Design & Developed BY Patira

صفحه 90 از 100 نخستنخست ... 40808889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 992
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال ۞ آخرین اخبار از توپچی های لندن در فصل 2011-2012 ۞

به نام خداي اين دنيا و اون دنيا...

سلام
    به تايپك آرسناليها خوش اومديد
    در اين تايپيك آخرين اخبار از FC Arsenal قرار ميگيره
    اميدوارم فصل خوب و همراه باجامي داشته باشيم...

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط feri71 : 06-14-2011 در ساعت 17:30 دلیل: ویرایش چند نکته ی مهم

2. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

نگاهی به دیدارهای ملی: کمپبل برای کاستاریکا گلزنی کرد
    جوان کاستاریکایی توپچی ها تنها گل کشورش مقابل ولز را به ثمر رساند.

لیگ های فوتبال در اروپا به دلیل دیدارهای ملی تعطیل شده است. چهارشنبه شب بازیکنان آرسنال در این بازی ها به میدان رفتند که عمکلرد آنها را در زیر مشاهده می کنید.

جول کمپبل
    ولز 0 - 1 کاستاریکا
    چهارشنبه 29 فوریه

جول کمپل در شبی پر اتفاق در شهر کاردیف، تنها گل کشورش در جریان پیروزی 1 - 0 کاستاریکا مقابل ولز را به ثمر رساند.

الکس اوکسلید چمبرلین و هنری لنزبری
    تیم زیر 21 ساله های انگلستان 4 - 0 تیم زیر 21 ساله ها بلزیک
    چهارشنبه 29 فوریه

در دیداری که هنری لنزبری 2 با موفق به گلزنی شد، الکس اوکسلید چمبرلین نیز یک پنالتی را که خودش بدست اورده بود به گل تبدیل کرد تا تیم زیر 21 ساله های انگلستان یک پیروزی مقتدرانه 4 - 0 را مقابل جوانان بلژیک در میدلزبرو رقم بزند.

آندره ارشاوین
    دانمارک 0 - 2 روسیه
    چهارشنبه 29 فوریه

آرندری آرشاوین در جریان پیروزی تیم ملی روسیه در شهر کوپنهاگن، پاس گل اول تیمش را فراهم کرد و در ادامه خودش روی یک ضربه راه دور دروازه دانمارک را برای بار دوم باز کرد.

توماس ورمالن
    یونان 1 - 1 بلژیک
    چهارشنبه 29 فوریه

توماس ورمالن در جریان تساوی 1 - 1 مقابل یونان، 90 دقیقه برای کشورش به میدان رفت.

ووچیچ ژسنی و لوکاس فابیانسکی
    لهستان 0 - 0 پرتقال
    چهارشنبه 29 فوریه

ووچیچ ژسنی در جریان تساوی بدون گل مقابل پرتقال 90 دقیقه کامل درون دروازه کشورش قرار گرفت.

پارک جو یونگ
    کره جنوبی 2 - 0 کویت
    چهارشنبه 29 فوریه

پارک جو یونگ در دیدار آخر دور انتخابی جام جهانی 2014 در منطقه آسیا 90 دقیقه برای کره جنوبی بازی کرد که با پیروزی 2 - 0 آنها در سئول همراه بود.

یوسی بنایون
    اسرائیل 2 - 3 اوکراین
    چهارشنبه 29 فوریه

یوسی بنایون در جریان دیدار دوستانه مقابل اوکراین که با شکست 3 - 2 همراه بود، یک نیمه برای کشورش به میدان رفت.

رابین ونپرسی
    انگلستان 2 - 3 هلند
    چهارشنبه 29 فوریه

رابین ونپرسی در ترکیب ثابت هلند در جریان پیروزی 3 - 2 مقابل انگلستان قرار داشت اما در بین دو نیمه تعویض شد.

تئو والکات
    انگلستان 2 - 3 هلند
    چهارشنبه 29 فوریه

تئو والکات در 3 دقیقه پایانی دیدار مقابل هلند به میدان امد که با شکست 3 - 2 آنها همراه بود.

یوهان جیورو
    سوئیس 1 - 3 آرژانتین
    چهارشنبه 29 فوریه

یوهان جیورو در جریان شکست 3 - 1 سوئیس مقابل آرژانیتن فرصت بازی بدست نیاورد.

جروینیو
    ساحل عاج 0 - 0 گینه
    چهارشنبه 29 فوریه

جروینیو برای دیدار دوستانه مقابل گینه در ابیجان به تیم ملی کشورش دعوت شد.

مروان شماک
    مراکش 2 - 0 بورکینا فاسو
    چهارشنبه 29 فوریه

مروان شماک برای دیدار دوستانه مقابل بورکینا فاسو به تیم ملی مراکش دعوت شد. این بازی چهارشنبه در شهر مراکش انجام شد.

الکس سونگ
    گینه بیسائو 0 - 1 کامرون
    چهارشنبه 29 فوریه

الکس سونگ به تیم ملی کشورش دعوت شد تا در دیدار انتخابی جام ملت های آفریقا مقابل گینه بیسائو به میدان برود.

ریو میایچی
    ژاپن 0 - 1 ازبکستان

ریو میایچی در جریان شکست 1 - 0 ژاپن مقابل ازبکستان در دور انتخابی جام جهانی 2014 فرصت بازی بدست نیاورد.

اوگوژان اوژیکوپ
    تیم زیر 21 ساله های ترکیه 0 - 0 تیم زیر 21 ساله های دانمارک
    چهارشنبه 29 فوریه

اوگوژان اوژیکوپ در دیدار تیم زیر 21 ساله های ترکیه مقابل دانماکر فرصت بازی بدست نیاورد.
    دانلود گل های بازیکنان آرسنال در دیدارهای ملی
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

4. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

مرته ساکر: روند بهبودیم عالی پیش می رود
    مدافع آلمانی توپچی ها دوره بهبودی خود را به بهترین نحو پشت سر می گذارد.

پر مرته ساکر در جریان پیروزی 2 - 1 مقابل ساندرلند در لیگ برتر، روی تک گل حریف دچار پیچ خوردگی مچ پا شد و انتظار می رفت تا ادامه فصل را از دست بدهد.

اما مدافع 26 ساله توپچی ها که برای روند بازپروری خود به آلمان بازگشته اذعان می کند روند بهبودی او طبق برنامه پیش میرود.

" می توانم گزارش دهم که همه چیز برایم خیلی خوب پیش می رود، به عبارت دقیق، منظور مچ پایم است. بعد از عمل قادر بودنم به سرعت عصا را کنار بگذارم.

قادرم با استفاده از یک پوتین سفارشی تقریبا بصورت معمولی راه بروم و یک آتل از پیچ خوردن مچ پایم جلوگیری می کند. شرایط روز به روز ثبات بیشتری بدست می آورد بنابراین کاملا دید روشنی به وضعیت پایم دارم.

مچ پایم هنوز متورم است اما از وقتی روزانه بیشتر و بیشتر قدم می زنم، مایه درون آن کمتر می شود. بنابراین به تعبیر دیگر "غده لنفاوی" من در حال خشک شدن است. واقعا از این بابت خوشحالم. تنها زمانی که این پایم معاینه شود مشخص می شود در این مدت کم چه پیشرفتی داشته ام."

هرچند حاشیه نشینی برای مرته ساکر غیر قابل تحمل است اما او اذعان می کند از پیروزی هفته گذشته مقابل تاتنهام به وجد امده است.

" همانگونه که می توانید تصور کنید، دیدار مقابل میلان به مانند یک شکنجه بود. در 30 دقیقه ابتدایی دیدار مقابل تاتنهام نیز اوضاع خوب به نظر نمی رسید اما سپس پیش خود فکر کردم " وااااااو، عجب باشگاه معرکه ای، آنها نتیجه را عوض کردند!"

تقریبا احساسی مشابه روزهای قدیم داشتم، زمانی که از راه دور آرسنال را به مانند یک هوادارا دنبال می کردم و پیش خود می گفتم" این باشگاه بزرگی است" واقعا افتخار می کنم که بخشی از این تیم هستند که قادر است عملکردی اینگونه را ارائه کند.

مشتاقانه در انتظار بازگشت هفته آینده به لندن هستم تا بازی برگشت مقابل میلان را ببینم زیرا خصوصا در اولین فصل حضورتان در باشگاه، آزار دهنده است که به دلیل مصدومیت خارج از ترکیب تیم باشید. شما می خواهید بیشترین زمان ممکن را در کنار هم تیمی های جدید خود سپری کنید."

6. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

الیور بیرهوف مهاجم سابق تیم ملی آلمان و میلان ایتالیا معتقد است پیوستن لوکاس به آرسنال و کار کردن زیر نظر آرسن ونگر باعث ارتقای سطح فوتبال او شکوفایی هرچه بیشتر استعدادش میشود.
    Good Bye Berba

8. 6 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    Xabi Alonso - David Beckham
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123
    تشکر شده 14,670 در 2,385 پست

هنوز خارج از لیگ قهرمانان نیستیم

Arsenal.ir

ونگر از بازیکنانش می خواهد غیرممکن را ممکن کنند..
    ونگر می گوید اگر آرسنال بتواند چهار گل خورده در برابر میلان را جبران کند ، این عالی ترین بازگشت در تمام طول دوران حرفه ایش خواهد بود.

مرد فرانسوی آرسنال پس از باخت 4-0 دو هفته پیش در بازی رفت برابر میلان بسیار نا امید بود.

با وجود اینکه ونگر می پذیرد فاصله آرسنال تا مرحله بعد لیگ قهرمانان بسیار زیاد بوده و کار شاگردانش در بازی سه شنبه بسیار سخت است اما او اصرار دارد که آنها چیزی برای از دست دادن ندارند.

ونگر به بازیکنان آرسنال گفت: " ما کاملا همه چیزمان را برای پیروزی خواهیم گذاشت. می دانیم که همه چیز بر علیه ماست. اما زمانی می توانید غیرممکن را درک کرده و ممکن سازید که نمی دانید آن غیر ممکن است. پس بیایید آن را-غیر ممکن را- درنظر نگیریم و فقط برای انجامش به میدان برویم"

" بله این بزرگترین بازگشت من خواهد بود زیرا تا به حال هیچ گاه در لیگ قهرمانان 4-0 در خارج از خانه شکست نخورده ایم. آن تحت شرایط خاصی رقم خورد. اما ما آرام بودیم و چیز های زیادی برای جواب دادن در بازی دوم داریم"

10. 6 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

ادعای ایبرا

ابراهیموویچ ادعا کرد بعد از انتقادهای ونگر از پیوستن به آرسنال منصرف شده است ...

زلاتان ابراهیموویچ که در سال 2000 از مالمو برای بازی به آرسنال ، توسط ونگر دعوت شده بود پتانسیل پوشیدن پیراهن توپچی ها را دارا بود

ابراهیموویچ به سان گفت : " آرسن ونگر آن پیراهن معروف سفید و قرمز را که شماره 9 و نام ابراهیموویچ روی آن درج شده بود به من داد ، من نیز از این بابت بسیار خوشحال شدم و حتی با آن عکس هم گرفتم. "

لحظه فوق العاده

ایبرا افزود : " این یک لحظه فوق العاده برای من بود. آرسنال تیم بزرگی بود و آنها این پیراهن را برای من درست کرده بودند. بعد از آن من منتظر ونگر شدم تا من را برای پیوستن به آرسنال مجاب کند ، اما او حتی سعی هم نکرد! پیشنهاد او هیچ گاه جدی نبود ، می خواهم ببینم چقدر باید خوب باشید یا شبیه چه کسی باشید تا سرزنش نشوید. من نمی توانم آن را باور کنم. من شبیه ستاره ها نبودم وکارهایی که زلاتان می تواند انجام بدهد را نمی توانستم انجام بدهم. من به این فکر می کردم که شما من را می شناسید یا نه ، و اگر واقعا من را نمی شناسید آن موقع است که می توانید من را نخواهید. "

سپس ایبرا آژاکس را انتخاب نمود و گام در عرصه حرفه ای فوتبال نهاد ...

او در پایان گفت : " من واقعا معتقدم بهترین تصمیمات را گرفته ام "
    یه روز خوب میاد ...

12. 4 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

مربی تیم ملی بلژیک از خودش دفاع کرد

گئورگ لیکنز سرمربی بلژیک می گوید آرسنال هیچ گونه در خواستی در مورد استفاده نکردن از ورمالن از ما نکرده است.
    او می گوید:"کادر پزشکی ما توماس را مورد بررسی قرار داد و اعلام کرد او آماده بازی کردن است.
    او کاملا آماده بازی کردن بود.من قصد نداشتم از او در طول 90 دقیقه بازی استفاده کنم اما وقتی لامبرت مصدوم شد مجبور شدم او را تا انتها ،در بازی نگه دارم."

"آرسنال هیچ گونه در خواستی از ما در مورد اینکه چه مقدار به توماس بازی دهیم نداشته است.
    ما دو بازی در مقابل رومانی و فرانسه داشتیم در آن زمان من به در خواست آنها احترام گذاشتم و از او در یک مسابقه استفاده کردم."

"تاریخ بازی با یونان ایده آل نبود ولی این تصمیمی بود که فیفا گرفته بود.
    شماره تلفن من را آرسن ونگر دارد او می داند که همیشه می تواند با من تماس بگیرد."

یه روز خوب میاد ...

14. 4 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638
    تشکر شده 5,583 در 984 پست

تمایل ونگر به دیدن الکس در ارسنال
    16 اسفند 1390
    به پایان فصل نزدیک می شویم و این نزدیکی برای یوونتوسی یک معنای دیگر به جز معنای انتظار برای رسیدن به قهرمانی دارد. رسیدن به زمان خداحافظی با کاپیتان شان. هر چند که الکس دل پیرو با گذشت زمان ان مهره سرعتی سابق نیست اما حضورش در تاریخ یووه هر زمان می تواند همراه با غرور برای مجموعه بیانکونری تلقی شود.

اما سران بانوی پیر چنین نخواستند و در حالی که او از نظر فیزیکی هنوز امادگی خوبی برای قرار گرفتن در ترکیب دارد از این فصل به عنوان فصل اخر اله نام بردند و کونته نیز بهترین استفاده را از این حرکت کرد و او را کمتر به بازی گرفت.

اما مشکلی از خط حمله بانوی پیر نه تنها حل نشد بلکه این خط را جزیی از ضعف ترین خطوط حمله در میان تیم های ایتالیایی قرار داد.

در حالی که اینده الساندرو برای بسیاری اهمیت دارد، امروز منابع خبری از تمایل ارسن ونگر برای حضور دل پیرو در تیمش خبر دادند. مربی ارسنال در بخشی از گفت و گویش به این مسئله نیز اشاره کرد.

" پایتخت انگلیس می تواند محل خوبی برای گذراندن چند سالی برای الکس و خانواده اش باشد، محلی برای یادگیری زبان انگلیسی و رضایت در اخرین سال های زندگی حرفه . او از نظر فیزیکی در امادگی خوبی به سر می برد و بعد از نشستن زیاد روی نیمکت تمایل زیادی برای انجام کارهای زیادی خواهد داشت. "

مطمئنا این مربی می داند که دل پیرو چه امادگی و چه انگیزه ای برای نشان دادن توان و انگیزه هایش دارد، این مربی بازیکن حرفه ای به مانند دل پیرو را می شناسد و می داند که چنین مهره هایی در چه زمانی می توانند مفید و موثر ظاهر شوند.

مطمئنا کنار گذاشتن لباس سیاه و سفید برای دل پیرو و تیفوسی های او و یووه ناراحت کننده است اما مطمئنا بازگشت مجدد به میادین برای او مسئله بسیار مهم و ارزشمندی ست که می تواند ایده او را رقم زند.
    گفتنی ست که ونگر تاکید کرده دل پیرو را در تابستان 2006 نیز می خواسته اما او همچنان به یووه در حالی که این تیم به سری ب تبعید شد وفادار ماند.

منبع.[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. 4 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    کیلینزمن
    بازیکن محبوب
    میشائیل بالاک-الیور کان-تورستن فیرینگس
    اسم واقعی شما
    rahime

GermanyHamburgBayern

تشکر ها
    69
    تشکر شده 179 در 71 پست

"لوکاس در جمع توپچی ها"

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رایزنی ها برای پیوستن لوکاس پودولسکی به آرسنال نتیجه داد و شماره 10 تیم ملی آلمان با مبلغ 13 میلیون یورو راهی لندن شد تا همبازی پر مرتساکر دیگر ملی پوش آلمانی آرسنال شود.

به گزارش fcbayern.ir به نقل از بیلد، دو باشگاه آرسنال و کلن مدت زیادی مشغول مذاکره برای این انتقال بودند و سرانجام باشگاه لندنی موفق شد رضایت همتای آلمانی خود را جلب کند و مهاجم 26 ساله کلن را به خدمت بگیرد.

روزهای اخیر زمزمه هایی مبنی بر رقابت لیورپول و آرسنال برای جذب این مهاجم ملی پوش به گوش می رسید اما گفتگوی اخیر پرمرتساکر با یکی از خبرگزاری ها از قطعیت حضور پودولسکی در جمع توپچی های لندنی خبر داد. بر اساس گزارش های منتشره پودولسکی با مبلغ 13 میلیون یورو و با قراردادی 4 ساله فصل آینده راهی لندن خواهد شد.

18. 4 کاربر از پست مفید دختر هامبورگی تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

فان‌پرسي:افتخار مي‌کنم که بازيکن آرسنالم

مهاجم هلندي آرسنال در صفحه توئيترش از اينکه پيراهن اين تيم را برتن مي کند ابراز خوشنودي کرده است.
    روبین فان پرسی، ستاره هلندی باشگاه آرسنال با استفاده از توئیتر از حمایت هواداران آرسنال در جریان دیدار این تیم مقابل میلان که با برد 0-3 توپچی ها همراه بود تشکر کرد.

این درحالی است که آرسنال در بازی رفت با نتیجه 0-4 مغلوب میلان شده بود و با وجود برد 0-3 در دیدار برگشت از راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازماند.

اکنون فان پرسی در پایان این مسابقه اعلام کرد که با توجه به شیوه بازی آرسنال و حمایت هواداران این تیم، از اینکه برای توپچی ها بازی می کند، احساس غرور می کند.

اودرصفحه توئیترش نوشت:« من در بازی 3شنبه شب افتخار کردم که یک توپچی هستم، چون ما هر چه درتوان داشتیم را به کار گرفتیم. هواداران تیمم فوق العاده بودند و به لطف آنها بهترین جو ممکن را تجربه کردم. از همه متشکرم.»

صحبتهای کنونی فان پرسی قطعا به مذاق هواداران آرسنال خوش خواهد آمد چرا که این روزها صحبتها و گمانه زنی های زیادی درمورد آینده او مطرح شده است.

این ستاره هلندی در رقابتهای این فصل لیگ برتر 25 گل برای تیمش زده و شنیده می شود که نظر مثبت تیمهای بزرگی مثل رئال مادرید را به خود جلب کرده است.

توپچی ها در حال حاضر در رده چهارم جدول لیگ برتر هستند و برای کسب سهمیه فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا مبارزه شانه به شانه ای با چلسی خواهند داشت.

20. 4 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

زلاتان:با هر حمله آرسنال منتظر گل چهارم بودم

مهاجم سوئدي تيم فوتبال ميلان ايتاليا بعد از شکست 3 بر صفر مقابل آرسنال اعلام کرد در اين بازي بسيار از تيم حريف ترسيده بود.
    ستاره سوئدی میلان اعتراف کرد در طول دیدار مقابل آرسنال ترس دریافت گل چهارم و حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در وجودش ایجاد شده است.

آرسنال که دیدار رفت را در سن سیرو با نتیجه 4 بر صفر واگذار کرده بود در دیدار برگشت شب گذشته با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید و تا یک قدم حذف میلان پیش رفت اما در نهایت موفق نشد.

ابراهیموویچ بعد از این بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت: خیلی خوشحالم که توانستیم به دور بعدی راه پیدا کنیم. هر بار که آرسنال حمله می‌کرد با خودم می‌گفتم اگر گل چهارم را بزنند چه می‌شود؟!

وی در خاتمه تصریح کرد: بین دو نیمه "آلگری" گفت خونسرد باشیم. تمام بازیکنان تلاش می‌کردند روحیه دیگری را بالا ببرند اما این کار وقتی 3 بر صفر عقب بودیم کار آسانی نبود. باید از اشتباهات این بازی درس بگیریم.

22. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

صفحه 90 از 100 نخستنخست ... 40808889909192 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)