Design & Developed BY Patira

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 56789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 89
    مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

Bomb اخبار لیگ فرانسه ( لوشامپیونه )

به نام خدا

اخبار لیگ فرانسهلوشامپيونه

در این بخش اخبار و حواشی لیگ برتر فرانسه قرار می گیرد.
    باتشکر از شما
    ویرایش توسط Fc Bayern München : 04-20-2012 در ساعت 13:57

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پاري سن ژرمن به دنبال جذب ژاوي

به گزارش رسانه هاي اسپانيايي، باشگاه پاري سن ژرمن آماده است تا با پيشنهادي 80 ميليون يورويي، ژاوي، هافبک خلاق بارسا را به خدمت بگيرد.

این ملی پوش اسپانیایی که یکی از ارکان اصلی تیم بارسلوناست، تا سال 2014 با این باشگاه قرارداد دارد که البته در صورت توافق طرفین می توانند آن را برای دو سال دیگر تمدید کنند.

به گزارش نشریه آ. اس، مالکان قطری پاری سن ژرمن قصد دارند با پرداخت مبلغ 80 میلیون یورو که به عنوان مبلغ مورد نظر برای جدایی او در نظر گرفته شده، این هافبک خلاق را به پارک دو پرنس ببرند.

این نشریه ادعا کرد باشگاه پاریسی امیدوار است از تردیدهایی که در مورد آینده گواردیولا در نوکمپ وجود دارد، استفاده کرده و این هافبک 32 ساله را به خدمت بگیرند.

ژاوی تمام دوران حرفه ای اش را در نوکمپ سپری کرد اما گفته می شود در سال 1999 در آستانه پیوستن به میلان قرار داد اما به دلیل مخالفت مادرش این انتقال انجام نشد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

آنجلوتی: همچنان پاتو را میخواهیم
    خبرگزاری فارس: سرمربی پاری سن ژرمن تاکید کرد تابستان آینده نیز برای جذب مهاجم میلان تلاش خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از شبکه رای اسپورت، پاری سن ژرمن که در ماههای اخیر میلیونها یورو برای تجدید قوا هزینه کرده قصد دارد الکساندر پاتو را به پارک دو پرنس منتقل کند تا یک بار دیگر زیر نظر کارلو آنجلوتی کار کند.

آنجلوتی در این زمینه گفت: در فصل نقل و انتقالات گذشته تلاش زیادی کردیم با پاتو قرارداد امضا کنیم. گزینههای دیگری هم در دسترس هستند ولی ما همچنان به جذب او امیدوار هستیم. نمیتوانم بگویم چون در ژانویه به نتیجهای نرسیدیم، ناامید شده و در تابستان نیز به دنبال او نمیرویم. فکر میکنم شانس ما در پایان فصل برای جذب وی بیشتر است.

سرمربی پیشین باشگاه میلان در مورد شرایط کنونی روسونری گفت: عملکرد ماسیمیلیانو آلگری در میلان بسیار خوب بوده است. در لیگ قهرمانان نیز آنها بازیهای درخشانی انجام دادهاند. رئال مادرید و بارسلونا شانس زیادی برای قهرمانی در اروپا دارند ولی کسی چه میداند، شاید در پایان این بازیها میلان همه را شگفتزده کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

همشیک: پاری سنژرمن پتانسیل بالایی دارد
    خبرگزاری فارس: هافبک باشگاه ناپولی اعلام کرد از کاری که پاری سن ژرمن انجام داده لذت میبرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از TF1، این بازیکن اسلواک که در تابستان گذشته خبرهایی در مورد پیوستنش به میلان منتشر شده بود، اعتراف کرد از پتانسیلی که باشگاه پاری سن ژرمن نشان داده لذت میبرد.

سران قطری پاری سن ژرمن در حال تبدیل خود به یک باشگاه قدرتمند در اروپا هستند. آنها کارلو آنچلوتی را به عنوان سرمربی انتخاب کرده و لئوناردو را نیز در سمت مدیر ورزشی به کار گرفتهاند و تعدادی از بازیکنان خوب اروپا را نیز جذب کرده

مارک همشیک گفت: تنها چیزی که میتوانم بگویم این است که پاری سن ژرمن را تحسین میکنم. میدانم که این باشگاه بهوسیله مالکان جدیدی اداره میشود و بازیکنان جدید زیادی نیز به خدمت گرفتهاند. این نشان از پتانسیل بالای باشگاه دارد. لئوناردو برای من شخصیتی قابل احترام است. همچنین آنچلوتی. آنها در پاریس دست به کار بزرگی زدهاند و نشان دادهاند که بسیار جاه طلب هستند.

وی ادامه داد: البته باید بگویم شخصا با این باشگاه هیچگاه ارتباط نداشتهام. از بودن در ناپل لذت میبرم و در همین باشگاه به آیندهام فکر میکنم. هنوز یک سال از قراردادم با ناپولی باقی مانده است. در همه بازیهای ناپولی با انرژی بسیار زیادی وارد زمین میشوم و احساس میکنم هواداران همواره ما را مورد حمایت خود قرار میدهند.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پاستوره: مي خواهم در کنار ايگواين بازي کنم

خاوير پاستوره هافبک تيم ملي آرژانتين احتمال پيوستن گونزالو ايگواين به ليگ يک فرانسه را اندک مي داند ولي شيفته بازي در کنار او در پاري سن ژرمن است

پاستوره و هیگواین هر دو در تیم ملی آرژانتین بازی می کنند.

هیگواین 24 ساله با 14 گل دومین گلزن رئال مادرید در این فصل محسوب می شود ولی در ترکیب ثابت تیم خوزه مورینیو حضور ندارد و فقط در چهار بازی از ده دیدار گذشته از دقایق ابتدایی به میدان رفته است.
    برخی تیم های انگلیسی نظیر منچسترسیتی خواهان جذب هیگواین هستند ولی هم تیمی آرژانتینی او می گوید شیفته بازی در کنار او در فرانسه است.

پاستوره گفت: دلم می خواهد بازیکنی مانند هیگواین را به تیم بیاورند. او نقش مهمی در تیم خواهد داشت و فوتبال فرانسه را دگرگون خواهد کرد. با این حال پاستوره می گوید متقاعد کردن هیگواین به ترک برنابئو و پیوستن به تیم فرانسوی دشوار است.

وی افزود: من رابطه خوبی با او دارم ولی تابحال در این باره با هم صحبت نکرده ایم. او در رئال مادرید است و فکر نمی کنم آن تیم کمتر از پاری سن ژرمن باشد.

پاستوره فصل گذشته در ازای 43 میلیون یورو از پالرمو به پاری سن ژرمن آمد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پاري سن ژرمن به دنبال خريد لوييز سوارز

مالک قطري باشگاه پاري سن ژرمن اعلام کرد که قصد دارد در فصل تابستان لوييس سوارز مهاجم تيم ليورپول را به خدمت بگيرد.

مهاجم بحث برانگیز لیورپول در لیست خرید باشگاه پاری سن ژرمن قرار دارد.

مالک قطری این باشگاه فرانسوی قول داده است که در هر سال هزینه مشخصی را برای جذب بازیکنان معروف بپردازد تا زمانی که پاری سن ژرمن تبدیل به یکی از قدرتمندترین باشگاه های اروپا شود.
    ناصر الخلیفی، رییس امور مالی این باشگاه در این خصوص گفت: می خواهیم از همین حالا به بازار نقل و انتقالات فصل بعد فکر کنیم. اهداف مهم و مشخصی را در ذهنمان داریم. باید بگویم که قصد داریم لوییس سوارز و همچنین گونزالو ایگواین از رئال مادرید را برای فصل بعد جذب کنیم.

وی افزود: یکی از اهداف کوتاه مدت تیم این است که قهرمان لیگ قهرمانان شود و اینکه بتوانیم یک لیونل مسی جدید را پیدا کنیم.
    الخلیفی از جذب خاویر پاستور، بازیکن تیم پالرمو خودداری کرد و آمادگی خود را برای به خدمت گیری دیوید بکهام، کارلوس ته وز، و الکساندرو پاتو در ماه ژانویه اعلام کرده بود.
    وی اعلام کرد که قصد دارد پاری سن ژرمن را با هدایت کارلو آنچلوتی و صرف هزینه 100 میلیون یورو در سال در طی 5 یا 6 سال آینده این تیم را تبدیل به قدرتمندترین تیم اروپا بکند.

وی گفت: ما هزینه ای را که مناسب یا یک تیم در سطح بالا است خرج خواهیم کرد. تا 5 یا 6 سال آینده هم سالانه مبلغی حدود 100 میلیون یورو را برای این موضوع تخصیص خواهیم داد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

تياگو موتا: ديگر در اينتر احساس خوشحالي نمي کردم

تياگو موتا، هافبک باتجربه پاري سن ژرمن از تصميمش براي جدايي از اينتر در بازار نقل و انتقالات ژانويه دفاع کرد و اعلام کرد ديگر در سن سيرو احساس خوشحالي نمي کرد.

این ملی پوش ایتالیایی یکی از بازیکنان اصلی اینتر در سه فصل اخیر بود اما در ژانویه گذشته تصمیم گرفت راهی پاریس شود.

پیش از این مدیر برنامه هایش اعلام کرده بود این ملی پوش ایتالیایی به دلیل تمدید نشدن قراردادش ناراحت است اما موتا از صحبت کردن در مورد دلیل اصلی نارضایتی اش از حضور در اینتر خودداری کرد.

او در گفتگو با نشریه اکیپ گفت:" در اینتر، به جز زمان حضور رانیری، من به طور مرتب بازی می کردم اما چیزهایی وجود داشت که دوست نداشتم و به همین دلیل تصمیم گرفتم این باشگاه را ترک کنم.

در آخرین روزهای بازار نقل و انتقالات من یک اس ام اس برای موراتی فرستادم و روی رفتن پافشاری کردم و سرانجام او اجازه داد من بروم.

در ایتالیا بسیار اعتقاد دارند من در اینتر خوب کار نکردم در حالی که اینطور نیست."

موتا که در پاری سن ژرمن در پست مورد علاقه اش در میانه زمین به کار گرفته می شود، تایید کرد از بازی کردن در پستی که چزاره پراندلی برایش در دیدار هفته گذشته مقابل آمریکا در نظر گرفت، لذت نبرده است.

" من پستم در پاری سن ژرمن را ترجیح می دهم. من از بازی کردن در سیستمی که سرمربی برای تیم در نظر می گیرد، احساس خوبی دارم. البته می توانم در پست های دیگر هم بازی کنم اما از بازی کردن جلوی خط دفاعی احساس بهتری دارم. توپ بیشتری به من می رسد و من این را بیشتر دوست دارم."

موتا که زمانی برای بارسا بازی می کرد، در مورد دوران حضورش در این باشگاه گفت:" من با بارسا فوتبال را یاد گرفتم. یاد گرفتم چطور حمله کنم، چطور توپگیری کنم. من با نوع دیگری از فوتبال آشنا شدم."

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

سوارز: دوست دارم در پاريسن ژرمن توپ بزنم

لوييس سوارز، مهاجم ليورپول با اعلام اينکه دوست دارد به پاري سن ژرمن بپيوندد، در مذاکره را براي مالکان ثروتمند اين باشگاه فرانسوي باز کرد.

مهاجم تیم لیورپول اعلام کرد که دوست دارد در تیم صدرنشین لیگ فرانسه توپ بزند و هم تیمی هم وطن خود، دیگو لوگانو شود.

سوارز موفق به زدن 21 گل در فصل جاری لیگ جزیره برای لیورپول شده است. پیش از این هم مالکان قطری این باشگاه اعلام کرده بودند که قصد دارند در تابستان لوییس سوارز را به خدمت بگیرند.
    بر طبق گزارشات اخیر سوارز در واکنش به اظهارات اخیر مالکان باشگاه گفته است: خیلی دوست دارم در همان تیمی که لوگانو بازی می کند، توپ بزنم. درست است، پاری سن ژرمن هم یکی از باشگاه هایی است که دوست دارم در آن بازی کنم. باشگاه های معتبر و مشهور بسیاری وجود دارند که می خواهند با جذب بازیکن، تبدیل به تیم های قدرتمند شوند. پاری سن ژرمن هم یکی از این باشگاه ها است.

سوارز 25 ساله در ژنویه سال 2011 از آژاکس به لیورپول پیوست و شیوه بازی تهاجمی اش باعث شد تبدیل به یکی از مهاجمان برتر آنفیلد شود. وی گفت: هنوز کسی درباره این موضوع با ما صحبت نکرده، اما من دوست دارم بازی در پاری سن ژرمن را تجربه کنم. من و دیگو درباره این انتقال با هم حرف زده ایم.

سوارز در این فصل به دلیل توهین نژادپرستانه به پاتریک اورا، مدافع تیم منچستریونایتد، با 8 جلسه محرومیت رو به رو شد. پس از آن هم به دلیل اینکه در بازی بعدی لیورپول با شیاطین سرخ، از دست دادن به اورا خودداری کرده بود، دردسرهایی را برای خود به وجود آورد. اما این بازیکن پس از این جریان از رفتار خود با پاتریک اورا عذرخواهی کرد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پس از پیروزی سنژرمن در دقایق پایانی
    "آنجلوتی" قدرت ذهنی شاگردانش را ستود
    خبرگزاری فارس: سرمربی ایتالیایی پاری سن ژرمن از قدرت ذهنی بازیکنانش در دیدار با دیژون رضایت کامل دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فرنچ فوتبال، پاری سن ژرمن دیدار هفته بیست و هفتم خود در لیگ فرانسه را با گل دقیقه 90 کوین گامیرو مقابل دیژون ۲ بر یک به پایان رساند.

کارلو آنجلوتی در این مورد گفت: این یک پیروزی با ارزش برای ما است چرا که به دلیل اخراج محمد سیسوکو در دقیقه 41 مجبور بودیم ۱۰ نفره بازی کنیم. وقتی شما در نیمه نخست یک بازیکن خود را از دست میدهید، ادامه بازی برایتان بسیار سخت است.

وی در مورد این دیدار نیز گفت: در نیمه نخست با وجود اینکه گلی به ثمر نرساندیم، بازی بسیار خوبی را انجام دادیم. وقتی سیسوکو اخراج شد، همه چیز برایمان سخت شد. بنابراین تصمیم گرفتم جای خاویر پاستوره را تغییر دهم تا بتوانیم در موقعیتهای دفاعی نیز بهتر ظاهر شویم. با توجه به شرایط پیش آمده، پیروزی در این بازی نشان از روحیه و قدرت ذهنی بالای ما دارد. به نظر من ۳ امتیاز این بازی حق ما بود.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ملاقات تازه پاریسیها و لیونیها پس از تساوی پرگل
    خبرگزاری فارس: دو تیم بزرگ و قدیمی فوتبال فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی این کشور برابر هم صف آرایی میکنند.

به گزارش خبرگزاری فارس فردا شب (چهارشنبه) این پیکارها با انجام سه دیدار انجام خواهد شد که در مهمترین آن پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس به استقبال از المپیک لیون خواهند رفت.

در آخرین مرتبه که این دو حریف برابر قرار گرفتند، به تساوی 4 بر 4 رسیدند اما در جدال فردا شب، تساوی معنایی نخواهد داشت و یک تیم مجبور به وداع خواهد شد.

در دیدارهای دیگر والنسین با رن مصاف می دهد و مون پلیه میهمان آژاکسیو خواهد بود. امروز(سه شنبه) نیز المپیک مارسی حریف تیم گمنام کویلی است.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ضبط سرود رسمي باشگاه پاري سن ژرمن

سرود رسمي باشگاه پاريسي توسط گروه موسيقي "پاريسي ها" نوشته شد و اولين بار در فصل 78-1977 ضبط شد.

کارلو آنچلوتی، سرمربی پاری سن ژرمن و همه بازیکنان این باشگاه، در ضبط ورژن جدید سرود رسمی این باشگاه شرکت کردند.

سرود رسمی باشگاه پاریسی توسط گروه موسیقی "پاریسی ها" نوشته شد و اولین بار در فصل 78-1977 ضبط شد. این سرود بر مبنای یک آهنگ روستایی به نام "بریم به غرب"نوشته شده است.

این سرود قرار است پیش از دیدارهای پاری سن ژرمن در پارک دو پرنس اجرا شود و اولین بار پیش از دیدار این هفته مقابل بوردو برای هواداران پخش خواهد شد.

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 56789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)