Design & Developed BY Patira

صفحه 93 از 113 نخستنخست ... 43839192939495103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1125
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه اميرحسين صادقى

صادقى: اميدوارم به بازى با سپاهان برسم

اميرحسين صادقى مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: اميدوارم بتوانم در ديدار مقابل سپاهان، استقلال را همراهى كنم.وى اظهارداشت: اين هم از بدشانسى من است كه در يك بازى دوستانه هم مصدوم مى شوم. متاسفانه مصدوميتم از همان محل مچ پايم است كه قبلا آسيب ديده بودم.او درباره اينكه آيا به بازى سپاهان مى رسد يا نه گفت: مشخص نيست اما اميدوارم بتوانم استقلال را در اين بازى حساس همراهى كنم.صادقى افزود: بايد بينيم در روزهاى آينده چه مى شود. فعلا بايد فيزيوتراپى كنم و پس از آن مشخص مى شود چه زمانى به تمرين برمى گردم. بازى با سپاهان خيلى حساس است و هرطور شده بايد خودم را به اين بازى حساس برسانم و به استقلال كمك كنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه آرش برهانى

برهانى:جام حذفى ديگر جذابيتى ندارد

آرش برهانى مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت:برگزارى جام حذفى به اين شكل جذابيتى ندارد.وى درباره برگزارى بازى هاى جام حذفى عنوان كرد:به نظرم با اين شكل برگزارى مسابقات ،هدف اين بود تا فقط جام حذفى را برگزار كنند و به چگونگى آن فكر نكردند.تيم هايى از بازى در اين جام محروم شدند كه اين رقابت ها را تنها شانس خود براى اينكه خودى نشان دهند مى ديدند.او افزود:بازيكنانى كه در ليگ هاى پايين تر بازى مى كنندبه اميد اين رقابت ها هستند تا بيايند و مقابل تيم هاى بزرگ و بازيكنان بزرگ بازى كنند.فرصت درخشش را از اين دسته بازيكنان گرفتند .بازيكنانى كه مى توانستند چهره شوند و بزرگان آينده فوتبال لقب بگيرند.برهانى با اشاره به اينكه با توجه به اين شرايط برگزارى رقابت هاى جام حذفى جذابيتى ندارد گفت: اين فصل مى شود گفت فقط تيم هاى ليگ برترى در جام حذفى شركت دارند،ما دو بار در سال با اين تيم ها بازى مى كنيم و برايمان جذابيتى ندارد تا دوباره در جام حذفى هم به مصاف آنها برويم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

5. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

پیش فرض مصاحبه: شاه‌حسینی

شاه‌حسینی: تخلف جانواریو محرز است

فابیو جانواریو که سالم ایران را ترک کرد بعد از مراجعه به استقلال از ناحیه رباط صلیبی مصدوم بود البته هنوز باشگاه استقلال این مساله را مسکوت گذاشته و معلوم نیست که چه برخوردی با جانواریو می‌کند اما آنچه مسلم است درنهایت پرونده انضباطی هافبک برزیلی استقلال به دست شاه‌حسینی معاون انضباطی این تیم می‌رسد

با توجه به اینکه جانواریو در برزیل مصدوم شده است آیا نباید با این بازیکن برخورد انضباطی شود؟
    بحث جانواریو را باید از دو منظر نگاه کرد منظر نخست اینکه جانواریو با استقلال قرارداد داشته و مطالباتی دارد که ایشان حق داشته مطالباتش را درخواست کند از سوی دیگر این بازیکن با باشگاه قراردادی دارد که باید در اختیار باشگاه باشد؛ زمانی جانواریو از باشگاه مرخصی گرفته و رفته است وقتی من از کادر فنی سوال کردم در هنگام رفتن به مرخصی این بازیکن سالم بوده است اما بعد از اینکه مرخصی ایشان تمام می‌شود غیبت می‌کند که تخلف جانواریو از اینجا شروع می‌شود در ایام غیبت مصدوم می‌شود که در این مورد مسوول است که اگر باشگاه از ارکان انضباطی بخواهد که به این مساله رسیدگی کنیم به این قضیه ورود کرده و با جانواریو برخورد می‌کنیم.
    برای این بازیکن جریمه در نظر می‌گیرید؟
    تخلف جانواریو محرز است چون مصدومیت در زمان غیبت این بازیکن اتفاق افتاده است. ضمن اینکه وقتی با آقای قلعه‌نویی صحبت می‌کردم ایشان گفتند که پنج شش بازی حساس دارند و روی جانواریو برای این بازی‌های حساس حساب باز کرده بود سپس به این ترتیب باشگاه هم ضرر مالی کرده و هم معنوی.
    پس برای اینکه پرونده جانواریو را بررسی کنید باید باشگاه از شما بخواهد؟
    بله، اگر مسوولان باشگاه از من به عنوان معاون انضباطی بخواهند به این مساله ورود می‌کنم.
    بعد از اینکه مسوولان تراکتورسازی به کادر فنی استقلال اتهاماتی زدند قرار شد شما این مساله را پیگیری کنید، نتیجه شکایتتان از مسوولان تراکتور چه شد؟
    باشگاه با باشگاه خصومتی نداشت، بحث کاملا شخصی بوده است مدیر رسانه‌ای تراکتور مصاحبه‌ای کرده و اتهاماتی به کادر فنی سابق تراکتور که کادر فنی فعلی استقلال هستند زده است. کادر فنی استقلال از من خواستند پیگیری کنم. از یک وکیل کارکشته خواستیم که به عنوان وکیل کادر فنی شکایت کند. پرونده این موضوع در جریان است و تا آنجا که می‌دانم مدیر رسانه‌ای تراکتور احضار شده است. باید اجازه دهیم و ببینیم بازپرس پرونده چکار می‌کند.

7. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

پیش فرض مصاحبه: امیر حسین صادقی

صادقی:مصدومیتم جدی نبود ، بازی مقابل سپاهان 6 امتیازی است

مدافع تیم فوتبال استقلال تهران گفت:مصدومیت من جدی نبود و به بازی حساس مقابل فولاد مبارکه سپاهان خواهم رسید.
    ˈامیرحسین صادقیˈافزود:در چند روز گذشته ازمصدومیت قبلی خود احساس درد می کردم، اما خوشبختانه مشکلم برطرف شده و آماده بازی مقابل سپاهان هستم تا با تشخیص کادر فنی به میدان بروم.

وی بااشاره به اهمیت بازی مقابل سپاهان برای حفظ صدرنشینی تیم استقلال اظهارکرد : این دیدار به نوعی 6 امتیازی محسوب می شود و با پیروزی مقابل سپاهان از این تیم فاصله خواهیم گرفت.

وی ادامه داد:البته صدرنشیتی مهم نیست و باید در ادامه رقابت ها نیز به نتایج مطلوبی برسیم و مدعی قهرمانی باقی بمانیم.

صادقی درخصوص مدعیان قهرمانی درلیگ برتر گفت: اکنون فقط 14 هفته از لیگ برتر گذشته و پیش بینی در این خصوص دشوار است اما اگر تیم استقلال در بازی عقب افتاده مقابل پیکان نیز به پیروزی برسد جایگاه خود را در صدرجدول تثبیت خواهد کرد.

دیدارتیم های فوتبال استقلال تهران وفولاد مبارکه سپاهان اصفهان درهفته پانزدهم لیگ برتر باشگاه های ایران روز یکشنبه 28 آبان ماه در اصفهان برگزار می شود.

تیم فوتبال استقلال تهران اکنون با 25 امتیاز از 13 بازی و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم ملوان بندرانزلی صدرنشین لیگ برتر باشگاه های ایران است.

9. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

انتقاد قلعه نویی از عاملان حذف تیم ملی فوتسال و شرح ماجرای مجیدی

حذف تیم فوتسال ایران خیلی تلخ بود و حاصل برنامه ای بود که برخی ها طراحی کردند و با کنار گذاشتن بازیکنی چون وحید شمسایی هم به این بازیکن و هم به فوتسال ایران ضربه زدند.
    «امیر قلعه نویی» سرمربی تیم فوتبال استقلال که این روزها نگران بازیکنان مصدوم خود است، در گفت و گویی با خبرنگار ورزشی جهان شرکت کرده و با اشاره به موضوعات مختلف فوتبال کشور حرفهای تازه و جالبی را بر زبان آورده که در زیر متن صحبت های این مربی را می خوانید:

درباره تراکتورسازی فعلا سکوت می کنم!

من هم شنیده ام که آقایان گفته اند قرارداد من با باشگاه تراکتورسازی بالای سقف قرارداد بوده و به همین دلیل به بنده بدهی ندارند که این موضوع خیلی جالب است اما بنده منتظر رای کمیته انضباطی می مانم و فعلا ترجیح می دهم درباره این مسئله سکوت کنم.

جانوآریو به خاطر حرفه ای گری اش مصدوم شد!

یکی از دغدغه های من این روزها به ماجرای مصدومیت فابیو برمی گردد که البته هنوز نمی دانیم باید عمل کند یا خیر چون ابتدا باید به مدت 4 هفته فیزیوتراپی کند و بعد پزشکان نظر نهایی شان را بدهند.

فابیو در مدت زمانی که در کشورش بود بجای اینکه دنبال استراحت و وقت تلف کنی برود می خواست روی فرم باشد و چون بازیکنی حرفه ای بود تمریناتش را تعطیل نکرد و به همین خاطر مصدوم شد.

هر روز جباری را می بینم!

مجتبی را هر روز می بینم چون وقتی برای پایم به فیزیوتراپی می روم این بازیکن هم آنجاست. بعید است که این بازیکن به بازی بعدی ما برابر سپاهان برسد اما از بازی بعد از سپاهان می تواند به میدان برود.

منتقد فنی تیم ملی هستم

برخلاف این که برخی می گویند من با «کی روش» مشکل دارم باید بگویم که بنده فقط منتقد فنی تیم ملی هستم؛ ما باید خدا را در نظر بگیریم و بی جهت از تیم ملی تعریف و با غرض انتقاد نکنیم. بنده وقتی می بینم تیم ملی خوب بازی نیم کند باید بگویم.

برای قهرمانی جام حذفی برنامه داریم

خوشحالم که بالاخره جام حذفی برگزار می شود هرچند این دوره کارمان سخت تر است اما برای قهرمانی برنامه داریم و پرقدرت در این مسابقت شرکت می کنیم.

ماموریت برخی ها!

یادم می آید که در مسابقات باشگاههای تهران وقتی که خودم بازیکن بودم برای یک بازی استقلال مثلا برابر نیروی زمینی، 70 هزار نفر جمعیت به استادیوم می آمدند اما حالا تیم ما صدرنشین است و برای بازی هایش 3 هزار نفر می آیند!

ماموریت یک عده در این فوتبال این بود که تماشاگران را فراری دهند و فوتبال صد هزار نفری را سه هزار نفری کنند و به هدف خود هم رسیدند!

اشتباه مربیان تیم جوانان

اشتباه مربیان تیم جوانان که به حذف تیم مان منجر شد این بود که در بازی های قبل از کره جنوبی و بخصوص بازی با کویت مانع از خستگی بازیکنان نشدند و در آن بازی ها نفرت تیم را مدیرت نکردند و همان خستگی موجب شد تا در بازی با کره جنوبی به مشکل بخوریم.

ضربه ای که به فوتسال زدند

حذف تیم فوتسال ایران خیلی تلخ بود و حاصل برنامه ای بود که برخی ها طراحی کردند و با کنار گذاشتن بازیکنی چون وحید شمسایی هم به این بازیکن و هم به فوتسال ایران ضربه زدند. آقایان با کنار زدن شمسایی هم مانع صعود تیم ملی به جام جهانی شدند و هم اینکه مانع افتخارآفرینی این بازیکن برای کشورمان شدند، چون اگر به جام جهانی می رفتیم وی جزو معدود بازیکنان جهان می شد که 4 دوره در جام جهانی بازی کرده است.

ماجرای فرهاد

بارها گفته ام و بازهم می گویم که دنبال سرمایه سوزی نیستم و اکنون نیز می گویم که خودم دنبال بازگرداندن فرهاد بودم و نظرم این بود که اگر هم خواست از فوتبال خداحافظی کند با لباس استقلال باشد.

درباره بحث اخیر بازگشت فرهاد نیز گفته ام باید تا نیم فصل صبر کرد اما بنده به نظر و خواسته هواداران احترام می گذارم و می خواهم بزرگان استقلال حفظ شوند.

11. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

جانواریو : من هیچ وقت نگفتم خداحافظ استقلال !

بعد از 20 ساعت پرواز ، تقریبا چیزی شبیه جنازه متحرک بود وقتی به کافه خبر رسید ، روی پاهایش بند نبود اما برای گفتن دلایل دوری یک ماهه اش از ایران و تمرینات استقلال ، نشست و به سئوالات پاسخ داد.
    شروع کنیم؟
    هر کاری می خواهی بکنیم ، فقط من دارم می میرم دوست من!
    از آن خداحافظی فیس بوکی شروع کنیم؟
    من هیچ وقت نگفتم خداحافظ. من فقط درد دل کردم و نوشتم من دنبال یک راهکار هستم. من عاشق فوتبالم . فوتبال زندگی من است. برای بازی کردن نیاز به آرامش دارم. آنجا ننوشتم که خداحافظ ، منظورم این بود که به بن بست رسیدم و ادامه این شرایط برایم ممکن نیست.
    شاید کسی انتظار قهر را از تو نداشت. تو پسر مورد علاقه قلعه نویی و طرفداران بودی.
    بله من باور دارم که مردم و قلعه نویی به خوبی مرا درک می کنند. این برای شان قابل باور است که من کیلومترها دورتر از خانواده ام ، در ایران هستم . برای اینکه بتوانم خرج زندگی ام را در بیاورم. آن وقت اینجا تحت فشار بودم. 4 ماه دور از خانواده ، بی پول و با کلی مشکلات که همه دیگر از آن اطلاع دارید. همه شرایط دست به دست هم داد تا من بخواهم به دنبال راه حلی دیگر باشم. چرا باید این همه دور از خانواده باشم با کلی سختی تازه پولی هم نگیرم. خب شاید برای همین بود که رفتم تا در کنار خانواده ام باشم. می دانم شاید کار درستی نکرده باشم. مشکلات باشگاه را می دانم و خیلی تلاش کردم تا با آن کنار بیایم اما واقعا شرایط سخت شده بود. می دانم از رفتنم ، مردم ناراحت شدند و خیلی از آنها ممنونم که مرا به عنوان بهترین خارجی تاریخ لیگ برگزیده اند. ولی در آن شرایط باید تصمیمی می گرفتم حالا نمی توانم بگویم درست بوده یا نه ولی این تصمیمی شد که گرفتم. فکر می کنم هم امیر قلعه نویی و هم مردم مرا درک می کنند. من جا دارد اینجا از مردم تشکر کنم. واقعا نمی دانم چطور برای این انتخاب شان تشکر کنم. ولی برای اینکه بتوانم راحت بازی کنم و بهترین نمایشم را نشان بدهم ، به این نیاز دارم که آرامش داشته باشم.
    در نبودت ساموئل آمده و 2 گل زده. او شاید تو را برای مدتی ذخیره کند!
    واقعا از موفقیت او و تیم خوشحالم. امیدوارم که او این مسیر را ادامه بدهد. همیشه باورم این بوده که ساموئل بازیکن بزرگی است.خیلی خوشحالم که او توانسته نمایش موفقی داشته باشد.
    و نمی ترسی که کارت برای برگشت به ترکیب سخت شده؟
    من به خودم باور دارم. ولی این که چه کسی بازی می کند را فقط باید مربی تشخیص بدهد. تیم بازی های خوبی انجام داده و برنده بوده و معمولا به ترکیب تیم برنده دست نمی زنند. پس مشکلی نیست اگر مدتی در ترکیب نباشم.
    یعنی اگر روی نیمکت بنشینی ، شاکی نخواهی شد ، لباست را پرت نمی کنی یا...
    نه بابا من این قدری هیکلم قوی نیست که بتوانم به مشت بزنم!( می خندد)
    37 درصد مردم تو را به عنوان بهترین بازیکن خارجی تاریخ انتخاب کردند. به اندازه شماره پبراهنت!
    فکر می کنم 37 عدد رویایی زندگی من شده. هر جا می روم این شماره در زندگی ام اثر مثبت دارد. اصلا از قبل 37 را انتخاب کردم چون می دانستم 37 درصد مردم قرار است به من رای بدهند!
    خودت اگر می خواستی رای بدهی ، به کدام یک از گزینه ها رای می دادی؟
    بدون شک خودم!
    و از بین همه خارجی هایی که در لیگ بازی کردن چطور؟
    به غیر از خودم؟
    هر طور راحتی؟
    می گفتم توره چون دو قهرمانی در لیگ دارد و مهاجم خیلی خوبی بود.
    به خودت رای می دهی چون 4 قهرمانی در 5 سال داری؟ تقریبا هر جا می روی قهرمانید!
    تو این مدت من همیشه بخش کوچکی از تیم های خوبی بودم. هر جا بودم این شانس را داشتم که در کنار یک گروه خیلی خوب باشم. البته همیشه یک لیدرعالی هم داشتیم. امیر قلعه نویی !
    اتفاقا در آخرین پست فیس بوکی ات هم نوشته بودی !
    این یک واقعیت است.
    فکر نمی کنی خیلی زیادی دوز امیر قلعه نویی ات بالاست؟
    چرا؟ مگر چیزی غیر از واقعیت را می گویم؟ وقتی یک مربی را داری که به تو اعتقاد دارد باید همیشه باید برای او مثل یک سرباز باشی. به کارنامه اش نگاه کن. در استقلال بود ، قهرمان شد ، در سپاهان 2 قهرمانی بدست آورد بعد هم در تراکتورسازی درحالی دوم شد که فقط یک امتیاز از سپاهان کمتر داشت. این مربی همیشه یک قهرمان است.قطعا او متفاوت از همه است.
    یعنی باورت این است که استقلال قهرمان می شود؟
    من باور دارم این طور می شود.
    ( یکی از تصاویری که در پیج شخصی اش گذاشته را نشانش می دهیم و می گوید:« این عکس 14 سالگی ام است در یک مدرسه فوتبال . من از همه هم تیمی هایم کوچک تر بودم.)
    فکر می کنی اگر بازیکنی غیر از فابیو جانواریو بود ، امیر قلعه نویی این غیبتش را می پذیرفت؟ هم تیمی ات توسی مثل تو خوش شانس نبود و خیلی زود قراردادش فسخ شد!
    قطعا قلعه نویی می دانم و دلایلم برای این تاخیر را درک می کند. او می داند که من هیچ وقت بی دلیل تاخیر ندارم. نرفته بودم پی الواتی و خوشگذرانی. هیچ وقت دنبال این نیستم که به باشگاه آسیب بزنم. دروغ گفتن در ذاتم نیست. هر وقت به او چیزی را گفتم ، عین واقعیت بوده. این بارهم واقعا قلعه نویی از مشکلاتم اطلاع داشت.
    این آخرین باری بود که جانواریو غیبش زد یا باز هم این اتفاق تکرار می شود؟
    بستگی به شرایط دارد. من همیشه وظایفم را انجام دادم. کاش دیگر هیچ وقت این اتفاق نیفتد.
    و سئوال آخر بازی بعدی تیم با سپاهان است و باید به اصفهان بروی.
    این بازی برایم یک بازی خاص است. با هر دو تیم خاطراتی شیرین دارم . این بار اما پیراهن استقلال را بر تن دارم و همه تلاشم این است که ما برنده باشیم برای تداوم صدرنشینی.

13. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه مجيد صالح

صالح:استقلال با شكست سايپا مسير سختى براى حضور در فينال جام حذفى ندارد

مجيد صالح مربى تيم فوتبال استقلال با تاكيد بر اينكه برگزارى جام حذفى در تعطيلات نيم فصل در برنامه آماده سازى تيم ها خلل ايجادمى كند،گفت: استقلال با شكست سايپا مسير سختى براى حضور در بازى فينال ندارد.وى در خصوص حريف تيم فوتبال استقلال در رقابت هاى جام حذفى و نحوه برگزارى اين جام ضمن بيان مطلب فوق گفت: باتوجه به اينكه برخى ازمسئولان فدراسيون فوتبال علاقه اى به برگزارى جام حذفى نداشته و يا طرح هايى مانند برگزارى اين جام بدون حضور ملى پوشان تيم ها داده بودند برگزارى اين جام خود نوعى پيروزى براى باشگاه ها به حساب مى آيد كه فدراسيون فوتبال را در خصوص برگزارى اين جام تحت فشار قرار داده بودند.
    او درهمين خصوص افزود: اى كاش فدراسيون فوتبال از همان ابتدا تصميم به برگزارى رقابت هاى جام حذفى مى گرفت تا در خصوص مطرح شدن تيم هاى دسته پايين تر دراين رقابت ها شاهد فرصت سوزى نباشيم.مربى تيم فوتبال استقلال خاطرنشان كرد: برگزارى بازى ها در تعطيلى بين دو نيم فصل باعث مى شود تا تيم ها در برنامه هاى آماده سازى خود دچار مشكل شوند و اين موضوع در ادامه رقابت هاى ليگ برتر در نيم فصل دوم نمى تواند به نفع تيم ها باشد.وى درخصوص اولين بازى استقلال در جام حذفى مقابل سايپا تاكيد كرد: ما شناخت خيلى خوبى از تيم سايپا داريم. سايپا از دو سال قبل روند رو به رشدى را آغاز كرده كه اين روند همچنان ادامه دارد و در اين فصل نيز تيم يك دست، خوب و آماده اى است.صالح عنوان كرد: زمانى كه من مسير بازى هاى تيم ها را تا فينال مشاهده كردم به اين نتيجه رسيدم كه ما در صورت شكست سايپا مسير سختى براى حضور در بازى فينال نداشته و شانس زيادى براى فيناليست شدن داريم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

15. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه ميرشاد ماجدى

ماجدى: روابط جايگزين ضوابط در فدراسيون شده است

ميرشاد ماجدى سرپرست تيم فوتبال استقلال معتقد است كه ناكامى هاى جوانان و فوتسال ما هر دو نشات گرفته از كم تجربگى كادر فنى دو تيم بود.
    وى درباره ديدار امروز تيم ملى برابر ازبكستان گفت: به دليل اين كه به عنوان سرپرست استقلال روى نيمكت تيم مى نشينيم شخصا معتقدم كه بين حضور و عدم حضور سرمربى روى نيمكت فاصله زيادى وجود دارد. احساس مى كنم كه نبود كارلوس كى روش روى نيمكت مى تواند مشكل ساز شود، اما اميدوارم اين اتفاق نيفتد. همچنين اگر تماشاگران بيايند مانند بازى با كره جو مثبتى را ايجاد كنند پيروزى دور از دسترس نيست.ماجدى درباره حذف تيم ملى جوانان بيان كرد: پس از اين كار خيلى از دوستان انتقاد كردند و صحبت هايى انجام دادند، ولى به مذاق فدراسيون و كميته جوانان خوش نيامد. اول از همه كميته جوانان و فدراسيون فوتبال بايد شكست را قبول كنند و پس از آن بگويند علت شكست چه بوده است.وى افزود: به نظر من عدم تجربه كافى روى نيمكت تيم ملى باعث شد كه تيم نتيجه نگيرد. ما به دنبال زدن كسى نيستيم. اكبر محمدى زحمت زيادى كشيد و استعداديابى خوبى انجام داد اما بايد در كنار او از افراد با تجربه و ميدان ديده ترى استفاده مى شد. سرپرست استقلال ادامه داد: ما نه حالا بلكه تا ۱۰ سال ديگر هم همچنين مشكلاتى را در فوتبالمان خواهيم داشت چون زير ساخت هاى مناسبى نداريم و معيارهاى انتخاب كه جايگزين شدن روابط به جاى ضوابط است باعث شده كه نتوانيم به هدف اصلى در تيم هاى پايه برسيم.او همچنين بيان كرد: فدراسيون به لحاظ هزينه و اردو كم نگذاشت و از طرفى مربيان هم زحمت زيادى كشيدند. اين طور نبود كه بى خيال باشند و در نزديكى مسابقات كارشان را آغاز كنند اما به نظر من هر كس توانايى خودش را دارد. چهره محمدى در بازى مقابل كره هنگامى كه نتيجه يك بر يك بود، نشان مى داد كه شكست را پذيرفته است. در چنين موقعيتى بايد كسى باشد كه وقتى مربى تمركز لازم را ندارد به جاى او بتواند تيم را هدايت كند. ما نبايد محمدى را حذف كنيم، بلكه بايد از او در جاى ديگرى استفاده كنيم اما سرمربيگرى تيم هاى ملى به تجربه جهانى نياز دارد.وى افزود: يكى از بهترين نمونه ها براى ما همين ازبكستانى است كه امشب با آن بازى داريم. مطمئن آنها چشم انداز بسيار زيبايى را براى فوتبال خودشان طراحى كرده اند و پله به پله پيش مى روند. چه اتفاقى افتاده كه زير ساخت هاى باشگاه هاى ازبكستان امتياز كامل مى گيرند و با تمام سهيمه در ليگ قهرمانان حاضر مى شوند، تيم هاى ملى نوجوانان و جوانانشان جهانى مى شوند و بهترين بازيكن سال آسيا هم از ازبكستان انتخاب مى شود؟ ببينيم آلمان و ايتاليا براى پيشرفت فوتبالشان چه كرده اند؟ بايد ببنيم همين ازبكستانى كه هنوز قبولش نداريم و معتقديم از ما پايين تر هستند چه كار كرده اند؟ آنها ضابطه مند كار كردند و طرحى نوشته اند كه قدم به قدم آن را جلو مى برند. مدت هاست مى گويم كه بايد فرهنگ فوتبالمان تغيير كند، اما هيچ كس در اين باره با من هم سو نمى شود.ماجدى اظهار كرد: راحت ترين كارها انتقاد كردن است، اما به قول انيشتين سخت ترين كار فكر كردن است. ما فكر نمى كنيم و فقط منتظريم يكى نتيجه نگيرد و او را بكوبيم. ما بايد دست به دست هم بدهيم و پايه هاى فوتبالمان را بسازيم. بايد معيار بگذاريم و سختگيرى كنيم. انتقادها را بايد قبل از انتخاب ها انجام بدهيم تا آن فردى كه قرار است روى كار بيايد انتخاب نشود، ولى اگر كسى انتخاب شد بايد همه حمايت كنيم.ماجدى با اشاره به اين كه در رده هاى پايه مبالغ بسيار پايينى نسبت به باشگاه ها پرداخت مى شود، گفت: به هر كسى كه بگوييد به عنوان مربى پايه كار كند مى بينيد حق و حقوقى كه فدراسيون بايد به او بدهد يك دهم تيم هاى ليگ برترى هم نيست. در كلاس هاى مختلف فيفا از واژه اى به نام انگيزه استفاده مى شود و روى اين موضوع تاكيد زيادى وجود دارد. ما هم اگر واقعا مى خواهيم جهانى باشيم بايد مربى بزرگ را بياوريم تا دستاورد خوبى هم كسب كنيم اما وقتى يك نفر به عنوان مربى در شهرستان مى تواند ۲۰۰ ميليون پول بگيرد قبول نمى كند با هشت ميليون به عنوان سرمربى كار كند. اين پارادوكس بسيار بزرگى است. كار مربى را با يك ميليارد ببنديم مطمئنا در آن حالت افراد مى آيند و پاى كار هم مى ايستند. متاسفانه برنامه مناسبى نداريم و وقتى كه نتيجه نمى گيريم هم به تندى انتقاد مى كنيم. ميرشاد ماجدى درباره ناكامى تيم ملى فوتسال نيز گفت: فوتسال هم به همين شكل است. هر دو تيم به كم تجربگى كادر فنى شان باختند و اگر عملكرد دو تيم را روى نمودار بياوريم دقيقا اين مورد مشخص است. ضمن اين كه در فوتسال دو جا از كم تجربگى ضربه خورديم. هم در كادر فنى و هم نبود يكى، دو بازيكن در تركيب تيم. بايد از توانايى افراد به شايستگى استفاده كنيم. اگر نتوانيم يك بازيكن را كنترل كنيم به دليل ضعف خودمان است. شايد بازيكنان اين تيم بتوانند دو، سه سال ديگر نتيجه هاى خوبى كسب كنند، ولى در فوتبال ما كسى نمى گويد كه صانعى و محمدى چه كار كردند، بلكه همه مى گويند كسى كه تيم را به جام جهانى برده خوب است. ما بايد حرمت مربيانى كه در رده هاى پايه كار مى كنند را حفظ كنيم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

17. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal قلعه‌نویی: هیچ پیشنهادی برای سرمربیگری تیم ملی به من نشده است

قلعه‌نویی: هیچ پیشنهادی برای سرمربیگری تیم ملی به من نشده است

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: هیچ پیشنهادی در مورد سرمربیگری تیم ملی به من نشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال در حالی‌که گفت دوست ندارد مصاحبه‌ای انجام دهد، به تنها سؤال خبرنگار خبرگزاری فارس، پاسخ داد و در مورد شایعه پیشنهاد علی کفاشیان رئیس فدراسیون به او برای هدایت تیم ملی به او گفت: هیچ پیشنهادی در مورد سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران به من داده نشده است.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

19. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    سرپرست تیم استقلال گفت:هدفمان کسب سه امتیاز بازی مقابل سپاهان است.
    میرشاد ماجدی درباره بحث حضور یک مهاجم صرب در استقلال اظهار داشت:من گفتم که فیلم یک مهاجم صرب به دست کادر فنی استقلال رسیده است اما هنوز در این باره قطعیتی وجود ندارد و باید بررسی های بیشتری صورت بگیرد.
    وی درباره وضعیت استقلال برای بازی مقابل سپاهان عنوان کرد:تیم در شرایط خوبی به سر می برد و ملی پوشان هم در تمرین روز شنبه پا به پای سایر بازیکنان حضور داشتند و برای کسب نتیجه موردنظر در بازی روز یکشنبه امیدواریم.ما برای این بازی به قصد کسب هر سه امتیاز به میدان می رویم و تلاش می کنیم به این مهم برسیم.
    ماجدی در پاسخ به شوخی سرپرست سپاهان که گفته بود استقلالی ها برای جلوگیری از تکرار مشکلات بازی سپاهان_پرسپولیس آب از تهران به اصفهان بیاورند گفت:ما حتما با خودمان در این سفر طولانی،آب و سایر مایحتاج را حمل خواهیم کرد.حتی قصد داریم به جز آب شرب ،غدا و سایر تجهیزات را هم به اصفهان می بریم.

21. کاربر روبرو از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده است .

H~T

صفحه 93 از 113 نخستنخست ... 43839192939495103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)