Design & Developed BY Patira

صفحه 8 از 17 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 163
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک چپ
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،گاس هیدینگ
    بازیکن محبوب
    مسی،ژاوی،اينيستا،آلوز
    اسم واقعی شما
    سید محمد علی موسوی
    تشکر ها
    344
    تشکر شده 1,569 در 524 پست

پیش فرض اخبار و حواشی تيم ملی انگليس

سلام
    اخباروحواشی تيم ملی انگليس را در اينجا قرار دهيد.
    چون نامه جرم ما به هم پیچیدند / بردند به دیوان عمل سنجیدند
    بیش ازهمگان گناه مابود ولی / ما را به محبت علی(ع)بخشیدند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید MOHAMMAD ALI تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

ردنپ: هدایت تیم ملی انگلیس، کار یک مربی جوان نیست

مربی تاتنهام در صحبتهایی اعلام کرده که تجربه نقشی کلیدی در هدایت سه شیرها خواهد داشت

هری ردنپ سرمربی باشگاه تاتنهام معتقد است که تجربه فاکتوری کلیدی در انتخاب سرمربی آتی تیم ملی انگلیس خواهد بود

بعد از استعفای فابیو کاپلو از سمت سرمربیگری تیم ملی انگلیس و درحالی که تنها 4ماه دیگر تا آغاز این رقابتها باقی است، گمانه زنی ها حکایت از آن دارد که ردنپ مربی آتی این تیم خواهد بود
    ردنپ 65 ساله اکنون در صحبتهایی اعلام کرده که مربی سه شیرها نه تنها باید پا به سن گذاشته باشد، بلکه باید یک مربی انگلیسی هم باشد
    ردنپ دراین باره گفت:« بعید می دانم که یک میلیون کاندید وجود داشته باشد. شما هم می دانید: روی هاجسون و سام الاردیس و هرکس دیگری.»
    او ادامه داد:« البته مربیان جوانی مثل نایجل ادکینز هم هستند که در آینده مطمئنم مربیان فوق العاده ای خواهند شد ولی در حال حاضر آنها برای هدایت تیم ملی انگلیس خیلی جوانند. فکر می کنم که هدایت تیم ملی انگلیس کار یک مرد سن و سال دار است و کار یک مربی جوان نیست.»
    مربی کنونی تاتنهام ادامه داد:« من همیشه گفته ام که فکر می کنم که تیم ملی انگلیس، یک مربی انگلیسی می خواهد.فکر می کنم که با مربیان خارجی به هیچ چیزی نرسیده ایم. کاپلو عملکرد خوبی داشت و البته جام جهانی 2010 را با او خیلی بد سپری کردیم ولی عملا با او هیچ موفقیتی کسب نکردیم؛ پس چرا به دنبال یک مربی داخلی نباشیم.»
    مربی سابق پورتسموث درادامه به این نکته اشاره کرد که در حال حاضر تمرکزش را برروی کسب مجوز حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا برای تاتنهام قرار داده است:« قطعا هدایت تیم ملی کشورت کار بزرگی است. البته سخت خم هست. درحال حاضر من مربی تاتنهام هستم و اخیرا چند شکست هم خورده ایم. من باید تمام تمرکزم را روی تاتنهام قرار دهم و با آمادگی 100% این کار را انجام دهم و ببینم که در پایان فصل چه خواهد شد. تاتنهام تنها موضوعی است که روی آن تمرکز کرده ام. می خواهم مطمئن باشم که این تیم درفصل بعد لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهد داشت.»

4. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

ديويد بکام: اميدوارم به تيم ملي دعوت شوم

ستاره پیشین تیم منچستریونایتد و همچنین تیم ملی فوتبال انگلیس اعلام کرد که از سرمربی موقت تیم ملی انگلیس خواسته تا او را به تیم ملی دعوت کند.

بکام اظهار داشت: من با سرمربی صحبت کردم و او را از علاقه خودم برای حضور در ترکیب تیم ملی در المپیک لندن آگاه کردم. من عاشق وطنم هستم و امسال سال خیلی مهمی برای کشورم در رقابت های المپیک محسوب می شود.

وی افزود: برایم خیلی مهم است که در ترکیب تیم ملی کشورم در المپیک لندن حضور داشته باشم.

دیوید بکام 36 ساله همچنین گفت: همیشه به خودم از اینکه نماینده کشورم در جام جهانی ، یورو ، یا حتی بازی های دوستانه بوده ام ، افتخار کردم. به سختی کار کردن خود را ادامه خواهم داد و سعی می کنم شرایط جسانیم را در سطح خوبی حفظ کنم و امیدوارم سرمربی تیم ملی امید ، من را برای این رقابت ها انتخاب کند.

6. کاربر روبرو از پست مفید feri71 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

کاپلو: تصميم براي استعفا درست بود

اين مربي 65 ساله ماه گذشه در اعتراض به گرفتن بازوبند کاپيتاني تيم ملي انگليس از جان تري که بدون هماهنگي با او اتفاق افتاد، از هدايت تيم ملي انگليس استعفا داد.

فابیو کاپلو، سرمربی سابق میلان و رئال، بار دیگر از تصمیمش برای استعفا از هدایت تیم ملی انگلیس دفاع کرد.

این مربی 65 ساله ماه گذشه در اعتراض به گرفتن بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس از جان تری که بدون هماهنگی با او اتفاق افتاد، از هدایت تیم ملی انگلیس استعفا داد.

این در حالی است که کاپلو پیش از جام جهانی 2010 به دلیل رسوایی اخلاقی تری، بازوبند را از او گرفت و آن را به ریو فردیناند داده بود.

این مربی ایتالیایی در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی گفت:" دادگاه جان تری روز 9 جولای برگزار می شود و من از مدیران اتحادیه خواستم تا آن زمان صبر کنند و پس از آن تصمیم گیری کنند.

چرا باید بازوبند را از تری می گرفتم در حالی که به تازگی و بعد از دو سال آن را به او برگردانده بودم."

کاپلو در اواخر سال 2007 و بعد از ناکامی استیو مک لارن در رساندن تیم ملی نگلیس به رقابت های یورو 2008، هدایت سه شیرها را برعهده گرفت و این تیم را به دو رقابت مهم بعدی رساند اما به دلیل نمایش های ضعیف تیمش در رقابت های جام جهانی 2010 با انتقادات زیادی روبرو شد.

با این وجود، دن فابیو تاکید کرد که از دوران حضورش روی نیمکت تیم ملی انگلیس لذت برده است.گ

" انگلیس جای فوق العاده ای برای کار و فوتبال بازی کردن است. این تجربه فوق العاده ای بود. لندن شهر فوق العاده ای است؛ شما با زندگی در این شهر از همه چیز برخوردار هستید."

سرمربی ایتالیایی همچنین در مورد جانشینش روی نیمکت سه شیرها گفت:" برعهده گرفتن هدایت تیم ملی انگلیس پست مهمی است؛ یک مسئولیت بسیار مهم. شما همیشه زیر ذره بین هستید و رسانه ها همیشه روی شما زوم می کنند اما این مسئله هم جالب توجه است.

در حال حاضر نمی خواهم در ایتالیا مربیگری کنم. تنها اگر پیشنهادی از خارج توجه من را جلب کند به آن فکر می کنم. من فرزند دنیا هستم. دوست دارم کشورهای جدید و فرهنگ های متفاوت را تجربه کنم."

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

ونگر: سرمربي سه شيرها بايد زودتر مشخص شود

آرسن ونگر مربي فرانسوي آرسنال معتقد است که مسئولان اتحاديه فوتبال انگليس بايد در زودترين زمان ممکن سرمربي جديد سه شيرها را معين کنند

اعضای کمیته انتخابی اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرده اند که جانشین آتی فابیو کاپلو بر روی نیمکت مربیگری تیم ملی انگلیس تا پایان رقابتهای این فصل لیگ برتر مشخص نخواهد شد و این درحالی است که مربی فرانسوی ارسنال معتقد است که این تصمیم هیچ آسیبی به رقابتهای لیگ نمی رساند و هیچ ربطی به تیمی ندارد و درعین حال معتقد است که مربی جدید سه شیرها باید هرچه سریعتر معرفی شود.

ونگر در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« از برنامه مسئولان اتحادیه فوتبال به طور کامل مطلع نیستم ولی فکر می کنم که آنها هنوز از جدایی کاپلو شوکه هستند. آنها اکنون در شرایط سختی هستند و هرچه زودتر این مشکل را حل کنند بهتراست.»
    ونگر ادامه داد:« البته این کار آسانی برای مسئولان اتحادیه فوتبال انگلیس، آن هم در این شرایط نیست، چون آنها نمی خواهند تا در جریان رقابتهای لیگ برتر دخالت کنند. می توان این را دریافت.»
    ونگر درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که جک ویلشربه خوبی روند بهبودش را طی می کند:« آخرین اخبار از ویلشر مثبت است ولی باید با احتیاط با او رفتار کرد. این بدان معناست که او در تمرینات خوب است و هر هفته قوی تر می شود اما خیلی سخت است که بخواهیم بگوئیم که آیا او به یورو می رسد یا نه. نمی توان حضور او را به طور قطع رد کرد ولی نمی توان با قاطعیت هم گفت که ویلشر به یورو می رسد.»

ٌ[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

توصیه بیل به ردنپ: مربی تیم انگلیس شو!

گرث بیل گفته اگر مربی بزرگی به تاتنهام برود جای خالی ردنپ چندان حس نخواهد شد.

گرث بیل اصرار دارد که هری ردنپ باید از تاتنهام برود و مربی انگلیس شود. بیل گفته: «ما همه می‌خواهیم هری این‌جا بماند. او مربی فوق‌العاده‌ای است. اما اگر تیم ملی انگلیس او را می‌خواهد، این یکی از آن فرصت‌هایی است که یک بار در زندگی هر فردی پیش می‌آید و نمی‌توان آن را رد کرد.
    اگر برود من یکی او را مقصر نمی‌دانم. هرگز نمی‌دانید آیا چنین فرصتی دوباره برایتان پیش می‌آید یا نه.
    روشن است که این انتخاب با خود اوست و تنها اوست که می‌داند این شغل را می‌خواهد یا نه. البته اگر این شغل رویایی او باشد.»
    این بازیکن 22 ساله ولزی می‌گوید جای خالی ردنپ در تاتنهام حس نخواهد شد، البته به شرط آن که جانشین او هم مانند ردنپ باشد: «نیاز به مربی بزرگی دارید که فشار را مدیریت کند و بتواند با بازیکنان ملی‌پوش با کیفیت بالا تعامل داشته باشد.
    هری مربی خارق‌العاده‌ای است که می‌تواند با بازیکنان بسیار بزرگ کار کند و انتظارات را در باشگاه برآورده کند. اگر مربی‌ای مانند او داشته باشیم، من که می‌گویم اوضاع تفاوت چندانی نخواهد کرد.»

10. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

فرگوسن: ردنپ بهترین گزینه است
    خبرگزاری فارس: سرمربی شیاطین سرخ دوست صمیمی خود را برای هدایت تیم ملی انگلیس پیشنهاد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از تاک اسپورت، پس از استعفای فابیو کاپلو از سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال انگلیس، نام چندین مربی در ارتباط با این پست شنیده شده است. سر الکس فرگوسن، سرمربی باشگاه منچستریونایتد نیز دوست صمیمی خود، هری ردنپ که اکنون سرمربی تاتنهام است را برای این پست پیشنهاد کرده است.

الکس فرگوسن در این مورد گفت: هیچ شکی نیست که هری ردنپ بهترین گزینه برای به دست گرفتن هدایت تیم ملی انگلیس است. او مربی با تجربه ای است. شخصیت و دانش کافی را نیز برای پذیرفتن این شغل در اختیار دارد. او در هر باشگاهی که بوده، سرنوشت آن را تغییر داده و تیم را به بالاترین سطح رسانده است. من فکر می کنم او برای مربیگری در انگلیس بهترین گزینه است.

خبرهایی نیز در مورد حضور ردنپ در تیم ملی انگلیس و باشگاه تاتنهام هاتسپر شنیده شده است. فرگوسن در سال 1986 در حالی که هدایت باشگاه آبردین اسکاتلند را به عهده داشت، در جام جهانی مکزیک نیز سرمربیگری در تیم ملی این کشور را نیز تجربه کرد.

وی در این مورد گفت: من تجربه حضور هم زمان در یک باشگاه و تیم ملی را دارم. باید اعلام کنم کار بسیار سختی است.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

انگليس در انتظار شانزدهمين سرمربي

فابيو کاپلو با استعفاي خود از سمت سرمربيگري تيم ملي انگليس، هواداران فوتبال بريتانيا را غافلگير کرد؛ او پانزدهمين سرمربي تاريخ انگليس است.

تيم ملي انگليس ازسال 1946به طور رسمي در رقابت هاي بين المللي کار خود را شروع کرد و تاکنون 16سرمربي طي 66سال يعني تقريبا هر 4سال يک سرمربي عوض کرده است.

1. والتر وينترباتوم طي سالهاي 1946تا1966يعني به مدت 16سال سرمربيگري تيم ملي انگليس را پذيرفت و درطي 139بازي 78پيروزي، 33 تساوي و 28 باخت را تجربه کرد که در حقيقت آمار 56.1 درصد پيروزي را براي فوتبال ملي بريتانيا برجا گذاشته است.

2. سرالف رمزي موفقترين سرمربي تاريخ فوتبال انگليس مي باشد که تجربه سرمربيگري منچستريونايتد را نيز داشته است ؛ یک مربی تاریخی که تنها قهرماني بريتانيايي ها درجام جهاني به او بازمی گردد که تیم تهاجمی اش قهرمان جام جهانی 1966شد . سر الف طي 11 سال حضور وي ازسال 1963تا1974طي 113 بازي 69 پيروزي 27 شکست و 17باخت را در کارنامه اش ثبت کرد و اين يعني 61.1درصد پيروزي براي وي.

3. سرمربيگري جو مرسر تنها يک سال نيز دوام نياورد و درسال 1974 طي 7بازي 3 پيروزي، 3 شکست و يک تساوي را به دست آورد و اين يعني 42.9 درصد پيروزي براي وي.

4. دان ری وي ازسال 1974تا1977 طي 3 سال 29 بازي را سرمربي تيم ملي انگليس بود و 14 پيروزي، 8 تساوي و 7باخت را ثبت کرد و اين يعني 48.3 درصد پيروزي.ری وی که از لیدز به تیم ملی آمد هرگز آن قریحه درخشان مربیگری را تکرار نکرد.

5. راین گرينوود ازسال 1977تا 1982سرمربي تيم ملي انگليس بود و طي 55 بازي 33 پيروزي، 12 تساوي و 10 شکست را ثبت کرد و اين يعني 60 درصد پيروزي براي وي.

6. سربابي رابسون ازسالهاي 1982تا1990 در سمت سرمربي تيم ملي انگليس باقي ماند و طي 95بازي 47پيروزي، 30 تساوي و 18 شکست را خلق کرده و اين يعني 49.5 درصد پيروزي . او به یادماندنی ترین تیم 20 سال اخیر انگلیس را ساخته است و بعد از او فوتبال ملی این کشور دچار بحران بزرگی شد. .

7. گراهام تيلور ازسال 1990 تا1993طي 38 بازي، 18پيروزي، 13 تساوي و 7 شکست را خلق کرد و اين يعني 47.4ردصد پيروزي براي وي.او دراوج حقارت از کارش اخراج شد.

8. تري ونبلز که به دليل بازي ايران و استراليا براي ما ايراني ها نام آشنا مي باشد قبل از سرمربيگري زردپوشان سرزمين کانگوروها 2سال از 1994تا1996طي 23 بازي، 11 برد، 11تساوي و يک باخت را خلق کرد و اين يعني 47.8درصد پيروزي.تیم او می توانست قهرمان جام ملتهای 1996 باشد اما با بد اقبالی در نیمه نهایی مغلوب آلمان شد.

9. بعد از ونه بلز نو بت به گلن هادل رسید که از سالهاي 1996تا 99سرمربی تیم ملی بود و به دلیل احمقانه ای کنار رفت . این هافبک سابق تیم ملی طي 28بازي 17برد، 6تساوي و 5 شکست را براي انگليسي ها خلق کرد و اين يعني 60.7درصد پيروزي براي وي.

10. هووارد ويلکينسن مدیر فنی اتحادیه طي فصل 1999تا2000درتنها 2 بازي سرمربي تيم ملي انگليس بود و يک تساوي و يک شکست را خلق کرد و اين يعني هيچ درصد پيروزي براي وي.

11. کوين کيگان مهاجم بزرگ تیم ملی در دهه 1970 و 80 درسال 2000سرمربي تيم ملي انگليس بود و در 18بازي 7 پيروزي، 7تساوي و 4شکست را خلق کرد و اين يعني 37.9 درصد پيروزي براي وي.

12. در روزهاي پاياني سال 2000 که وضعيت تيم ملي انگليس بحراني بود پيتر تيلور عهده دار هدايت فوتبال بريتانيايي ها شد و در تنها بازي خود يک شکست را خلق کرد و اين يعني صفر درصد پيروزي ..

13. اسون گوران اريکسون به عنوان يک سرمربي سوئدي از سمت سرمربيگري يکي از غول هاي فوتبال باشگاهي آن زمان لاتزيو استعفا کرد تا در روزهاي ابتدايي سال 2001 لقب اولين سرمربي خارجي تيم ملي انگليس را به عهده بگيرد و تاسال 2006 طي 67بازي، 40 پيروزي، 17تساوي و 10 شکست را خلق کرد و آمار 59.7درصد پيروزي در هر بازي را برجا گذاشت.

14. استيو مک لارن بعد از اریکسون سرمربی سه شیرها شد . او طي سال 2006تا2007 طي 18 بازي، 9 پيروزي، 4 تساوي و 5شکست را برجا گذاشت و اين يعني آمار 50 درصد پيروزي در هر بازي براي وي.

15. فابيو کاپلو ازسال 2008 تا 2012 هرچند طي 42 بازي، 28 پيروزي، 8تساوي و 6 شکست را خلق کرد وآمار 66.7درصد پيروزي درهر بازي را برجا گذاشت . دن فابیو در انگلیس هرگز خوشی ندید. او و اتحادیه از این استعفا راضی به نطر می رسند!.

16. هم اکنون استوارت پيرس عهده دار هدايت تيم ملي انگليس مي باشد و به زودي گزينه مورد نظر انتخاب مي شود.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پیرس: "ردنپ" بهترین گزینه داخلی برای هدایت تیم ملی انگلیس است

خبرگزاری فارس: سرمربی موقت تیم ملی فوتبال انگلیس معتقد است مسئول فنی تاتنهام بهترین گزینه داخلی برای دراختیار گرفتن مسئولیت ملیپوشان است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روزنامه دیلی میرر، پس از آن که دو هفته قبل فابیو کاپلو، مربی معروف ایتالیایی پس از چهار سال همکاری مشترک با انگلیسیها به دلیل دخالتهای ناروای مسئولان اتحادیه این کشور در امور تیم، از مقام خویش استعفا داد، بحثهای زیادی در مورد انتخاب جانشین برای وی پیش آمد.

دراین ارتباط اکثر رسانههای کشور بریتانیا با گزارشهایی که منتشر

کردند، به این نکته اشاره صریح داشتند که هری ردنپ، سرمربی ۶۳ تاتنهام بهترین گزینه داخلی برای حضور در تیم ملی انگلیس است.

به اعتقاد استیووارت پیرس، مربی موقت تیم ملی مربی «کهنهکار شاغل در وایت هارتلین» بهترین گزینه برای جانشینی است.

او گفت: فکر میکنم کاری که ردنپ انجام میدهد، از هر جهت میان همکاران داخلی شاخص است. من از زمانی که او را میشناسم، بیاد دارم که همواره عملکردش برجسته و بسیار خوب بوده است.

ردنپ اضافه کرد: اگر بخواهیم ببینیم «هری » از چه قابلیت بالایی برخوردار است، کافی است به عکسالعمل بازیکنانش نگاه کنیم. در تاتنهام و تیمهای پیشین، هرجا کار کرده شاگردانش از همکاری با او راضی بودهاند.

پیرس ادامه داد: فکر میکنم با حضور احتمالی او در کادر تیم ملی روند پیشرفت و موفقیت تیم ادامه خواهد یافت.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

هنوز براي جانشيني کاپلو مذاکره نکرده ايم

مدير امور باشگاه هاي اتحاديه فوتبال انگليس اعلام کرد، اين اتحاديه هنوز با هيچ مربي براي جانشيني فابيو کاپلو در تيم ملي اين کشور صحبت نکرده است.

به گزارش منابع خبری، این در حالیست که بعد از کناره گیری کاپلو، ''هری ردنپ'' به عنوان گزینه اصلی مربیگری تیم ملی انگلیس مطرح شد.

آدریان بوینگتون گفت: ما هنوز با هیچ فرد یا باشگاهی صحبت نکرده ایم. فقط می توانم اطمینان بدهم که در مسیر درستی قرار داریم و هیچ عجله ای نداریم.
    کاپلو که بیش از چهار سال هدایت تیم ملی انگلیس را بر عهده داشت روز 8 فوریه به دلیل اختلاف نظر با سران اتحادیه به دلیل محرومیت ''جان تری''از کاپیتانی، از سمت خود استعفا داد.

بعد از این اتفاق نام ردنپ به عنوان سرمربی جدید مطرح شد و تعدادی از بازیکنان تیم ملی انگلیس از جمله وین رونی و ریو فردیناند از انتخاب این مربی 64 ساله حمایت کردند.
    در حال حاضر استوارت پیرس سرمربی تیم زیر 21 سال انگلیس به طور موقت هدایت تیم ملی انگلیس را بر عهده دارد و در جریان دیدار دوستانه چهارشنبه شب این تیم مقابل هلند در ورزشگاه ویمبلی روی نیمکت مربیگری خواهد نشست. وی اعلام آمادگی کرده است که در مسابقات یورو 2012 نیز می تواند به مربیگری تیم ملی انگلیس ادامه بدهد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

کاپلو: تصميم براي استعفا درست بود

اين مربي 65 ساله ماه گذشه در اعتراض به گرفتن بازوبند کاپيتاني تيم ملي انگليس از جان تري که بدون هماهنگي با او اتفاق افتاد، از هدايت تيم ملي انگليس استعفا داد.

فابیو کاپلو، سرمربی سابق میلان و رئال، بار دیگر از تصمیمش برای استعفا از هدایت تیم ملی انگلیس دفاع کرد.

این مربی 65 ساله ماه گذشه در اعتراض به گرفتن بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس از جان تری که بدون هماهنگی با او اتفاق افتاد، از هدایت تیم ملی انگلیس استعفا داد.

این در حالی است که کاپلو پیش از جام جهانی 2010 به دلیل رسوایی اخلاقی تری، بازوبند را از او گرفت و آن را به ریو فردیناند داده بود.

این مربی ایتالیایی در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی گفت:" دادگاه جان تری روز 9 جولای برگزار می شود و من از مدیران اتحادیه خواستم تا آن زمان صبر کنند و پس از آن تصمیم گیری کنند.

چرا باید بازوبند را از تری می گرفتم در حالی که به تازگی و بعد از دو سال آن را به او برگردانده بودم."

کاپلو در اواخر سال 2007 و بعد از ناکامی استیو مک لارن در رساندن تیم ملی نگلیس به رقابت های یورو 2008، هدایت سه شیرها را برعهده گرفت و این تیم را به دو رقابت مهم بعدی رساند اما به دلیل نمایش های ضعیف تیمش در رقابت های جام جهانی 2010 با انتقادات زیادی روبرو شد.

با این وجود، دن فابیو تاکید کرد که از دوران حضورش روی نیمکت تیم ملی انگلیس لذت برده است.

" انگلیس جای فوق العاده ای برای کار و فوتبال بازی کردن است. این تجربه فوق العاده ای بود. لندن شهر فوق العاده ای است؛ شما با زندگی در این شهر از همه چیز برخوردار هستید."

سرمربی ایتالیایی همچنین در مورد جانشینش روی نیمکت سه شیرها گفت:" برعهده گرفتن هدایت تیم ملی انگلیس پست مهمی است؛ یک مسئولیت بسیار مهم. شما همیشه زیر ذره بین هستید و رسانه ها همیشه روی شما زوم می کنند اما این مسئله هم جالب توجه است.

در حال حاضر نمی خواهم در ایتالیا مربیگری کنم. تنها اگر پیشنهادی از خارج توجه من را جلب کند به آن فکر می کنم. من فرزند دنیا هستم. دوست دارم کشورهای جدید و فرهنگ های متفاوت را تجربه کنم."

صفحه 8 از 17 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)