Design & Developed BY Patira

صفحه 73 از 83 نخستنخست ... 23637172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 828
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus  اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2011 - 2012 

اخبار و حواشي مهم باشگاه يوونتوس در فصل 2011- 2012 در اين تايپيك قرار گرفته مي شود .
    از قرار دادن مصاحبه هاي روزمره بازيكنان و خبرهاي بي پايه و اساس خودداري كنيد .

منبع خبر را حتما ذكر كنيد در غير اينصورت بدون اطلاع قبلي پست شما توسط مدير مربوطه پاك خواهد شد .

2. 6 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

NetherlandsJuventusArsenal

Delpiero

تشکر ها
    4,301
    تشکر شده 2,555 در 522 پست

دوران حساسی برای ما شروع شد

یکی از سخت ترین و حساس ترین دوران های فصل اغاز شد. مسئله ای مهم که مورد تایید و تاکید همه مهره های بیانکونری ست. همه می دانند که نباید در این شرایط و این لحظات امتیازی از دست رود و اشتباهی سر زند که در پایان حسرت اش خورده شود.

الساندرو متری که دیدار مقابل میلان گلی ارزشمند و حیاتی زد در خصوص بازی دوستانه تیم ملی کشورش و شرایط یووه در گفت و گوی کوتاهی شرکت کرد.

در این تیم ملی تو تنها گل نزدی، شایسته گل بودی.
    خیلی به دنبال گلزنی بودیم این حقیقت است. در نیمه دوم هم بهتر از نیمه نخست بازی کردیم و واقعا گل تنها مسئله ای بود که در این بازی به ان نرسیدیم و این باعث شد تا این شکست به دست بیاید.

به هر حال برای تو رضایت وجود دارد زیرا توانستی در این تیم هم خوب بازی کنی؟
    بله. بازی رضایت بخشی بود. اما بهتر بود که گل می زدم، این طور بهتر می شد. در حال حاضر خوشحالم و به ادامه فصل با یووه فکر می کنم.

برای شما لحظات سخت و مهم شروع شده، بازی برابر کیه وو در روز شنبه که بسیار مهم است. باید دوباره بازگردید و امادگی خوبی داشته باشید.
    بله. حالا دوره مهم و فشرده ما شروع شد. کیه وو بعد بولونیا هر دو بازی های مهمی برای ما هستند تا گامی که برداشتیم را ادامه دهیم. بعد از این بازی ها، رقابت مقابل میلان از اهمیت زیادی برخوردار است.

در سن سیرو تا چه اندازه توانستی وظایفی که به عهده داشتی را عملی کنی؟
    خیلی ، چون اونجا یک شکست را کنار زدیم. حالا خوشحالم و به رقابت و مبارزه برابر کیه وو فکر می کنم که با حداکثر جدیت و امادگی به مصاف شان رویم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید king123 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

بهترین بازیکن ماه فوریه یووه

با اینکه کمی خسته به نظر میرسد اما همچنان بهترین بازیکن ماه یوونتوس است. در حالی که یوونتوسی ها خود را اماده نخستین بازی ماه مارس می کنند، بهترین بازیکن این تیم در ماه فوریه انتخاب شد.

این بازیکن کسی نیست جز هافبک بازی ساز بانوی پیر که این فصل در میانه میدان این تیم همه توپ ها به او ختم می شود تا بهترین راه را برای رسیدن به دروازه رقبا انتخاب کند.

اندره ا پیرلو به عنوان بهترین بازیکن ماه گذشته بانوی پیر انتخاب شد و فردا پیش از دیدار این تیم مقابل کیه وو جایزه خود را در استادیوم یوونتوس دریافت می کند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید king123 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

عذرخواهی از اندره ا

صبح امروز خبری توسط برخی از منابع ایتالیایی منتشر شد که جامعه ورزش این کشور را تحت تاثیر قرار داد. نزدیک به یک هفته از اغاز دشمنی میان روسونری و بیانکونری می گذرد و مدیران، بازیکنان و برخی از قدیمی های فوتبال همچنان در این خصوص بحث و گفتگو می کنند.

هر چند که اندره ا انیلی در کنار سایر مسولین یووه وارد این جنگ لفظی نشدند اما ادریانو گالیانی به شدت در این مبارزه حضور دارد.

امروز برخی از منابع نوشتند که ادریانو گالیانی، مدیر میلان با اندره ا پیرلو، هافبک سابق تیمش و مهره کنونی یووه تماس تلفنی داشته و در خصوص مسائل روی داده در طول دیدار این دو تیم در هفته گذشته و اتفاقات پس از ان گفت و گو کرده.

برخی نوشتند که گالیانی در این تماس اظهار داشته " اندره ا ی عزیز، مرا ببخش اغراق کردم. "

انتشار این خبر و این گفته با واکنش های تازه روبرو شد. در این میان یک بار دیگر مدیر روسونری در پاسخ به این سوال که با یووه دوستی و صلح برقرار شد گفت " مطمئنا، مشکلی برای دوستی نیست. اما بر سر ان گل نه. "

به نظر می رسد وی با اندره ا انیلی نیز تماس داشته تا مقدمات از سر گیری رابطه ای که از سال ها پیش میان این دو باشگاه بزرگی ایتالیایی وجود داشته فراهم شود. در چهره گالیانی در این لحظه هیچ اثری از خشم پس از دیدار این دو تیم دیده نمی شود. وی تاکید کرد که به اینده و دیدارهای بعدی می اندیشند.

گفتنی ست که مدیر روسونری تماس با پیرلو و عذرخواهی از این هافبک را رد نکرد. حتی برخی این عذرخواهی را عذرخواهی از اندره ا انیلی تلقی می کنند.زیرا برخی اندره ا را اندره ا انیلی می دانند و برخی اندره ا را اندره ا پیرلو در نظر می گیرند.

8. کاربر روبرو از پست مفید king123 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

خرسندی انیلی از رفتار گالیانی

اینکه روابط دو باشگاه بزرگ ایتالیایی به سمت و سویی رود که مخالفین دو باشگاه ابراز خوشحالی کنند برای هر دو مدیر و مجموعه روسونری و بیانکونری ناخوشایند است. به نظر می رسد سران میلان و یووه خیلی زود و پیش از اینکه این مسئله به مراحل ناخوشایندتر نزدیک شود تصمیم به بازگشت به گذشته و دوستی گرفته اند.

صبح امروز در حالی که مدیران باشگاه های ایتالیایی برای شرکت در جلسه ای راهی فدراسیون فوتبال کشورشان شده بودند. ادریانو گالیانی از اندره ا عذرخواهی کرد و در پاسخ به بازگشت دوستی میان میلان و یووه گفت که مشکلی برای این دوستی نیست، مشخص شد که جنگ به پایان رسیده.

اندره ا انیلی که بسیاری عذرخواهی گالیانی را از او می دانند در واکنش به رفتار مدیر میلان گفت " گالیانی عذرخواهی کرد و این مسئله برای من و همه مجموعه خوشایند امد، مطمئن هستم که پیرلو عذرخواهی گالیانی را پذیرفته. همیشه رابطه میان میلان و یووه خوب بوده و هیچ جنگی میان ما نیست.

پیرلو زمانی در میلان بوده، او در داستان روسونری حضور داشته و همه او را در کنار میلان به یاد دارند. "

مدیر بیانکونری در ادامه از اعتماد مجموعه یووه به انتونیو کونته خبر داد و او را مربی ای شایسته برای بانوی پیر دانست.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که در ماه مارس تیم باشگاهش به خوبی از عهده وظایفی که دارند برایند و در رقابت های حضوری موفق داشته باشند.

10. کاربر روبرو از پست مفید king123 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

جدال؟ برای من معنی بازگشت به گذشته دارد

روزهایی خاطره انگیز و زیبا برای یک مجموعه بزرگ از راه رسید، روزهایی که انان را به یاد گذشته پرافتخار و همراه با پیروزی های بزرگی می اندازد که سیاه و سفیدهای ایتالیا را به جام و رسیدن به هدفی که برای ان می جنگیدند نزدیک می کند.

همیشه ماه مارس برای فوتبال ایتالیا از اهمیت زیادی برخوردار بود، در این ماه بازی ها با فشردگی و حساسیت بیشتری دنبال می شود و تیم های صدرجدولی می کوشند تا با کسب امتیازات مهم، فاصله خود را با سایر رقبا و در ادامه رقبای اصلی بیشتر و بیشتر کنند تا به اسکودتو برسند.

اما حالا یووه با یک تفاوت بزرگ و ویژه نسبت به چند سال اخیر به نخستین بازی این ماه خود در این فصل می رسد. یووه کونته این بار برای قهرمانی و برای رسیدن به دو جام تا پایان راه مبارزه می کند.

انتونیو کونته، مربی این تیم در استانه دیدار حساسش برابر کیه وو در کنفرانس خبری حاضر شد و به مسائل مختلف و سوال های متفاوتی از جمله مجادله با میلان پاسخ داد.

" نوستالوژی سال های گذشته به یادم امد، زمان و لحظاتی زیبا که حالا احساس می کنم برگشته. در این شرایط هستیم و شواهد نشان می ده که برگشتیم و یک تیم کامل و اماده برای رقابت هستیم. البته نیاز داریم که بازی به بازی پیش رویم و این انگیزه بزرگ را حفظ کنیم. "

" ما هنوز شکست نخوردیم و هنوز نتایج استثنایی شروع فصل را فراموش نکردیم و هرگز برای تکرار ان ها خسته نمی شویم. "

از وی در خصوص جدال هایی که با میلان صورت گرفته سوال می کنند " بودن در این شرایط نشان می دهد که ما برگشتیم، به همان شرایطی که قبلا بودیم، به همان تیمی که برای قهرمانی مبارزه می کرد. اینکه شانس داریم بار دیگر برای گرفتن اسکودتو بازی کنیم.

به نظر من که همیشه زمان برای اموختن مسائلی از تیم های دیگر مانند اودینزه، لاتزیو و ناپولی وجود دارد و ما این مسائل را اموختیم. باید بازی به بازی همان طور که گفتم پیش رویم و راه هایی که داریم را بنگریم.

میلانی ها تیم قدرتمندی هستند و با یک امتیاز در حال حاضر از ما پیش هستند. ما در حال اموزش و پیشرفت هستیم چون از صفر شروع کردیم. "

اما الگری " در سن سیرو خیلی عادی با الگری سلام کردم درست مانند انچه که با سایر مربیان انجام می دهم. برای نخستین بار که این طور ارام بازی را تمام می کرد. این منطقی ست که هر کس می خواهد پیروز شود. "

تنش های به وجود امده " من به ان چیزی که روی داد عادت نداشتم. برای من کمی شبیه بازگشت به عقب بود. زمانی که بازیکن بودم و برای اسکودتو مبارزه می کردیم. برای من همان نوستالوژی ای بود که گفتم. باید بهتر باشیم و به اوج فکر کنیم، نیاز داریم که نشان دهیم که از رقبا قدرتمندتریم. "

مشکلات و برخوردی که با جیجی بوفون شد " بوفون به این مسائل عادت دارد. این بار نوبت او بود و البته پیرلو و یا من. نوبت همه هم می تواند باشد. "

12. 2 کاربر از پست مفید king123 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

یوونتوس فعلی همه را غافلگیر کرده است

لوچانو موجی مدیر اسبق باشگاه یوونتوس در جدید ترین مصاحبه ی خود به شرایط تیم تورینی پرداخت و از کونته به عنوان سرمربی ایده آل یوونتوس سخن گفت:

"کونته به عنوان یک بازیکن توانایی خود را برای تبدیل شدن به یک مربی خوب نشان داده بود. او پیش از این (حضور در یوونتوس) دو بار موفق به فتح سری ب شده بود و همواره نشان میداد که می تواند به بازیکن هایش اضافه کند. او DNA یوونتوس را در خون خود دارد."

در جواب به این سوال که یووه ای که تو ساختی قوی تر بود یا یووه ی فعلی اینطوری جواب داده :
    " تیم من کمی قوی تر بود. از یاد نبرید که فینال جام جهانی در سال 2006 ، مثل یکی از جلسه های تمرینی یوونتوس شده بود. ما روی نیمکت تیم ، ترزگه و موتو را داشتیم ، به نظر می رسد که مقایسه این دو تیم غیر ممکن باشد اما باید این را هم بگویم که یووه ی فعلی ، همه را غافلگیر کرده است."

14. کاربر روبرو از پست مفید king123 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

بوفون: بچه ها بهتر از بعضی ها این موضوع را درک کرده اند

اتفاقات و جریانات گل تیم میلان در مقابل یوونتوس هنوز تمام نشده و در جریان دیدار ایتالیا و امریکا ، یک پسر نوجوان که هوادار بوفون هست با در دست داشتن یک دست نوشته از بوفون حمایت کرده است.

این نوجوان نوشته بود: سلام جی جی ، من لئو هستم ، گل زمانی به ثمر می رسد که توپ به تور چسبیده باشد .

بعد از پایان این دیدار جیجی بوفون در رابطه با این نوشته گفت:
    " این دست نوشته را دیدم در عین خنده دار بودن معنای خاصی داشت ، ترس از این بود که این جریان بچه ها را تحت تاثیر قرار بدهد اما این دست نوشته ثابت کرد که بچه ها بهتر از بعضی ها این موضوع را درک کرده اند."

16. کاربر روبرو از پست مفید king123 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

حسرت امتیازات از دست رفته در پایان فصل ( یووه 1 - 1 کیه وو )

نتیجه ای به دست امد که نباید به دست می امد، تساوی از راه رسید که نباید از راه می رسید و فاصله ای به وجود امد که می تواند در پایان حسرتی برای بانوی پیر و هوادارانش به جای بگذارد. در شبی که یووه سخت به سه امتیاز بازی نیاز داشت یک بار دیگر برابر کیه وو که برابر یووه همیشه خوب و سرسختانه ظاهر می شود نتیجه ای بهتر از تساوی به دست نیامد تا فاصله بیانکونری با صدر جدول به عدد سه در ازای تنها یک بازی کمتر برسد.

یوونتوس در نیمه اول باز هم با سیستمی جدید پا به میدان گذاشته بود و کونته در این دیدار با سیستم 4 - 4 - 2 کلاسیک تیم خود را به میدان فرستاده بود که در مواقعی از دیدار به 4 - 3 - 3 نیز تبدیل می شد.

در هجدهمین دقیقه ی دیدار پائولو ده چلیه موفق شد توپ برگشتی را با ضربه ی سر وارد دروزاه ی تیم کیه وو کند و به نظر می رسید مدافع یووه در هنگام ارسال توپ در افساید قرار داشت که از دید داور میدان پنهان ماند.

بعد از گل روند نزولی یووه نسبت به بیست دقیقه ی ابتدایی میدان شروع شد و همین موضوع سبب شد تا کیه وو حضور بیشتری در زمین یووه داشته باشد اما این مالکیت تنها تا پشت محوطه ی جریمه ی یوونتوس ادامه داشت و بعد از ان توسط مدافعان بانوی پیر دفع می شد.

یوونتوسی ها در مواقعی از بازی که با سیستم 4 - 3 - 3 در میدان حضور داشتند با استفاده از سرعت جاکرینی موقعیت های مناسبی را برای باز کردن دروازه ی حریف به دست اوردند اما بی دقتی جاکرینی و دیگر مهاجمان یووه نتیجه ای در بر نداشت و بازی در نیمه اول با برتری 1 - 0 یووه به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم اسیب دیدگی بارتزالی مدافع برتر بانوی پیر باعث شد تا کونته دست به اولین تعویض خود بزند و بونوچی را به جای وی وارد میدان کند و همین موضوع سبب شد تا استحکام خط دفاعی یووه کاهش پیدا کند.

کیه وو با استفاده از همین موضوع چند بار تا نزدیکی دروازه ی یوونتوس پیش آمد ولی موفق به باز کردن دروازه ی بوفون نشد و در طرف مقابل یوونتوسی ها در خط حمله بسیار ناکار آمد و بدون برنامه بازی را دنبال می کردند.

در ادامه کونته باز هم دست به تعویض دیگری زد و مارتین کاسرس به جای مارکیزیو که نمایش خوبی را از خود بر جای نگذاشته بود وارد میدان شد تا سیستم بازی یووه بار دیگر دست خوش تغییراتی شود.

در هفتاد و ششمین دقیقه ی بازی باز هم اشتباه بونوچی باعث شد تا شوت نه چندان محکم بازیکن کیه وو دروازه ی جیجی بوفون را باز کند و بازی به تساوی کشیده شود.

بعد از گل کیه وو کوته سرمربی یووه دست به تعویض دیگری زد و سرانجام دل پیرو مهاجم نیمکت نشین خود را وارد بازی کرد تا شاید تجربه ی کاپیتان یووه در این دقایق مشکلات بانوی پیر را کاهش دهد.

تلاش دل پیرو و دیگر بازیکنان یووه نتیجه ای در بر نداشت و یوونتوس در ورزشگاه خودش به تساوی دیگری دست پیدا کرد و با توجه به برتری چهار بر صفر میلان در مقابل پالرمو شرایط در صدر جدول سخت تر از گذشته شود.

18. 2 کاربر از پست مفید king123 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

اشتباهات زیادی کردیم اما شاگردانم را می ستایم

ان طور تمام نشد که شروع شد، شاگردانش یک بار دیگر در خانه امتیاز از دست دادند تا حاضرین در ورزشگاه یوونتوس از این نمایش ناراضی باشند. در طول بازی و در طول فصل اشتباهاتی از بانوی پیر سر زده که می تواند مربی را به فکر فروبرده تا بیشتر از این مرتکب اشتباه نشوند.

انتونیو کونته پس از بازی در حالی که ناراحت به نظر می رسد به خبرنگاران در خصوص نتیجه این بازی تاکید کرد که اشتباهات زیادی داشتند.

چطور شروع و پایان برای یووه این طور تغییر می کند؟
    ما به سیستم 3-3-4 راهی میدان شدیم، در میلان همه گفتند که این تغییر استراتژی یوونتوس است اما این بار حریف ما هیچ شباهتی با میلان نداشت. متاسفیم برای امروز و پیروزی ای که از دست رفت. اما باید بگویم که این تیم برای رسیدن به دروازه رقبا بسیار خوب کار می کند و حملات زیادی دارد. امروز متوجه شدم که حرفی که به من می زنند درست است و ما باید بیشتر دقت کنیم.

در نیمه دوم جا به جایی میان مارکیزیو و کاسرس دیده شد.
    امشب نمایش خسته کننده ای داشتیم. خیلی نتوانستیم موقعیت گل خلق کنیم. می خواستم تغییری در روش بازی داشته باشیم. به خوبی نمی توانستیم از دفاع به حمله برویم. در هر حال نمی توانستم در این استادیوم با 2 مدافع و 8 مهاجم بازی کنیم.

برای نخستین بار در این فصل دیدیم که سوت های اعتراض برای بونوچی و ووچینیچ به صدا در امد.
    من چیزی نشنیدم. نباید فراموش کنیم که ما از صفر شروع کردیم، نباید فراموش کنیم که ما برای پیروزی به میدان می رویم و چه پیروزی هایی به دست اوردیم. و البته باید همان تیمی باشیم که در شروع فصل بودیم.

به نظر می رسد که در حمله و رسیدن به یک موقعیت گل عجله زیادی می کنید. در دیدارهای اخیر کرنر کمتر از یووه نسبت به شروع فصل دیده می شود.
    این کاملا طبیعی ست که تیم ها روش تو را بررسی می کنند و بازی های تو را می بینند.

بازیکنان تو همه چیز برای رسیدن به گل دارند، اما فرصت از دست می دهند. امشب توپ های زیادی از دست دادند.
    من به بازیکنان همیشه توصیه می کنند که بسیار قوی باشند و هستند، تیم ما رشد بسیار زیادی کرده، من بحثی با بازیکنان برسر از دست دادن موقعیت نمی کنم. از شروع فصل توضیح دادم که ما از جایگاه هفتم به این مسابقات قدم گذاشتیم. من شاگردانم را همان طور که دیگران تشویق می کنند می ستایم زیرا از صفر به اینجا رسیدند. در این بازی اشتباه کردیم. این روزی ست که ما خستگی شاگردان مان در تیم های ملی را حس کردیم. به هر حال در حال ادامه راه فوق العاده خود هستیم.

20. کاربر روبرو از پست مفید king123 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

ارزیابی نمایش مهره های یوونتوس

پس از مدتها دیداری در میان سوت های اعتراض به پایان رسید. در هفته های پایانی فصل گذشته بود که هواداران از نمایش تیم شان به ستوه امدند و اعتراض خود را با سر دادن سوت های ممتد نشان دادند، این بار این اعتراض تکرار شد البته نه به ان شدت.

در دیدار یووه برابر کیه وو در ساق ها و چهره ی بسیاری از ملی پوشان این تیم خستگی موج می زد. در کنار این مسئله اشتباهاتی از چند مهره تاثیر گذار دیده شد تا اعتراض به نمایش یووه کونته در یک بازی خانگی به خوبی دیده شود.

بوفون – 5/6 امتیاز
    در این شب بیش از هر کس دیگر تشویق ها و سرودهای حمایتی را از ان خود شنید. به ویژه پس از اتفاقاتی که در دیدار برابرمیلان برای او روی داد. در چند صحنه بی نظیر ظاهر شد اما این واکنش ها نیز در نهایت کافی نبود زیرا یک گل دریافت کرد و سه امتیاز به یک امتیاز تغییر کرد.

لیختشتاینر – 5/5 امتیاز
    روز خوب و دقیقی را برای رسیدن به برنامه های مربی پشت سر نگذاشت.

بارتزالی – 6 امتیاز
    یک مصدوم و یک بازیکن نیمه برای کونته اما در همین دقایق نیز بهترین بود. اگر مشکل عضله برای او روی نمی داد مطمئنا اشتباهاتی که بونوچی انجام داد را شاهد نبودیم.

کیه لینی – 6 امتیاز
    سر می کرد در جلوی دروازه رقیب هد بزند تا گلی به دست بیاید. این حرکت در گل یووه ثمر بخش بود و در ادامه دچلیه به گل رسید. همیشه این طور سنگین به توپ ضربه می زند.

دچلیه – 5/6 امتیاز
    واقعا یک مهره و تک مهره یووه بود که در این بازی چهره شادابی داشت. گل خوبی زد تا پس از سال ها طعم گلزنی را بچشد. نمایشش نیز در طول بازی قابل قبول و بی نقص بود.

پادوین – 6 امتیاز
    باید پذیرفت که رشد خوبی داشته. در صحنه ای نیز می توانست یک گل زیبا به ثمر برساند. به ویژه زمانی که بازی یک بر یک شد سعی خوبی از خود نشان داد تا تیمش به سه امتیاز برسد.
    پیرلو – 6 امتیاز
    واقعا پراشتباه و خسته. نباید در این بازی با توجه به نمایشی که در تیم ملی داشت و نشان داد که خسته است به بازی گرفته می شد. هر چند شوتش می توانست نتیجه دو بر یک کند اما واکنش سورنتینو همه چیز را خراب کرد.

مارکیزیو- 5/5 امتیاز
    هرگز نتوانست ان بازیکنی باشد که می شناختیم. به هیچ عنوان نتواست فضایی برای حرکت پیدا کند.

متری – 5/5 امتیاز
    اماده رفتن به نیمکت. بهترین توپ ها به او می سد اما بیشترین اشتباهات را انجام می دهد. نمی دانیم چرا کونته اصرار به استفاده او در هر شرایطی دارد.

ووچینیچ – 5 امتیاز
    بهترین حرکات را در ارامش انجام می دهد اما زمانی که این ارامش را از دست می دهد همه چیز خراب می شود. او باید یک گل بزند تا از این شرایط خارج شود. اما تمام شدن بازی با سوت های اعتراض نمی تواند برای او خوشایند باشد.

جاکرینی – 6 امتیاز
    همیشه در حرکات رو به جلو خوش می درخشد اما یک خصوصیات بد در او وجود دارد و ان اینکه مغرور و خودپسند است. باید کمی گذشت داشته باشد تا موفق شود.

بونوچی – 5 امتیاز
    یک لحظه عالی و یک لحظه افتضاح . یک پاس بسیار دیدنی و فوق العاده برای جاکرینی در انتهای نیمه نخست و بی دقتی هم تیمی. اما اشتباه عجیب در شوتی که راهی دروازه یووه شد.

کونته – 5/5 امتیاز
    کیه وو در نیمه خودی بسیار عالی بود. او در این بازی چیزی برای گفتن نداشت. یووه در به دست اوردن تساوی خوب عمل می کند و این حرکت درست در زمانی صورت می گیرد که برای رسیدن به اسکودتو ارزش زیادی دارد و مربی نباید این طور اشتباه کند.

22. کاربر روبرو از پست مفید king123 تشکر کرده است .

صفحه 73 از 83 نخستنخست ... 23637172737475 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)