Design & Developed BY Patira

صفحه 6 از 26 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 257
    سدانی ها
    Guest

perspolis ✿۩~ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93 ✿۩~

**تاپیک بسته شد به اینجا مراجعه کنید>>[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]**

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس رو فقط اینجا قرار بدید
    اخبار فقط اینجا پست های بی ربط حذف خواهد شد
    لطفا اخبار تکراری قرار ندهید
    با سلام خدمت هواداران پرسپولیس عزیز
    این تاپیک محل گذاشتن اخبار و بحث در حول و حوش اخباره
    در پست های خودتون اخبار ارسال کنید و از ارسال پست های غیر فنی دوری کنید
    به امید موفقیت پرسپولیس

قوانین اینجا دقیقا قوانین انجمنه و باید رعایت شه:
    >>>
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

"پرسپولیس یعنی هواداران عاشق داشتن ، پرسپولیس یعنی گل سرخ و شقایق كاشتن
    پرسپولیس یعنی دل پر رمزو راز ، پرسپولیس یعنی توكل به خدای بی نیاز."

-= به امید قهرمانی پرسپولیس =-
    به امید تیمی جهانی

ویرایش توسط سدانی ها : 02-10-2014 در ساعت 21:53

2. 11 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

BrazilPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394
    تشکر شده 1,367 در 523 پست

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93

حقيقي: نورمحمدي مثل آهن بود

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من رضا نورمحمدي را زدم اما مثل اينکه او آهن خورده بود.

رضا حقيقي پس از مصدوميت شديد از ناحيه زانو و دوري از ميادين فوتبال اظهار داشت: در تمرينات روز پنجشنبه در صحنه‌اي با رضا نورمحمدي برخورد شديدي داشتم که همان لحظه احساس درد کردم.اما گفتم شايد يک اسپاسم ساده است و تمرينات را ادامه دادم.

به گزارش فارس، وي افزود: من عادت دارم در تمريناتم جدي باشم چون برايم تمرين و مسابقه تفاوت چنداني ندارد به همين دليل سفت و سخت تمرين را ادامه دادم.وقتي به خانه آمدم درد زانويم شروع شد و باور کنيد اصلا وضعيت خوبي نداشتم.

حقيقي ادامه داد:‌ وقتي براي نماز صبح بلند شدم زانويم وضعيت عجيبي داشت و به همين دليل تصميم گرفتم به پزشک مراجعه کنم و از زانويم MRI بگيرم که سپس متوجه شدم زانويم از ناحيه رباط دچار کشيدگي درجه دو و همان گريد دو شده و حداقل يک ماه به دور از ميادين هستم.

هافبک قرمزپوشان تاکيد کرد: باز هم مي‌گويم خدا را صد هزار مرتبه شکر که وضعيتم بدتر نشد خواست خدا و قسمت من بود شايد اگر در تمرين اينطور نمي‌شد قسمتم اتفاق ديگري بود. راضي‌ام به رضاي خدا.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا از دست رضا نورمحمدي ناراحت هستي، يا خير، گفت:‌من نورمحمدي را زدم. مثل اينکه او آهن خورده بود. چون خيلي سفت شده بود. به همين دليل خودم مصدوم شدم. حالا چرا بايد از نورمحمدي ناراحت باشم ؟ باز هم مي‌‌گويم راضي‌ام به رضاي خداي بزرگ و اين قسمت من بوده و نمي‌شد کار ديگري انجام دهم.

حقيقي در جواب به اين پرسش که از اين اتفاق ناراحت هستي يا خير، گفت: بالاخره مصدوميت ناراحتي دارد اما انشاءالله خيلي زود برمي‌گردم خدا را شکر پرسپوليس بازيکنان جوان و جوياي نامي دارد که همه منتظر فرصت براي خودنمايي هستند. قطعا اين دوستان مي‌توانند جاي من را پر کنند. اميدوارم پرسپوليس بتواند با يک پيروزي مقابل ملوان باخت مقابل سايپا را فراموش کند تا با خيال راحت به بازي‌هاي بعدي فکر کنيم.

4. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

سدانی ها
    Guest

کد خبر : 1016062 زمان ارسال : جمعه 1392/05/25 21:16

هفته پنجم ليگ برتر فوتبال؛
    پرسپوليس 10نفره ملوان را شکست داد

تيم فوتبال پرسپوليس با يک بازيکن کمتر توانست ملوان را شکست دهد و به طور موقت به رده دوم صعود کرد.

در ادامه هفته پنجم ليگ برتر تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 19 و 20 دقيقه در ورزشگاه آزادي به مصاف تيم ملوان انزلي رفت که بازي با نتيجه يک بر صفر به سود پرسپوليس به پايان رسيد.

اميد عاليشاه در دقيقه 74 با يک شوت محکم گل اول پرسپوليس را به ثمر رساند.

در دقيقه 78 مسابقه برق ورزشگاه آزادي قطع شد تا چند دقيقه‌اي بازي متوقف شود. اين حادثه منحصر به فرد بود.

به گزارش فارس، پرسپوليس در نيمه اول بازي را هجومي آغاز کرد اما از حملاتش نتيجه‌اي نگرفت تا اينکه در دقيقه 33 کفشگري از پرسپوليس اخراج شد.

عليرضا فغاني داور مسابقه به مازيار زارع و سعيد يوسف‌زاده از ملوان و اميد عاليشاه از پرسپوليس کارت زرد نشان داد. کفشگري بازيکن پرسپوليس در دقيقه 33 به دليل خطاي شديد بر روي مهاجم ملوان کارت قرمز گرفت و از ميدان اخراج شد.

پرسپوليس با اين برد 10 امتيازي شد و به جمع مدعيان قهرماني بازگشت و به طور موقت به رده دوم صعود کرد. استقلال هم با يازده امتياز صدرنشين است. البته ساير ديدارهاي هفته پنجم در جريان است. فولاد در صورت پيروزي مقابل راه آهن جاي استقلال را در صدر جدول مي‌گيرد.

ملوان 4 امتيازي( با احتساب يک امتياز کسر شده کميته انضباطي) در رده يازدهم قرار دارد.

6. کاربر روبرو از پست مفید سدانی ها تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

کفشگري: اخراجم را جبران مي‌کنم

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: سعي مي‌کنم در بازي‌هاي آينده اخراجم مقابل ملوان را جبران کنم.

مهرداد کفشگري که در جريان بازي پرسپوليس مقابل ملوان از زمين مسابقه اخراج شد در خصوص اين بازي اظهار داشت: خدا را شکر که برنده شديم وگرنه معلوم نبود چه بلايي سرم مي‌آيد و خدا بايد به من رحم مي‌کرد.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: از تمام بازيکنان تشکر مي‌کنم. فکر مي‌کنم خودم بازي را خوب شروع کردم و حتي قبل از اخراجم يک حرکت خوب هم انجام دادم.

کفشگري در خصوص صحنه اخراجش تصريح کرد: قصدم زدن بازيکن حريف نبود بلکه مي‌خواستم توپ را بزنم اما بازيکن ملوان به سرعت خودش را رساند و ناگهان با وي برخورد کردم. سعي مي‌کنم اين اتفاق را براي پرسپوليس هوادارانش و علي دايي جبران کنم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

دايي:جوان‌ها هنوز جو پرسپوليس را درک نکرد‌ند

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بين دو نيمه به بازيکنانم گفتم اگر پيروز نشويد به رختکن راه‌تان نمي‌دهم.

علي دايي پس از پيروزي يک بر صفر برابر ملوان در نشست خبري گفت: لازم مي‌دانم قبل از همه به خانواده سلطاني‌فر تسليت بگويم که يکي از پيشکسوتان پرسپوليس بود و همچنين دومين سالگرد بابک معصومي را به جامعه فوتبال تسليت مي‌گويم. بازيکنانم در بازي با ملوان جانانه جنگيدند و بعد از 10 نفره شدن هيچ موقعيتي به بازيکنان ملوان نداديم و حتي مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري بزنيم. دست بازيکنانم درد نکند. فکر مي‌کنم که پرسپوليس انسجام تيمي خودش را نشان داد و با وجود اينکه فکر نمي‌کردم 10 نفره شويم اما اين بازي را برديم. بين دو نيمه به بازيکنانم گفتم اگر پيروز نشويد به رختکن شما را راه نمي‌دهم و هم در زمان 10 نفره بودن و هم زماني که يازده بازيکن داشتيم بهتر از حريف بوديم و مي توانستيم گل‌هاي بيشتري هم بزنيم.

به گزارش فارس، وي در مورد استفاده از بازيکنان جوان در پرسپوليس گفت: به يکباره نمي‌شود کل تيم را عوض کرد و بايد کم کم به همه ميدان داد. در تيم بزرگي مثل پرسپوليس بازي کردن سخت است. فکر مي‌کنم بازيکنان ما يواش يواش به خودباوري مي‌رسند و مطمئنم بازيکنان ما در آينده بهتر خواهند شد.

دايي تصريح کرد: بازيکنان جوان بايد بيشتر تلاش کنند و بايد از هواداران هم تشکر کنم که همراهي آنها بعد از 10 نفره شدن ما بيشتر شد.

سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه هواداران تعيين کننده نتيجه بازي بودند، گفت: به بازيکناني که اعتقاد داشتم گفتم که آنها را جذب مي‌کنم و به آنها ايمان دارم و مي‌دانم اگر راه را درست بروند مي‌توانند به فوتبال ملي هم کمک کنند.

دايي در مورد وضعيت داوري گفت: حرفي در اين مورد نمي‌زنم و فقط از بازيکنانم ممنون هستم و مي‌گويم که آنها مردانه جنگيدند.

وي در مورد نيمه اول گفت: امروز در نيمه اول خوب بازي کرديم و با وجود اينکه موقعيت‌هاي نيمه اول را نداشتيم بهتر بازي کرديم. کم کم 40 درصد تيم را تغيير داده‌ايم و براي هماهنگي زمان نياز داريم. متاسفانه بازيکنان جوان ما هنوز جو سنگين پرسپوليس را درک نکرده‌اند و به همين خاطر از هواداران تشکر کردم که به بازيکنانم روحيه دادند.

دايي در مورد اينکه سرمربي ملوان گفت که بازيکنانم جاه طلب نبودند، گفت: بعد از 10 نفره شدن بازيکنان حريف فهميدند که بهتر از ملوان هستند و تلاش کردند که پيروز شوند و بازيکنانم فهميدند اگر بخواهند مي توانند به هدف‌شان برسند. بازيکن بايد بازي خودش را ببيند و بايد با فوتبال زندگي کند و با توپ فوتبال بخوابد و اگر اينگونه ادامه بدهند به پرسپوليس خيلي کمک مي‌کنند.

سرمربي پرسپوليس در خصوص اينکه دو سال از اين تيم دور بوده است و اين ميدان دادن به جوانان نتيجه خواهد داد يا نه، گفت: اين مسئله زمان مي برد و وقتي به پرسپوليس آمدم و صحبت از سه سال جوانگرايي کرديم و استارتش را هم زده‌ايم که تغييرات خوبي در تيم به وجود بياوريم.

دايي در مورد شعار هواداران ملوان در خصوص ضد فوتبال بودن گفت: کاري به اين مسايل ندارم و هواداران هرچه دوست دارند بگويند و من کار خودم را انجام مي‌دهم و مردم انزلي هم شريف هستند ولي من تمرکزم بر روي تيمم است.

دايي در مورد اخطارهاي بي مورد بازيکنان پرسپوليس گفت: در فوتبال از اين اتفاق ها رخ مي‌دهد اما از شما سوال مي‌کنم که خطاي کفشگري بدتر بود يا خطاي مهاجم صبا روي مهدي رحمتي در بازي استقلال و صبا؟ هميشه بايد قانون يک شکل اجرا شود، آن صحنه داور بي تفاوت بود ولي در اينجا بازيکن ما اخراج شد. زياد نمي‌خواهم در موردش صحبت کنم اما اگر حرکت کفشگري اخراج داشت در ساير صحنه‌ها نيز بايد کارت قرمز براي اين حرکت داده شود.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

نوري: اندازه 12 نفر دويديم

کاپيتان تيم پرسپوليس تهران گفت: اندازه 12 نفر دويديم و با غيرت بازيکنان توانستيم 3 امتياز را بگيريم.

محمد نوري پس از پيروزي يک بر صفر تيمش مقابل ملوان گفت: 3 امتياز را بايد مي‌گرفتيم، پس از اخراج کفشگري بازيکنانمان به اندازه 12 نفر دويدند و با غيرتي که از خود نشان دادند پيروز شديم. اميدوارم در بازي‌هاي بعدي نيز بتوانيم چنين عملکردي داشته باشيم.

به نقل از فارس، وي افزود: بازيکنان جوان ما اکثرا عضو تيم ملي اميد هستند، اگر اين بازيکنان جا بيفتند آينده پرسپوليس 3- 4 سال تضمين مي‌شود. اميدوارم آنها بتوانند روز به روز به پيشرفت خود ادامه دهند. ملوان هم تيم خوبي بود و عملکرد مناسبي ارائه کرد.

نوري در مورد قطع برق اظهار داشت: اين مسئله عادي است ، 2 سال پيش نيز چنين مشکلي به وجود آمد و اميدوارم اين موضوعات حل شود.

کاپيتان پرسپوليس در مورد صحنه‌اي که مي‌توانست توپ را به دليل مصدوميت بازيکن ملوان بيرون بزند، عنوان کرد: مي خواستم توپ را بيرون بزنم اما ديدم که بازيکن ملوان نيم‌خيز شد و من را نگاه مي‌کرد، بازي جوانمردانه اين نيست که هر بازيکني زمين افتاد توپ را بيرون بزنيم، در نيمه اول بازيکن ما اگر زمين افتاد و آنها توپ را بيرون زدند به دليل اين بود که او کمردرد داشت و پس از آن تعويض شد. در اينگونه مصدوميت‌ها و مشکلاتي که از ناحيه سر رخ مي‌دهد و باعث خونريزي مي‌شود بايد بازي جوانمردانه را رعايت کرد اما در آزادي که تيم‌ها بسته بازي مي کنند و وقتي يک موقعيت به دست مي‌آوريم خود را به زمين مي‌اندازند نمي‌توان چنين کاري کرد، بازي جوانمردانه هنوز در ايران جا نيفتاده است.

وي در مورد احتمال حضور محمدرضا خلعتبري در پرسپوليس گفت: اين بازيکن هنوز به تيم اضافه نشده و بايد منتظر باشيم تا اين اتفاق بيفتد، او بازيکن خوبي است و مي‌تواند به ما کمک کند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

حسيني:‌ بايد به عنوان يک مدعي ظاهر شويم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: همه بازيکنان عملکرد خوبي مقابل ملوان داشتند و بايد تلاش کنيم تا به عنوان يک مدعي ظاهر شويم.

سيد جلال حسيني پس از پيروزي يک بر صفر پرسپوليس مقابل ملوان گفت: بچه‌ها تلاش کردند و مقابل اين تيم جوان اذيت شديم اما در نهايت توانستيم 3 امتياز را کسب کنيم.

به گزارش فارس، وي افزود: در بازي با سايپا که باختيم همه مقصر بودند و امروز که توانستيم به پيروزي برسيم نتيجه يک کار گروهي بود.

حسيني در مورد اينکه پرسپوليس مي‌تواند مدعي باشد اظهار داشت: بايد تلاش کنيم تا بتوانيم به عنوان يک مدعي ظاهر شويم. گاهي اوقات فشار روي تيم خيلي زياد مي‌شود و ان‌شاء‌الله مي‌توانيم با تلاشمان خوب عمل کنيم.

وي در مورد عملکرد خوب دفاعي پرسپوليس عنوان کرد: همه بازيکنان تلاش خود را براي بسته نگه داشتن دروازه مي‌کنند، کل تيم خوب عمل مي‌کنند و اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

از هم به دیدار متخصصان می‌روم/ از 2 روز پیش بهتر شدم
    حقیقی: پای تلویزیون فقط حرص خوردم/ باید به بازی با فولاد و دربی برسم
    هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دوست دارم خیلی زودتر برگردم تا هرگز تیم ملی را از دست ندهم.

رضا حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: امروز برای بار دیگر به دیدار یکی دو متخصص خواهم رفت و پایم را به آنها نشان خواهم داد تا درباره وضعیتم نظر خود را اعلام کنند.

وی افزود: نسبت به دو روز گذشته خیلی بهتر شدم و خدا را شکر می‌کنم که تا حدود زیادی دردم از بین رفته است.
    حقیقی ادامه داد: واقعا از پیروزی بچه‌ها خیلی خوشحال شدم چون آنها خیلی تلاش کردند. راستش را بخواهید پای تلویزیون تا دلتان بخواهد حرص خوردم که نمی‌توانم بازی کنم. بعد از 10 نفره شدن، همه بچه‌ها همت کردند و شاید چند برابر خودشان دویدند.
    وی خاطرنشان کرد: ثمره این تلاش و دویدن‌ها را گرفتند که خدا را شکر سه امتیاز حیاتی را کسب کردند. ما روز به روز بهتر می‌شویم و شرایط‌مان قطعا در روزهای آینده بهتر خواهد شد.
    وی در پاسخ به سؤالی که به نظر خودت چه زمانی می‌توانی پرسپولیس را همراهی کنی،‌ گفت: به خدا تمام تلاشم را می‌کنم تا زودتر برگردم. ان‌شاءالله می‌خواهم برای بازی با فولاد آماده شوم که بعدش هم بازی حساس دربی است. می‌خواهم در دیدار با فولاد و دربی بازی کنم و بهترین بازی‌ام را انجام دهم. امیدوارم با سعی و تلاش و کمک پزشکان به بازی با فولاد برسم. چون هرگز دوست ندارم تیم ملی را از دست بدهم و باید در لیست تیم ملی باشم چون تلاش زیادی کردم و اجازه نمی‌دهم مصدومیت بر من غلبه کند تا باز هم پیراهن تیم ملی را از دست بدهم.
    وی در پایان یادآور شد: این برد را به دایی و رویانیان تبریک می‌گویم و از مردم می‌خواهم برای سلامتی‌ام دعا کنند. هوادارانی که روز گذشته پس از 10 نفره شدن پرسپولیس درس بزرگی به فوتبال ایران دادند و با تشویق‌هایشان یکی از عوامل برد بودند. ما همیشه به این هواداران افتخار می‌کنیم و امیدواریم آنها تا پایان راه پشت سر تیم ما باشند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

محمد نوری: خدا کند هر وقت جلو می‌افتیم برق برود/ برای تمارض حریف بازی جوانمردانه انجام نمی‌دهیم

ورزش > لیگ برتر - محمد نوری می‌گوید تیم‌های دیگر هم اگر دیدند بازیکنان پرسپولیس تمارض می‌کنند توپ را بیرون نزنند.
    به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد نوری هافبک پرسپولیس پس از برد تیمش مقابل ملوان در مورد بازی جوانمردانه گفت: «بازی جوانمردانه هنوز در ایران جا نیفتاده است. وقتی ببینیم بازیکن حریف واقعا مصدوم شده توپ را به بیرون می‌زنیم. ولی وقتی بازیکن حریف زیر چشمی به من نگاه می‌کند که آیا توپ را بیرون می‌زنم یا نه، این کار را نمی‌کنم. ده بار هم این اتفاق بیفتد توپ را بیرون نمی‌زنم. ما مقابل تمارض حریف بازی جوانمردانه انجام نمی‌دهیم. تیم‌های دیگر هم اگر دیدند بازیکنان پرسپولیس تمارض می‌کنند توپ را بیرون نزنند.»
    او در مورد قطع برق ورزشگاه هم گفت: «سه سال قبل در بازی پرسپولیس - صبا برق ورزشگاه رفت و بعد از دو دقیقه وصل شد که پرسپولیس آن بازی را برد. خدا کند هر وقت ما جلو می‌افتیم برق برود تا کمی استراحت کنیم.»

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

عالیشاه: توپ راحتی را گل کردم / این گل حاصل تلاش همه بازیکنان بود

ورزش > لیگ برتر - گلزن پرسپولیس خوشحال است که جواب اعتماد علی دایی را داده است.
    به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امید عالیشاه بازیکن پرسپولیس که تک گل مسابقه این تیم با ملوان را زد در مورد این دیدار گفت: «خوشحالم که جواب اعتماد دایی را دادم. من قبلا هم گفته بودم که پرسپولیس امسال تیمی با انگیزه است. خوشحالم که هواداران را شاد کردیم.»
    او ادامه داد: «اگر سرمربی تیم صلاح بداند از این به بعد برای پرسپولیس بازی می‌کنم. گلی که من زدم یک توپ ساده بود که به راحتی آن را گل کردم. این توپ حاصل تلاش همه بازیکنان بود. به نظرم سه امتیاز مهم بود که ما آن را گرفتیم.»

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

دایی: بازیکن باید با توپ فوتبال بخوابد/ به بازیکنانم گفتم برنده نشوید به رختکن راه‌تان نمی‌دهم

ورزش > لیگ برتر - علی دایی می‌گوید کم کم به جوانان تیمش میدان خواهد داد.
    به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی دایی سرمربی پرسپولیس که تیمش توانست ملوان را شکست دهد در مورد این مسابقه گفت: «ما بعد از اینکه ده نفره شدیم هیچ موقعیتی به بازیکنان ملوان ندادیم. حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. ما انسجام تیمی‌مان را نشان دادیم. بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم اگر برنده نشوید شما را به رختکن راه نمی‌دهم. ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. به یکباره نمی‌شود کل تیم را عوض کرد. باید کم کم به همه میدان داد. بازی کردن در تیم بزرگی مثل پرسپولیس سخت است. بازیکنانم در آینده بهتر خواهند شد.»
    او ادامه داد: «ما می‌دانستیم که اگر بخواهیم می‌توانیم حریف را شکست دهیم. بازیکن باید بازی خودش را ببیند و آنالیز کند، با فوتبال زندگی کند و با توپ فوتبال بخوابد. اگر این کارها را بکنند باعث پیشرفت خودش می‌شود. من وقتی به پرسپولیس آمدم حرف از سه سال جوانگرایی زدم و استارت آن را هم زده‌ام.» سرمربی پرسپولیس در مورد شعار «دایی ضد فوتبال» که از سوی هواداران ملوان سرداده می‌شد گفت: «من کاری به این شعارها ندارم. آن‌ها هرچه دوست دارند بگویند. من کار خودم را انجام می‌دهم. تمرکز من بر روی تیم خودم است.»

15. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

صفحه 6 از 26 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع