Design & Developed BY Patira

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 7891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 101
    عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

بارسلونا |***مصاحبه های آبی و اناری پوشان فصل2012-2013***|

بسم الله الرحمن الرحیم

*در این تایپک مصاحبه های "اختصاصی" آبی و اناری پوشان بارسلون قرار میگیرد*

(
    پست اسپم واخبار غیر اختصاصی حذف میشود)

کاملا اختصاصی دربی

کپی مطالب بدون ذکر منبع(www.derby.ir) از لحاظ شرعی و قانونی ممنونع میباشد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

ویرایش توسط Alex Dlpiero_10 : 08-23-2012 در ساعت 15:32

2. 11 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

بارسلونا پاسخ : |***مصاحبه های آبی و اناری پوشان فصل2012-2013***|

رورا: «این بازیکنان فوق العاده اند».

مربی تیم از هوادارنی که به ورزشگاه نیو کمپ آمدند تشکر کرد و ابراز داشت که ورزشگاه مملو از جمعیت نمود بسیار مطلوب و مهمی در پی دارد. رورا اظهار داشت: «بازیکنان در سطح بسیار مطلوبی هستند. آنها از دقیقه اول با قدرت بازی کردند».

جوردی رورا به پاسخ فوق العاده طرفداران بارسا در اولین بازی میان روز در این فصل اشاره کرد. 85610 نفر از روی سکو ها آبی اناری ها را تشویق کردند و مربی تیم از این حمایت ابراز خرسندی کرد. وی گفت: «زمان بازی غیر معمول بود ولی ما در استادیوم جشن خوبی به راه انداختیم». او اضافه کرد: «ورزشگاه مملو از جمعیت نمود بسیار مطلوب و مهمی در پی دارد».

هشیاری کامل از ابتدای بازی

با وجود زمان برگزاری زودهنگام، بازی از ابتدا زیبا شروع شد. رورا بیان کرد: «بازیکنان در سطح بسیار مطلوبی بودند و از دقیقه اول بسیار قدرتمند بازی کردند».

همچنین کمک مربی تیم باور دارد که این مساله بسیار خوب است که 6 نفر مختلف در لیست گلزنان این بازی قرار دارند. از میان آنها الکسیس سانچز که گل اول بازی را به ثمر رساند. رورا در این خصوص گفت: «ما از بازی و عملکرد او بسیار راضی هستیم. او پیش از این کمی بد شانس بوده است و به نظر من گل بسیار خوبی به ثمر رساند و این گل به او اعتماد به نفس خوبی داد».

آندرس اینیستا در بازی عصر روز گذشته، فوق العاده ظاهر شد و این موضوع از دید رورا دور نماند. وی در این مورد اعلام کرد: «او در سطحی بسیار عالی بازی کرد. او بسیار راحت بازی می کند و این چیزی است که او را بی نظیر کرده است».

رورا به تمجید از الکس سانگ که در لیست اولیه بازی قرار داشت پرداخت و گفت: «او با قدرت و توانایی فراوانی بازی می کند».
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

4. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

سسک فابرگاس: «برای شکست میلان باید در بهترین شرایط باشیم»

هافبک کاتالانی بارسلونا دیدار مقابل میلان در لیگ قهرمانان اروپا را بازی دشواری می داند: «ما باید برای شکست دادن آنها در بهترین حالت خود باشیم».

سسک فابرگاس آستینهایش را بالا زد و در نقش یک آشپز در مراسم معرفی محصول جدید "استرلا دم" در تلویزیون ظاهر شد و بعد از مراسم با خبرنگاران مصاحبه کرد.

سسک در پاسخ به سوالی در باره بازی های پیش رو مقابل میلان در لیگ قهرمانان و رئال مادرید در جام حذفی اسپانیا، گفت: «دو هفته آینده بسیار با اهمیت و حیاتی است. ما باید اعتماد به نفسی که تا کنون داشته ایم را حفظ کنیم».

احتیاط درباره میلان

فابرگاس این ادعا که بارسا از رویارویی با میلان در رقابت های لیگ قهرمانان خوشحال است را بی ارزش خواند و گفت: «این بازی بسیار دشوار خواهد بود. ما باید برای شکست دادن آنها باید در بهترین حالت خود باشیم».

وی همچنین افزود: «بازی مقابل میلان بسیار کلیدی است. زیرا می خواهیم به ومبلی برسیم. بر این باوریم که آنها از لحاظ بازیکنانی که در اختیار دارند و تاریخ و آمارشان حریف سرسختی خواهند بود. اگر به صد درصد آمادگی خود نرسیم، نمی توانیم به دور بعد راه پیدا کنیم».

مشتاق برای قهرمانی در لیگ قهرمانان با بارسا

یکی از چالشهای فابرگاس هنگام عقد قرارداد با بارسلونا، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به همراه آبی اناری ها بود. او در این مورد گفت: «بسیار مشتاقم که قهرمان اروپا شوم. کسب این عنوان با بارسا بهترین پاداشی است که هر فوتبالیستی آرزوی آن را دارد».

این هافبک کاتالانی که دومین فصل حضورش در بارسا را سپری می کند، اظهار کرد: «من به بارسا بازگشتم تا فوتبالم را اینجا تمام کنم، البته در صورتی که همه چیز در اختیار من باشد و اوضاغ خوب پیش برود. تمام تلاشم را خواهم کرد که در بارسلونا کفش هایم را آویزان کنم».

حضور بوسکتس حیاتی است

سسک همچنین به تمجید از هم تیمی خود سرجیو بوسکتس پرداخت و بیان کرد: «حضور او برای حفظ تعادل تیم حیاتی است. گاهی اوقات فهمیدن کارهایی که او در زمین انجام می دهد دشوار است، ولی او نقش بسیار مهمی را در تیم ایفا می کند. در چند سال اخیر او به جایگاهی که شایستگی اش را داشته، رسیده است. من باور دارم که حضور او برای حال و آینده باشگاه بسیار ضروری است».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

6. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

پدرو : «می خواهیم در هر 3 جام قهرمان شویم»

پدرو درباره فشردگی رقابت های لالیگا، لیگ قهرمانان و جام حذفی گفت: «بارسا باید در هر بازی و در هر زمانی پیروز شود».

مهاجم بارسا که در مراسم تبلیغاتی نایک حضور یافته بود، ادامه داد: «ما باید در تک تک بازی هایمان به پیروزی برسیم تا بتوانیم در هر 3 رقابت قهرمان شویم».

مهاجم ملی پوش بارسا همچنین عنوان کرد: «ما تیم فوق العاده ای داریم. بازیکنان با هم متحد هستند و این باعث می شود که هر جلسه تمرین، آسان و هیجان انگیز به نظر برسد. با وجود موانع و مشکلاتی در راه، گمان نمی کنم مشکلی برای تیم ایجاد شود. برعکس ما قدرتمندتر شده ایم و درون مستطیل سبز این مساله کاملا مشخص است».

بازی های مهم آینده

پدرو در پاسخ به سوالی درباره برنامه فشرده بازیهای بارسلونا در هفته های پیش رو اظهار کرد: «در آینده بازی های حساس و مهمی در لالیگا و همینطور مقابل میلان در لیگ قهرمانان داریم، البته اطمینان دارم، تیم برای دیدار مقابل رئال مادرید در بازی برگشت جام حذفی نیز کاملا آماده خواهد بود».

مهاجم بارسا در باره بازی مقابل میلان خاطر نشان کرد: «بهترین تیم های اروپا در لیگ قهرمانان بازی می کنند. بازی در این رقابت ها با بازی در لالیگا بسیار متفاوت است. بارسا و میلان هر دو باشگاه های بسیار بزرگی هستند و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. در بازیهایی از این دست هیچ تیمی از پیش برنده نیست و شانس بیشتری ندارد. با حریف قدرتمندی روبرو هستیم و من امیدوارم تیم ما به مرحله بعدی راه پیدا کند».

تیم فوق العاده

پدرو در مورد انعطاف پذیری و کیفیت بازیکنان بارسا نیز توضیح داد: «به ما ثابت شده است که تمامی بازیکنان تیم توانایی انجام کارهای بزرگی دارند و این بسیار مهم است. فرقی نمی کند که کدام بازیکنان در ترکیب قرار بگیرند. بارسا مجموعه ای از بازیکنان فوق العاده را در اختیار دارد و همه امیدواریم که تیم به همین شکل به کارش ادامه دهد».

پدرو درباره وضعیت خودش نیز گفت: «حس بسیار خوبی دارم و احساس خوشبختی می کنم. در بسیاری از مسابقات بازی کردم و دقایق زیادی در زمین حضور داشتم. سرمربی و هم تیمی هایم به من اعتماد دارند و امیدوارم بتوانم به همین شکل به کارم ادامه دهم».

تلاش دسته جمعی

وی ادامه داد: «ما نیاز داریم که از نقاط قوت خود برای حمله کردن، تحت فشار گذاشتن حریف و بهره گیری از فضاها استفاده کنیم. تلاش می کنیم تا در کمترین زمان ممکن مالکیت توپ را از حریف پس بگیریم. کاری که البته همیشه آسان نیست».

پدرو در پایان با تمجید از هم تیمی خود سرجیو بوسکتس، بیان کرد: «او یکی از بهترین بازیکنان جهان است. بازی کردن در کنار او امتیاز بزرگی محسوب می شود».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

8. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

زوبی زارتا: «این بازی سالها در خاطره ها می ماند»

مدیر ورزشی بارسا، تیم و هوادارن را بخاطر پیروزی تاریخی در برابر میلان ستود.

آندونی زوبی زارتا، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا، پس از پیروزی 0-4 تیم در برابر میلان، اینگونه بیان کرد: «ما این دیدار را سالیان آینده بیاد خواهیم آورد». زوبی زارتا که بوضوح از پیروزی کسب شده خوشحال بود، ادامه داد: «در دقایق ابتدایی بازی، ما بخوبی آنها را تحت فشار قرار دادیم و حتی فرصت تفکر و طرح ریزی بازی را از آنها گرفتیم. آنها به ما نشان دادند که چرا نام این رقابت ها لیگ قهرمانان اروپاست، ولی من معتقدم ما نمایشی عالی و بدون نقص ارائه کردیم».

پیروزی تیمی

سپس او تلاش و همکاری تیمی بازیکنان را مورد توجه قرار داد و گفت: «من برای همه آن ها خوشحالم. ما مسائل و نکات مثبت فراوانی در این بازی مشاهده کردیم و صرفا نشستن در گوشه ای و انتقاد کردن از تیم، در حالی که افت اندکی کرده، نادرست است». او اضافه کرد: «گل های مسی برای تیم بسیار حیاتی و بزرگ بودند، گل ویا بسیار مهم بود و در نهایت گل آلبا رویاهای همه را تحقق بخشید».

مدیر ورزشی تیم برای ستایش از بوسکتس به نحوی ویژه، بیان کرد: «بازی او حیرت انگیز است، زیرا دقیقا تفکرات سیستم پایه باشگاه در آن مشاهده می شود». او همچنین تاکید کرد که هواداران نقشی تعیین کننده در پیروزی دیشب داشته اند: «همه مردم شرایط و اهمیت بازی را درک می کردند. ورزشگاه ده دقیقه قبل از آغاز بازی بطور کامل پر شده بود».

در نهایت وی با هوشیاری بیان کرد که راهی طولانی تا پایان فصل و کسب موفقیت باقی مانده است: «ما اکنون در یک چهارم پایانی این رقابت ها هستیم و راهی طولانی تا قهرمانی در پیش داریم. یکشنبه باید در برابر رایو وایکانو بازی کنیم».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

10. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

جوردی رورا: «این بازیکنان استثنایی هستند»

کمک مربی تیم اظهار داشت: «در زمان استراحت بین دو نیمه، ما در شرایط مورد نظر خود بودیم و سطح بازی را آن گونه که خواستیم کنترل کردیم. به بازیکنان گفتم که آرامش خود را حفظ کنند».

جوردی رورا در طول مصاحبه خبری پس از بازی که تیمش با نتیجه 4-0 میلان را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت، بسیار خوشحال و راضی بود. او گفت: «هواداران بسیار متحد بودند و فضایی با شکوه را در نوکمپ ایجاد کردند. حمایت آنها فوق العاده بود».

وقتی از او در خصوص بازی پرسیده شد، او پاسخ داد: «ما به طور کاملاً واضح می دانستیم که به چه سبک بازی نیاز داریم. سعی کردیم که بازی را از یک سمت، بیش از طرف دیگرباز کنیم. موقعیت مهاجم مرکزی خود را تثبیت کردیم و این امر مدافع مرکزی آنها را از این که بتواند نفوذی انجام بدهد باز داشت».

بازی که بارسا می خواست انجام دهد

رورا گفت: «در زمان استراحت بین دو نیمه، ما در شرایط مورد نظر خود بودیم و سطح بازی را آن گونه که خواستیم کنترل کردیم. به بازیکنان گفتم که آرامش خود را حفظ کنند. صادقانه بگویم، وقتی که نتیجه 3-0 شد، فشار زیادی بروی ما بود و میلان هر لحظه ممکن بود که گلی به ثمر برساند. سرعت بازی تحت کنترل ما بود و همه چیز با گل چهارم تمام شد». وی افزود: «تیتو ویلانووا بسار از این نتیجه خوشحال شد و برای دور بعدی بازی ها همراه تیم خواهد بود».

همچنین کمک مربی بارسا اذعان داشت که بازیکنانش استثنایی هستند. در ادامه گفت: «بازیکنان بیش از حد مورد انتقاد قرار گرفتند و نشان دادند که واقعاً استثنایی هستند. آنها با قدرت و تعهد بازی کردند و این چیزی است که باید به آن افتخار کنیم. من بسیار خوشحالم». رورا همچنین کلماتی در ستایش مسی بیان کرد: «لئو درس بسیار بزرگی به ما آموخت؛ فوتبال بازی کردن. او بازیکن خارق العاده ایی است و وقتی که توسط بهترین ها احاطه می شود، دیگر هیچ محدودیتی ندارد».

سزاوار پیروزی

رورا اظهار داشت: «من برای قضاوت در مورد بازی میلان مناسب نیستم. ما می دانستیم که میلان چگونه بازی خواهد کرد و سعی کردیم که از این موضوع بهره برداری کنیم. در بیست دقیقه اول که ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم برای آنها بسیار سخت بود. در مورد دشواری های میلان صحبت نمی کنم، چون آنها می توانستند ما را شکست بدهند. مهم تر این است که ما چگونه بازی کردیم، نه اینکه آنها چطور مقابله کردند». وی افزود: «ما بدون دریافت گل در این بازی به دور بعد صعود کردیم».

پدرو بازی خارج از خانه دور بعد بازی ها را از دست داد

پدرو رودریگز که در بازی مقابل میلان در میدان حاضر بود، بازی دور بعد از مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان را از دست داد.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

12. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

آبیدال: «می خواهم برای بک یا دو سال دیگر به بازی کردن ادامه دهم»

آبیدال پس از حضور دوباره در برابر مایورکا، از خانواده‌اش و تمام کسانی که به او کمک کردند تشکر کرد: «بدون آن ها نمی توانستم این کار را عملی کنم» . آبیدال در صحبت با برنامه ال مارکادور در بارسا تی وی گفت: «فوتبال زندگی من است و من نمی خواهم بدون بازی کردن دوباره آن را به پایان برسانم. نمی خواهم این گونه آن را ترک کنم و برای بازگشت جنگیده ام» .

اریک آبیدال، شنبه شب با بازگشت خود به فوتبال پس از گذشت بیش از یک سال مبارزه با بیماری خود و پیوند کبد در کانون توجه قرار داشت. آبیدال از تمام کسانی که به وی کمک کرده بودند تشکر کرد و توضیح داد: «بدون خانواده‌ ام و تمام کسانی که به من کمک کردند، هرگز نمی توانستم آن را انجام دهم».

او تشکر ویژه‌ای از پسر عمویش که کبد خود را به آبیدال اهدا کرد داشت: «او مهم‌ترین فرد است. او هرگز در بیمارستان نیوده است و او آن کار را برای من انجام داد. من در اینجا در مقابل دوربین هستم، اما او مهم‌ترین فرد است» .

روحیه جنگندگی

«هنگامی که آن ها به من گفتند که شرایط من بدتر شده است، همان ذهنیتی را داشتم که بار اول داشتم. باید ادامه می دادم و آن را پشت سر می گذاشتم و حالا درمان شده ام و برگشته ام. فوتبال زندگی من است و من نمی خواهم بدون بازی کردن دوباره آن را به پایان برسانم. من نمی خواهم این گونه آن را ترک کنم و برای بازگشت جنگیده ام» . آبیدال افزود: «هدف من این است که پایان دوران بازیگری ام با بازی کردن همراه باشد و اگر احساس کنم که می توان همچنان ادامه دهم، می خواهم برای یک یا دو سال دیگر بازی کنم» .

آبیدال نیز پذیرفته است که او می تواند الگویی برای مردمی که در وضعیت مشابهی قرار دارند باشد و او به آنها توصیه کرد: «اجازه ندهید تا بیماری شما را شکست دهد» .

این روز، روز من است

آبیدال دلتنگ هم تیمی‌های خود شده بود: «بیش از یک خانواده هستیم و می خواستم با بازگشت خود به تیم کمک کنم» . زمانی که تیتو از او پرسید که آیا او آماده بازی هست یا خیر، او گفت: «این روز من است. او از من پرسید چرا که او فرصت دیدن تمرینات من را نداشت و نمی دانست که شرایط من چه طور است. من فقط به او گفتم که می توانم برای چند دقیقه بازی کنم» .

آبیدال نیز پیام تیتو در تابستان در زمان معرفی وی به تیم، را یاد آور شد. زمانی تیتو به او گفت: «اگر قوی هستی و می خواهی که باز گردی، ما تا زمانی که لازم باشد صبر می کنیم. مبارزه تو قدرت ما است» . او در ادامه اذعان کرد: «آنها کمک واقعی برای من بودند چون تیتو گفت که می تواند تا زمان بهبودم صبر کند» . او همچنین از مربی خود جوانجو برا تشکر کرد، کسی که به او گفته بود: «تو باید موفق شوی. ما به تو احتیاج داریم تا باز گردی و به تیم کمک کنی» .

احترام از طرف الکسیس

الکسیس بعد از به ثمر رساندن گل دومش به سمت نیمکت دوید و آبیدال را در آغوش گرفت تا گل خود را به آبیدال تقدیم کند. این فرانسوی توضیح داد: «من می دانستم که این روز، روز الکسیس و سسک خواهد بود. بعد از همه تلاش‌هایی‌ که انجام دادند، آنها شایسته آن نیز بودند» .

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

14. 3 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

ویلانووا: «باخت 4 بر صفر عادلانه نبود»

سرمربی تیم عنوان کرد که روز به روز احساس نیرومندی بیشتری می کند و قصد دارد که هدایت تیم را در فصل بعد هم به عهده بگیرد. او همچنین از بازیکنان و کادر مربیگری تیم و به خصوص جوردی رورا و آرلی آلتیمیرا به خاطر حمایت هایشان در زمان غیبت او قدردانی کرد.

او بر این باور است که بارسا همواره موظف است که برابر هواداران خود وارد میدان شود و نشان دهد که توانایی رقابت را دارد و باید باور داشت که می شود تا بایرن مونیخ را نیز شکست داد.

اتاق کنفرانس سیوتات اسپورتیووا پر ازدحام بود؛ چرا که خبرنگاران مشتاق بودند که ببینند تا تیتو ویلانووا چه مسائلی را در این کنفرانس خبری مطرح خواهد کرد. مربی تیم نسبت به وضعیت تیم بسیار خوشبین است و کاملاً صادقانه در مورد آینده نظر خود را ابراز کرد و گفت: «احساس نیرومندی و سلامتی می کنم و به دنبال ادامه کار خود هستم. پس از تمامی دشواری هایی که سپری کردم احساس خوبی دارم. به دلیل جلوگیری از عدم بازگشت بیماری، نتوانستم به سرعت به تیم بازگردم. ولی با گذشت هر روز، احساس بهتری دارم و بسیار مشاق بازگشت به باشگاه بودم».

او در مورد چگونگی ارتباط با تیم در زمانی که در نیویورک حضور داشت صحبت کرد: «به دلیل مصافت زیاد مشکلاتی بر سر راه ما بود. ولی زندگی روزمره من در نیویورک بسیار خوب بود و با بهره گیری از تکنولوژی های جدید می توانستم با تیم در ارتباط باشم» .لحظات سختی نیزوجود داشت، اما او هرگز به فکر تسلیم در برابر حوادث نیافتاد. ویلانووا گفت: «اگر حتی دو روز تعطیل بودم، نمی دانستم که چه کار باید انجام دهم. این کار برای من هیچ سنگینی نداشت و پزشکان هم بر این عقیده بودند که بهترین کاری می شود انجام داد، این است که مشغول به کار شوم».

یک مربی عالی

همچنین ویلانووا با بیان جملاتی به تمجید از کمک مربی خود پرداخت : «رورا و آلتیمیرا کاری مثال زدنی را در سطح بسیار بالایی به انجام رساندند. در هر جای دیگر، ادامه فعالیت تیم بدون سرمربی کار بسیار دشواری است. تصمیم بسیار سختی بر عهده باشگاه بود، ولی من آنرا پذیرفتم، هر چند که بازده باشگاه در این مدت بی نظیر بود. ما باید از این بازیکنان که توانسته اند جایگاه خود را در لالیگا حفظ کنند و برای ششمین سال پیاپی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه یابند راضی باشیم و از آنها تشکر کنیم».

چالشی برابر باواریایی ها

همچنین تیتو ویلانووا مباحث فوتبالی را نیز در کنفرانس خبری خود مطرح کرد و مخصوصاً به شکست سنگین در آلیانس آرنا اشاره كرد: «قطعاً بایرن با توانی بی‌نظیر پا به این مسابقه گذاشت و اگر چه ما بد بازی نکردیم ولی در فرم ایده آل خود نیز نبودیم. اما نتیجه 4-0 نیز نتیجه عادلانه ای نبود».

او اظهار كرد: «ما بارسا هستیم و وظیفه ماست که برابر هواداران خود نشان دهیم که فوتبال ما بر چه ارزشهایی پایه گذاری شده و به رقابت خود ادامه دهیم و سعی کنیم که پیروز شویم. باید به نظاره بنشینیم تا چه روی می دهد. باید با اعتماد به نفس بازی کنیم. می دانم که دشوار خواهد بود، ولی نمی‌خواهم که خود را از پیش بازنده بدانیم».

لالیگا، هر چه زودتر بهتر

ولی قبل از آن، بارسا می داند که می تواند قهرمانی لالیگا را هر چه زود تر قطعی کند. ویلانووا گفت: «مهم نیست که در تمامی دیدار های خود پیروز شویم ولی هرچه زودتر قهرمانی را کسب کنیم بهتر است. از خودمان انتظار دارم که قهرمانی را زود تر کسب کنیم» .

در واقع، با وجود اینکه وی پذیرفته که جا برای بهتر بودن وجود دارد، ولی از مسیری که لالیگا در حال طی کردن است، راضی است. او در این مورد گفت: «در لاليگا وضعيت بسیار خوبی داشته ایم. قطعاً می توان گفت که این دوره، قوی ترین دوره لالیگا بوده است و کسب امتیازات زیاد ثابت می کند که کارمان را درست انجام داده ایم. هر سال ما بروی فصل جاری تمرکز می کنیم و فکر نمی کنم دیگر شانسی برای بحث هایی که مطرح می شوند وجود داشته باشد. بهتر کردن این تیم کار آسانی نخواهد بود».

نگاهی به آینده

نام بازیکنان مختلفی در طول مصاحبه مطرح شد، ولی ویلانووا ترجیح داد که بیش از حد در این مورد بحث نکند. او گفت: «مهم ترین بخش این فصل به ما بستگی دارد و اکنون زمان آن نیست که بگوییم چه بازیکنی می رود و یا می آید».

در مورد دو عضو تیم، والدس و آبیدال، او چیزهایی برای گفتن داشت: « آبيدال برای بهبودی گام های خود را بر می دارد و تا کنون هم توانسته این کار را به خوبی انجام دهد.». همچنین او از دروازه بان تیم تشکر کرد و گفت: «من با این موضوع که او ماندن در تیم و یا رفتن از آن را انتخاب کند، مشکلی ندارم». والدس تا سال 2014 با بارسا قرارداد دارد و پیش از این گفته است که تمایلی به تمدید آن ندارد.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

16. 3 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

اینیستا: «از این شکست درس می گیریم»

هافبك بارسلونا شکست 3-0 در خانه و کنار رفتن از رقابتهاي ليگ قهرمانان را سخت و ناگوارد دانست اما در عین حال یادآور شد که این شکست می تواند برای بارسلونا درس عبرت باشد.

آندرس اینیستا در مصاحبه ای که در برنامه "ال ماركادور" با تلویزیون بارسا انجام داد، گفت: «اميدوارم كه لاليگا را هر چه زودتر فتح كنيم تا دوباره احساس شادي به تيم باز گردد».

اينيستا شکست 3-0 در مقابل بايرن مونيخ را درسي براي آينده تيم دانست و ادامه داد: «بايد به بايرن تبريك بگوييم و از اتفاقاتي كه افتاد درس بگيريم تا مطمئن شويم كه شرايط براي تيم ما در آينده بهتر مي شود. نتيجه اين بازي به ما كمك مي كند كه از دریچه دیگری به موفقيت هاي چند سال اخير نگاه كنيم: قهرمان شدن چقدر سخت است».

حریف برتر بود

اینیستا راهي جز اذعان به این مسله که بایرن مونیخ تیم برتر میدان بوده است، نداشت: «هر دو ديدار رفت و برگشت بازي هاي سختي بودند، هم به دلیل نتیجه ای که رقم خورد و هم به خاطر احساسات مان. صعود بایرن مونیخ به فینال عادلانه بود. آنها در حال حاضر در بهترين وضعيت خود قرار دارند و ما اين را در زمين ديديم. اين احساس را داريم كه آنها از ما بهتر بودند. حقيقت تلخ است. تلخ است كه این قدر ساده برای چنین بازی مهمی آماده نباشیم. همه ما از اتفاقي كه در مونيخ و در نیوکمپ افتاد شوكه شده ايم. يك بار ديگر تا آستانه فينال رفتيم ولي به آن نرسيديم».

بازگشت به ليگ

وی در پایان از طرفداران كه با وجود نتايج غير قابل تحمل، پشت تيم را خالي نكردند تشکر کرد و گفت: «به زودی بازی دیگری در پيش داريم. هيچ چيز جاي چيز ديگر را نمي گيرد. ما به فتح لاليگا خيلي نزديك هستيم. گاهی اوقات بعد از چنين شرايط سختي مشكل است كه جداگانه بعضي چيزها را مقايسه كنيم. چند روز قبل گفتم كه اگر ليگ را ببريم فصل براي ما فصل بدي نبوده، تنها اميدوارم كه لاليگا را هر چه زودتر فتح كنيم تا دوباره احساس شادي به تيم باز گردد».

18. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

آدریانو: «فصل هنوز به پایان نرسیده است»

مدافع برزیلی بارسا با اذعان به برتری بایرن مونیخ در نیمه نهایی لیگ قهرمانان پیروزی را حق این تیم دانست و البته کار این فصل بارسلونا را تمام نشده ندانست و گفت: «زمان آن فرا رسیده است که ورق را به به سمت خود برگردانیم و بر روی تمام کردن لالیگا تمرکز کنیم».

آدریانو معتقد است که بازیکنان با گذشت زمان شکست سنگین مقابل بایرن در لیگ قهرمانان را می‌پذیرند: «در حال حاضر احساس بهتری داریم. دیدار نیمه نهایی‌ بسیار ناراحت کننده بود. در تمرین امروز شادتر بودیم و حواس خود را معطوف بازی با بتیس کرده ایم. دیداری که برای ما مانند فینال است. اوضاع ناراحت کننده است ولی‌ فصل هنوز به پایان نرسیده است و باید آن را با قهرمانی به پایان برسانیم. بعضی‌ها می‌گویند که لیگ اهمیت چندانی ندارد ولی‌ این یک رقابت سخت مقابل حریفان سخت است».

وی درباره دیدار با بایرن مونیخ اظهار کرد: «ما منتظر پیدا کردن فرصتی برای حضور در ومبلی بودیم، ولی‌ بایرن از لحاظ فیزیکی‌ از ما سرتر بود. آنها به خوبی می دانستند چه کاری می خواهند انجام دهند. این یکی از دشوارترین بازی هایی بود که از زمان پیوستنم به بارسا در آن حضور داشتم».

وی در ادامه گفت: «می دانستیم که کار بسیار سختی پیش رو داریم، اما باور داشتیم که میتوانیم بازی را به سود خود تغییر دهیم، چرا که ۹۰ دقیقه زمان داشتیم. اما نتیجه ناامید کننده نبود. چیز‌های زیادی هستند که می‌توان از این بازی به دست آورد و ما حالا می دانیم که چه اشتباهاتی را نباید در آینده انجام دهیم».

مذاکره برای تمدید قرارداد

آدریانو اعلام کرد که در حال مذاکره با باشگاه برای تمدید قراردادش است: «این خواست من است که اینجا بمانم. به توافق اولیه دست یافته ایم و امیدواریم که تصمیم نهایی‌ را طی‌ چند روز آینده بگیریم».

مدافع بارسا در پایان چند جمله ای نیز درباره مسی به زبان آورد و گفت: او احساس خوبی دارد و سرحال

20. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

آلبا: «به دنبال تثبیت قهرمانی در کالدرون هستیم»

جوردی آلبا می گوید بارسلونا بدون توجه به نتیجه بازی رئال مادرید به دنبال تثبینت قهرمانی در ویسنته کالدرون است. وی همچنین معتقد است بارسلونا فصل خوبی داشته و هواداران باید از اختلاف امتیازی که با تیم دوم جدول ایجاد شده خوشحال باشند.

مدافع ملی پوش بارسلونا قهرمانی در لالیگا را هدف اصلی آبی و اناری ها دانست و گفت: «روز یک شنبه هرکاری از دستمان برآید انجام می دهیم تا قهرمانی مان قطعی شود. امیدوارم بعد از بازی در ویسنته کالدرون، جام را بالای سر ببریم. قهرمانی در لالیگا برای ما اهمیت زیادی دارد و مشتاقیم که این اتفاق هر چه زودتر رخ دهد».

وی معتقد است برای قطعی شدن قهرمانی تیم باید بدون توجه به نتیجه ای که رئال مادرید برابر اسپانیول کسب می کند، بر روی بازی با اتلتیکو تمرکز کند.

یک لیگ خاص

آلیا نخستین قهرمانی اش در لالیگا را اتفاقی خاص دانست و افزود: «این نخستین عنوان باشگاهی داخلی من خواهد بود. هواداران باید از اختلاف امتیازی که با تیم دوم جدول ایجاد کرده ایم تقدیر کنند. تیم برای این اختلاف امتیاز ارزش قایل است».

وی با بیان این که این عنوان می تواند پایان مناسبی برای عملکرد رضایت بخش بارسلونا در این فصل باشد، خاطرنشان کرد: «نمایش خوبی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان نداشتیم، اما در کل فصل خوبی بود. من در طول فصل خوب بودم. اگرچه استراحتی نداشتم، اما فکر می کنم که این بهترین سال من به عنوان یک فوتبالیست بود. مسائلی هست که باید روی آنها بیشتر کار کنم، مثلا کارت زردی که در بازی برابر بایرن مونیخ گرفتم. من هنوز جوان هستم و بهتر خواهم شد».

22. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 7891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)