Design & Developed BY Patira

صفحه 73 از 113 نخستنخست ... 2363717273747583 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1125
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

پیش فرض مصاحبه: جواد زرینچه

جواد زرینچه درباره استقلال چه می‌گوید؟

جواد زرینچه متولد 1345 در محله خزانه تهران است. او سابقه بازی در تیم‌های لکوموتیو، بوتان، ژاندارمری، کشاورز، صباباتری و استقلال را دارد. جواد 14 سال برای آبی‌پوشان تهرانی بازی کرد و بعد از خداحافظی از فوتبال مدتی از آبی‌پوشان پایتخت دور بود. او پس از مدتی دوری از استقلال باز هم به خانه‌اش بازگشت اما نه به عنوان بازیکن و مربی بلکه به عنوان عضو هیات‌مدیره باشگاه. زرینچه بعد از انتخاب قلعه‌نویی در هیات‌مدیره هم نتوانست دوام بیاورد و به سرعت استعفا کرد. بازیکن سابق تیم‌ ملی عدم رعایت صداقت در گفتار
    نظرتان درباره شرایط حال حاضر استقلال چیست؟
    استقلال شرایط بسیار خوبی دارد که رو به رشد است. استقلال نسبت به روز‌های اولش بسیار بهتر بازی می‌کند و من فکر می‌کنم که آبی‌پوشان ترکیب اصلی خود را پیدا کرده‌اند و در حال حاضر حساب شده بازی می‌کنند. استقلال بازی تاکتیکی و رو به جلو خوبی انجام می‌دهد.
    آیا استقلال با این شرایط می‌تواند پایان خوبی در فصل 92-91 داشته باشد؟
    به نظر من استقلال تمام تلاش خود را انجام می‌دهد اما با این شرایطی که در لیگ ایران حکم‌فرماست تیم‌های دیگر هم بیکار ننشسته‌اند و بازی‌های خوبی به اجرا می‌گذارند. با این حال این دلیل نمی‌شود که استقلالی‌ها ضعیف کار کنند. استقلال با هزینه‌های بالایی که انجام داده و مهره‌های خوبی که جذب کرده است باید بهتر از اینها کار کند.
    به نظر شما دلیل افت محسوس جواد نکونام چیست؟
    طبیعت هر بازیکنی است که وقتی به سنین بالا پا می‌گذارد افت کند. نکونام چندین سال در اروپا بازی کرده و طراوت جوانی خود را از دست داده است. او خیلی تلاش می‌کند اما نمی‌تواند.
    آیا نکونام ارزش مبلغ میلیاردی را داشت؟
    ارزش که نمی‌توانیم بگوییم. نکونام باید انتظاراتی را که از او می‌رود بر‌آورده کند. شاید انتظاراتی را که سرمربی تیم از نکونام دارد، او در زمین پیاده می‌کند اما به نظر من تا به امروز چیز خاصی از نکونام دیده نشده است، شاید او در بازی‌های بعدی خوب عمل کند.
    به نظر شما بهتر نبود این پول‌های میلیاردی را در تیم‌های پایه هزینه می‌کردند؟
    نمی‌شود این کار را انجام داد. هر چیزی جایگاه خاص خودش را دارد. به نظرم تا باشگاه‌ها خصوصی نشوند، نمی‌توان به فوتبال پایه رسیدگی کرد. باشگاه‌ها خصوصی شوند جایگاه مدیران مستحکم‌تر و حساب و کتاب‌ها مشخص می‌شود، بعد از خصوصی شدن باشگاه‌ها، مدیران می‌توانند به تیم‌های پایه رسیدگی کنند و فوتبال درست می‌شود اما حالا مدیران از ترس اخراج و به خاطر اینکه مطمئن نیستند آیا سال بعد در باشگاه‌ حضور دارند یا خیر، کار ریشه‌یی انجام نمی‌دهند.
    فرهاد مجیدی با خداحافظی‌اش از فوتبال به یکباره همه فوتبال‌دوستان را شوکه کرد، آیا خداحافظی فرهاد کار درستی بود؟
    فکر می‌کنم فرهاد می‌توانست یکی، دو سال دیگر بازی کند. با این حال بهترین تصمیم را گرفت و خوب نبود که در سال آخر فوتبالش در تیمی جز استقلال بازی کند.
    آیا این تصمیم فرهاد به استقلال کمک می‌کند؟
    در آینده مشخص خواهد شد که تصمیم فرهاد مجیدی به استقلال کمک کرده است یا خیر!
    چطور؟
    به دلیل اینکه تا مهاجمان استقلال ضعیف کار می‌کردند هواداران استقلال نام مجیدی را صدا می‌زدند یا اینکه وقتی قلعه‌نویی از حنیف عمران‌زاده در پست مهاجم استفاده کرد، هواداران عصبانی شده و خواهان بازگشت مجیدی شدند. حالا هواداران می‌دانند که دیگر صدا زدن مجیدی فایده‌‌ای ندارد؛ چرا که او دیگر خداحافظی کرده است. حالا خداحافظی مجیدی می‌تواند دو بازخورد داشته باشد. ابتدا اینکه با خداحافظی مجیدی فشار از روی بازیکنان و کادرفنی کم شود و دیگر هواداران او را صدا نزنند، دوم اینکه همانند علی دایی تبدیل به نماد اعتراض شود و زمانی که استقلالی‌ها ضعیف کار کنند، نام او را صدا بزنند.
    این روزها بحث حضور بهرام افشارزاده در هیات‌مدیره استقلال مطرح است، آیا ایشان می‌تواند به استقلال کمک کند؟
    فرقی نمی‌کند، این باشگاه‌ها دولتی اداره می‌شوند. زمانی فوتبال حرکت رو به جلو و مثبتی می‌تواند داشته باشد که باشگاه‌ها را به بخش خصوصی واگذار کنند. هیچ ایرادی ندارد آقای افشارزاده هم بیاید!
    بهتر نیست افشارزاده در همان کمیته‌ ملی‌ المپیک بماند؟
    مطمئن باشید در همان‌جا می‌ماند.
    امیر قلعه‌نویی در مصاحبه‌های اخیر خود در اظهار نظری جالب مدعی‌ شده بود که باید مجسمه او را بسازند، در این باره چه نظری دارید؟
    به هیچ‌وجه نمی‌توانم در این باره نظری بدهم.
    چند وقت اخیر خیلی‌ از طلبکاران به عملی نشدن وعده‌های علی فتح‌الله‌زاده معترض شدند، به نظر شما دلیلش چیست؟
    به خاطر اینکه چشم فتح‌الله‌زاده به جیب دولت است. وقتی بودجه در اختیار مدیرعامل نمی‌گذارند، او چه کار می‌تواند بکند؟ وقتی تیم اسپانسر ندارد پول از کجا بیاورد؟ او منتظر است تا وزارت ورزش پول بدهد.
    چرا استقلال در جذب اسپانسر ضعیف بود و به تازگی توانست اسپانسر بگیرد؟ آیا بهتر نبود فتح‌الله‌زاده جای حواشی به دنبال اسپانسر می‌رفت؟
    جذب اسپانسر هم به فتح‌الله‌زاده ربطی ندارد. فوتبال ما دولتی است. همین حالا می‌بینید که حتی اسپانسرها هم شرکت‌های دولتی هستند. این نشان می‌دهد که دولت به تیم‌ها کمک می‌کند.
    چگونه اسپانسر غیردولتی جذب می‌شود؟
    تا باشگاه‌ها صددرصد خصوصی نشوند، اتحادیه فوتبال بازی‌ها را برگزار نکند، توجه به تیم‌های پایه نشود، در شهرستان‌ها استعدادیابی نشود و... وضعیت در فوتبال و جذب اسپانسر همین است.
    عملکرد علی کفاشیان را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
    کفاشیان و فدراسیون فوتبال خیلی تحت فشار هستند، کفاشیان خیلی تلاش می‌کند مسائل مالی حل شود. ما نباید عملکرد کفاشیان را زیر سوال ببریم. بحث اینجاست که اگر می‌خواهیم رشد کنیم بهتر است به کفاشیان کمک کنیم و به او راهکار نشان دهیم. ایشان نباید تنهایی فکر کند و (باید) کمک فکری بگیرد. باید به فوتبال کمک کنیم نه (این که) خودمان را مطرح کنیم.
    عملکرد تیم ‌ملی را چطور دیده‌اید؟
    تیم‌ ملی تا الان نمره منفی گرفته است و نتوانسته انتظارات را برآورده کند. فکر می‌کنم با بیانیه‌‌ای که ملی‌پوشان داده‌اند از حساسیت مردم و فوتبال باخبر شده‌اند و بعد از این نتایج خوبی کسب کنند.
    اگر مقابل کره‌ جنوبی شکست بخوریم، چه آینده‌‌ای در انتظار ایران است؟
    کار در ادامه راه سخت می‌شود، احتمالا با تعویض مربی مواجه می‌شویم. باید توجه داشته باشیم قطری‌ها میزبان جام‌جهانی 2022 هستند و برای حضور در جام‌ جهانی برزیل دست به هرکاری می‌زنند تا جام‌ جهانی را تجربه کنند. باید از حالا فکری به حال این موضوع کرد.
    در چند روز گذشته بحث استیضاح محمد عباسی وزیر ورزش مطرح شده است، در این باره چه نظری دارید؟
    اگر عملکرد عباسی خوب است از عملکرد خود دفاع کند. به نظرم در بخش مدال عملکرد خوبی داشت اما در بخش ساختاری و مدیریتی ضعیف بود. ایشان با جابه‌جایی‌های نادرست و زودهنگام برخی مدیران فدراسیون‌ها باعث شد در رشته‌های مختلف به مشکل بخوریم. بهتر بود مدیران فدراسیون‌ها را عوض نمی‌کرد.

4. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه سيروس دين محمدى

دين محمدى: اميدوارم تعطيلات به روند صعودى تيم لطمه نزند

سيروس دين محمدى آناليزور تيم فوتبال استقلال گفت:بعضى مواقع بايد بازى خوب را فداى امتياز گيرى كنيم تا در بازى هاى حساس هفته پايانى كم نياوريم. او درباره بازى دوشنبه شب استقلال مقابل صبا اظهار داشت:هدف سه امتياز بازى بود كه تحقق يافت.به نظر من صبا تيم خوبى بود و پاسورهاى خوبى داشت اما زمانى كه ما به گل رسيديم سعى در حفظ آن داشتيم و به حريف اجازه حمله هاى خطرناك را نداديم. وى درباره اينكه چرا پس از زدن گل زودهنگام برهانى، تا دقيقه نود گل ديگرى به ثمر نرسيد گفت:به خاطررقابتهاى بالاى جدول استرس زياد شده و فشار روى همه تيم ها زياد است. به همين خاطر بازيكنان فقط سعى داشتند سه امتياز را از دست ندهند.به شخصه معتقدم براى بازى خوب به هيچ تيمى امتياز نمى دهند و بعضى مواقع بايد بازى خوب را فداى امتياز گيرى كنيم تا در بازى هاى حساس هفته پايانى كم نياوريم. دين محمدى با اشاره به عملكرد سياوش اكبرپور و هاشم بيك زاده افزود:در نيمه دوم كه سياوش به ميدان آمد به نظر من بهترين عملكرد خود را در بازى هاى گذشته داشت و دو شوت زيبا هم زد كه به گل تبديل نشد.او را بايد هميشه در خط حمله ببينيم و سعى كند در امر گل زنى فعال تر باشد. وى ادامه داد:هاشم بيك زاده در اين ديدار اعتماد به نفس خود را بهبود بخشيده بود،هميشه بر اين باور بوده ام كه او يكى از فوتباليست هاى خوب اير ان است و دوندگى و حركت رو به جلوى خوبى دارد كه با گذشت زمان بهتر از اين هم خواهد شد. دين محمدى درباره تعطيلى ليگ برتر گفت:در طول اين چند هفته روند روبه رشدى ر ا طى كرده ايم و اميدوارم اين تعطيلات روى اين روند صعودى تأثير نگذارد و بازيكنان سعى كنند خود را آماده نگه دارند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

6. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فابيو جانواريو

زندى به دنبال دريافت پول بيشتر بود و رفت

جانواريو: سپاهان و تراكتورسازى رقيبان ما براى كسب عنوان قهرمانى هستند

فابيو جانواريو هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: زندى به دنبال اين بود در تيمى بازى كند كه آرامش داشته باشد و پول بيشترى نيز دريافت كند به همين دليل عازم قطر شد.او اظهارداشت: پيروزى مقابل صباى قم باعث شد تا به صدر جدول رده بندى نزديك شده و روند خوب خود را ادامه دهيم. تيمى كه زود به گل مى رسد با كنترل ميانه ميدان به موفقيت خواهد رسيد كه خوشبختانه استقلال به خوبى اين امر را انجام داد. تلاش كردم امروز نيز گلزنى هاى خود را ادامه دهم اما فرصتى براى اين امر نداشتم.وى در پاسخ به اين سوال كه آبى پوشان تا چه حد شانس قهرمانى دارند؟، ادامه داد: استقلال نيز به همراه سپاهان اصفهان و تراكتورسازى تبريز مدعى است اما تا نيم فصل دوم نمى توان در اين خصوص با قاطعيت صحبت كرد.جانواريو درخصوص جدايى «فريدون زندى» از استقلال گفت: زندى به دنبال اين بود در تيمى بازى كند كه آرامش داشته باشد و پول بيشترى نيز دريافت كند به همين دليل عازم قطر شد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه هاشم بيك زاده

در مسابقات آينده بهتر مى شوم

بيك زاده:صدرنشين شويم ديگر پايين نمى آييم

هاشم بيك زاده مدافع تيم استقلال گفت:اگر همه چيز طبيعى باشد،در اردوى جديد تيم ملى هم حضور خواهم داشت. او درباره برترى يك بر صفر استقلال مقابل صبا عنوان كرد:بازى خوبى را انجام داديم و توانستيم سه امتياز مهم را به دست بياوريم.خوشبختانه توانستيم در دقيقه يك گل بزنيم و اين مساله باعث شد تا شرايط ورزشگاه به نفع ما باشد.به طور حتم اگر پيكان را ببريم و صدرنشين شويم ،هرگز پايين نخواهيم آمد. وى درباره عملكرد خود در بازى مقابل صبا عنوان كرد:فكر مى كنم نسبت به بازى هاى گذشته بهتر بودم اما با آنچه خودم انتظار دارم هنوز فاصله دارم.در اين بازى با وجود آنكه سرماخورده بودم و مچ پايم درد مى كرد بازى كردم و در مسابقات آتى بهتر و بهتر مى شوم. بيك زاده تاكيد كرد: برخى انتقادات كه از استقلال مى شود به حق نيست.ما دو بازى پياپى را برديم و تلاش مى كنيم همين روند را ادامه دهيم. وى درباره تعطيلى ليگ برتر گفت:تعطيلات به طور حتم كيفيت ليگ را كم مى كند ولى اولويت با تيم ملى است و بايد شرايطى فراهم شود تا تيم ملى موفق باشد. بيك زاده درباره اينكه آيا به تيم ملى دوباره دعوت مى شود يا نه اظهار داشت:من همه تلاشم را كردم تا اين اتفاق بيفتد.خوشحالم در بار قبلى هم اين اتفاق رخ داد ولى در آن زمان مصدوم شدم و نتوانستم به لبنان بروم.اگر همه چيز طبيعى باشد،در اردوى جديد تيم ملى هم حضور خواهم داشت.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

9. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه علی حمودی

حمودى: به زودى به صدر جدول مى رسيم

على حمودى هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: از اينكه توانستيم فاصله مان را با صدر جدول كم كنيم خوشحال هستم و مطمئنم به زودى به صدر جدول مى رسيم.او اظهارداشت: بازى سختى مقابل صبا داشتيم. صبا تيمى جوان و با انگيزه بود و خيلى خوش شانس بوديم كه توانستيم در دقيقه يك گل بزنيم چرا كه كارمان راحت شد و توانستيم بازى را به خوبى اداره كنيم.وى در خصوص اينكه استقلال نتوانست بازى خوبى ارايه دهد گفت: ما منطقى بازى كرديم و هدفمان اين بود كه بازى را اداره كنيم. مى خواستيم از گلى كه زده ايم محافظت كنيم. ضمن اينكه چند فرصت گلزنى هم داشتيم كه نتوانستيم از آنها استفاده كنيم.حمودى در پايان خاطرنشان كرد: از اينكه توانستيم فاصله مان را با صدر جدول كم كنيم خوشحال هستم و مطمئنم به زودى به صدر جدول مى رسيم. هدف ما قهرمانى است و براى رسيدن به اين هدف برنامه داريم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

11. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه صادق ورمزيار

ورمزيار: استقلال برد اما از نظر فنى خوب نبود

صادق ورمزيار پيشكسوت تيم فوتبال استقلال گفت: بازى با صباى قم از نظر نتيجه براى استقلال خوب بود.او اظهارداشت: بازى با صبا از نظر نتيجه براى استقلال خوب بود و باعث شد تيم از حاشيه ها دور شده و به صدر جدول نزديك شود اما از نظر فنى از تيمى كه امير قلعه نويى سرمربى اش است و جنين بازيكنانى دارد، انتظارات بيشتر است آن هم در تهران و مقابل تيمى مثل صبا، استقلال بايد بهتر بازى كند.وى در ادامه افزود: صبا در اين ديدار خيلى خوب كار كرد. آنها يك سرى بازيكن جوان و باانگيزه بودند كه با تمام وجود كار كردند و شجاعت داشتند و ترس از بازى با استقلال در آزادى را نداشتند و حتى استقلال را در دقايقى تحت فشار قرار دادند. در مجموع صبا بسيار خوب كار كرد.ورمزيار در پايان گفت: نتيجه تا حدودى عادلانه نبود اما زيبايى فوتبال به همين است و در روزى كه خوب بازى نمى كنى، مى توانى نتيجه بگيرى. استقلال در روزى كه هماهنگ نبود و خوب كار نكرد، موفق شد ۳ امتياز بازى را بگيرد و از بحران خارج شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

13. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه میثم بائو

گفته بودم تيم هاى قلعه نويى از هفته هفتم راه مى افتد

بائو: خوشحالم پاس گل ۳ امتيازى دادم

ميثم بائو هافبك تيم فوتبال استقلال گفت:مى خواهم پيراهن تيم ملى را بر تن كنم. او درباره بازى مقابل صبا اظهار داشت:بازى را طوفانى شروع كرديم و توانستيم در اولين دقيقه بازى به گل برسيم. اين گل باعث شد از نظرروحى در شرايط خوبى قرار بگيريم و از گل ۳ امتيازى خود دفاع كنيم. وى درباره عملكرد خود گفت:خوشحالم سومين پاس گل خود رادر اين بازى دادم و آرش برهانى توانست گل سه امتيازى بزند.همه تلاشم را مى كنم بهترين بازى ها را براى استقلال انجام دهم و بتوانم پيراهن تيم ملى را بر تن كنم. بائو در ادامه افزود: از همان اول گفتم تيم هاى قلعه نوعى از هفته هفتم به بعد راه مى افتند.اين اتفاق افتاد و در چهار بازى گذشته ده امتياز گرفتيم.اين نويد روزهاى خوبى براى استقلال است. هافبك استقلال درباره دليل تعويض خود گفت:به دليل سرما خوردگى و اينكه بدنم تحليل رفته بود تعويض شدم البته مسائل تاكتيكى هم در تعويض من نقش داشت.مهم تعويض من نبود و برد تيم از هر چيز واجب تر بود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه على جبارى

جبارى: برهانى ركوردم را بشكند، نوش جانش

آرش برهانى با صدمين گلى كه براى استقلال به ثمر رساند،تنها ۵ گل با ركورد على جبارى فاصله دارد. على جبارى با ۱۰۵ گل زده بهترين گلزن تاريخ باشگاه استقلال محسوب مى شود و حالا آرش برهانى در آستانه شكستن اين ركورد است. جبارى در اين خصوص گفت:انشاءا... آرش دويستمين گل خود را بزند.اما مهترين تفاوت من و برهانى اين است كه وى در خط حمله بازى مى كند اما من هافبك بودم. جبارى خاطرنشان كرد:آن زمان تعداد بازيها كمتر از حالا بود و اگر قرار است مقايسه اى صورت گيرد،بايد يك هافبك با من مقايسه شود.در ميان هافبك ها كسى به اندازه من گل زده؟ پيشكسوت استقلال ادامه داد:من ۱۰ سال در استقلال بودم و تعداد گل هايى كه به ثمر رساندم به خاطر پاسهاى خوبى بود كه هم تيمى هايم به من مى دادند. جبارى در پاسخ به اين سوال كه با كدام بازيكن خيلى هماهنگ بود،گفت:غلامحسين مظلومى...همديگر را خيلى راحت در زمين پيدا مى كرديم. وى افزود:استقلال آن زمان مهاجمان بزرگى چون غلامحسين مظلومى و حسن روشن داشت و زدن اين تعداد گل در جمع چنين مهاجمانى واقعا باعث افتخار است. وى درباره ركوردشكنى برهانى كه احتمال رخ دادن آن زياد است،گفت:اگر او ركوردم را بزند،خوشحال مى شوم.نوش جانش!مگر براى اين ركوردزنى ها چيزى به ما مى دهند؟

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه ميلاد ميداودى

هيچ بازيكنى از نيمكت نشينى خوشحال نيست

ميداودى: قهر نكردم، ناراحت بودم

ميلاد ميداودى مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: از اينكه مقابل صبا بازى نكردم ناراحت بودم چون هيچ بازيكنى از نيمكت نشينى خوشحال نيست.او در خصوص ناراحتى و قهرش از اردوى آبى پوشان پس از بازى روز گذشته با صبا اظهار داشت: اين مساله درون خانوادگى است و نيازى نمى بينم همه مسائل را در رسانه ها مطرح كنم.وى افزود: كتمان نمى كنم كه ناراحت نبودم چون فشار روحى زيادى را تحمل مى كردم اما مى توانم درون تيم اين موضوع را حل كنم.مهاجم آبى پوشان عنوان كرد: هيچ بازيكنى از نيمكت نشينى خوشحال نيست چون اگر اين اتفاق بيفتد آن بازيكن پيشرفت نمى كند. من هم از اينكه براى استقلال بازى نكردم ناراحت هستم اما قهر نكردم و ترجيح مى دهم صحبتى نكنم و همه چيز را درون تيم حل كنم.اين بازيكن در پايان گفت: از روز پنج شنبه كه دور تمرينات آغاز مى شود در تمرين شركت خواهم كرد و هيچ مشكلى وجود ندارد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه علی فتح‌الله‌زاده

ليام ردى نيم فصل از استقلال جدا مى شود

فتح الله زاده:آخر فصل يك بازيكن را به بوندس ليگا ترانسفر مى كنم

على فتح الله زاده ضمن بيان اينكه «انتقال يكى از بازيكنان اصلى استقلال در نيم فصل به بوندس ليگا قطعى است»، گفت: هنوز عابدينى جواب مرا نداده، شايد وى مى خواهد مرا چيز خور كند تا گيج شوم و به دور خود بچرخم.او ضمن بيان اين مطلب در خصوص اسپانسر جديد اين باشگاه و مشكلات مالى بازيكنان اظهار داشت: قرارداد ما با اسپانسر جديد باشگاه حدود ۵.۶ ميليارد تومان است و اين حامى مالى، چك هاى مدت دارى را در اختيار باشگاه استقلال قرار داده است كه اولين چك آن به مبلغ ۴۰۰ ميليون تومان پاس و خرج هزينه هاى جارى باشگاه شده است.وى در همين خصوص افزود: موعد چك هاى بعدى نيز هر ۱۵ روز و يا ۳۰ روز است كه روال طبيعى خود را طى مى كند. البته در اين بين كمك هايى را نيز به بازيكنانى كه در مواقع ضرورى نياز به پول دارند، كرده ايم اما در مجموع فقط مى توانم بگويم شرمنده بازيكنان تيم هستم كه تا به امروز فقط مشكلات مالى باشگاه را تحمل كرده اند.

نيمى از قرارداد انتقال نكونام را پرداخت كرده ايم

فتح الله زاده خاطر نشان كرد: البته ما در اين خصوص هزينه هاى ديگرى نيز كرده ايم كه در يك مورد آن فقط ۸۰۰ ميليون تومان، معادل ۴۰۰ هزار دلار يعنى نيمى از مبلغى را كه بايد بابت انتقال نكونام به باشگاه اوساسونا مى داديم را پرداخت كرديم.

براى پرداخت طلب بازيكنان منتظر بودجه وزارت ورزش هستيم

وى افزود: البته اين مبالغ كفاف پرداخت براى قراردادهاى مالى بازيكنان را نمى دهد و ما منتظر پولى هستيم كه وزارت ورزش و جوانان قول آن را داده است. براساس قولى كه داده اند قرار است بخشى از بودجه ۶ ميلياردى ما را تا ۱۵ روز آينده مى دهند.

3 بازيكن را در نيم فصل جابه جا خواهيم كرد
    مديرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به اين پرسش كه »براى نقل و انتقالات در نيم فصل رقابت هاى ليگ برتر چه برنامه اى داريد؟»، تصريح كرد: طبق قوانين تا نيم فصل بازيكن جديدى نمى گيريم اما پس از آن به احتمال زياد به پيشنهاد سرمربى تيم سه بازيكن را جابه جا خواهيم كرد.

مذاكره با چند باشگاه ليگ برترى براى انتقال دروازه بان استراليايى

وى در خصوص انتقال «ليام ردى»، دروازه بان استراليايى تيم استقلال از اين باشگاه تصريح كرد: چند باشگاه ليگ برترى خواهان به خدمت گرفتن ليام ردى، دروازه بان استراليايى تيم ما هستند كه در حال مذاكره با آنها هستم و در صورت توافق ردى از استقلال جدا خواهد شد.

يك مهاجم خوب در نيم فصل جذب مى كنيم

فتح الله زاده خاطر نشان كرد: بنا به نظر كادر فنى قطعا در نيم فصل يك مهاجم خوب جذب خواهيم كرد و در اين خصوص عملكرد چند مهاجم داخلى و خارجى را بررسى كرده ايم.

قلعه نويى هنوز درخواست جذب عنايتى را به من نداده است

وى اعلام كرد: پيرامون صحبت هايى كه در مورد انتقال عنايتى به استقلال مطرح شده بايد بگويم هنوز قلعه نويى درخواست جذب وى را با من مطرح نكرده است.

مشكل ميداودى درون خانوادگى است

مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص ناراحتى ميداودى از نيمكت نشينى در بازى با تيم صباى قم در هفته دهم رقابت هاى ليگ برتر گفت: مشكل و ناراحتى ميداوودى در جريان بازى با تيم صبا يك مشكل درون خانوادگى بود و مشكل خاصى نيست. در عين حال اگر مسئله اى هم باشد كادر فنى آن را حل خواهد كرد.

عابدينى مى خواهد مرا چيز خور كند تا گيج شوم

وى در خصوص مصاحبه اخير عابدينى كه گفت بود: «طورى جواب فتح الله زاده را مى دهم كه گيج شود»، گفت: هنوز عابدينى جواب مرا نداده، شايد وى مى خواهد مرا چيز خور كند تا گيج شوم، دور خودم بچرخم و به زمين بخورم. من در مصاحبه اى كه انجام دادم منظورم شخص عابدينى نبوده است. به هر حال وى در حال حاضر در شرايط خاصى قرار دارد و ما بايد آن را درك كنيم.

هواداران مى توانند تشخيص دهند من لمپن هستم يا واعظ آشتيانى

مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص مصاحبه اخير واعظ آشتيانى تاكيد كرد: مردم و به ويژه هواداران استقلال داوران و قضات خوبى هستند. آنها هم مصاحبه مرا ديدند و هم مصاحبه واعظ آشتيانى را و به خوبى پى مى برند كه چه كسى لمپن و دلقك است. من اين موضوع را واگذارى مى كنم به مردم و قضاوت آنها.وى در مورد برگزارى بازى خداحافظى براى فرهاد مجيدى تصريح كرد: وقتى فرهاد مجيدى از دبى برگردد براى برگزارى يك بازى خداحافظى كه در شان اين بازيكن باشد با او صحبت خواهم كرد. من هر زمان و تا جايى كه توانستم و مسئوليتم اجازه مى داد بازى خداحافظى براى بازيكنان تيم استقلال برگزار كردم.

قلعه نويى دوست دارد كه براى بازيكنان استقلال بازى خداحافظى برگزار كنيم

مديرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به اين پرسش كه »در صورت برگزارى يك بازى خداحافظى، پيشكسوتان باشگاه از جمله قلعه نويى حق دارند گلايه اى داشته باشند كه چرا براى آنها بازى خداحافظى برگزار نشده است؟»، گفت: مطمئن باشيد اگر قلعه نويى در زمان مديريت من از فوتبال خداحافظى مى كرد حتما براى او يك بازى خداحافظى خوب تدارك مى ديديم. قلعه نويى دوست دارد و تكليف مى كند كه براى بازيكنان استقلال بازى خداحافظى برگزار كنيم.

تماس با دوستان در آلمان براى برگزارى اردو

وى خاطر نشان كرد: با توكل به خدا تا به امروز با اين وضعيت بى پولى كار تيم را خوب پيش برده ايم و در زمان تعطيلى رقابت هاى ليگ برتر نيز مطمئن باشيد در دو شيفت كار مى كنيم. با شرايط مالى بدى كه داريم به احتمال زياد اردوى تيم را در خارج از كشور برگزار نمى كنيم. البته قصد دارم با دوستان قديمى خود در آلمان تماس بگيريم و ببينم كه در اين خصوص از دست آنها كارى برمى آيد يا خير و اگر مى توانند ما را براى برگزارى اردو به اين كشور دعوت كنند.

يكى از بازيكنان اصلى تيم را در نيم فصل به بوندس ليگا ترانسفر مى كنيم

فتح الله زاده در خاتمه تصريح كرد: ما در نيم فصل رقابت هاى ليگ برتر يكى از بازيكنان اصلى و خوب تيم را به بوندس ليگاى آلمان ترانسفر خواهيم كرد و در اين خصوص با باشگاه مربوطه مذاكرات خيلى خوبى را نيز انجام داده ايم. البته بايد بگويم با اينكه نكونام پيشنهاد خوبى براى ترانسفر شدن دارد اما ما به وى نياز داشته و او را حفظ خواهيم كرد. با اين شرايط بازيكنى كه ترانسفر مى شود، قطعا نكونام نيست!

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 73 از 113 نخستنخست ... 2363717273747583 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)