوارم که حالت اول به وجود بيايد.

وي در پايان افزود: فکر مي‌کنم آنچه که براي ما اهميت دارد اين است که با فان پرسي به توافق برسيم تا خوشحال شود و تا پايان دوران بازي‌اش در آرسنال بماند.

18. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

نهصدمين بازي آرسنال تحت هدايت ونگر

آرسن ونگر روز شنبه نهصدمين بازي تحت سرمربيگري خود را در آرسنال در حالي مقابل نورويچ آغاز مي کند که با پيروزي در اين ديدار به صعود به ليگ قهرمانان اروپا اميدوار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه،تاتنهام و نيوکاسل با برد خود در ديدارهاي چهارشنبه شب به فاصله يک امتيازي توپچي هاي لندن که در مکان سوم جدول ليگ برتر قرار دارد، رسيدند.

آرسنال چنانچه در ديدار روز شنبه به برد دست يابد، فاصله خود را با نيوکاسل و تاتنهام به چهار امتياز مي رساند. روز يکشنبه نيز نيوکاسل ميزبان منچسترسيتي است و تاتنهام براي ديدار با آستون ويلا به ميدان خواهد رفت.

تاتنهام در حال حاضر در مکان چهارم جدول و براساس تفاضل گل بالاتر از نيوکاسل ايستاده است.

چلسي که رده نهم جدول ليگ برتر است با قهرماني در ليگ قهرمانان مي تواند اوضاع را پيچيده کند. در اين صورت فقط يک تيم در رده سوم به ليگ قهرمانان صعود مي کند مشروط بر اينکه آن تيم چلسي نباشد.

به همين علت تعجب آور نيست که ونگر که در ديدار مقابل استوک سيتي که به تساوي يک به يک دست يافت، حداکثر امتياز را از دو بازي باقي مانده مي خواهد.

ونگر گفت: برد در دو بازي باقيمانده براي ما مهم است.

اولين بازي آرسنال تحت هدايت ونگر در ماه اکتبر 1996 در ديدار مقابل بلکبرن انجام شد.

ونگر ضمن ابراز رضايت از بازيکنان خود گفت: ما تمرکز خود را براي سوم شدن و به پايان بردن فصل با قدرت معطوف کرده ايم.

نورويچ که از سال 2005 تاکنون براي اولين بار در ليگ برتر حضور يافته اند از سقوط به دست پايين تر در امان مانده اند.

20. 2 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

هفته سي و هفتم ليگ برتر انگليس
    تساوي پرگل آرسنال با قناري‌ها در خانه

توپچي‌ها در زمين خودي ميزبان نوريچ سيتي بودند که در پايان ديدار نتوانستند از پس اين تيم برآيند.

آرسنال در هفته سي و هفتم ديدار هاي ليگ برتر انگليس در ورزشگاه امارات ميزبان نوريچ سيتي بودند که در اين فصل به سطح نخست فوتبال در انگليس بازگشته است.

در اين ديدار ابتدا يوسي بنايون در دقيقه 2 و روي پاس توماس روسيچکي توانست دروازه ميزبان را باز کند. 10 دقيقه بعد وسلي هولاهان گل تساوي را وارد دروازه وويچ شزني کرد. گرنت هولت در دقيقه 27 گل برتري قناري‌ها را به ثمر رساند تا آرسنال در آستانه از دست دادن امتياز قرار بگيرد.

در نيمه دوم الکس سانگ پاسي را براي رابين فن پرسي ارسال کرد تا وي در دقيقه 72 اميد را به هواداران آرسنال براي بدست آوردن پيروزي بازگرداند. فن پرسي که در اين فصل بسيار درخشان ظاهر شده در دقيقه 80 گل سوم توپچي‌ها را زد تا همه شاگردان آرسن ونگر را پيروز ميدان قلمداد کنند ولي استيو موريسون در فاصله 5 دقيقه مانده به پايان اين پيکار زيبا، بار ديگر بازي را به تساوي کشاند تا در پايان سهم هر تيم يک امتياز باشد.

آرسنال با اين تساوي 67 امتيازي شد ولي در رتبه سوم جدول باقي ماند. اگر تاتنهام در ديدار بعدي خود بتواند استون ويلا را شکست دهد مي‌تواند جاي آرسنال در رده سوم را بگيرد. از سوي ديگر نوريچ که توانسته با ارائه بازي‌هاي درخشان خود را در ليگ برتر ماندني کند،‌ با 44 امتياز در رده سيزدهم باقي ماند.

ساير ديدارهاي اين هفته فردا برگزار مي‌شوند.

22. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

صفحه 98 از 100 نخستنخست ... 488896979899100 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)