Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه الکلاسیکوی 163 چه خواهد بود؟

رأی دهندگان
51. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • برد رئال مادرید

24 47.06%
  • برد بارسلونا

24 47.06%
  • تساوی

3 5.88%
صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 80
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

laliga تبادل نظر درباره ElClasico 163 رئال مادرید - بارسلونا (بازی رفت فصل12/2011)

به نام خدا

یک الکلاسیکوی دیگر و یک لذت مشترک برای هواداران فوتبال

یکصدوشصت و سومین الکلاسیکوی تیم های رئال مادرید و بارسلونا در حالی انجام می شود که اکثر کارشناسان از نزدیکی قدرت دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در این فصل از رقابتها صحبت می کنند.آمدن مورینیو به رئال مادرید باعث مستحکم تر شدن این تیم در ماههای اخیر شده است و همه می دانند که رئال مادردی نسبت به فصل قبل تیمی اماده تر شده است.از طرف دیگر بارسلونا برای کاهش فاصله امتیازی بین دو تیم چشم به پیروزی در این بازی دارد و رئالی ها هم در سنتیاگو برنابئو چیزی جز پیروزی نمی خواهند همین امر باعث شده است که این بازی به عنوان یکی از زیباترین بازیهای این دو تیم در سالهای اخیر پیش بینی شود.

در این بخش نگاهی فنی و منصفانه با الکلاسیکو 163 خواهیم داشت. هر گونه توهین به تیم و هواداران حریف و بحث های غیرفنی از محیط این تاپیک پاک شده و خواهشمندیم چون همیشه هواداران دو تیم با همکاری متقابل سعی در پیشبرد یک بحث فنی و لذت بخش در کمال احترامرا داشته باشند

در نظرسنجی پیش بینی این بازی هم شرکت کنید (واقع در بالای صفحه)

10 دسامبر 2011

رئال مادرید - بارسلونا

ورزشگاه سنتیاگو برنابئو

در 162 الکلاسیکو قبل:
    رئال مادرید 68 پیروزی
    بارسلونا 63 پیروزی
    31 تساوی
    رئال مادرید 259 گل زده
    بارسلونا 252 گل زده

WelCome To Derby

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    fabio capello
    بازیکن محبوب
    Ac milan Player & juninho
    اسم واقعی شما
    ramin

ItaliaMilanLyon

تشکر ها
    1,013
    تشکر شده 590 در 110 پست

30 دقیقه به بازی مونده

هر دو تیم برای برد میان ولی چن تو برنابئو هستش ترازو به س مت رئال سنگینی میکنه

ولی اگر بارسلونا تمام دفاع خودشو داشته باشه شکست ناپذیره

3. 2 کاربر از پست مفید juninho_P تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    CAM-RS,RF
    مربی مورد علاقه
    fergosen-fanbasten
    بازیکن محبوب
    ...-The great zidane-messi-kaka
    اسم واقعی شما
    آراز

SpainBarcelonaManUtd

تشکر ها
    2,358
    تشکر شده 2,279 در 448 پست

به نظر من ولي خطرناك‌ترين نفرات 2تيم موريينو و مسي هستن،به چند دليل:
    1-هر 2 خيلي باهوشن.2-هر 2 غير قابل پيش بيني هستن.3-توانايي برگردوندن بازي رو دارن و غيره كه اونام مهمن ولي اين سه تا غيره! اولي كه گفتم مهم ترن!البته به اعتقاد شخصيه من مسي خطرناك‌تر و با‌هوش تره اما اگه كسي اينو قبول نداره باز هم بايد تاثير مسي رو يشتر بدونه مورينيو هرچي باشه مربيه و بازيكنا هميشه يك گام از اون جلو ترن.مثلا اون گل دقايق پاياني كه رو كار خود مسي بدست اومد و بدليل فرصت كم مورينيو نتونست كاري انجام بده.

5. 3 کاربر از پست مفید raptor تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    Massimiliano Allegri
    بازیکن محبوب
    paolo maldini
    اسم واقعی شما
    Pedram

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    2,219
    تشکر شده 1,991 در 373 پست

الان چرا بازی رو گذاشتن 12 نیم

جغد اون موقع نمیاد بیرون

حالا از این حرف ها گذشته 20 دقیقه دیگه بازی شروع میشه ببینم چیکار میخوان بکن این دو تیم

من که طرفدار هرکیم که خوب بازی کنه
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    Milan back to the era Avjt

7. کاربر روبرو از پست مفید Forza Milan تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

laliga خلاصه بازی رئال - بارسلونا

رئال مادرید 1-3 بارسلونا

استادیوم: سانتیاگو برنابئو

داور: داوید فرناندز بوربالان

ترکیب بارسلونا:

والدز - پیکه - آبیدال - پویول - آلوز - بوسکتس - فابرگاس - اینیستا - ژاوی - مسی - سانچز - (پدرو - کیتا - ویا)

ترکیب رئال:

کاسیاس - پپه - راموس - کونترائو - مارسلو - ژابی - ازیل - دی ماریا - دیارا - رونالدو - بنزما (کاکا - هیگواین - خدیرا)

خلاصه بازی:

89′
    Substitution Andrés Iniesta Luján Pedro

84′
    Substitution Alexis Sánchez David Villa

78′
    Substitution Cesc Fàbregas Seydou Keita

70′
    Yellow Card Sergio Ramos

68′
    Substitution Ángel Fabián Di María Gonzalo Higuaín

66′
    Assist Daniel Alves

66′
    Goal Cesc Fàbregas

62′
    Substitution Lassana Diarra Sami Khedira

62′
    Yellow Card Pepe

61′
    Yellow Card Lassana Diarra

58′
    Substitution Mesut Özil Kaká

53′
    Own Goal Marcelo

53′
    Assist Xavi

48′
    Yellow Card Gerard Piqué

37′
    Yellow Card Lionel Messi

30′
    Assist Lionel Messi

30′
    Goal Alexis Sánchez

27′
    Yellow Card Alexis Sánchez

26′
    Yellow Card Xabi Alonso

1′
    Goal Karim Benzema

1′
    Assist Mesut Özil

خداحافظ اسطوره من

9. 7 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

به عنوان يك رئالي باغيرت فقط ميتونم بگم هيچ كاري جز زانو زدن جلو بارسا نميتونستيم انجام بديم!!!!!!!!!!
    من اين حرف هارو بعد باخت پرسپوليس زده بودم:
    من تو گذشت زمان از اين فوتبال و اتفاقاتش ضربه هاي بزرگي خوردم! الان به هيچي اميد ندارم! حتي به خدا ! فردا شب هم با بارسا داريم! جريان بارسا هم شده مثل استقلال! هميشه ميگيم اينبار ديگه ميبريمشون! يه حسي بهمون ميگه نوبتي هم كه شده نوبت ما هست! ولي نميدونيم كه آگه فردا هم ببازيم .... من به شخصه اگه فردا هم ببازيم ديگه تا چند ماه از خونه بيرون نميرم! نه به خاطر اينكه هواداراي بارسا واسم كري نخونند! به خاطر خودم كه چقدر بدبخت هستم!
    ولي بازم يه اميد كمي داشتم! نميدونم چرا ولي بيشتر از باخت ميترسيدم تا به فكر برد باشم!
    تو بازي هاي سوپركاپ عقيده داشتم شانس با بارسا يار بود وگرنه رئال قهرمان بود ولي تو اين بازي ديگه همه چيز واضح بود! برتري بارسا كاملا مشهود بود مخصوصا تو نيمه دوم! وقتي پاس كاري هاي بارسارو ميديدم از تعجب شاخ در مياوردم! چون جلو تيمي اين پاسكاري هارو ميكردند كه تو پرس كردن عالي هست! حتي تو نيمه اول بارسا نتونست كار خودشو انجام بده! ولي تو نيمه دوم ورق برگشت! بارسا هركاري خواست كرد و باز هم نمايش قابل تحسين ليونل مسي ,‌ژاوي و اينيستا..... اما نبايد از حق بگذريم كه الكسيس سانچز هم ناجي بارسا بود و شايد اگه بارسا تو نيمه اول با اون ضربه خوب الكسيس به گل نميرسيد الان شرايط فرق ميكرد!
    ولي من با تمام اعترافاتي كه صادقانه به زبون آوردم معتقدم اين بازي تحت تاثير فشار ناشي از بازي هاي قبل انجام ميشه!
    بارسا و بازيكنانش با توجه به موفقيت هاي دامنه دار سال هاي اخير مقابل رئال به يه اعتماد به نفس فوق العاده رسيدند كه همين عاملي شده تا در اين بازي كه رئال, بدون تعصب بگم ميتونست بهتر باشه و قبل از بازي همه چيز به نفع رئال بود رو ببره! ولي رئالي ها هرچي هم روحيه دارند باز يه حسي در وجود دارند كه همين بزرگترين ضربه هست! رئال هنوز كه هنوزه به اين باور نرسيده كه ميتونه بارسارو ببره.
    من واسه حرفهام دليل دارم!
    نيمه اول تقريبا ميشه گفت رئال موفق بود چون هم جلو بازيسازي بارسارو گرفته بود و هم نمايش نستبا خوبي در تمام خطوط داشت ولي گلي كه بارسا تو نيمه اول زد همه چيز رو تغيير داد!
    يعني با ديافت اين گل ترسي در وجور بازيكنان رئا به وجود اومد كه آيا باز هم ميبازيم؟ آيا ميتونيم ببريم؟در ضمن بارسا تو اين چند سال هيچ وقت بد نياورده و ديديد كه اون گل دوم رو به چه شكلي شانسي .... شايد اگه اون گل .....ولي در مجموع حق با بارسا بود
    من ديگه خورد شدم و حرفي واسه گفتن ندارم! فقط ميتونم بگم به هواداران خوش بين بارسايي تبريك ميگم كه همون طور كه پيش بيني كرده بودند تيمشون با اقتدار اين بازي رو برد و يه بار ديگه نشون داد كه بارسا هنوز هم مدعي هست!

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

11. 8 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

سلام به همه دوستان اینم تحلیل بازی از نگاه فوق کارشناسانه من:
    اینم بگم که کاملا بی طرفانه اینو نوشتم چون نسبت به هیچ کدوم از این تیما هیچ حسی ندارم.
    اول از همه به بارساییها بابت بردشون تبریک میگم ولی خداییش شانس هم تو این برد بی تاثیر نبود.
    بازی خوبی بود شایدم هیجان زیاد بازی باعث شده بود بازی خوبی به نظر برسه!
    ----------------------------------------------------------------------------------------

خب دیشب بازم رئال نتونست از پس بارسا اونم تو سانتیاگو برنابئو بربیاد ولی این دفعه فرقای اساسی با دفعه های قبل داشت.
    در کل اگه بخوام تاکتیک دوتا تیمو از نظر خودم بگم به صورت کلی اینطوریه:
    تاکتیک اصلی بارسا: شروع حمله از خط دفاع تاکتیک اصلی رئال: شروع دفاع از خط حمله
    گل رئال - benzema ثانیه 20 بازی
    همونطور که همه دیدن اشتباه مسلم ویکتور والدز و خط دفاع بارسا یه گلو تقدیم رئال کرد. رئالیا به خوبی تونستن از عنصر غافلگیری استفاده کنن و دروازه بارسا رو باز کردن. با اینکه شانس رو این گل تاثیرگذار بود ولی به نظرم گل کاملا رو تاکتیک تیمی رئال به دست اومد همون تاکتیکی که تو کل بازی هم وجود داشت؛ پرس از جلو و شروع دفاع تیمی از خط حمله.
    بعد این گل واضح بود که بارساییا احساساتی شدن به طوریکه هر بازیکنشون توپو میگرفت یه تنه میخواست همه رو دریبل بزنه و به طرف دروازه بره که طبعا موفق نمیشدن و همین باعث افت کیفیت بازی تو چند دیقه اول و اشتباهای پی در پی از طرف بارسا شده بود. البته با اینکه بارسلونا واسه حمله آنچنان احتیاج به نیروی محرک نداره ولی به نظرم این گل رئال یه جورایی انگیزه بارسا رو واسه رسیدن به گل بیشتر کرده بود.
    یه مسئله تکراری ال کلاسیکوها تو این بازی هم وجود داشت و اونم این بود که با هر خطای بزرگ و کوچیکی که انجام میشد بازیکنای دوتا تیم به صورت دسته جمعی اعتراض میکردن تا هم فضار روانی رو رو داور بیشتر کنن و هم مجابش کنن به بازیکن حریف کارت بده. اینم جزو تاکیک هر دوتا تیم بود.
    رئال مثل همیشه بعد گلی که زد رو به ضد حمله آورد ولی نتونستن مثل بازیای دیگه برق آسا کار کنن. طبیعی هم بود حریف بارسا بود.
    یه نکته جالب توجه تو این بازی احیا شدن دی ماریا بود که کلا این فصل عالی بوده.البته اونم تو ادامه نتونست بازی خوبشو ادامه بده. رئال تیمیه که استاد محو کردن بازیکنان بزرگ از صحنه فوتباله ولی با اومدن مورینیو این خصوصیت از رئال رفته و بازیکنای جوون با رفتن به رئال میتونن پیشرفتشون رو هم ببینن.
    جالبه بعد گل هم بارسا پاسکاریای بعضا بی موردی رو تو خط دفاع انجام میدادن. و هر وقت توپ به والدز میرسید خط حمله رئال از حربه روانی استفاده میکردن و سریع به طرفش میرفتن که تو یکی دو صحنه منجر به اشتباه دوبارش شد.
    با گذشت 20 دیقه از بازی به نظرم مربیا همچین تاکتیکی واسه این بازی انتخاب کرده بودن:
    تاکتیک اصلی دفاعی رئال: پرس از جلو و شروع دفاع از خط حمله
    تاکتیک اصلی حمله رئال: ضد حمله برق آسا که از مدافعای کناری شروع میشد و با 5-6 بازیکن انجام میشد
    تاکتیک اصلی دفاعی بارسا: مثل همیشه ایجاد یه شبه پرس و دفاع منطقه ای هماهنگ
    تاکتیک اصلی حمله بارسا: زدن به عمق دفاع حریف با دریبل کردن یا ارسال پاس به پشت دفاع رئال
    تو نیم ساعت اول بازی هافبکای رئال مخصوصا لاسانا دیارا عالی بودن و کاملا هافبکای بارسا رو محو کرده بودن. همچنین اشتباهای فردی بارساییها بیشتر بود.
    بازی کردن لاسانا دیارا جالب بود و نشون داد مورینیو میخواد از بازی تخریبی استفاده منه تا هافبکای بارسلونا رو تا حدودی از کار بندازه. وظیفه اصلی لاس هم این بود که مواظب حرکتای انفجاری مسی باشه. دیارا هم نسبتا خوب بازی کرد ولی تو دو سه صحنه که جا موند باعث شد مسی زمینه اولین گل بارسا رو بریزه . البته زیاد به دیارا خرده وارد نیست چون تقریبا هیچ هافبک دفاعی تو دنیا نمیتونه جلو این حرکات وایسه. اما در کل اگه رئال یه هافبک دفاعی سطح بالاتر با لول بازی بالاتر مثل یحیی توره داشت و به جای دیارا بازی میکرد میتونست موفق تر باشه.
    گل اول بارسا- دقیقه 30
    بارسای بی هافیک رو خلاقیت مسی و هوش سانچز به گل میرسه. رو این گل هم اثر تاکتیک نمایان بود ولی دلیل اصلیش تکنیک و خلاقیت فردی بود.به خاطر ناکارآمد بودن هافبکای بارسا تو این دقایق مسی به عقب اومد و با دریبلا و پاس عالیش به گل رسیدن. هافبک دفاعیای رئال از مقصرای این گل بودن.
    بارسا بعد گلی که زد سعی داشت توپو به کناره های زمین بیاره تا هافبکای رئال رو محو کنه و تا حدودی هم موفق شد و تمرکز اونا رو به هم ریخت.
    آخرای نیمه اول وضیعیت هافبکای بارسلونا بهتر شد وجرقه تیکی تاکا از همون دقایق زده شد تا حدودی معلوم بود بارسا نیمه دوم بهتر بازی میکنه.
    تساوی نتیجه عادلانه ایواسه این نیمه بود. برنده نبرد رونالدو مسی هم تو این بازی نیازی به معرفی نداره.
    بهترین بازیکن رئال تو نیمه اول: آنخل دی ماریا
    بهترین بازیکن بارسا تو نیمه اول: لیونل مسی

نیمه دوم)
    چهره بسته ای که از رونالدو نشون داده شد مشخص بود زیاد آمادگی روحی واسه این بازی نداره. تو این نیمه هم مثل نیمه اول رئال بهتر شروع کرد. و تکلای بی نقصشون بازی معمول بارسلونا رو به مشکل انداخته بود.
    گل دوم بارسا-دیقه 52-
    گلی که خلاف جریان بازی و رو شانس مطلق بدست اومد ضربه ژاوی در حدی نبود که کاسیاس نتونه بگیره ولی جاگیری بد مارسلو یه گلو تقدیم حریف کرد. استارت بازی بد مارسلو و به هم ریختن تمرکزش از همین لحظه زده شد.
    بعد گل مارسلو تا آخر بازی بد بازی کرد اگرچه تو نبردای نفر به نفر موفق بود ولی رو جاگیریا و پاسا زیادی اشتباه داشت. پتانسیل گل خوردنای بیشتر از اون سمت وجود داشت.
    گل سوم بارسا - دیقه 65-
    بازم اشتباه مارسلو و تیر خلاصی که مسی آلوز و فابرگاس به رئال میزنن تا بازم نتیجه بازی مشخص بشه.
    دیقه 68 هیگواین به جای دی ماریا به زمین اومد. شاید اسم کریس رونالدو باعث شد تو زمین بمونه و دی ماریایی که داشت بهتر بازی میکرد بیرون بره. مسی دیگه تو این دقایق بهترین بازیکن زمین بود و تغییر جهتای ویرانگرش مدافعا رو کلافه کرده بود.
    دیقه 75 بارسا میخواست گل سومش رو شبیه سازی کنه. مارسلو همچنان در حد یه بچه مدرسه ای بازی میکنه.
    فردوسی پور تو ال کلاسیکو هم دست از سر کچل پرسپولیس برنمیداره و هر 3 دیقه یه بار یهتیکه آبدار نثار این تیم میکنه.
    آندرس اینیستا تو این دقایق ستاره بی چون و چرای زمین بود تا اینکه تعویض شد.
    بعد گلی که رئال خورد تمرکز بازیکنای رئال به هم ریخت انگار واسه عقب افتادن تو این بازی آماده نشده بودن.
    در کل بازی خوبی بود ولی نسبت به ال کلاسیکوای قبلی سطحش پایینتر بود چون بازی دوتیم بیش از حد خشن شده بود و رونالدو هم در حد انتظار بازی نمیکرد.

اما بهترین و بدترین بازیکنای زمین از نگاه کارشناسی من:
    بهترین:
    لیونل مسی 8
    پویول 7.5
    سانچز 7
    اینیستا 7

بدترین: با احترام به رونالدو و حفظ جایگاه اوزیل این عنوان با افتخار تقدیم میشود به مارسلو.
    مارسلو دیشب رئالو رسما به خونه بخت فرستاد!
    مارسلو 4.5
    رونالدو 5

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

13. 9 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

باز هم رئال مادرید و مورینیو در برابر بارسا و پپ زانو زدند به همه آبی اناری ها بابت این پیروزی فوق العاده شیرین تبریک میگم . 2 چیز حرص منو تو این بازی در آورد : یکی پاسکاری های خطرناک خط دفاعی بارسا به خصوص والدز و دومی گزارش افتضاح و یک طرفه عادل فردوسی پور .............

بردن بارسا واسه بازیکنان رئال به یک رویا تبدیل شده و به این باور رسیدن که بارسا از اونا قوی تره ............

شانسی ترین و خنده دار ترین گلی که تو عمرم دیده بودم گل بنزما بود ....... ولی همین گل بنزما کلید پیروزی ما بود ........

دمت گرم والدز که اشتباه کردی

در کل رئال نتونست از خط دفاعی ما موقعیت 100% بسازه به جز یکی 2 تا ........ تیکی تا کای بارسا هم که دیگه

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

15. 2 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

خلاصه ی تحلیل بازی و زیرذره بین قرار دادن عملکرد برخی از بازیکنان رئال مادرید
    اگه باختیم تعجبی نداشت وقتی تیم سراسر حمله هست ژاوی میاد شوت میزنه و توپش درست به سمت محلی میره که کاسیاس جاگیری کرده بوده و یکدفعه برخورد میکنه به مارسلوتغییر جهت اساسی میده و درست میره کنج کنج تیرک سمت چب طبیعی نیست که بچه ها روحیه شونو ازدست بدن چون اونا رئال مادرید اند نه تیم دیگه.بخدا قسم بازیکنای بارسلونا خیلی از تیم رئال مادرید میترسن نمونش گل اول بازی که رو استرس بالای والدز به ثمر رسید.مورینیو و زیدان با مشورت هم کل هافبک ها و خط حمله ی بارسلونا رو ازکار انداختن کار بجایی رسید که مسی رو گواردیولا آورد خط هافبک تا از کارافتادگی خط هافبک رو جبران کنه ازحق نباید گذشت که گل اول بارسلونا خیلی قشنگ بودولی گل دومشون که گل به خودی بود گل سومشونم وقتی رئال مادرید کاری غیرحرفه ای(انجام فوتبل احساسی)انجام داد به ثمر رسید.خدا به کاسیاس سلامتی بده که اگه نبود شاید دوباره 5 تایی میشدیم.تاکتیک مورینیو فوق الاده بود اما ترس از بارسلونا و عدم داشتن اعتماد به نفس باعث شد ببازیم.ژابی آلونسواون وسط افتضاح بود معلوم نبود داره چی کار میکنه مارسلوکه اصلا حرفش نیست تیمو به تنهایی نابود کرد درآینده با برگشتن کاروالیو و آربلوآاحتمالا جاشو درسمت چب کونترائو میگیره. کوئنترائو فوق الاده بود کلا طرف راست زمینو بیمه کرده بود ودرطول بازی فکرکنم بهترین بازیکن زمین بود درطول بازی فقط سه تا دریبل خورد.به این میگن مدافع.رونادو هم که نشون داده مرد ال کلاسیکو نیست مورینیو بهتر بود ابتدای نیمه دوم تعویضش میکرده .اوزیل بدترین بازی عمرشو انجا داد کاش از اول بجاش کاکایی بازی میکرد که با اومدنش پیکه و پویول رو بامشکل مواجه کرد.دیماریا عالی بود مدافعین بارسلونا وقتی به ساق پاهاش نگاه میکردند سرگیجه میگرفتن.لاسانا هم فوق الاده بود خوب ژاوی رو تا قبل از خوردن گل دوم مهار کرد.بنزما با اعتماد به نفس ترین بازیکن زمین بود و مرد روزهای سخت. کاش فقط یه کاسیاس میداشتیم و 10 بنزما .این شکلی خودمونو درال کلاسیکو بیمه میکردیم.
    نتیجه کلی
    علت باخت: عدم اعتماد به نفس و انجام فوتبال احساسی و اشتباه مارسلو.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

17. 4 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کاملا با تحلیلت موافقم رونالدو درحد یه بچه مدرسه ای هم نبود.مارسلوهم تیمو رسما بدبخت کرد.
    داش سعیدپرافتخار ترین تیم اروپا هیچ وقت مقابل بارسلونا زانو نمی زنه و نخواهد زد نباید فراموش کنیم که به برنده ی ال کلاسیکو جام نمی دهندو رئال درحال حاضر با بارسلونا هم امتیازه و یه بازی کمتر هم داره.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

ویرایش توسط مورینیو... : 12-11-2011 در ساعت 11:00

19. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

رئال فقط تونست در نیمه اول خط هافبک مارو از کار بندازه ولیت و نمیه دوم و بعد از گل 2 حرکات زیبا و تیکتاکای ژاوی و اینیستا به راحتی مشهود بود دیگه الان مشخص شد که چه کسی توپ طلای جهان رو میبره . لیونل مسی . رونالدو هم بازیکن خوبیه ولی هواداران دیشب اونو هو کردند و نشون داد که ظرفیت روحی لازم واسه درخشش تو ال کلاسیکو ها رو نداره .......

کونترائو هم که روی گل 1 و گل 3 کاملا مقصر بود و الکسیس و فابرگاس رو نتونست مهار کنه .......... 40 میلیون یورو واسش کم بود

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

21. 2 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)